Light Connections
 
 

 

איזון נשי חדש - מרץ 2021

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות, יקרים.

 

אני 'הצופה' ואני מברך אתכם היום. צעדתם קדימה לעולם חדש לגמרי. אינכם רואים עדיין את כל החלקים שבו מכיוון שהתפישה שונה. הרטטים בהם אתם חיים מאפשרים לכם לראות רק שבריר קטן מאוד ממה שיש שם באמת. טווחי הרטט היחידים שמגבילים אתכם הם אלה שנוצרו על ידי פרוסת הזמן-מרחב שלכם ומה שאתם מכנים, מציאותכם. אולם האם זה באמת כל מה שיש? מה שאתם רואים כמציאותכם הוא רק שבריר קטן ממה שיש באמת. אינכם יכולים לראות את כל המציאות, אולם אתם יכולים להרגיש את השפעותיה. מה שאתם יכולים לראות הם חוסר המושלמות של החיים העובר דרך זמן-מרחב. ישנן כעת אפשרויות לחיבור מחדש של מה שכוון בצורה שגויה. אפשר להחזיר את אנרגיית הלב של הרטט הקולקטיבי של האנושות. לעולם לא תהיו באותו דף רטט, אולם הרעיון הוא ליצור מקום לרוחכם להתרומם בהרמוניה.

 

יושרת הרטט

 

הקשרים מתחילים לגדול בדרכים שאתה רק יכולים לדמיין. אחד המפתחות הוא למצוא את שלמות הרטט שלכם עצמכם, ודרך קלה לעשות זאת היא לעבור לתשוקה שלכם בכל תחום. יקרים, זו הסיבה שביקשנו מכולכם למצוא את תשוקתכם ולגלות את הדברים שממריצים אתכם. תשוקתכם גורמת להיערכות של ארבעת קווי הרטט של יושרה. זה חשוב עד מאוד כאשר אתם מהלכים בחיים האלה כרוח המעמידה פנים שהיא אדם.

ארבעת קווי הרטט הם: מה אתם חושבים, מה אתם מרגישים, כיצד אתם פועלים, ובמה שאתם מאמינים בו. להיות בתשוקתכם היא הדרך הקלה ביותר לגרום להיערכות של הקווים אלה באופן טבעי. אפשר לומר שלהיות בתשוקתכם מעניק לרוחכם יותר מקום לנווט בחיים.

 

יקרים, זכרו שאתם מתמודדים עם פער זמן. כאשר הרוח דוחפת אתכם בעדינות בכתף, אתם בדרך כלל מקשיבים, ומבינים זאת לאחר מכן. בכך מגיעה רמת אחריות חדשה לחלוטין, לפרש ולהביע את מה שהרוח העניקה לכם. עוצמה אמיתית תמיד מאוזנת עם אחריות. רבים יכולים 'לרפרף' על דברים נפלאים לכאורה ממש מעל פני השטח של חיי כולם, תוך שהם טוענים שהם הוויות עוצמתיות. עם זאת, להיות באמת עוצמתי פירושו גם להיות מסוגל להעצים אחרים ולנהל אורח חיים מועצם. במילים אחרות, הייתם מקיפים את עצמכם באנשים מועצמים ובתורם הם גם דרשו זאת מכם.

 

אחדות אנרגטית

 

יש אחדות אנרגטית ובניית תודעה חדשה, ברוכים הבאים לעולם החדש! קהילת אור חדשה יכולה להיווצר כעת בדרכים רבות ושונות, מכיוון שהיא אינה חייבת להיות מערכת אמונה מסוימת. זה גדול מכך מכיוון שעליה להיות כוללת מכלל אופיה. זו אינה צריכה להיות דרך חשיבה, הבנה או אמונות מסוימות. אנחנו אומרים לכם שכאשר אתם חוזרים מספיק רחוק, תראו שכולכם מחוברים. זו הנקודה בה קהילות האור החדשות יכולות להתחבר. בתרגול, הם מיישמים את זה על חיי היומיום בכדור הארץ, ומסייעים בעליית הרטט הכללית.

 

התעמקו בדואליות

 

זה החלק המרתק מבחינתנו, כאשר אתם מתעמקים באזור הזה כאן ואומרים, שזה רע. אינכם אוהבים את האדם הזה או את האנשים האלה... אתם, כמובן, בדרך כלל מאותם אנשים במימדים אחרים של זמן-מרחב שלכם מכיוון שכך האיזון פועל. מתרחש הרבה זמן-מרחב קדימה ואחורה בעת שהדברים האלה מסתדרים בתנועה ספירלית עקומה. האנושות עברה כעת לשיעור חיים קולקטיבי של אמת. מעניין שהמקום בו מרבית האנשים מוצאים אמת הוא האינטרנט, שבו מידע שגוי נודד ומתפשט פי שש מהר יותר מעובדות בחדשות. הימים הבאים יראו לכם הרבה מאוד, אולם קחו בחשבון שהכל מסתדר בטווח הארוך. בשעה שאתם נעים בתנועה ספירלית, כל דבר שנמצא מעט בחוסר איזון מתחיל להופיע. זה קורה מבחינה עולמית וזה בכלל לא צריך להיות דבר רע. זו הזדמנות להסתכל על מאסטריות חברתית ואישית. זו גם הזדמנות למצוא את האור האישי שלכם בדרככם שלכם, ולדעת שאתם חלק מאנרגיה חדשה ומשחק חדש שמתהווה כרגע. המרחב שלכם שמור על הפלנטה הזו. הוא היה כאן כל הזמן.

 

בכבוד הגדול ביותר, יקרים, אנחנו שולחים אתכם בדרככם לעת עתה. אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד, לטפח אחד את השני בכל הזדמנות, ולשחק היטב ביחד.

 

אני ה'צופה' ואני אוהב להתבונן.

 

אספבו

 

 

 

 

שלום, יקרים, אני מרליה.

 

אני מצטרפת אליכם היום כהיבט הנשי של מרלין. המשחק על פני כדור הארץ מרתק לצפייה מצד זה של המעטה, בשעה שאתם קורעים דברים ואז מחברים אותם שוב. מדהים לחלוטין.

 

ברצוני לספר לכם סיפור קטן על עולמכם שלכם. אתם מתחילים להבין יותר ויותר על העלייה הנשית. זה היה חלק חשוב, ועם זאת הוא אינו מכיל את כל התשובות לאנושות. זה פשוט מעניק לכם בסיס חדש, כלי חדש ואנרגיות חדשות לעבוד איתן, משם תוכלו לאתגר ואף לשכלל את עולמכם. אולם כפי שהזכרנו, יקרים, האתגר הוא למצוא איזון.

כן, זהו החלק הקשה. אנחנו יכולים להצביע על פעמים רבות על פלנטה ארץ, בהן האנרגיה הגברית היתה אחראית. אנחנו יכולים להצביע על זמנים אחרים, אם כי לא ממש רבים, בהם האנרגיה הנשית הייתה אחראית. שניהם יכולים להיות בלתי מאוזנים, וזה אחד המרכיבים המרכזיים שאנשים רבים מתחילים לעבוד איתם. זה חלק מהסיבה שיש לכם כל כך הרבה רעיונות חדשים על מיניות על הפלנטה שלכם, יתכן שאפילו לא בהכרח חדשים, אולם בהחלט בגלוי. האין זה נפלא? רעיונות, מושגים ודרכי עבודה חדשות עם כל האנרגיות שלכם. זהו זמן מדהים עבורכם להיות בחיים ובאחד מאותם הגופים האלה. ברצוננו לשתף את אחד הסיפורים על היום הזה, על העולם שלכם.

 

שימפנזים ושימפנזים בונובו

 

רוב בני האדם מכירים שימפנזים. הם נולדים עם פנים בהירות שהופכות כהות עם הזמן, הם מחקים את בני האדם בדרכים רבות, כולל שימוש בכלים. השימפנזים מבלים את זמנם בציד ואיסוף אוכל. הם חברה הנשלטת בבירור על ידי זכרים; הזכרים שולטים בכוח, לעיתים קרובות מראים אכזריות קיצונית במיוחד כלפי נקבות. התוקפנות היא שכיחה, וכאשר זכר משתלט על משפחת זכר אחר, הוא הורג את התינוקות.

 

שימפנזים ננסים - בונובו - הם סוג נוסף של קוף מקונגו; השימפנזים התפתחו מצפון לנהר, והבונובו אכלסו אדמה מדרום לנהר. הבונובו נולדים עם פנים ללא שינוי והתפתחו לחברה בדומיננטיות נשית.

 

לפני כ 90 שנה התגלה כי הם למעשה שני מינים נפרדים, אם כי הדנ"א שלהם קרוב מאוד. כמובן, ראוי לציין שלכל אחד מהם יש דנ"א שקרוב יותר לבני אדם מאשר זה לזה. הבונובו, שנולדו עם פנים ללא שינוי, התפתחו לחברה שנשלטת על ידי נשיות. הם מבלים פחות מארבע שעות ביום בציד וליקוט, בעוד ששאר יומם מושקע במשחק, טיפול וטיפוח האחד את השני.

 

השימפנזים והבונובו התפתחו בדרכים שונות לחלוטין. שימפנזים, כמו בני אדם, מבלים את מרבית חייהם באיסוף אוכל, ביערות, בעבודה, ועושים כל מה שניתן כדי לתמוך בפיסי. עם זאת, הבונובו השקיעו פחות מ 30% מזמנם לעשות זאת. היה להם חשוב יותר שיהיה להם זמן להירגע, לשחק האחד עם השני, לטפח האחד את השני עם תשומת לב מיוחדת לילדים. מקובל מאוד שנקבות בונובו מטפחות את ילדיהן של האחת את השניה. הזכרים של בונובו מספקים ביטחון אולם באופן ייחודי והרמוני, ומראים חוזק במספרים.

 

ישנם קווי דמיון נוספים החלים על המצב האנושי ברגע זה. האנרגיה הנשית עולה, והיא פוגשת התנגדות מאסיבית לשינויים בנורמות הנתפשות, כמו גם באלה המושקעים באנרגיה גברית.

 

האיזון החדש

 

ככל שהנשיות עולה יחולו שינויים רבים באופן בו הדברים נעשים. קיים חוסר איזון הן בגברי והן בנשי. ממאות מיליארדי המשחקים המתקיימים ברחבי היקום, מעטים מאוד השיגו אי פעם יותר מאיזון רגעי של אנרגיה זו. אנחנו מאמינים שלאנושות יש סיכוי טוב להשיג איזון זה. מנקודת מבטה של האנושות, האיזון הזה מאתגר למדי מכיוון שאתם נשלטים על ידי אנרגיה גברית די הרבה זמן. וקשה אפילו לדמיין כיצד יהיה עולם רך יותר, עדין ומכיל יותר. אתם חיים בזמנים של מאסטריות. כן, אלה הזמנים בהם תוכלו לחוות את כל החוויות הדרושות כדי להבין מה חשוב לכם.

כפי שהזכרנו, יקרים, ישנו משחק חדש. אתם יוצרים משחק חדש בתחום אחר לגמרי, פיסה אחר פיסה. זה אינו משהו שעומד לקרות בעוד רגע. הכל מתפתח או נע לשלב הבא, וזה קורה עכשיו.

 

התרגיל

 

כל אחד יכול לראות זאת עכשיו בחיים שלו, ואם כך זה מה שאנחנו נבקש מכם לעשות בכל מקום בו אתם נתקלים בבעיה, תארו לעצמכם כיצד זה יהיה אם החברה או הנסיבות שאתם חיים בהן לא היו מאוזנות בצורה הפוכה. כך אתם יכולים להתחיל לראות את חוסר האיזון בצורה ברורה יותר. מצאו את הדברים האלה שאינם מאוזנים, בעוד המטוטלת נעה קדימה ואחורה בפראות. לפעמים אתם יכולים ללמוד הרבה על עצמכם ועל מה שאתם רוצים בחלק הבא של המשחק שאתם יוצרים.

 

האנרגיה הנשית עלתה, היא כאן. פנו לכך מקום לעיגון, לקרקוע ולצמיחה בתוככם, על מנת למצוא איזון מועצם יותר של עוצמה. אתם עומדים לראות יותר מהאנרגיה הזו, מבחינת מעבר לעמדות עוצמה וקבלת החלטות.

 

עדיין יהיו לכם קשיים, כמו אותם שימפנזים שמכים על החזה שלהם ונלחמים כדי שדברים לא ישתנו. אתם רואים חלק מכך כעת, מכיוון שצריך להביא את תשומת ליבם של כל אחד לגבי כל דבר שאינו מאוזן, כך שבאופן קולקטיבי תוכלו להגיע לחיבור ברמת רטט גבוהה יותר. אלה זמנים של מאסטריות, שכן כבר זכיתם במשחק. אל תתקעו בשלוליות הבוץ שעליכם לעבור. זה פשוט מסע, אז תיהנו מהנסיעה.

 

בכבוד הגדול ביותר אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד, לטפח זה את זה ולשחק את המשחק הזה באהבה, בעת שאתם יוצרים רמה חדשה לגמרי של המשחק. שחקו היטב ביחד.

 

אני מרליה, ההיבט הנשי של מרלין. הקסם חוזר.

 

בואו לראות אותי מתישהו...

 

אספבו

 

הקבוצה

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020