Light Connections
 
 

 

שמונה השינויים של ההארה - חלק 1 - אוקטובר 2007

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

מהיכן לדעתכם מגיעים הרגשות האנושיים? מהיכן לדעתכם מגיעה האהבה? הם חלק מהאל שבכם! מדוע אתם מרגישים כפי שאתם מרגישים כאשר יש לכם אהבה כה רבה לאדם אחר? אתם חושבים שכל זה אנושי, אולם זה החלק האלוהי שבכם שמופעל אפילו בין אדם לאדם. אפילו בני האדם שאינם מאמינים באל אינם יכולים לבטל עובדה זו. יתכן ואינכם מאמינים גם בכליה, אולם עדיין יש לכם כליה. אתם יצורים בעלי בחירה חופשית, ולכן אתם חופשיים לקבל או שלא לקבל את מה שמתרחש ברגע זה. אתם חופשיים לגמרי, והרוח לא תגיע ותיגע בכם על מנת לגרום לכם להאמין. זוהי מתנתנו לכם - בחירה חופשית.

הפמליה ממלאת את המקום הזה! כאשר אני מגיע למקום כגון זה, אני מרגיש באהבה לאנושות. יתכן ואינכם מאמינים בדברים שאני אומר לכם, אולם האמת היא מה שהיא, ואין זה משנה במה אתם בוחרים להאמין והאמת היא שיש ישויות רוחניות שאוהבות אתכם אהבה מעבר לכל מידה.

 

אני הייתי שם ב'רוח הלידה', באנרגיה של הגעתכם. במקום בין מימדי אין זמן, ולכן מתאפשרת תכונה מעניינת זו שבה אני יכול להיות נוכח בלידות של כל אחד מכם וגם להיות כאן ולתקשר אתכם. במרחב המימד השלישי שלכם אתם אומרים שקריון כאן והוא מדבר אליכם עכשיו, אולם אני נמצא גם במקום אחר ואומר שלום לכל אלה שמגיעים לצד הזה של המעטה שלדעתכם הם נפטרים. אני מברך אותם בשעה שהם מגיעים לצד האחר של המעטה ואני במקומות בהם נולדים בני האדם. חלק ממה שאני עושה הוא להימצא בצומת הזה, בשער הבין מימדי הזה, במקום בו מתרחשים הדברים האלה.

 

לאף אחד מהדברים האלה אין כל קשר לחוקים כלשהם של האל. הם אינם קשורים לטקס או לנוהל. הם עוסקים רק בדבר אחד - האהבה שלא תאמן של האל. בצד האחר של המעטה יש לכם משפחה שאוהבת אתכם מאוד. ברצוננו לאחוז בידכם עד הרגע בו תעברו בתעלת הלידה. ברצוננו להיות הראשונים שאוחזים בידכם כאשר אתם חוזרים לצד האחר של המעטה. זה מה שבני משפחה עושים למען בני משפחה, וברצוני לומר לכם, יקרים, שהמילים הראשונות שבן האדם שומע כאשר הוא מת הן 'אל תפחד, יקר, הגעת הביתה'. זו אהבת האלוהים בפעולה!

אילו יכולנו לעשות משהו קסום במקום הזה, היינו ממלאים אתכם במה שאני מרגיש, מכיוון שאני הנני קריון. אני מייצג קבוצה גדולה מאוד מאוד. אני מייצג את טריליוני הפיסות של האל אשר מכירות אתכם. אני נמצא במקומות רבים. אני ישות רבת חלקים, הנמצאת מחוץ למימדיות שלכם. קשה להבין זאת, אולם עליכם להבין שכאשר אתם נמצאים עמי, גם אתם חווים זאת באותה הדרך.

יתכן ואתם נמצאים כאן בפעם הראשונה, או קוראים את הדברים בפעם הראשונה. אני יודע מי נמצא כאן. אולי הגעתם עם מישהו אחר שביקש מכם לבוא ולשמוע את המילים האלו. ברצוני שרק תאזינו. לא מופעל עליכם כל לחץ להאמין שהדבר באמת מתרחש, או במסר שיינתן היום. עם זאת, האם תעשו לנו טובה ותפתחו את לבכם כדי שתוכלו להרגיש זאת? מכיוון שישנה כאן אנרגיה של תוקף, וברצוני שתבחינו בדבר מה. לא ניתן לכם מכלול כללים והשקפות. לא ניתן לכם חוקים. לא ניתן לכם מקום אליו תצטרכו לדווח. לא נבקש מכם להצטרף לשום דבר. מכיוון שיש לכם כבר את הכל כפיסה של האל שהנכם, הצועדים בדואליות על הפלנטה הזאת.

אתם שייכים למשפחת הרוח, וזה המכנה המשותף שלכם. כולכם, אפילו אלה שנמצאים כאן ואינם מאמינים... אני יודע מי אתם. הקשיבו לי, אלה שאינכם מאמינים. כאשר תעזבו את המקום הזה תהיו אהובים ממש כמו כל אחד אחר כאן. רק משום שאינכם מאמינים זה אינו מונע מהמלאכים לצאת אתכם מבעד לדלת. כך הדברים פועלים. האם אתם פוחדים מהאהבה הזו? היא אינה אהבה כוחנית. היא פסיבית, ורק ממתינה שתרגישו בה.

 

אנו עומדים לעשות משהו שלא עשינו בעבר. בחודשים האחרונים איחדנו וגיבשנו מסרים כדי שמידע רב יוכל להינתן בזמן קצר. את הדברים עליהם אדבר היום תוכלו למצוא בחלקים במסרים שניתנו בעשרים השנים האחרונות של תקשורי קריון, אולם יהיה עליכם לחפש אחריהם. כעת אנו מאחדים אותם בתקשור הזה ובתקשור שיבוא אחריו. אני עומד לתת לכם שמונה שינויים או שבני האדם חווים מתחילת המודעות ועד להתעלות מלאה. זו הוראה בהיקף גדול, שעוסקת במסע המלא.

כעת הקשיבו לי. אלה אינם כללים. אלה אינם שלבים. הם שינויים והם אינם מתרחשים בתקופת זמן מסוימת. כל אחד מכם שונה. כל אחד מכם חייב להגיע למצב מודעות אישי בזמנו שלו. אולם בני האדם שואלים לגבי כמה זמן חולף בין שלב זה לשלב הבא או בין השינוי הזה לשינוי הבא, ואין באמת תשובה, מכיוון שמודעות אמיתית היא אישית. מערכת היחסים האישית שלכם עם המציאות של הפלנטה היא שקובעת כמה זמן יידרש לכך.

 

ניתן לכם בתחילה ארבעה שינויים, ולאחר יינתנו הארבעה האחרונים. איזה סיפור גדול הוא זה! אפילו לפני שאני מתחיל בסיפור, אני אומר לכם שזה הסיפור של מה שקורה כאשר בני האדם צועדים אל מחוץ למימד שלהם, מביטים באומץ סביב ושואלים מי הם.

 

1. סקרנות לגבי המודעות

 

השינוי הראשון שהאדם מבצע הוא סקרנות לגבי המודעות. הוא שואל האם ייתכן שזה אמיתי? כך הדבר מתחיל. כל אחד מכם שהוא מרפא, שצעד בנתיב, חווה זאת. וכעת זו הזדמנות למודעות גדולה יותר באמצעות הסינכרוניות של הימצאותכם כאן. ישנו שינוי של חוסר אמונה או ניטרליות באדם ששואל האם יכול להיות שזה למעשה אמיתי. כך זה מתחיל, והנה אתם יושבים והדבר מתרחש.

המפגש הזה עשוי להיות מיוחד עבורכם. יתכן ומעולם לא אפשרתם לעצמכם לשבת ולהיות אהובים בדרך זו? האם אתם מבינים בחברת מי אתם נמצאים? האם אתם מבינים שמקיפות אתכם מאות ישויות שלעולם לא ישפטו אתכם, ואין זה משנה מה עשיתם? זה אמיתי והמציאות של הדבר נתונה להבחנה שלכם. במקום הזה, במסגרת ההוראה הזאת, מצויים כבר הצבעים הנראים על הבמה. הדבר נעשה עבור אלה שיודעים מה משמעות הדבר, ועל מנת לתת תוקף לידיעה שהדבר אכן אמיתי.

 

מסר זה אינו בלתי הולם. הוא אינו מבקש מכם לעשות דבר. הוא רק רוצה שתפתחו את לבכם לרגע. זוכרים את השינוי הראשון שביצעתם? זוכרים את הרגשת המודעות, שהאם ייתכן שזה אמיתי? ואם אכן כן, השינוי הזה במודעות הוא המקום בו אתם מתאהבים באל, ושואלים את עצמכם האם ייתכן שכל מה שאמר המתקשר נכון? אולי יש תמונה גדולה יותר? אולי יש תכלית גדולה יותר בחיים? זה שינוי חשוב, ויותר מ 90% מהאנושות לעולם לא יחוו אותו. פחות ממחצית של אחוז אחד של האנושות יבצע שינוי מודעות זה. עם זאת זה יספיק. לכו ועשו את החישוב. מחצית של אחוז אחד משבעה מיליארד - זה הרבה אנשים! זה גם הרבה אור!

לאחר אותו שינוי במודעות כאשר אתם מתחילים להרגיש באהבת האל בלבכם, אתם תוהים אם היא אמיתית. בני אדם מסוימים ירחיקו זאת מדעתם, מכיוון שהם אינם מאמינים בה. אולם היא אמיתית. בעת השינוי הזה בתודעה אתם מחליטים האם לאחוז או שלא לאחוז בידו של המלאך שהיה אתכם במשך כל חייכם, ולמלאך הזה יש שם. זהו 'העצמי הגבוה' שלכם. זה השינוי הראשון שמתרחש, והוא שינוי גדול.

 

2. פתיחת דלת האור

 

השינוי השני מתרחש לאחר שהחלטתם שהדבר אמיתי ואתם עומדים לעשות משהו בנוגע לכך. שמונת השינויים האלה הם השינויים העיקריים בנתיב הרוחני של האדם... השינויים הכלליים. אולם הנה משהו שעליכם לדעת - ישנם רבים שנעצרים ולעולם לא ילכו מעבר למספר 1. הם יבואו וילכו לפגישה כגון זו, רק כדי להרגיש באנרגיה. הם יאמינו בכל לבם, והם ירגישו באהבת האל שוצפת בהם. אולם לעיתים קרובות זה כל מה שהם רוצים. זה כל מה שהם צריכים. עם זאת רבים רוצים עוד ושואלים מה הם יכולים לעשות כדי להיות קרוב יותר למלאך הזה שגילו בתוכם? האם יש משהו שהם אמורים לעשות על הפלנטה? האם יש צורת תקשורת עם הרוח, ואם כן, היכן היא, ומה עליהם לעשות איתה?

שינוי זה הוא הכוונה של האדם לפתוח את הדלת לצד האחר של המעטה. רוב בני האדם שיושבים בכיסאות לפני, פתחו את הדלת הזאת. וכאן זה מתחיל להיות מעט מפחיד, האין זאת? מכיוון שעכשיו אתם עומדים לעשות משהו שהוא בניגוד למציאות שהייתה לכם כל חייכם! יתכן וחבריכם יחדלו להיות החברים שלכם, מכיוון שהשינוי הזה מציב אתכם בעמדת שילוח של ידע.

מבורך הם בני האדם החווים את השינוי הזה, מכיוון שהנה ההבטחה: אינכם בחשכה ולעולם אינכם לבד. קיים לגיון של ישויות מלאכיות בצד האחר של אותה דלת עליה רשום שמכם, וכאשר אתם פותחים את הדלת הזאת, הם יזרמו פנימה אל תוך חייכם. הדבר הראשון שתרגישו הוא שלווה לגבי מה שעשיתם. הניחו להוכחה האומרת שהדבר הולם להימצא בהרגשת האהבה בחייכם הנובעת מכך.

 

ואם תסכימו ותשאלו כיצד עליכם לעשות זאת, הרי שכל בן אדם אינדיבידואל יעשה זאת בדרך שונה. ישנם אלה שיעשו מדיטציה ויאמרו: "אני מוכן/ה. הראו לי מה לעשות". ישנם אלה שיחפשו אחר ספרים, יחפשו אחר שלבי ההתעלות וימצאו שיטה. אחרים יחפשו ידע כדי שיוכלו להבין טוב יותר את מה שהם מנסים לעשות. כל אלו הן פעולות הולמות. כל אדם זקוק למה שהוא זקוק, בהתחשב בתרבותו ובהתנסותו על כדור הארץ. האל אינו יושב ואומר שאינכם עושים זאת כהלכה. האל סבלני. אם אתם בוחרים לטפס אלף מדרגות על ברכיכם כדי להגיע למקום שבו תהיו מוכנים, אנחנו נטפס את המדרגות אתכם. זו אהבת האל. אין כל שיפוט. ואם אתם מאלה שרוצים נהלים, המלאכים ישבו לצדכם בעת שאתם מבצעים אותם.

 

ישנם בני אדם שאומרים שזו אינה תשובה, מכיוון שאני אומר שכל דבר שתעשו על מנת להגיע לשם הוא נכון.. כן, פתחו את הדלת בכל דרך שתרצו. קחו כמה זמן שתרצו. התוצאה תהיה אותה תוצאה. תחילתה של תחושת המאסטריות שלכם תזרום פנימה. אתם לא תדעו מה לעשות איתה, אולם אתם תדעו שהיא אמיתית ושהיא הגיעה.

קשה להסביר זאת. הדבר דומה לאדם ששהה תמיד בחשכה ואשר פותח דלת מאחוריה מצוי אור זוהר. חלק יחכו ולא ירצו לגלות דבר בזמן הזה, ואחרים יפתחו אותה מעט כדי לראות במה מדובר. אולם יהיו אנשים שיפתחו את הדלת לרווחה ויאמרו: "אל יקר, אני מוכן. קדימה! אמור לי מה עליי לדעת". זה השינוי השני. מכל השמונה, הוא הקריטי מכיוון שהוא זה שמתחיל למעשה בתהליך. ברגע שתהליך זה החל, קשה לעצור אותו. מכיוון שאדם אינו יכול לבטל או לשכוח ידע כלשהו שרכש, במיוחד לא משהו משמעותי כל כך.

הרשו לי לשאול אתכם את השאלה הבאה: ברגע שהרגשתם באהבת האל בפגישה זו, ברגע שראיתם את הצבעים שאני מראה, האם אתם יכולים באמת לחזור לאחור ולכבות את כל זה? האם אתם יכולים להעמיד פנים שמעולם לא ראיתם אותם? האם אתם יכולים להעמיד פנים שמעולם לא הרגשתם בה? התשובה היא 'לא'. אתם יודעים מה התרחש.

 

הדבר הבא שקורה הוא מעניין. לפעמים יש מרחק גדול בין השלב השני הזה לשלב הבא, בין השינוי הזה לשינוי הבא. הדבר תלוי בבן האדם ובמהירות שבה ברצונו להתקדם. לכן אנחנו אומרים שנית, אין כאן כל שיפוט. יהיו אלה שיאמרו שעליהם לסיים זאת בתוך כמה ימים או שבועות... באמת? כיצד תמדדו את השינוי? כיצד תדעו שהשלב הסתיים? כיצד אתם יודעים באיזו מידה נפתחה הדלת? לא. זה אישי מאוד. ישנם מסייעים בחדר שכל מטרת חייהם היא לעזור לכם לפתוח את הדלת. האם זה מתחיל להיות הגיוני בעיניכם? הם כאן כדי לעזור לכם להירגע עם אהבת האל, לאזן אתכם באהבת האל.

 

מוקדם יותר שמעתם את המורה פגי (פגי דוברו, ת.ג.). האם אתם יודעים מהי משימתה על הפלנטה הזאת? לא קשה כל כך להגדיר אותה. משימתה היא לעזור לאזן אתכם על מנת שתוכלו להרגיש את אהבת האל בלבכם. כדי שכאשר תעברו את השלבים ותעמדו כבוגרים, תוכלו לומר: "עכשיו אני מבין/ה יותר על המאסטריות שבפנים". היא עוזרת לאנשים לפתוח את הדלת ולהבין את האור. הוראה זו לא הייתה קיימת לפני 25 שנים מכיוון שהרטט של הפלנטה לא היה מוכן לכך. היה קשה הרבה יותר להגשים הבנה זו באנרגיה שקדמה ל'התכנסות ההרמונית'. קיימות שיטות רבות בעלות תכונה זו... הן ניתנו לכם כמידע חדש באנרגיה חדשה של גילוי.

 

3. קבלת אחריות

 

השינוי השלישי הוא שינוי שקשה ביותר להסבירו. הוא מתרחש כאשר בני האדם מבינים את האור והחשכה שבחייהם. דיברנו על נושא זה לעתים קרובות בחודשים האחרונים, מכיוון שהוא עניין שקשה ביותר לבני האדם לקבלו. אתם חייבים לעבור את השינוי הזה כדי להגיע לאחרים, משום שזו דרכה של התודעה. אתם לא תעברו בדלת הבאה עד אשר תעברו בדלת זו, מכיוון שכל אחד מהשינויים האלה מאפשר לכם לחוות את הבא אחריו. אתם חווים אותם באופן ליניארי, לא בשל מורכבותם אלא בשל תכונות הגילוי ושינוי התודעה שלהם.

 

במימד השלישי, בני האדם מבחינים בכמה דברים מעניינים. אם משהו נפלא ונהדר קורה להם, כמו ריפוי, הם אומרים שזה בודאי הגיע מהאל, שהם לא יכלו לעשות זאת. זה בודאי הגיע מהאל ולכן השבח לאל. ואם משהו ממש רע מתרחש בחייהם ונראה שהחשכה אוחזת בהם ולוקחת אותם למקום חשוך, בני האדם אומרים שזה חייב להיות איזה שד. זה חייב להיות השטן, שבכבודו ובעצמו אחז בהם והרחיק אותם מהדברים הטובים. האנשים מעניינים מאוד במובן זה. משהו טוב קורה, זה חייב להיות האל. משהו רע קורה, זה חייב להיות השטן. לכן אני שואל אתכם, מה אתם עושים כאן? האם אתם רק 'יושבים שם באופן ניטרלי', וממתינים שאחת משתי הישויות האלו יאחזו בנשמתכם? האם אין לכם אחריות כלפי שום דבר?

מבורכים הם בני האדם שמבינים שבתוך כל אחד קיימת עוצמת החשכה ועוצמת האור. יש אל או שהאל נעדר. הרשו לי להגדיר את החשכה עבורכם. חשכה מוגדרת כהיעדר אור. הרשו לי להגדיר את האור עבורכם. אור הוא הארה עוצמתית שאינה מכילה חשכה. החשכה אינה יכולה לעשות דבר כדי להשפיע על האור, אולם האור יכול להרוס את החשכה. האדם יכול לבחור לברוא כל אחד מהם בנוכחותו על כדור הארץ.


הנה החלק שהוא בלתי יאומן עבורכם, והחלק שאינכם רוצים לקבל. כל השדים שראיתם ושהרגשתם או ששמעתם עליהם בחייכם נוצרו על ידי התודעה האנושית. כל הנסים היפהפיים ביותר על הפלנטה הזאת, אפילו תחיית המתים, נבעו מהתודעה האנושית. מאסטר האור נמצא בכם!

כאשר מאסטר האהבה צעד על הפלנטה הזאת לפני שנים רבות, ישוע היהודי אמר: "אני בן האל. וכך גם אתם". כך כתוב, אתם יכולים לבדוק. הייתה זו הכרה במאסטר שבתוככם. כאשר האדם מבין שלא מתחולל קרב על נשמתו ושהוא אחראי הן לחשכה והן לאור שבתוכו, הרי שהדבר הופך לפריצת דרך משמעותית. מדובר בקבלת אחריות כלפי הכול. אף אחד לא עשה לכם כלום כדי להפוך אתכם ללא ראויים. אף אחד אינו מחפש לתפוס אתכם. אתם יקרי ערך ונושאים אור לגמרי בעצמכם.

 

הבה נתקדם לשינוי הרביעי. ראשית, הבה נערוך חזרה: הנה לנו בני אדם שנכנסו למודעות בשל סקרנותם ולאחר החליטו לעשות משהו, פשוטו כמשמעו, בנוגע למה שהרגישו ופתחו את דלת האור. בני אדם אלה קיבלו אז תשובות ואהבת האל זרמה אל תוך חייהם. היא שינתה אותם במידה כה רבה עד שהידע של הרוח החל לזרום אל תוך המבנה התאי שלהם. הם החלו לקבל אינטואיציות לגבי דרך הפעולה של הדברים והאינטואיציה שלהם הייתה נכונה. הם הפכו להיות פחות שיפוטיים ויותר כמו מאסטרים. הם היו מסוגלים לוותר על הכעס בחייהם והדרמה נעלמה מהם. הם ידעו שהם היו עדים לתקפות של מה שעשו. אז הם ראו בתוך עצמם את טווח האנרגיה של החשכה והאור. הם הבינו את המאסטריות העצמית הפנימית, והתקדמו לשינוי הרביעי.

וזוהי, יקרים, ההגדרה של המונח שנתנו לכם לפני כמעט 20 שנים.... ה'שתל' - זו ההשתלה של הרשות לצעוד קדימה ללא קארמה. זו תפישה שקשה להסבירה, אולם עשינו זאת פעמים רבות בעבר.

 

4. ביטול קארמת הלידה

 

השינוי הרביעי הוא סילוק קארמת הלידה וההבנה לגבי ההשתתפות שלכם בנתיב הרוחני שלכם. אם מודעות רוחנית לעולם אינה מגיעה אליכם, האנרגיה של הקארמה נשארת. היא חלק מהמערכת של הרשומות האקאשיות. אתם חייבים להיות מודעים לכך שחייתם יחידות חיים רבות ושהיו לכם חיים אחרים. חיים אלה נבנים אלה על גבי אלה באופן אנרגטי והתנסות יחידות החיים הקודמות מעצבת את הפוטנציאלים של התנסות תקופת החיים הנוכחית שלכם. שמה של מערכת עתיקה זו הוא קארמה.

 

אלה מכם שהם הורים בחדר זה, הרשו לי לשאול אתכם על הילדים שלכם, האם הם נולדו כדף ניר חלק כדי שתלמדו אותם הכל? ואתם יודעים שהתשובה היא לא. מי לימד אותם לקנא, מי לימד אותם לכעוס ולזעום, מי לימד אותם לפחד מדברים כמו מים או בעלי חיים מסוימים? אלה לא הייתם אתם - אם כך מהיכן הגיעו כל הדברים האלה? מדוע שילד אחד יהיה כה פורה שכשרון מסוים ואילו לאחר אין כשרון כלל? מדוע האחד כה אוהב והאחר כה חכם? אתם יודעים על מה אני מדבר ... [קריון מצחקק בהנאה...] מדוע האחד לוחם והאחר אינו לוחם? התשובה היא קארמה. הם הגיעו עם אנרגיה של נטייה מוקדמת. היא איתם כל חייהם והיא תמשוך ותדחוף את התודעה שלהם באנרגיה של עניינים בלתי פתורים.

לכל האנושות יש את התכונה הזו אלא אם כן האנשים האינדיבידואלים בוחרים להימנע ממנה, ויכולת זו הייתה נגישה רק בעשרים השנים האחרונות. כעת היא נגישה לכל מי שיושב בכיסא למולי ולכל מי שקורא זאת. אומר לכם משהו, יקרים: מבין אלה אשר יושבים בכיסאות עכשיו, כמה מהדברים האלה עדיין מצויים בכם, והם אחראים לכמה מהאתגרים שחוויתם משום שלא נתתם להם רשות להתרחק.

 

הנה חזרה על התהליך: אתם מבטלים את האנרגיה הלא שלמה זו המכונה קארמה, יורדים מדרך הנטייה המוקדמת ומתחילים ליצור אנרגיה חדשה עבור עצמכם כאילו הגעתם לפלנטה ללא קארמה כלל. חלק מתכונות מסוימות של חייכם ישתנו. פחדיכם ייעלמו מכיוון שהם חלק מהקארמה. שותפי (לי קרול, ת.ג.) עשה זאת. הוא יכול להצביע על המקום בו עשה זאת. האדם שבכיסא הוא מהנדס בעל מוח 'שמאלי'. הייתה לו תשוקה לשירות צבאי בחיל הים והיו לו תכונות של נזיר. עם זאת, כאשר הוא נתן רשות לפתוח את הדלת ולבטל את הקארמה שלו, הדברים האלה נשרו. כעת, המוח הימני שלו התפתח ממש כמו מוחו השמאלי. לכאורה, רבים מהדברים עמם נולד נעלמו עתה... הם הוחלפו בדברים שהוא רצה להיות. מבורכים הם בני האדם שמקבלים החלטה כזו, כיוון שהיא אינה נוחה בתחילה ואחר כך מתגמלת כאשר הם מבינים שהם אחראים למעשה על עתידם.

 

נסיים בדברים הבאים: כאשר בני האדם ניצבים ללא האנרגיה הקארמתית שעמה הגיעו, נראה שהם חשופים בפני האל. מכיוון שהם אינם יודעים לאן הם הולכים. הם אינם יודעים איזו סינכרוניות תופיע בדרכם כדי לסייע להם. אין להם כל מושג למה לצפות או היכן הם עומדים. נראה שהם רעננים וחדשים עתה, מוכנים ליצור נתיב שמעולם לא ראו. זה אינו נוח עבור בני האדם. אולם הנה ההבטחה שנתנו לכם בשינוי השני. אני מאתגר אתכם לחגוג את המצב הזה - מצב של חוסר ודאות. "ובכן, הנה אני אלוהים. אין לי מושג מה אני עושה. האין זה נפלא?" וקרובי המשפחה והחברים שלכם יביטו בכם ויאמרו שאתם משוגעים לגמרי. וכיצד תוכלו לספר להם שאתם ניצבים עם לגיון של מלאכים האוחזים בידכם?

יש לכם קבוצת תמיכה גדולה והשינוי הרביעי הזה הוא הזמן שבו קבוצת התמיכה מתחילה באמת להראות את פניה. שינוי זה הוא השינוי שמאפשר לכם לצעוד אל תוך החשכה, לשרוק שיר ולא לפחד מהמלכודות של המערכת במימד השלישי. שינוי זה מאפשר לכם להבין את ההשתתפות שלכם בבריאה שלכם עצמכם. כיצד תוכלו לפחד ממה שמתרחש כאשר אתם יוצרים אותו? כיצד תוכלו לפחד מהמחלה שבכם כאשר אתם בוראים את הריפוי שלכם? האם אתם חושבים שאיני יודע מי נמצא כאן?

 

בני אדם יקרים, איננו מתכוונים להיפרד. אחזור כהרף עין. עבורי, הדבר דומה לכך ששותפי יעצום את עיניו ויפקח אותן שוב ואנחנו נמשיך. עבורכם, זוהי פרידה נעימה. אל תופתעו אם כמה מלאכים יחזרו אתכם הביתה. אל תופתעו אם כמה מהם לא יתנו לכם לישון. מדוע שהם יעשו זאת? אולי פתחתם את הדלת מעט יותר מדי היום והם אינם יכולים להמתין לאחוז בידכם. האם תאפשרו להם? האם תניחו להם לעשות זאת?

 

אני הנני קריון מהשירות המגנטי. אני מאוהב באנושות.

אחזור בעוד רגע.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

** הארה ** פניה לקוראים, וכמו קריון, אני יודעת מי קורא את התקשור הזה...

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

 

 

 

 

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020