Light Connections
 
 

 

להפוך למאסטרים - מרץ 2006

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

פעם נוספת מיזוג זה מתרחש, האין זאת, בין האדם והעצמי הגבוה. התהליך שאתם הייתם מכנים בשם 'מיזוג עם משפחה' עשוי להידמות במידה רבה למה ששמעתם להרצאה בשעות האחרונות. אולם זה אינו כך. ברגעים הבאים האלה, אני מזמין אתכם להרגיש באנרגיה של לגיון המורכב ממה שאתם הייתם מכנים בשם ישויות מלאכיות, הממלא את המקום הזה. הם 'שבו' עליכם בדרך שתגרום לכם לדעת שחוויה זו היא אמיתית, מכיוון שכל אחד מכם הזמין את המצב הזה למציאותו בזמן זה, באמצעות כוונה. הם רבים והם יכולים לשבת בחיקכם ולהקיף אתכם, הם יכולים לחבק אתכם, הם יכולים להקיף את צווארכם ואת ראשכם, ועם זאת, האדם שלצדכם אשר אינו מביע שום כוונה, לא ירגיש בדבר. הנה תכונה בין מימדית: אתם יכולים לשבת באצטדיון איתנו או אתם יכולים לשבת לבדכם, וזוהי בחירתכם החופשית. לכן, אתם עשויים לומר שכוונתכם היא שבוראת את המציאות שלכם, מכיוון שרבים 'ילכו עם זה' למקום כלשהו הלילה, בעוד שרבים ישארו במקומם.

 

ישנם רבים כל כך ברגע שהגיעו ערוכים, מוכנים. האם לא הייתם רוצים לנוע לעבר הרמה הבאה? האם לא הייתם רוצים לדעת עוד על המאסטר האלוהי שבתוככם? האם לא הייתם רוצים לדעת מי הייתם בעבר, מי אתם, מי תהיו כאשר תסיימו ביטוי זה של אנושיות? כל המידע הזה נגיש לכם.

האם ידעתם זאת? זהו מקום יקר ומתוק ללא שיעור. שותפי (לי קרול, ת.ג.) משתעשע ומתלוצץ. הוא מדבר אל השטיח. הוא מדבר אל התקרה (לי סיפר לקהל על השיחות שהוא מנהל עם חדר מלון חדש כמעט בכל יום. הוא מדבר אל החפצים שבחדר, ת.ג.). ובכן, אומר לכם, החפצים שנמצאים כאן מדברים אליכם עכשיו. כל הדברים שאתם חושבים שהם נייחים וללא כוח חיים מהווים חלק מהתמונה הגדולה יותר. אולי תהיו בהלם ותופתעו לדעת שהם כולם תומכים בכם. העצים שמהם נבנו הפיסות וחלקי העץ כאן עדיין שומרים על כוח החיים הבין מימדי שלהם. הסיבים - אפילו אותם חלקים ממתכת שאתם הייתם מכנים בשם 'דוממים', גם להם יש כוח חיים. לאוויר שאתם נושמים יש חיים בין מימדיים בתוכו, וכל אלה מכירים את המאסטר שבתוככם.

 

רבים מכם רוצים הוכחה לכך, מכיוון שזה פשוט מוזר מדי במציאות המימד השלישי שלכם לחשוב של'דברים' יכולה להיות מודעות. מה בדבר ההוכחה שמגיעה ממנוע הבחנה פנימי? האם מתן תוקף המודעות והאינטואיציה שלכם מהווה הוכחה מספקת, או האם אתם זקוקים לסמכות חיצונית בכל הקשור למודעות? [קריון מצחקק בהנאה..] מדוע שלא תשאלו את 'העצמי הגבוה' שלכם? הוא יודע הכל, ולכל אחד מכם יש 'עצמי גבוה'. זה למעשה חלק רוחני שלכם, אבל בני האדם אוהבים לחשוב שהוא חלק נפרד. הוא מסייע להפריד את המימד השלישי מהרב מימדיות... משהו שאתם חייבים לעשות כדי לשמור על שפיות בתפישת המימד השלישי.

ברגע זה, החדר הזה הוא מקום בטוח - מקום בטוח אולטימטיבי. אתם יכולים לדבר בשקט אל המדריכים שלכם ולשאול אותם את השאלות שתמיד רציתם לשאול. רבים מכם יקבלו תשובות בין מימדיות. אה, לא בהכרח את התשובות התלת מימדיות להן ציפיתם. במקום זאת, לפעמים אתם עשויים לקבל רק חיבוקים ונגיעות. אולם אני אומר לכם שאם קיבלתם אחד מהשניים, הרי שאפשרתם לשיחה דו כיוונית להתרחש מבעד למעטה, וזו רק ההתחלה. זהו מקום בטוח גם עבור הקוראים ... בשעה שעיניכם מביטות בדף הזה. התרגלו לכך, מכיוון שכאשר אתם קוראים זאת, אנחנו יודעים מה מתרחש ורואים אתכם כאשר אתם עושים זאת. אתם חושבים שאתם רק קוראים משהו שהתרחש בעבר? חשבו שוב. המילים האלו והאנרגיה שלהן יימשכו לנצח כל עוד אלה הממונים על המורשת של המילים של שותפי ירצו בכך.

הלילה יתכן וכמה מכם יבקשו דבר אחד, אולם ייצאו עם דבר אחר. האם אתם מאמינים באינטואיציה אלוהית? זו מערכת הדרכה אשר תסייע לכם לדעת באיזו מהירות ללכת ובאיזה כיוון לפנות. זה לא יתרחש מראש ואתם לא תקבלו את התשובה כאשר תעזבו. זה יתרחש כאשר הכי פחות תחשבו שזה יקרה, בנקודה שבה תהיו זקוקים לה יותר מכל. בני האדם אינם אוהבים את זה, אבל זו מהות ההווה. הם מעדיפים לקבל מידע מראש, 'להכניס אותו אל תוך הכיסים שלהם' ואז להשתמש בו כאשר יזדקקו לו. לכן חשבו על זה כך: אנחנו מעניקים לכם חבילה בין מימדית. אתם, וגם הקוראים, תצאו מכאן עם יותר ממה שהיה לכם כאשר נכנסתם. אולם חבילה זו לא תתגשם כתשובה מסוימת עד אשר תזדקקו לה. באמת, זו חבילה עם אוצר רב ערך... אולם לא תראו זאת עד אשר תזדקקו לה. יש לגיון של ישויות מלאכיות כאן, וכן, הן כולן בלתי נראות. [קריון מצחקק בהנאה...] קשה להעביר דברים בלתי נראים לבעלי תפישה של המימד השלישי.

 

לפני שנתחיל בכלל בהוראה, מוגשת לכם ההזמנה: כמה מאלה שקוראים וששומעים את המסר הזה היו רוצים לעזוב שונים מכפי שהגיעו? האם זו אינה הסיבה להיותכם כאן? אני הנני קריון. אני אחותכם, ואני מציגה את עצמי ומופיעה בפניכם כאשר אתם עוזבים את הפלנטה הזאת ומגיעים לצד האחר של המעטה. אני שם כאשר אתם נשענים כנגד 'רוח הלידה' ונכנסים לתעלת הלידה. אז אני נפרדת מכם לשלום. זה מה שאני עושה. אני מוכרת לכם היטב, מכיוון שאני קשורה אליכם. אם אתם קוראים את המילים שלי ומרגישים בתוכן משהו שמוכר לכם, זה מכיוון שאני אחיכם.

אני יודע עליכם הכל. כולנו יודעים, ואנו יושבים ביראת כבוד, לא בשיפוט. אנו יושבים ביראת כבוד לנוכח הדבר שאתם עושים זאת בכלל.

 

תפישת המאסטרים מן העבר

 

למאסטרים של הפלנטה הזאת היה משהו משותף - הם צעדו על הפלנטה הזאת באלוהות. הם ריפאו אנשים בנגיעה. הם הלכו ממקום למקום ואנשים התקהלו סביבם. הם חוללו נסים בחומר. כמה בראו יש מאין. זה מה שמאסטרים עושים. כמה ממשיכים לעשות זאת על הפלנטה ברגע זה. הם חיים עכשיו ואינם שייכים להיסטוריה, מבצעים נסים מסוג דומה. כל מה שהיה, בדרך האנרגיה של המאסטריות, עדיין נמצא כאן.

מה תעשו עם הידע הזה על המאסטרים מן העבר ומן ההווה, וכיצד תראו אותם? חשבו על הדברים האלה לרגע. נראה שלכל המאסטרים האלה יש מרכיב אלוהי. התפישה האנושית היא שזו אלוהות מתגשמת - 'מהאל', תהא משמעות המילה הזאת אשר תהא. האל נגע בהם והדבר אפשר להם לשלוט בחומר, במחלה, לשלוט לכאורה בחיים עצמם. הם זוכים להערצה ורובם נרצחו בעבר. זה מה שבני אדם עושים כאשר ישנם דברים שהם אינם מבינים. הם מעריצים אותם או נפטרים מהם... או שני הדברים בו זמנית. עובדה זו קיימת אפילו באנרגיה החדשה.

לכן אני מבקש מכם לחשוב לרגע מה היה להם, מכיוון שהרהור זה ברא כל דת על הפלנטה! בני האדם מהרהרים לעתים קרובות בנביאים שלהם. ואם לא היו להם נביאים, הם מהרהרים באלים שלהם, וההרהור בורא עקרונות והשקפות ואמונות, ואלה בוראים את הדתות. כל אחת מהדתות הרבות על הפלנטה הזאת נוצרה באמצעות ההרהור במאסטרים... במה שהם אמרו ומה הם עשו... מה הם לימדו. ישנה השערה שכל הדברים האלוהיים נפרדים מבני האדם. השערה זו הגיונית למעשה, מכיוון שהיא מאפשרת את החשיבה של המימד השלישי. היא הגיונית. אתם יודעים כיצד להפריד את המוחשי משאינו מוחשי, והדברים שהם נפלאים, בלתי נראים ומופלאים שייכים לאל, ואילו הדברים הארציים והרגילים שייכים לכם, לבני האדם. וזו תפישה של האנרגיה הישנה, אם ידעתם או לא, וזו תפישה שעומדת להתנפץ. מה אם המאסטרים האלה שצעדו על פני הפלנטה הזאת, שעשו דברים דגולים, היו בדיוק כמותכם? ואתם עשויים לומר, הו לא, הם לא היו כמוכם, אולם הם כן היו! נבראתם בצלמו. הם היו ממש כמותכם, ואתם בדיוק כמותם. ההבדל היחידי הוא שהם הפעילו חלקים מסוימים בדנ"א הבין מימדי האנושי שלהם, את החלקים האלוהיים שהפכו אותם לבעלי יכולות על טבעיות בעיניכם. וכאשר ראיתם זאת, קראתם לזה 'אל'.

 

הנה האמת. באנרגיה הישנה של עברכם, כאשר הופיעו מאסטרים, החיים שלהם זהרו כמגדלור בחשכה. כולם ראו זאת וחשבו שזה בלתי רגיל ואלוהי. כעת ישנה אנרגיה חדשה - שאמשיך ואסביר בעוד רגע - שלמעשה מעודדת מאסטריות. היא מזמינה אתכם לקחת את האור ולשפר את התהליך שלכם לרמה שבה תתחילו בתהליך של התעלות, שבו רטט הדנ"א שלכם יעלה לרמה של מאסטר או כמעט מאסטר. זו אנרגיה שהייתה נוכחת למעשה בגוף של אלה להם סגדתם. היא אינה נמצאת כאן על מנת שתוכלו להתהלך על כדור הארץ כנביאים, כפי שעשו המאסטרים מן העבר. היא נמצאת כאן על מנת שתוכלו להתהלך על כדור הארץ כנביא למען עצמכם בלבד, שאחראי למאסטריות שלכם בלבד, בעת שאתם הולכים באור ובאהבה של האל - מסוגלים לרפא את עצמכם בראש ובראשונה - ומסוגלים לנוע ממקום למקום מבלי להיות מושפעים על ידי בני אדם אחרים או הדרמה של הרגע. בנקודת המבט של האנרגיה החדשה, זו תכונה של עוצמה אלוהית שאני לימדתי אתכם, ובנקודת מבט של האנרגיה הישנה, זה מה שהמאסטרים אמרו לכם שאתם יכולים לעשות.

לכן האמת היא שאתם בדיוק כמותם, אולם אין לכם את הידע הפנימי לגבי הצעד הבא שיש לעשות כדי להפעיל את תיבת הכלים שתתחיל לשנות את הרבדים הבין מימדיים של הדנ"א שלכם. הדבר הולם ומתאים לקטגוריה של הבחירה החופשית. אולם עידן ההארה מתקרב, ומגשים את מעגל האנרגיה שהקדמונים ראו בלוחות השנה שלהם.

 

תפישה של טוב ורע

 

יש לכם תפיסה מוזרה זו של טוב ורע, היא מוטית במימד השלישי וכולאת אתכם בתפישה של מיתולוגיה שאתם מרגישים שהיא אמיתית. אתם חושבים שדברים טובים שייכים לאל ושדברים רעים שייכים לישות אחרת המכונה שטן. בדרך כלשהי, על פי אמונותיכם, שניהם בעלי כוחות על טבעיים, והם רוצים במשהו ששייך לכם, במאבק שנמשך עידנים. באמצעו של המאבק הזה שבין האור והחשכה נמצא חלק הארי של האנושות, והאל והשטן נעולים בסוג של מאבק על מנת להשיג את נשמתכם. מוזר ככל שזה יישמע, בסקירה הזו של האור והחשכה, האדם נראה כחסר ערך, נולד בחטא ויאבד אלא אם ימצא בדרך כלשהי צורה של אל הידועה רק לאלה שאחראים במיתולוגיה.

מה שמשונה הוא שהמאבק על נשמת בני האדם הוא כה עז בסיפור הזה. האם זה הגיוני שכוחות הטוב והרע יאבקו על נשמותיהם של בני אדם חסרי ערך? לא. אז אפילו בדיכוטומיה הזאת, יש רמז לכך שמסיבה כלשהי, בן האדם הוא יקר ערך הן לאל והן לשטן . הו, כמה כל זה נוח! זה מסביר הרבה כל כך. זה פוטר אתכם מקבלת אחריות לברוא אור או חשכה בעצמכם? כביכול, אתם רק יושבים שם ותוהים מי יזכה בכם... מה אם החשכה החשוכה ביותר על הפלנטה הזאת, הרשע הנורא ביותר שאתם יכולים לדמיין, הכוחות העל טבעיים המיסתוריים... נוצרו ונשמרו על ידי בני אדם? אין שד, אין שטן, רק אתם. האם זה היה מטריד אתכם?

מה אם הדבר האלוהי ביותר על הפלנטה, הלבן הבהיר ביותר, האור המואר ביותר היה גם הוא אתם, מפותחים ונתמכים? מה אם עוצמת הריפוי המדהימה ביותר על הפלנטה מגיעה מבפנים במקום מבחוץ? אני אומר לכם שכך זה פועל, והרגע הסברתי את עוצמתו של בן האדם להיות כל מה שיחפוץ... בחירה חופשית עם יכולות על טבעיות.

באנרגיית העבר החשוכה ביותר, דברים שהיו בעלי רטט נמוך יותר נשמרו בקלות, פותחו בקלות. ועכשיו האור מתחיל לזהור ולשרוף אותם באמצעות האמת. יש פחות הזדמנויות לדברים אלה להישמר ולהתפתח ויש הרבה יותר הזדמנויות למאסטרים לצאת לאור ולהאיר. אני אומר לכם את האמת, והיא מניחה את האחריות לטוב ולרע בחיקכם.

לאיזה כיוון אתם רוצים שהרטט שבתוככם יפנה? איזה סוג אנרגיה אתם רוצים סביב משפחתכם ומקום העבודה שלכם? אתם אלה שקובעים לחלוטין עד כמה חשוכה או מוארת תהיה אנרגית הנשמה שלכם. זה חלק מהמבחן, זה חלק מהרצון החופשי.

רבים מטילים בכך ספק. הם אומרים לי שאם הם מלאכים המחופשים לבני אדם, איזו מערכת תאפשר להם לברוא רשע ולפנות אל החשכה? זה פשוט אינו הגיוני, מלאכים אינם עושים זאת. עם זאת אתם מתעלמים לגמרי מהמיתולוגיה שלכם בתהליך הזה, שבה בדרך פלא סר חינו של מלאך והוא הופך ללוציפר... לשטן, לאדון החשכה. האם אתם מבינים?

המערכת נמצאת שם, אפילו בסיפור שלכם. המטפורות של ההיסטוריה הרוחנית שלכם העניקו לכם זאת, אולם אתם סבורים שזו המציאות, במקום להביט בזה כבפוטנציאל שלכם. האם זה רומז לכם על כך שיש לכם אפשרות לבחור לפתח כל צד? אכן כן! אולם המאסטריות שבדנ"א שלכם מעירה אתכם לפתע למה שמגיע לפלנטה... זמן של התעוררות וזמן של תְחִיָה. כיצד תעשו זאת? כיצד תבראו שינוי בדנ"א שלכם? אמרנו לכם שוב ושוב שאין כל שלבים. זוהי חידה בין מימדית. אין לה תשובה. אתם רוצים תשובה נִסְיוֹנִית ואתם רוצים שלבים מדויקים במערכת לינארית. אתם רוצים תשובה אחת ברורה, אולם זה שונה מאדם לאדם. היכן אתם בשרשרת האירועים? כמה מכם כבר מוכנים וכמה מכם רק מתעוררים זה עתה. כמה זקוקים לזמן כדי לחשוב על זה. כמה מוכנים לקפוץ היישר פנימה עכשיו. אתם רוצים לדעת עוד? אתם מבקשים ממני שלפחות אומר לכם מהו הדבר הראשון שיש לעשות!

 

אמרנו לכם... פעמים רבות. אתם יכולים לקרוא את זה ולשמוע את זה. במשך 18 שנים, כפי ששותפי אומר, אותו מסר ניתן שוב ושוב על ידי ישות זו המכונה קריון. מעולם לא ייגמרו לנו הדרכים באמצעותן נוכל לספר לכם על כך. זהו מידע יקר ערך: התחילו בכוונה שלכם, והדלת תיפתח. ולאחר זה מתחיל להיות קשה.

 

ההיסטוריה של שינוי פלנטרי

 

אנחנו עומדים לספר לכם מעט על כמה דברים שניצבים בפניכם. אולם הרשו לי להזכיר לכם את ההיסטוריה האזוטרית המעורבת. יש לכם את השלבים השונים שעברתם משנת 1987. יש לכם את חווית ה- 11:11, שהכרתם בה למעשה בשנת 1992. חוויית ה- 11:11 קשורה להחלטה לשנות את ההיסטוריה... למחוק את הנבואה, וכך עשיתם. הייתה זו החלטה שהתקבלה, דרך אגב, לא רק על ידי כולכם, אלא על ידי כל אלה מכם שאי פעם חיו על הפלנטה וכל מי שאי פעם יחיה על הפלנטה הזאת. אנחנו מדברים על החלטה שהתקבלה ברמה שמעבר להבנה האנושית, על ידי אלה שלא 'נולדו' עדיין. החלטה זו משפיעה על כל דבר שעל הפלנטה, ובכלל זה על האנרגיה של גאיה. האם אינכם חושבים שעליכם לכלול את אלה שייוולדו אל תוכה? בהחלט!

חוויית ה- 12:12 הייתה העברת הלפיד. סיפרנו לכם על כך בעבר. זה ביטוי משמעותי שמתאר את אלה מכם שהעבירו את הלפיד מהישן אל החדש. זה משמעותי מכיוון שהוא היה דרוש והכרחי כסמל של מעבר לחלוקה חדשה. אתם רואים את הספרות האלו שוב ושוב: את התשיעיות, את ה 11 ,את ה 12. אין זו מקריות חוזרת שאתם רואים את ה11:11 על השעונים שלכם. זוהי 'קריצה' מהרוח שמזכירה לכם מדוע אתם כאן.

ה'התכנסות ההרמונית', ה'התאמה ההרמונית', 'מעבר ונוס' - כל הדברים האלה הביאו אנרגיה. לפני שנה התרחש האירוע המשמעותי ביותר ומעטים הבחינו בו. הוא אזוטרי מדי וחוץ מאשר לאנשים מעטים, הוא היה בלתי צפוי. הוא התרחש ב 5 במרץ, 2005. סיפרנו לכם עליו, ונספר לכם שוב מכיוון שעליכם לדעת. הוא כונה 'מטריצת גן העדן'. תיארנו אותו כזמן של תחייה שבו כל המאסטרים שאמרו שיחזרו לכדור הארץ, עשו זאת. לא בגוף, אפילו לא ברוח, אלא כאנרגיה שהועברה אל הרשת המגנטית של הפלנטה שלכם! ועכשיו יתכן שאתם מבינים מדוע אני המאסטר המגנטי? נדרשו 12 שנים על מנת להכין את הרשת המגנטית. עכשיו אתם יודעים לטובת מה הכנו אותה. נתנו לכם את התאריכים לפני 18 שנים... כאשר השינויים המגנטיים יתחילו, כאשר הם יפסקו, ועכשיו אפילו המדע שלכם הראה שכך היה. המצפנים שלכם הצביעו על כך שהמגנטיות של הפלנטה השתנתה באופן מוזר, מסתורי, בדרך שמעולם לא אירעה קודם לכן בתקופת החיים שלכם, או בתקופת החיים של ההורים שלכם, או אפילו בתקופת החיים של הסבים והסבתות שלכם. תנועת הרשת הושלמה בשנת 2002. ועכשיו, אתם יודעים מדוע היא הוזזה.

אנחנו הכנו את הרשת הפלנטרית שלכם לשובם של המאסטרים בדרך אזוטרית, אולם דרך שמערבת את התכונות הבין מימדיות של המגנטיות, להתחיל להגיש את ארגז הכלים שתזדקקו לו על מנת להמשיך. הם כאן - כולם חזרו - והם יושבים אתכם כאן, עם המאזינים והקוראים.

למה אתם? מדוע הם מביטים בכם? מכיוון שאנו מדברים אל נשמות עתיקות, שהגיעו מסיבה ועם מטרה. נשמות עתיקות אלה יודעים שהם כאן כדי להפוך למגדלורים מטפוריים עבור פלנטה משתנה. הם הזרזים בהם תשתמשו כדי להתחיל לשנות את הדנ"א שלכם ולפתח את המאסטריות הזאת לכל דרגה שתוכלו, על מנת לנוע קדימה, על מנת לברוא את האנרגיה המכונה 'ירושלים החדשה' על הפלנטה 18 הזאת לפני שנת 2012. אתם עשויים לומר שזה רק בעוד שש שנים, אולם הדברים אינם תמיד כפי שהם נראים.

כאשר המגדלור מדליק את אורו, הוא אינו מודד את הסערה. הוא אינו שופט את הסערה. הוא אינו אומר לעצמו שהוא חייב להבין לאן כל זה הולך, לפני שהוא מאיר באורו. כל מה שהוא יודע שהוא נבנה כדי לעמוד בחשכה, ברוחות עזות ושהגלים יתנפצו ללא הרף על המבנה שלו. הוא גם אינו פוחד. הוא אינו יודע מתי תסתיים הסערה, ועד כמה עוצמתית היא תהיה, או את הסיבות שמאחורי בריאתה.

כל מה שהמגדלור יודע, שהוא בטוח, ושהוא חייב להאיר בחשכה על מנת לסייע לאחרים למצוא נמל מבטחים. הוא גם אינו תוהה כיצד הוא הפך לאור, אלא הוא יודע מי הוא, ולשם מה הוא קיים. הוא גם יודע שאלה שנמצאים בחשכה מצפים לאור שהוא נושא ומחפשים אחריו.

ידעתם את כל זאת כאשר הגעתם. זה עמוק! וזה מרגש עבור שותפי! רגש אנושי זה קורה מכיוון שכאשר אני מדבר על כך, אני מראה לו את הפוטנציאלים של הפלנטה! אני מראה לו פנים מחייכות באירן. אני מראה לו פנים מחייכות בפלשתין. אני מראה לו צחוק ושמחה בישראל. אני מראה לו דברים שאתם חושבים שהם בלתי אפשריים, שנבראו על ידי פרטים שפשוט יושבים כאן עכשיו.

לחדשות יש עומקים שגורמים לאנושות לבכות בשמחה לנוכח הפוטנציאל.

 

שלוש משימות 'בלתי אפשריות'

 

כיצד תעשו זאת? אתן לכם שלוש משימות בלתי אפשריות. הן אינן באמת בלתי אפשריות, אולן הן יהיו בלתי אפשריות במסגרת דרך החשיבה הישנה. ואתם גם לא תאהבו אותן, מכיוון שהן עומדות בניגוד גמור לטבע האנושי הישן. כאשר אתחיל לספר לכם עליהן, אתם תאמרו שזה קשה, וזה נכון. אתם תבינו שעליכם לשמוט את 'בן האדם הישן וכמו כן, לשמוט כמעט את כל שלימדו אתכם מתחילת חייכם ולאזן זאת מחדש.

אתן לכם שלוש דוגמאות לדברים שעמם יהיה עליכם להתמודד כדי להתחיל במסע הזה. בכל דוגמה אבקש מכם להשוות זאת למאסטר שתבחרו ואתם תראו שאני צודק. היה עליהם להשליך את הטבע האנושי כדי להפוך למאסטרים שהפכו להיות. היה עליהם לאזן מחדש את כל שניתן להם אל תוך תפישה חדשה של אנושיות.

 

1. משימה ראשונה

 

אני מזמין אתכם להיפטר מיצר ההישרדות. האם אתם מוכנים למשימה הזאת? הגעתם כשיצר הישרדות זה בנוי אל תוך כל תא שלכם, הוא מוטבע בכם, כן בהחלט, אולם זו הטבעה של אנרגיה ישנה.

דחף ההישרדות נושא מסר עוצמתי לכל בן אדם. הוא ממלא בדממה את הדעת האנושית במחשבות האלו: "אני לבד. עלי לעשות בעצמי את כל מה שאני עושה. עלי לנקות את הנתיב שלפני מכיוון שאף אחד לא ינקה אותו עבורי. לכן, אני אשרוד בכך שאפיל את אלה שנמצאים לפני, או מצדדי, או מאחורי. אני אתחרה על המקום על הפלנטה. עלי לשרוד. אחרת יפלשו אלי האחרים שיודעים את מה שאני יודע/ת. אני אתחרה על מערכות יחסים, על מזון על כסף. אני אתחרה על אהבה. עלי לעשות זאת. עלי לדאוג לעצמי מכיוון שאני חייב/ת לשרוד". נשמע כמו שיר, האין זאת? [קריון מצחקק בהנאה...]

 

מה בנוגע למחשבה זו, הפעם בדעתו של המאסטר?

"אני מבין/ה כעת שאני לא לבד. בכיסי ישנה אלוהות ועלי רק לבקש אותה. יש לי את עוצמת היקום לשרותי, יש לי כלים בין מימדיים שינקו את המרחב באהבה, והבועה שלי מתפשטת באור בכל מקום. הסובבים אותי יראו טוב יותר ובבחירה חופשית ינווטו נתיב בטוח אל תוך הנמל. הם ישרדו עמי ויהיו חלק ממשפחה שאני אעזור לברוא עם אורי המאוזן. אני המגדלור המאסטר. לכל מקום שאליו אלך, אזכה לברכה. איני זקוק/ה ליצר ההישרדות, מכיוון שאני מייצג/ת הישרדות מהותית משמעותית. אני הגדרת ההישרדות... מאסטר של האנושות. אני הנני אור".

מה דעתכם על זה? זהו קולו של מאסטר, אולם זהו גם קולכם. אתם מתחילים להבין שאתם יכולים לבטוח בכוחות הבין מימדיים שהם כוחות של מאסטריות שאינכם מבינים, אולם יודעים שהם תמיד שם. אתם מתחילים להבין שבמחלקת המאסטריות, יש לכם כיסים עמוקים בכל הקשור לאהבה. וכן, כיסים עמוקים גם בכל הקשור להישרדות. מה דעתכם על כך?

 

זו המשימה הראשונה. שמטו את יצר ההישרדות הזה. זו אנרגיה ישנה שאומרת שעליכם להתחרות על הכל. אינכם צריכים לעשות זאת. יש שפע. אולם זה עומד בניגוד לטבע האנושי הישן שלכם. יש לכם כיסים עמוקים בכל הקשור לאנרגיה ולנסים. אתם יכולים לצאת מכאן שונים מכפי שהגעתם. אתם יכולים להשתנות לפני שתסיימו לקרוא את הדף הזה! האם זה חלק ממערכת האמונה שלכם או האם זה משנה... או האם זה משנה?

האם הייתם רוצים לצאת שונים מכפי שהגעתם? האם הייתם רוצים לעבור ריפוי ולצאת בריאים? וזה, ידידי, הוא הפוטנציאל שבגללו אתם קוראים בדף זה, האין זאת? זה מכונה בחירה חופשית. כמה מהמטען הישן תוכלו לוותר, זה שאתם חושבים שמוטבע בכם?

 

2. משימה שניה

 

משימה זו תהיה קשה עבור חלק מכם, אפילו יותר מהמשימה הראשונה. יהיה עליכם לוותר על האגו שלכם, ולאחר לאזן אותו. כיצד תוכלו לאזן משהו שראשית עליכם להיפטר ממנו? הרגע נתתי לכם את התשובה. עליכם להשליך אותו. על ידי השלכת האגו שלכם, אתם זוכים באיזון מכיוון שאתם חושבים שהאגו שלכם הוא משהו וזה אינו כך.

אתן לכם כמה תרגילים או דוגמאות להמחיש מהו אגו מאוזן: האם אתם יכולים לשבת במצב שבו מישהו מגדף אתכם ואתם אינכם מרגישים בכך? אפילו אם הוא צודק? [קריון מצחקק בהנאה...] האם אתם יכולים לעשות זאת? האם אתם יכולים לשבת ולספוג גידופים מילוליים ולא להרגיש בכך? האם אתם יכולים לחייך בשמחת הרגע כאשר הדבר הזה מתרחש? האם אתם יכולים להיות מנותקים, לצפות בסרט... האם אתם יכולים?

אתן לכם תרגיל לעשות. בפעם הבאה שמצב זה יתרחש, ברצוני שתנסו להתנתק. וכאשר תביטו באדם שמגדף אתכם, בכעס שלו, בחוסר האיזון שלו, במהומה שלו - ברצוני שתאהבו אותו. ברגע זה, הוא זה שנמצא בחוסר איזון, לא אתם. הגידופים שלו הם הזמנה להצטרף אליו ב'חוויה של חוסר איזון' [הקהל צוחק...] לכן שבו שם והחזיקו מעמד בחוסר האיזון שלו, אל תצטרפו אליו. ולאחר שיסיים, אם הוא במרחק נגיעה, אתם יכולים לגעת בזרועו בעדינות ולומר לו שאתם מצטערים שיש לו יום גרוע... [הקהל צוחק...] האם תוכלו לעשות זאת?

כאשר הוא אינו מקבל מכם את התגובה שהדרמה שהוא יוצר אמורה ליצור, הוא מתפרק מנשקו באופן מוחלט. ואז, ידידי, יכולה להתרחש תקשורת. אז אהבת האל נראית באופן הטוב ביותר. הדבר יכול להתרחש רק עם אדם שיש לו אגו מאוזן.

אגו מאוזן הוא אגו שנוכח רק ביחס לבן האדם שבאמת יודע מי הוא. זו פיסה מהאלוהות ומההישרדות שדבר אינו יכול לגעת בה. אף אדם אחר אינו יכול לגעת בכם במוות או בחיים ולשנות את דעתכם לגבי דבר מה, אם יש לכם אֲרֶשֶׁת והבעה אלוהית. אין זה משנה אלו מילים מופנות אליכם, אין זה משנה איזה מצב מוגש לכם, אין זה משנה עד כמה חזק הוא צועק... הוא אינו יכול לשנות בכם דבר בעקבות המאסטריות שלכם.

לימדנו אתכם על ארבע התכונות של האהבה - התגובה שלכם לא תהיה כעס. היא תהיה פתרון. כאשר הוא צועק, כל מה שאתם יכולים לחשוב עליו הוא כיצד לפתור את הבעיה הזאת, לא כיצד לצעוק חזרה או 'להשיב לו' בצורה דומה. אגו מאוזן אומר לכם: "אני יודע/ת מי אני. אני אדם אוהב שיכול לפתור בעיות. איני חייב/ת להגן על שום דבר. איני נמצא במצב של הישרדות, ואני דואג לאדם שמולי שנמצא בבעיה".

 

3. משימה שלישית

 

הרשו לי לתת לכם את המשימה השלישית. היפטרו מהדעות הקדומות שלכם שקשורות למגדר. אתם חושבים שרק כיוון שיש לכם איברים שמשייכים אתכם למגדר מסוים, אתם חייבים לעשות דברים בדרך מסוימת, נכון? ובכן, זה מצחיק למדי, כיוון שישנם בחדר הזה בעלות איברים נשיים שהגיעו מרקע של גבר לוחם. הן רגילות לעטות שריון והן הרגו בקרב גברים גדולים. ואתן יודעות מי אתן כאשר אתן קוראות את המילים האלו, זו בדיחה.

כולכם השתייכתם לשני המינים. מה שאתם עושים עם המגדר הנוכחי שלכם הוא בחירתכם החופשית. אולם יש לכם דעה קדומה שיש לשחרר אותה. רובכם אומרים: 'אני זכר או נקבה', וזה מגדיר אתכם. זו הטיה ענקית, מכיוון שאתם פועלים אז בדרכים מסוימות על מנת לציית למה שמצפים מכם. כמה מכם אפילו נלחמים למען המגדר שלכם, כנגד המגדר האחר, שוב, לשם הישרדות ולטובת מה שאתם חושבים שהוגן ושצודק בתרבות שלכם.

במשך אלפי שנים, היה איזון לא שווה על הפלנטה הזו בין האנרגיות המודעות הנשיות והגבריות. היתה אנרגיה גברית כבדה ואתם יודעים זאת. האנרגיה של 'מעבר ונוס' בשנה שעברה הייתה כלי שהניח איזון פוטנציאלי אל תוך גאיה עצמה, על מנת לאפשר לאלה שרוצים, להפוך מאוזנים יותר בתחום האנרגיות הנשיות/הגבריות. משמעות הדבר היא שגברים ירגישו בנוח עם הצד הנשי. הם יתבוננו ב'ארשת פנים מתוקה יותר'. הנשים ירגישו בנוח עם הצד הגברי, יתבוננו בדברים מסוימים בדרך שונה מאוד. זה איזון של השניים, וכאשר הוא שוטף את התרבות שלכם ואת התרבויות האחרות שסביבכם, הוא יתחיל ליצור תקשורת טובה יותר בין המנהיגים של הפלנטה הזאת.

אמרנו זאת בעבר: קיים פוטנציאל נוכח שעל פיו המנהיגים הגבריים המאצ'ואים של ארצות שונות עלולים לעשות דברים מטופשים רק מכיוון שהם יכולים. אתם תראו את הדעה הקדומה הגברית שלהם, מכיוון שהיא תניע את הפעולות שלהם, במקום לחשוב על רעיון של פתרונות מאוזנים. זה חלק מהמועדון המאצ'ואיסטי שקיים, שהיה קיים מזה מאות שנים. עם זאת לפתע המנהיגים המאצ'ואים הללו מרגישים שלא בנוח - יותר מהרגיל - והם אינם יודעים מדוע. הם עצבניים, ועדיין הם אינם יודעים מדוע - הם אינם מאושרים והגיוניים. ואני אומר לכם שזה מכיוון שגאיה השתנתה זה עתה ויש אנרגיה נשית רבה יותר מכפי שהייתה אי פעם בעבר. וזה ישגע אותם, מכיוון שהדברים לא עובדים באנרגיה לה היו רגילים ושהם רוצים ליצור! זה משפיע על האוכלוסיות שלהם, על הנתינים שלהם, וגם על התוכניות שלהם.

 

צפו לכך. יהיו מאמצים אחרונים נואשים להיאחז באנרגיה של שליטה, אולם הם ייכשלו. זה חלק ממשהו חדש על הפלנטה הזאת, אולם משהו שאמרנו לכם לצפות לו. זה מגיע באיטיות רבה, אולם עכשיו אתם תראו את התגובות. האם תוכלו לאזן זאת באופן אישי בתוך עצמכם? זה בניגוד לטבע האנושי - הנשים רוצות להיות נשיות והגברים רוצים להיות גבריים. מה אם הייתם שני הדברים האלה כל הזמן, ועדיין מאוזנים בחשיבתכם לגביהם? חשבו על ההבדלים במערכות היחסים שייפתרו מעצמם בקלות רבה בהרבה, אילו הם יכלו לראות את שני הצדדים ולשקול אותם במחשבותיהם. דמיינו מה היו המנהיגים של כדור הארץ מסוגלים לעשות יחד, אם היה תהליך מחשבה מאוזן יותר. אולם זה אינו אינטואיטיבי, לא קל, ובניגוד לדרך שבה לימדו אתכם לחשוב.

 

זו המשימה השלישית, רק שלוש משימות... אנחנו הצגנו שלושה 'דברים בלתי אפשריים'. היפטרו ממצב ההישרדות שלכם, השליכו את האגו, והעמידו פנים שהמגדר שלכם אינו חשוב. זו התחלה טובה למה שמאסטרים עושים. התבוננו במאסטר האהוב עליכם - מת או חי - ואתם תראו את שלושת הדברים האלה בתוכם. ועכשיו אולי תראו זאת בתוככם?

כיצד תתחילו? כיצד תבראו אנרגיות ורגשות שמנוגדים אינטואיטיבית לאנושיות? התשובה היא שאתם מביעים כוונה לכך, ומתחילים בתהליך האיטי של עבודה ופתרון החידה. הדנ"א שלכם שם, מוכן להפעלה. הכלים במקומם, המאסטרים מהמטריצה נמצאים על הפלנטה, והם מוכנים לצאת לדרך. לכן, ישנה אנרגיה רבה בהרבה שנגישה ושיכולה לעבוד למענכם מכפי שהייתה בעבר. זו התחייה האמיתית. ההבדל הוא שעכשיו יש לכם עזרה פנימית רבה כל כך.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020