Light Connections
 
 

 

השינוי מתחיל - אוגוסט 2013

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

המסר המסוים הזה הוא הראשון לשנת 2013.

ישנם אלה שמאזינים עכשיו, ששואלים מה הלאה, לאחר שהסמן עבר את שנת 2012, אלה בני האדם שמדברים, שתמיד מביטים קדימה ולעולם לא לאחור, שבדרך כלל אינם עוצרים ומביטים סביב, שתמיד רוצים למדוד את האנרגיה על פי מה שמגיע בהמשך במקום על פי מה שהיה בעבר או מה שקיים בהווה. ולכן, לא נעסוק בכך עדיין. במקום זאת, נאמר לכם שברצוננו שתעצרו ושתראו מה עשיתם. כדי להביט קדימה, עליכם להבין מה נמצא מאחוריכם, וזה כיבוש של אנרגיה ישנה, מעל ומעבר לכל מה שהנביאים אמרו אי פעם שתהיו מסוגלים לעשות.

 

התזמון של קריון

 

עבור אלה שלא הבינו עדיין, הגעתי בשנת 1989 בישרה על הפוטנציאלים, שהיו צפויים להתרחש בזמן הזה ממש על פי מה שראינו. אלמלא שיניתם את תודעת הפלנטה, אלמלא סימנתם את התחום שלכם באמצעות 'ההתכנסות ההרמונית' של שנת 1987, לא הייתי מתקשר היום דרך שותפי (לי קרול, ת.ג.). היו לו חיים שונים, מכיוון שמעולם לא הייתי מציג את עצמי בפניו כפי שעשיתי. אמרתי לו מוקדם יותר, שאילו היה בוחר שלא לקחת על עצמו את הגלימה שהצעתי - אחרים היו עושים זאת. ולכן הנקודה היא שאתם בראתם אנרגיה שאפשרה לי להיכנס ולהתחיל ללמד את האנושות באמצעות בן האדם.

לא בראתי כלום על ידי הגעתי לכאן, יקרים. אתם אלה שהחליטו לבשל את הארוחה. אני פשוט אחד מהמרכיבים. ברצוני שתביטו סביב, באופן ציורי, במה שהשגתם ובמה שעברתם. התנהלתם בכבדות באנרגיה הישנה ביותר שהתקיימה אי פעם על הפלנטה. לקחתם אור והשלכתם אותו כנגד דברים חשוכים חסרי יושרה, לקחתם אור והארתם כנגד שיפוט ודרמה, ודרך אגב, אתם עושים זאת כבר 18 שנים.

וכמה מכם יאמרו לי שהם עושים זאת הרבה יותר זמן מכך - נכון, אולם 18 השנים האחרונות נחזו מראש כחלק מההיערכות הגלקטית. היערכות גלקטית זו היא יותר מאשר היערכות בשמים, יקרים. כאשר השמש שלכם נערכת עם כדור הארץ ומרכז הגלקסיה, אתם מביטים בבריאה. היערכות זו היא סמן אנרגטי, ולא רק משהו שהאסטרונומים מכירים כנקיפה של ימי השוויון, או מה שהמאיה סיפרו לכם עליו באמצעות לוחות השנה שלהם, או אותו פרקטל זמן שהחישובים גילו לכם. זהו זמן שהיקום יודע עליו ומה שאתם עשיתם סביבו.

 

שחרור

 

עכשיו הכול מתחיל להשתנות, והדבר הראשון שקורה הוא מה שאנחנו נכנה 'שחרור'. עליכם להבין שהרוח נעה לאט, ובמיוחד ביחס למסגרת הזמן של עד כמה תודעתכם יכולה להשתנות מהר על הפלנטה. ולכן אין שעון או לוח זמנים שהרוח נתנה לכם, מחוץ למסגרת של 18 השנים הבאות, שעה שהפלנטה שלכם ממשיכה לחלוף מבעד למה שמכונה 'הסדק האפל', שבגלקסיית שביל החלב. במסגרת 18 השנים האלו, קיים פוטנציאל חזק שאתם תהיו מסוגלים 'לזרוע זרעי תודעה חדשה' שיצמחו במהירות בזמנים עתידיים.

 

שחרור: אם אתם עוסקים בפיתוח גוף ושרירים ואחזתם בידכם משקולת למשך זמן ממושך מאוד, הרי כאשר אתם מניחים אותה, יחלוף זמן לפני השרירים יחזרו למצבם הרגיל. קיים מאמץ בהחזקת המשקולת ועם המאמץ חל שינוי באיזון הגופני. הכימיה של הגוף בתוך השרירים משתנה על מנת לאפשר את החזקת המשקל. ולכן ישנו תהליך שחרור שמתרחש כאשר מניחים את המשקל.

המטפורה הזו ביחס לשחרור אומרת לכם לצאת לחופשה קצרה והפסיקו להילחם באנרגיה הישנה. מכיוון שגם האנרגיה הישנה עומדת להתחיל להשתנות מאחר והיא חלק מהשחרור. גם האנרגיה הישנה אחזה במשהו, היא עכבה אתכם ואת האור. ולכן, שניכם נמצאים לפתע במצב של שחרור. בני האדם החכמים תמיד ימתינו רגע בזמן שהדברים מסתדרים ויראו כיצד הם מתארגנים. בני האדם הלא חכמים ימשיכו לדחוף באופן הישן, ויהי מה. חשוב שתשחררו לרגע ושתביטו בתפישה המשתנה.

 

אנרגיה ישנה היא פשוט אנרגיה ללא אור או חוכמה, ולכן היא תמשיך לדחוף בדרך הישנה ועשויה להיראות לכם אותו הדבר. אולם ההבדל הוא שהיא תהיה ללא כל התחמושת שהייתה לה בעבר. תחמושת זו הוא מבנה 'הרשת הקריסטלית' והיכולת של החשכה לשרוד בדרך שבה עשתה זאת במשך אלף שנים.

 

החשכה

 

מכיוון ששיניתם את מערכת הרשת הממשית של גאיה והבעתם כוונה לעבור את הסמן של 2012 ואל 2013, השתנו הכללים על פיהם החשכה והאור נאבקים זה בזה. עכשיו תהיה לאור השפעה חזקה יותר, השפעה עוצמתית הרבה יותר. הגדרת החשכה היא היעדר אור. לכן החשכה היא הריק שמתמלא על ידי האור, אולם עדיין יש לו אנרגיה, למרות שהוא חלש יותר מכפי שהיה אי פעם. לכן הבה נגדיר דבר מה אחר - את 'תודעת החשכה'.

 

חשכה ואור הם אמצעים, לא ישויות. הם מייצגים את הדרך שבה בני האדם חושבים, את גלי התודעה שמשפיעים על אנשים אחרים ושיוצרים תפישות על כדור הארץ. לכן, כאשר אנחנו אומרים ש'החשכה רוצה דבר זה או אחר', אנחנו מתארים קבוצות של בני אדם חסרי אור. זהו ההפך מעובדי האור, שהם קבוצות של בני אדם שהתעוררו להבנה שהאל נמצא בתוכם. הבנה זו, דרך אגב, נגישה לכל האנושות, מכיוון שהאל נמצא בתוך כל נשמה על הפלנטה. אולם במשך זמן רב מאוד, פשוט לא הייתה הבנה מצד בני האדם שקיימת בחירה אישית ממשית המאפשרת להם להיות משהו אחר מעבר למה שנאמר להם.

לכן הקרב היה תמיד בין התודעה וכמה אור ניתן לתת לאלה שיכולים או רוצים לראותו. אולם כפי שאתם יודעים, רוב האנושות התפלשה באור עמום מאוד שלא השתנה במשך מאות שנים - עד עכשיו. אין מדובר בטוב או ברע. מדובר במיזוג או בהסכמה טבעית של האופן שבו בני האדם חושבים על עצמם ומהי התנהגות הולמת עבור האנושות. יש אפילו שיכנו זאת 'טבע אנושי'.

ובכן, החשיבה הזו של האנרגיה הישנה רוצה להישאר ולהישאר. היא לא תאמין שחל שינוי, אולם היא תפרפר בחוסר איזון לזמן מה, בעודה מתחילה להבין שהיא אינה כה חזקה עוד. תהיה בכך אי נוחות עבורכם.

 

כמה מכם אומרים ש 2013 צריכה להביא שחרור, משב רוח רענן, מכיוון שהצלחתם! הצלחתם! ובכן, אני אומר לכם, שכמו ילד שלא קיבל את מה שהוא רוצה, הרי דרכי החשכה הישנות יפלשו לכל הבקיעים בחיים שרק יוכלו לפלוש אליהם. היא תלחם על חייה ועל הישרדותה, והיא תרגיש בעובדה שהדברים אינם כפי שהיו. ולכן בתקופת שחרור זו, ברצוני שתעצרו. כאשר אתם רואים דברים מכוערים צצים ועולים, אל תחליטו ששנת 2013 אינה מה שחשבתם. כאשר אתם רואים יותר חוסר איזון על הפלנטה, אפילו כמה דברים שלא ציפיתם להם - וכן, יהיו כאלה - אל תניפו את ידיכם ותגידו שזה שוב קורה, שלא חוללתם שינוי, מכיוון שכן חוללתם שינוי. דברים אלה עובדים לאט...

 

תחילתה של ההיסטוריה המודרנית

 

האנרגיה משתנה ואנחנו נתנו לכם מידע זה בעבר. איזון נוהל המאבק נערך מחדש. בכך עוסקים הזמנים האלה. אם תשאלו את אלה ממערכות שמש אחרות שעברו זאת לפניכם, זו הייתה ההתחלה, פשוטו כמשמעו, של ההיסטוריה הכתובה שלהם. הם כלל אינם מביטים במה שהיה קודם. הכל התחיל עכשיו. לכן, כפי שאמרנו בעבר, אם תביטו בעתיד האנושות, הם יצביעו על היום הזה ויציינו אותו כתחילת ההיסטוריה האנושית המודרנית. הם יביטו בכל שקדם ליום זה ויאמרו שאלה היו ימי הברבריות. אלה היו ימי המיתולוגיה המודרנית. אלה היו הימים בהם לא ידעו טוב יותר ועכשיו הם רואים את פני האל בתוכם. אתם צועדים לשם, אולם הדרך קשה ואיטית.

 

זריעת הזרעים

 

השתמשתי פעמים רבות במטפורה של זריעת זרעים, ונבחן אותה מעט יותר על מנת לתת לכם מידע נוסף. המטפורה, כמובן, היא האיכר, ואנחנו משתמשים בה כדי שתראו את כל התכונות שבוחן האיכר, שכולן מוכרות לכם.

בשעה שנאבקתם באנרגיה הישנה, לא חרשתם את השדות והכנתם אותם לזריעה. במקום זאת, עסקתם בהישרדות. עכשיו הזמן להכין את השדות לזריעה, ובתהליך השחרור, אתם פונים פנימה. הכנת השדות היא המטפורה לגילוי העצמי הגבוה, הקוונטיות שבכם, ומעבר באופן אישי למקום, שבו הדברים מתחילים להיות הגיוניים יותר עבורכם בחיי היום יום שלכם.

אני שומע אנשים שנמצאים בחדר ושקוראים את המילים עכשיו שמבקשים 'עזור לי, עזור לי'. אינכם חושבים שאני יודע מי נמצא כאן? לכן אומר לכם את הדברים הבאים שאתם יודעים מי אתם, יקרים, וברצוני שתירגעו לרגע. אתם אהובים יותר מכפי שאתם משערים בנפשכם. האל מכיר אתכם יותר מכפי שאתם חושבים שהוא מכיר, ומה שאתם מרגישים עכשיו הוא זמני. אם אתם מתחננים לעזרה, אתם בחוסר איזון. הגיע הזמן להירגע בחיק האל ולדעת שאתם אהובים. יש עוד זמן. אתם תשרדו. אתם תצליחו.

 

ישנה חוכמה בתוכנית של מטפורת הזריעה. ראשית, אתם חורשים את השדות, לאחר אתם מפזרים דשן וחומרי הזנה. לבסוף, אתם מוכנים לזריעה. השדות אינם מוכנים כעת, עליכם לעצור ולהכין אותם. לכן כל הדיבורים האלה הם מטפורה על חקלאות. יתכן שלא הכול יהיה הגיוני בעיניכם, אולם המשמעות היא שהנקודה שמבדילה בין הישן והחדש מתרחשת עכשיו, ורק עכשיו אתם יכולים להתחיל לעשות את הדבר שלשמו הגעתם. עדיין לא זרעתם את הזרעים. חייבים להכין את השדות. בתהליך ההכנה, אתם תגלו שקל יותר להיאבק באנרגיה החשוכה, דבר שיאפשר לכם לזרוע.

תרחישים חדשים יצוצו ויראו שהדברים האלה נכונים. אתם לא תאמינו שהתמודדתם בקלות כה רבה עם כמה מהאתגרים. מכיוון שעכשיו האנרגיה תומכת בכם והיא לא עשתה זאת לפני שנה. שנת 2013 היא באמת נקודת הבדלה של כוונה ומשפיעה על ההגשמה. אתם מתחילים להכין את השדות לאנרגיה חדשה ומתחילים לזרוע את הזרעים ומשתמשים בדברים שיש לנשמה העתיקה: חוכמת העבר. זרעי חוכמה אלה נזרעים בכלכלה, בממשלה, במשק הבית ובמשפחות. אלה הם זרעים של יושרה והם ידברו על חוכמת ההתאחדות במקום ההיפרדות.

 

האיכר החובב

 

תכונות אנושיות מתחילות אז להשתנות, ובייחוד הטבע האנושי, אולם זה קורה לאט.

דמיינו איכר חובב. אין לו מושג מה הוא עושה, אבל יש לו חבילת זרעים. הוא קורא את ההוראות, מכין את השדות, וטומן את הזרעים בקרקע. הוא נרגש מאוד! אז הוא רץ הביתה, אולם אינו מצליח לישון. הלילה חולף, השמש זורחת, והוא רץ לשדות עם שחר כדי לראות מה קרה. ו… אין שם כלום! היכן טעה? אין כלל יבול!

שום דבר לא קרה, אומר האיכר. האם בכלל זרע משהו? זה מצחיק כמובן, מכיוון שכל איכר יודע שהיבולים צומחים לאט. למעשה, הם צומחים כל כך לאט שאינכם יכולים לראות אותם בצמיחתם! אתם רוכנים מטה, מביטים בצמח, ואתם יכולים אפילו לצעוק עליו: "גדל!", אולם כלום לא קורה. אז שבוע לאחר מכן, אתם מבינים שהצמח גדול יותר, ולאחר עוד שבוע, הוא גדול אף יותר. בתוך תקופת זמן מסוימת, הוא מבשיל ויוצר את היבול שזרעתם.

 

אלה אפוא הדברים שאנחנו אומרים לכם: צמיחת זרעי התודעה תהיה תהליך איטי. יחלפו 18 שנים רק כדי לזרוע אותם! אז כמה זמן יחלוף לדעתכם לפני שתראו את הפרח? חלקכם יאמרו, הו לא! התגובה הראשונה של הנשמות העתיקות לחדשות האלו תהיה שזה לא מה שהם רצו לשמוע. יתכן ותשאלו לאחר מכן מדוע אתם כאן, ומדוע שלא תלכו פשוט 'הביתה'? יתכן ותאמרו לי שהחלטתם לפרוש ברגע זה מעבודתכם, שביצעתם את משימתכם, עברתם את הסמן, מדוע שיהיה לכם אכפת בנקודת זמן זו? תשאירו זאת לדור הצעיר יותר...

 

לכן אומר לכם עכשיו, עובדי אור, שהדרך היחידה שבה היבולים יצמחו היא באמצעות שימוש באור עמו הגעתם לכאן. זהו זה. אתם הרמתם את הכפפה, עטיתם על עצמכם את גלימת האחריות לשמה באתם, ונעתם קדימה כדי לוודא שהיבולים יצמחו. ברצוני לומר לכם שמה שעברתם עד כה הוא החלק הקשה ביותר. הדברים שתעברו בהמשך יהיו קלים יותר עם הזמן. אולם עדיין זה ייקח יותר זמן מכפי שאתם רוצים. מה שאתם עומדים לראות, לאט מאוד, הוא את הופעת אנרגיה אנושית חדשה. היא תלבש צורות רבות, אולם אתם עומדים לראות דברים חדשים. הבה נבחן רק אחד מהם.

 

רעיונות חדשים - אינכם יודעים את אשר אינכם יודעים

 

בתקשורים שהעברנו לאחרונה, סיפרנו לכם על כמה מההמצאות החדשות להן תוכלו לצפות בעידן חדש זה. אולם כעת אנחנו מדברים על רעיונות חדשים ותפישות חדשות של חשיבה. לאחר שהדברים האלה יתרחשו, וכאשר תבחנו אותם במבט לאחור, תשאלו את עצמכם מדוע לא חשבתם על זה קודם? והסיבה היא שלא הייתם מוכנים לכך. וכאן עולה תהליך שקשה לנו להסביר לכם, מכיוון שבני האדם אינם רוצים לשמוע זאת.

 

בני האדם מאמינים שהמוח שלהם מסוגל לכל מחשבה שניתן לחשוב ביקום ושהשמים הם הגבול. הם מאמינים שבכל זמן נתון, כל אינטלקטואל יכול לחשוב על כל דבר שדרוש, שהוא השלב הבא בחשיבה מתפתחת. עם זאת ההיסטוריה אינה מראה זאת, האין זאת? במסרים קודמים הצבענו על כך, ונתנו לכם חומר למחשבה. ציינו את העובדה שצריך היה להיות ברור לכם כיצד לטוס, וכמובן, עכשיו זה ברור. בעודנו

מדברים, אלפי אנשים נמצאים באוויר, טסים ממקום למקום בעזרת עקרונות שהציפורים הראו לכם לפני אלפי שנים. עם זאת זה חדש לאנושות, ותחום שפותח רק לאחרונה. כמה זמן התבוננתם בציפורים ורציתם לעוף? כמה זמן תרבויות מסוימות העיפו עפיפונים? אולם מעולם לא הבנתם זאת! האם זהו אדם בעל יכולת חשיבה בלתי מוגבלת? לא הצלחתם להבין כיצד לעשות זאת!

לבסוף, לפני כמאה שנים, שני בוני אופניים הצליחו להגשים זאת. אני שואל אתכם, האם נראה שקרה כאן משהו מעט בלתי רגיל? האם ידעתם שאותם בוני אופניים הקדימו לשבור את שיא התעופה האנושית רק בשבוע לערך? אחרים על כדור הארץ עבדו על הנושא באותו זמן. האם ידעתם? הסיבה היא מכיוון שהרוח שותלת רעיונות והמצאות כאשר אתם מוכנים, ולא לפני כן. רעיונות ברורים לכאורה אלה הם בלתי נראים, עיוורים ובלתי מושגים לבני האדם מכיוון שהם אינם יכולים לחשוב עליהם. אתם רואים תכונה זו בכל מקום באנושות, בין אם אתם יודעים זאת או לא.

 

כמה שנים הרגשתם שעליכם לבנות מבצר סביב הערים שלכם ולחסום בני אדם אחרים מערים אחרות? בני האדם בנו חומות וערכו קרבות דרך קבע כדי שהאחר לא יזכה ברכושם. כמה זמן נדרש לכם כדי להבין

שאולי אתם יכולים לחלוק את המשאבים שלכם, או אולי אפילו לסחור עם אנשים אחרים כדי ששני הצדדים יזכו במשאבים ושבתהליך זה כולם מרוויחים? איזו תפיסה! ובכן, האמת היא, שזה לא היה מזמן. רק בשבעים וחמש השנים האחרונות הבנתם שאתם יכולים לאחד דברים במקום להפרידם. מדוע לא הבנתם זאת לפני אלף שנים? במקום זאת, המשכתם לסגור את הגבולות שלכם ולבנות צבאות שישמרו על ביטחונכם. עכשיו, לפתע צץ רעיון של 'קבוצות של מדינות' שחולקות משאבים משותפים, סוחרות ללא מכס, ושיש להן תודעת הגנה משותפת. האם שמתם לב לכך? ובכן, היכונו לעוד, מכיוון שיהיו יבשות שלמות שתעשנה זאת בעתיד. אולם מדוע זה לוקח כל כך הרבה זמן?

עד ממש ממש לאחרונה, אתם הייתם כובשים. זה כל מה שעשיתם, מכיוון שזה כל מה שחשבתם שאתם יכולים לעשות. צבאות חיסלו בני אדם אחרים כדי לכבוש את האדמה עליה ישבו ואת המשאבים שלהם. זו הייתה החשיבה של אותם זמנים. עכשיו אתם אומרים שכבר אינכם כאלה... ובכן, לא בדיוק, לא ממש, אולם כך תהיו.

 

רעיונות חדשים הם דברים עליהם לא חשבתם מעולם. הרעיונות האלה יינתנו לכם על מנת שיהיו לכם תשובות לשאלות העמוקות ביותר שהחברות שלכם שאלו את עצמן מאז שנולדתם. המצאות יספקו מים נקיים לכל אדם על הפלנטה, בזול ובכל מקום. המצאות יעניקו לכם אנרגיה, בזול ובכל מקום. הרעיונות האלה ימחקו את כל הסיבות שיש לכם כעת לזיהום, וכאשר תזכרו בזמנים האלה, אתם תאמרו לעצמכם שהפתרון הזה תמיד היה שם, ומדוע לא חשבתם עליו ועשיתם זאת קודם? זה מכיוון שעדיין לא הגיע הזמן ואתם לא הייתם מוכנים. לא זרעתם את הזרעים ונלחמתם עדיין באנרגיה הישנה, תוהים האם תשמידו את עצמכם לפני שנת 2012. ובכן, לא עשיתם זאת.

 

הדברים עליהם אתם תוהים הם מצחיקים, והדברים שהסוציולוגים שלכם מחשיבים כ'בעיות העכשוויות הגדולות של המין האנושי', מכיוון שהרעיונות החדשים שלכם פשוט יסלקו את התפישות שעומדות מאחורי

השאלות, ממש כפי שקרה בעבר. אתם זוכרים? לפני מאתיים שנה, תחזיות הסוציולוגים אמרו שייגמר לכם המזון, מכיוון שלא הייתה די אדמה כדי לספק את צרכי האוכלוסייה הצומחת. ואז גיליתם כיצד לדשן ולגדל יבולים כמה פעמים בשנה. לפתע, כל חלקת אדמה יכלה להפיק הרבה יותר מכפי שהפיקה בעבר. אתם זוכרים את התחזיות שקבעו שיגמרו לכם עצי ההסקה המחממים את ביתכם? קרוב לוודאי שלא. זה היה לפני שהומצא החשמל. ויש עוד ועוד.

לכן, היום השאלות מוזרות במידה זהה, כפי שתראו.

1. כיצד תחזקו את רשתות החשמל של האומות הגדולות שלכם על מנת שהן לא תהיינה פגיעות לכשלים או שלא יזדקקו לשיפורי תשתיות גדולים ויקרים? מכיוון שהקור מגיע, ואתם תזדקקו לאנרגיה רבה יותר. 2. מה אתם יכולים לעשות בנוגע לזיהום?

3. מה בנוגע לצפיפות אוכלוסין? כמה מומחים יאמרו לכם שמגפה תהיה התשובה; הטבע - גאיה - יהרוג בערך שליש מאוכלוסיית כדור הארץ. המוחות הטובים ביותר של המאה עוסקים בשאלות האלו ואומרים לכם שצפויות לכם בעיות ממשיות. שמעתם את הדברים האלה כל חייכם.

 

הרשו לי לשאול אתכם את השאלות הבאות:

1. נניח שיכולתם לוותר לגמרי על רשתות החשמל? אתם יכולים וכך תעשו.

2. נניח שמקור הגורם לזיהום פשוט ייעלם, בעקבות רעיונות חדשים והמצאה חדשה, והסביבה תתחיל לתקן את עצמה?

3. צפיפות אוכלוסין? אתם מניחים שהאנושות תמשיך ללדת ילדים בקצב המסחרר, משום שהאנשים טיפשים ואינם יכולים להתאפק. זאת, יקרים, היא תודעה ונושא הקשורים לחינוך והמצב עומד להשתנות. דמיינו מצב של אפס צמיחת אוכלוסין במדינות רבות - דבר שיהיה שכיח. האם שמתם לב שכמה מהילדים שלכם היום מתחילים לתהות האם עליהם כלל להביא ילדים משלהם? איזו תפיסה!

 

התכוננו להפרדה בין הישן לחדש

 

שחר חדש עולה, אולם זה הכול. השמש מתגנבת אל מעבר לאופק כאילו אומרת 'חזרתי'. אולם אתם לא תזכו לראות שמים בהירים, עובדי אור, לפחות לא לזמן מה, מכיוון שבתהליך השחרור יהיה עליכם להתמודד עם ההפרדות שיתרחשו. אלו יהיו ההתנגדויות לאנשים שלא רוצים לעבור אל האור ושרוצים להמשיך לאחוז במה שיש להם, מכיוון שהדבר עובד עבורם. הם מרגישים שזו הדרך הנכונה, מכיוון שהיא עבדה עבורם בעבר ומשום שזוהי דרך החיים שלהם, ההישרדות. הם לא יבינו שהדברים משתנים באופן דרמתי.

כל התהליכים, במה שאתם מכנים 'קהילת העידן החדש', מהתקשור שאתם רואים כאן ועד לתהליכים שבהם משתמשים המרפאים, כולם יעברו כיול מחדש. כמה מהאמיתות שלמדתם בנוגע לאופן שבו 'אתם עושים את הדברים כהלכה' לא יעבדו עוד. יהיה מיקוד רב יותר בסמכות של נשמה אחת. כלומר, יהיה פחות מיקוד בקבוצות ויותר בהבחנה אינדיבידואלית. קראו לזה פיזור או פירוק של חוכמה המבוססת על ארגון, ודגש על חוכמה המבוססת על הפרט.

ואתם תאמרו לי שזה אינו הגיוני, שכולם יודעים שאם מערבים אנשים אחרים, מקבלים תוצאות טובות יותר מכיוון שבסיס החוכמה גדול יותר. באמת? התכוננו לתפישה שונה לחלוטין, יקרים. כמה יחידות חיים היו לנשמתכם? חשבו עליהן כעל 'ועדת החוכמה' שלכם והסתמכו עליה, ורק עליה, לקבלת התשובות לכל דבר. ואתם תאמרו לי שזה מטורף, ותשאלו מה בנוגע לכללים, למבנה, למטרות משותפות, ולמאמץ קבוצתי שעוזר לבנות רעיונות ואנרגיה? תשאלו האם אתם עומדים לוותר על הסכמה משותפת בסיסית? מכיוון שהעקרונות האלה הם פשוט הגיון בריא, בעיניכם.

יקרים, כיצד אתן לכם תפיסות שעדיין אינכם יודעים אודותיו? מידע חדש שנגיש עכשיו הופך את ההגיון הבריא של היום, למיושן, לטפשות המחר. מה אם, גורם חוכמת הפרט, המבוסס על כל יחידות החיים הקודמות שלו, יבנה בתוכו מערך של הנחיות שמשותף לכולם? נניח, שקיימת תבנית מקודשת נגישה ומשותפת, אולם שניתן להתחבר אליה רק באופן אישי? אז הפרט מגלה את התשובות המקודשות מהצד האחר של המעטה, במקום ועדה של בני אדם העורכים פגישה. חשבו על הדברים האלה לפני שתגידו שמה שנחשב בעיניכם ל'היגיון בריא' הוא משהו שלמעשה יימשך לעד.

 

כל הדברים האלה יהיו חדשים, והדבר יהיה כמו תקיעת אצבע בעין עבור רבים שבמשך כל החיים חשבו שהם יודעים הכול, רק כדי לגלות שישנם אנשים שנעים קדימה ושחולפים על פניהם, עושים דברים שהם לא חשבו שאפשריים כלל. לכן, צפו לפיצול מאלה שפשוט לא יאמצו את הדברים החדשים האלה, ורבים מהם יהיו נשמות עתיקות.

כל מש שאנחנו דנים במסר זה מתאימים היישר לתחומי העניין של הנשמות העתיקות ששומעות וקוראות את החומר הזה. ישנם אלפי נשמות עתיקות שקוראות זאת 'בעתיד'. אומר לכן כבר עכשיו שאני יודע שאתם קוראים. לא רק שאתם התקווה החדשה של הפלנטה, תמיד הייתם תקוות הפלנטה. אין כאן שום דבר חדש מלבד העובדה, שסוף סוף, זה יהיה קל יותר. אבל לזמן מה, עליכם להבין את תהליך השינוי ושינוי זה אינו נראה תמיד כדבר טוב. לכן היכנסו על קצות האצבעות אל תוך אנרגיה חדשה זו, במקום להתפרץ קדימה עם אמת חדשה. אתם נעים אל תוך האור בדרכים רבות יותר מכפי שעשיתם בעבר ואפילו 'האמת' שלכם עשויה להשתנות.

 

הנשמה העתיקה-החדשה

 

הרשו לי לסכם. אנחנו זקוקים לכם. לא סיימתם את המלאכה, ואף אחד אינו עוזב. יהיו תקשורים נוספים, יהיו עוד ישויות נוספות מסייעות שיגיעו. מידע רב עוצמה יגיע ממקורות שכלל לא חשבתם אפילו שאוחזים בו. אתם תהיו מסוגלים להבחין אם הוא אמיתי או לא, וזה יהיה קל. תוכלו לדעת על פי אנרגיית המסירה ועל ידי מה שנאמר. כל מה שיהיה עליכם לעשות הוא לשמוע מעט מהמידע ואתם תדעו אם המתקשר מעמיד פנים. כלומר שהחלק שבכם שמכונה הבחנה מקודשת יתעצם.

יהיו לכם כוחות אינטואיטיביים טובים יותר, מכיוון שהם אינם משליכים את עצמם עוד כנגד החשכה. כל הדברים האלה יקרו לאט. אולם דעו שאנחנו זקוקים לכם, ואנחנו צריכים שתתלהבו ממה שעומד לבוא. אתם יוצאים זה עתה מעידן חשוך של יותר מ 30,000 שנים. אני אומר לכם שוב, יקרים, שיגיע יום, אולי מוקדם יותר מהנקיפה הבאה, שבו ההיסטוריה האנושית לא תחשיב כלל את השנים שקדמו לשנת 2012 כחומר מחקר סוציאלי תקף ובר קיימא. לדבר זה נשואות עיניכם עכשיו – להתחלתו של עידן חדש.

 

הילדים החדשים

 

אני חושב שהאירוניה של המסר היא זו, שבני האדם שיושבים מולי אומרים שהם עייפים. הם נאבקו זמן רב, והם ימשיכו לעשות זאת כל עוד אנחנו מתכיילים מחדש. כאשר הם יעברו לצד האחר של המעטה, כפי שהם תמיד עושים, הם יחזרו כמובן כילדים, אולם הדנ”א שלהם יהיה שונה מכפי שהיה בכל שאר הפעמים.

כנשמות עתיקות, לא יהיה עליהם לעבור לעולם שוב את מה שהם עברו בעבר, מכיוון שהאנרגיה הישנה לא תהיה כשהייתה. הם יתעוררו עם ידע מלא ביחס למהות שלהם, ותכונות חדשות של מורשת אקאשית. כילדים, הם יידעו ויראו את הצבעים, תהיה להם ראייה בין מימדית. כילדים, תהיה להם זהות של היותם נשמות עתיקות והם יידעו שהם חיו בעבר. הם ידעו לשם מה הם נמצאים כאן מכיוון שעד שיגיעו לגיל 13 תהיה להם תפישה טובה בנוגע לשיעורי החיים. אולם אלה הם ... אתם! הרגע תיארתי אתכם - את כולכם! נשמות עתיקות, זהו אחד מהשינויים הגדולים ביותר שתראו אי פעם וייתכן ויחלוף דור, אולם זה עומד לקרות. ואלה שישמעו אז את המילים ושיקראו אז את המילים יידעו שאני צודק, והם יתעוררו מחדש על כדור ארץ עם תפישה חדשה לגמרי של תודעת מציאות.

מחנכים בכל רחבי העולם יכיילו מחדש את הוראתם מכיוון שהילדים יהיו שונים. פעם נוספת, דברים אלה אינם מה שאתם חושבים. זה אינו רק זמן חדש, אלא אדם חדש. הדבר היחידי שאנחנו יכולים לומר הוא שאמרנו לכם שזה יקרה. הגעתי לפני שנים רבות, בשנת 1989 ואמרתי לכם שאתם לא תשמידו את עצמכם כפי שניבאו הנביאים שלכם, שזה פשוט לא יקרה. אמרתי לכם שיש פוטנציאלים טובים בהרבה. אמרתי לכם לחכות ולראות שזה קורה. צפו לכך!

אולם היו אלה שהם נשמות עתיקות שאמרו, לא, הם אמרו שקריון הוא התגלמות הרשע מכיוון שהבאתי מידע שעמד בניגוד לכל מה שהם ציפו. הנה אתם יושבים בשנת 2013 ואני יכול לצעוק שצדקתי. אולם במקום זה אצעק שצדקתם. מכיוון שאתם בראתם את השינוי הזה. אתם הבאתם אותי לכאן. אתם נשאתם אותנו על פני השינוי, יקרים!

 

יברך האל את בני האדם ואת כל מה שהם מייצגים ביקום.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020