Light Connections
 
 

 

מסר ליהודים 2 - אוקטובר 2005

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהאנרגיה המגנטית ('השרות המגנטי' אינו מיתרגם היטב לעברית, ולכן קריון השתמש במילה 'אנרגיה', ת.ג.)

 

פעם נוספת אני בא למקום המתוק הזה, מקום בעל ארשת עדינה. רגעים מעטים אלה מאפשרים לפמליה להיכנס. מבחינה אזוטרית, אלה הם זמנים שבהם אנרגיה גדולה יותר משלכם זורמת אל תוך מקום זה. למרות שאיני מדבר על כך לעתים קרובות, הרשו לי לומר לכם לשם מה הגיעה הפמליה הזאת לכאן. יש שאומרים שזה עניין טקסי. יש שאומרים שהמיקום הוא שחשוב, היכן שהם נמצאים, לצד מי הם ניצבים. אולם עליכם להבין שהם בין מימדיים. בבין מימדיות אין דבר כזה 'היכן'. גם המרחק אינו קיים. הזמן אינו משמעותי. ולמרות זאת, הם כאן, מחוץ לזמן ולמרחב.

 

לכן הרשו לי לספר לכם על התפקיד שלהם: כולם באים עם הידיעה של מי אתם, וכל אחד מהם מכיר את שמכם. מטפורית, הם יושבים לצדכם ברגע זה. כמה מהם ניצבים מאחוריכם. אה, אני יודע, אני מדבר בדרך אזוטרית, וישנם אלה שישאלו האם אני יכול להוכיח דבר מכל זה - ובכן איני יכול להוכיח זאת, אולם אתם כן יכולים. זוהי דרכה של הרוח, בני האדם חייבים להיות אלה שמוכיחים זאת לעצמם. אפשרו ללבכם להבחין במה שמתרחש.

אלה שעליהם אני מדבר מגיעים עכשיו. אתם עשויים לומר שאין כל מרווח בין הכיסאות. עבורנו, ישנו מרחב אינסופי בין הכיסאות. הם גדולים מאוד וקטנים מאוד, והם כמעט במקומם סביבכם. בני אדם יקרים, יש לכם בחירה חופשית ואנחנו מצייתים לחוקים. הם אינם רשאים לגעת בכם אלא אם אתם מאפשרים זאת. ורק באמצעות חיבור הלב שלכם אתם יכולים לאפשר זאת. רק באמצעות התחייבות עזה לאמונה שאומרת, כן, אתם יודעים שיש עוד.. ואז לאט, הם רשאים לגעת בכם.

ברגע שחיבור זה נוצר, אפשרו להוכחה להיראות! כמה מכם יחושו בנגיעה הערב. כמה מכם ירגישו בה בכתפיכם ובזרועותיכם. לפעמים ברגליכם ובראשכם, אולם זהו חיבור שנעשה אשר מעצים את המסר של קריון. הוא מאפשר לכם לראות מעבר לראייה שלכם, כאילו שהתחברתם למקום בין מימדי. לכן הפמליה נמצאת כאן, עבורכם, מכבדת אתכם ואת הבחירה החופשית שלכם.

 

שוב אנחנו אומרים שיהיו כאן אנשים אשר יטילו ספק שדבר מכל זה מתרחש, שדבר שכזה אפשרי. אתם עשויים לומר שהם אינם מאמינים, אולם האירוניה היא שגם להם יש פמליה זו. הם אהובים ממש כמותכם, ועם בחירה חופשית, אלה שאינם מאמינים יעזבו מקום זה ולעולם לא יבינו או יאמינו שהייתה פמליה אשר הקיפה ואהבה אותם. כזו היא אהבת האל. היא מאפשרת לבני האדם לצעוד ממקום למקום, ללא כל הפרעה מצד הרוח. לכל מקום שאליו ילכו, יש להם את ההזדמנות לגלות תגלית רוחנית באמצעות בחירתם החופשית. רק אם הם יפתחו את הדלת בעצמם, נוכל להראות את עצמנו ולהתחיל בתהליך ההעצמה, תהליך שמביא שלווה ובריאות. הוא מתחיל באמצעות כוונה, ואלה שבאו לכאן לכבודכם נמצאים כולם במקומם כדי לעשות דבר זה בדיוק. משמעות הדבר היא שהם מוכנים, כולנו מוכנים. הרשו למסר הזה להיות מסר שלא תשכחו לעולם.

 

אני עומד לדבר על הנושא הדגול והגדול מכולם, נושא שיש לו היבטים רבים, כיוונים רבים. זהו שיעור על עוצמתה של האהבה. אתם עשויים לשאול כיצד זה קשור למצב, מכיוון שעבור הישראלים, משמעותה של מילה זו היא בדרך כלל המאבק עם הפלשתינאים, כמו גם עם אלה ששונאים ומתעבים בגלוי את ארצם, בעודי מעביר לכם הוראה זו, אמרו לי אתם את התשובה לשאלה הזאת, מכיוון שעליה להיות ברורה.

כל אדם בוגר כאן הרגיש בזמן כלשהו רגשות אהבה כלפי אדם אחר. זהו טבע האדם ואין זה משנה מאיזה גזע הוא, או מאיזו תרבות. אנשים מתאהבים באנשים. איזו תחושה נהדרת! האם אתם זוכרים אותה, האם אתם זוכרים כאשר הרגשתם אותה לראשונה? אנשים עושים דברים מוזרים כשהם מאוהבים, אתם זוכרים? הם קופצים מעלה ומטה מרוב שמחה. הם עושים מעצמם צחוק ומספרים על כך לחבריהם. כיף לצפות באנשים מאוהבים! איזו אנרגיה זורמת ביניהם!

הפסיכולוגים והרופאים שלכם אמרו את הדברים הבאים בנושא האהבה, שהיא כה מדהימה, שהיא דומה לאי שפיות זמנית. איזו אנרגיה היא להיות מאוהב! ואני מקדים ואומר לכם זאת, מכיוון שרבים מכם הרגישו זאת וזוכרים את ההרגשות. זכרו את הפעם הראשונה שעיניכם נחו על האדם שהיה כה חשוב לכם, וכל הרגש שבא בעקבות אותו הזמן. כעת אמרו לי, האם זו אמת או שקר? האם זה אמיתי או דמיוני? ומה אם כל זה התרחש בתוך גופכם? באופן כימי. המוח שלכם מושפע. כל הדברים האלה יחד יוצרים אנרגיה בין אנשים שניתן להרגיש בה. כולכם יודעים על מה אני מדבר. זו אנרגיה טהורה והיא מציאותית ביותר!

והאם הדבר נכון גם לגבי בעלי חיים? כמה מכם מאוהבים בבעל חיים? אני כבר יודע את התשובה, מכיוון שאני יודע מי נמצא כאן. אתם אוהבים את האהבה ללא תנאי שבעל החיים מעניק לכם, כאשר אתם מביטים בעיניהם, אתם רואים שם דבר מה יקר. האם אתם מופתעים שבעל החיים מרגיש כך? לעתים כה קרובות הוא מחזיר לכם אהבה. כיצד ייתכן שתהיה אהבה בין בן אדם לבין בעל חיים פשוט, חלקם קטנים מאוד וחלקם גדולים מאוד. הנה יצור שאין לו אינטלקט ושאינו יכול אפילו לדבר בשפתכם, ועדיין, הוא אוהב. מה אם האנרגיה המכונה אהבה היא תכונה אוניברסלית? אני אשאל אתכם כמה שאלות על כך בעוד רגע.

 

אהבה זו היא דבר אנרגטי ועוצמתי מאוד. כאשר אפילו בעלי החיים שעל הפלנטה יכולים לחוש בבן האדם המעניק להם אותה, האם אתם חושבים שיש אנרגיה ממשית שמועברת עם רגש האהבה?

שותפי (לי קרול, ת.ג.) הראה לכם אותה היום. כאשר החוקר שחקר את המים ביצע את הניסויים שלו (דר. אימוטו, ת.ג.), הוא ביקש מבני האדם לכוון את מחשבות האהבה שלהם אל תוך המים, וראיתם את ההוכחה הציורית שהמים השתנו. כן! מה אם הטבע מגיב לאהבה? אני אומר לכם הוא שישנו שדה חזק מאוד שמתחבר לרגש האהבה הזה. הוא יכול לשנות את הכימיה שבתוך בן האדם. זהו שדה שבעלי החיים שבעולם מרגישים אותו. אפילו הטבע מגיב אליו. לכן האם זו הגזמה של הדמיון שלכם לחשוב מה הוא עשוי לעשות מבחינה אזוטרית? מה אם האהבה, ורגש האהבה, הם בין מימדיים? איזה סוגים של השפעות הם היו עשויים להפעיל סביבכם? מה היה קורה אילו יכולתם בדרך כלשהי לכוון את ההשפעות של אנרגיית האהבה הבין מימדית הזאת למקום מסוים? האם היה הדבר מחולל שינוי?

 

המלאכים יודעים מה אתם חושבים. אין כל שיפוט, רק הבנה יפה וחכמה. אולם המלאכים שמקיפים אתכם עכשיו ממתינים למשהו. אומר לכם מהו הדבר הזה בעוד רגע.

לרגש שהוא אהבה וחמלה יש שדה בין מימדי. יתכן ועבורכם אין לכך משמעות, אולם עבורנו המשמעות זה כמו אור זוהר שמאיר את החשכה. האם אתם יכולים לחשוב, ולו לרגע, שלרגש האהבה יש יכולת לשנות את הדנ"א שלכם? אתם עשויים לומר שזה הרבה יותר מדי פשוט ונדוש. שאתם יכולים לאהוב את עצמכם חזרה לבריאות! ובכן, זו התחלה טובה, והיא מלאה באמת עמוקה.

בחנו את עבודת האנרגיה החדשה על הפלנטה לרגע, ואת המורה פגי ואת העבודה שניתנה לה, להדריך בזהירות את המידע שלה לפלנטה. כאשר היא התחילה את ההוראה שלה, היא היתה חייבת תחילה ללמד כיצד להיות מלאי חמלה. היא התחילה את השיעורים שלה בנושא האהבה. מדוע? האם זה חלק ממשי מהריפוי?

אני מבקש מכם להבין שהאנרגיה של האהבה היא אוניברסלית לחלוטין, שהיא עולמית ובכל מקום. האם זהו כלל בסיסי שמעולם לא חשבתם עליו אפילו? מה אם לפני שהייתם לעשות כל דבר שהוא, היה עליכם ללמוד לאהוב? מה אם הייתי אומר לכם שאנרגיית האהבה הזאת מדליקה אור שלמעשה מתחיל תהליך של רטטים גבוהים יותר. האם ידעתם זאת? מה אם אנרגיית האהבה הזאת היא זרז כמעט לכל תהליך של צמיחה שרוצה האדם?

אנשים רבים כל-כך רוצים לגעת באל. הם יעלו מדרגות רבות, על מנת להגשים זאת. הם יצעדו קילומטרים, והם יבצעו תנוחות מוזרות, יאמרו את המילים, ישירו את השירים, יחזרו על התפילות ויזמרו את המזמורים. ובסופו של היום, שום דבר אינו קורה - אז הם יעשו זאת שוב, יחשבו שהם אינם ראויים לתשומת לבו של האל.

 

אני אומר לכם שמהות תשומת לבו של האל פשוטה הרבה יותר, פשוטה אף יותר מהתהליכים שבני האדם שייכו לה. מדובר בחמלת האהבה! ובכן, אתם עשויים לשאול איזה סוג של אהבה? ישנם סוגים רבים לאהבה, והיכן עליכם להתחיל... אם כך אני עומד לשאול אתכם כמה שאלות. ענו עליהן כאשר אתם שומעים אותן. השאלות האלו ניתנות לכם כדי שתוכלו לבחון את עצמכם ולזכות בהבנה ובגילוי כתוצאה מכך.

 

כדור הארץ

 

האם אתם מסוגלים לאהוב את כדור הארץ? האם אתם מסוגלים לאהוב את גאיה? אתם תשמעו עוד על גאיה מקריון. ככל שהפלנטה רוטטת בקצב מהיר יותר, הדבר כולל גם אתכם. כמה מכם מרגישים שהפלנטה

יצאה מכלל שליטה עם הסערות ורעידות האדמה. וזה עשוי להישמע מוזר ומשונה, אולם האם הייתם רוצים להחזיר את הפלנטה שתהיה תחת שליטה? אם כן - הפנו לגאיה את אהבתכם! אתם עשויים לומר איזו תפישה משונה היא זו. האם אתם יכולים להיות מאוהבים בכדור הארץ? כן! כמה מכם יכולים. כמה מכם יודעים אודות מה אני מדבר. האם אתם יכולים לאהוב את כדור הארץ כפי שאתם אוהבים אדם אחר או את האל? כן! הנה הזמנה לנסות, מכיוון שדבר מוזר מתרחש. כאשר אתם שולחים את אהבתכם אל תוך כדור הארץ, ישנו מעגל של אנרגיה שנשאר שם. כל אלה שנולדים על הפלנטה יכולים אז לחלוק את החמלה והאהבה שאתם שולחים אליה. במילים אחרות, הילדים מקבלים אותה! חשבו על כך כעל מצבור של אהבה שהילדים החדשים של הפלנטה יראו אותו וישתמשו בו.

זה מורכב, אולם אנחנו מתאמצים לפשט זאת. חשבו על המשמעות של הדברים. האם הייתם רוצים שהדורות הבאים כאן בישראל יוכלו להרגיש את מה שאתם מפקידים באדמה? לא דיברנו על כך בעבר, אולם חשבו על כך. אלו הרגשות אתם מעניקים לילדיכם עכשיו? איזה דברים אתם אומרים לכדור הארץ שהדורות הבאים שלכם ירגישו בהם, יקלטו אותם ויעבדו עמם?

 

התאים שלכם

 

יש עוד עניין מוזר, אתגר עבורכם. האם אתם יכולים לאהוב את המבנה התאי שלכם? אני מדבר על התאים האינדיבידואליים של גופכם. אתם עשויים לומר שזה די מוזר, אולם נתתי לכם מידע באמצעות שותפי, שדיווח על תוצאות שהשיגו אחרים שאכן קיים צופן בגוף שלכם, ושהצופן הזה אומר שקיים בתוככם אל. (הכוונה ל'קוד האלוהי' של גרג בריידן, ת.ג.) כל פיסה של חומר גנטי נושאת בתוכה את הצופן הזה. לכן, אני אומר לכם, אם תוכלו לאהוב את המבנה התאי של גופכם, הוא יידע על כך ויגיב.

כמה מכם הקדישו זמן קצר כדי לחגוג את המרפק שלכם, למשל, או את הבוהן הגדולה שלכם? [קריון מצחקק בהנאה..] זה נשמע לכם מצחיק, אולם הם מוארים ממש כמותכם! יש לכלול את כל הגוף כאשר אתם אוהבים את גאיה.

אתם עשויים ממיליארדים של תאים, ובכולם מצוי האל. קיים חוזק בכמות הגדולה הזו, ואם מיליארדי התאים האלה יקבלו יחד את צופן האהבה, הם ישתפו אתכם פעולה. אני מאתגר אתכם. אם תוכלו לאהוב את עצמכם המבנה התאי של גופכם יגיב ויאזן את עצמו.

 

משפחה

 

כעת חשבו על הדבר הבא. האם אתם יכולים לאהוב את המשפחה? זה לא ימצא חן בעיניכם. איני מדבר על הקרובים שלכם, אלא על המשפחה האנושית שהיא קארמתית. האם תהיתם מעודכם מי עשוי להיות כלול בה? הסכסוך והמאבק שאתם מצויים בו כעת כולל אותם, הפלשתינאים. זה לא ימצא חן בעיניכם. עד כמה אתם מסוגלים לאהוב אותם? אתם אומרים שישראלי אינו מסוגל לעשות זאת. שהייתה היסטוריה רבה מדי, שנאה רבה מדי ומוות רב מדי. ואני אומר לכם זאת, בני אנוש יקרים, אם יש לכם את החוכמה והאומץ לאהוב אותם כבני אדם, אפילו ממרחק, ולהתכוון לכך, עפר כדור הארץ ישתנה סביבם וסביבכם. כך התודעה החדשה מתפשטת. זה יסוד הליבה המהותי האזוטרי עליו יכול השלום להיבנות.

 

מעניין לציין שלעולם אין הפרעה לבחירה החופשית שלכם. חשבו על כך בדרך זו. אהבתכם היא אור. הוא נשלח למקומות חשוכים. באמצעות הבחירה החופשית, אלה הנמצאים בחשכה יכולים לבחור לראות או שלא לראות. אור אהבתכם חזק הרבה יותר מכל מקום חשוך שבו הם עשויים להימצא, והם יחושו במה שאתם עושים. הדברים סביבם יתגלו, דברים שהם לא ראו מעולם, כמו בחירות חכמות, או חשיבה הגיונית. זו האמת. האם ידעתם שהיא כרוכה סביב האהבה? האם אתם מתחילים להבין לאן אנחנו חותרים? אם אתם עומדים לשאת את המשאות הכבדים עבור הפלנטה הזאת, הרי שאין מדובר בסבל או בצורך לשאת את שנאת האחרים. הדבר הקשה ביותר שאנחנו מבקשים מכם הוא לקחת את אלה שנמצאים בצד השני של ולהקיף אותם בבועה של אהבה ואור. זה הדבר הקשה מכל.

 

 האנושות

 

האם אתם יכולים לאהוב את האנושות? כמה אתם חושבים על הנמצאים סביבכם במקומות אחרים? יתכן

ואתם חושבים שהבעיות שלכם כה עמוקות עד שאין לכם זמן לחשוב עליהם? מבורך הוא האדם שיכול לשאת מבטו אל מעבר למצב שלו ולחלוק את אורו עם אלה הזקוקים לו. עד כמה אתם אוהבים את האנושות? אה, אילו ידעתם את האמת. כאשר אתם עוזבים את המקום זה באמצעות מה שאתם מכנים בשם תהליך המוות, ואנחנו מכנים אותו בשם 'שינוי אנרגיה' - אתם עוטים את התפארת שלכם וחוזרים 'הביתה'. מצד המעטה שלי, אני אומר לכם שאני יכול לראות משפחה בכל מקום סביבכם. כל אדם ואדם על הפלנטה הזאת שאתם מכנים בן אדם הוא אוסף, חלק מהאנרגיה הממשית שלכם כאשר אינכם כאן. המשפחה היא כמו סיר גדול של מרק, המכונה אל, אם תרצו. אתם מודעים לכולם, מכיוון שאתם באמת כולם. אתם יודעים כאשר אפילו אחד מהם עושה משהו, מכיוון שהאחד מייצג את השלם. אדם אחד מייצג את השלמות הכוללת, מכיוון שהחיבור הוא באופן אזוטרי חיבור של הכל להכל. קשה להסביר זאת, אולם אנחנו רואים את האנושות כנשמה אחת. האם אתם יכולים לעשות זאת?

האם יש לכם את החכמה לעשות זאת? מהתא הקטן ביותר עד לכדור הארץ כולו, האם אתם יכולים לאהוב את האנושות? אם אתם יכולים, אתם שולחים אנרגיה אל תוך האדמה שאינכם מודעים לה כלל, אנרגיה שמכוננת את יסוד הליבה המהותי לשלום.

 

האל

 

האם אתם יכולים באמת לאהוב את האל? איני מדבר עוד על טקסים. ישנה עבורכם אנרגיה חדשה על הפלנטה הזאת. זו האנרגיה שראיתם כהכרחית בשנת 1987, בעת 'ההתכנסות ההרמונית'. אתם אלה שיצרו אותה ואני שואל אתכם עכשיו, האם אתם יכולים להרגיש בהבדל? איננו מדברים על האל של החוק. הדבר הוא מעבר לכללים של האדם בכל הקשור למה עליכם לאכול או מתי לעבוד. זהו האל של האהבה! זה חיבור של 100% למהות ליבת היקום, שהיא אהבה. האם אתם יכולים לאהוב את האל?

האם יש לכם את החכמה והאומץ לעשות זאת? ואני אומר לכם, שאם תעשו זאת, הפמליה הרוחנית הסובבת אתכם תדע זאת והיא תעצים את החוויה שלכם, והתאים שאתם אוהבים יתחילו לרטוט ברטט גבוה יותר. אתם תתחילו להפוך לאדם אחר, לאדם שבתוכו ישנה מאסטריות.

 

אתם עצמכם

 

והנה הנושא האחרון. כמה אתם באמת אוהבים את עצמכם? לא את התאים שלכם, לא את המרפק או את הבוהן שלכם, אלא את מי שאתם רואים במראה? האם אתם יכולים לאהוב את הדמות הזו? הנה האתגר, פעם נוספת: קומו מהמיטה שלכם בבוקר ולכו אל חדר האמבטיה. הדליקו את האור החזק ביותר והביטו בעיניכם. ואמרו את המילים האלו: "הנני אשר הנני. אני חלק מהאל. אני אוהב/ת את עצמי כפי שאני אוהב/ת את האל, עם כל החוכמה והכבוד המתלווים לכך. אני ראוי/ה לאהבה, ואני אוהב גם כן".

ומדוע אני אומר לכם זאת? הסיבה היא, נבחרים, שזהו תהליך שהוא אישי עבור כל אחד מכם. זה תהליך שעליכם להתחיל להבין לפני שתוכלו לשאת את המשאות הכבדים באזורכם. קראנו לכם מגדלורים. נתנו לכם את המטפורה הזו פעמים רבות, לגבי המקום עליו נבנים מגדלורים על הפלנטה, ואנחנו מזכירים לכם שוב שמגדלורים לעולם אינם נבנים במקומות בטוחים.

 

הרשו לי לדבר על המגדלור הישראלי. הוא ניצב בסערה מתמדת, מאיר באור חזק מאוד. ואילו יכולתם לראיין את המגדלור, הוא היה אומר: "יש לי אור בקצה ראשי שהוא אהבה. למרות שיתכן ואני ניצב במקום חשוך, אולם איני חייב לדאוג מכיוון שיש לי אור משלי. איני פוחד מפני הסערה מכיוון שאני מגדלור נבחר ומקומי בסערה. אני כאן מכיוון שאני יכול/ה לחולל שינוי". וזו האמת.

האם אתם יכולים להאיר באורכם בהיר ככל שתוכלו? אני יודע שזו מטפורה, אולם אם למגדלור יש אור חזק,

הוא יכול לכוון את הספינות אל נמל מבטחים. ללא מילה לאף אחד אחר. האם אתם מבינים את המטפורה?

האור שאתם נושאים, ישראלים, יכול להיות האור עבור כדור הארץ כולו, אולם זה חייב להתחיל בכם. אינכם יכולים פשוט לעזוב את המקום הזה, לצאת ולומר שאתם אוהבים את הנחת היסוד, ותבראו כעת חיים, אור ושלום. במקום זה יהיה עליכם לערוך פגישה עם עצמכם תחילה. ובפגישה זו יהיה עליכם לשאול את השאלה: "מי אני?" וכאשר תבינו שאתם פיסה מהאל, פיסה נבחרת, בזמן הנכון ובמקום הנכון, ואז המגדלור יתחיל להאיר והאור יתחיל להאיר בחכמת אהבתו של האל שמתחילה לברוא אנרגיה.

לא הייתי אומר לכם את הדברים הללו אלמלא הם היו האמת. זה מתחיל בכם. אולם אתם ידעתם זאת כבר, נכון? וזו נשיאת המשאות הכבדים. כל הדברים האחרים יתווספו לכך כאשר תתחילו בהגשמה עצמית זו, והחיים עצמם יהפכו קלים יותר ברגע שתוכלו לאהוב את אלה שאינם אוהבים אתכם.

הו, העקרונות לעולם אינם משתנים, המאסטרים הגדולים ביותר שצעדו אי פעם על כדור הארץ סיפרו לכם זאת. זה אינו מידע חדש. והנה עניין נוסף שעליכם לדעת. כאשר האור שלכם הופך חזק יותר, אז מתחיל הריפוי בתוככם באופן אישי, ואתם תחיו זמן רב יותר בעקבות זאת. אתם תישארו כאן יותר, וכמה מכם עשויים אפילו לראות את השלום בזמנכם, את השלום שאתם בראתם.

 

ככל שהזמן מאיץ על הפלנטה, דור 'אנושי' עשוי למעשה להיות קצר הרבה יותר מכפי שאתם חושבים. ואני אומר זאת לאותם אנשים ששמעו אותי אומר שיתכן ויעבור דור קודם על מנת ליצור שלום. ובכן, מדוע שלא תזיזו קצת זמן ותעשו זאת מוקדם יותר? [קריון מצחקק בהנאה...] האור שאתם נושאים מסייע אף הוא למתן חוסר סבלנות. כך עושה אהבת האל. אנחנו מבקשים מכם לקבל ולהפיק אור שהוא חלק מהאל עצמו. ואם תבחנו את ההיסטוריה שלכם, תראו שזה מה שהנביאים שלכם עשו.

 

ואם תשאלו אותי האם אתם דור הנביאים החדשים - הרי זה מה שאני אומר, מאסטרים, כל אחד ואחד מכם. האם יכול להיות דבר שכזה? כיצד תוכלו להטיל בכך ספק? הביטו במה שהשושלת שלכם יצרה? זה לא נעצר בדרך כלשהי! אתם עדיין חלק גדול מהתנועה של הפלנטה הזאת אל תוך מקומות אחרים ואנרגיות אחרות, רבים מהם הובטחו.

הרשו לי לומר לכם שוב מה הם הפוטנציאלים. בדיוק במקום שבו אתם יושבים עכשיו, אנחנו רואים אתכם על מסלול אשר בסופו של דבר יביא פתרון ושלום לפלנטה הזאת. ראינו מסלול זה מאז שנת 1987. לכן המשיכו במה שאתם עושים, ואמרתי לשותפי שעליו להביט סביב בקפידה, מכיוון שהוא נמצא במקום מקודש מאוד עבור הפלנטה כולה, מקום שאינו דומה לשום מקום אחר. הוא נמצא בישראל!

זרעי השלום נמצאים בתוך כולכם. זה גורם לו לראות אתכם באופן שונה. הוא אינו יהודי, אולם הוא כמו מאמן שעומד ומריע לכם שעה שאתם מנצחים במשחק. ואז הוא בוכה בדמעות של שמחה מכיוון שהוא יודע שאתם מסוגלים לעשות זאת.

וכך גם אנחנו, כך גם אנחנו...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020