Light Connections
 
 
 

 

טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי

The EMF Balancing Technique®

 

רשת הכיול האוניברסלית:

שער אל השבכה הקוסמית

 

המאמר הופיע לראשונה בשנת 1999 בספר השביעי של קריון,

Letters From Home, באמצעות לי קרול

תרגום ועריכה: תמר גנישר

*הערה:  המאמר נכתב לפני הופעתם של השלבים הנוספים (V-VIII) בטכניקה

 

 

 

הקדמה מאת לי קרול...

 

   פגי פניקס דוברו העבירה בתקשור את המידע אודות רשת הכיול האוניברסלית (ראו איור), מערכת באנטומית האנרגיה האנושית שלנו, המחברת כל אחד מאתנו אל השבכה הקוסמית.

פגי גם יזמה ופיתחה את The EMF Balancing Technique® - טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי. זוהי שיטת אנרגיה חדשה המאיצה את האיחוד בין רוח לביולוגיה, כך שתוכלו לשפר את בריאותכם וליצור במשותף את הנס שהנכם.

טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי נועדה גם לפעול על רשת הכיול האוניברסלית כדי לשפר ולהאיץ את תהליך האבולוציה. הטכניקה מנצלת את ההשפעה הבין-אנושית על השדה האלקטרומגנטי, והיא תהליך פשוט ושיטתי, אשר כל אחד יכול ללמוד.

שיטה זו, שהועברה בתקשור מהרוח, היא כלי יקר שבו אנו יכולים להשתמש כעת. זוהי הראשונה מבין מערכות האנרגיה החדשה, שאליהן מתייחס קריון, כאשר הוא מזמין אותנו להחזיק את מלוא המטען של ישותנו. זהו חיזוק חיובי ומעשי.

 

   פגי עובדת עם המידע על הרשת מזה עשור, וביססה את עצמה כסמכות מובילה בנושא טבעה ויתרונותיה של מתנה זו מהרוח. קריון אומר כי השבכה הקוסמית היא הכלי האדיר ביותר העומד כעת לרשות האנושות (בתקשור בניו המפשיר).

 

   התחברו אל האנרגיה של השבכה הקוסמית, באמצעות הרשת שלכם, והיכנסו אל מצב של מודעות תאית המביאה עמה יכולות חדשות. היכולות הרדומות המופעלות כוללות צלילות, שלווה עמוקה, בריאות משופרת והתחדשות. אנשים בכל רחבי העולם מתעוררים אל טבעם האלוהי, ורוצים לסייע לאחרים להיזכר.

 

   טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי פותחת את הדלת אל רשת הכיול האוניברסלית באופן עדין, רב עוצמה ותומך.

 

   כחברים בצוות הסמינרים הבינלאומיים של קריון, פגי וסטיב מציגים סדנאות חיזוק חיים, המבוססות על שיטה זו בכל רחבי העולם. השיטה היא התוודעות עכשווית אל מודעות חדשה של טבענו האלקטרומגנטי. היא מספקת מידע אודות אנטומיית אנרגיה, המבססת באופן תמידי קשר רב עוצמה אל השבכה הקוסמית, ומאפשר לנו להשתמש באנרגיה החדשה מיד. באופן מעשי, טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי מחדשת את חיבורינו עבור האנרגיה החדשה, כך שנוכל לקבל שינוי גדול יותר של ישותנו.

 

   פגי פיתחה הבנה ייחודית של שדה האנרגיה האנושי כסיבים של אור ואנרגיה. אני מזמין כעת את פגי לספר לכם על עבודתה החלוצית עם רשת הכיול האוניברסלית וטכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי. קריון מכנה את רשת הכיול האוניברסלית "פתח אל השבכה הקוסמית". טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי היא עבודת האנרגיה, שאותה חזה קריון.

 

לי קרול

תקשור בנובמבר 1997 , ניו המפשיר

 

 

 

טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי - מערכת אנרגיה אבולוציונית של אהבה

 

   יום יפהפה ושטוף שמש בקליפורניה. החדר בהיר ומלא אור. אני צופה בשנים עשר אנשים בחדר העובדים באופן אנרגטי זה עם זה. הגדילים הזהובים בתוך שדה האנרגיה של כל אחד מהם מכוילים תוך שימוש בתהליך הנקרא טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי. היום הוא היום הרביעי של סמינר ההכשרה בן ששת הימים למטפלי טכניקה זו, ותנועותיהם כבר משקפות הדר ויכולות רבים יותר. פניהם זורחים מן העונג וההכרה של הבורא שבפנים בעודם עובדים עם האנרגיה הזהובה. לפתע, החמימות המוכרת, הידועה לי כקריון, מתחילה לגבור בליבי. "הביטי באנשים האלה, ביקירים האלה", הוא אומר. "לפני מספר ימים בלבד, הם היו מה שאתם מכנים, זרים, וכעת כולם משפחה". עיניי מתמלאות בדמעות שמחה בעודי חשה בשטף של אהבה המציף את החדר כולו. כאשר אני מציינת למשתתפים מה קרה זה עתה, הם מדווחים כי חשו את אנרגית האהבה. אני מספרת לכם כי בשיעור הקודם, מישהו זמזם את השיר, "ללמוד להכיר אותך", וכולנו צוחקים. זוהי עבודת האנרגיה של קריון בפעולה.

 

נשיאת מלוא המטען שלנו, מיזוג אנרגיה ישנה וחדשה

 

   קריון מעודד אותנו להיות בני אדם בעלי אפשור עצמי, ומעודד אותנו לשאת את מלוא המטען של ישותנו. הוא אומר כי אנו כבר נושאים חלק גדול מן האנרגיה שלנו מאשר אי פעם בעבר.

האתגר הנפלא, שמולו ניצב כעת כל אחד מאתנו כאדם, הוא ליצור ולשמר רוח חזקה המסוגלת להכיל ולנצל את כל האנרגיה הזו! הדבר עשוי להראות לעתים כמטלה משתקת, אך כבני אדם בעלי אפשור עצמי, הרווחנו מתנות רבות שתסייענה לנו. רשת הכיול האוניברסלית היא אחת המתנות הללו. היא מאפשרת לנו לנצל את האנרגיה הבלתי מוגבלת של השבכה הקוסמית.

עד עתה, היה השביל הכללי של המחפש הרוחני אנכי, כלומר, שאפנו כלפי מעלה אל ה"עצמי" הגבוה שלנו, או ששאפנו כלפי מטה על מנת להתחבר אל האדמה. תנועה זו היתה הולמת לאנרגיה הישנה המסורתית. כעת, בנוסף לתנועה האנכית, אנו מסוגלים להשתמש בתנועת אנרגיה אופקית חדשה על מנת להביא את האנרגיה אל תוך ה "כאן ועכשיו" של חיי היומיום. תנועה זו מחזקת את תהליך היצירה-במשותף עם הרוח כשותפה.

 

   בעודכם מביטים באיור של רשת הכיול האוניברסלית, אתם יכולים לראות את הסיבים האופקיים המחברים את הצ`אקרות לסיבים הארוכים של הרשת. בעודכם לומדים לחזק סיבים אופקיים אלה, אתם לומדים להגביר את יכולתכם ליצור-במשותף עם האל / הבורא. זהו המסלול הרוחני החדש באנרגיה החדשה, התוצאה של כל העבודה שהושגה בשינוי צירי התנועה של כדור הארץ. יש לנו כעת גישה לרשת הכיול האוניברסלית, כדי לחזק באופן מלא את תהליך היצירה-במשותף.

כאשר רשת זו מופעלת באמצעות מודעות, תרגילי אנרגיה, וחוכמת רגשותינו, היא דומה לשריון בלתי נראה המחזק את ישותנו. בעודנו קולטים, כי הבית הוא המקום שבו אנו נמצאים, ניתנת לנו הזדמנות לבנות את המסגרת בשמחה.

 

מעט היסטוריה אישית ופגישה גדולה עם אהניה

 

   לפני עשרים ושבע שנים, בשנות העשרים המוקדמות שלי, חוויתי תשוקה עמוקה לזכור את   האל / הבורא. גדלתי באווירה דתית: ביקרתי בכנסיה באופן סדיר, שרתי במקהלה, וגילמתי את מלאך חג המולד כל שנה. הייתי מלאת להט בקשר לאל, וסברתי כי אם האל הוא אבי (לא ידעתי אז על האלה האם), חייב היה להיות זמן שבו הייתי חלק מן האל. בכל ליבי, רציתי לזכור את האל - לא האל השיפוטי התנ"כי מפעם, כי אם האל של ה "עכשיו".

 

   לא ידעתי אז שתשוקתי לדעת את האל במחזור החיים הזה הייתה גם תשוקה לזכור מי הייתי. לא ידעתי דבר על מדיטציות או מנטרות.

 

   אף על פי כן, התחלתי לחיות ולנשום מנטרה זו: "אני זוכרת, אני זוכרת". ואכן זכרתי. בפרץ מהמם של אנרגיה, הפכתי להיות "ללא התחלה וללא סוף". היה אור בכל מקום. היה פרץ של אנרגיה בכל תאי ישותי, תחושה כי צעדתי אל מחוץ לזמן, ואהבה כה עמוקה ונטולת שיפוט, עד שידעתי כי האל הוא מציאות. אהבה כזו, אור כזה, ו... בלבול כזה! נדמה היה כי כל תאי גופי הופעלו במלוא עוצמתם, והעוצמה יצרה עומס יתר אוהב על המעגלים בגופי. מאוחר יותר, הבנתי כי כל הצ`אקרות שלי נפתחו לרווחה.

 

   לא היו כל כתבי עת או משאבים של העידן החדש שיסייעו לי להבין מה קרה לי. במהלך שש עשרה השנים שלאחר מכן, למדתי כל דבר שהיה עשוי לסייע לי ולהסביר את אנרגית האהבה העזה שחוויתי. כעת אני מכנה פרק זה בחיי: "מבולבלת על ידי האור". במהלך תקופה זו, השקעתי את עצמי בראיות עולם רבות ושונות - זן בודהיזם, שמאניזם (אפריקאי, ברזילאי, אינדיאני), נצרות, סידהה יוגה, ואפילו קרב מגע (טה קוון דו, טאי צ`י וקונג פו). ניסיתי כל דבר על מנת להפעיל אנרגיה נפלאה זו בחיי. לימודי הניבו אמיתות רוחניות משובחות רבות: "האמת מצויה בתוככם, וכמוה גם התשובות"; "אנו יצורים נפלאים המסוגלים לפתח מאסטריות רוחנית". הדבר העניק לי תקווה, אך התקשיתי להשתמש באמיתות אלה בחי היומיום שלי, והן לא הפיקו את אנרגית האהבה העזה, שממנה רציתי כל כך להנות שוב.

 

   על אף שנות המאמץ, חיי, עבודתי וביתי היו שרויים בתוהו ובוהו! נגעתי בבלתי מוגבל והמשכתי לחוות חזיונות עמוקים, אך חיי היומיום שלי שיקפו חוסר אונים. תסכולי העמיק, אך אהבתי לאל נותרה. ידעתי שיש בידי ציוד רב עוצמה, אך כיצד אוכל להפעיל אותו? זו היתה מחשבה מתמדת במהלך חיפושיי. ליבי התמלא שוב ושוב בעודי צוברת הבנה אודות אמיתות עתיקות וקולטת כי כולנו אחד. כמו כן, רציתי בכל לבי להאחז במטען החשמלי של האמת. לאחר שנים של חיפושים, בכנות ובתסכול, שאלתי, "אם התשובות מצויות בתוכי, אני רוצה לדעת בדיוק היכן הן מצויות בתוכי... וכיצד אני מגיעה אליהן?".

 

   לבסוף, באביב של 1988, חוויתי שוב את החוויה המשכרת של "בלי התחלה ובלי סוף". הפעם, היתה נוכחת תצורת אנרגיה נקבית מופלאה וזוהרת. שמה הוא אהניה. קריון מספר לנו שאין מין במימד של רוח. אני חוויתי את אהניה כאנרגיה נשית, ולכן, לצורך הנוחות, אני מתארת ישות זו כ "היא", אף כי למעשה, היא היבט של ישות שהינה שלם נטול מין. היא אחת מן המורים של קריון, חלק מן הפמליה, המשלימה את השינויים הפלנטריים של קריון, עם העבודה שאנו מביאים. בכל פעם שאני מלמדת, אהניה נוכחת. אני מוצאת את עצמי נכנסת למצב של תקשור ויוצאת ממנו, מפני שאיחוד זה הוא נוח ביותר עבורי בשעה זו. אהניה נוכחת בכל פעם ובכל מקום שבו מציג מורה של טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי את העבודה, ובכל פעם שמטפלי הטכניקה עוסקים בה במהלך המפגשים הטיפוליים.

 

   אהניה ואני התמזגנו לישות אחת, ואני נמלאתי בדפוס האנרגיה שאותו נכנה רשת הכיול האוניברסלית. היה זה הניסיון הראשון שלי עם תקשור, וקיבלתי כמות עצומה של מידע באירוע אחד, רב חשיבות זה. כאשר קיבלתי לראשונה את דפוס האנרגיה של רשת הכיול האוניברסלית מאהניה, ידעתי כי הייתה זו מתנה, אך לא ידעתי למה נועדה. האנרגיה שכבה רדומה למשך שנה. ואז, ב- 1989, עם הגעתו של קריון, הופעלה הרשת. עבודתי (או החוזה שלי, כפי שאני מבינה כעת) נחשפה: היה עליי לפרש את הרשת, ללמוד כיצד להשתמש בה, וללמד אחרים להשתמש בה. פיסה אחר פיסה, נחשפו מתנות הרשת.. ביליתי שש שנים בפירוש ובמיפוי הרשת שאתם רואים באיור, ובפיתוח ארבעת השלבים הראשונים של טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי.

 

   ב- 1989 התחלתי לעבוד מביתי, כשאני עורכת פגישות טיפוליות אנרגטיות, תוך ציות לדפוסים שהעניקה לי אהניה (מאוחר יותר, השוויתי זאת למעקב אחר דפוסים של מעגלי קציר דרך שדה האנרגיה האנושי). עקבתי אחר הדפוסים כפי שניתנו לי, אך התוצאות השתנו בהתאם לצרכיו, או לכוונתו, של כל אדם. לעתים היו ריפויים גופניים, אך ראיתי בהם תוצאות לוואי, מפני שהתמקדתי באיזון ובהפעלת מערכת חדשה זו של שדה האנרגיה שבו נגעתי. בה בעת, החלו חיי להשתנות באופן דרמטי. כאשר הפעלתי את הרשת באחרים, התחזקה מערכת האנרגיה שלי עצמי, והפכה מסוגלת יותר "להכיל את המטען". כעת היה לי מקום שבו יכלה כל האנרגיה האוניברסלית הזו לזרום. הבנתי כי אני יכולה להחזיק את הכוח שלי - אני מכנה זאת "אנרגית ליבה" - ושותפותי עם הרוח התעוררה לחיים. לראשונה, התחלתי להרגיש בבית ממש כאן, על פני כדור הארץ.

 

   השמועה התפשטה אודות התוצאות החיוביות שלקוחותיי חוו בחייהם, והמרפאה הפרטית שלי הוקמה. אנשים דיווחו כי הם מרגישים "שונה" ו"קלים יותר", והם הבחינו כי חייהם היו מספקים יותר. הדבר לא התרחש תמיד בקלות, מפני שהייתה עבודה לבצע, אך הלקוחות גילו כי יש להם אנרגיה רבה יותר והדרכה חזקה יותר להגשים את הצעדים הבאים של נשמותיהם. באמצעות התמדה ועבודה עם אדם אחד בכל פעם, התפשט השם הטוב שיצא לעבודה. בשנים הבאות, לימדתי בתוכניות לחינוך מבוגרים של בתי ספר ציבוריים רבים, והרציתי באוניברסיטאות, בחנויות של העידן החדש, בירידי בריאות, ובעסקים מן הזרם המרכזי. הופעתי בתכניות רדיו וטלוויזיה קטנות, וזכיתי לפרסום חיובי בעיתונים המקומיים.

 

   במהלך הדרך, התרחש ארוע מסעיר: בקיץ של 1995, פנתה אל סטיבן ואלי, חברת מחקר ופיתוח מכובדת מקונטיקט. החברה התמחתה בחוזים עם הממשלה והצבא (והפיקה את סדרת קלטות הוידאו בנושאי בריאות של ג` אוורט קופ). הם רצו לשתף איתנו פעולה בבקשת מענק מסוכנות "נאסא", על מנת לחקור את ההשפעות של שימוש בטכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי לצורך שיפור ביצועים אישיים וקבוצתיים, וחיזוק התהליך של שימור הבריאות האנושים עבור האסטרונאוטים. חלקנו בניסוי היה לספק את ההכשרה ואת התרגילים כדי לבחון את ההשפעה של איזון האנרגיה של שדות אלקטרומגנטיים. במילים אחרות, היינו אמורים לעורר את המודעות הקולקטיבית באמצעות איחוד של רוח וביולוגיה! נודע לנו כי התזמון לא היה מתאים באותה עת, והיינו מאוכזבים כאשר החברה לא זכתה למענק מ"נאסא". אך היינו מעודדים מאוד, ועדיין ידענו כי אנו במסלול הנכון. כעבור שנה, בקיץ 1996, קראנו סטיבן ואני לבסוף את מילותיו של קריון. בדומה לרבים אחרים, ההכרה שחווינו היתה עמוקה. בסתיו 1996, פגשנו את קריון, את לי קרול ואת ג`אן טובר. בפברואר 1997, הפכנו באופן רשמי לעמיתים לעבודה.

 

רשת הכיול האוניברסלית היא דפוס האנרגיה לאפשור עצמי

 

   "איך נראה דפוס האנרגיה לאפשור עצמי?" הפניתי שאלה זו ללי / קריון כאשר היינו באטלנטה לצורך תקשור של קריון. בעודי חווה את החמימות המוכרת בליבי, הידועה לי כקריון, אמר לי "אני לא יודע מה המשמעות של התשובה הזו, אבל היא "ארוגה"." כן, איזו דרך נפלאה לתאר את הרשת שאיתה אני עובדת מזה עשר שנים! מודעות והבנת דפוס האנרגיה של אפשור עצמי הן היבט חיוני של התפתחותנו. סיבי אור ואנרגיה מוקרנים באופן אופקי מן הצ`אקרות. סיבים אלה יוצרים לולאות בעלות צורת "8", המוזנות אל תוך סיבי האנרגיה האנכיים הארוכים המקיפים את אנטומיית האנרגיה שלנו, ומחלחלים אליה. זוהי המסגרת היוצרת את רשת הכיול האוניברסלית. זוהי הדרך שבה אני חושבת על כך. האנטומיה הפיסית מכילה מערכות רבות, כגון השרירים, השלד, וכן הלאה. גם אנטומיית האנרגיה מכילה מערכות. הדפוס הבסיסי של מערכת מסוימת זו מסוימת זו - הרשת - הוא אוניברסלי; כלומר, הוא זהה באופן מהותי בכל אדם. כאשר סיבי אור נמתחים בחלק אחד של רשת הכיול האוניברסלית, סיבים אחרים עשויים להגיב בחלק אחר. בדומה לשבכה הקוסמית, רשת הכיול האוניברסלית היא גמישה ובעלת קשרים פנימיים. רשת האנרגיה האישית שלנו היא מיקרוקוסמוס של המקרוקוסמוס! רשת הכיול האוניברסלית מתפקדת באופן דומה לשנאי חשמלי, המעביר אנרגיה ממעגל אחד למעגל אחר. לכן אנו מכנים את התהליך "עריכת חיבורים חדשים עבור האנרגיה החדשה". הוא מאפשר לנו לקבל ולנצל את האנרגיה, שאנו לומדים לשחרר מן השבכה הקוסמית באמצעות כוונתנו.

 

תפקיד הכוונה

 

   אף כי הדפוס הבסיסי של רשת הכיול האוניברסלית זהה עבור כולנו, הכיול (כלומר, מידת הקיבולת או החיזוק) הנו אישי באופן ייחודי. הוא נקבע על ידי מערכת היחסים המתמטית בין תדירות התנועה של כל אדם ובין השבכה הקוסמית. כיול זה של סיבי אנטומית האנרגיה הינו מורכב למדי, וזהו המקום שבו תפקידה של הכוונה כה חשוב. המטרה הבסיסית של מפגש טיפולי אנרגטי של טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי, הוא לאזן את השדה האלקטרומגנטי האנושי, ולאפשר לאנרגיה של היחיד לפתוח מעגלים רבים ככל האפשר בפני השבכה הקוסמית.

 

   התנועות הן חינניות וקלות לביצוע. האדם המקבל את הטיפול יכול להביע כוונה כמעט לכל דבר, מריפוי, דרך ידע עצמי, ועד הפחתת מתח פשוטה, או חיבור מחדש של הדי.אן.איי.

עם התקדמות המפגש הטיפולי, מתקיים חיבור מחדש של שדה האנרגיה של היחיד, וסדר חדש נוצר במסגרת השדה, באופן היוצר מבנה חזק יותר לקבל אנרגיה מן המקור הבלתי מוגבל (השבכה הקוסמית).

 

   לאחר שהחיבורים נוצרו, אנו רואים לעתים קרובות עלייה דרמטית בתהליך היצירה-במשותף של החיים. הגורם המכריע הוא צמיחת הנפש. תהליך איזון השדה האלקטרומגנטי יכול להוביל לשחרור ספונטני, אפילו ללא תובנה, בפעימת לב יחידה. בעזרת בסיס חזק זה, אנו מעלים את רמת התנודה שלנו, המעלה בתורה את רמת התנודה של כדור הארץ. כך אנו יכולים להשיג באופן אישי את מה שרבים חושבים עליו כהתעלות.

 

   קריון מזכיר לנו שהאהבה, שהענקנו לבורא, למורים הרוחניים, למנהיגים הרוחניים שלנו, למשפחותינו ולמערכות יחסים אחרות, היא השתקפות של האהבה שיש לנו עבור עצמנו. בעודנו טוענים לעצמנו אהבה זו, גוברת ההערכה העצמית. אהבה זו כלפי "העצמי הגבוה" שלנו היא עצומה, והביולוגיה חייבת להיות חזקה במידה מספקת על מנת להכילה. לכן יש צורך בהכנות! כשאנו מכילים אהבה זו בעצמנו תחילה, אנו הופכים להיות שלמים, או בעלי לב שלם. לאחר מכן, אנו חולקים את אהבתנו עם אחרים בעלי זווית ראייה שונה, אשר יתכן שמעולם לא הכרנו בעבר.

הפעלת רשת הכיול האוניברסלית ותרגולה הם חלק מהותי מן ההכנות לקבלת האנרגיה של אהבה עצמית וערך עצמי, בעודה מתנשאת כפניקס, בתוכנו. זוהי מתנה של הרוח בעודנו נעים אל תוך החסד.

 

   עבר זמן מה מאז דיברתי על אהבה בעבודתי בהוראה. הרגשתי, במשך השנים, כי אין משתמשים במילה זו כהלכה. ואז פגשתי את קריון, והו, כיצד לבי התמלא ! אנרגית כדור הארץ מוכנה לבסוף לזרימה מתמדת של אהבה, ואנו נוכל להתמודד עם כך. אנו יכולים לעשות זאת באופן חינני, אוהב ושמח, תוך שימוש ברשת הכיול האוניברסלית.

 

פריטה על מיתרי רשת הכיול האוניברסלית - אבולוציה חשמלית

 

   אם ברצונכם להצטיין באמת בתקשורת עם היקום, אפשר לפתח כישור זה באמצעות תרגול. הדבר דומה לנגינה על כלי מוזיקלי בעל מיתרים. רבים מכם כבר מושיטים יד ופורטים באופן ישיר על גדילי השבכה הקוסמית, ויוצרים תנודה באמצעות מדיטציה, עבודת אנרגיה, או כוונה. באמצעות פריטה על מיתרי רשת הכיול האוניברסלית תחילה, אתם מוסיפים את חתימתכם האישית לקשר, ואתם מעניקים ליקום את כתובת השולח שלכם!

 

   הגדילים החיצוניים של רשת הכיול האוניברסלית הם חלק מאנטומית האנרגיה שלכם. בעודכם מביטים בהם באיור, אתם עשויים לחוש כי הם חיים ותוססים. כאשר תלמדו כיצד להשתמש בסיבי אנרגיה אלה, תבהירו ותגבירו את התקשורת שלכם עם השבכה הקוסמית. התנודה שתיווצר כתוצאה מכך בשבכה, יכולה כעת להגיב אליכם באופן ישיר ואינטימי. נגיעה ברשת הכיול האוניברסלית באמצעות הקשר האישי שלכם מאפשרת חיזוק עצמי יעיל הרבה יותר. אתם מוזמנים להשתתף בתוכנית הקוסמית באופן שעמד רק לרשות המאסטרים הרוחניים בעבר. אתם מאסטרים, אתם נשמות. אנו מזמינים אתכם לפתח את המאסטריות שלכם.

 

    ערכנו שינויים גדולים על פני כוכב הלכת עם כל מאמצי "עובדי האור" שלנו, וערכנו שינויים גדולים בעצמנו. אנטומית האנרגיה שלנו משקפת מאמצים אלה בעודנו נעים בכיוון של נשיאת כמות גדולה ככל האפשר של אור ואנרגיה. עבודתנו הקשה תרמה ללידת מערכת האנרגיה העכשווית הזו, כולל רשת הכיול האוניברסלית. הרכב המינרלים של עצמותיכם הופך את השלד שלכם למוליך מושלם עבור אנרגיה אלקטרומגנטית. כולנו בעלי גוון כחול חשמלי בתוכנו, יהיה צבע עורנו אשר יהיה. ה"חומר" שממנו עשויה רשת הכיול האוניברסלית הוא חלק משדה האנרגיה שלכם, וכבר החל לעטות צורה. בעודי עובדת עם דפוסי האנרגיה שוב ושוב, אני קולטת כי ניתנה לי הזכות המדהימה לשבת בשורה הראשונה כדי לצפות באבולוציה של גוף האור. המידע המוצג כאן אודות רשת הכיול האוניברסלית נובע מעבודה עם אלפי אנשים, באופן אישי ובקבוצות (פנו לאיור).

 

 

לולאות האינסוף בעלות צורת ה"8"

 

   אהניה החלה לחשוף בפני את הסיבים בעלי צורת "8" המוקרנים מן הצ`אקרות ומחברים אותנו אל אנרגית הליבה. אלו הן לולאות האיזון העצמי של רשת הכיול האוניברסלית. הן יוצרות את סמל האינסוף, המייצג את הקשר האינסופי ביניכם לבין הבורא.

 

   התבוננתי בסיבי אור אלה המזינים מידע חזרה מן היקום אל תוך הביולוגיה האנושית. כאשר ראיתי את הביולוגיה שולחת מידע חזרה החוצה באמצעות לולאות ה"8", הבנתי כי ביצענו קפיצה התפתחותית אדירה עם הפעלת חלק זה של אנטומית האנרגיה. הנה האמצעי להביא את היצירה- במשותף אל הכאן והעכשיו. הגל החוזר של האנרגיה מן היקום מביא איתו חוויות המעצבות את המציאות העתידית שלכם.

 

   זמן קצר לאחר שצפיתי בלולאות האינסוף הללו, בעלות צורת ה"8", נוצרו הסיבים הארוכים היוצרים את המסגרת החיצונית של רשת הכיול האוניברסלית. שנים עשר מגדילים ארוכים אלה מהווים את השכבה החיצונית של הרשת. לאחרונה, הופעלו שנים עשר גדילים נוספים, העוברים דרך מרכז הלולאות בעלות צורת ה"8".

 

   עבודה עם כוונה ותרגילי אנרגיה, יחד עם מעקב אחר הדפוסים דרך השדה, מסייעים לרשת לעטות את צורתה המושלמת. איזו אבולוציה יפהפייה!

 

   בעודכם מתרגלים את רשת הכיול האוניברסלית, אתם מחזקים את יכולתכם להכיל אנרגיה חדשה זו בביולוגיה שלכם. תהליך זה, בתורו, מסייע לרשת הכיול האוניברסלית להגיע לתצורתה המלאה.

גם בעודכם קוראים מילים אלה ובוחנים את האיור, אתם מעודדים את האנרגיה של הרשת בתוך ישותכם. כאשר אנו משיגים הבנה בסיסית אודות האופן, שבו "מערכת תמסורת" זו פועלת, אנו קולטים כי אנו אכן יוצרים את המציאות שלנו. באמצעות שליחת מסרים חזקים וברורים יותר בדרך אוהבת ומלאת הדר, אנו יוצרים מציאות חזקה וברורה יותר.

 

   בזמן ה- 11:11, קיבלנו אחריות רבה יותר על עצמנו. העבודה של סולארה היתה כרוכה בקבלת חלק גדול יותר מן האנרגיה שלנו, וכתוצאה מכך, שוחררו הרשומות שלנו אל תוך שדה האנרגיה שלנו. ההיסטוריה שלכם - דפוסי התורשה שלכם, תיעוד מחיים קודמים, וכל האירועים שחוויתם בגלגול הזה - מתועדים בסיבי המידע הארוכים, הממוקמים מאחוריכם. תיעודים אלה נראים כדיסקים קטנים של אור; הם מחזיקים את המידע במקומו באופן אלקטרומגנטי. כאשר מטען אנרגיה עודף מקיף אחד מהדיסקים האלה, יתבטא הדבר לעתים קרובות כמציאות החוזרת על עצמה שוב ושוב, במה שאנו מוכנים הזמן הנוכחי שלנו. אם אנו רוצים במציאות זו, הדבר חיובי. אך לעתים קרובות מדי, "היסטוריית האנרגיה" שלנו יוצרת דפוס החוזרת על עצמו, שהופך לעוגן של שליליות המונע מאיתנו להתקדם ולצמוח. בעודנו מאזנים את שינויי האנרגיה בתוך הסיבים הארוכים מאחורינו, כוונתנו היא לעבד את "היסטורית האנרגיה", או את "העבר", לעמוד תומך של חכמה זהובה. אנו משחררים בעדינות את האנרגיה ה"שלילית" העודפת, החופשייה כעת להיות מנוצלת בדרכים מועילות יותר בעודנו יוצרים במשותף את המציאות שלנו ב"עכשיו". אנו חיים בזמן של הזדמנות לשחרור קרמתי בדרך של חסד. סיבים אלה הם ערוצים עבור השינוי הגבוה יותר של אנרגיה, שלו אנו זקוקים כדי לטעון מצב אישי זה של חסד.

 

   שימו לב באיור לעמוד האור הטהור הזורם היישר כלפי מטה כלפי דרך מרכז הגוף. כאן, במרכז שלכם, מתנהל האיחוד של מערכת הצ`אקרות. זוהי אנרגית הליבה, המעגל הפתוח של רשת הכיול האוניברסלית, המחבר אותנו אל המקור הבלתי מוגבל. ככל שזרימת האנרגיה כאן גדולה יותר, כך שחרור הידע הרוחני בפנים הוא גדול יותר.

 

   כפי שסיפר לנו קריון בלייק ג`נבה, בינת הדורות מצויה ממש בתוכנו. תבונה רוחנית היא חלק מהותי מכולנו; הבעת הכוונה על מנת לנצל אותה, תלויה בנו. החיבור בין רוח לביולוגיה הוא מציאות, והמטלה הניצבת בפנינו היא סיוע למציאות זו. מאפיין של תהליך זה הוא תחושה של שלווה עמוקה, לא משנה מה עשוי להתרחש מחוץ לכם. האם אתם זוכרים את "משל בור הזפת" של קריון (בספר "משלי קריון")? בעודכם משחררים את מטעני האנרגיה העודפת מן העבר ומחזקים את אנרגית הליבה שלכם, ה"זפת" העבה שהאטה את התקדמותכם נשטפת מכם. אתם נעים כעת לעבר שותפות עם ה"עצמי" הגבוה שלכם, ובסופו של דבר, למעמד התעלות. כאן, בליבה שלכם, אתם מתחילים לחוות את ה"עכשיו" הנצחי.

 

   ככל שאתם נוכחים יותר ב"עכשיו", כך אתם נושאים מטען חשמלי גדול יותר. המטען החשמלי של ההיסטוריה שלכם והמטען של הפוטנציאל העתידי שלכם מוזנים כולם אל תוך ה"עכשיו". העוצמה או ה"מיץ" הדרושים לצורך התעלות מצויים ב"עכשיו" המאוחד. גדילי האור לפני שדה האנרגיה האנושי מהווים את שדה האפשרויות הפוטנציאליות. בזמן הקווי, אנו מכנים זאת העתיד. כאן, אנו ממקמים את תקוותינו ואת חלומותינו ואת משאלותינו. אנו ממקמים גם את האירועים המלאים בפחד ובדאגה באזור זה של רשת הכיול האוניברסלית. הדיסקים של האור המוכלים בסיבי מידע ארוכים אלה, מתפקדים כמשדרים, המושכים אנרגיה "דומה". היקום אינו שופט - יש לנו רצון חופשי כאן. אנו יצורים בעלי אפשרויות אינסופיות. בהתאם לעוצמת השידור, מציאות אפשרית עשויה להתממש. כמובן, כשאנו מתמקדים בתקוותינו ובמשאלותינו בחשיבה חיובית, אנו מתקדמים לקראת חיסול הפחד והדאגה שלנו. כך אנו מחזקים את יכולתנו ליצור-במשותף בעודנו שוטפים מאתנו את ה"זפת" ו"שותלים" את כוונתנו ליצור-במשותף בשדה האפשרויות העתידיות. כעת, ייתכן כי תוכלו להבין במידה רבה יותר את המידע הטכני על רשת הכיול האוניברסלית, מה מתרחש כאשר אתם יוצרים-במשותף, ומדוע נאמר לנו שאנו הופכים לאותו דבר שבו אנו ממקדים את תשומת לבנו.

 

 

זמן מעגלי

 

   בעודכם בוחנים פעם נוספת את האיור של רשת הכיול האוניברסלית, שימו לב כיצד האנרגיה מאחור (העבר) מתחברת אל האנרגיה במרכז (ההווה) ומזינה אותה במידע. אנרגית ליבה זו מתחברת ומזינה מידע לאנרגיה מלפנים (העתיד). הערוצים פתוחים בשני הכיוונים, ולכן העתיד יכול להזין את ההווה ואפילו את העבר. כאן, אנו מתחילים להבין מה פירוש הדבר לחיות בזמן מעגלי. חיבור זה של העבר, ההווה והעתיד יותר את ה"עכשיו" הנצחי. למעשה, אין כל עבר, הווה או עתיד; יש רק עכשיו. מידע זה אינו חדש. קראתי את ספרו של ראם דאס, "היו כאן עכשיו", (Be Here Now) לפני כמעט עשרים וחמש שנים, והתלהבתי ממנו. לאחר שנות למידה כה רבות, שבתי ל "היו כאן עכשיו".

 

   כן, יש הבדל: אנו יכולים לעשות זאת בדרך שמעולם לא עמדה לרשותנו בעבר. הסיבה לכך היא השינויים המגנטיים, שקריון עורך על פני כוכב הלכת. קריון מעודד אותנו לחיות את החיים ב"עכשיו" כאשר הוא אומר, בתקשור, כי "מידע זה נועד עבור אלה מכם השומעים זאת ב"עכשיו", ועבור אלו מכם שיאזינו לכך בקלטת ב"עכשיו", או הקוראים מילים אלה ב"עכשיו"."בפורטלנד הזכיר לנו, כי "הזמן זהה: מסגרת הזמן היא זהה". בעודנו לומדים כיצד לחיות בזירה הקרויה זמן מעגלי, אנו אכן "נושאים את עיקר המטען של ישותנו".

טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי מלמדת אותנו דרך מעשית לעבוד עם ידע זה ב"עכשיו".

 

קריאה לכיוונון אוניברסלי

 

   קריון חשף בפנינו, כי השבכה הקוסמית היא אחד מן הכלים רבי העוצמה ביותר של הרוח, הקיימים כיום. הוא מעודד פיסיקאים לחקור את אנרגית השבכה הקוסמית, ומבטיח כי תתגלינה שם תגליות אדירות, שיביאו תועלת לאנושות. קריון גם מזמין אותנו לעבור אל תדירות תנודה שבה נוכל להשתמש באופן אישי באנרגית השבכה הקוסמית. על מנת לנצל חלק גדול יותר מן האנרגיה של השבכה בחיינו היומיומיים, עלינו לחזק ולאזן את אנטומית האנרגיה שלנו.

 

   רשת הכיול האוניברסלית היא הממשק האישי שלנו עם השבכה הקוסמית. תהליך התפתחותי זה יביא עימו, בתוך גופינו הפיסיים, ביטוי מלא של ישויות האנרגיה הזהובות שהננו. ההתאמה האנרגטית הזו מכינה את השטח לאיחוד ייחודי ואינטראקטיבי עם הבורא. כיול מאפשר לנו להכיל ולבטא את המטען החשמלי הגובר, שעבודתו של קריון העמידה לרשותנו. אנו מכנים זאת "חיבור מחדש עבור האנרגיה החדשה". המטען החשמלי הוא הניצוץ הרוחני, או העוצמה המצויים בכולנו. מטרת הקריאה לכיוונון אוניברסלי היא ליצור באופן מודע איחוד חזק יותר עם האינסוף, תוך שימוש בממשק האישי שלנו, רשת הכיול האוניברסלית. צירופי מקרים (או סנכרון) הם רק ההתחלה! חלק מכם חיים כעת את המציאות, שהבית הוא המקום שבוא אתם מצויים. תחושות הבדידות דועכות, בעוד מעטה ההפרדה מהרוח הופך שקוף אף יותר. התהליך גבר בתחילת שנות התשעים, וימשיך לעשות זאת עד 2012. עבודת אנרגיה היא בעלת חשיבות עילאית בשעה זו!

 

חידוש החוקים האלקטרומגנטיים של אהבה

 

   חוקים רוחניים של אהבה ואלקטרומגנטיקה ממתינים לגילוי ולחידוש, כך שנוכל להשתמש בהן לצורך התחברות מחודשת עם הרוח ביצירה משותפת וביושר פנימי. רשת הכיול האוניברסלית היא חיה ורוטטת באהבה, ויש לכבד זאת. כאשר פירשתי את המידע על איזון האנרגיה, שאהניה העבירה לי, יכולתי בדרך כלל לעקוב אחר דפוסי האנרגיה באופן נכון. כאשר לא ביצעתי תנועה מסוימת כהלכה, הדריכה אותי אהניה בעדינות בדרך אוהבת וסבלנית. חשתי כאילו זרועותיי וידיי לא היו שלי, בעודן מונעות בעדינות בסדר הרצוי. מאז חוויתי מספר שינויים במדריכים, אך באופן ראשוני, היו שלוש ישויות גבוהות של אור זהוב. הם תמיד היו נוכחים, וניצבו לשמאלי. כיניתי אותם באהבה "שלושת הבחורים החכמים". יום אחד התבהר לי, כי הגיע הזמן לכנות את העבודה בשם. בעקבות הדרכה חזקה, כיניתי את התהליך" "The EMF Balancing Technique" (כשפירוש האותיות EMF הוא Electromagnetic Field - שדה אלקטרומגנטי). "מה?!" אמרתי, "זה לא קליט או מבריק! כמה משעמם. האם אינני יכולה לקרוא לכך "שער הכוכבים" או משהו אחר?" "לא," השיבו בהדגשה, והסבירו באדיבות, כי בעתיד הקרוב יהפכו אנשים להיות מודעים מאוד לגלים אלקטרומגנטיים, וכי לשם זה תהיה משמעות עבורם. זכרו, מידע זה התקבל ב-1989. אנו יודעים כעת שהשדה האלקטרומגנטי של הגוף האנושי מכיל מפתחות רבים לאבולוציה שלנו.

 

דפוסי אנרגיה זהובים - תבניות של אור

 

   יחד עם המידע שהעבירה לי אהניה בתקשור, הפכתי מודעת גם לאור זהוב הקורן מכל מקום בתוכנו וסביבנו. כמו כן, ראיתי דפוסים רבים של אור גבישי. האופן שבו חוויתי את התקשור של דפוסים אלה היה "להפוך להם באופן אנרגטי". אין זה המקום לתאר את התהליך, אך עד היום "הפכתי" לחמישה מן הדפוסים הללו. הם נראים כתבניות בעלות צורת יהלום של אור ואנרגיה. אני רואה בתבניות אלה כלים המצויים בליבה של טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי.. התבניות הן זרזים בעוד המידע מתעורר, או מתבהר, בתוך רשת הכיול האוניברסלית של כל יחיד. התבניות מאפשרות לי ללמד את טכניקת איזון האנרגיה במהירות רבה, ולהתאימה לשדות האנרגיה של התלמידים כדי לאפשר להם גישה מידית לרשת הכיול האוניברסלית.

 

   השיעורים מוצגים באמצעות הרצאות, התנסות ותקשורת בלתי מילולית: מילים כדי להסביר את התיאוריה, תרגול הטכניקה לצורך ניסיון מעשי, ותקשור תבניות האור לצורך הוראה ללא מילים. ההוראה היא חזותית מאוד וקל ללמוד אותה. יש שמחה רבה, והמשתתפים מעירים תמיד על התחושה הקדושה והאוהבת של האנרגיה. דפוסי אנרגיה זהובים אלה מותווים בשדה ברצף תנועות, החוזר על עצמו. הדבר מוביל לעיצוב או כוונון מחדש של אנרגיה בעלת כוונה ספציפית לצורך הפעלת רשת הכיול האוניברסלית במצב של חסד, וחיזוקה, ללא צורך לחיות מחדש את הכאב של העלבון המקורי. לקח שנלמד = חוכמה שהופקה. העבודה גם מסייעת להבנה של הדינמיקה של הקשר האלקטרומגנטי בין אדם לאדם. התנועות הן חינניות, ודומות לטאי צ`י בעודנו מעבירים דפוסים אלה דרך שדה האנרגיה האנושי. התהליכים הם מדויקים ומקיפים מאוד. אנו עובדים מכפות הרגליים אל הראש ושוב מטה אל כפות הרגליים. אנו תמיד משלימים תיאום אוניברסלי זה עם קשר חזק אל כדור הארץ. אינכם זקוקים לי כדי שאספר לכם, עד כמה קדוש וחיוני כי נכבד את השותפות שלנו עם כדור הארץ!

 

ארבעת השלבים של The EMF Balancing Technique®

טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי - סקירה קצרה

 

   במהלך טיפול בטכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי, תהליך הכיול מתרחש עבור כל אחד, בין אם האדם מודע לכך ובין אן לאו. רוב האנשים חשים באנרגיה הזורמת בגופם, אך אין זה הכרחי עבור טיפול מוצלח. כל פגישה מתחילה במילים: "מן הבורא שבתוכי, לבורא שבתוכך, וכל מה שאנו מביאים עמנו למפגש הזה, הבה נתחיל". זהו ביטוי של הכרה הדדית וכיבוד של חוכמה פנימית. התהליך של טכניקת איזון ה-EMF מכיל בתוכו ארבעה דפוסים שונים של אנרגיה, או שלבים, שאחריהם עוקבים בשדה האנרגיה האנושי. תנועות אלה מסייעות לכיוונון, אשר בתורו, מחזק את הקשר האישי (או, כפי שאני מכנה זאת לעתים, את "קשר ההתעלות") לשבכה הקוסמית.

 

לכל דפוס יש כוונה ספציפית

 

   שלב I : לאזן את החוכמה ואת הרגשות (את הראש ואת הלב). הדפוס הראשון מוביל להפחתת מתח ולתחושה של חופש ורווחה. באנרגיה החדשה, מועיל להרהר בפירוש של לחשוב עם הלב ולהרגיש עם הראש. לימדו לעבוד עם סיבי אור ואנרגיה היוצרים שכבה של אנטומית האנרגיה, שמקיימת אינטראקציה עם מערכת הצ`אקרות. יש חשיבות לאיזון החוכמה והרגשות. במילה "חוכמה", אני מתייחסת לתכונות מנטליות של חשיבה הגיונית, ארגון והבנה.

 

   שלב II : להתמקד בהכוונה עצמית ובתמיכה. כאן אנו עשויים לשחרר באופן חלק ועדין נושאים רגשיים האגורים בהיסטוריה שלנו, מבלי שנצטרך לחיות מחדש את האירועים המכאיבים, שהולידו אותם. כוונתנו היא להפוך את ההיסטוריה שלנו לעמוד של חוכמה זהובה ותמיכה, עמוד של אנרגית ליבה הממקד אותנו ב"עכשיו". עמוד זהוב זה תומך בעיצוב האנרגיה של אפשור עצמי. אין עוד עוגנים של אנרגיה שלילית מעברנו, המעכבים אותנו! השאלה היא, "כיצד ביכולתי להתחבר אל השלם באופן יעיל יותר?" זו הסיבה לחשיבותה של הבנת הסיבים, שאותם אני רואה כדיסקים של אור בעלי דפוס גיאומטרי, המכילים מידע תורשתי, גנטי, מידע על גלגולים קודמים ועל הגלגול הנוכחי. כל פרט קטן מתועד. קריון (ב-8 למאי, 1999) דיבר על המעטה המגנטי של הדי.אן.איי שלנו, וציין כי מדענים לא יצליחו לגלותו עד שיבינו כי "משהו חסר". אלו הם הצפנים המגנטיים של הבורא.

 

   שלב III : להגביר את אנרגית הליבה. הדבר מאפשר לנו להקרין את האור שאנו אוחזים. אנרגית פלטינה מוצגת, ואיחוד מתרחש במסגרת אנטומית האנרגיה, בעוד הצ`אקרות נערכות עם אנרגית הליבה. הערכות זו היא הכרחית בעודנו נוטלים אחריות גדולה יותר בתוכנית האוניברסלית הכוללת. כאן אנו מביעים את האינטליגנציה הרוחנית שלנו וחווים שלווה, ואת הזיכרון של הנני אשר הנני.

 

   שלב IV : להתמקד בהישגים אנרגטיים. יש לנו פוטנציאל, שאותו אנו מכנים לעתים קרובות העתיד שלנו. בשלב זה, אנו לומדים כיצד לבחור להתכוונן לקולטנים ולמשדרי אנרגיה ספציפיים במסגרת רשת הכיול האוניברסלית למטרת יצירה משותפת של חיינו עם הרוח. אנו מכיילים חלק זה של הרשת כך שנוכל ליצור במשותף בשמחה, את הפוטנציאל שלנו יחד. איזו זכות היא זו, להיות בשותפות עם הבורא!

 

   בכל השלבים, הדפוס הוא זהה לזה שהתקבל באופן מקורי מהרוח, אך הכיוונון מותאם תמיד לחוכמתו הפנימית של כל אדם. כל אחד הוא ייחודי, ולכן התוצאות הן תמיד מעניינות וייחודיות. אני עדיין נדהמת מן המידה שבה היקום הוא אישי עבור כל אחד מאתנו! השבכה הקוסמית היא חלק מורכב מכולנו, וכולנו מחוברים. לכן קריון קורא לכולנו משפחה.

 

מאסטריות: יציבת האיזון

 

   מוקד עיקרי של עבודת איזון ה- EMF הוא יציבת האיזון בחיי היומיום. היציבה הזהובה של האיזון נתונה לאתגרים חוזרים ונשנים, בעוד אנו, כדור הארץ שלנו והיקום, ממשיכים להתכוונן אל המבנים החדשים של מציאות אנרגטית, המצויים בתהליך של פיתוח. בעודכם משמרים יציבה זו, ומפיקים את התנודות הגבוהות יותר, המקושרות אליו, תגלו כי תנאים, שהם נטולי איזון, פשוט ינשרו. אז תזכו במה שאנשים רבים מכנים, ריפוי. בעודכם משמרים את האיזון הקדוש האישי שלכם, אתם גם תורמים שלווה ויציבות רבה לשלם הקולקטיבי. המאזן, אם כן, הוא המפתח לביטוי החסד.

 

   זכרו, התבקשנו להפגין מאסטריות. להשיג מאסטריות פירושו להכיל את מלוא האחריות על ישותנו. קריון מבקש מאתנו לעשות זאת ומספר לנו, כי אנו יכולים לעשות זאת באופן חינני. חלק מאתנו עשויים לעשות זאת באופן קומי, אך אנו יכולים לעשות זאת. (אהניה אומרת שמותר להיות מדי פעם "ילדים מפונקים" קוסמיים, כל עוד עושים זאת באהבה ובהומור). חישבו לרגע מה עשויה המשמעות של חיי מאסטריות להיות עבורכם: חזות שלווה תמיד, לב שמח, העדר כל שיפוט ביחס לאחרים, סבלנות, הומור, טוב לב, ענווה, שקט, חסד, וכן הלאה. יישום מאסטריות כולל רכישת הבנה לדעת מתי לתת ומתי לקבל, וכן את יכולת ההבחנה שעליה מדבר קריון.

 

   באמצעות רכישת מאסטריות ביחס לעצמנו, אנו מסייעים לאחרים להשיג את המאסטריות שלהם, כך שכולנו נוכל להכיל את האנרגיה כדי להגיע למעמד ההתעלות. זהו תהליך אוהב - אנו הופכים את חיינו שלנו למאושרים יותר, ומעלים את התנודה שלנו, כשאנו מסייעים לאחרים להעלות את שלהם. אחד ממורי טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי אמר על עבודה זו: "תהיה זו מטלה בלתי אפשרית להסביר למה ניתן לצפות מן השיטה הזו, מפני שכאשר מתחילים לאחד רוח עם ביולוגיה, התוצאה לעולם אינה זהה מאדם אחד למשנהו. אך היא משיגה תמיד את הטובה הנעלה ביותר עבור כל אחד מאתנו, עבור כדור הארץ שלנו".

 

   העוסקת בקרב מגע הופכת למאסטרית כאשר היא לומדת את הצורות, ומתרגלת את היציבות לחיזוק היכולת לכוון אנרגיה. הכנר המקצועי מקדיש את חייו לתרגול בכלי הנגינה שלו. אדם בעל הארה יכול להפגין מאסטריות בכך שיחיה כאילו לכל רגע יש משמעות, ובכך שייטול אחריות על צמיחה מתמשכת. זוהי אסטרטגיה רוחנית אשר, בשילוב עם כוונה ויושר פנימי, יכולה להיות מתורגלת כדי להפוך את מאמצי היצירה המשותפת שלכם לרבי עוצמה רבה יותר.

אני מלמדת זאת בכל סמינר של The EMF Balancing Technique® . ראשית, כבדו את ההיסטוריה שלכם (העבר), בכך שתביעו הכרת תודה על החוכמה שהרווחתם. שנית, התמרכזו באנרגית הליבה שלכם (ההווה), המתאמת את הקשר שלכם לכוח בלתי מוגבל. תהליך זה מוביל לצעד השלישי: הושיטו יד, מתוך איזון, למציאות פוטנציאלית (העתיד). מכאן והלאה, תיצרו במשותף בהתמדה ובצלילות רבה יותר, תהא כוונתכם אשר תהא. ככל שתתרגלו יותר לחיות ביציבה של אדם בעל אפשור עצמי, כך יגבר האפשור העצמי שלכם. אין זה מיסטי במיוחד, אך הדבר פועל!

 

 

 

בית ספר עם כנפיים

 

   אני מלמדת את The EMF Balancing Technique® מזה שמונה שנים. שנות הניסיון שלי העניקו לי בטחון רב בתכנית ובישויות האור המשתתפות בכל שיעור איתי. סדנת המבוא נמשכת יום אחד ומיועדת עבור הכול, ומספקת מידע שימושי אודות רשת הכיול האוניברסלית, וכן תרגילי אנרגיה כדי לחזק אותה ולהעניק לכם כלים מעשיים, שבהם תוכלו להשתמש כבר מן היום הראשון. אלו הבוחרים להמשיך, יכולים ללמוד את הדפוסים של כל ארבעת השלבים של הטכניקה, ולהמשיך ולהפוך למטפלים, ואפילו למורים. תעודת ההסמכה למטפלים בארבעת השלבים ותוכנית הצמיחה האישית אורכות שלושה ימים עבור ההכשרה הבסיסית, ועוד שלושה ימים עבור ההכשרה המתקדמת. ההכשרה מתקדמת במהירות, מפני שהיא מספקת לכל תלמיד תיאום ישיר עם האנרגיה החדשה, וההוראה היא תמציתית. התנועות הן חינניות וקלות ללמידה. האנרגיה מווסתת את עצמה ומכוונת את עצמה; היא נעה דרך הגוף בהתאם לצרכיו המסוימים של היחיד.

 

   הסמינרים של טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי הם אירועי אנרגיה! אנשים מסוימים לומדים את הטכניקה עבור שימוש אישי, ואולי עבור קרובים וידידים. אחרים מעוניינים לרכוש אותה כשיטה נוספת המשלימה גישה קיימת. ואילו אחרים לומדים את הטכניקה כדי להתחיל קריירה חדשה כמטפלים בטכניקה. עבור אלו החשים התאמה חזקה לעבודה, קיימת גם תוכנית להכשרת מורים מוסמכים. כל מורה השלים בהצלחה הן את ההכשרה למטפלים והן תכנית הכשרה בת שישה ימים למורים. מורים מוסמכים לבצע את כל ארבעת השלבים של הטכניקה, וכן ללמד את ארבעת השלבים לאחרים.

 

חיבור רוח וביולוגיה באמצעות רשת הכיול האוניברסלית

 

   קריון מספר לנו שמודעות אנושית רוממה את כדור הארץ אל תנודה חדשה, שהיא שינתה את הפיסיקה של המציאות שלנו (בתקשורים בניו המפשיר שקראתם זה עתה). האנושות צעדה לפנים כדי ליטול אחריות ולפעול לקראת התעלות. אכן, כבר הגענו למאסה הקריטית. בעודנו משיגים מאסטריות לעצמנו, אנו מתקדמים לקראת הכלת אור ואנרגיה רבים ככל האפשר. רשת הכיול האוניברסלית עטתה צורה כתוצאה מעבודה זו, שבוצעה על ידי עובדי אור בכל מקום. אנו מסוגלים להשתמש בדפוס אנרגיה אופקי על מנת להטעין ולהעצים את תהליך היצירה במשותף. באמצעות מנגנון זה, הבאנו את תהליך היצירה במשותף אל הכאן והעכשיו. לכולנו יש חלק בתהליך אבולוציה זה, גם בעודנו הכלים להשגתו. אין ספק, שמתנות העידן החדש נובעות משותפות אמיתית בין הרוח לבינינו.

 

   בעודנו מגיעים למלוא הפוטנציאל שלנו, יתרחשו שינויים פיסיולוגיים. ההורמונים שלנו יפרישו באופן שונה. הדבר ישפיע באופן כימי על המוח שלנו ועל גופנו, תהליך אשר, בתורו, יכין אותנו להתעלות ולחיים בעידן חדש ובמציאות חדשה. לאחר שהאנרגיה זורמת בכל השדה שלנו - דרך הגוף האנרגטי - היא תשפיע על הגוף באמצעות שינויים הורמונליים וכימיים אלה. בסופו של דבר, יוכל הגוף לרפא ולחדש את עצמו שוב ושוב במהירות מדהימה; לכן תתרחש תוחלת החיים המוגברת, שעליה סיפר לנו קריון. יותר מכך, תהליך הלמידה שלנו ישתנה כאשר נלמד בדרכים חדשות ודרמטיות באמצעות הידיעה כיצד להתחבר למודעות הקולקטיבית כדי להשיג מידע.

 

   רשת הכיול האוניברסלית מתחילה בלבכם, בעצם הליבה של נשמתכם / ה"עצמי" שלכם. היא מחזקת את הביולוגיה שלכם במצב של חסד כבני אדם בעלי אפשור עצמי מלא. זהו המקום שבו הקשר האישי שלכם אל ה"כול" הקולקטיבי מתחיל. כל אחד מאתנו מחזיק פיסה מן השלם הקולקטיבי בתוכו או בתוכה. בדרך להצלחה רוחנית, כאשר אנו מסייעים לאדם אחר להתקדם אל תוך ביטוי מלא של הפוטנציאל האלוהי שלו או שלה, אנו מסייעים לעצמנו - אנו מחוברים עד כדי כך! כפי שקריון אומר, "אנרגיה משוחררת, והזמן עובר שינוי - והכול באמצעות כוונה אנושית. אין כוח גדול יותר ביקום מאשר כוונה אנושית ואהבה (התקשור בניו המפשיר)." קריון גם מזכיר לנו עד כמה אנו נאהבים על ידי הרוח. הקשר האישי שלכם אל השבכה הקוסמית מאפשר לכם להביע במאסטריות את האהבה, לצמוח באהבה, ולהיות האהבה הבלתי מוגבלת של הרוח.

 

חגיגה של כיול

 

   בעלי סטיבן הוא החצי השני של עבודת The EMF Balancing Technique®. סטיבן ואני מציגים את הסמינרים שלנו בכל רחבי העולם. אנו מפעילים את תבניות האור, אדם אל אדם. כרגע, ישנם מורים של הטכניקה בשבע ארצות: ארצות הברית, צרפת, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, בריטניה וסינגפור. המורה שלי ושותפתי, אהניה, הישות הזוהרת שממנה קיבלתי את כל המידע הזה, מקרינה אהבה ברגע זה ממש. והיא מצויה בעמדה של חגיגה. היא מזכירה לי לספר לכם משהו שאני נהנית לספר לתלמידיי: הסיבים הארוכים של השבכה המקיפים אתכם נראים לי לעתים קרובות ככנפיים!

 

נאמסטה, משפחה יקרה.

פגי דוברו.

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020