Light Connections
 
 
 

שטיפה ספירלית

 

 

השטיפה הספירלית היא תרגיל קטן, אך היא חלק חשוב מהמידע הכלול במערכת של EMF Balancing Technique®. על ידי ביצוע התרגיל אנו מסייעים בהכנת גוף האנרגיה לטעינה גבוהה יותר, שעכשיו אנו מסוגלים להכיל ולהשתמש בה בחיי היום-יום. כפי שנוכחים רבים מאתנו, האירוע המקודש שחיפשנו, נמצא לפנינו - חיינו עצמם... אפשר לקרוא את התרגיל באיטיות, אם כך תבחרו לעשות, אך כאשר תחושו שאתם בקיאים בו - תוכלו לבצעו במהירות הנראית לכם. אתם יכולים פשוט לדמיין את זרימת האנרגיה בעוד אתם מונים את המספרים, מאחד עד שנים-עשר.

 

 

1          שלד זהב

 

הרגישו, חושו, דמיינו או חשבו על אנרגית זהב הסובבת סביב כפות רגליכם בכיוון סיבוב השעון. הניחו לאנרגיה זו לחדור לסוליות כפות רגליכם. הרכב המינרלים של עצמותיכם, הופך את השלד למוליך טוב של אנרגיה טהורה זו.

 

ועתה, כוונו אנרגית זהב זו דרך מערכת השלד שלכם, עצם אחר עצם. כוונו את האנרגיה דרך אצבעות הרגליים, דרך כל עצמות כפות רגליכם, דרך הקרסוליים, למעלה אל עצמות הברכיים, לפיקות הברכיים ודרך עצמות הירכיים. כוונו אנרגיה זו דרך מפרקי הירך, למטה אל עצם הזנב, ולמעלה אל עצם העצה, ובמעלה עמוד השדרה. שטפו באנרגית זהב זו כל אחת מחוליותיו. כוונו את האנרגיה כך שתזרום דרך עצמות הכתפיים והשכמות, למטה אל עצמות החזה וסביב הצלעות. כוונו את אנרגית הזהב במורד עצמות הזרועות, אל מפרקי כפות הידיים ולכל העצמות הקטנות שבידיכם ובאצבעותיכם. עכשיו הפנו את תשומת לבכם ואת האנרגיה במעלה עצמות צווארכם, סביב לסתותיכם, דרך השיניים ודרך הגולגולת כולה.

זה עתה סיימתם לשטוף את כל מערכת השלד שלכם באנרגיית זהב. התמסרו להרגשה, לתחושה או לדימוי של קרינת זהב זוהרת בכל עצמות גופכם.

 

נישמו עמוק והרגעו.

 

2          מוח זהב

 

הפנו את תשומת לבכם אל מוחכם המקודש שלכם וצרו כוונה שמוחכם יספוג אנרגיה זו. התחילו בקליפת המוח (הקורטקס), החומר האפור המכסה את החלק העליון של המוח. מתחת לחומר האפור נמצא החומר הלבן, החלק הגדול ביותר של המוח. הניחו לחומר הלבן במוחכם לספוג אנרגיית זהב זו כמו ספוג. התודעה שלכם תאזן את ה"תחושה" של אנרגיית זהב זו משני צידי מוחכם. אחד מתפקידי החומר הלבן הוא לסייע בכל התפיסות העל-חושיות.

 

מקדו את תשומת לבכם בין הגבות שלכם, מעט גבוה יותר, וכ- 2.5 ס"מ לתוך מוחכם. כאן תמצאו את בלוטת יותרת-המוח, בלוטה קטנה בצורת אגס. כוונו את אנרגית הזהב כך שתקיף באופן מלא בלוטה קטנה זו, ואז צרו כוונה שהאנרגיה תיספג בתוכה באופן מושלם. בעודכם מתעלים את האנרגיה דרך בלוטה זו, צרו כוונה להפעיל את השינויים ההורמונליים המתאימים לכם בגופכם, בעודכם צועדים את הצעד הבא להתפתחותכם. בלוטת יותרת המוח היא נקודת הקשר האנרגטי הראשונה הקשורה לבלוטת האצטרובל.

 

כעת, הפנו את תשומת לבכם למרכז מוחכם. לאזור זה מתייחסים לעתים כאל 'החדר המקודש'. כאן תמצאו את בלוטת האצטרובל. היא בלוטה קטנה, בצורת אפון. כוונו את האנרגיה שתקיף את בלוטת האצטרובל שלכם, ואז צרו כוונה שהבלוטה תספוג את כל אנרגית הזהב שביכולתה לספוג.

 

באזור זה של המוח, תוכלו למצוא גם את ההיפותאלאמוס והתאלאמוס. התאלאמוס הוא איבר בצורת מניפה דמוית שיש, המורכב מחומר אפור משובץ בחומר לבן. שני חלקי התאלאמוס שלכם ממוקמים בשתי האונות במוחכם.

התאלמוס (thalamus) אחראי על הפעלת הדמיון, שבו אתם משתמשים כעת. דמיינו או דמו לעצמכם פרפר זהוב בעוד התאלאמוס שלכם מקרינה הילת הזהב! צרו כוונה להגברת ביטוי האופי המקודש שלכם.

 

הפנו את תשומת הלב שלכם לחלק האחורי של ראשכם. התמקדו בבסיס מוחכם. כאן תמצאו איבר דמוי ביצה שנקרא 'גשר המוח' (pons). דמיינו שאיבר דמוי ביצה זה, גשר המוח שלכם, זוהר בצבע זהב. לבסוף, ובכוונה רבה, כוונו את אנרגית הזהב הזו כל הדרך במורד עמוד השדרה שלכם. זה עתה טענתם את מוחכם באנרגיה.

 

נישמו עמוק והרגעו.

 

3          מערכת ההפרשה ההורמונלית

 

מקדו מחדש את תשומת לבכם, ועכשיו התחילו להנחות את אנרגית הזהב כלפי מטה, דרך מערכת ההפרשה ההורמונלית שלכם.

 

ראשית, מקדו את אנרגית הזהב בתוך בלוטת התריס ובתוך יותרת התריס באזור התחתון של צוארכם. צרו כוונה שאנרגית הזהב תיספג ותמלא בלוטות אלו.

 

מעל ללבכם, מתחת לעצם החזה, נמצאת בלוטת ההרת (תימוס- thymus). מרכז האנרגיה הקשור לבלוטת ההרת שלכם, נקרא מרכז הלב הגבוה. בלוטה זו והאנרגיה באזור זה הן נקודות מוצא חשובות להקרנת אנרגית הזהב בתוך גופנו הפיזי. התעצמות האנרגיה הקורנת ממרכז הלב הגבוה היא אחד המפתחות לביטוי בעל העוצמה של טבענו החשמלי-הרוחני.

כאשר אנו מגבירים את יכולתנו לבטא אנרגיה חשמלית זאת, אנו יכולים להאיץ את תהליך הריפוי כאשר הגוף מאבד את איזונו. לנו יש ענין מיוחד בהמרצתו של אזור זה. כוונו את אנרגית הזהב כך שתקיף את בלוטת התימוס ותיספג בה באופן מוחלט. הגבירו את כוונתכם בעוד התימוס מתמלאת באנרגיית הזהב. כשהבלוטה תגיע לנקודת מלאות, היא תקרין אנרגית זהב זו דרך כל התאים שבאזור הלב. דמיינו את זוהר קרינת הזהב בכל אזור הלב!

 

הפנו את תשומת לבכם לשריר הלב. הלב אינו מהווה חלק ממערכת ההפרשה ההורמונלית. אולם, הכפורת, הקרום העוטף את הלב, יכול להתמלא במספר טיפות יקרות של נוזל הורמונלי. נוזל זה יתרום להגברת הקרינה של אנרגית הלב. צרו כוונה למילוי הלב באנרגית זהב של התפתחות ואהבה.

 

משמאל לטבור נמצא הלבלב, ובעודנו ממריצים איבר זה באנרגית הזהב, צרו כוונה לחזק את יכולתכם להמשיך לעכל ולהטמיע את שינויי האנרגיה המתרחשים בתוך כל גופכם.

 

כעת, הפנו את תשומת לבכם לבלוטות הכליות (האדרנל-adrenal) שבמרכז הגב. בלוטות הכליות ממוקמות מעל לכליות. השתמשו באור הזהוב וצרו כוונה למלוי מחודש של בלוטות הכליות באור זה.

 

מקדו את תשומת הלב שלכם בבלוטות המין, הנמצאות נמוך יותר במרחק קצר משם, השחלות או האשכים, והכילו את אנרגית הזהב בתוך חלק זה של גופכם. ההארה מיועדת לכל תא בגופכם, כולל תאים הנמצאים מתחת לקו המתניים שלכם.

כוונו את האנרגיה כלפי מטה למפרקי הירכיים, לירכיים, לשוקיים ולכפות רגליכם. הגוף הפיזי הוטען באנרגיה.

 

נישמו עמוק והרגעו.

 

4          אנרגיה סביב כפות הרגליים

 

האנרגיה מסתחררת סביב כפות רגליכם ויוצרת השפעה חזקה של חיבור לקרקע. חזקו את השפעת החיבור לקרקע, תוך הבנת החשיבות הרבה של קיום יחסים עמוקים עם אנרגית האדמה. חיבור מקודש זה לקרקע תורם ליכולתנו להכיל את האנרגיות הגבוהות הזמינות עבורנו עתה.

 

תדירות הרטט של האנרגיה משתנה, ועכשיו היא מתחילה להתרומם בעדינות דרך שדה האנרגיה, כקרן זהב מרוכזת של אור ואנרגיה. נכוון קרן זהב זו דרך כל אחת ממערבולות האנרגיה הקשורות עם מערכת הבלוטות.

 

לפעמים, השינוי באנרגיה יכול לבוא לידי ביטוי בשינוי בטמפרטורה או בתחושת עקצוץ, כשאתם מתחילים לכוון את האנרגיה כלפי מעלה דרך מערבולות האנרגיה של כפות הרגליים, ודרך אנרגית הרגליים, אל בסיס עמוד השדרה.

 

5          מרכז חיות

 

מקדו את תשומת לבכם בבסיס עמוד השדרה שלכם והרגישו, חושו, דמיינו את, או חישבו על כדור זוהר באדום של אנרגית חיות. כשהקרן הזהובה חודרת בעדינות לאזור זה, מתחילה להיווצר תבנית יפהפיה, דמוית מטר של כוכבים, הקורנת לכל העברים. צרו כוונה לברך, לחזק ולאזן את מרכז האנרגיה בבסיס עמוד השדרה שלכם. כאשר אתם עושים זאת, אתם יוצרים את הבסיסים המקודשים בתוך ישותכם, הדרושים לכם כדי להמשיך ולמזג את האנרגיה של טבעכם האלוהי שלכם.

 

קרן אור הזהב מתרוממת למרכז האנרגיה הבא, מרכז היצירתיות / המין.

 

6          מרכז היצירתיות / המין

 

בעוד קרן האנרגיה הזהובה מתרוממת מעלה לקראת מרכז היצירתיות/המין, מקדו את תשומת לבכם בכדור הכתום היצירתי שלכם. אור הזהב קורן דרך כדור כתום זה, פעם נוספת בתבנית מטר של כוכבים. צרו כוונה להיות זהירים בדרך שבה אתם מבטאים את אנרגית מיניותכם. האנרגיה המינית שלכם מהווה חלק מכוח החיות שלכם ויכולה להיות מכוונת לסייע להתפתחותכם. אזור זה הוא גם מקום מושבה של היצירתיות שלכם. עודדו את זרימת האנרגיה מכאן, כדי להגביר את מאמציכם ליצירה משותפת בחיים. הביעו כוונה לברך, לחזק ולאזן מרכז זה.

 

נישמו.

 

7          מרכז מקלעת השמש

 

כעת, קרן אנרגית הזהובה נעה כלפי מעלה.

 

כוונו את אנרגית הזהב, כך שתיכנס לכדור הצהוב של מקלעת השמש. כאשר אנרגית הזהב מהדהדת בתוך אזור זה, אתם יכולים להרגיש, לחוש, לדמיין את או לחשוב על תבנית הנראית כמו חמניה.

 

זכרו כי מקלעת השמש ידועה גם כמקום מושבו של תת-המודע וכי כל צידי תדמית החמניה הנוצצת, הם תזכורת לכל הצדדים שלכם.

 

נשמו עמוק והרשו לעצמכם  להיות!

 

8          מרכז הלב ומרכז הלב הגבוה

 

כעת, כוונו את תשומת הלב שלכם ואת אנרגית קרן הזהב גבוה, לתוך ירוק הברקת היפהפה של מרכז הלב.

 

חושו באנרגיה הפורצת אל תוך קליידוסקופ של אנרגיה זהובה וירוקה, הפועמת לתבניות מורכבות. כל אחד מאתנו מחזיק בליבו חלק מקורי של הבורא, וביחד אנו יוצרים את האחד והיחיד.

 

מקדו את תשומת לבכם מעל ללב, באזור התימוס, שאליו אנו מתייחסים כאזור הלב הגבוה. כאן תמצאו ריכוז של אור הזהב. צרו כוונה להעצים אור זהב זה. אתם עשויים להרגיש את החום והמלאות שבלבכם, כאשר מתגלה תבנית האור המיוחדת של אנרגית לבכם. בעודכם מרגישים או חשים את האיזון שבתוך לבכם, הזינו קודם את עצמכם באהבה זאת, ואחר כך הקרינו את האהבה החוצה.

 

9          מרכז הגרון

 

בעוד אנרגית האהבה ממשיכה לקרון החוצה, כוונו את קרן הזהב כלפי מעלה אל תוך הכחול שבמרכז גרונכם. מרכז זה הוא שער מיוחד; הוא המקום שבו האנרגיה של "כמו שלמעלה, כך למטה" מתמזגת ומתורגמת לכוח שימושי. זה המרכז המבטא את פיסת האמת שלכם. זכרו את כוחה של המלה המדוברת. חתרו לומר רק מלים של אמת, גם בדברים הקטנים ביותר. אפשרו לאנרגיה ללטש את דרך הביטוי שלכם אל העולם.

 

אתם יכולים להניע את ראשכם באיטיות מצד לצד, בעודכם מעבירים את האנרגיה דרך אזור גרונכם. כמעט סיימתם תרגיל זה.

 

נשמו עמוק ומקדו את תשומת לבכם מחדש.

 

10        העין השלישית

 

כעת, התרכזו וכוונו את קרן אנרגיית הזהב כלפי מעלה אל מרכז מוחכם. לאזור שמהאצטרובל במרכז המוח ועד לבלוטת יותרת-המוח ליד מרכז המצח, אנו קוראים העין השלישית. כאן, צבע האנרגיה הוא אינדיגו. כאשר קרן הזהב קורנת דרך מרכז האינדיגו המלכותי, תבנית הצבע דומה לתכשיט בעל פיאות רבות. צרו כוונה להעמיק את חוכמתכם ולהגביר את הבנתכם. אתם יכולים להרהר במשמעות של "לחשוב עם לבכם ולהרגיש במוחכם". אזור זה קשור גם לטלפתיה, החוש השישי שאותו אנו מפתחים כעת בקצב מהיר.

 

11        מרכז הכתר

 

התמקדו מחדש והגבירו את תשומת לבכם כשאתם מכוונים את אור הזהב כלפי מעלה דרך מרכז הכתר שלכם. כשאנרגית הזהב סובבת בעדינות סביב קצה קודקודכם, נוצר דפוס האור הייחודי שלכם, עטרת האור. זהו דפוס האנרגיה של האיחוד. האנרגיה הזהובה של הטבע האנושי שלכם מתמזגת עם הטוהר של הטבע המקודש שלכם.

 

12        החזקה ושחרור

 

כעת, שאפו אויר עמוק דרך אפכם, ועצרו את נשימתכם לרגע, הניחו לאנרגיה להיבנות. בכוונה רבה, נשפו את האויר דרך פיכם, ובעת הנשיפה דמיינו מזרקה של אנרגיה צבעונית עולה מראשכם וסובבת למטה, מסביב ודרך כל ישותכם. תנועה זו מחזקת את הרשת שלכם ומעמיקה את הקשר שלכם עם אנרגית האדמה. קחו לעצמכם מספר רגעים של הנאה. אתם עשויים אפילו להרגיש תחושה של 'הימצאות בבית'.

 

 

נמסטה, חברים יקרים.

 

בזאת הסתיים התרגיל.

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020