Light Connections
 
 
 

"השתקפויות" - סדנאות הכשרה  

 

נתיב אנרגטי להגיון והנמקה קוואנטיים - בניית גשרים של חסד בחיי היומיום

מבית יוצרת השיטה EMF Balancing Technique®, פגי פניקס דוברו 

 

 

משך: סדנה בת יום אחד או בת 2 פגישות בנות כ 4 שעות

 

דרישה מוקדמת: פתוח לכל

 

עבודה חדשה נולדה, היא מכונה 'השתקפויות', והיא תחילתו של פרק חדש בתרומה לאבולוציה של האנושות. היא מבוססת על העקרונות של "רשת הכיול האוניברסלית", האנרגיה מאוד בהירה, חזקה, וזוהי תהודה יפהפיה של שינוי!

 

בשנים האחרונות קרו שינויים בגופה האנרגטי והפיזי של פגי: היא רזתה ב 36 ק"ג ממשקלה, וזה היה לא רק כחלק מההכנה לתהודה היפהפיה הזו אלא גם עדות ליכולת השינוי העוצמתית שלה.

על פי דבריו של קריון, זוהי התהודה של חוכמת הנשיות האלוהית שבה עומדת פגי להשתמש מעתה והלאה, זו אנרגיה חדשה שמגיעה עכשיו לאנושות, והיא אינה אנרגיה מיגדרית אלא דומה יותר לאנרגיה אימהית.  

..."המורה שיושבת לצידי (פגי) התחילה לקלוט אנרגיה. וזו האנרגיה שבה היא תשתמש מעתה והלאה. החוכמה של הנשיות האלוהית נמצאת מעליה. והיא תגלה שבתוך ה"רשת" ("רשת הכיול האוניברסלית") ישנן היערכויות...אחת מהן היא ההיערכות עם הרשומות האקשיות...עליה היא מדברת ואליה היא נערכת ב"השתקפויות" ... ואין אנרגיה גדולה יותר מזו שתעזור לכם בהיערכות זו מאשר החוכמה של הנשיות האלוהית."

  

עבודת ה"ההשתקפויות" היא דוגמא מצוינת למשמעות של תרגול היכולת "לחשוב עם הלב ולהרגיש עם הראש". היא מחזקת את היכולת להיות יותר אמפטיים באופן אנרגטי ולדבר את שפת האנרגיה בבהירות.


המשתתפים לומדים דרך פשוטה ועוצמתית המסייעת להגביר את האנרגיה של החסד והשלמות שבתוכם.

השימוש בכלים הנלמדים בפגישה זו מסייע בשנוי ובהאצה בהתפתחותה של האינטואיציה של המשתתפים...אנחנו יודעים שיש לנו את היכולת הזו, ועכשיו הזמן להשתמש בזה יותר!

המשתתפים משתמשים ביכולות האינטואיטיביות שלהם על מנת להבהיר ולמקד את האנרגיה של כוונותיהם אל תוך האנרגיה של יצירה מודעת ומחויבות מודעת.

 

המשתתפים גם לומדים כיצד להעניק לאחרים מפגש טיפולי של 'השתקפויות'.

אני מגישה היערכויות וכיוונונים למשתתפים, על מנת שיוכלו להשתמש באינטואיציה שלהם בדרך מאוזנת עם האינטלקט שלהם בשעה שהם לומדים כיצד לשקף לאחרים את האנרגיה של חסד ושלמות.

 

המפגש הטיפולי הנלמד של 'ההשתקפויות' עומד בפני עצמו כדרך יפהפיה להעניק כבוד לעצמכם ולאחרים, וכמו כן ניתן לשלב ולהשתמש בו עם כל שיטה טיפולית אחרת.

 

כל מי שהשתתף בסדנה זו מצא שזה הועיל לו מאוד! זה פשוט עובד ...

ההשתתפות מאפשרת לאדם התנסות במשמעות של החוויה לצנר יותר ממי שהוא, בשעה שהוא נפתח לאנרגיה של חסד, אותו מטען אנרגטי של אהבה אינסופית הממלאת את יישותו ביכולת להניע ולהגשים את כוונותיו במציאות חייו.

 

 

עדויות:

..."משסיימתי את הסדנה, הרגשתי שמחה, מאוזנת ומלאה בתובנות בקשר ליכולתי שלי ליצור את חיי מתוך בחירה גדולה יותר..."

 

"..."עבודת ההשתקפויות מסייעת להבהיר כוונה באופן חד כמו לייזר, והיא מלאה באהבה..."

 

"...היא מגבירה את יכולתנו להיות מודעים לאנרגיה שלנו, וכיצד להשתמש בה בבהירות ובמיקוד..."

 

"...'ההשתקפויות' זה דבר מדהים! ממליצה לכולם!..." 

 

"..."איני יכול להודות מספיק. ישנתי נהדר לאחר כל פגישה, והמיזוג היה מופלא. זכיתי לתגובות שונות וטובות מאנשים בסביבתי, כולל האשה מבית המרקחת והפקיד בדואר... הייתי יותר מעודן, יותר חביב, יותר אנושי כלפי אחרים. אני מרגיש כמו ציפור שכנפיה היו משותקות במשך שנים ועכשיו הן מוכנות לעוף..."

 

"..... האנרגיה, הכוונות וההיערכויות היו נפלאות. אני מרגישה שלווה עמוקה, יותר חופש. הפגישות היו הרבה מעבר לכל צפיותי, ואני מקווה עכשיו להרבה יותר..."     

 

לתקשור של פגי ולי - לחץ כאן

 

 
  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020