Light Connections
 
 

 

המעגל האקאשי - יולי 2011

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

שבו עמי והרגישו באמת של האנרגיה הזאת שאתם מרגישים. יש כאן הרבה כל כך. האנשים המשתתפים הלילה בגלגול זה, ושיושבים בכיסאות, באמת אינם מודעים למה שסובב אותם, אינם מודעים לשושלת של הרשומות האקאשיות שלהם, אינם מודעים לאנרגיות הרב מימדיות הסובבות אותם.

כל אחד מובא למקום זה על מנת שיוכל ללמוד עוד על המשפחה. שבו עמי לרגע והשעו את כל הדברים הארציים שעשויים לעמוד בדרכה של אהבה טהורה ושלווה. השעו לרגע את חידות החיים, את כל הדברים שמעסיקים את מחשבותיכם, המכונים בפיכם תחושת תודעה. אתם תמיד עסוקים, בני אדם. זה חלק מההישרדות. אתם עסוקים במה שאתם מכנים החיים. לכן אני מבקש מכם להשעות זאת. יש כאן תמונה גדולה יותר, תצלום בזק בשבילכם בלבד אותו הייתי רוצה להציג.

 

פעם נוספת אני מציג לכם בהווה משהו שהוא מטפורה. הוא בו זמנית מציאות, ובו זמנית הוא גם הסבר. ציירו בעיני רוחכם אדם בתא כלא, לא לפני זמן רב. הוא כותב לחבריו על משהו שהוא גילה ונרגש אודותיו,

גילה. הוא נמצא בכלא בגלל אמונתו. הוא 'עשה רעש' גדול מדי בנוגע לאהבה שהוא גילה. באותם ימים בהם חי, לא הרשו לחרוג מהנורמה. הוא אינו יודע אם יצא מהכלא, והוא אינו יודע אם ישרוד ויחיה.

הוא משעה את כל המחשבות הללו והוא כותב לחבריו על גבי המגילה שלפניו. המילים שלו יפהפיות. הוא מעולם לא החשיב את עצמו לסופר, אולם הוא שופך את ליבו על המגילה. הוא כותב לחבריו: "מצאתי שלווה ואני שמח. מצאתי את האל. מצאתי את האמת". הוא מעודד את אלה שאינם נמצאים בכלא להתבונן פנימה ולמצוא את אהבת האל. הוא כותב לחבריו, לחבריו האישיים שבקורינתוס ובאפיסוס, ושמו הוא פאולוס, פול הקדוש.

 

למעלה משלושים שנים קודם לכן מת האיש עליו הוא כותב, שהוראתו הראתה לו את הדרך, אולם הוא לא הכיר אותו כלל. אדם זה היה בעבר שאול התרסי, סוחר. בדרך לדמשק הוא ראה חיזיון שבו פגש את האנרגיה של האדם בצורתו כמלאך. הוא היה באנרגיה כה מקודשת עד שהוא נפל על פניו, כרע על ברכיו. הוא חש את מה שהיה אלוהי והוא ידע שהוא רואה חיזיון. את המילים שלו אפשר לקרוא היום במה שאתם מכנים 'כתבי הקודש' או מה שאחרים מכנים 'דברי האל'. אולם אני אומר לכם, דברי האל במקרה הזה הם דבריו של פאולוס ומכתביו לחבריו.

 

כל כתבי הקודש על הפלנטה, כולם, נכתבו בידי אנשים שהיו תחת השפעת השמחה, החוכמה והאנרגיה של האלוהי. אתם מכנים מסמכים אלה, 'דברי האל'. זו הכרה אמיתית בכך שבני האדם נושאים בתוך עצמם משהו שהוא גדול ומיוחד מהבורא היוצר עצמו/עצמה, משהו שהוא יפהפה ומקודש.

קיימות מערכות על גבי מערכות שמוסתרות באופן כה מוחלט שנראהה שהן חידות בלתי נראות עבורכם. אולם הן יפהפיות והן עוסקות אך ורק בכם. נדיבות לכאורה זו שגיליתם, שאתם רואים ומעריכים, שמצאתם, היא אמיתית לגמרי. קיימת תכלית וקיימת תוכנית. מה שאתם מכנים בשם אל ורוח הם משפחה, ונדיבות זו שגיליתם, היא אהבת האל, היא נכונותו של הבורא ויוצר היקום להגיע אליכם עם מתנות, באהבה ומתוך תכלית.


הבורא היוצר לא היה עושה זאת אלמלא הייתם חלק מהבריאה. קיימת בכם פיסה, בכל חלק וחלק מהסליל הכפול, שהוא מקודש.

וכך פאולוס תקשר, ומה שהוא אמר על גבי הנייר נקרא היום מתוך יראת כבוד והכרה בסמכות. אך עם זאת כל מה שהוא עשה היה לכתוב מכתבים לחברים, שהפכו ל'איגרת הראשונה לקורינתיים' ול'איגרת אל האֶפֶסִים' פאולוס לא ידע אודות מערכות של נדיבות. כל שהוא ידע היה שהוא אהוב מאוד, והוא הסתפק בכך.

 

המעגל האקאשי

 

ברצוני לספר לכם על מערכת שהיא מורכבת ומלאה בנדיבות, בתכלית, באהבה. אכנה אותה 'המעגל האקאשי' - המערכת של הרשומות האקאשיות.

לפעמים הרשומות האקאשיות מוגדרות כתיעוד כל הדברים. זהו תיעוד לא רק שלכם, אלא גם של גאיה. תוכלו לומר שהרשומות האקאשיות הן תיעוד כל הדברים על הפלנטה ובכלל זה של הפלנטה. קיים מעגל במערכת הזאת ואנו נכנה אותו 'המעגל האקאשי'.

 

מערת הבריאה הוא שם שנתתי שמייצג תכונה של אחסון עבור המעגל הזה. הוא היה ידוע בצורות רבות ודובר בו רבות תוך שימוש בשמות אחרים. לאמיתו של דבר, אין לו שם, מכיוון שזו מערכת ולא מקום, למרות שקיים מקום שמעורב בכך. המקום מלא ביופי, בתוך קרום כדור הארץ, תוכלו לומר, ועם זאת נמוך מכך, בהשעיה מימדית שלעולם לא תהיה גלויה לעיני אדם או תמצא על ידו, קיימת קדושה שהיא 'המעגל האקאשי'. המקום קריסטלי בטבעו, אולם לא ניתן לספור או לסמן אותו. קיים מבנה קריסטלי במצב קוונטי עבור כל נשמה ונשמה על הפלנטה, שאי פעם תהיה כאן ושאי פעם הייתה כאן. הוא קיים בזמן 'עכשיו' ואינו מייצג זמן, אלא פוטנציאלים של זמן.

 

ישנה תוכנית של הגעה ושל עזיבה. קיים שם כבר מבנה, מצפה לנשמות שימלאו אותו וישנם אלה שמגיעים ממקומות אחרים ומתגלמים על הפלנטה בפעם הראשונה. אינכם יכולים לדמיין זאת. תוכלו להציב זאת במימד השלישי שלכם, אולם הוא לא יהיה מדויק. הוא אינו צריך להיות מדויק. כל שעליכם לדעת הוא שהוא קיים. תוכלו לכנות זאת 'חשבונאות אקאשית'.

ישנו מבנה קריסטלי אחד לכל נשמה ועם זאת לא ניתן לספור אותם. יתכן ותאמרו שצריכים להיות מיליארדים מהקריסטלים האלה, מדוע אי אפשר לספור אותם? ואני אשאל אתכם שוב שאם יש מרק, כיצד תוכלו לספור את המלח? כיצד תוכלו לסמן את הטעם באמצעות מספר? וזהו המצב הקוונטי שמבלבל את בני האדם, מכיוון שאתם רוצים לייחד, להפריד, לסמן, לכמת ולספור – ואינכם יכולים לעשות זאת עם אהבה. אולם אני אומר לכם שיש קריסטל לכל אחד מכם.

 

לנשמה אחת יכולות להיות יחידות חיים רבות. נשמות עתיקות, הקשיבו לדברים הבאים: על הפלנטה הזאת, ישנו מקור קוונטי, קריסטלי, אנרגטי, מזהה אחד עבורכם שמקיים ברית בינכם לבין גאיה. זה מעמיק ומייצג את מעגל החיים.

 

ההנמקה

 

מדוע לדעתכם המקום נוצר כמערה? מדוע הוא מתחת לגאיה? מדוע הוא בתוך גאיה אם לא הייתה לכך סיבה? המערכת חייבת לכלול את כדור הארץ. היא חייבת. האין זה מעניין שהקדמונים ידעו הכל על כך? הדבר הראשון שהקדמונים עשו, אבות אבותיכם הקדומים ביותר, הוא להבין את כדור הארץ. התבוננו בילידים שצעדו באזור זה. הדבר הראשון שהם עשו היה להגיש מתנה לכדור הארץ. עד היום, הילידים בכל רחבי הפלנטה מבינים את המערכת. כדור הארץ חי, הוא האימא. כדור הארץ מספק את המזון, ממש כמו אימא. והדבר הראשון שאתם עושים הוא לכבד אותו ולהעניק לו תשורה.

 

אם כדור הארץ הוא האם, מה בנוגע לחיים על כדור הארץ? הדבר הבא שהייתם עושים אילו הייתם ילידים, הוא לכבד את החיים האלה. יתכן והם קיימים ביער בצורה של זאב, דוב, בונה, אופוסום... הם כולם שם כחלק מכוח החיים שלכם ושל גאיה והם המערכת שדוחפת את הרוחניות שאינכם מכירים. המעגל הוא הסיבה להיותכם.

הילידים ידעו זאת. הילידים לבשו את הפרוות והעורות של בעלי החיים כדי להתחמם, ופעמים רבות, הם עשו זאת כמתן כבוד. הם היו חובשים אותם על ראשיהם כדי להביע כבוד ליער, לעצים ולבעלי החיים. הדבר מכבד את הפלנטה ואת כדור הארץ ואת המערכת. כל יחידות החיים שאי פעם היו לכם חקוקות באנרגיה יפהפייה, רב מימדית זו על גבי קריסטל קוונטי אחד. זה החלק שהוא התיעוד שלכם במערה.

 

דרכי הפעולה של המערכת

 

כעת הקשיבו. היא קיימת גם עבור כל האחרים - מיליארדים מהם, אם תספרו אותם כבודדים. קיים מפגש של אנרגיה ופעולת גומלין בין הקריסטלים. כלומר שלמרות שברצונכם לערום אותם ולקרוא להם 'נשמות' ולחרוץ בהם ולכנות אותם 'פיסות קריסטל', הם אינם כאלה. כולם יחד במערכת אחת והם מתמזגים אלה באלה. מעולם לא דנו בכך לפני לכן בשל מורכבות הנושא.

כאשר אתם מגשימים יחידות חיים עם אחרים, לפעמים אתם חוצים את מפגש האנרגיות האלו והן הופכות למשהו אחר. אחת הופכת לשתיים. שתיים הופכות לארבע. משפחות שעובדות יחד במערכות יחסים קארמתיות, במיוחד באנרגיה הישנה, משנות למעשה חלקים קריסטליים של המערכת הזאת, חלקים שלכאורה אינם קשורים. זו אחת מהחידות המורכבות ביותר שאי פעם ראיתם. בני אדם עם בני אדם. זה מסביר את הסינכרוניות. זה מסביר את האינטואיציה, וזה חי בתוך גאיה.

 

גאיה יודעת מי נמצא כאן וגאיה מגיבה לתודעה שלכם הצועדים על הפלנטה, להאנשה, להתגשמות של ביטוי הנשמה שלכם בחיים האלה, הביטוי הנוכחי שלכם. זה האדם הנושא את פניכם כעת, האדם שיש לו תודעה פעילה שיכול לשנות את מה שמתרחש על פלנטה ארץ. זה מה שגאיה רואה. זה מה שאתם משנים. אמרנו לכם שאתם משנים את הרשת הקריסטלית של הפלנטה, ומשמעות הדבר שאתם משנים למעשה את האנרגיה של מערת הבריאה עם כל דבר שאתם עושים ושולחים אליה אנרגיה. מכיוון שקיימת מערכת - מערכת מורכבת.


דנ"א

 

אתם נושאים בתוך הדנ"א שלכם את הרשומות האקאשיות האישיות שלכם - מה עשיתם על הפלנטה הזאת, כמה פעמים הייתם כאן, ומהן האנרגיות שכבר חוויתם. לנשמות עתיקות יש משהו שיש רק לאנשים מעטים מאוד, ושאין לאף אחד שמגיע בפעם הראשונה. יש לכם תיעוד. כל אנרגיה של כל יחידת חיים נשארת בדנ"א. עם זאת הן אינן מיוצגות כערימה אותה הקורא האקאשי יכול לקרוא. אלה שמסוגלים 'לקרוא' את יחידות החיים הקודמות שלכם, 'קוראים' אנרגיות, לא יחידות חיים קודמות, מכיוון שהכל יושב על פני השטח, מעורבב, מוכן להיראות ולהיקרא.

 

יחידות החיים הקודמות המשמעותיות ביותר שהיו לכם מעודכם נמצאות למעלה, מכיוון שהן כולם יחד. אין מידרג. בני האדם רוצים לראות אותן כניצבות בשורה, מאורגנות על פי תאריכים. בני האדם רואים אותן כניצבות זו אחר זו. בני האדם יפנו למשחזר גלגולים קודמים וישאלו האם יעלה להם יותר לקבל קריאת גלגול קודם אם הגלגול המדובר עתיק יותר? זה מצחיק! זה ליניארי. רבים מכם מתעוררים עכשיו לאחת מיחידות החיים המשמעותיות ביותר שאי פעם חייתם - הראשונה, לתקופת החיים הלמוריאנית.

 

למוריה התקיימה במשך אלפי שנים כחברה העתיקה ביותר, היציבה ביותר על הפלנטה. זו חברה שאין לה הכרה היסטורית, והיא קבורה לעד בבסיסו של הר באוקיינוס השקט, המכונה עכשיו בפיכם הוואי. כך תוכנן. האנושות אינה צריכה לחפור ולהוציא את אותם דברים שהם חלק מסיפור הבריאה. הדבר יטה את דעתכם, יעניק לכם מעט יותר מדי מידע.

החידה היא זו - האם אתם מסוגלים למצוא את מה שקבור בתוככם? ניתן לראות אנרגיה חדשה זו כחלק מקליפת בצל שמוסרת, לא רק מהפלנטה, אלא גם מכם. רבדים מוסרים על מנת שתוכלו עכשיו להתחיל לראות את הרשומות האקאשיות שבכם. הדבר מסביר מדוע כה רבים מכם מתחילים להרגיש דברים בזמני שינוי אלה.

 

היתכן שאתם באמת יכולים לעשות כמה מהדברים האלה? התשובה היא 'כן'. כמה מכם מודעים עתה לשמאן שבכם? כמה מכם מתחילים להכיר, באופן אישי ופרטי, בנשמה העתיקה השוהה שם? כמה מכם מתחילים לקבל למעשה כישרונות שנשכחו ו'נקברו'. חלקכם הופכים לסופרים, למספרי סיפורים. כל הדברים שאתם יוצרים - מוסיקה, לחנים, אמנות, צבעים, עיצוב, הם חלק מכם. אתם יודעים שהם שם.

 

החלפת מגדרים

 

נשמות עתיקות, הרשו לי לומר לכם משהו. אם אתם מספיק עתיקים, ורבים מכם אכן עתיקים, הרי שהייתם הכל. כולכם. השתייכתם לשני המגדרים. כולכם הייתם בין המגדרים, כלומר שכולכם החלפתם מגדרים. כאשר מגיע הזמן להחליף מגדר - דנו בכך בעבר - אתם חיים תריסרי תקופות חיים באותו מגדר. אתם מתרגלים אליו, הוא נוח, אינכם יכולים לדמיין שייכות אחרת, אולם כאשר הגיע הזמן לשנות, נדרשות בערך שלוש יחידות חיים כדי להתרגל למגדר, ובאותן שלוש יחידות חיים, תחוו מה שאכנה 'בלבול מגדרי'.

זה אינו בלבול כלל. זה נורמלי לחלוטין, אולם לעתים קרובות החברה תראה זאת כמשהו לא נורמלי. אני יושב כאן ואומר לכם שכולכם חוויתם זאת. כולכם. זה מה שנשמות עתיקות עושות. זה חלק מהמערכת.

 

הרשו לי לספר לכם על המעגל שניתן על ידי 'מערת הבריאה', שהיא הרשומות האקאשיות של כל הדברים, כל החיים, כל הנשמות. אתם צועדים על פני כדור הארץ עם הרשומות האקאשיות והדנ"א שלכם, מקיימים ממשק עם גאיה באמצעות הרשת הקריסטלית. אתם משתמשים במידע הקיים בתוככם והמעגל מושלם.

כאשר אתם משפיעים על הרשת הקריסטלית באמצעות התודעה והפעולות שלכם, זה משנה אז את מערת הבריאה.

הכול קיים במעגל, יקרים. הוא יפהפה. הוא יוצר פעולות גומלין. איני יכול להסביר עוד חוץ מאשר לומר שככל שאתם רוטטים ברטט גבוה יותר וככל שאתם משתמשים במה שאתם יודעים על הפלנטה, כך הדבר משנה את הפלנטה במידה רבה יותר. בתוך 'מערת הבריאה' קיים אותו מפגש של אנרגיה קוונטית עם מיליארדי נשמות, מיליארדים שעדיין לא נמצאות כאן, והדבר משפיע גם עליהן. מכיוון שאתם משנים את העתיד בעודכם עובדים על העבר. אתם משנים את המהות של אלה שיגיעו ואת מה שהם יעשו ומה תהיה תודעתם.

מה שאתם עושים היום זורע את זרעי השלום על כדור הארץ, כך שכאשר הם ייוולדו, יהיה להם את מה שיש לכם. זה עמוק ומשמעותי יותר מכפי שאתם יודעים ואתם יושבים בכיסאות ותוהים אודות מחירי הדלק... האם אתם מבינים מה אני אומר? אולי הגיע הזמן פשוט להשעות זאת לרגע ולומר: "תודה לך, אל, על שאני יודע/ת את אשר אני יודע/ת".


כאשר תעזבו את המקום הזה, ברצוני שתדעו שאתם גדולים מעבר לכל דמיון ושעליכם לזקוף את ראשיכם. באמת שאינכם יודעים את כל מה שעשיתם. יש שקוראים לזה הקרבה, ואני אומר, הולמות. ישנם אנשים בחדר שהגיעו לפלנטה, מתוך כוונה, לזמן של שלושה חודשים בלבד. ואז הם מתים, ולכאורה שוברים את לב האם. ואתם עשויים לשאול מדוע שתעשו דבר שכזה, ואני אומר לכם שזה נועד כדי שאמכם תוכל למצוא את האל, זו הסיבה. מכיוון שאחרת היא לא הייתה עושה זאת.

היה עליה להיכנס למקום החשוך ביותר, לבחון את עצמה, ולצאת משם כעובדת אור. זה נכתב ברשומות האקאשיות! זו אנרגיה שנמצאת ברשת הקריסטלית! האינכם חושבים שהאל יודע זאת? זה חלק מהמערכת.

כן, אני יודע מי נמצא כאן. אולי הייתם בצד האחר של הסיפור הזה, אימא. עכשיו את יודעת. אולי את יושבת כאן בכיסא בשל כך. האינכם חושבים שאנחנו יודעים מי נמצא כאן? זה גדול ונפלא! אתם אומרים שזו הקרבה, אולם זה אינו כך. אתם הייתם כאן שלושה חודשים, ואז חזרתם 'הביתה', ואז שבתם לכאן - לעיתים תכופות לאותה אם. יש כאן מערכת! היא יפהפייה.

 

יש הרבה פחות תיעודי נשמה מכפי שאתם חושבים. הסיבה היא מכיוון שאתם חוזרים וחוזרים. כמה אנשים יש על כדור הארץ? כמה אנשים היו על כדור הארץ? מהו סך הכול? הרבה יותר מכפי שיש ב'מערת הבריאה', מכיוון שאתם חוזרים שוב ושוב. נכון, אוכלוסיית כדור הארץ גדלה באופן מעריכי, כלומר

שתמיד חייבים להיות בני אדם חדשים, וזה נכון. אולם גאיה יודעת מי מגיע. פיסות האל שסביב היקום הזה יודעות מי מגיע. ברמה מסוימת, הנשמות העתיקות יודעות מי מגיע. לסיום אומר לכם שזהו המקום בו נמצא היופי.

 

השעו אמונה לרגע. ברצוני לקחת אתכם למקום מסוים. זוהי פלנטה יפהפייה. אין בה הרבה מחלוקות. כן, ישנם חילוקי דעות, אולם אין הרבה מריבות. ישנן רק כמה יבשות על הפלנטה הזאת והן מוקפות במים. לא הייתה מלחמה במשך 100 שנים. אנשי הפלנטה הזאת אינם תמיד מסכימים אלה עם אלה, אולם הם אינם הורגים עוד אלה את אלה. האם אתם מסוגלים לדמיין מקום שכזה? כן, יש חוסר איזון, מכיוון שקיימת בחירה חופשית. אולם הם אוהבים אלה את אלה.

הם אינם הורגים האחד את השני עוד. זו אינה אפשרות, מכיוון שהמעשה נתפס כברברי. החברה אינה מעלה על דעתה לעשות זאת, כפי שלא עולה בדעתכם לחתוך את זרועו של בנכם אם הוא גונב משהו. זה

ברברי ולא בגדר אפשרות בחברה מוארת.

ברצוני להציג מקום זה בפניכם. הוא מכונה פלנטה ארץ. הוא מייצג את התוצאה של אלה שעומדים להגיע למערה. יידרשו לשם כך כמה דורות שיידרשו, מכיוון שהזרעים עבור זה נזרעים היום. הדבר יתרחש לאט. אתם רואים את ההתחלה עכשיו. אינכם יכולים לראות זאת? לא תהיה עוד מלחמת עולם. פשוט לא תהיה. לא יכולה להיות. יש נדיבות רבה מדי במערכת שאתם מתחילים להיות חלק ממנה.

 

אולי זה אינו נראה כך. ראו את החדשות! אתם נמצאים במעבר מאנרגיה ישנה לתחיה של התודעה האנושית. האם יכול להיות שהגעתם, נשמות עתיקות, כדי להגשים משהו שאבות אבותיכם רק חלמו עליו? כמה דורות יידרשו לשם כך? זה אינו חשוב. האנושות צועדת לאיטה בכיוון הזה.

האם תהיינה מלחמות? בתהליך השלמה זה, האנרגיה הישנה תישאר ומקומות מסוימים ייסוגו אל החשכה. זה מה שהחשכה עושה. אולם האור ינצח. זהו תהליך איטי, הנמשך על פני דורות, מכיוון שהילדים צריכים להגיע רעננים. קשה למבוגר לחוות תחיה תודעתית באמצע החיים.

ומי יהיו הילדים האלה, נשמות עתיקות? אתם! האם אתם רואים את המעגל? מה שאתם עושים עכשיו זורע את הזרעים כך שכאשר תחזרו, תהיו מסוגלים להשקות אותם ביופי של אהבת האל ולהזין את צמיחתם. אתם אבות אבותיכם שלכם ואתם תהיו בעתיד. לא הייתי אומר לכם זאת אלמלא זו היתה אמת, אלמלא זו היתה התוכנית, אלמלא הדבר נחזה לפני שנים רבות.

 

יקרים, קריון לא היה מדבר אליכם עכשיו אילו לא הייתם עושים את שעשיתם. לא הייתי כאן אם הייתם עומדים להשמיד את עצמכם. לא הייתי כאן אם כדור הארץ היה עומד להשמיד את עצמו. האם אתם שומעים אותי?

יש לכם את הבחירה החופשית לעשות את כל מה שברצונכם לעשות - לכולכם. אולם חציתם את הסמן שבו הפוטנציאלים דוחפים אל הנדיבות, שבו טבע האדם מתחיל להשתנות, שבו מה שאתם רוצים מתחיל להתגשם - והגיע הזמן.

קחו אתכם את מה שלמדתם ביום הזה ונהלו שיח ותקשורת באופן שונה מבעבר. דעו מי אתם. אומר לכם משהו שלא אמרתי אף פעם קודם לכן. הבינו זאת בהקשר שבו הדבר נאמר.

שתי מילים. צאו גאים.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020