Light Connections
 
 
 

כוחן של תפילה וכוונה ממוקדת

השלבים המתקדמים (שלבים 9-12) של 'טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי' עובדים על ההכרה שעלינו לקבל אחריות גדולה יותר על המחשבות, הרגשות, המילים והפעולות שלנו, שכן, בהיותם תדרים אנרגטיים, יש להם השפעה עצומה עלינו, על זולתנו, ועל העולם כולו! 

'רשת הכיול האוניברסלית' עליה עובדים בטכניקה, היא למעשה מערכת תמסורת של אנרגית האהבה. היא חיה, אינטליגנטית, ותומכת ומסייעת לנו להיות במודעות ותשומת לב גדולה יותר לאופן בו אנחנו מבטאים את עצמנו בחיי היומיום. דבר זה מוביל בסופו של דבר לשינוי מהלכה של ההיסטוריה האישית שלנו, בתהליך אלגנטי, לקראת חיים לאורה של אנרגית האהבה הזו.

לאורך כל המפגשים הטיפוליים מושם דגש חזק על מתן כוונה טהורה וממוקדת. גם שליחת שלבים טיפוליים מרחוק (לאנשים שלא נוכחים פיזית בחדר הטיפולים) מגלה שההשפעה אינה פוחתת עקב המרחק.

 

כדי להדגים את החשיבות וההשפעה של כוונה ממוקדת והאופן בו אנחנו חושבים, מרגישים, מדברים ופועלים, אני מזמינה אתכם לצפות בסרטון הבא:

הזמינו עצמכם למסע וגלו את העולם הבלתי יאומן של תפילה וכוונה ממוקדת. דרך עבודתו היסודית והחשובה של חוקר המים הבינלאומי הידוע מסארו אימוטו, אנחנו מתחילים לראות שמים הם בעלי מודעות ובעצם דבר חי ואינטליגנטי.

סרטון זה מוקדש לכל אלה המודעים לחשיבותו של רפוי המים שלנו, להרחבת הרעיון הזה ולהעברת הידע הזה לקהל גדול יותר ברחבי הפלנטה.

 

 

* מצטערים אבל בשלב זה לא ניתן לראות את הסרטון *

 
 

כוחן של תפילה וכוונה ממוקדת

 

תרגום ועריכה  - תמר גנישר

 

האם תפילה באמת מתקיימת?

האם באמת?

האם ישנו כוח עוצמתי המתגלם כאשר אדם אחד נושא תפילה לאדם אחר?

היופי שבכך הוא, שאכן יש..כאשר אדם מתחיל להרגיש אהבה והודיה כלפי אדם אחר, כאשר הוא מתחיל לשלוח מחשבות חמות, מרוממות, והרגשות כלפי אדם מסוים זה, מתחיל להיווצר שדה גיאומטרי סביב גופו של האדם המקבל את התפילה, ומסיבה בלתי נראית לעין, האדם שמקבל את התפילה מתחיל להרגיש טוב כלפי עצמו, ללא כל מושג על מה שזה עתה התרחש.

כל רגש שלנו ניתן לצפייה במים.

כאשר אדם מרגיש אהבה, הוקרה, חמלה ושמחה, כאשר הוא מרגיש את ההרגשות האלו בתוכו, הוא מתחיל לשנות את שדה הכבידה מסביב לגופו. השדה מסביב לגופו מתחיל ללבוש צורה משושה הדומה לצורתו של פתית שלג. צורה ידועה זו נפוצה מאוד בעולם הטבע.

ניסויים במים קפואים הראו והביאו למסקנה שכאשר אדם כועס, מודאג, מלא שנאה או פחד, שדה האנרגיה סביב גופו מתחיל להיראות מבולגן ופגוע, ללא שום שריד לסימטריה היפהפיה שהיתה שם לפני כן.

כאשר הראו למים מילים אלו, המולקולות של המים ארגנו את עצמן בהתאם:

{בשקופיות מופיעות השפעת המילים "אתה טיפש!" באנגלית (משמאל) וביפנית (מימין) ובשקופית הבאה, "אתה משגע אותי, אני אהרוג אותך" (ביפנית).

כאשר הציגו למים את התמונות הבאות, המולקולות של המים התחילו ליצור את הצורות הבאות...

 

מחקר על מוסיקה הראה השפעות דומות על מבנה המולקולות.

בשקופית מימין רואים את תצורת המולקולות לאחר השמעה של מוסיקת קרו כבדה, ואילו השקופית מימין מראה את סידור המולקולות לנוכח השמעה של הסימפוניה מס. 40 של מוצרט.

 

אפשר להביא עוד ועוד דוגמאות, אך באופן כללי העובדות הן שפחד לעולם אינו יוצר גיאומטריה, בעוד שאהבה כן יצרה...  

כל האהבה מגיעה מליבכם, כל רגשותיכם והרגשותיכם מתחוללים מלבכם, מתפשטים החוצה   ומשפיעים על כל דבר הקרוב לשדה שלכם.

אהבה והוקרה מציגות עצמן כפרקטלים של גיאומטריה אלגנטית. האנרגיה של האהבה זורמת באופן נקי ורצוף, בהשוואה לאנרגיה של כעס ופחד, שמתקשה לעבור במרחב באופן נקי ויוצרת חסימות אנרגטיות ופיזיות.

אין זה מקרי שכאשר מתבוננים בטבלת שבע הצ'קרות האנושיות, צ'קרת הלב, נקודת המרכז של כל הוויתנו, נראית באותה צורה שראינו כבר לפני כן....

כאשר אתם מרגישים אהבה בתוככם, אתם מקרינים אור המתחיל מלבכם פנימה, והפרקטלים של השדות הגיאומטריים האלה מתחילים לרפא ולחדש את הוויתנו כולה, בכל הרמות, וגורמות לנו להרגיש טוב, מבפנים... ובאמצעות השימוש בלבכם והמוח המכוון, אתם יכולים לזרוח את רטטי הרפוי הזה על בן אדם אחר, בכל מקום על פני הפלנטה.

ואם הכל מקושר ומחובר, כפי שמראה הפיזיקה הקוונטית, אתם יכולים לשלוח את קטטי הרפוי האלה החוצה לכל מקום ידוע ברחבי היקום.

 

באמצעות תפילה עבור אדם אחר, אתם מארגנים מחדש את השדות הגיאומטריים מסביב לגופו. הוא יתחיל מיד להרגיש טוב מבפנים מכיוון שעוצמתה של האהבה חזקה עד כדי כך, שהיא משנה את מבנה החומר, חודרת מבעד לכל הממדים על מנת לרפא מישהו אחר.

 

הגיאומטריות האלו של האהבה בעלות יכולת רפוי מכיוון שהגיאומטריות האלו הן פרקטלים מטבען, אין הצטברות של אנרגיה כך שהאנרגיה זורמת ונעה באופן טבעי.

נראה שכוונה ממוקדת ותפילה הניתנים ביחד מכמה אנשים, משפיעות, ללא כל קשר לגודל המרחק, ועוזרות להביא ליד רפוי של אנשים חולים. ככל שגדול מספר האנשים הנוטלים חלק בזה, כך יכולות התוצאות להיות טובות יותר.

אין צורך לשלוח תמיד אהבה רק לאדם אחר, אפשר לשלוח אהבה לעצמנו, לחית המחמד שלנו, למצב מסוים, ואפילו עד כדי שליחת אהבה במתכוון לחלק מסוים בכדור הארץ בו מתרחשת מצוקה.

שלחו מחשבות, מילים, והרגשות חיוביות, וזה יגרום לשינוי. אל תשלחו מחשבות והרגשות שנאה מרושעות וזדוניות, מכיוון שזה אינו גורם לשינוי השדה.

© כל הזכויות שמורות תמר גנישר

 

 

 

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020