Light Connections
 
 

 

'שה' ובור הזפת - 1996

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

'שה', שם שהענקנו לאדם הצועד על הפלנטה שאינו מייצג גבר או אשה, מכיוון שכאשר אתם אינכם בכדור הארץ אתם ללא מגדר.

למטרת הסיפור הזה ועל מנת שיהיה קל יותר לספר אותו, 'שה' יהיה גבר. זה יהיה הסיפור של המסע של 'שה' והרוח הגדולה.

 

 

דמיינו את עצמכם, יחד עם אנשים רבים אחרים, בבור מכוסה בזפת, מלוכלכים מכף רגל ועד רגל, לא מסוגלים לנוע במהירות ממקום למקום מכיוון שהזפת כל כך עבה. כאשר אתם נעים בכבדות ממקום למקום, אתם מתרגלים למצב הזה, ושנה אחר שנה אתם חיים את חייכם בצורה זו יחד עם האחרים. בדומה לכוח הכובד של הפלנטה, גם שעבוד הזפת פשוט מתקבל - עובדת חיים לכולם. זה המצב המדומיין שלכם.

 

לפתע, אולם בשקט, מוצעת לך מתנה מהאל. זהו כלי 'קסם' שמנקה את גופכם ושומר על ניקיונו גם כאשר אתם מצויים בזפת! כמו שדה אנרגיה, הוא למעשה דוחה את הזפת כאשר אתם עוברים דרכו.

אתם מקבלים את המתנה ואת העבודה שמגיעה איתה, ואתם מתחילים ללמוד כיצד להשתמש בה. לאט לאט אתם משתנים. אתם מתחילים להתבלט לאחרים, מכיוון שאתם שונים ורעננים, בזמן שהם מסתובבים סביבך, עדיין בזפת האפלה. אתם מתחילים להבין כיצד יצרתם זאת במשותף עבור עצמכם, אולם אתם גם מבינים שזו הייתה מתנה אישית מאוד, כך שאתם אינכם אומרים דבר.

 

האם אתם חושבים שהאחרים סביבכם יתעלמו מכם כאשר אתם הולכים בחופשיות מבלי שהזפת תיגע בכם או שתכביד על רגליכם? הם יראו את הזפת נוגעת בגופכם ולעולם לא מלכלכת אתכם. מה שיקרה הוא שהם עומדים להשתנות!

הדבר הראשון שיקרה הוא שלכל מקום שתלכו, יהיה מרחב, מכיוון שהם יפנו את הדרך עבורכם. הדבר השני שיקרה הוא שישאלו אתכם כיצד דבר כזה אפשרי. וכאשר הם ימצאו את 'כלי הקסם מהאל', כל אחד מהם יתחיל להשתמש בו לעצמו, ויותר אנשים גם יהיו 'נקיים' - כל אדם יוצר לעצמו באופן אישי, בדיוק כמו שאתם עשיתם לעצמכם.

 

בעודכם ממשיכים בחייכם בשקט לאורך זמן, התבוננו במה שקורה לסובבים אתכם! יותר ממחציתם יהיו 'נקיים' והזפת לא תכביד עליהם.

עצרו וחשבו מה באמת קרה. לא הטפתם בנוגע למתנה שלכם או ביקשת מאיש מהאנשים האלה להשתנות עבורכם, ובכל זאת הם השתנו בכל מקרה. כך התוצאה של רק אחד ... יוצרת עבור הרבים!

 

אנחנו אומרים לכם, יקרים, שכאשר אתם משנים את עצמכם, זו תחילתו של השינוי סביבכם. בני אדם אינם יכולים להיות בשקט כאשר הם רואים שלווה ואהבה הנובעים מכם. זה מנטרל ואוהב את כולם בו זמנית. כמו מגנט בין מגנטים אחרים, בסופו של דבר הקוטביות החדשה שלכם תשפיע על ההיערכות של כל הסובבים אתכם, וקיומכם לא יהיה זהה לעולם.

 

 

תובנה של לי קרול:

 

התבוננו במשל הקצר הזה, המכיל כמה מהתשובות הברורות ביותר לגבי פעולות האנרגיה החדשה על פני הפלנטה. במשל זה קריון מספר על בני אדם בבור 'מכוסה בזפת, מלוכלכים מכף רגל ועד ראש, אינם מסוגל לנוע במהירות ממקום למקום מכיוון שהזפת כל כך עבה וסמיכה.'

 

כך אנחנו נמצאים בחיים הרגילים באנרגיה הישנה, ​​כבולים על ידי שיעורים קרמתיים ישנים והולכים כמיטב יכולתנו בשעה שאנחנו נושאים זאת איתנו.

לאחר מכן קריון מציע ארבע מילים שהן חלק מההומור הקוסמי שלו. הוא אומר, "זה המצב המדומיין שלכם." זו דרכו של קריון להזכיר לכולנו שחווית כדור הארץ אינה מציאות וכי הדואליות שלנו היא דמיונית. היקום האמיתי הוא מה שאנחנו חווים כאשר אנחנו לא נמצאים כאן!

 

במשל זה, 'כלי הקסם מהאל' הם מתנות האנרגיה החדשה עליהן מדבר קריון. לפתע, כאשר אתם מקבלים את המתנות, הזפת כבר לא נדבקת אליכם, ואתם מסתובבים ללא פגע ונקיים. זוהי התייחסות חזקה לאופן בו האנרגיה החדשה משפיעה עליכם. אינכם מוחזקים עוד בחוזים קרמתיים, ואתם יכולים להתקדם על פני כדור הארץ לעבר נישואין עם 'העצמי הגבוה' שלכם וסופו של התעלות (בגרות).

קריון גם מזכיר כלאחר יד ש'יצרנו במשותף' את כלי הקסם הזה.

 

אתם עשויים לומר שחשבתם שכלי הקסם הוא מהאל, ושוב, קריון רוצה שנזכור שהוא מכנה אותנו 'פיסות של האל, המהלכים על פני האדמה בשיעור.' במילים אחרות, אנחנו מייצגים את השלמות ואהבת האל. לאחר, אנחנו מסתובבים במצב הזה מבלי שהזפת תיגע בנו, מה שמעיד שלא רק שהקארמה הישנה שלנו התפזרה, אלא שהתפזרו גם הקשרים הקארמתיים עם אלה שהייתה להם הזדמנות ליצור אינטראקציה עם שלנו.

זו כמובן מטרת המשל: להראות כיצד החלטותינו יוצרות שינויים בקנה מידה גדול יותר מאשר רק עבורנו בעולמות הקטנים שלנו. קריון ממשיך ומתאר את מה שקורה לסובבים אותנו. זהו מושג חשוב באמת, שכן הוא פונה לאנרגיה ומתנות חדשות מהאל.

 

האם נאבד את בני/בנות זוגנו, את ילדינו, את עבודתנו וכן הלאה, אם נקבל את מתנות האנרגיה החדשות? האם נהיה מנודים? הקשיבו למה שאומר המשל: "אתם חושבים שהאחרים סביבכם יתעלמו מכם כאשר אתם הולכים בחופשיות מבלי שהזפת תיגע בכם או שתכביד על רגליכם? הדבר הראשון הוא שכולם ישימו לב שאתם שונים, אולם במקום להרחיק אתכם, קיים פוטנציאל הפוך - אחרים יבדקו כיצד אתם חיים ומגיבים. יהיו אלה שירצו את אותו הדבר וישאלו מה קרה לכם, וחלק פשוט ישמחו שהשתניתם. בכל מה שקשור לבני זוג וילדים, הם יראו קודם את השינויים אצלכם, והם יתהו מה התרחש שגרם לכם לפתע להיות אדם כה נחמד ומאוזן!

 

כאשר אתם מאוזנים מבחינה רוחנית, פיסית ונפשית, קורה דבר נפלא: כולם רוצים להיות חברים שלכם! אנשים מזהים את המיוחדות של מי שאתם, והם אינם מאויימים על ידיכם בשום דרך.

האם תוכלו לראות כיצד גישה זו תשפר עבודה, נישואים, חברות או פער הדורות - ולא תהרוס אותם? היחידים שיעלבו הם אלה שכועסים עליכם על כך שהשתניתם - והאמינו לי, אלה הם שבכל מקרה לא הייתם רוצים סביבכם.

 

כאשר הכל נאמר ונעשה, למרות שאתם יכולים להיות היחידים שמחליטים לקבל את דרכי האנרגיה החדשות, עשרות סביבכם יושפעו על ידי בחירתכם. זה חלק מהדרך בה האל משתמש בבחירות אינדיבידואליות על ידי בני אדם כדי ליצור אנרגיה שתועיל לרבים.

אולי אתם יכולים לראות את הדינמיקה של המושג הזה ולהבין באמת כיצד החלטה אינדיבידואלית להארה חשובה הרבה יותר מכפי שהיא נראית.

 

 

 

** הארה **
ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020