Light Connections
 
 

 

תבנית הנעורים הנסתרת - דצמבר 2015

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.), אני מבקש שתאט, מדוד את המילים, וודא שהן נכונות כפי שהן נכנסות, זהו התקשור שלפני התקשור האחרון לשנת 2015 במפגש של קריון, ולמעשה יש עוד שני תקשורים נוספים - ובתקשור הזה אנחנו מבקשים להביא לכם מידע לגבי העתיד.

חלק יאמרו שזהו תקשור מדעי - הוא אינו כזה, אולם יהיו כאלה שיאמרו שהם היו רוצים שמדענים יקשיבו למה שיש לי לומר היום, ויתכן ואלה שנתבקשו להקשיב מאזינים עכשיו..

אם אלה אתם המאזינים בנקודה זו של הזמן - אתם מקשיבים ב'עתיד'. אתם בודאי אינכם חושבים שזה ה'עתיד', מכיוון שעבורכם זהו זמן 'עכשיו', ועבורי זה 'עכשיו', אולם עבור הקהל שיושב לפני, זה איננו זמן 'עכשיו'.

אנחנו מדברים לרבים, מעבר למסגרת הזמן שאתם חושבים. יתכן והתקשור הזה יופץ מאוחר יותר בעתיד, יתכן והתקשור הזה יגיע למקום מפגש שאינכם מצפים שיגיע לשם, על מנת להוכיח את מה שגיליתם רק עכשיו, לתת תוקף למשהו שאתם יודעים עכשיו ושלא ידעתם בזמן שהתקשור ניתן. האם אתם מבולבלים? זהו סוג כזה של תקשור.

 

לשותפי יש צמרמורת מכיוון שהוא יודע שהמידע הוא יפהפה. הוא יודע שזה הולם, הוא יודע שזה מתבקש, ושהאנושות רוצה את מה שעומד להגיע עכשיו. לכן הוא מאט.

ברצוני לדבר על תגלית. תגלית שתעשה, שכבר נעשתה, והיא מתרחשת באופן הדרגתי. ולפני שאדון במהותה וכיצד היא פועלת, ברצוני לתת לכם חומר למחשבה: בדנ"א שלכם קיימת תבנית שנושאת את סוד הנעורים. תבנית שהיא אינה פשוט נתונים, אלא היא חלק מהמבנה המולקולרי של דנ"א רב מימדי שניתן להפעיל אותה ולחשוף אותה במקרים מסוימים. וכאשר זה קורה, זה משנה את הכל אודות בן האדם אליו היא משתייכת!

 

האם זה יתכן שקיים משהו בכל מולקולה ומולקולה של הדנ"א שלכם שיכול לשמור אתכם בחיים לזמן ארוך פי 2, 3, 4 מאשר הזמן שאתם חיים כעת?

האם קיימת תבנית של לידה, תכנון ועיצוב שיכול להפוך לכימיה, ושכרגע היא פשוט מונחת שם כמערך הוראות שהוא מחוץ לטווח הראיה/תצוגה מקדימה של החשיבה התלת מימדית של הדנ"א שלכם? זה שונה.

מה אתם חושבים על הנביא שחי 900 שנים? אני 'קופץ' היישר לתוך זה... אני מבקש שתענו לשאלה מבפנים, מתוככם. אם אתם מדענים - ענו על זה מיד. האם זה מטופש? זה כבר דווח בדרכים רבות, במקומות שונים, ממקורות שונים, שחלק מהדמויות שאתם קוראים עליהן - יתכן שבכתובים ויתכן שבספרי ההיסטוריה - חיו הרבה יותר מאשר כל אדם אחר שאי פעם חי. כמה מהם, לא רק אדם אחד, חיו מעבר ל 600 שנים.

 

שאלה מס. 1 - האם זה אפשרי?

אני יושב כאן בכסא ומספר לכם שזה לא רק אפשרי, אלא שקיימות עדויות שזה קרה. במקרים מסוימים, עם בני אדם מסוימים, ורק גברים, הם חיו יחידות חיים גדולות לצורך הולדה של גזע עם התודעה שלהם. מכניקה פשוטה: הזרע של הגבר מפרה את הביצית. אצל נשים זה איננו כך. היה על הגבר לחיות זמן ארוך מאוד על מנת להעביר את התודעה הזו לילדים רבים, באזור טרי של הפלנטה בה התודעה הזו היתה נחוצה. האם אתם מאמינים בכך? עכשיו אתם יודעים מדוע.

התהליך שהחזיק בחיים את האדם הזה לכל משך התקופה הזו, הוא שהיתה תבנית נעורים שהיתה מופעלת. אני משתמש במונחים שהם אינם רפואיים, מדעיים, ויתכן ולכם יש את המונחים שלכם. למעשה קיים ממש עכשיו כינוי, שם לכך, מכיוון שזה נחשב למשהו 'חשוד' בביולוגיה.

 

שאלה מס. 2 - האם קיים הגיון כלשהו מהרוח או מהמקור הבורא היוצר על מנת שזה יתרחש? כאשר לבן אדם ישנה הפוגה ספונטנית, מה שחלק כינו ריפוי ספונטני - מה מתרחש למעשה? 1. האם זה אמיתי? האם אתם מאמינים בכך? עכשיו מדענים, אתם מעט יותר נוכחים... ראיתם זאת, כבר דיווחו על זה, ולכן אתם מאמינים לכך. 2. כיצד זה עבד? זה היה תמיד מסתורי, ויש בשאלה הזו אנרגיה רבה.

ישנם כאלה המאמינים שהתודעה של האדם שהיה חולה, הביאה זאת עליו, ולכן הם מכנים זאת - ספונטני. משמעותו של הדבר היא, שבאמצעות התודעה בלבד, ויתכן שאפילו ללא ידיעה של זה, היתה הפעלה של התבנית. זה התרחש כל כך מהר, זה היה כה מדהים, עד שזה היה מעבר למה שהיה מוכר כמשהו אפשרי במימד השלישי, או בהיסטוריה הרפואית. זה כאילו שהגוף ניקה את עצמו, שהתחדשות תאית הואצה באופן עצום למשך מספר ימים, מספר שבועות, כדי לנקות את מה שלא היה שייך לשם, על מנת להציל את חייו של האדם. זה קרה באופן ספונטני, אוטומטי, הפוגה של מחלה, ריפוי של משהו שלא היה שייך לשם. וזה אמיתי!

ויהיו כאלה שיאמרו שזוהי ההשפעה של הפלצבו - 'תרופת סרק' - כאילו שכל מה שהיה נחוץ היה לתת שם להסבר, ואז להמשיך הלאה ולעשות משהו אחר... [ קריון מצחקק בהנאה...]

 

שאלה מס. 3 - מהי ההשפעה של הפלצבו צריכה להיות שאלה נוספת. ההשפעה של הפלצבו היא התודעה האנושית, שבאמצעות ציפייה לתוצאות, מקבלת את התוצאה ללא שום סיבה מחוץ לציפייה עצמה. כאן התודעה מושלת על הכימייה של הגוף. ציפייה מלאה ושלמה מפעילה את התבנית.

 

מדע

 

הבה נדבר מעט על מדע.

ישנו שדה המכונה ביולוגיה קוונטית. זה אמיתי, זה קיים, ישנם כאלה שעובדים על זה, והנחת היסוד היא כזו: כמו שלפיסיקה אחרת, גם לביולוגיה יש אזורים קוונטיים. לכן למולקולה של הדנ"א בעצמו, או לכל מולקולה אחרת חייבות להיות גם תכונות קוונטיות בנוסף לתכונות תלת מימדיות. מסיבה כלשהי, זה שנוי במחלוקת - אתם מצפים לקוונטיות בפיסיקה, ובמשך שנים זה השתייך לפיסיקה, אולם כאשר אתם מדברים על ביולוגיה, איכשהו אתם שמים שם קיר, מחסום, כאילו וביולוגיה אינה פיסיקה. אולם ביולוגיה היא כן פיסיקה. למעשה ביולוגיה היא בראש וראשונה פיסיקה. מכיוון שכימייה תלויה באותם הדברים שהקוונטיות תלויה בהם - סיבוב האלקטרונים מסביב לאטום, שנאספים יחד על מנת ליצור כימייה מסוג מסויים של חיים! זה עמוק יותר במדעי החיים מאשר היכן שזה אינו נמצא. ביולוגיה קוונטית, הלימוד של קוונטיות בביולוגיה ובמדעי החיים הוא אמיתי.

המדענים גילו שאנרגיות קוונטיות משנות ממש את הדנ"א בדרכים מעניינות. הם אינם יודעים מדוע. הם אינם יודעים מה. אולם כאשר מיישמים אנרגיות קוונטיות מסוגים שונים על כימייה מסוגים שונים - מתחוללות תגובות. הם אינם יודעים מדוע.

 

רופאים, תנו לי לדבר אליכם:

קיים חשד, שבתוך מולקולות מסוימות ישנם דברים שאמורים להיות ניתנים לראייה, אולם הם בלתי נראים. ניתן לראות את התוצאות שלהם בניסויים קוונטיים, אולם אינכם יכולים לראות אותם מבעד למיקרוסקופ אלקטרוני. הם חייבים להתקיים על מנת ליצור את התוצאות של הניסויים, אולם נראה שהם אינם קיימים...הם בלתי נראים. יקרים, הם אינם בלתי נראים, הם רב מימדיים ממש כפי שחשדתם.

אם כן, זה מביא אותנו לכך - לכן, התבנית בגוף האנושי שאנחנו דנים בה, הקיימת במולקולות רבות, כולל אלו שבדנ"א, ניתנת לראייה רק אם היא נחשפת באמצעות כוח רב מימדי. הבה ונאמר זאת פעם נוספת, במילים אחרות, שותפי. הנה זה מגיע שוב: האנרגיה שנחשדת במולקולות מסוימות תראה את עצמה כאשר תחשפו את המולקולה הזו לאנרגיות קוונטיות אחרות. נקודה!

זו הפעם היחידה בה תוכלו לראות מה נמצא שם. וכאשר תתחילו לראות זאת, יתחילו להיות שם דפוסים של מושבות. דפוסים שיתכן ולא תכירו אותם מכיוון שטרם ראיתם אותם עדיין בביולוגיה של המימד השלישי. אבל תמיד חשדתם בקיומם. הבה נכנה זאת במה שאתם חושבים שזה הדבר - המושבה של הנעורים. תבנית הנעורים, זה חייב להיות שם. כאשר נערכים ניסויים מסוימים, היא מראה את עצמה לרגע, ולאחר מפסיקה.

 

חלק יישמו את המגנטיות ככוח רב מימדי על מנת לחשוף את התבנית. והניסוי נערך באופן הבא: אתם לוקחים את התערובת, שמים עם זה שדה מגנטי מסויים, אתם מביטים בזה באופן הטוב ביותר שביכולתכם, בעזרת מיקרוסקופ אלקטרוני, אתם מחפשים אחר מה שחשדתם שנמצא שם, ונמוך נמוך אתם רואים פיסה של זה. זה נמצא שם.

 

לפני כמה שנים סיפרנו לכם שהמגנטיות הוא שדה שיהיה חלק מהביולוגיה, וכאשר תצרו קשר עם מה שמכונה מגנטיות מעוצבת, וכאשר תלמדו כיצד ליצור שדות מגנטיים מעוצבים ומונחי מטרה - אז תתחילו לראות דברים, ולא רק פשוט בעזרת מגנט. זה אינו מספיק טוב. תצטרכו להמציא משהו נוסף. ויקרים, כאשר זה יקרה, זה יהיה כוח רב מימדי - שדרך אגב מגנטיות מתאימה להגדרה הזו - כוח רב מימדי יגלה את תכונות המולקולה של הנעורים, התבנית נמצאת בכל דבר.

הפוגה ספונטנית היא התבנית שמופעלת במקרים מסוימים באמצעות התודעה של בני האדם, מפחד או מהישרדות, או מהתערבות אלוהית. ואתם רואים זאת שוב ושוב.

אחד הדברים שיקרו בביולוגיה הוא הגברה בהכרה בקוונטיות, והתחלת הלימוד של יצירת כוח חיים שהוא עכשיו שונה מכיוון שהוא חשוף לאנרגיות קוונטיות. חשיפת התבנית כפי שהיא כך שניתן יהיה לראות אותה אפילו במימד השלישי, אפילו באופן חלקי. כאשר יחשפו אותה באופן נכון, היא תראה את עצמה. ולאחר דברים יתחילו לנוע.

 

מהי החוכמה הפנימית המולדת

 

עכשיו, הבה נהפוך את הדף.

מדענים, אתם יכולים לעצור עכשיו, כי עכשיו נתחיל לדבר על דברים שיגרמו לכם 'לגלגל את עיניכם' באופן החזק ביותר. כאשר אני אגלה מהי באמת 'החוכמה הפנימית המולדת', אתם תאמרו שזה לא יתכן, שהדברים אינם כך. 'הגוף החכם', מה שכיניתם 'החוכמה הפנימית המולדת' הוא בשליטה מוחלטת על החשיפה של 'תבנית הנעורים'. כאשר מופעלים כחות רב מימדיים, החוכמה הפנימית המולדת רואה את זה, וחושפת את מה שצריך להיחשף.

החוכמה הפנימית המולדת היא האינטליגנציה של הגוף החכם שאין לה מקור שאתם יכולים לכנות 'מקור'. היא אינה מגיעה מהמוח שלכם. החוכמה הפנימית המולדת היא אינה תפקוד של המוח. המוח הוא מחשב ששורד אתכם. אתם עושים משהו, הוא זוכר את זה, אם זה הכאיב לכם, אתם לא תעשו זאת שוב. יש לכם התנסויות שעוזרות לכם לשרוד מרגע לרגע. יכולת הזכרון שלכם נמצאת במוח שלכם. הדברים היצירתיים שקורים מגיעים מבלוטת האצטרובל שלכם, כבר סיפרנו לכם על כך בעבר. והדברים מעבר לכך הם חלק מהשְׁלָשָׁה, שאמרנו שהלב מעורב בה. הלב הוא כה חשוב, הוא למעשה מעורב בחלק מהדברים שהמדענים טוענים שהמוח עושה אותם. אולם למעשה זה הלב שעושה אותם... יהיו כאלה שיאמרו שאין בלב תפקודים של מוח, ובכן, כן, יש לכם...ישנן סינפסות בלב, אם אתם רוצים לחפש אותן, ישנה מגנטיות בלב, אם תרצו לחפש אותה שם, ישנם הרבה דברים בלב. זוהי אינה החוכמה הפנימית המולדת.

 

אם כך מהי החוכמה הפנימית המולדת כיצד היא עובדת ומה עתיד לקרות? דיברנו בעבר על עתידה של האנושות שתתחיל להגיע באופן שונה. וחלק ממה שעתיד לקרות הוא שילדים יוולדו עם החוכמה הפנימית המולדת הרבה יותר מפותחת. במילים אחרות, תהיה להם היכולת לחבר יחד את מה שחוויתם ביחידת החיים האחרונה שלכם עם יחידת החיים הזו, כך שלא תחזרו על אותן שגיאות פעם נוספת. וזוהי החוכמה הפנימית המולדת.

עדיין לא סיפרתי לכם מהיכן היא מגיעה, נכון? הו, אני אעשה זאת. כאשר ילד שורף את אצבעו על גבי תנור, הוא לא יגע יותר בתנור למשך שארית חייו. זהו התפקוד של המוח, האין זאת? אולם גם לחוכמה הפנימית המולדת היה איזה קשר לכך. החוכמה הפנימית המולדת היא 'הגוף החכם' המסכים עם המוח. הכל משולב.

עכשיו הקשיבו לכך:

הנה מה שהחוכמה הפנימית המולדת - ואני אזהה זאת בקרוב - תעשה עם היילוד החדש: היילוד החדש לא יגע בתנור, כי הוא יזכור מיחידת חייו האחרונה כיצד זה היה, הוא ישא את זה איתו, ואתם תכנו זאת 'אינסטינקט' - אל תיגע בתנור! היילוד החדש יזכור גם את השגיאות שנעשו ושגרמו לו מצוקה נפשית, והוא לא יחזור ויעשה אותן שוב. היילוד החדש ישא איתו את החוכמה של השגיאות מיחידת החיים הקודמת שלו - חלק מהשגיאות הופיעו באופן רגשי ופיסי - זה היה המוח, יתכן וזו היתה בלוטת האצטרובל יחד עם הלב, אולם זו החוכמה הפנימית המולדת שתקשור ותחבר את הכל יחד ותעזור ליילוד החדש לזכור זאת ולהעביר את זה הלאה.שלם בצורה של אינסטינקט.

 

עכשיו אני אספר לכם מהי החוכמה הפנימית המולדת, וזה מבלבל, כי אתם תבינו את זה באופן לינארי. לא תבינו כיצד זה מסוגל לעבור מיחידת חיים אחת לשניה, מכיוון שאינכם יודיעם כיצד עובדים דברים רב מימדיים, בעיקר כאשר זה קשור לנשמה. החוכמה הפנימית המולדת אינה הנשמה. אתם טועים..

ישנה מילה בעברית שמשמעותה 'לרכוב'. והמילה העברית היא מרכבה. והמרכבה של בן האדם מעולם לא הוגדרה באופן מדוייק. המרכבה היא עצומה, רוחבה 8 מטרים, אצל כל בן אדם. המרכבה היא השדה הרב מימדי שנוצר על ידי טריליונים וטריליונים של מולקולות של דנ"א. המולקולות של הדנ"א הן זהות בכל הגוף, כל אחת מהן ייחודית לכם וכולן זהות. זה אמור לספר לכם משהו, מכיוון שכאשר הן מתאספות יחד - אם תרצו לומר זאת כך, מכיוון שהן תמיד יחד - הן יוצרות שדה מסביב לגוף, שדה רוחני רב מימדי, שתמיד היה נראה, ידוע ומזוהה עם המרכבה.

ברוכים הבאים לחוכמה הפנימית המולדת!

 

הדנ"א הקולקטיבי שלכם הוא החוכמה הפנימית המולדת. לא ניתן להפריד את הדנ"א למשהו אחד ולמשהו אחר. הוא קולקטיבי או שהוא אינו כזה. תנו לי לספר לכם משהו: הדנ"א מחליט על מועד מותכם. החוכמה הפנימית המולדת מחליטה על מועד מותכם. השדה סביבכם יוותר על הנפש, זה לא המוח.

 

ודאי שאם הלב עוצר, שום דבר אינו ממשיך ומגיע המוות, אולם מה קורה אם יש פגיעה במערכת הכליות - באיזו נקודה המוות יהיה וודאי כאשר הגוף אינו יכול לעשות את התהליך הזה או הזה, לפעמים זה לא הגיוני כאשר מתרחש המוות. אלה שראו זאת שוב ושוב בבתי חולים יודעים שישנו משהו נוסף שמתרחש בגוף שאני אכנה אותו 'אינטליגנציה של המוות'. כאשר החוכמה הפנימית המולדת רואה שעתיד להיות סבל ושאין יותר תקווה אלא לעבור את הסבל הזה - ישנו כיבוי. זוהי החוכמה הפנימית המולדת. זה הגוף החכם [ קריון לוחש...] מכיוון שהוא באמת חכם.

זו גם - הקשיבו - החוכמה הפנימית המולדת שחוזרת ביחידת החיים הבאה, מכיוון שהיא מחוברת לנשמה, ולבלוטת האצטרובל, ולכל מה שקיים. זוהי המרכבה שלכם. המרכבה שלכם היא אותו דבר כמו שהיתה בפעם הקודמת, כפי שנשמתכם היא אותה אחת כפי שהיתה בפעם הקודמת. אתם נושאים אתכם דפוסים שונים של דנ"א שיש להם אותה המרכבה כמו בחיים הקודמים.

עכשיו נסו להבין זאת.

אינכם יכולים להבין זאת, מכיוון שזוהי מכניקה רוחנית ורב ממדית. כל כך יפה להכיר אותה, שאתם, ליבת ההוויה של מי שהנכם, עוברת שוב ושוב. אם תוכלו לפגוש באמת את עצמכם בחיים קודמים - ורבים מכם עשו זאת - אתם פוגשים האחד את השני - פנים שונות, אולם אותה המרכבה. פנים שונות - אותה הנשמה. אותה החוכמה הפנימית המולדת. החוכמה הפנימית המולדת יודעת את הכל על כל יחידת חיים שהיתה לכם. החוכמה הפנימית המולדת יודעת אודותיכם יותר טוב ממה שאתם יודעים על עצמכם. וכאשר אתם מתחילים להיות בקשר עם החוכמה הפנימית המולדת, הדברים מתחילים לקרות, כולל היכולת להפעיל את 'תבנית הנעורים'.

 

האם אתם מקשיבים? זה עתיד לקרות. האנושות תתחיל לחיות חיים ארוכים יותר בעקבות מספר סיבות, כאשר תתחילו להיות מסוגלים להפעיל זאת באופן מלאכותי עם שדות אחרים שהם קוונטיים, תהיה התחדשות של מה שהיה 'מקדש ההתחדשות'. סיפרנו לכם שזה ישוב, רק שזה ייראה שונה.

והדבר השני הוא אתם. אתם עם עצמכם. כמה פעמים כבר סיפרנו לכם על כך, שכאשר התודעה של בן האדם מתכווננת ונוטלת את התכונות של החיים והמאסטריות, הוא יחיה חיים ארוכים מאוד. והתבניות נמצאות בתאי הגזע [קריון מצחקק בהנאה...] ותאי הגזע קיימים בכל תא ותא שיש לכם. הם עדיין שם. אפילו זה שנוי במחלוקת, אולם זה כבר נלמד ומוצג. ישנו נתיב מהיר לטכנולוגיה של תאי גזע שנמצא במחקר כעת, אולם אפילו זה אינו נחוץ. יגיע זמן בו תשתמשו בתאי הגזע שלכם ללא תאי גזע אחרים או משום מקור שהוא, מכיוון שאלה מכילים את התבניות שאתם באמת רוצים.

 

חוכמה פנימית מולדת - מגיעים דברים שאינכם מצפים להם

 

אתם תשאלו אותי מתי הם מגיעים? והתשובה היא 'כן'...כאשר תאפשרו להם להגיע. כאשר יהיה מספיק אור על גבי הפלנטה. הקשיבו לי, כאשר יהיה מספיק אור על גבי הפלנטה וכאשר התגליות האלו לא תעובדנה לנשק, זה הזמן שתקבלו אותן. האם אתם שומעים אותי? מתי זה יהיה? כאשר תבראו את זה.

 

יקרים אתם כעת במאבק של האור והחשכה. אתם יודעים זאת. כאשר זה יסתיים והאור ישתלט על הפלנטה, כלומר כאשר יושרה תגבר על חוסר יושרה בעסקים, בממשלות, בכל הדברים - תתחילו לראות שינויים במה שאנשים יסכימו לקבל ובמה שהם יסרבו לקבל. זה יגיע בתחילה מהאנשים ולאחר יטפטף הלאה לדברים האלה. זה הזמן בו תתחילו לראות את הדברים האלה מתחילים להתרחש. עובדים עליהם כרגע.

חלק מהם מתגלים למעשה רק עכשיו - ואומר לכם זאת: קריון אינו מגלה דברים שטרם נתגלו. היה עליהם להתגלות, והם מתגלים, ובאופן טיפוסי הם נמצאים בתחילת דרכם, ויקח עוד זמן רב עד שהם יזוקקו, אולם התבניות נמצאות שם וחלק כבר רואים אותן.

 

ואם תשאלו אותי מה התבניות תעשינה? הרי שהתשובה היא, שהן תעשינה בדיוק את מה שאתם חושבים שהן תעשינה. התחדשות תאית תהיה כמעט מושלמת. הטלומרים לא יתקצרו (אזור של רצף בכל קצה של כרומוזום שמגן עליו מהדרדרות או התמזגות עם כרומוזומים אחרים, ולאורך זמן, בשל כל חלוקת תא, הטלומרים מתקצרים ומסתיימים... ת.ג.), והגוף לא יזדקן.

ואתם תשאלו האם זה עתיד ליצור בעיה חברתית, מכיוון שיהיו יותר מדי אנשים, ופחות מדי מזון, נכון? [קריון מצחקק בהנאה...] האם אני יכול לומר זאת פעם נוספת? עד כמה אתם מהמימד השלישי...אתם תבינו מה יוצר תינוקות, תהיו חכמים יותר בקשר לכך. תבינו כיצד ליצור מזון עבור הפלנטה בדרכים רב מימדיות.

 

האם אתם יודעים מה קורה לזרעים שאתם חושפים אותם לאנרגיות רב מימדיות שהן נדיבות? זה איננו מהונדס גנטית...הצמח עצמו מקבל את זה כסימן נדיב, ממש כמו החוכמה הפנימית המולדת עם התבנית שלה. האם אתם חושבים שיתכן ולכוח החיים של צמחים יש משהו דומה לזה? האם אתם יכולים לדמיין גידול של יבול מושלם, עם יבול של פי 5 או 6? ללא מזיקים בכלל? עם מעט מאוד דישון, צומח מעצמו מכיוון שהוא יודע עכשיו, ככוח חיים, שאתם זקוקים לו שיגדל...איזה מושג!

 

האם זה אפשרי להאריך את התודעה האנושית לצמחים ובעלי חיים? זוהי רק ההתחלה, אני נותן לכם עכשיו רק הצצה לעתיד יפהפה, ואלה שמקשיבים לכך, ואלה שיושבים לפני עכשיו, כבני אדם, כולם אומרים אותו הדבר - האין זה יכול להגיע מוקדם מדי? אתם מוכנים לקבל זאת עכשיו, מתי, מתי? וברצוני לבקש מכם שתהיו בשקט, מכיוון שאתם עומדים להיות שם, בסדר? יתכן שתיראו מעט שונה, אולם אתם תהיו שם [קריון מצחקק בהנאה...].

יקרים, אתם נשמות עתיקות, וטרם סיימתם עם הפלנטה הזו, ואתם תהיו שם, האם אתם שומעים אותי? ברצוני שתתכוננו לקראת זה, ברצוני שתחגגו זאת, ברצוני שתדעו שזה עתיד לקרות, ברצוני שתראו את האמת של התקשור הזה, ברצוני שהחוכמה הפנימית המולדת שלכם תבדוק אותי, ממש עכשיו, ה'מרכבות' שלכם כל כך עוצמתיות ויש כל כך הרבה מהן בחדר - בדקו אותי והרגישו מה ישנו שם, ודעו שזה אמיתי, ושזה שלכם, בזכות מה שעשיתם ומה שאתם עושים!

זוהי המורשת שלכם, והעתיד שלכם, והגיע הזמן!

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020