Light Connections
 
 

 

תפישות של מאסטריות - חלק שני - ספטמבר 2003

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשירות המגנטי.

 

ברצוננו להכריז על מקום זה כעל מקום קדוש. ישנה פעילות רבה סביבכם בחוויה זו המכונה בפיכם 'שייט'. היכנסו פנימה אתנו לרגע. האם התחלתם כבר להרגיש במשפחה? האם התחלתם להבין שלבני האדם היושבים לצדכם - ואין זה משנה מאיזה מקום על הפלנטה הגיעו - יש משהו משותף אתכם?

לפני זמן רב, כל הנוכחים בחדר זה התכנסו יחד בצורה, בדרך שאינכם יכולים אפילו לתפוס, במקום שבו הזמן לא היה קיים. זה מעניין, שאתם מתכננים פגישות לפני שאתם מגיעים לכאן? זה מתקבל על הדעת בזמן הליניארי, נכון? אולם מי מכם ישקול 'תכנון פגישה' למשהו שכבר התרחש? האם זה משגע לכם את המוח? ביכולתי להבין מדוע.

לכן נעשה זאת פשוט יותר. כמה מכם מבינים שנערכות פגישות תכנון ליחידת החיים הבאה שלכם, ברגע זה? אתם עשויים להשיב לי עדיין לא קיבלתם את ההחלטה הזאת! אינכם בכלל בטוחים שאתם חוזרים, ואין לרתום את העגלה לפני הסוסים...

באמת? כיצד אתם יודעים שאינכם נמצאים בפגישת תכנון מתמשכת כל הזמן? הבחירה החופשית היא השולטת כאן, אולם אתם כה ליניאריים ואתם תמיד חושבים שגם האל הוא ליניארי, אולם העובדה היא שחלק האל שהוא אתם, נמצא ב'זמן עכשיו'. יתכן שאתם מרגישים שעבודתכם על כדור הארץ הסתיימה? זה בהנחה שאתם יודעים מהי עבודתכם! הרגשת סיום שונה מאוד מעייפות, שהיא תכונה אנושית ליניארית מאוד! [קריון מצחקק בהנאה..] סיום על כדור הארץ היא תכונה רוחנית מאוד. רוב המאזינים והקוראים דברים אלה יחזרו ללא ספק! מה אם תכנון זה של בחירה חופשית היה 'בחירה חופשית מרגע לרגע' במקום 'בחירה חופשית מראש'? האם אתם מבולבלים?


בין מימדיות מבלבלת

 

הרשו לי לתת לכם את הדוגמה הזו: כל הדברים ידועים כפוטנציאלים ב'עכשיו'. עם זאת הפוטנציאלים נראים גם כמו שכל הדברים המתגשמים בו זמנית. זה דבר שלא תוכלו להבינו בקלות. האם תוכלו לתפוש מעגל של השפעה, יתכן כמו הפנים של בלון ענק, שאתם יושבים באמצעו, שאתם יכולים לראות סביבכם, בפני השטח של החלק הפנימי הזה, את הפוטנציאלים של כל הדברים שהיו אי פעם, שקיימים עכשיו, או שיכולים להיות. אכן, גם 'הפוטנציאלים של העבר' נמצאים שם, מכיוון שהעבר הוא אשליה המעניקה לכם תפישה של המקום בו אתם נמצאים בהווה? בנוסף, הסיבה שהם בתוך המעגל היא שהכל מתאחד ללא הרף בכל הנקודות... ללא סוף, וללא כל נקודות של מקור או סיום.

ואתם תאמרו לי שהעבר אינו אשליה... שהוא התרחש! ואנחנו אומרים שכאשר העבר 'התרחש', אתם הייתם באותו מקום בו אתם נמצאים עכשיו. יש רק רגע אחד של מציאות אמיתית - הרגע בו עיניכם נעות בין המילים האלו כעת. עבורכם, המילים שקראתם זה עתה בשורה שלמעלה אינן המציאות שלכם. הן העבר. המילים בפסקה הבאה גם הן אינן המציאות שלכם, מכיוון שהן העתיד. אולם הן קיימות, האין זאת?

האמת היא זו: המציאות 'הממשית' שלכם היא כל המילים שזה עתה קראתם, אלו שאתם קוראים עכשיו, ואלה שתקראו בעוד רגע. אם כך הוא, הרי שהן כולן שוות בחוויית הקריאה שלכם, אולם אלו שמרכיבות את המשפטים האחרונים רק סייעו להכין את המילים שאתם קוראים עכשיו ושתקראו בעוד רגע. זה מעגל של הגיון, ומעגל שנמצא מחוץ ל'זמן' הליניארי. לכן למרות שמשהו עשוי 'להתרחש' למעשה במעגל המציאות שלכם, הוא עדיין 'פעיל' בהשפעת השליטה שלכם, כיצד אתם מרגישים בנוגע אליו, ומה אתם עושים בנוגע אליו בהתבסס על הרגשתכם. לכן הכל הוא חלק מהבריאה במשותף שלכם. העבר אינו מקובע בבטון למקומו.

במקום זאת, זהו מערך המביא אתכם למקום בו אתם נמצאים, והוא עדיין חלק מחוויית ה'עכשיו'. כאשר אתם משנים את ה'עכשיו' שלכם, אתם משנים גם את המערך... את העבר.

למשל נניח שהרגע קראתם משהו מבהיל ומדאיג במילים שלמעלה. לא ניתן להחזיר את הגלגל לאחור. זה

קרה. אתם אכן קראתם את המילים. 'קריאת המילים' היא העבר הליניארי הממשי. לאחר מכן, בפסקאות הבאות, ישנה הצהרה המספרת לכם מה באמת קרה בנוגע למידע המבהיל, ואתם נרגעים ומבינים... ואתם מחייכים. אינכם מודאגים עוד, לכן... הרגע שיניתם את העבר! העובדה שקראתם את המילים לא השתנתה, אבל הגישה שלכם ב'עכשיו' בנוגע לאותן המילים כן השתנתה. זוהי מטפורה ליניארית עלובה מאוד לתפישה בין מימדית, אולם היא הטובה ביותר שביכולתנו לתת על מנת לסייע לכם להבין שמציאותכם כולה יכולה להשתנות בכל עת שתרצו.

 

משפחה יקרה, כולנו ממשיכים לשבת בתוך הבלון הזה, בוחנים את הפוטנציאלים... כולנו, כולל קבוצת התמיכה שלכם. מה שאינכם מבינים הוא שחלק מכם עדיין נמצא איתנו! אנחנו קרובים יותר מאשר אחים ואחיות. אנו 'מאוהבים' אלה באלה, קשורים אלה לאלה בדרכים שרק האל מבין.

היכן אתם באמת? איזה חלק מהמאסטריות אתם מקבלים, בני אדם יקרים? האם אתם מבינים שרק חלק מכם נמצא על הפלנטה ומבצע את העבודה? החלקים האחרים נמצאים עדיין בבועה, עם כולנו... יוצרים במשותף, מתכננים ומיישמים את הוראות האנרגיה של הבוס - החלק שלכם הצועד על פני האדמה בדואליות.

 

פיצול הקוטביות

 

הנה הנחת יסוד וכלל רוחני: אין עוד אדם על הפלנטה שיכול להשפיע על האמת שלכם או על הנתיב הרוחני שלכם, אלא אם תאפשרו לו.

עבור חלק מכם אלה הם זמנים קשים. לפני שנים אמרנו שזוהי תחילתו של זמן שבו רבים יחשפו את העצמיים האמיתיים שלהם בפניכם. סיפרנו לכם שהם יירדו מהגדר, וששוב לא יוכלו להסתיר את מה שהם באמת מרגישים וחושבים. יקומו בריתות חדשות, ובריתות רבות יתפרקו. כל הדברים האלה יהיו הולמים מכיוון שהאנרגיה מחלקת את עצמה והקוטביות מתחילה להראות את פניה. אמרנו לכם שהדבר יתרחש בעסקים, בפוליטיקה, בממשלות, בדתות וכן גם בדברים אישיים. הרבה מזה יהיה קשור לנושא היושרה, דבר המתחיל להראות את פניו במשוואת מציאות חדשה של התודעה האנושית.

 

וכוונתנו היא שלא יהיה קל עוד להיות נייטרלי בנוגע לאנרגיה של מציאותכם. והשאלה היא מה אתם עומדים לעשות עם המלאך שבתוככם? אתם חשים דברים שמעולם לא חשתם בעבר בנוגע למה שהוא אמיתי ומה שאינו אמיתי. אתם מתחילים לראות את חוסר המשמעותיות של מה שאתם עושים. אתם מתחילים להרגיש שהתכונה החשובה ביותר בכל הדברים בחיים היא יושרה. אתם מתחילים לצפות לראותה באחרים! עליכם להחליט האם זו מציאות חדשה עבורי, או שזה אינו כך... ואם אכן זה כך, מה תעשו בקשר אליה?

אלה שמכחישים שדבר זה מתרחש משלים את עצמם. זה יהיה ברור, כאשר חייהם יגיבו באופן דרמטי לאנרגיה חדשה זו על כדור הארץ. אלה שתמיד מניחים לקסם האישי שלהם לעבוד עבורם יאבדו לפתע את חבריהם. זה כבר לא יעבוד. גם אלה שתמיד היו 'בני-מזל' בחיים יגלו נסיגות בתפישה לה הם מצפים. בשני המקרים, יהיה עליהם לבחון מי הם, על מנת להמשיך.

אלה שרוצים להמתין לפני שהם בוחרים, ותוהים האם זה אמיתי, יתקשו עוד יותר לקבל כל סוג של החלטה. על אף שאמרנו לכם שהאל עובד לאט ושיש לכם הרבה זמן לעשות דבר זה או אחר, הנה נושא אחד העומד על הפרק, אפילו בחדר זה... אפילו בעודכם קוראים. אינכם לבד בכך. האם שמתם לב שהממשלות צריכות להיאבק עם אותם דברים? כך גם חברות. כך גם הדת המאורגנת על כדור הארץ! זה בכל מקום סביבכם, ובנקודה מסוימת עליכם להבחין בכך, ו'לחבר את הנקודות', כפי שנהוג לומר בתרבות שלכם, מכיוון שזה מתאר אדם המזהה מצב.

 

כמה שואלים את עצמם מה תעשו עם השאלה הזו? אם זה נכון שאתם נצחיים ושאתם נמצאים כאן רק לזמן קצר, מתחבאים בדואליות, הרי שהמבחן האמיתי הוא שתגלו אם זה באמת נכון! זו התחלה טובה. לרוע המזל, לא תהיה כל הוכחה אמפירית עבורכם, כפי שיש במדע במימד הרביעי בנוגע לשאלות אחרות בנושא הפיזיקה. במקום זאת, תהיה הוכחה בין מימדית... בכל מקום סביבכם.

האם תניחו לתאים שלכם לדבר אליכם על נושא זה? הם יודעים. האם תניחו ל'עצמי' הרגשי שלכם להינשא ל'עצמי האינטלקטואלי' ולהעניק לכם את התשובה? לשם כך עליכם להניח לתפישות הישנות ולבקש מהאל: "בבקשה אמור לי מה עלי לדעת". אז, במסגרת הבחירה החופשית, זה תלוי בכם להחליט אם כל זה הוא עובדה רוחנית או שזה אינו כך.

 

תפישות המאסטריות - חלק שני

 

נמשיך אם כן עם ההוראה של תפישות המאסטריות. רק בני האדם יכולים להביט בדברים אלה ולדווח עליהם, לא הרוח. לכן אנחנו רק מדווחים אודות מה שבני האדם אומרים, ומה הם עושים. זהו מתן כבוד לתהליך המאסטריות האנושית.

ההתעלות האנושית היא כזו: זוהי תכונה אנושית, ייחודית ביקום, ושניתן להשיג אותה רק בדואליות. אתם עשויים לומר שקל להיות מלאך וקשה להיות בן אדם. כן, כך גם אנחנו רואים זאת, ולכן אנחנו רוחצים את כפות רגליכם. ישנם כאן כמה שיש להם שושלות יוחסין שונות לגמרי מן האחרים. חשבו על ארצות המוצא שלכם, חשבו על הארצות המיוצגות בחדר ובין קהל הקוראים. חשבו על מה שעברו הארצות שלכם בהיסטוריה שלהן. חשבו על מה שהביא אתכם למקום בו אתם מאזינים וקוראים, ומה אתם עושים בחיים ברגע זה. ועכשיו, הכפילו את המורכבות שבכל זה פי עשרת אלפים. זוהי השושלת הרוחנית שלכם.

אפשרו לי לתת לכם משהו באמת גדול מאוד לחשוב עליו: האם אפשרי שעשיתם זאת בעבר על 'כדורי ארץ' אחרים? האם אפשרי שזו 'עוד פעם אחת' בפרוייקט בן ארבעה מיליארדי שנים? התשובה עשויה לזעזע אתכם, מלאכים.

 

הנה כמה תכונות נוספות של המאסטר, יתכן שתכונות אזוטריות יותר, אולם בכמה מקרים, מקורקעות יותר. אנחנו שואלים את השאלה, מה חושב המאסטר על הדברים האלה, מה הוא אומר וחושב? כאשר האישה המאסטרית במצב ההתעלות בוחנת את הדברים האלה, מה היא אומרת? וכך, מבעד לעיני המאסטר האנושי, אנחנו ניתן לכם עוד דברים להרהר עליהם, על מנת לסייע לכם 'לראות קדימה', ולהבין עוד את טבעם של המאסטרים של כדור הארץ, ואת מה שאתם עשויים להיות. חשבו על כך לרגע... אז חגגו את האנרגיה החדשה שסביבכם.

 

אגו

 

מהי תכונתו של המאסטר בנוגע לאגו? שמעתם זאת כל חייכם, אודות דיכוי האגו על מנת לאפשר לרוחניות שלכם לצמוח. אם כך מהו האגו? מהי התנהגות אגואיסטית, ומהי אינה התנהגות כזו? מה הולם ומה אינו הולם? ישנן הוראות סותרות רבות, ולימודים סותרים ביחס לכך.

יתכן והרגשתם בכמה דברים בחייכם... תגובות לאתגרים או למצבים בחיים, ושאלתם את עצמכם האם זה האגו, או לא? האם זה הולם, או שאינו הולם? האם יש למאסטר אגו? הבה נבהיר, שקיים יש הבדל גדול בין אגו ובין דַיָלוּת. אגו הוא יוהרה. דַיָלוּת היא אנרגיה בתשוקה רוחנית.

הרשו לנו לתת לכם דוגמה: אם יש לכם אמת שהוענקה לכם באופן הולם לחלוטין, אמת שאתם מרגישים שהיא אלוהית, ואז מישהו רומס אותה, או אומר שהאמת שלו גבוהה יותר מהאמת שלכם, אתם עשויים להגיב. אחרים סביבכם עשויים לומר שלקיתם ב'התלקחות של אגו, והם מניחים שתגובותיכם נובעות מיוהרה. אולם מאסטרים אינם עושים זאת. הם שוקלים הכל באופן הולם ומגיבים לא מהאגו, אלא מתוך סמכות של דַיָלוּת. הם יודעים מהי אמת עבורם. הם גם יודעים שאף אדם אחר על כדור הארץ אינו יכול לגעת באמת שלהם.

 

לאמיתו של דבר למאסטר לא נשארו כלל 'לחצני אגו'. פעמים רבות הפעולה הנכונה היא 'שום דבר', או משהו כגון חיוך מבין. זה מה שהיה ידוע כ'להפנות את הלחי השניה'. מונח זה לא עסק מעולם בבני אדם המרשים לעצמם להיות מוכים שוב ושוב בשם האל, להתפלש בעפר, ולא להתייצב לצד האמת. במקום זה, משמעותו היתה 'ידיעה מה היה חשוב להגיב לו, ולמה לא להגיב'. אתם יכולים לעמוד שם כל היום, עם האנושות הצועקת עליכם, והדבר לעולם לא ישנה את האמת שלכם. לכן, ברור שזו בעייתו של הצועק, ולא בעייתכם שלכם. הם אלה שכועסים! במצב זה, במידה ויש בכלל משהו לומר, המאסטר עשוי לומר שהוא מצטער שיש לכם יום כל כך רע, וישאל מה הוא יכול להציע לכם... האם אתם מבינים זאת? 'להפנות את הלחי השניה' היא הצהרה המתייחסת לחכמה בנוגע לאנרגיה הניצבת מולכם. אין זו הזמנה לסבול התעללות.

דַיָלוּת של האמת שלכם היא שונה. כאשר אדם מגיע אליכם עם רטט נמוך יותר ובדרך כלשהי פוגע במה שאתם מאמינים, או פוגע בקדושה שלכם, אתם עשויים לפעול. אם תפעלו, זוהי פעולת היושרה של הדַיָלוּת. שלכם. במקום כעס, ישנה אכזבה. במקום יוהרה, ישנו ביטחון עצמי. לכן כאשר אתם רואים עובדי אור מאסטרים שהם בטוחים בעצמם, אל תבלבלו זאת עם אגו. הביטו בהם ובמה שהם עושים. עובדי אור אינם מגנים על עמדותיהם. הם אינם צריכים לעשות זאת. עובדי אור יניחו לאנרגיה לעבור, ולעתים קרובות יפנו את הלחי השניה, מכיוון שהם יודעים שהאמת שלהם ניצבת איתנה בזכות עצמה, ושום דבר שהאחר אומר אינו יכול לגעת בה.

 

אמת מחפשת את הרמה הגבוהה ביותר שלה. קשה להסביר לכם כמה מן הדברים האלה, אולם ראו את

המאסטרית כאשר עליה להעריך את האמת. צפו באהבה בפעולה, אפילו באהבה שהיא רוחשת לתוקף. האם תוכלו לעשות זאת? כאשר בוגדים בכם בדרך שרק אתם יכולים לדעת עליה, מהי התגובה הראשונית שלכם? האם תהיו דיילים של האמת שלכם? אם אתם עושים כך, הרי שאין אגו. אתם תבינו ותדעו שמה שהיה פוצע אתכם בעבר, פשוט מחליק באהבה. האם אתם יכולים לאהוב את הבוגד? כן, אתם יכולים. זוהי למידה מחוץ לקופסה של הטבע האנושי, האין זאת? ובכך, בני אדם יקרים שלי, עוסקת ההתעלות.

לפני שנסיים נושא זה, עלי לשאול אתכם את השאלה הזאת: בעבר, ייתכן שהגבתם באופן שונה לאתגרים. כעת תגובתכם היא הרבה יותר מאוזנת. אם כך, האם העבר השתנה? ההווה? מה בנוגע לעתיד? התשובה: כולם השתנו.

 

תחרות

 

הנה נושא שכיח ונושא שדנו בו בעבר: תחרות. אתם עשויים לחשוב שתחרות שייכת רק למבנה הכלכלי של העולם המערבי. זה אינו כך. האם אינכם מתחרים על אנרגיות, האם אינכם מתחרים על אהדה, האם אינכם מתחרים לעתים קרובות על משאבים? הבה נבחן אחד מהנושאים החשובים ביותר, תחרות על אנרגיה ואהדה, תכונה אנושית שכיחה.

אתם רוצים למצוא חן, אתם רוצים להיות חשובים, לא במובן של האגו, אלא חשובים במובן ה'ארצי. אתם רוצים להיות חלק חשוב מכל זה, ולמלא את חלקכם. אבל לעתים קרובות קיימת ההרגשה שבתפישה של תרבותכם, נראה שכמות החשיבות מוגבלת! לא כולם יכולים להיות חשובים. במציאותכם, חייבים להיות אלה שהם חשובים, ואלה שאינם חשובים... רק אדם אחד מנצח במרוץ. ישנה כמות מוגבלת של אהדה, ולא כולם מקבלים אותה.

ראו את הטיפשות שבכך! כל אחד מכם הוא ישות רוחנית נצחית... נשמה עתיקה שהתגלמה בביטויים ויחידות חיים פעמים רבות, ואשר התבקשה לשנות את המציאות של כדור הארץ עצמו! כולכם ידועים לאל,

מכיוון שאתם האל. אולם זהו טבע האדם, לראות את מציאותכם באופן שונה, ולהתחרות על הדברים.

הרשו לי לספר לכם מה המאסטר עושה. בתוך קבוצה של בני אדם הניצבת מסביב, כאשר אף אחד אינו מכיר את האחר, וכולם מנסים לגבור על האחרים באמצעות שיחה מעניינת וחשובה, המאסטר יכנס ורק יקשיב. בעודו סופג את סיפורי האחרים, לפעמים הוא מרגיש בשמחת החגיגה ובהומור שלהם. לפעמים הוא מאזין לצרות האחרים וחש בתסכוליהם. המאסטר סופג הכל בדרך שלא הכרתם בעבר. האנרגיה של הרגע אינה 'נדבקת' אל אישיותו. במקום זאת, היא נכנסת למקום שבו היא משתקפת. חלק רואים את האנרגיה.

 

אילו יכולתם, הייתם רואים שהאנרגיה של המאסטר היא אנרגיה המשקפת ריפוי. שותפי (לי קרול, ת.ג.) מפיץ את המידע שהתודעה האנושית משנה אנרגיה ואף חומר. הוא מחפש ללא הרף אחר תמיכה במדע שלכם במימד הרביעי, וזה קורה סוף סוף. רבים מכם עשויים להבין כעת טוב יותר כיצד המאסטר ממקד השתקפות זו באופן מרפא... אופן ההופך נגיש לאלה הנמצאים בחדר. עצם נוכחותו של המאסטר נוטה לשנות את אופן סיפור הסיפורים! ישנה מספיק חשיבות לכולם. האם בתרחיש זה, החשוב הוא זה שעומד על הבמה ומושך את תשומת הלב של הסובבים, או זה העומד בחכמה ומשקף את האנרגיה שיכולה לעזור באופן הטוב ביותר לאלה המספרים ולאלה המאזינים? המאסטר מבין זאת, וגם אתם מוזמנים להבין זאת. המאסטר אינו כופה את האנרגיה על אף אדם. הוא פשוט מציב אותה בחדר, והאחרים יכולים לעשות בה שימוש כרצונם. חלק יספגו אותה, וחלק ידחו אותה. זוהי בחירה חופשית. כאשר אתם נכנסים לחדר ויש שם מים עבורכם, יש שישתו ויש שלא ישתו אותם. זה קשור לצמא שלכם ולמה שאתם זקוקים. אולם המים אינם מתרעמים על כך שלא שתיתם אותם, הם אינם הולכים אחריכם הביתה, דורשים שתטעמו מהם. הם רק יושבים שם כהזנה לכל אלה הרוצים בכך. כך הם פני הדברים, גם

כאשר המים הם מי החיים.

 

אולי תיישמו את תחרות המילים למבנה הכלכלי שלכם? אומר לכם זאת שזה מטופש מצדכם לחשוב שאתם צריכים לרכוש חלק מסוים ממניות השוק. יש די לכולם. לעתים קרובות אינכם מבינים את העקרונות של הכלכלה שלכם עצמכם! אתם מגבילים את עצמכם. כאשר אתם מתמקדים בדבר אחד ואומרים שדבר זה או אחר חייב להתרחש למען ההצלחה שלכם, הרי שמעבר לפינה מסתתר מבנה הצלחה נפרד לגמרי שכלל לא שקלתם אותו.

מבנה כלכלי מאוזן לגמרי הוא מבנה שבו כולם מנצחים. ב'מרוץ' הזה, כולם יכולים לנצח! אלה ששילמו, קיבלו ואהבו את מה שרכשו. אלה שסיפקו את המוצר או השירות פוצו באופן הולם, והם אוהבים את מה שמכרו. בין שני התרחישים האלה ישנם אלה שנאבקים בתהליך, לעולם אינם מבינים או יודעים שאפילו בתחרות יש אלוהות.

 

לכן אנו אומרים לכם זאת: מתחרים, האם אתם יכולים לברך את האדם המתחרה בכם? אם אתם יכולים, יש לכם אחת מתכונות המאסטר. האם אתם יכולים להירגע ולא לדאוג, ביודעכם שכל הדברים יסתדרו, ושהאמת תחפש אחר הרמה הגבוהה ביותר שלה כאשר אתם עובדים מתוך יושרה? האם אתם מרגישים שזה שניצח במרוץ הליניארי הופך באופן אוטומטי את כל האחרים למפסידים - או, האם כמו המאסטר, אתם מבינים שאלה שהתחרו במרוץ הם כולם מנצחים בין מימדיים? זה יכול מכיוון שהמאסטר רואה את התמונה הכוללת... את הפוטנציאלים של המנצחים במרוץ הבא, את האנרגיות של המרוץ עצמו. המאסטר יכול ללכת למסיבה ולא להוציא מילה... לא להפוך ל'חשוב', אולם לצאת ממנה מבורך מעבר לכל מידה! קשה לכם להבין כל זאת בעולם תחרותי. בפעם הבאה שתהיו בקבוצה של אנשים ותחושו קטנים מאוד, יתכן ותרגישו בצורך לדבר ולהיות חשובים. במקום זאת, עצרו לרגע. הבינו שעצם נוכחותכם מעצימה ומשפרת אותם. חייכו, חושו באלוהות שלכם, וחשבו שפשוט תשתקו ותקשיבו. תספגו את השמחות של מה שהם אומרים. תהיו בני אדם טובים יותר בשל ההאזנה לחוויות שלהם, אפילו אם לא תספרו חוויות משל עצמכם. המאסטר יודע זאת. זה חלק מהתפישה חדשה... חכמה שקטה.

 

לבסוף, המניע, או הזרז להבנה תחרותית חדשה זו, היא היושרה. האם העסקים הגדולים בעולם והיושרה חלוקים לדעתכם? כך זה היה בעבר! ראו כיצד זה משתנה על כדור הארץ. עשוי לבוא יום בו רווחים יחולקו לבעלי מניות בהתבסס על גורם היושרה של המבנה המשותף. זה כה חדש שרובכם אינכם יכולים לתפוס הסכם שכזה. האמינו לי, זהו מבנה הפוטנציאל באותה בועה של ה'עכשיו'. אתם חושבים שזה מדהים? חכו עד שתראו מה עשוי להתרחש בפוליטיקה! האם אתם יכולים לדמיין מצב פוליטי שבו היושרה של מה שנעשה ולא נעשה במסגרת מערכת בחירות מסייעת למעשה לבחור במועמד? חלום באספמיה? חכו וראו.

 

כדור הארץ

 

מה המאסטר באנרגיה החדשה חושב על כדור הארץ? הו, הרבה מתרחש עכשיו, והמאסטר יודע זאת. המאסטר מבין שכדור הארץ מתעורר לחיים, מבחינה בין מימדית. מעולם לא היה זמן טוב יותר בהיסטוריה האנושית שבו ניתן לרפא את כדור הארץ מכפי שיש עכשיו. אם אתם חיים בארץ, במדינה, שחוותה מלחמה לאחר מלחמה לאחר מלחמה, אתם חיים באנרגיה בעלת רבדים. זו ארץ פצועה. אולם גם עם כל האתגרים שאתם רואים מסביב על כדור הארץ, מעולם לא היה זמן כמו הזמן הזה שבו ניתן לנקות זאת.

המאסטר יודע זאת, אולם אתם אינכם יודעים זאת. הקשיבו היטב: כל מה שאתם עושים למען אדם אחר מנקה את האדמה שתחת רגליכם. ניתן לרפא כעת את כל הפצעים שנראה שאינם ניתנים לריפוי בקדירת ההתנסות האנושית - מלחמה לאחר מלחמה. זו הסיבה שאתם נמצאים כאן, על מנת לשמוע ולקרוא זאת. לפני זמן לא רב ישבנו אתכם ואמרנו שיהיו אלה שיגיעו מחוץ לכדור הארץ, באופן בין מימדי. הם יציבו את האנרגיה שלהם לצדכם, אם תאפשרו זאת. קראו לזה שותפות של אנרגיה, אולי. הם חיכו עד להֶתֵר של השמונה (הספרה שמונה היא האנרגיה של ההֶתֵר החדש, ת.ג.) כאשר האנרגיה הקריסטלית תתחיל להופיע על הפלנטה במידה רבה יותר.

 

רק לפני כמה חודשים אמרנו לכם שהאנשים שחיים סביב המקום המכונה הר שאסטה יהיו חופשיים ללכת. רבים מהם החזיקו ועיגנו אנרגיה אפילו מבלי לדעת זאת, וסייעו לשמור על האזור זה טהור מבחינה רוחנית. במונחים שלכם, משמעות הדבר היא לשמור ולעגן מקום כנגד התפתחות של מלונות גדולים. זה אחד מהמקומות היחידים, אתם יודעים. הביטו בשערים ובמערבולות האחרים על הפלנטה הידועים כבעלי תכונות רוחניות, ותמצאו שם מלונות, מגרשי גולף ומגרשי טניס. אולם לא בהר שאסטה.

אין זה מקרה, ואמרנו לכם שבני אדם אלה שמרו על המקום. עכשיו ניתן לכם מידע נוסף בנוגע אליהם - רבים מהם מתבודדים - קשה להסתדר עם רבים מהם! רובם הם בעלי אנרגיית כוח החיים הקריסטלית, ומתקבל על הדעת שכך יהיו. המאסטר יודע על כדור הארץ ועל השינויים המתרחשים. הוא גם יודע אודות ערי כוח החיים הבין מימדיות הנפתחות עכשיו כדי להישפך על התודעה האנושית.

לפני יומיים הזכרנו את אנרגית הדרקון. משמעות המילה אנרגיה מלכותית. חשבו על המאסטרים בעלי אנרגיית הדרקון כשייכים לאצולה והמלוכה הרוחנית של כדור הארץ. המלכים והמלכות הבוראים את אדמת כדור הארץ עצמה בדרך ההולמת לאנושות הם בין מימדיים. עליכם להודות להם, שכן כאשר אתם נעים אל תוך ההֶתֵר החדש של השמונה - כדור הארץ מוכן עבורכם. אולם המידע המשמעותי הוא שמתוך עפר כדור הארץ, תצא עוד 'אנרגיית המלכה' כדי לסייע לאזן את הפלנטה. זהו תפקוד קריסטלי, והוא חלק מהשכתוב שדיברנו עליו במשך כמעט שנה. הגיע הזמן לאזן את אנרגיות הזכר והנקבה של הפלנטה.

 

זרימת האנרגיה/יצירה במשותף

 

הנושאים הבאים משולבים וקשורים זה לזה. קשה לתאר זאת, ארבע הוא זרימה של אנרגיה וחמש הוא יצירה במשותף. כיצד המאסטר תופס אותם? היום, בהֶתֵר של האנרגיה של שמונה, אנחנו ניתן לכם סקירה קצרה, ואז מטפורה נוספת.

היה זמן עבור רבים בעלי הנטייה הרוחנית, באנרגיה ישנה יותר, בה היצירה במשותף נעשתה כך: הייתם עושים מדיטציה ושואלים את האל שאלות. הייתם שואלים ושואלים. ולאחר הייתם הולכים אולי למקומות, לשערים מסוימים, למערבולות מסוימות והייתם אוספים אנרגיה היכן שרק יכולתם. לאחר שדבר זה הושלם, הייתם מקבלים אנרגיה ומידע, אוספים אותם עד הפעם הבאה, ואז נוקטים בפעולה על פיהם. דבר זה יצר מצב שבו מדיטציה הייתה שונה מאוד מכפי שהיא כעת, ומצב שבו זרימת האנרגיה הממשית בבני האדם למטרות של יצירה במשותף הייתה שונה ביותר. אנו קוראים לזה שיטת האיסוף. עשיתם כמיטב יכולתכם לאסוף את האנרגיה שהייתה דרושה לכם עבור המשימה.

באנרגיה ישנה יותר זו, הדואליות הייתה כה חזקה כך שהיה עליכם לחשוב עליה כעל מחסן, פשוטו כמשמעו. היה עליכם ללכת ולאסוף אותה, בין אם היתה בישיבה על הרצפה בתנוחת לוטוס או בין אם היתה במקום מסוים על הפלנטה. ורק לאחר שעשיתם את הדברים האלה הרגשתם מסופקים או הרגשתם שיש בידכם את התשובות. בני אדם יקרים, זה מה שרובכם עשיתם רוב חייכם.

 

הניחו לי לומר לכם מה המאסטר חושב, ואנחנו נשתמש במטפורה. על הכלי אדיר זה, במטבח של הספינה, ישנם לפחות שני בני אדם שתפקידם הוא למצוא קסם בגוש קרח. אולי ראיתם את מעשה ידיהם? זה נמצא במקומות הגדולים של צריכת המזון, תהליך שבני האדם אוהבים לחגוג. אלה הם פסלי הקרח בחדרי האוכל.

הניחו לי לומר לכם מה רואה הפסל. גוש הקרח שוקל מאות קילוגרמים וקרוב לוודאי שקשה להביאו ולטפל

בו. אותו מאסטר של ארכיטקטורה, הפסל, במקום לראות את המשימה הניצבת בפניו, רואה את יצירת האמנות כאילו היא כבר מושלמת ומסתתרת בתוך הקרח! היא עדינה ויפהפייה. כעת מתפקידו לסלק את כל מה שמיותר ושאינו שייך. עבורכם, דבר זה יהיה גוש קרח קר וכבד מאוד, משהו שקרוב לוודאי שהייתם רוצים לסלק מדרככם לפני שימס על הרצפה. עבורו, זו כבר יצירת אמנות מושלמת. וכך הוא מתחיל. הוא מסיר בזהירות את כל מה שאינו שייך לפסל. שימו לב לכך שהוא יוצר על ידי פעולת חיסור. זה עשוי להיראות לכם כמנוגד לאינטואיציה - כיצד אתם יכולים להגשים על ידי החסרה?

כזו היא בדיוק האנרגיה החדשה. אתם הולכים וחושבים שהדברים הם רגילים. אולם, בתוך הדברים הרגילים מסתתרים הנסים של היצירה במשותף. מה שעליכם ללמוד לעשות הוא להסיר את הדברים שאינם שייכים. ואתם עושים זאת על ידי כך שאתם מתכווננים אל הפסל. אתם מתכווננים אל היצירה במשותף שלכם. אתם רואים אותה ומדמיינים אותה כאילו כבר נעשתה. אתם רואים אנרגיות בלתי הולמות - כמו חלקי קרח שאינם שייכים - ואתם משליכים אותן הצידה.

במדיטציות שלכם, במקום לבקש תשובות, בקשו איזון. הדבר יאפשר לכם לראות את החלקים הבלתי הולמים אותם יש להסיר. במקום לבקש מהאל שיהיה הפסל של מציאותכם, אתם עצמכם הופכים לפסל ורוכשים הכשרה כאומנים. האם ישנם עכשיו קשיים בחייכם שאינכם יכולים להבין? בקשו תובנה. ניתנת לכם מתנת ראיית חוסר ההולמות. עבור חלק מכם, משמעות הדבר היא שישנם אתגרים. מה אתם עומדים לעשות בנוגע אליהם? רבים, במקום להסיר אותם, למעשה מתפלשים בהם! זו בחירה חופשית. במקום לראות את מה שהולם ומה שאינו הולם, בני האדם באנרגיה הישנה רואים הכל כמשהו שחייב להישאר ושיש להתמודד אתו. לכאורה זו מציאותם, ולכן היא שם לעד ואינה משתנה.

 

המאסטר רואה את החיים כמושלמים. הוא בורא ויוצר את מה שהוא רוצה על ידי כך שהוא מחליט איזו אנרגיה יש להסיר. לפעמים זה נעשה באמצעות הדעת. לפעמים באמצעות פעולה אמיתית. המאסטר עושה זאת בעזרת שניהם. לכן המאסטר צועד במקום מושלם, אפילו בעת שילדים גוססים סביבו, אפילו עם פשע, ואפילו עם אלה שפוגעים. סבל, כעס, דרמה או אפילו חוסר איזון של אדם אחר לעולם לא ישנו את האמת... את הפסל המושלם שבתוך מציאותו של המאסטר.

 

הסוד ליצירה במשותף שלכם הוא להתכוונן אל המקהלה. נתנו לכם מטפורה זו בעבר. הפסל שר לכם בתוך גוש קרח גדול זה המכונה מציאות ואומר: "אני כאן, בואו קחו אותי". ככל שתתקרבו אליו וככל שתסירו את מה שאינו הולם בחייכם, כך יהיה ברור יותר הלחן שאתם שומעים, והפסל יהיה מושלם יותר. וכאשר בסופו של דבר תתחילו לשיר את אותו לחן ששרה המושלמות שבתוך הפסל, אתם זוכים בהתגשמות. המפתח הוא הקשבה. אתם מתחילים בתהליך זה על ידי אימוץ יושרה.

 

כוח חיים

 

הסעיף השישי הוא כוח חיים. ניתן לכם כעת מידע שלא ניתן באופן זה בעבר. משהו חדש מתרחש בביולוגיה שלכם. המאסטר רואה כוח חיים חדש. יש הרבה מה לספר כאן. האם יש לכם בעיות במערכות היחסים, יתכן וזה אח ואח, אחות ואחות, בעל ואישה, אולי אב ואם, אם ואחות, חבר וחבר? מה בנוגע לעסקים שלכם? בכל פעם שאדם אלוהי, במיוחד אדם הרוטט ברמה גבוהה יותר, קושר קשר של אהבה או שותפות עם אדם אחר, נוצרת אנרגיה שלישית בעלת תכונות השניים. אם תבחרו, ניתן לומר שאנרגיה שלישית זו שנוצרת היא ישות. אתם יכולים אפילו להעניק לה שם! היא יושבת שם וממתינה שיזינו אותה. לישות יש תכונות של ילד אנושי. יש לטפל בה בעדינות ולהחשיבה כיקרת ערך. הקשיבו היטב: בעל ואישה, טפלו בה בעדינות - היא יקרת-ערך! מה תגידו לילד? האם תזינו אותו, או האם תתעלמו ממנו? כאשר אתם מתחילים לעבוד על האנרגיה השלישית הזו שהיא הילד, כוח חיים חדש זורם ביניכם כפי שמעולם לא זרם בעבר. זו תכונה נסתרת, אולם תמיד ידעתם עליה. כל השותפויות ירוויחו ממודעות חדשה זו.

ויש עוד.

 

מבחינה ביולוגית קיים סוג חדש של כוח חיים, בייחוד עבור אלה הרוטטים ברטט גבוה יותר. הגיע הזמן להתעורר למשהו שהיה שם כל העת - משהו ש'שיחקתם' עמו במשך עידנים רבים. אנחנו נכנה זאת בשם אינטליגנציה תאית מתעוררת. המבנה התאי של הגוף האנושי מתוכנן לחבר את עצמו לכוח החיים של כדור הארץ. חשבו על הפעמים בהם השתמשתם בדברים כגון בדיקת שרירים (קינסיולוגיה, ת.ג.). האם תהיתם מעודכם כיצד הגוף האנושי יודע יותר מכם? התאים שלכם יודעים דברים שאינכם יודעים. האם זה מתקבל על דעתכם? מה היה קורה אילו יכולתם לבנות גשר בין מה שהגוף יודע לבין הדעת המודעת שלכם?

 

האם תהיתם מעודכם כיצד עובדת ההומיאופתיה? כאשר תמיסה עם פחות מחלק אחד למיליון של חומר מוכנסת לגופכם, כיצד יכולים התאים שלכם 'לראות' אותו, כאשר מכונות רפואיות מודרניות אינן יכולות כלל לאתר אותו? האמת היא שהגוף האנושי מזהה את הכוונה של החומר! במשך יותר מ 200 שנים עבדתם עם זה, אולם הוא עדיין אינו מובן. הריפוי מתרחש. מידע על כוונת יוצר המרפא מועברת למבנה התאי. האין זה יהיה נהדר אם תוכלו לבנות גשר מהדעת המודעת שלכם אל החלק של המבנה התאי שלכם שהוא המאסטר כימאי הראשי?

האם השתמשתם אי פעם במטוטלת? האם תהיתם מעודכם כיצד השרירים של ידכם מגיבים ללא שליטתכם על מנת לתת תשובה חיובית או שלילית בנוגע לבריאותכם או לאנרגיה הסובבת אתכם? זו האינטליגנציה התאית, והגיע הזמן שתתחילו להתמזג עמה. הגיע הזמן לנישואים של האינטלקט, האינטואיציה והאינטליגנציה התאית.

 

המאסטר יודע מה המרפק שלו עושה. למאסטר יש פגישה עם התאים בכל יום. המאסטר יכול לומר לכם איך מרגישה הבוהן שלו, מבחינה רוחנית. הגוף הוא אחד. המאסטר אינו חי בתוך ראשו. במקום זה, הוא חי כישות מאוחדת אחת, מכף רגל ועד ראש. הוא רואה את גופו כתא אחד, בעל אינטליגנציה. המאסטר יודע מה טוב עבורו מבחינה ביולוגית ומה אינו טוב, אפילו ללא בדיקת שרירים. למאסטר יש ברית עם האינטליגנציה הפנימית - תכונת דנ"א שתמיד הייתה שם. בכך מדובר באופן חלקי, במונח 'דנ"א מתעורר'.

ויש אפילו עוד.

'אפופטוסיס' הוא מונח ביולוגי המתאר מערכת תאית אנושית המתוכננת לאבחן חוסר הולמות וליקויים בגוף ולבצע השמדה עצמית (מוות מתוכנת ומכוון של תאים, ת.ג.). ובכן, היא אינה עובדת טוב כל כך, מכיוון שהיכן היא אצל חולי סרטן, היכן היא אצל חולי האיידס, היכן היא אצל חולי השחפת? תוכלו לנקוב בשמות של מחלות רבות 'המערימות' על תהליך גופני טבעי שאינו עובד כל כך טוב. ישנו כוח חיים חדש אשר ישנה זאת, כוח הנגיש וזמין לכולכם, שבו המבנה התאי מתעורר והאינטליגנציה תגבר. אפופטוסיס יוכל לעבוד בדרך בה תוכנן לעבוד. המחלה היחידה שבגוף המאסטר, תהיה המחלה לה הוא יאפשר להתקיים במידה וזה הולם, באמצעות בחירה חופשית. כוח החיים החדש על הפלנטה הזאת יגביר את היכולת שלכם לשלוט במבנה התאי שלכם. הגורואים במשך השנים הראו לכם זאת. עכשיו הגיע תורכם.

 

התמקדות ברגע

 

נסיים בסעיף זה - מספר שבע. יתכן והייתם רוצים לשאול את המאסטר היכן צריך להיות כרגע המיקוד שלכם כבני אדם על הפלנטה? נראה שישנם מריבות וסכסוכים רבים כל כך! לאן עליכם לשלוח את אורכם, ומה עליכם לעשות? מהו המפתח? היכן המיקוד?

ההֶתֵר של השמונה הוא ההֶתֵר של אחריות. בשבועיים הראשונים של חודש נובמבר 2003 אתם תקבלו הזדמנות, יחד עם אותה פמליה גדולה המכונה 'העצמיים הגבוהים' שלכם, לקבל החלטה בנוגע לדברים החשובים ביותר על כדור הארץ - ההתאמה ההרמונית.

תישאל שאלה, ממש כפי שנשאלה ב 11:11 בזמן ההתכנסות ההרמונית - האם אתם מוכנים למזג את הרוחני והביולוגי כך שכוח החיים יתמזג, כך שהאגו יהיה כפי שתיארנו, כך שהיצירה במשותף תהיה כפי שתיארתי, כך שתוכלו להעצים את הדנ"א שלכם? האם אתם מוכנים להניח לאנרגיות הזכר והנקבה של האנושות להיות סוף סוף שוות? זה זמן חשוב על הפלנטה. אלה הקוראים זאת לאחר שזה התרחש צריכים לדעת שאין זה פחות עוצמתי רק מכיוון שזה היה אתמול. הלימוד של אתמול הוא החכמה של מחר.

 

מהו המיקוד? מעולם לא היה זמן על כדור הארץ שבו הפעולות והמחשבות שלכם נמדדות באופן משמעותי יותר כאנרגיה. המיקוד הוא פנימה. המשל הראשון שניתן אי פעם על ידי קבוצת קריון זו לפני יותר מעשור היה משל בור הזפת. הוא דיבר על מטפורה, על משל, שבו אדם אחד מגלה משהו שסייע לו. אף אחד אחר לא היה מעורב. הוא גילה משהו אישי ויישם אותו. הוא יישם אותו רק בהקשר לעצמו, והוא לא צעק אותו בראש חוצות. הוא המשיך בענייניו מבלי לומר דבר, נהנה מהגילוי האישי החדש שלו, אולם כולם הבחינו במה שעשה, על ידי מה שהתרחש סביבו. זה מה שקורה כאשר אתם מאזנים את עצמכם. בן אדם אחד המתכוונן למקהלה ומוצא את הפסל שבתוך גוש הקרח ישפיע על כל הסובבים אותו. הוא נותן להם משהו לראות. הדבר מאפשר בחירה רבה יותר מכפי שהייתה לסובבים אותו קודם לכן. האור נדלק למעשה עבור האחרים, כדי שיראו במקום עמום.

לא כל אלה שיהיו עדים להתקדמות שלכם יאהבו זאת. חלק מהם יביטו בכם ויברחו. כמה מהם יביטו בכם וישנאו אתכם. כמה מהם יבגדו בכם. בני אדם יקרים, אין זה חדש. איש הרפואה חי לבד, אפילו ללא בן או בת זוג, בקצה הכפר. אולם הוא היה מרפא את כולם כאשר היו להם בעיות והם היו חולים. זה הגיוני מכיוון שהוא רטט ברטט גבוה והיה בעל מידע בלתי רגיל, זה נראה מוזר לאחרים, והם היו מבקרים אותו רק כאשר הם היו חייבים.

 

וכך המעבר הזה של המיקוד בעצמי באמת ישפיע עמוקות בכל הקשור להחלטות בנוגע לאנרגיה. יהיו אלה סביבכם שלא ירצו את מה שיש לכם. הם פשוט אינם מוכנים למה שיש לכם. הדברים יסתדרו מעצמם מבלי לומר מילה ומבלי להטיף על מה שגיליתם. הנחת היסוד היא טפלו בעצמכם. התמקדו ב'עצמי'. לא באגו... אלא באיזון עצמי ובמציאת הלחן. הניחו לאחרים להחליט עבור עצמם אם הם רוצים לחלוק את 'האני החדש' שלכם או שלא. זה תלוי בהם. שמרו על האמת שלכם, ולעולם אל תניחו לאדם אחר להזיז אתכם מאהבת האל.

 

כפי שהדבר בפנים, כך הוא יהיה בסופו של דבר בחוץ. התודעה האנושית היא הרשת השלישית. לכן, תבינו אולי ש'הרשת המגנטית' נרפאה, מתבצעת עבודה על 'הרשת הקריסטלית', ובתהליך, 'הרשת השלישית', שהיא ראש המשולש של התודעה האנושית, פונה פנימה. הניחו אותן יחד ותראו את הפוטנציאל של ירושלים החדשה.

כפי שאתם, כך הוא כדור הארץ. כפי שאתם מטפלים בעצמכם, כך כדור הארץ מגיב.

 

בני אדם יקרים, ההיסטוריונים יציינו זמן זה ויאמרו שכאן זה החל, כאשר האנושות קיבלה החלטות שהיא תברא פלנטה שתמשוך את עצמה אל מחוץ לחשכה, הם החלו להבין את תהליך השלום, את חכמת המסחר, והם לא פחדו מתרבויות שונות. הם הבינו שכל אחד זקוק לאחר, ושבדרך כלשהי כולם קשורים. אנחנו יודעים זאת מכיוון שאנחנו רואים זאת בתוך בועת הבלון המכיל ב'עכשיו' את כל שאי פעם קרה או יכול לקרות. זה כתוב בפוטנציאל שלכם! זה כתוב למעשה בדנ"א שלכם!

 

מבורכים הם בני האדם הרואים את השלם - את שלמות הפלנטה בדרך זו. מבורכים הם בני האדם הרואים את הפלנטה כגוש קרח המכיל פסל יפהפה המכונה 'שלום על פני האדמה'.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020