Light Connections
 
 
 

המקור של טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי
EMF Balancing Technique®

 

 

עוד משנותיה המוקדמות ביותר, היתה לפגי פניקס דוברו תשוקה עמוקה ביותר "לזכור את אלוהים". כאשה צעירה היא חוותה סידרה של התנסויות עמוקות שהביאו לידי פתיחה ספונטנית של כל הצ`אקרות שלה. פתיחה זו עוררה מודעות לאהבה אינסופית ולהמחשה של הקישור בין כל הדברים ביקום. רצונה לדעת אפילו יותר, ולחיות את חיי היומיום במצב זה של מודעות, הוביל למסע בן חמש-עשרה שנים שבעקבותיו התנסתה בפתיחה עמוקה נוספת, והפעם בחוויה שאין דומה לה, שהביאה לגילויה של רשת הכיול האוניברסלית.

 

בתחילה התמקדה פגי בהתפתחותה הרוחנית האישית שלה עצמה. בעבודתה באופן ישיר עם הטבע האלקטרומגנטי של הרשת, היא ראתה את האפשרות הטמונה בפיתוח דרך שתוכל לתמוך בתהליך התפתחותם של אחרים. השמועה על תוצאותיהם של המפגשים הטיפוליים של פגי, התפשטה עד מהרה בעיר מגוריה.

לאחר שעבדה באופן סדיר עם לקוחות במשך מספר שנים, ומעודדת על ידי רצונם לדעת יותר על עבודתה, פיתחה פגי תוכנית הכשרה כדי ללמד אחרים על התיאוריה ודרך הטיפול, וכך נולדה טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי - EMF Balancing Technique.

תוצאותיהם של המפגשים הטיפוליים של מטפלים חדשים אלה היו אף הן מרשימות.

מספר שנים לאחר מכן, פיתחה פגי תוכנית הכשרה נוספת, כשהיא מתבססת על טבען החיובי והמתמשך של התוצאות, והפעם היתה זו תוכנית להכשרת מורים. פגי החלה להעביר לאחרים את היכולת להורות עבודה זו!

 

תוכניות הכשרה אלו הובילו למצב הנוכחי של העבודה - פגי פניקס דוברו זוכה עתה להכרה עולמית כיוצרת של טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי וכסמכות העליונה בכל הקשור לרשת הכיול האוניברסלית. הטכניקה נלמדת ומתורגלת ב-56 מדינות ברחבי העולם, בהן אנשים הבאים מתרבויות ודתות הנבדלות זו מזו, מהדהדים עם הכוונה המקורית של עבודת ה-EMF - לדעת ולחיות את חיינו באופן מלא ככל שניתן, במודעות לאנרגית האהבה, לקישור בין כל הדברים, ולטבעו הייחודי והמקודש של כל אדם.

 

השיטה

 

לכל שלב בטכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי יש מבנה שונה, המורכב מסדרה של תנועות מלאות הדר (המזכירות תנועות של טאי צ`י), והמבוצעות על ידי המטפל/ת, בעוד האדם שוכב בבגדיו, על גבי מיטת טיפולים.

כל התנועות מתבצעות במסגרת רשת הכיול האוניברסלית, שהיא מערכת באנטומיה האנרגטית של האדם, המשתרעת ממקור מרכזי בגוף ועד למרחק של כ-60 ס"מ מהגוף הפיזי.

 

במהלך הטיפול ישנן מספר נגיעות קלות בגוף, אך רוב המפגשים הטיפוליים מתבצעים מבלי לגעת במטופלים.

 

את חלקן הגדול של התנועות מלוות כוונות מיוחדות לעידוד, הנאמרות בקול, על ידי המטפל. עם זאת, חיוני לדעת שהמטפל מתקשר בשפה אנרגטית, ללא מילים, המועברת באמצעות "הקשר שבין אנוש לאנוש" של המפגש הטיפולי.

 

דפוסי האנרגיה מדברים ישירות לתבניות אור בצורת אוקטהדרון (פאון בעל 8 פאות) הנמצאות בכל אדם, והמעוררות את טבעו הייחודי והמקודש.

דפוסי המפגש הטיפולי קובעים תהודה ומעבירים מסר של חיזוק ושלמות לאדם שחווה את המפגש הטיפולי.

האדם מגיב תמיד לתהודה הזו, על פי חוכמתו הייחודית.

 

כל מפגש טיפולי פונה למקום העמוק ביותר של האדם, והוא הזמנה לצמיחה לשלב הבא של השלמות (או האלוהות!).

 

ישנם כרגע שלושה עשר שלבים (שלושה עשר סוגים של מפגשים טיפוליים) לטכניקה, כולם מסייעים בביטויו של העצמי של כל אחד, כישות אנרגטית בעלת פוטנציאל שטרם מומש.

כמו כן במשך השנים נוספו חלקים נוספים לטכניקה - השתקפויות, הגלים, iPhoenix, ותוכניות לילדים.

 

תועלות

 

התועלת הראשונית ממפגש טיפולי בטכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי היא חיזוקה של רשת הכיול האוניברסלית - מערכת מורכבת המצויה באנטומית האנרגיה של האדם, ובעלת מטרה פשוטה - לשאת את המטען החשמלי הגדול יותר שזמין עתה לכל בני האדם. הרשת היא מעגל הזרם ההיקפי לאותו מטען חשמלי, המשמש עבורנו כבסיס לרמה הבאה של התפתחותנו האישית.

מערכת זו באנטומית האנרגיה שלנו היא שלוחה של המערכות העצביות, הסימפטטית והפרהסימפטטית, התומכות בנו בפיתוח יכולותינו והביטוי המלא של עצמנו.

 

כל אחד הצועד בדרך הצמיחה האישית המודעת, יפיק תועלת מידע רב יותר על הרשת שלו, מאחר וזה משפיע על כל מעשינו.

 

תיעוד של תועלות מהמפגשים הטיפוליים של EMF כולל שלווה עמוקה, מאסטריות גדולה יותר בחיים, בריאות משופרת, ולפעמים אפילו רפוי פיזי מדהים - התועלות אינן מוגבלות ככל שאנו לומדים להכיל ולבטא את המטען הגדול יותר שלנו. אנחנו לומדים כיצד לחקור, לתרגם, ולעצב את עולמנו כישויות רב-מימדיות. העבודה מחזקת את כל מי שחפץ להמשיך ולצמוח, מהטירון שבדרך ועד לחכם המלומד היודע שהמסע הוא נצחי והצמיחה אינה מוגבלת.

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020