Light Connections
 
 

 

הפעלת הדנ"א - מרץ 2009

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

שוב אנחנו אומרים שהאנרגיה שמצויה במקום זה היא טהורה. שוב אנחנו אומרים שאין כל סדר יום או הפעלה מחוכמת. אין כאן כל תוכנית ללכוד את רצונכם, רק לפתוח את לבכם. בני האדם מחפשים אחר הבורא היוצר, והם עושים זאת כמעט מהרגע בו נולדו, מכיוון שמשהו חסר. אכנה זאת המוזיקה, השיר שהם שמעו במשך עידנים בצדו האחר של המעטה... בצד שלי.

זה הלם להיוולד על הפלנטה הזאת בגוף אנושי, לקבל שוב לפתע את המבנה התאי שמוצג לכם שוב. זה הלם למערכת שהיא הנשמה. הדבר הברור ביותר במעבר מהצד האחד לשני היא ההרגשה שלפתע אתם לבד. ולכן אתם מקדישים את שארית חייכם לחיפוש אחר 'הפיסה החסרה'.

כמה מכם גילו, אולי במשכני התפילה שלכם, מהי התחושה לכרוע ברך ולזמן את עוצמת האל... ולהרגיש בה שוטפת אתכם. וכאשר זה קורה אתם רוצים רק לשבת שם, התחושה יפהפייה. כמה מכם, בזמן המדיטציה שלכם, מרגישים דומה. זה יפהפה! מכיוון שאתם יכולים לשבת ולהיות בקשר, אתם חושבים, לזמן קצר. זה משהו פיסי שאתם יכולים לעשות על מנת למצוא את החיבור החסר. ובאותם רגעים קצרים, הכל כשורה. באותם רגעים אתם מרגישים שאתם יוצרים זמן בו אתם נוגעים בפניו של האל, רק מעט. וכאשר אתם עושים זאת, אתם שומעים את המוסיקה והכול בסדר. אתם מקדישים זמן רב ומנסים לברוא מחדש משהו שחסר... חסר מרגע הלידה.

 

האנושות תמיד עשתה זאת. אני יודע מדוע, מכיוון שעבורי, המוסיקה לעולם אינה מפסיקה. אומר לכם, כקריון, שאיני יכול לדמיין מצב שבו לא אשמע את המוסיקה. אנחנו רגילים למקהלות השמימיות ששרות באור בצד המעטה שלי, משום שאנחנו נצחיים ושייכים לכאן. אתם ביליתם נצח בשני הכיוונים, מאזינים לה גם כן, אולם מנותקים ממנה לגמרי כאשר אתם מגיעים לכדור הארץ. כמה מתסכל זה חייב להיות עבור בני האדם, שהמוסיקה נעלמה... שהיא אינה שם.

כך שאנחנו מתחילים בהוראה היום, באומרנו את הדברים הבאים: ישנה אנרגיה חדשה על הפלנטה, ואנרגיה זו רוצה עכשיו להפעיל חלקים ופיסות של אנרגיית הנשמה שלכם שאנו מכנים בשם דנ"א. זהו אותו חלק של גופכם שהוא גם במימד השלישי וגם רב מימדי, שם שוכן 'העצמי הגבוה'. כאשר אתם מפעילים את האנרגיה באמצעות הכלים החדשים, אתם גם מפעילים את ההיערכות מחדש של 'הרשת המגנטית', את כינון 'הרשת הקריסטלית', את מחזור הרטט של גאיה, שבני המאיה חזו... כל הדברים האלה משתתפים. ואתם מוסיפים את האנרגיה של 'ההתכנסות ההרמונית', שמעניקה לכם רשות להתחיל בתהליך שהוא השלמה ובגרות מקודשת, שהוא מאסטריות.

 

אלה הם הכלים של המאסטריות - האפשור שלכם להבין מצב קוונטי, שנמצא בתוככם. בתהליך התגלית הזו, כמה מכם יתחילו לשמוע את המוסיקה שנית. אני מבטיח. זה לא יהיה משהו שיהיה עליכם לשבת ולמדוט על מנת להשיגו, מכיוון שכאשר הדנ"א מופעל, ומשתנה, הוא נשאר כך. לא תדליקו ותכבו אותו. זו חידה מורכבת, ואיתגרתי את שותפי (לי קרול, ת.ג.) הערב להיזהר ולדבר לאט על מנת שהמסר יועבר כהלכה, יוסבר בתמציתיות, ויתוקשר באהבה.

הדברים הבאים יתומללו ויכללו בספר, ולכן אלה הן הוראות ששותפי שומע בפעם הראשונה. מכיוון שספר הדנ"א נמצא בהתהוות וזה יהיה פרק בו, מכיוון שזה החלק המעשי של משהו שעד כה היה רק אקדמאי... 12 הרובדים של הדנ"א, כיצד הם מזוהים, מהם שמותיהם, מה תכליתם. אולם עכשיו יש עוד לסיפור זה, והערב אני בוחר לתת מידע זה לנמצאים כאן במקום נפלא זה (האיצטדיון של ריגה, ת.ג.) מקום זה בעל שפות רבות (המדינות הבלטיות, ת.ג.) מקום זה של חירות שהושגה לאחרונה.

ישנה סיבה מדוע אנחנו חושפים אותו כאן, וחלק מהסיבה הוא משום שזה אינו מסר מערבי! זהו מסר אוניברסלי המיועד למשפחה כולה, והיא יושבת למולי עכשיו, מקשיבה בשפות רבות (אנגלית, לטבית, רוסית, ליטאית, אסטונית, ת.ג.) אולם שמרגישה רק שפה אחת - השפה השלישית, של האהבה.

 

ההוראה מתחילה...

 

אלה שהשתתפו בתקשורים כגון זה שאלו שאלות, הם שאלו את שותפי מהו כל הסיפור הזה על הדנ"א, מדוע קריון תמיד מדבר על הדנ"א, מדוע הוא אינו מדבר על דברים מלאכיים אזוטריים אחרים? מדוע הוא אינו מספר להם לאיזו תכלית הם הגיעו ובמקום זאת, הוא רק רוצה לדבר על כימיה...

אם אתם מאלה ששאלו זאת, יקרים, עדיין אינכם מבינים את הנושא הגדול שנחשף: בתוך המבנה התאי שלכם נמצאים הכלים של המאסטריות והם אינם בלתי נראים. הם חלק מהמבנה התאי, שהמדע חוקר היום בדרך שונה לגמרי. הסודות הרוחניים נמצאים בתוך הדנ"א! מערך ההוראות של המאסטריות נמצא בדנ"א! לכן, לימוד אזוטרי של הדנ"א הופך ללימוד של מאסטריות, האל שבפנים, וכניסה לכל מה שקיים.

יש לכם בגופכם מאות טריליונים של העתקים של הסליל הכפול, ואני נתתי לכם את השמות של האנרגיות המצויות בהם. כעת נדבר על שניים מסויימים מהם. אולם, לפני שנדון בפרטים עלינו לתת לכם שוב כמה מהתרחישים שעליכם להבין. בני האדם רוצים רשימות! אתם רוצים למדר הכל כדי שתוכלו להבין בדעתכם באופן ליניארי כיצד הדברים עובדים. הדבר עוזר לכם ללמוד, מאחר שכולכם רגילים לחשיבה ליניארית. אתם גם רגילים לתפקודים מכניים וכימיים בעלי תכלית אחת. אפילו התפקודים הכימיים המורכבים ביותר עובדים באותה דרך בכל פעם. אתם מגלים מה עושה מה, ואז מיישמים זאת לשורה של תכונות שמתרחשות בסדר מסוים במשך הזמן. בסופו של דבר, אתם הופכים לכימאי שמכיר תהליכים ליניאריים אלה.

 

דנ"א קוונטי אינו עובד באופן ליניארי. לכן, אינכם יכולים למדר את תפקודו. אני מתכוון לכך שבתוך המכונות המורכבות ביותר על הפלנטה, אלו שמכילות עשרות אלפי חלקים, החלקים תמיד מבצעים את אותה פעולה. יכול להיות לכם משהו מורכב פי אלף משעון יוקרתי, אולם הקפיצים וגלגלי השיניים הם תמיד קפיצים וגלגלי שיניים. הם עושים את אותה פעולה שוב ושוב באופן מורכב.

מכשירי האלקטרוניקה המתוחכמים ביותר שלכם עושים את אותו הדבר. הם מספקים מיליוני תהליכים זהים שוב ושוב, והמסלול של האלקטרון תמיד מבצע את אותו חילוף... תהליך בודד שנעשה במהירות במורכבות ליניארית. לא הדנ"א. הוא אינו מכונה. עליכם להתחיל לחשוב על הדנ"א כמשהו שלחלוטין אינטראקטיבי עם עצמו לגמרי. כאשר חלק אחד משתנה, החלק שלצדו גם משתנה. לכן אינכם יכולים אפוא תכלית אחת של חלקים מסויימים של דנ"א, שתמיד עושים את אותו הדבר. חשבו על השעון המורכב שהזכרנו. נניח שהוא היה בין מימדי, והקפיץ יכול היה לפתע להפוך לגלגל שיניים, וגלגל השיניים יכול היה לשנות את גודלו לפי הצורך? חשבו על כך - חלק ששוב אינו דרוש פשוט נעלם, ואם נחוץ משהו שלא היה שם קודם - הוא מופיע! זה יהיה באמת מורכב, האין זאת? בנוסף, שעון קוונטי זה מחליט בעצמו לשנות את מסגרת הזמן שעמה תוכנן לעבוד. מוזר? זהו הדנ"א הקוונטי.

 

לפני זמן מה, נתנו הסבר לגבי 12 הרובדים של הדנ"א כפי שהם קיימים בדרך אקדמאית. אולם נזהרנו שלא לומר לכם מה עושה כל רובד כל הזמן. מסרנו לכם רק את התכלית שלהם ואת האנרגיה שלהם או את תכונות האחסון שלהם. אתם תראו זאת בעוד רגע. אולם כאשר הם עובדים יחד, כל אחד משתנה, כלומר, הוא משתנה ותלוי במה שעושה הרובד האחר. לכן תוכלו לומר שיש לכם מנוע שבו כל החלקים ממשיכים לנוע ולהשתנות בהתחשב במה שהמנוע צריך. זה מורכב וזה קוונטי.

במצב קוונטי, אין זמן. במצב קוונטי אין 'מקום' ממשי שבו נמצא משהו. משום שהמכניקה הקוונטית גורסת שכל חומר, אם תרצו להשתמש במונח זה, או כל אנרגיה, אם תרצו להשתמש במונח זה, נמצאים בכל מקום יחד, כאחד. דמיינו משהו כה מורכב! כעת דמיינו שהוא משוכפל מאות מיליוני פעמים בתוך גופכם.

יש עוד משהו. עוד קודם שנתחיל למנות את החלקים האלה שהם מערך הכלים החדש, יש עוד משהו.

 

שותפי מהסס מכיוון שאני מראה לו את זה, ואין מילים. עדיין אין מדע. זה חדש עבורו. על מנת שהדנ"א יעבוד כהלכה, כדי שהוא יעשה את כל הדברים עליהם דיברנו באופן אזוטרי וקוונטי, 300 טריליון חלקי הדנ"א חייבים כולם לדעת משהו בו זמנית! חייבת להיות תקשורת שמתרחשת בדנ"א המיקרוסקופי של ציפורן הבוהן שלכם, בו בזמן עם השערה הארוכה ביותר על ראשכם. שניהם חייבים לדעת זאת באופן מיידי. לאחר אותם טריליוני חלקים חייבים להסכים, חייבים להיות בעלי ספיגה אנרגטית של תודעה אחת. הכל חייב להתרחש בהקשר המימד השלישי - כלומר במסגרת המציאות שלכם. אין מילה במדע שלכם לתהליך זה, אלא אם תבקשו לאמץ את המושג 'שזירה' שמשמש לתיאור פוטונים. במקום זאת מתרחשת 'התמזגות של אנרגיה'. משמעותה של מילה זו באנגלית - 'התמזגות' - היא למעשה עירוב של אנרגיות, כך שהן הופכות למשהו אחר, לאחדות. המדע עדיין לא רואה זאת בתוך הדנ"א אולם ברמה מסוימת הם יודעים שזה חייב להתקיים. אחרת כיצד יכול הגוף האנושי לעשות את מה שהוא עושה?

 

המבנה התאי הוא מסויים וייחודי. כמו המכונה הליניארית, הוא מתמחה בתחום מסויים, ואתם שמעתם על תאי גזע שנושאים ייחודיות זו. אולם הדנ"א זהה בכל הגוף. הוא אינו מסויים. אין לכם דנ"א של ציפורן הבוהן או דנ"א של השיער או דנ"א של הלב. יש לכם פשוט דנ"א שהוא ייחודי לכם. טריליונים של העתקים של אותה תכנית אב, אותו תרשים אנושי קוונטי, חייבים לדבר אלה עם אלה באופן מיידי או שתחדלו להתקיים. לא ניתן במדע שם ממשי שיתאר את האופן בו הם עושים זאת, את תהליך התקשורת שבין לולאות הדנ"א, אולם הוא ינתן. זוהי קוונטיות בתוך 'מרק' המגנטיות.

 

הבה נבחן עתה כיצד התקשורת מושגת, והחידה מתחילה להיבנות. מכיוון שהמאסטר המגנטי ניצב לפניכם. רבים חשבו במשך שנים שהתכונה המגנטית של קריון קשורה לרשת. זה נכון רק באופן חלקי, אולם למעשה מדובר במגנטיות של הדנ"א. מכיוון שכמו ששותפי ציין, יש משהו אודות הדנ"א שעליכם לדעת - שיש לו מרכיבים מגנטיים. לכל לולאה דנ"א יש שדה מגנטי שחופף ללולאה שלידה, שחופף ללולאה שלידו. מאות טריליונים של חפיפות שוות מודעות אחת.

דבר זה מייצג חותם מגנטי שהאדם נושא עמו. המגנטיות היא אנרגיה בין מימדית, אנרגיה קוונטית, וחותם זה בורא את ההילה של האדם. ההילה אינה שדה מגנטי ואתם לא תהיו מסוגלים לראות הילה בעזרת ציוד מגנטי. ההילה היא תוצאה של התמזגות תקשורת דנ"א בתוך הגוף האנושי, חותם קוונטי, מיזוג של אנרגיה על מנת ליצור שדה קוונטי שעדיין אינו ניתן למדידה בעזרת שום דבר על הפלנטה. אני מספר לכם את הדברים האלה מכיוון שעליכם להבין שמה שמתרחש בתוך הדנ"א, מתרחש בבת אחת בכל רובד אנרגיה שלו. חשבו על התיאום, על החידה. אם ברצונכם לקיים הפעלה אזוטרית חדשה כלשהי בתוך הדנ"א שלכם, חשבו מה חייב להתרחש! מאות טריליוני חלקים מקבלים אותה בבת אחת. מה תהיה ההרגשה?

 

הרהרו לרגע...

 

הרהרו לרגע... תקשרתי מזה כמה דקות. עם זאת בקהל בסדר גודל זה ישנם נתיבים רוחניים רבים. ישנם אלה שמתחילים להבין שזו תקשורת אמיתית וישנם אלה שלעולם לא יבינו זאת. יהיו אלה שיבינו את הדברים שיאמרו בהמשך ויהיו גם כאלה שלא יבינו. לכן המסר מתומלל כך בזמן אמיתי כך שתוכלו לשוב ולקרוא את המידע בעת הצורך. אולם שום דבר לעולם לא יעניק לכם שוב את מה שמתרחש ברגע זה. אתם נמצאים במצב קוונטי, בני משפחה יקרים, ממש ברגע זה. נצלו את הרגע. משום שבמקום זה ישנן אנרגיות קוונטיות שצועדות במעברים. חלקן נוגעות בכם עכשיו ואתם יכולים להרגיש בהן .

 

פרטים מדוייקים...

 

הבה נדבר על הדנ"א שותפי, זה קריטי. העבר את המספרים במדויק, העבר את התכלית במדויק, ולָמד זאת באופן שמאפשר הבנה. באנרגיה החדשה הזו ישנם חמישה רובדים שמופעלים במידה שתאפשר למתנות גדולות להגיע לידיכם. אולם אטעה אם אומר שזה מתרחש בדרך ליניארית, מכיוון שאחד מתוך החמישה תמיד מופעל. לכן למעשה, מדובר בארבעה ועוד אחד! כבר 'נכנסנו לצרות' מכיוון שאנחנו הופכים אנרגיות קוונטיות למשהו ליניארי, מנסים לספור אותן. בכל זאת נעשה זאת, משום שאין שום דרך אחרת שבה אוכל להסביר לכם דברים קוונטיים, אלא אם כן רק להפחית אותם למבנה מהמימד השלישי לטובת ההוראה, וכך אעשה.

 

חמש אנרגיות קוונטיות מעורבות במתנות העידן הזה. חמש, באופן מיוחד. ועדיין תוכלו לומר שאיננו יכולים להתעלם מהרובד הראשי, משום שזה הרובד העיקרי מהמימד השלישי. אם זה מה שאמרתם, אתם צודקים. לכן למעשה מדובר בשש אנרגיות, אולם אני עדיין עומד לדבוק בתפישה של החמש, מכיוון שרובד הדנ"א הראשון תמיד מושפע מכל דבר שמתרחש בתוך האחרים. הרובד הראשון מזוהה כסליל הכפול מהמימד השלישי - הכימיה הליניארית שאתם יכולים לראות מבעד למיקרוסקופ. למרות שהחלקים אינם משתנים, הרי האופן שבו הם פועלים זה עם זה מתוכנת על ידי 11 הרובדים האחרים. לכן, מספר אחד תמיד משתנה. הוא מייצג את הכימיה. הוא מייצג את מה שאתם רואים ומרגישים.

בנומרולוגיה, 5 מדבר על שינוי, וזה הולם שנציב אנרגיה זו בהקשר לשיעור הזה. חמשת האנרגיות או הזהויות של הרובדים הן הרובד השני, הרובד השישי, השילוב של רובד השביעי והשמיני, והרובד התשיעי. אלה מייצגים חמש אנרגיות הכוללות שישה רובדים.

 

אסביר ככל שנתקדם, ואמנה אותם בסיכום. זוהי הוראה אזוטרית והיא מורכבת. היא יפהפיה, חדשה ומתחילה להסביר לכם כמה דברים, תפישות שעליכם לדעת. היא מספקת הסבר למתנות ההתחלתיות של השינוי, ומספקת תכונות שתוכלו להשתמש בהן, ושלא יכולתם להשתמש בהן לפני כן. היא מתחילה להסביר את הבלתי ניתן להסבר. כבר נתתי לכם את הנומרולוגיה הכללית של השיעור הזה. אנחנו כבר באנרגיה של הנומרולוגיה. אם יש לכם ספק שאנחנו עוסקים באנרגיה של הספרה 5, עשו את הדבר הבא: קחו את הרובד השני, השישי, השביעי, השמיני והתשיעי, חברו אותם יחד ותקבלו אנרגיה בנומרולוגיה שהיא 5. [32=2+6+7+8+9] כאשר מחברים את 32 לספרה אחת, מקבלים 5. משמעות הספרה 5 היא שינוי אוניברסלי. התכוננו לשינוי!

 

כעת, אתן את מה שהשותף שלי מכנה הסתייגות. [קריון מצחקק בהנאה...] שום דבר מהדברים האלה לא יקרה לכם אם לא תרצו בהם. אלו הן מתנות עבור עובדי האור. אם עובדי האור רוצים לפתוח את הדלת, אם הם רוצים לפתוח את החלקים הקוונטיים של עצמם באמצעות תודעת הבחירה, הרי שהשינוי יתרחש. אם הם לא ירצו - שום דבר לא יקרה. מציאותכם על הפלנטה הזאת מונעת על ידי בחירה אנושית מודעת.

עבור אלה שאינם מבינים את התפישה הזאת, אחזור שוב על 'הפרדוקס המפורסם של הארדי'. הוא גורס בתחום המדע שלכם, שפוטונים שצופים בהם משנים את תכונותיהם במצב קוונטי.. למעשה אין הבדל, כיוון שהכוונה שלכם היא התצפית שבוראת שינוי עבור הדנ"א הקוונטי שלכם. ללא כוונה, דבר לא קורה. הרופא הטוב בעל השם הליטאי למחצה, דר. טוד אובוקייטיס, מסביר זאת היטב. הוא אומר שהדנ"א דומה מאוד למטוס הסילון המשוכלל ביותר שנוצר אי פעם. אולם, האנרגיה על הפלנטה, שמדברת, פשוטו כמשמעו, אל הדנ"א שלכם באמצעות השדה המגנטי, הייתה תמיד נמוכה. בהשוואה לאנרגיה של המאסטריות, בהשוואה לאנרגיה של הנביאים, הדנ"א שלכם היה תמיד בעל אנרגיה נמוכה. לכן, אותו מטוס סילון נפלא של האנושות פשוט נסע הלוך ושוב על המסלול, כל הזמן, במשך כל ההיסטוריה. כעת זה משתנה, ואתם מוכנים לטוס. זה המסר, וזה תמיד היה המסר.

 

הוראת הדנ"א ... שיעורים קוונטיים לכם ולעבר שלכם

 

הבה נפרט מה שונה.

 

הרובד השני

הרובד השני של הדנ"א תואר כשיעור חייו של האדם. כאשר אתם ממדרים את הדנ"א לאנרגיות, ולאחר הופכים אותן למימד השלישי לטובת הלימוד, קל יותר להבין. חשוב שתבינו מהו שיעור החיים ומדוע הוא נמצא בדנ"א שלכם. אתם מגיעים עמו לפלנטה, וזה משהו שנבנה עבורכם בעקבות הרשומות האקאשיות. כלומר, שיעור החיים שלכם קשור ליחידות החיים הקודמות שלכם. מכיוון שהוא קשור ליחידות החיים הקודמות, לתיעוד הדנ"א האקאשי האישי שלכם, הוא קשור לרובדים שבע ושמונה (הרובדים הלמוריאנים של הדנ"א שלכם, ת.ג.). אנחנו כבר מקיימים פעולה הדדית - אף רובד אינו עובד לבד, אולם בואו נחזור לרובד השני. עבור אלה מכם שעשויים לומר ששיעור חיים נשמע כמו קארמה, הרי שזה אינו כך. אין כל קשר לקארמה. במקום זאת, זוהי אנרגיה שעטיתם על עצמכם ושכמה מכנים בשם תכלית. מהו הדבר שמניע אתכם? כמה מכם מגיעים והתאים שרים מסר שאומר "לעולם איני רוצה להיות לבד". מהו לדעתם שיעור החיים כאן? להיות לבד! נשמע לא הוגן, נכון?

אולם זו האנרגיה של שיעור החיים.

 

כל מה שיחידות החיים הקודמות שלכם כללו בחידה המייצגת דברים שלא הגשמתם עדיין, הופך למעשה לשיעור החיים שלכם. ישנם רבים בחדר הזה ששיעור החיים שלהם דומה מאוד וכאשר אומר לכם מהו, אתם תדעו שאני צודק. במשך דורות, למדינות הבלטיות הייתה מציאות חיים שהוגדרה עבורן. אתם 'כאלה', ו'כאלה'. חשבו 'כך' או 'כך', ורבים מכם יודעים על מה אני מדבר. לכן, ישנם שיעורי חיים רבים מאוד בחדר הזה שעוסקים באותו דבר - לעולם לא להניח למישהו אחר להגדיר אתכם שוב כחברה. הניחו לחופש ולעצמאות הכלל ארצית שלכם להשתקף בחשיבה שלכם. זו אינה קארמה, אולם זה אישי וזה משתקף במה שאתם עושים עם אחרים. זהו, במקום זאת, שיעור החיים שלכם. האם אתם יודעים מה זה עושה לכם כקבוצה? זה מאפשר לאנרגיה שלכם להמריא! אל תופתעו אם מתרחשת התעוררות במקום הזה, שהיא רוחנית ביסודה. כך זה פועל. זה הרובד השני, והוא משתנה. ואתם תאמרו ששיעור החיים חייב להיות שיעור החיים, וכיצד הוא יכול להשתנות אם הוא מבוסס על מה שכבר למעשה קרה? אענה לכם כך: הוא משתנה ביכולתו להתגשם. לכן השיעור עשוי להיות אותו הדבר, אולם התוצאה של השיעור מתעצמת במידה רבה.

הישארו עמי.

 

הרובד השישי

הרובד שתמיד מעורב בכל הדברים הוא הרובד השישי. האם אתם יודעים מהי הנומרולוגיה של הספרה 6? לכו חפשו, מכיוון שאמרנו לכם כבר: שש מייצג את האנרגיה של 'העצמי הגבוה'. אם לא שמעתם זאת בעבר, עליכם לשמוע זאת עכשיו: 'העצמי הגבוה' אינו צריך להיות במקום גבוה. החלק היחיד שגבוה הוא תפישתכם את הרטט שלו. הוא נמצא במקום שגורם לכם לרצות לסגוד לו. האם הבנתם שרבים מכם נכנסים לבתי התפילה על מנת להתחבר עם עצמכם? אתם כורעים על ברכיכם ושומעים את המוזסקה ומתפללים לעצמכם! איני מנסה לגרום לחילול הקודש. אני נותן לכם מידע ליבה על הדרך שבה בני האדם פועלים, ועל תפישת האל שלכם. 'העצמי הגבוה', אותו מלאך גדול, מלאך זהוב, אותם פיסה וחלק שמחוברים לצד האחר של המעטה, שהוא ליבת נשמתכם, תמיד נראים לכם כאל. אולם הוא חלק מכם... והוא נמצא בתוך הדנ"א שלכם! הייתם רוצים להיות מחוברים אליו כל הזמן, נכון? ובכן, עד שאנרגיה חדשה זו התפתחה, היה עליכם לעבוד לשם כך, משום שהוא לא היה עדיין בהישג ידה הרגיל של התודעה האנושית. עכשיו הוא כן נגיש!

מה בנוגע לחיבור מתמשך של מאה אחוזים עם 'העצמי הגבוה'? ואתם תאמרו שאילו היה לכם חיבור שכזה, הייתם כמו מאסטר. בדיוק! ומה מונע מכם לחשוב שדבר שכזה הוא אפשרי, בני אדם יקרים? האם זה גדול מדי עבורכם? זה אינו גדול מדי! זו הרגשה של תכלית בחיים, שישנה סיבה מקודשת להיותכם כאן. כן, האתגרים באים והולכים, אולם אלה הם החיים. אהבת האל תמיד נמצאת בלבכם, תמיד מחוברת. אנרגיית השינוי מתחילה לשנות את יכולתכם לזכות בכך, ועכשיו קל הרבה יותר להשיג את המאסטריות הזו. הרובד השישי חייב להיות מעורב בכל מערך כלים שאי פעם אתאר באוזניכם. לכן האינטלקטואלים שרוצים להציב דברים במימד השלישי ימנו את הרובדים לטובת הבנה נומרולוגית וישאלו אם הוא תמיד מעורב, האם יש לספור אותו או שאין לספור אותו? אומר לכם שזה אינו ממש משנה מכיוון שהוא ממשיך להשתנות עם כל רובד שעמו הוא עובד. מדוע לנסות לתפוס אנרגיה קוונטית חמקמקה זו? האם באמת עליכם להבין את כולה כדי להשתמש בה? לכן, הרובד השני הוא שיעור החיים והרובד השישי הוא 'העצמי הגבוה'. שניהם כלולים במערך הכלים הזה.

 

שני הרובדים החשובים ביותר...

 

הרובד השביעי והשמיני

כעת אנו מגיעים לשני הרובדים הקריטיים, שאותם הזכרנו קודם. שתי האנרגיות של הדנ"א שאני עומד לתת לכם עכשיו הן אנרגיות הדנ"א האנושיות החשובות ביותר על הפלנטה. הן תמיד תהיינה החשובות ביותר, משום שהן מניעות את מנוע התכלית הקארמתית. הן אחראיות לשיעורי החיים והן מקושרות לרובד השישי, רובד 'העצמי הגבוה'.

הקשיבו: קיימות רק שתי קבוצות אנרגיה של הדנ"א שמהוות זוג. אלה הם הרובד הרביעי והרובד החמישי - בהם לא נדון היום, והרובד השביעי והרובד השמיני, בהם כן נדון. כמו הרביעי והחמישי, השביעי והשמיני 'נשואים' יחד. ויתכן שתשאלו מדוע שלא לקרוא להם פשוט רובד אחד? הדבר נעשה לשם הדגשה ולטובת הנומרולוגים [קריון מצחקק בהנאה..]. היה עליכם לשמוע עד כמה האנרגיה הזאת גדולה על מנת להבין, מכיוון שהרובד השביעי והרובד השמיני הם מה שאנחנו כינינו בשם 'הרובדים הלמוריאנים'. הם רובדי הבריאה, שהם הרשומות האקאשיות שלכם - כלומר, התיעוד של כל יחידת חיים שחייתם על כדור הארץ, כל מה שאי פעם עשיתם, כל ההישגים, כל הכישרונות שלמדתם, וצנצנת הידע הרוחנית שמילאתם לאורך הדרך.

העברנו לכם תקשורים רבים שבהם הסברנו לכם אנרגיה זו. אומר זאת שוב: בתוך הדנ"א שלכם קיים ידע רוחני שלמדתם במשך עידנים. כמה יחידות חיים קודמות היו לכם לדעתכם, נשמות עתיקות? אתם יושבים כאן ללא כל הוכחה שהיו לכם בכלל יחידות חיים קודמות, אולם אתם יודעים זאת אינטואיטיבית, האין זאת? כן אתם יודעים! אני יודע מי נמצא כאן, ואינכם יכולים להכחיש זאת.

לאורך הדרך, למדתם את מה שאתם יודעים עכשיו. בדרך, אספתם את הפיסות והחלקים של התכלית והלמידה הרוחניות. כמו כן, גם ביצעתם את כל השגיאות שהיה עליכם לבצע, והן מילאו בידע את הצנצנת הרוחנית בדנ"א שלכם. והנה אתם מגיעים, בפעם הזאת, כבני האדם שיושבים בכיסאות בחדר הזה. לכן, אני שואל אתכם, האם כבר פתחתם את הצנצנת, או האם אתם רוצים לחזור שוב על כל השגיאות? עליכם לדעת את הדבר הבא: באותה צנצנת רוחנית, באותם רובדי דנ"א המכונים הרשומות האקאשיות, נמצאות תקופות חיים רבות של ידע. אם תבחרו לפתוח את הצנצנת הקוונטית הזאת באמצעות הכוונה, תצא החוצה אנרגיה שאמאנית! אתם תהיו חכמים הרבה יותר בשל כך, יקרים.

 

הרגע תיארתי אחת מהתכונות של המתנה הראשונה. היכולת לקבל חכמה רוחנית באופן מיידי, כך שתדעו מה התכלית שלכם, מה שיעור החיים שלכם, שתחושו באהבת האל בחייכם, ושתתחילו בתהליך של חיבור. פשוט על ידי פתיחת הצנצנת הרוחנית, אתם מקבלים כל זאת. זו מתנה גדולה, היא תוביל אתכם אל מה שעליכם לדעת, והיא תוביל אתכם אל סינכרונים שיובילו להגשמה של מה שבאתם לכאן בגינו. אלה שיפתחו את הצנצנת הרוחנית שלהם ידעו גם מהם הקורסים באנרגיה החדשה שעליהם לקחת, משום שרבים מהם חדשים. זה יעזור להעצים את הדבר הנוסף שאני עומד לומר והוא קוונטי. הכול מסתדר יחד, בסופו של דבר.

 

כעת הבה נמשיך לדון בפעולות הגומלין שבין הרובדים השביעי והשמיני והרובד השישי - 'העצמי הגבוה'. אזכיר ישנן שתי תכונות שאינן חדשות, אולם הן קשורות לדיון הזה, וחשובות בנוגע ליחידות חיים קודמות.

באופן קוונטי, אין דבר כזה כמו יחידת חיים קודמת. רשמו זאת במחברות שלכם, מכיוון שהדנ"א והרשומות האקאשיות נמצאים במצב קוונטי. לכן, אינכם יכולים להשתמש במושג הזמן כגון המילה 'עבר'. ואם תשאלו אותי מה הן יחידות חיים קודמות, האם לא חייתם אותן בעבר? אה, במימד השלישי אולי חייתם, אולם ההתנסות והחוויה חיות בדנ"א שלכם כאנרגיית חיים עכשווית. אסביר זאת בדרך שתוכלו להבין בקלות. נניח שהייתם צייר דגול לפני 300 שנים. האם ידעתם שהכישרון עדיין נמצא שם? הוא עדיין שם! ואתם תאמרו שאינכם יודעים אפילו לצייר... אני מבין. אם כך החלטתם ותאמרו לי שניסיתם ואינכם מסוגלים לצייר! ואני אומר לכם, שניסיתם רק במימד השלישי! נניח שהייתם עושים מדיטציה, מדברים אל המבנה התאי שלכם ואומרים: "ברצוני להתחבר לגלגול הקודם שבו הייתי מסוגל לצייר." אומר לכם משהו שתלמדו לאט: התחילו בתהליך! בעזרת כוונה, תבעו לעצמכם את הכישרון הזה. אתם תתחילו לצייר, באופן גרוע בתחילה, אולם אז משהו יקרה: הצבעים יתחילו להופיע בדרך שבה לא הופיעו קודם לכן. אתם תדעו מה קורה. שותפי יודע שזה נכון, מכיוון שהוא התחבר לרשומות האקאשיות שלו כדי לעשות כמה מהדברים שביקשתי ממנו לעשות. זה ארך שנים, אולם הוא מצא את מה שכבר היה לו, ועכשיו אתם זוכים לראות זאת בעבודתו. אם כך הרשומות האקאשיות שלכם הן עכשוויות, לא עבר. רשמו זאת לפניכם.

 

זה מתקשר ל'עצמי הגבוה' שלכם, מכיוון שכאשר אתם בוחנים יחידת חיים קודמת, כפי שאתם מכנים זאת, נניח שהיא התרחשה לפני מאות שנים, ואתם נמצאים אצל מישהו שמשחזר גלגולים. הוא עשוי לומר לכם שאתם הייתם מישהו אחר בעבר. הוא עשוי לתת לכם מידע מי היה אותו אדם. הוא יכול לעשות זאת, משום שזה כתוב ברשומות האקאשיות שלכם, ורבים 'יכולים לקרוא' זאת. כיצד אתם מרגישים? האם אתם מרגישים מחוברים אל אותו הגלגול הקודם או מנותקים ממנו?

ובכן, הנה מה שברצוני לומר לכם: 'העצמי הגבוה', מספר שש, היה אותו 'עצמי גבוה' אז כפי שהוא עכשיו. יש לכם חיבור לכל מה שאי פעם עשיתם מאז. 'העצמי הגבוה' שלכם היה בכולם! זה 'העצמי הגבוה' שיש לכם עכשיו... אותה פיסה מכם שהיא כה יקרה, היה אותו אחד בכל פעם, מאות יחידות חיים קודמות, אותו 'עצמי גבוה'. המשמעות היא שיש לכם חבר שהיה שם!

זה קשור להוראה הבאה שאתן לכם. זה מתחיל להיות מסובך ואני יודע שאנחנו מאריכים בדברים. אולם חשוב שתשמעו. ברשומות האקאשיות שלכם מצויות תכונות הדרושות לכם, בני אדם יקרים. הפעם, ברגע זה, בעידן החדש הזה, אתם זקוקים לכלים האלה. אתם זקוקים למאסטריות הזאת. אתם זקוקים לסבלנות הקוונטית הזאת. מדוע שלא תיכנסו לרשומות האקאשיות ותבקשו מ'העצמי הגבוה' שלכם להפעיל זאת? 'העצמי הגבוה' שלכם ילך להביא אותה סבלנות ואתם תהפכו לאדם סבלני. האם אתם מאמינים בכך?

אתם יכולים לשנות את תכונות האישיות שלכם - בזה מדובר וזה הכלי החדש. ואין מדובר רק בכך. אולי אתם רוצים לא להתרגז מהר כל כך? אולי אתם רוצים אישיות שלעולם אינה שרויה בדרמה או בפחד? אתם יכולים לבחור מכמה יחידות חיים, אתם יכולים להשיג זאת. זה שם. זה חי בדנ"א שלכם. לכן התכונות הללו מאוחסנות שם, למוריאנים. עכשיו לכו והביאו אותן!

 

השם שנתנו ליכולת הזאת היה כריית הרשומות האקאשיות. זהו כלי חדש. לכו והביאו את הפיסות והחלקים שהם אתם, שחייתם, ושאתם ראויים להם. מה למדתם ביחידת החיים הזאת? אילו הייתי נותן לכם את הערב כולו, האם הייתם מתחילים למנות את כל מה שלמדתם ביחידת החיים הנוכחית - כאישה, כגבר, כבני אדם? ואתם הייתם אומרים שאתם זקוקים להרבה יותר מערב אחד כדי לרשום את כל זאת. ועכשיו הכפילו זאת בכמה מאות חיים ותקבלו ספרייה של ניסיון וידע. יש לכם מחסן גדול. יש לכם כמות עצומה של ניסיון, אולם במקום שזה נמצא בעבר, הכול נמצא כאן עכשיו. זה הכל אתם, הכול שייך לכם.

 

רוברט קוקסון

 

משמאלי ישנו אדם, רוברט קוקסון, שמלווה את התקשור בנגינה. הוא המאסטרו להיום. הרשו לי לומר לכם משהו בנוגע אליו. כאשר הוא נולד, הוא ידע כיצד לנגן בפסנתר. האם ידעתם זאת? הוא יכול לומר שהוא למד שיעורי פסנתר, אולם הוא לא באמת למד. אומר לכם משהו בנוגע אליו. כאשר הוא הגיע לכאן, הוא ידע כיצד לנגן בפסנתר והוא ידע כיצד להלחין. השירים כבר היו בראשו, משום שהוא לא סיים עם יחידת החיים הקודמת שלו! הפעם הוא לא למד לנגן בפסנתר. במקום זאת, הוא למד לעצב את ידיו ככל שגדלו כדי שיוכלו להגיע לקלידים ולהמשיך את מה שכבר ידע. היה עליו לכרות את הרשומות האקאשיות שלו ולהיזכר מה לעשות. הוא כָּרָה את הרשומות האקאשיות שלו באופן אוטומטי!

 

האם שמעתם על אותם ילדי פלא שיכולים לצייר כמאסטרים? הם קיימים, וזה קורה מכיוון שיחידות החיים הקודמות שלהם והחיים הנוכחיים שלהם כה שקופים זה לזה, עד שהם מתאחדים כאשר האדם נולד, והם ממשיכים במקום בו הפסיקו. כמה מכם עשו זאת בדרכים אחרות, מכיוון שמה שחוויתם ביחידת חיים קודמת היה מפחיד. אולי הגעתם עם אותו הפחד הזה שהיה לכם בפעם האחרונה? יש כאלה שאומרים אפילו שאתם מקוללים באנרגיה או משהו, ושלעולם לא תצליחו לגבור עליה. אומר לכם שהאנרגיה הזאת נמצאת ברשומות האקאשיות שלכם ואתם הבאתם אותה לכאן... פחד כה חזק שהוא משפיע על שיעור החיים שלכם, על 'העצמי הגבוה' ועל כל הרשומות האקאשיות שלכם.

האם לא הגיע הזמן להיפטר ממנו? אתם יכולים! אתם יכולים להושיט יד היישר אל תוך הרובדים האנרגטיים האלה של כל אותן יחידות חיים קודמות ולהוציא מתוכם את הגיבור, הבטוח בעצמו, האמיץ, האוהב, השלו והבריא.

 

הרובד התשיעי

 

עכשיו אדבר על הרובד האחרון. הגדרנו את הרובד התשיעי של הדנ"א כרובד הריפוי. במימד השלישי אתם מתרגשים מאוד ואומרים אולי שאתם רוצים בו, כאילו יכולתם להושיט יד ולהרימו, אולם אינכם יכולים לעשות זאת. הם פועלים יחד, זוכרים? אמרתי זאת בעבר, כאשר מונחת לפניכם קערת מרק, אינכם יכולים להושיט כף ולהוציא את הטעם, או את המולקולות של העגבניה. אינכם יכולים לעשות זאת גם עם הדנ"א מכיוון שהוא פועל הדדית. אתם טועמים את טעם הדנ"א, אתם מריחים את ריחו. אולי הייתם רוצים לשנות את טעם המהות של מי שהנכם? האם הייתם רוצים להביא את המאסטריות שהתרחשה ביחידת חיים אחרת? הכלים נמצאים כאן עבור זה!

 

הרובד התשיעי מכונה רובד הריפוי, לא מכיוון שהוא מרפא את הגוף - מעולם לא אמרנו זאת - הוא מרפא את הרשומות האקאשיות! נחשוף כעת כמה סודות: כל הרובדים הללו עובדים יחד, וכמה מהם היו רדומים במשך כל זמן האנושות על הפלנטה, מוכנים להתעורר כאשר האנרגיה של כדור הארץ תגיע לנקודה מסוימת. הזמן הזה הגיע. אני מדבר אל קבוצה של אנשים הערב שיודעים מהי ההרגשה להיות לכוד וכלוא באנרגיה ישנה, ולפתע להשתחרר ולזכות ברוח עצמאית. לכן בחרתי להעביר את המסר אליכם כאן לראשונה, מכיוון שאתם יכולים להבין את התרחבות התודעה, את שמחת השחרור, את הרעיון שהכל אפשרי.

לכן הרובד התשיעי מרפא את הרשומות האקאשיות. כלומר יש לכם את היכולת להיכנס אל תוך הרשומות האקאשיות שלכם ולסדר אותן. בדרככם שלכם, אתם מרפאים את עצמכם באמצעות יצירת שינוי בדנ"א שלכם דרך הרשומות האקאשיות.

 

האם הגעתם אל המקום הזה עם גוף אנושי שסובל מבעיה כלשהי? וחלק יאמרו שיש להם גן שנושא מחלה. הוריהם חלו ואחותם. ויתכן שגם הם יחלו... אתם לא תאמינו למה שאומר, ולכן ברצוני שתרגישו בטוהר של המסר הזה. ברצוני שתרגישו באהבה שבה זה נמסר, מכיוון שאני עומד לומר לכם משהו שיישמע הזוי, שיישמע בלתי אפשרי, ושאולי רק המאסטרים שצעדו על פני האדמה יכלו לעשות. אני עומד לומר לכם, בני אדם יקרים, שאתם יכולים למיין את הרשומות האקאשיות שלכם ולמצוא את הדנ"א הטהור ביותר שהיה לכם אי פעם. קחו אותו, והניחו אותו על גבי התכונות של הבריאוּת הנוכחית שלכם. בכך עוסק הרובד התשיעי... בריפוי הרשומות האקאשיות.

 

אתם יכולים לרפא את עצמכם ולכן אתם נמצאים כאן, ואתם מוכנים ונכונים לשמוע ממני כיצד. זה קל וזה קשה, בהתחשב במידה שבה אתם מאמינים בכך. האם זו באמת תקשורת מהצד האחר? אם אתם יושבים שם ואומרים שזה רק 'אדם בכיסא', הרי שהדנ"א שלכם יישאר זהה למה שהוא עכשיו. אם אתם רוצים לקחת חלק בשינוי, יהיה עליכם להתחיל להרחיב את התודעה שלכם כך שתכלול את הדברים הבלתי נראים.

האם אתם יכולים לחוש באהבת האל כאן? אם אתם יכולים, זו התחלה טובה. אם אתם יכולים להרגיש את המסר הזה, אתם יכולים להגשים את מה שהוא מלמד. הריפוי הזה אינו מתרחש בבת אחת, אולם אתן לכם את השיטה. כל אחד מכם הוא ייחודי על הפלנטה. לכל אחד יש שיעור חיים ייחודי. לכל אחד יש דפוס חיים ייחודי שהוא חי בעבר. כלומר שהרשומות האקאשיות שלכם אינן דומות לאלו של אף אחד אחר, וגם 'העצמי הגבוה' הוא ייחודי. הדבר מגביל את היכולת שלי לתת לכם דרך או רשימה כללית כלשהי מהמימד השלישי לריפוי עצמי, משום שאתם מתמודדים עם הפרטים 'שלכם'. לכן, במקום זאת, מדוע שלא תשבו בשקט, ובטוהר אמרו לרוח:

"אני רוצה בדברים האלה. אני מעניק/ה רשות להפעיל את האנרגיות שיש להפעילן בחיי על מנת להגשים את המטרות שגעתי עבורן. אני רוצה שתהיה שמחה בחיי ורוצה למצוא את השמחה ברשומות האקאשיות השלמות שלי, מכיוון שאני ראוי לה ומשום שהרווחתי אותה. היו לי חיים חיוביים ושמחים, לכן אני רוצה למשוך אלי את האנרגיה הזו".

 

נניח שאתם רוצים הערכה עצמית. אתם יכולים לזמן אותה. "רוח... גוף, אני רוצה הערכה עצמית, מכיוון שאין לי הרבה הערכה עצמית". הדבר הבא שיקרה הוא ש'העצמי הגבוה' יכנס אל תוך הרשומות האקאשיות ויחזיר את הלוחם בשדה הקרב - 'אתכם' ביחידת חיים אחרת. אדם זה שניצב זקוף בקרב בני האדם, והוא אמיץ בקרב. אינכם מבקשים אגו, אלא אישיות הבטוחה בעצמה. זכרו, אתם מבקשים להיכנס רק אל תוך מה שכבר יצרתם!

לאלה שרוצים לכתוב את הספר, היכנסו ומצאו את הנואם או את הסופר בדנ"א שלכם, עשו זאת! הם נמצאים שם. אני יודע זאת מכיוון שהאנשים שיבקשו מקשיבים וקוראים. הם הנשמות העתיקות של הפלנטה ויש להם את הרשומות האקאשיות המלאות ביותר... את הניסיון הרב ביותר.

לאלה שרוצים ידע רוחני, לכו ומצאו את הצנצנת הרוחנית! בתוכה נמצא השאמאן שהייתם, או המורה הרוחני. הכול שם. אני יודע זאת משום שאני מכיר אתכם!

 

סקירה

 

אם כך ישנם חמישה רובדים-אנרגיות שמופעלים: שיעור חיים - הרובד השני, 'העצמי הגבוה' - הרובד השישי, שני הרובדים הלמוריאנים - רובדים שש ושבע, ורובד הריפוי - הרובד התשיעי. אלו הן המתנות של העידן הזה. הם בין-ממדיים, ואיני יכול לסיים את המסר הזה בנקודה זו בזמן מבלי לבקש מכם עכשיו להשליך את המספרים. אסור לכם לראות אותם כנפרדים כפי שלימדתי זאת עתה. במקום זאת, ברצוני שתראו אותם כליבה של אור שפועמת... כשער. ברצוני לספר לכם על שער ההפעלה: הוא פועם במוסיקה של הצד האחר של המעטה . במדיטציות שלכם, אם תתחברו לאור מתוך כוונה טהורה, תמצאו את ידו של הבורא היוצר מושטת אליכם! מכיוון שהבורא רוצה להימצא! האם ידעתם זאת? האם אמרו לכם שהדרך למציאת האל תהיה קשה? האם אמרו לכם שעליכם לסבול, או שלאל ממש לא אכפת? זה כה רחוק מן האמת! מכיוון שהבורא היוצר רוצה להימצא, משום שהבורא הוא משפחה.

כאשר תפתחו את הדלת, אתם תקבלו עזרה. זו אינה משימה שעליכם לבצע לבד. זו אנרגיה של שיתוף פעולה, של שותפות. אשתמש במושג הזה שוב, הדנ"א הוא שותפות קוונטית. מתרחש שינוי ואם תביטו בו רק מהמימד השלישי, הוא מלא בשינוי ובפחד, בחרדה ובאי וודאות. אפשר שזה מזג האוויר או הכלכלה או בעיות במשפחה או עם חברים או אפילו צרות בעבודה. זה השינוי. אולם יש שינוי אחר שמתרחש. אם תוכלו לראותו בדרך קוונטית, זה השינוי עליו דיברנו במשך עשרים שנה. עכשיו, ניתנים לכם כל הכלים שיאפשרו לכם להתמודד עמו. כולם.

כל הדברים הללו מצויים במה שהמורה, פגי, מכנה 'רשת הכיול האוניברסלית'. 'הרשת' מייצגת את התכונות האקאשיות האישיות של בן האדם, אנרגיה קוונטית שמקיפה אותו, אשר ניתן להשתמש בה ולמשוך אותה. היא כוללת ריפוי, חיים מאוזנים ואפילו מאסטריות. הדנ"א הוא כלי הרכב הפיסי של המצב הקוונטי. מצב קוונטי נמצא בכל מקום. יהיה לכם קשה להבין זאת, בני אדם, אולם למעשה אין פיסות וחלקים של הדנ"א שלכם ברגע זה. הם נמצאים בכל היקום! האל יודע מי אתם, הו ישויות קוונטיות. אם תתחילו להפעיל אותם פיסות וחלקים, 'הרשת' שלכם תשנה את צבעה - הידעתם זאת?

 

ישנן אנרגיות חדשות, והיום תיארנו לכם כמה מהכלים החדשים הקשורים אליהן. הכל התחיל לפני שנים, לפני כעשרים שנים, על מנת להכין אתכם למצב שבו תהיו במקום בו תהיה לכם עזרה. כל מה ששותפי שלי עבר וכל הבמות עליהן ישב הכינו אותו לרגע הזה. מכיוון שהוא יכול להתחיל בהוראה ולכתוב את הספר על הדנ"א של בן האדם. זה מדהים.

 

זה המסר להיום. יקרים, אנחנו מוכנים לעזוב, ואמרנו זאת בעבר שעזיבה היא הדבר שהכי קשה לנו לעשות. החלק שמגיע דרך שותפי אינו רוצה ללכת, מכיוון שאני קשור אליו בדרך זו והוא מרגיש בכך. אולם החלק שנמצא בצד האחר של המעטה, שהוא קוונטי, מעולם לא עוזב. הוא ייצא אתכם בדלת אם תבחרו, יחזיק ביד 'העצמי הגבוה' שלכם, אם תבחרו. איזו מתנה! איזו אנרגיה! אכן, היו שאמרו שהדבר מעולם לא יתרחש, שהאנושות תישאר סטטית ולעולם לא תנוע, שהאנושות לעולם לא תתפתח, לעולם לא תשתנה, תישאר תקועה בתודעה נמוכה. כל זה השתנה בשנת 1987. רבים מכם היו שם, אחראים למה שאירע ואינכם זוכרים כלל. מתרחש הרבה בצדו השני של המעטה שמערב אתכם. כמה מכם יושבים בכיסאות בעקבות זה, ואם זה כך, אתם יודעים אודות מה שאני מדבר.

 

אני קריון. אני מאוהב באנושות. אני מסתחרר באנרגיה של הערכה שדבר שכזה יכול להיות, בעת שאני רוחץ את כפות רגליכם. אני בהערכה שאני יכול להביא לכם מסר מסוג זה, סוף סוף. ברכות, אנושות יקרה, משום שיצאתם לדרך. באמצעות בחירה חופשית, מי יתן ותעזבו מקום זה מוארים יותר מכפי שהגעתם. באמצעות בחירה חופשית, מי יתן ותלכו ממקום זה מוכנים לעשות דברים שאולי לא הייתם מודעים שאתם יכולים לעשותם. באמצעות בחירה חופשית, הפיצו את אור המסר הזה ואת אור מי שאתם... חלק של האל. אני מזמין אתכם לשמוע את המוזיקה...

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020