Light Connections
 
 
 

"השתקפויות"


השתקפות של חוכמתה של הנשיות האלוהית באמצעות פגי פניקס דוברו, ודבריו של קריון באמצעות לי קרול, מתקשרים יחד בסמינר של "השתקפויות" שנערך ברוסריו, ארגנטינה בנובמבר 2011.

 

 

 

"השתקפויות"

 

 

תרגום ועריכה  - תמר גנישר

 

פגי פניקס דוברו: באנרגיה של אהבה, תקשור חוכמתה של הנשיות האלוהית.

זוהי החוויה של המתקשרת ברגע זה:

היא מרגישה שפניה משתנות, שפניה הופכות מלאות יותר, היא מרגישה שעורה הופך כהה יותר, גופה מתארך, והיא לומדת להרגיש בנוח עם התחושה הזו.

זהו תקשור המכין מבעוד זמן את כל שיעוריה, וברגע זה אנחנו מבקשים ממנה להשהות את השיעורים ושתחיה באהבה.

אני ממשיכה להזרים אליה מידע על שכבות הדנ"א העומדות להיות מופעלות ולהיות מחוברות עם האנרגיה של הכוכבים, זהו זמן לקפיצות התפתחותיות (אבולוציוניות).

אבל באמת ברגע זה האנרגיה שלה משתנה בשוקיים שלה, למען שינוי בסיסי ויסודי, והיינו רוצים לחזור על המסר שהעברנו בערב הראשון (של המפגש שנערך ברוסריו, ארגנטינה - ת.ג.), ושהיה קשה למתקשרת בנוגע למסר זה.

רגע ...

בתוך התודעה של הנשיות האלוהית מצויה האנרגיה שאתם מכנים אותה מרי, או מריה. למרות שהמתקשרת חושבת שיש לבצע מספר התאמות, הרי שהיום הזרימה חזקה יותר ... הה, שיעול מגיע מהקהל, אנחנו שומעים אותו, כי אתם באמת נערכים עם התהודה הזו.

המסר קצר, והוא מגיע מזו שאתם מכנים אותה מרי או מריה:

חיכיתי במשך יותר מ 2000 שנים כדי לומר זאת לכם, ואני עומדת לומר זאת מספר פעמים.

באנרגיה של אהבה, מלבי, אני אומרת זאת לכם: עקבתי אחר זה שאתם מכנים אותו ישוע, בני, ראיתי אותו גדל, ראיתי אותו עובד, מתפתח, לומד, ומוצא להורג, מומת, ומתרומם פעם נוספת לחיים.

בשעה שאנחנו מדברים אחד לשני, לב אל לב, האם אתם באמת חושבים שאני מבקשת לכנות אתכם 'ילדי'? לשמר אתכם כילדים, באהבה, חמלה? באמונה במי שאתם, במה שאתם מסוגלים לו, אני מעודדת אתכם לעבוד, לגדול, להתפתח, לנוע מעבר להוצאה להורג, לרומם את עצמכם לרמה החדשה של המודעות, ולכבד את מי שהינכם באמת.

אתם שייכים לעצמכם, כל אחד מכם, אתם מכירים את עצמכם כהורים - אבא ואמא שלכם עצמכם - מי יתן ותדעו את עצמכם כאהוב/ה שלכם.

הרגישו את האנרגיה בידיכם, אתם יכולים להניח את ידיכם על ליבכם.

מי יתן ובאמת תדעו ותגדירו יותר את מי שהינכם!

גדלו, התפתחו, אמצו את האתגרים שלכם, והתרוממו שוב, ושוב, ושוב ...

אה, באנרגיה של אהבה ...

 

לי קרול: ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

דיברנו על דברים רבים ונמשיך לדבר על דברים רבים.

האנושות מאוד עסוקה עכשיו באנרגיה של 2012, כמעט והאנרגיה 'יושבת' עליה בפחד ודאגה, ומעטים מאוד שואלים את עצמם מה יש מעבר לכך.

ועם זאת, המסר היה ברור מזה זמן מה, ש 2012 היא פשוט האמצע של ההיערכות, האמצע של העבודה שלכם.

מה יקרה ב 2013 ובמשך 18 השנים שלאחר מכן?

תתחילו לראות תהליכים חדשים, התעוררויות חדשות, בשעה שהתפישה וההבנה של כל כך הרבה תיקח אתכם מעבר לסמן של 2012. תתחילו לראות יותר הוראה המבוססת על רב ממדיות, מעבר למה שאתם רואים עכשיו, ותהיה גדילה בהבנה של ה- 3. מעט תשומת לב ניתנה ל- 3.

ה- 3 הוא זרז, קטליזטור, וזו תהיה האנרגיה של 18 השנים הבאות. מה תוכלו לעשות כדי לזרז את שאר כדור הארץ? זה מה שאתם לומדים היום (בסמינר ה"השתקפויות" של פגי - ת.ג.) כאשר האנרגיה שלכם נערכת, היא הופכת לזרז לאלה שמסביבכם.

אתם עומדים לראות התענינות רבה בקשר ל- 3.

בימים האחרונים, בשבועות האחרונים, נתתי מסרים אודות ה- 3, אך יש מעטים ששמעו את כולם, כך שאומר את כולם יחד.     

לפני זמן קצר נתתי לכם מסר על שלוש הרשתות - המגנטית, הקריסטלית, וגאיה, וזה מחקר מעמיק, מורכב, וברובו לא מובן.

לאחרונה נתתי לכם מידע על שלוש המודעויות של הגוף - מודעות אינטליגנטית, מודעות מולדת, והעצמי הגבוה.

עכשיו, מה בדבר היערכות? זה הנושא של היום...

המורה שיושבת לצידי (פגי) התחילה לקלוט אנרגיה, וזו האנרגיה שבה היא תשתמש מעתה והלאה, כי הסמן מתחיל להשתנות שנה שלמה לפני 21 בדצמבר 2012. היא עורכת חזרה לשלב הבא של חייה, כי החוכמה של הנשיות האלוהית נמצאת מעליה, והיא תגלה שבתוך ה"רשת" ("רשת הכיול האוניברסלית" - ת.ג.) ישנן שלוש היערכויות עיקריות. אתן לכם את זו שהיא מדברת עליה עכשיו, מכיוון שהיא נערכת איתה.

ההיערכות הראשונה, הקריטית כל כך לנשמות העתיקות, היא ההיערכות עם הרשומות האקאשיות, כי יהיה לכם קשה לנוע קדימה עד אשר תיישבו את האנרגיות שבתוככם, שיתכן ואינן מיושבות. אתם מחשיבים אותן כ'עבר' שלכם, אתם מחשיבים אותן כמטרד מכיוון שהן אינן משתייכות לחייכם הנוכחיים...הה, כמה שאתם תלת ממדיים ... כל האנרגיות מהרשומות האקאשיות שלכם נמצאות ב'עכשיו', ואם הייתם לוחם דגול בעבר, הרי שישנו מוות, ישנו פחד, ישנה חוסר הולמות, ישנה כל ההיסטוריה של הפלנטה ש'יושבת' עליכם. וזה יהיה שם באופן טבעי, בנשמה עתיקה, כי אתם עבדתם עם האנרגיה של הפלנטה בכל הרמות, ועכשיו אתם מוצאים את עצמכם בציוויליזציה שהיא מעודנת, לומדת על אור ואהבה, והלוחם "יושב מעליכם" ...

ההיערכות הראשונה היא להיערך עם האנרגיות האלו כך שהן תתמזגנה, וזו עם הרטט הגבוה ביותר תגיע למעלה. זוהי היערכות, זה חשוב, זה תהליך. ואין אנרגיה גדולה מזו שתעזור לכם בהיערכות זו מאשר החוכמה של הנשיות האלוהית.

בואו נדבר על האנרגיה הזו לרגע קט, לפני שאנחנו מסיימים, והבינו זאת היטב: בשמה של האנרגיה מצוי מגדר וזה עשוי לגרום לבלבול כי לאנושות יש רק שני מינים וזה עשוי להיראות שמה שנאמר הוא לגבי נשים, אבל זו אינה אנרגיה של אשה. זו הכותרת של אנרגיה חדשה שמיושמת על כל האנושות ואמרנו זאת בעבר. זו יותר האנרגיה האימהית שנשמות עתיקות חוו אותה ולכן זה אינו קשור רק לנשים. האנרגיה הזו שוכנת באדם שיושב על הכסא (לי קרול, ת.ג.) ואתם רואים זאת בו: עדינות, שלווה, ואהבת האנושות. וזוהי היערכות.

אשאיר זאת למורה שמימין (פגי, ת.ג.) לפתח את כל ההיערכויות כפי שהיא כבר עשתה במשך 20 השנים האחרונות. כי הופכים דף, אנרגיה חדשה מגיעה אליכם ואתם תראו זאת כאשר תשומת לבכם ל 2012 תוסט. ו 2013 עוד לפנינו, יש עבודה רבה, והכל יהיה באהבה, בתמיכה, אנחנו שם כדי לאחוז בידכם ולעזור לכם לעבור דרך הסוגיות והנושאים שבאתם לפתור.

וכך הוא הדבר.

   

© כל הזכויות שמורות תמר גנישר

 

 

 

 

 
 
  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020