Light Connections
 
 

 

ימי רביעי של ריפוי - ארבעה היבטים של החמלה - חלק 2 - פברואר 2021

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

אנחנו מציגים סדרה, וזהו החלק השני אודות חמלה.

כבר הצגנו אחד, והגדרנו זאת באופן בו אנחנו רואים זאת, ואנחנו מכנים זאת ההיבטים או הפנים של ארבעה סוגים של חמלה. חלק מהם, כאשר נמשיך את הסדרה הזו, עשויים להפתיע אתכם, וזה אחד מהם.

כבר כיסינו את המשותפת והרגילה מהם, וזוהי חמלה עבור אחרים, ומסרנו לכם את חלק מן המרכיבים להתבונן בהם, וחלק מן הדברים שאינם חומלים, שאתם חושבים שהם עשויים להיות כאלה.

ההיבט הזה שונה. לפני שנספר לכם מהו, ברצוננו להגדיר שוב את החמלה באופן בו אנחנו רואים זאת.

 

הו יקרים, אם רק יכולתי באמת להראות לכם זאת ולצייר זאת כתמונה עבורכם, איכשהו לו יכולתי לחלוק אתכם את ההרגשה של זה, במיוחד של זו, זה היה גורם לכל ההבדל. אולם כל מה שיש לי הן מילים. יתכן ותתחברו לתקשור הזה ואנחנו נוכל להתמזג יחד.

 

ההגדרה של חמלה כפי שאנחנו רואים זאת היא חיבור לרוח. חיבור לדעתו של האל, אם תבחרו, אם ביכולתכם בכלל לתפוש דבר שכזה, זה מתחיל את החיבור למקור הבורא היוצר שיעניק לכם התמזגות של אנרגיה שתאפשר דברים רבים, אולם במיוחד כמה מהם:

מספר אחד - פתיחות של הלב.

מספר שתיים - נדיבות בוגרת. לא רק נדיבות - נדיבות בוגרת.

ומספר שלוש - הבנה של כל מה שלפניכם.

נאמר זאת שוב: חיבור לדעתו של המקור הבורא היוצר, על מנת לאפשר התמזגות של אנרגיה שיוצרת פתיחות של הלב, נדיבות בוגרת, והבנה מלאה.

זו תהיה חמלה טהורה כפי שאנחנו רואים זאת. וניתן ליישם זאת לכל מה שאתם מתבוננים בו, וכרגע, זה, זה שברצוני למסור לכם עכשיו אינו הקשה ביותר. הקשה ביותר, יתכן הוא זה שעומד להגיע, אולם זה שונה וזה אינו צפוי.

והנה הוא:

האם יכולה להיות לכם חמלה כלפי התכנית?

אם הייתם איתנו לפני כן, שמעתם אותי מעביר תקשורים אודות 'התכנית'. יקרים, קיימת תכנית עבור נשמתכם, קיימת תכנית עבור הפלנטה הזו. זה הכל בבחירה חופשית שיש לכם, בעת שאתם מגיעים ועוזבים, מגיעים ועוזבים, מגיעים ועוזבים, אולם בזמן הזה, כעת, בשעה שאני מדבר אליכם, התכנית הזו מוצאת לפועל ומוגשמת וזה התחיל בשנת 2012. דיברתי על כך לפני כן, החֲצִיָּה, הנקודה בה האנרגיה התחילה להשתנות - אני אגיע לשם בעוד רגע.

אולם אפשרו לי לחרוט רק לתוככם עכשיו, כך שתבינו למה אני מתכוון ב'חמלה עבור התכנית'.

 

נניח שאתם נוכחים בטקס זכרון, או לוויה, אם תבחרו, של מישהו שאהבתם ואיבדתם. ובמושב בו אתם יושבים ומקשיבים למישהו שמעביר את ההֶסְפֵּד, או יתכן מספר את סיפור חייו, או דבר אחר - אתם הייתם שם.

לפתע אתם מוצפים בחמלה, ואתם רואים את האדם הזה, ואתם רואים אותו חוזר, שוב צעיר, צוחק, עם החיים לפניו, מכיוון שהוא שב וחוזר, כולכם חוזרים, לכולכם המאזינים כעת היו יחידות חיים רבות, אני מדבר לנשמות עתיקות, זוהי התכנית.

 

כאשר אתם נמצאים במקום הזה בו יש כל כך הרבה צער לרבים כל כך, האם תוכלו להעניק חמלה ונדיבות, הבנה ופתיחות של הלב, ותפישה שהיא כה שונה מאלה שמסביבכם, רואים את האהוב הזה חוזר, מתחדש, רואים אותו צעיר שוב, שמח, מביט בכם ואומר 'תודה על שראיתם את התכנית, ולא רק את הצער של יחידת חיים אחת קטנה שכולכם חיים, כה קצר, מגיעים ועוזבים'.

 

חמלה לתכנית היא רק היבט אחד של זה.

האם תוכלו להתהלך סביב ולראות את התכנית פועלת? התכנית הזו, כבר אמרנו בעבר, היא תכנית יפה ומושלמת של הרוח, אם תבחרו ללכת לשם, שבסופו של דבר יהיה כדור ארץ נעלה, מפיצי אור [קריון מצחקק בהנאה..] כפי שתשמעו לפעמים, שיהיה לכם כאשר אתם מתהלכים סביב כעובדי אור, שרואים הרחק הרבה יותר את התכנית, מאשר כל אחד אחר.

וכעת, בעודכם יושבים שם, אמסור הצהרה, כך שתשמעו זאת שוב, ותשמעו זאת, ותשמעו זאת: הרוע אינו מנצח על הפלנטה הזו, ללא כל קשר למה שאתם חושבים. זה כבר אינו פועל כך יותר, מאז שנת 2012. אתם מבינים, האין זאת, שאפילו לא הייתם אמורים להיות כאן! אם תתבוננו בנבואות הישנות, באלה שאמרו שבזמן הזה, לאחר שנת 2000, 2012, היתה אמורה להיות מלחמה נוספת. לא היתה כזו - האם שמתם לב?

כבר אמרנו זאת לפני כן - התכנית מתחילה לפעול!

האם תוכלו להעניק חמלה כאשר אתם רואים את הדברים שראיתם, התוכלו להבין ולהיות בעלי לב פתוח והבנה לדעת, שכל הדברים המכוערים תמיד היו שם, הם רק מגיחים החוצה מהעֲמִימוּת כפי שהם אומרים, כך שאתם יכולים כעת לראותם.

מה דעתכם על הקונגרס שלכם כעת? (הקונגרס האמריקאי, ת.ג.) ואתם תאמרו 'איננו אוהבים את מה שאנחנו רואים, הם רק רבים הרבה'.

הידעתם שבאמצעות החשיפה של זה באופן שזה נחשף בערך בחודש האחרון, אתם מתחילים לעמוד על דעתכם לגבי מה שאינכם רוצים לראות בקונגרס הזה שלכם בארה"ב. האם אתם מבינים זאת? יהיה לזה עונש הולם תהיה נקודה בה לא תבחרו אנשים שפשוט רבים האחד עם השני! האם אתם מודעים לכך? זו הפצת אור זה אור שייראה בדרך שלא היתה בעבר. האם אתם רואים את ההטיות שקרו - בין אם זה במגדרים, או עם המשטרה, או דברים אחרים - שמתחילות להגיע לנקודה

בה משהו צריך להיעשות בנידון,

ואתם אומרים שאינכם רוצים בזאת יותר.

'איננו רוצים בזאת יותר. אנחנו נעבוד - כמה זמן שזה יקח, עשור אולי..' זוהי התכנית.

 

האם יכולה להיות לכם חמלה עבור אלה שמתמודדים עם כך, יתכן אלה שמאבדים את חייהם בעקבות זאת. התוכלו לביט בכל זה ולומר "התכנית הזו, אני כה מרוצה/מרוצה שאנחנו מתחילים לראות שכל יחידות החיים האלו השתלמו, היו כדאיות". לבסוף התכנית מתחילה להגיע כך שהאור מתחיל להיראות. אל תלכו שולל לנוכח הנראות שהכל מתפרק ומתמוטט, מכיוון שזה אינו כך. זה תמיד התפרק. לכן לא הייתם אמורים להיות כאן, לכן הייתם אמורים לחוות מלחמת עולם נוספת, וזה לא קרה, יקרים, האם אתם מבינים זאת?

האם אתם יכולים להישען לאחור ופשוט להפסיק להביט מסביב?

כמה עשורים אתם חושבים שכמה מהכמורה והממסד הדתי התעללו בילדים צעירים? 50 שנים? 100 שנים? אמרנו זאת לפני כן. וכמה זמן זה פשוט הוסתר? וכעת זה כבר אינו כך. האינכם רואים? לפתע ישנה אחריות, לפתע ישנם דברים שאתם רואים שתמיד היו שם ועתה הם עולים לפני השטח. התכנית מתחילה לעבוד, וכל הדברים האלה מתחילים להיראות.

ואתם מתבוננים סביב ואומרים 'וואו, יש את הדבר הזה, וזה מכוער, וזה נוראי, וזה, וזה'.

אומר לכם שכך זה נראה כאשר השמן מתחיל לעלות אל פני השטח. והדברים מתחילים להיפרד במקום להתמזג עם האור והחשכה. זה מתחיל להפריד את עצמו ואתם מתחילים מה אינכם רוצים על הפלנטה הזו.

זה חדש, במיוחד מאז שנת 2012.

היו מודעים שזו התכנית.

עד כמה תוכלו להיות חומלים כלפי אלה הלכודים בתוך זה ואפילו אינם מבינים זאת?

התוכלו לשמוט כמה מהדאגות והפחדים ולהיות חומלים כלפי 'התכנית'? מכיוון שאתם רואים, הו, שינוי איטי מאוד באירועים. האור מתחיל לנצח.

ובשעה שאתם מתחילים לראות את עצמכם פותרים את הנושאים האלה, באמת פותרים אותם כך שהם פשוט לא יחזרו חזרה, יחזרו חזרה, ויחזרו חזרה - תתחילו לראות את כוונתי. אתם יוצרים כדור ארץ טוב יותר.

אשמח אם תאזינו לתקשור הזה פעמים רבות, או יתכן ותספרו על כך לאחרים, שאולי מה שהם תופשים עשוי להיות לחלוטין לא מה שהם חושבים. יתכן והדברים אינם מתפרקים, יתכן והם מגלים את עצמם, כך שאתם, כגזע אנושי, יכולים להחליט שאינכם אוהבים אותם, ואתם תפתרו אותם.

חמלה כלפי 'התכנית' מגיעה עם לב בוגר, נדיבות בוגרת.

אמרנו זאת כבר מספר פעמים - הבגרות מגיעה מכם, יחידת חיים לאחר יחידת חיים, לאחר יחידת חיים, שהייתם על הפלנטה הזו, ומתחילה להיות לכם יותר תודעה בוגרת לגבי מה שאתם רוצים, ומה שאינכם רוצים.

אתם יודעים מה עומד להגיע ב'מעגל ה 12', האין זאת? מכיוון שאנחנו עומדים להדהד חלק מזה, כאשר תשבו בכסא ההוא.. זה יגיע בקרוב...רק מעט, כאשר נעשה יחד מדיטציה. המדיטציה הזו של 'מעגל ה 12' זה המקום בו זה מתחיל לקרות.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

 

ימי רביעי של ריפוי - ארבעה היבטים של החמלה - חלק 3 - פברואר 2021

קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

כאשר התחלנו את הסדרה הזו, סיפרתי לכם שאציג ארבעה היבטים או פנים של חמלה. ישנם פנים רבות או היבטים של חמלה, ואנחנו נתבונן בארבעה, חלק רגילים, חלק קשים יותר. וזהו השלישי. מכל הארבעה שלמדנו, זה, הזרז הזה, הזרז משמעו ה 3, שהוא השינוי שמגיע - אם תוכלו להבין אותו, הוא הקשה ביותר. זה הקשה ביותר מכיוון שזה קשור אליכם באופן אישי.

 

הבה נעשה את מה שעשינו בפעמיים האחרונות. ניתן לכם הגדרה של חמלה. וההגדרה שאנחנו נותנים אינה בהכרח זה שתמצאו בחברה שלכם, במילונים שלכם, מכיוון שזה מגיע מאיתנו.

מהי לדעתכם הצורה הגבוהה ביותר של חמלה? זה יהיה זה שמגיע מצידו השני של המעטה. זה יכול להיות מועבר בהנחה, להיות חלק מכם ומוטמע מכיוון שנשמתכם היא חלק מן הבורא היוצר.

 

ברצוני לומר לכם שוב את ההגדרה של חמלה.

כפי שאנחנו רואים זאת, חמלה היא הקשר עם הדעת של הרוח. הדעת של האל, אם תבחרו, של המקור הבורא היוצר. קשר עם המקור הבורא היוצר שמאפשר להתמזגות להתרחש שנותנת לכם את האנרגיה של נדיבות בוגרת, של פתיחות הלב, והבנה של כל מה שמסביבכם.

אומר זאת פעם נוספת. יתכן והמילים עשויות להשתנות מעט על מנת שתשמעו זאת שוב, ושוב, ושוב. חמלה היא הקשר עם המקור הבורא היוצר, עם האל, שמאפשר להתמזגות להתרחש, שתעניק לכם את האנרגיה של פתיחות הלב, שתיצור נדיבות, הרגשות בוגרות שיתנו לכם הבנה שהיא מעבר לזו שהיתה לכם לפני כן.

 

הדבר הבא הוא, מה לעשות עם זה. מכיוון שבפרק השלישי של ההיבטים או הפנים של חמלה - זו חמלה עבור עצמכם. אם אתם זוכרים, השניים הראשונים - ובכן הם מעט קלים יותר. למרות שהנושאים היו שונים.

הנושא הזה הוא אודותיכם.

אם היינו מדברים אודות אחד הדברים שקשה ביותר לבני אדם לעשותו, זה היה להבין כיצד לאהוב את עצמם. זה תקשור אחר...אולם בתוך הטְוָח, ההֶקֵּף של זה קיימת החמלה עבור עצמכם.

יהיו אלה שיאמרו 'קריון, אפילו איני יודע/ת את ההבדל', יהיו אלה שיאמרו 'אני אפילו איני יודע/ת היכן להתחיל', ואתם תהיו צודקים. זה קשה להביט על עצמכם באופן הזה.

כמעט כל התודעות, במיוחד של בני האדם, מתחילות בהשרדות. ולאחר זאת, אפילו לאחר שיש לכם את הבגרות של הרוח המוארת שיש לרבים כל כך מכם, עדיין אתם מביטים בעצמכם בדרך שונה לגמרי!

ישנם רבים כל כך, באופן מובן, העוברים את כל חייהם, נלחמים לכל אורך הדרך. דברים קורים והם אינם מבינים, וכאשר הדברים קורים הם מרגישים 'ובכן, איני יודע/ת היכן טעיתי, או יתכן שאני קרבן, יתכן שביחידת החיים הזו לאיש לא יהיה איכפת ממני', וזה ממשיך, וממשיך, וממשיך.

ואז תשאלו 'כיצד תהיה לי חמלה עבורי? אם זה המקרה, כיצד תהיה לי חמלה עבור עצמי?'

ואז הם יאמרו, 'ובכן, אני יודע/ת כיצד - ארגיש צער עבור עצמי. זהו זה. ארגיש צער כלפי עצמי. אני מלא/ת חמלה כלפי עצמי' [קריון מצחקק בהנאה..]

האם אתם זוכרים את הפרק הראשון - אין מדובר ברחמים, יקרים, חמלה אינה רחמים. מסרנו לכם את ההגדרה. חמלה אינה הרגשת צער כלפי עצמכם או כלפי מישהו אחר, הו לא.

אם כך אנחנו כאן עם הרעיון שיכולה להיות לכם חמלה כלפי עצמכם.

 

מה עברתם? אין זה משנה כמה זמן חייתם, בני אדם צעירים, מבוגרים, זה אינו משנה. כולכם עברתם דברים, שיתכן ויוצרים את הרגשתכם שאתם 'פחות מ..', או שחוקים, גמורים או מובסים ונכנעים זה רגיל לכל התודעות, אפילו כאשר אתם גדלים.

האם תוכלו להביט בחייכם, עד כה ולומר 'עברתי הרבה, ואני עדיין כאן. למעשה, אני לומד/ת להיות יותר נחמד/ה לעצמי'. אתם עשויים לומר זאת מכיוון שזהו השיעור, האין זאת? זה מה שאנחנו מלמדים, האין זאת? זה מה שהוא 'מעגל ה 12'. אתם יושבים בכסא ואתם מתחילים לראות את עצמכם באור שונה.

 

האם תוכלו להרגיש חמלה כלפי המסע שלכם? שוב, חיבור עם דעת האל בהתמזגות של נדיבות והבנה, פתיחות הלב עבור עצמכם. התוכלו להישען לאחור ולהביט בשמכם שהולך לכאן, ולומר 'וואו, איזה חיים!'

מה עברתם? אתם יודעים אודות מה שאני מדבר עליו.

ישנו ביטוי שברצוני להזכיר לכם אותו, שהשתמשנו בו בעבר: 'ברזל משחיז ברזל'. האם הושחזתם לאחרונה? ואם כן, התוכלו להרגיש חמלה כלפי עצמכם במצב הזה, לא כקורבנות, אלא כמנצחים?

להיות המנצחים לאורם של דברים רבים כל כך שקורים, לעבור אותם, ולצאת מן הצד השני - שודאי יצאתם, אפילו כדי לצפות בזה - וואו, זה מרשים!

אתם יכולים להיות בעלי חמלה, להתחבר לדעת האל ולראות את עצמכם, ולהיות עם לב פתוח אודות זה, נדיבים אודות זה, לראות את עצמכם יתכן ויושבים בכסא, ופונים לעצמכם ואומרים 'יש בי חמלה כלפי הנשמה הזו שעברה את הדברים האלה, ושרדה כמנצחת, לא כקורבן'.

המעבר מקורבן לניצחון היא המהות של הרגשת חמלה כלפי עצמכם.

 

אני מזמין חלק מכם להקשיב לכך שוב, כך שתבינו את מה שאני אומר, אודות מה שאני מדבר. הדבר הקשה ביותר עבורכם לעשות הוא לסגת מעצמכם.

ביקשנו מכם שתאהבו את עצמכם. אתם יכולים לאהוב את עצמכם בעקבות מה שעברתם, ובגלל מה שהוא באמת התודעה המקודשת שלכם, ותהיו צודקים לעשות זאת. אתם יצור של הבורא היוצר, אהובים על ידי הבורא היוצר, וזה מעניק לכם את היכולת להיות גם חומלים כלפי עצמכם.

 

אומר זאת שוב, חמלה היא הזרז שיוצר דברים.

אם יכולה להיות לכם חמלה כלפי הדברים האלה, שאנחנו מלמדים אתכם בחודש הזה, יקרה בהמשך משהו מיוחד. האם ידעתם שחמלה היא המעורר שמסלק פחד? אם אתם אדם חומל, אתם מתבוננים בדברים באופן שונה לגמרי, כולל בעצמכם.

הבה נניח שאתם צועדים לעבר מקום בלתי ידוע, או דבר, ומשהו מטלטל קורה, או יתכן שאפילו משהו שלילי קורה, האם תוכלו לעצור, לסגת, ולומר 'עברתי את זה, וואו'. ברזל משחיז ברזל.

התוכלו להביט בעצמכם בסדרה של אירועים מנצחים בעת שאתם כובשים את הפחד ואתם כובשים את מה שהוא שלילי מסביבכם?

זה ההיפך מרבים כל כך הנופלים לדפוס הזה בכל פעם שקורה משהו, והם אומרים 'הו, הנה זה קורה שוב'. מה שיקרה שוב הוא 'הו, הנה זה שוב, לעולם לא אוכל להתקדם.'

אנחנו אומרים לכם יקרים, זו אינה המורשת שלכם, זו אינה הסיבה שאתם נמצאים כאן. אתם נמצאים כאן על מנת לכבוש את כל אחד מהדברים האלה ולנוע לעבר אור שיוצר לאחר מכן מצבים שלא ציפיתם להם.

 

אם יכולה להיות לכם חמלה, זה יסוד ורכיב של האל, והיסוד הזה מתחיל לגדול אתכם ולאחר זה הופך לטבע שני שלכם, שלא רק שתהיה לכם חמלה כלפי האחרים והתכנית, והדברים שסיפרנו לכם בשני הפרקים הקודמים, אולם עכשיו אתם מגיעים לעצמכם, וכאשר תתחילו להרגיש חמלה כלפי עצמכם - הנה זה בא, הנה זה בא - הריפוי מתחיל.

התאים בגופכם, המחלות שעשויות להיות שם, הדברים שאתם חושבים שמגיעים בדרככם מבחינה גנטית - הכל מתחיל להיעלם, מכיוון שבחרתם להיות חומלים כלפי עצמכם, שמכם הולך לכאן והריפוי מתחיל, אתם מוחים ומרחיקים את כל הדברים שיפריעו בדרככם לריפוי שלכם, להארכת חייכם.

כבר דיברתי על הדברים האלה לפני כן - ככל שתוכלו להיות אדם חומל יותר, כך תמצאו את עצמכם פעמים רבות יותר במקום הנכון, בזמן הנכון, לדברים מסונכרנים שתמיד התפללתם להם.

 

זוהי האהבה שאנחנו מדברים עליה שהיא אפשרית, עם החמלה המקודשת שמגיעה עם בני האדם. זה מצוי בנשמתכם ומוכן לפעולה. עליכם רק ללמוד להשתמש בזה ולעבוד עם זה, וככל שתעשו זאת יותר, זה יהפוך לטוב יותר.

 

מארבעת הפנים או ההיבטים של חמלה, זה הקשה מכולם - חמלה כלפי העצמי.

ברכות אם הבנתם את המסר המסויים הזה, מכיוון שאנחנו מוסרים אותו עם החמלה של האהבה שיש לאל עבורכם.

 

שמכם הולך לכאן [קריון מצחקק בהנאה...]

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

ימי רביעי של ריפוי - ארבעה היבטים של החמלה - חלק 4 - פברואר 2021

קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

בכל פעם שאנחנו מגיעים אליכם בדרך זו, אנחנו מודעים כל כך לאלה שמאזינים.

במשך שנים רבות הצגנו את התקשורים, ובמשך שנים רבות תקשורים אלה הוקלטו והושמו במקומות בהם אתם יכולים לקבל אותם. אתם מקבלים אותם בחינם וכל אחד יכול להקשיב להם בכל עת. זה מה שביקשתי משותפי (לי קרול, ת.ג.) לעשות לפני שנים רבות. ובכל הזמן שעשינו זאת, סיפרתי לכם שבמצב רב מימדי, אין זה משנה אם אתם צופים או מקשיבים להקלטה, או שלא.

מכיוון שאנחנו מודיעם למאזין. מודעות למאזין. אם אתם מאזינים או צופים בזה בזמן שזה לא שודר - שנה מאוחר יותר - אנחנו רואים אתכם שם. אנחנו מכירים אתכם שם - אתם חלק מן המשפחה, אנחנו תמיד נמצאים אתכם, לעולם אינכם לבדכם.

העובדה שהבעתם כוונה להקשיב לזאת ב'עכשיו' שלכם, זה גם ה'עכשיו' שלנו. עיניכם כאן, אזניכם כאן, התודעה שלכם כאן, ויש לנו חמלה כלפי זה. זוהי החמלה של המקור הבורא היוצר, אנחנו מכירים אתכם. כך שזה שידור חי, ואין זה משנה מתי אתם מאזינים לזאת, אין זה משנה מתי אתם צופים בזאת, וזה תמיד מה שרצינו לומר לכם, כך שתבינו שזו המודעות שיש לנו לגביכם כמאזינים, שגורמת לכך להיות כה עמוק ומשמעותי!

 

זה התקשור האחרון מארבעה תקשורים אודות חמלה. יתכן ונעשה סוגים של הסברים חומלים אחרים בעתיד, אולם ארבעה אלה הם אלה שברצוננו לתת לכם בזמנים אלה, עבורכם, בעקבות מה שמתרחש כעת על הפלנטה.

זו הפעם הרביעית בה אתן לכם את ההגדרה של חמלה כפי שאנחנו רואים זאת. לא זו שתמצאו במילון. ואפילו התיאור הזה מלא במטפורות.

הקשיבו: חמלה היא החיבור והקשר עם האל, עם הרוח, עם המקור הבורא היוצר. חיבור שמאפשר לכם להתמזג עם האנרגיה של פתיחות הלב, של נדיבות בוגרת, עם הבנה של כל מה שקיים, שוב, יתכן אפילו עם יותר הסבר.

החיבור עם המקור הבורא היוצר, זה כשלעצמו הוא הראשון שמכריע - התחברו לרוח! לאחר הבינו שזה יאפשר שיהיה לכם מיזוג שלם עם דברים שאינכם מתמזגים איתם באופן נורמלי - אנרגיה, פתיחות הלב. יתכן וחלק מכם מרגישים שאינכם בהכרח כאלה - תהיו כאלה אם תהיו מחוברים.

 

פתיחות הלב, נדיבות בוגרת - לא רק פשוט נדיבות. נדיבות בוגרת מגיעה מנשמות עתיקות שראו את הכל ומגיעים בזמנים אלה ומבינים מהו ההבדל בין פשוט נדיבות, ובין 'היינו שם, עשינו זאת'. נדיבות. נדיבות בוגרת, ולבסוף - הבנה של מה שאתם רואים. זה משהו גדול.

ישנם רבים כל כך שאינם מבינים מה הם רואים, מכיוון שהם רק רואים זאת במימד הרביעי, ולאלה שהם רב מימדיים יש ראיה שניה ושלישית, ראיה מבינה, ושלווה שמגיעה בעקבות זאת.

זוהי חמלה.

 

והחמלה הרביעית היא משהו שלימדנו במשך שנים וזה מכונה 'פעולה חומלת'.

הנה הנחת היסוד: כאשר יש לכם חמלה כלפי כל אחד מהשלושה האחרים - 1. כלפי אחרים, 2. כלפי התכנית, 3. כלפי עצמכם - מהי הפעולה שמגיעה מהחמלה הזו? מה אתם עושים?

פעולה חומלת הוא משהו שלא תמיד קורה, זה אינו אוטומטי. ישנם רבים בעלי חמלה, הם מרגישים דברים מסוימים, הם מפתחים חמלה מסוימת, סוגים מסויימים - הייתי אומר - של תפישות סביב זה, וזהו זה! זה עוצר שם, ואין בכך שום דבר שאינו בסדר.

 

אולם קיים שאר הסיפור.

אם יש לכם חמלה כלפי דברים, אנשים, מצבים, כלפי עצמכם, לתכנית - מה הלאה בהמשך? מה שמגיע בעקבות זה היא מה שאנחנו מכנים 'פעולה חומלת'.

מה אם היו באמת שני חלקים לכל סוגי החמלה? וישנה ההבנה, התפישה, אתם רואים זאת, ולאחר אתם עושים משהו. 'הדבר' הזה שאתם עושים יכול להיות כמעט כל דבר שהוא גם חומל.

 

הבה ניתן דוגמא:

אתם חומלים אדם, ואנחנו חוזרים חזרה לשיעור הראשון, להיבט הראשון - חמלה כלפי אחרים - וסיפרנו לכם שאין מדובר בלהרגיש צער כלפיו, או ברחמים.

יש לכם דעת שמתמזגת עם הרוח ויש לכם חמלה לכל מה שהוא, ומה שהוא עובר. נניח שהוא איבד מישהו, נניח שאתם רואים אותו בצערו, והוא בוכה, ואתם מרגישים זאת כאן, בלבכם, ואתם מתחילים להרגיש חמלה עצומה כלפי מצבו, כלפי נשמתו, כלפיו. מה הלאה בהמשך?

 

עד כמה אתם עוצמתיים? האם אתם חושבים שיש לכם קשר וחיבור לרוח? האם אתם חושבים שמקשיבים לכם?

אומר לכם שקיימים מיליונים מאתנו המקשיבים לכם כל הזמן. כאשר אתם מתפללים לאל, מה סיפרו לכם על כך בדרך לינארית מהמימד הרביעי? אין לכם כל מושג. בכל פעם שאתם פותחים את לבכם לדבר לרוח - אנחנו נמצאים שם.

 

אם כך, אתם רואים את האדם הזה, ומה אתם עושים? מה אם הייתם שמים את כף ידכם על לבכם ומבקשים "רוח יקרה, העניקי שלווה וחוזק לאדם הזה. אני רואה אותו מחובק בידי האל, אני רואה אותו מבין יותר אודות מה שקרה ושזה לא ישפיע עליו למשך שארית חייו. אני רואה את האם שאיבדה את ילדה, ואני רואה את האם הזאת, רוח יקרה, יתכן ותאפשרי ותשלחי את האנרגיה של אהבה, כך שהיא תרגיש מנוחמת. שום דבר אינו יכול למחות ולהעלים את מה שקרה, אולם שתגובתה לכך למשך שארית ימי חייה תוכל להיות נדיבות בוגרת בה היא יכולה לראות זאת אולם שזה אינו שולט בה או גורם לה לבכות בכל פעם שהיא תחשוב על כך. במקום זאת, רוח יקרה, אפשרי לה להרגיש אהובה ולהבין."

 

אם כך תגובתכם ופעולתכם החומלת היא מיד לומר תפילה ולומר "רוח יקרה, העניקי לה אהבה, שלחי לה אהבה, כך שהיא תוכל להרגיש זאת.." ואולי זה ימשיך הלאה "רוח יקרה, אפשרי לאדם הזה למצוא אור במקומות שהאדם הזה אינו מצפה למצוא.."

אתם עשויים לראות שישנו אדם שלא יאבד איש אולם הוא מלא צער תמיד, תמיד - זה קורה. יתכן ותמיד מדוכא - זה קורה. יש לכם חמלה כלפי אדם שאינו יכול לראות אור בשום מקום מכיוון שבכל פעם שאתם נמצאים איתו אתם חושבים ומבקשים כל כך שהוא ישתפר. אתם מבקשים עבורו זאת אולם ביכולתכם לעשות יותר מכך.

פעולה חומלת היא אתם, הנכנסים לתוך מה שאתם עושים היטב כל כך - חיבור עם הרוח, שתעזור לו להתאזן. "רוח יקרה, אפשרי לו למצוא את מה שאני מצאתי."

הניחו משהו בנתיבו שהוא לא יוכל להחמיץ אותו, כפי שעשיתם אתי. אפשרו לו למצוא זאת בזמנו שלו, בבחירותיו שלו, אולם הניחו שם דברים כך שיוכל למצוא שלווה במקום בו אין לו שלווה כעת, ויוכל להבין שהוא אינו חייב להיות מודאג כל הזמן.

 

לחלק מכם הונחו דברים אלה בנתיבכם. לשותפי יש שם עבור זאת - 'זה גרם לכם להתבונן' [קריון מצחקק בהנאה..] בבחירה חופשית אתם מקבלים החלטה ששואלת, "מה אם יש יותר מכפי שסיפרו לי? מה אם כל הדברים האלה, הרעיון המשונה הזה של תקשור, הרעיונות המשונים שלרוח יש תכנית מפוארת - כל זה, מה לו היה לכך חומר, תוכן מעבר למה שסיפרו לכם מעולם על ידי כל מנהיג רוחני על הפלנטה. מה אם זה מגיע הרחק מזה? מה אם אתם מפוארים?

ואתם אומרים "הו" וזה מביא אתכם לכאן, ואתם מתחילים ללמוד את הדברים שיאריכו את חייכם וירפאו את גופכם.

ואז אתם פונים ורואים מישהו שאין לו כל מושג ואתם אומרים "הו, לו הוא רק ידע. לו הוא רק ידע." ואתם תרגישו חמלה.

וכעת אתם מתחילים בתפילה, או בהדמיה - אם אתם מדמים, אפילו ההרגשה: "מקור בורא יוצר יקר, אני יודע שאתה אוהב את הנשמה הזו, הנח משהו בנתיבו שיגרום לו להתבונן בבחירה חופשית, אם הוא יבחר בכך או שלא יבחר. ואם הוא לא יביט בפעם הראשונה, עשה זאת שוב ושוב, כך שיתכן שהוא יוכל לראות אור וימצא את הנחמה היום שהיא יכולה להיות שלו, כפי שעשית אתי, כפי שעשית אתי."

 

פעולה חומלת.

מה לו ישנה פעולה בכל פעם שאתם מרגישים חמלה? כאשר אתם מרגישים חמלה כלפי התכנית שסיפרנו לכם אודותיה לפני כן, כחלק מהארבעה. מה תהיה הפעולה החומלת?

מה דעתכם על כך:

אתם צונחים אל תוך לבכם ואומרים: "רוח יקרה, תודה על כל מה שאת מעבירה אותנו על מנת להביא אותנו לנקודה הזו בה אנחנו מתחילים לטפס בעצמנו על הסולם הזה של ההארה, מתחילים לנקות את הפלנטה שלנו, החברות שלנו, התרבות שלנו, מאוד מאוד לאט, כך שלא תהיה עוד מלחמה. כך שנתחיל להבין האחד את השני וכיצד לעבוד טוב יותר, זה עם זה. תודה לך על כך."

 

האם יתכן שפעולה חומלת היא תודה? כן. כל אחד מכם יכול להבין ולהסיק מה תהיה הפעולה שתעשו שתהיה החומלת ביותר, לאחר שתרגישו את החמלה.

כן, זה מתקדם, ולכן הצגנו לכם זאת כדבר האחרון.

 

אני מקווה שהבנתם את ארבעת התחומים האלה, ואם לא הבנתם, אתם תמיד יכולים להקשיב להם שוב. התקשורים האלה ב'ימי רביעי של ריפוי', רק התקשורים, יהיו גם זמינים עבור כולם שישמעו אותם, לא מוקצים רק למנויים, אולם אתם שומעים אותם ראשונים, ואתם שומעים אותם כעת, ב'עכשיו' שלכם, בזמן האמיתי שלכם.

כפי שאמרתי, אנחנו יודעים מי נמצא כאן.

 

אני קריון, מאוהב באנושות,

 

וכך הוא הדבר

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020