Light Connections
 
 
 
 

התעצמות אלגנטית

 

במאמר זה, ברצוני להכיר לכם מילים ונקודות מבט של דיוויד לפייר, שכתב במשותף עם פגי דוברו (יוצרת הטכניקה), את הספר "התעצמות אלגנטית - אבולוציה של מודעות", אודות טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי.

 

דיוויד הוא בעל תואר M.SC בפיסיקה וגיאופיסיקה, עוסק במטפיסיקה, ומורה לטאי צ`י בסגנון "טאו" ואומנויות לחימה אחרות. כיום דיוויד הוא מטפל ומורה מוסמך לטכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי והוא מחלק איתנו את חוכמתו והבנתו המיוחדות לגבי מבנה האנטומיה האנרגטית האנושית והקשר בין מספר עקרונות מדעיים ובין המנגנונים הבסיסיים של טכניקת איזון ה- EMF.

 

דיוויד פיתח תנועות צ`י קונג מיוחדות, ש "הותאמו באופן אישי" על ידו, לעקרונות האלקטרומגנטיים המפעילים אנרגיה באמצעות צורה, והמאיצים את ההפעלה של האנרגיה האישית. תנועות אלו מתקשרות לדפוסי המסלולים האלקטרומגנטיים הבסיסיים שאיתם אנו עובדים בטכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי, וכל תנועה מגבירה את הפעילות באותם מסלולים.

 

אני תרגלתי טאי צ`י וצ`י קונג במשך שנים, למדתי להכיר ולחוות את האנטומיה האנרגטית שלנו במסגרת הכשרתי כמטפלת וכמורה מוסמכת לטכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי. כאשר השתתפתי בסדנה בה דיוויד הכיר לנוכחים את תנועות שפיתח, לימד ותרגל אותן יחד איתנו - חוויתי הרגשה מיוחדת במינה של זרימה מוגברת ו "חשמל" בשדה האנרגיה שלי, משהו שונה לגמרי ממה שהכרתי עד אז...

 

כאשר מתחילים לעבוד על שדה האנרגיה האנושי, מבינים בעצם, שאנו עובדים עם יחידות של מודעות. אנרגיה היא מודעות, אנרגיה היא אינטליגנציה, היא "מקשיבה" לנו. למודעות מתרחבת ותודעה מתרחבת יש קשר עם שדה האנרגיה האנושית.

 

דיוויד טוען ש"אנו מתחילים להבין כעת, שהעבודה על אנטומית האנרגיה האנושית איננה עבודה עם שדות אלקטרומגנטיים "כלליים", כי אם עבודה עם שדות המאורגנים על פי מידע, בצורה של דפוסים וגיאומטריה. ברמה סיבתית, קיימים פוטנציאלים המסדרים ומגדירים את התכונות האלקטרומגנטיות, וכאשר משפיעים על הפוטנציאלים של שדה המאורגן על פי מידע, גורמים לסידור מחדש ובנייה מחודשת של השדות האלקטרומגנטיים. קיימות השפעות מסדר גבוה יותר. הגורמים המשפיעים נראים מעודנים, אך עם זאת ההשפעות הן עמוקות ביותר.

 

השדות האלקטרומגנטיים המאורגנים שנמצאים מחוץ לביולוגיה, מכוונים ומשפיעים על הביוכימיה של התאים, ולכן איזון שדה האנרגיה סביב הגוף משפיע גם על בריאות הגוף".

 

 

 

בטכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי עובדים על אחת המערכות באנטומיה האנרגטית האנושית - "רשת הכיול האוניברסלית". דיוויד טוען ש"המערכת הזו משולבת במסגרת אותם שדות פוטנציאל מאורגנים, וכי אנו משפיעים על המאפיינים ועל ההערכות של אותה "רשת כיול אוניברסלית" על ידי הקשר והאינטראקציה בין אדם לאדם. היא מגיבה בתהליך של "כוונון מהדהד", וכאשר המטפל בטכניקה מציג את "ידיו" למטופל - מידע תנודתי רוטט בכמות גדולה ביותר והופך זמין עבורה, ועבור כל המערכות האנרגטיות הקשורות אליה.

 

ניתן להתייחס למידע תנודתי רוטט, כאל הוראות למבני תהודה, לשם הגדרת דפוסים. דפוסים יכולים לשאת הוראות ותכנית של ארגון, בדומה למידע מקודד. התוכנית קובעת ויוצרת הן את הזרימה של האנרגיה והן את הכיוון שלה.

 

 "רשת הכיול האוניברסלית" מגיבה להשפעות הידיים על השדה, בין אם הידיים זזות ובין אם הן נשארות ללא תזוזה. ל"שדות" אלה יש יכולת להתאים עצמם ולהשתנות, והם אכן משתנים כתוצאה מ"כוונה מודעת" (במסגרת המפגשים הטיפוליים נאמרות בקול "כוונות מודעות" - ת.ג.). המימדים הגיאומטריים והאלקטרומגנטיים של "רשת הכיול האוניברסלית" עוברים שינוי עד שמתרחשת "תהודה" במבנה. בשעת התהודה, מתרחשים חילופי מידע ואנרגיה. יש לזכור ולקחת בחשבון ש"רשת הכיול האוניברסלית" קשורה למימדים גבוהים יותר וכי היא מוגדרת בזמן לא-לינארי (לא-קווי). הכיוונון המהדהד מתייחס גם לשיקולים "על מימדיים" אלה, באמצעות גיאומטריה וצורה.

 

ההתאמות הנדרשות לצורך התרחשות התהודה הן ייחודיות לכל אדם ואדם.

 

הכיוונון פועל כמערכת ויסות-עצמי עבור כל אדם. לשדות יש יכולת של ארגון-עצמי. יכולת זו היא תכונה מולדת של מצבים מסדר בסיסי ומסדר גבוה יותר. בקרבו של כל אדם קיימת שלמות בתוך השדות, המסייעת לתהליך זה, בהשפעה על אנוש אחר. זוהי מתנתנו.

 

בשעה שמתרחש כיוונון של המבנים המשניים הבסיסיים של "רשת הכיול האוניברסלית" (למשל, של תבניות האנרגיה האישיות), הופכים מבנים אלה להיות פעילים. במובן מסוים ניתן לומר, שאנו מתפתחים והופכים למערכת אנרגטית של יכולות מוגברות. האנטומיה האנרגטית הופכת להיות מערכת מחוברת, הגיונית וברורה. גם הביולוגיה הבסיסית מושפעת. יתרה מזאת, "רשת הכיול האוניברסלית" המכווננת, מאפשרת לנו כעת "להדהד" בקלות רבה יותר עם המידע והאנרגיות שמחוצה לנו, כלומר, של האדמה ושל הרשת הקוסמית (מקור כל האנרגיות - ת.ג.).

 

תהליך האיזון עצמו הוא תהליך של הכרה בעצמנו כישות אנרגטית, של שילוב ואיחוד עם ישותנו האנרגטית השלמה. כאשר המבנה הפנימי נערך ומותאם לממשק האישי (רשת הכיול האוניברסלית), ניתן להתחבר ביעילות רבה יותר למערכת המידע והאנרגיה של האדמה ושל הרשת הקוסמית (מערכות האנרגיה האנושיות שלנו מחוברות לשתי המערכות האלו), וכתוצאה מכך, גדלה בצורה משמעותית ביותר האפשרות לגישה ולשימוש בכלים של ההתעצמות, האפשור העצמי והיצירה במשותף.

אנחנו הופכים ל "עצמי" בעל הפוטנציאל הגבוה יותר".

 

טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי מדברת על התרחבות שדה האנרגיה שלנו, כדי שנוכל להכיל יותר תדרים של המטען האנרגטי הכולל שלנו. במסגרת העבודה על האנטומיה האנרגטית שלנו, מתבצעים התאמות, היערכויות ואיזונים, המגבירים את הזרם הפוטנציאלי של יחידות מודעות, מוסיפים חיווט אינטליגנטי, מוסיפים אור, וכתוצאה מכך ניתן לומר שמוסיפים תדר לרשת, כך שלמעשה מתרחשת קפיצה התפתחותית אנרגטית ברמה קוונטית.

בשדה האנרגיה האנושי ישנה קבוצת חלקיקים שעובדת יחד, אך התדר של האדם, ה"פרט", שונה מהתדר של ה"כל", ה"יש". האתגר שלנו הוא לעגן ולקרקע תדרים גבוהים יותר של אנרגיה, מהרשת הקוסמית אל הגוף הפיזי, ולהשאיר אותם שם לזמן ארוך יותר.

 

הגוף הוא כלי הרכב הפיזי של האנרגיה. יש עכשיו "חלון הזדמנויות" והמודעות האנושית יכולה להשתמש בחלון הזה, להכיל יותר אנרגיה ולקרקע אותה בגוף. טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי מסייעת לתהליך זה.

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020