Light Connections
 
 

 

נקודת האיזון - פברואר 2021

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות, יקרים. אני 'שומר הזמן'.

 

אני מצטרף אליכם היום מכיוון שמסגרות הזמן שלכם מתחילות לנוע במהירות מדהימה. זה תהליך מעניין מאוד עבורנו, מכיוון שעכשיו הדברים מבעבעים במהירות אל פני השטח. זו תקופה נפלאה מכיוון שאתם בעידן של מאסטריות. אלה הזמנים שבהם אתם יכולים לקחת כל דבר ולהגיע למאסטריות בו מהר מאוד. זה עשוי לעזור להגדיר מהי מאסטריות באמת מנקודת המבט שלנו. די בפשטות, המשמעות היא שמה שכבר הגעתם בו למאסטריות כבר אינו גורם לכם בעיה מכיוון שזרימתכם בחיים אינה מוגבלת. במהלך זמנים אלה זו למעשה הזרימה שאתם יכולים להגיע בה למאסטריות, מאשר כל היבט של דברים שנכנסים לחייכם. וזה יוביל גם למאסטריות בחיים, יקרים, ולכן הגעתם לכדור הארץ.

 

המאסטריות מתחילה להתקיים ברמות שונות ודברים מדהימים רבים מתחילים לנוע בו זמנית. למרות שישנה עדיין הפרדה למדי על פני פלנטה ארץ, זה מתחיל להשתנות מעט.

כיצד תוכלו לעזור? כנראה החלק החשוב ביותר הוא להבין שלא היו צדדים מלכתחילה. כן, אנשים מסתכלים על זה מ'כאן' ואחרים מסתכלים מנקודת מבט אחרת. עם זאת, אם אתם מתרחקים מספיק, אתם יכולים לראות שלכולם יש את אותה הנעה בסיסית. אולי כל אחד רוצה להשיג זאת בדרכים שונות, אולם במציאות לכולכם יש את אותם הצרכים והרצונות. וכדאי להכיר בכך, מכיוון שזה לבדו יפתור הרבה מההבדלים והאתגרים שמבעבעים כעת אל פני השטח. כן, הרבה משתנה במהירות רבה ותוכלו לראות מכך בקרוב. התייחסו לכך שזה ... הזדמנות למאסטריות.

 

עם השינויים האחרונים והכנסת הנגיף, רבים הושלכו למצב הישרדות. זכרו, לפעמים יש צורך לעבור דרך שלולית הבוץ כדי להגיע לצד השני. אל תפחדו מכך ואל תדאיגו את עצמכם ביחס למקום בו אתם נמצאים בכל רגע נתון. במקום זאת התבוננו בתמונה הגדולה יותר של כיוון הנסיעה. כל בני האדם חיים כעת ביריעה דקה מאוד של מציאות המצטמצמת ללא הרף, משתנה בכל רגע ורגע. זה כמעט כאילו אתם מביטים על העולם דרך חלון תמונות, שהתחילו לקפוא או להתעוות. ואתם גם מתחילים לראות שהכל פשוט משחק. וזה יכול להיות מפחיד מאוד עבור רבים מכיוון שאתם לוקחים את החיים כל כך ברצינות. כאב פיזי ורגשי יכולים להיות מאתגרים במיוחד.

 

מאסטרים גדולים בהסתגלות

 

אנחנו גם אומרים לכם שבני האדם הם מאסטרים גדולים בהסתגלות. ואם אינכם חושבים כך, כל שעליכם לעשות הוא לחזור שש שנים לאחור. הביטו לאחור על מה שעשיתם בחייכם אז, במה האמנתם ועל תהליך החשיבה שעבדתם איתו באותה תקופה. ראו עד כמה השתניתם רק בפרק הזמן הקצר הזה. ואז, אם תחזרו שש שנים לפני כן, תראו גם שינוי, אולם כמעט לא אותו סוג של שינוי טוטאלי שחווית ם לאחרונה.

מנקודת מבט גדולה יותר, אנרגיה זו פותחת הזדמנויות למאסטריות. אלו עשויות להיות הזדמנויות להגיע למאסטריות בזוגיות, או מאסטריות בבעיה שאתם ממשיכים להביא כל הזמן לחייכם שוב ושוב.

 

יריעת המציאות הדקה שעליה אתם משחק את המשחק הזה, מצטמצמת ומשתנה. בקרוב תתחילו לראות יותר את הצד השני של המעטה. למרות שזה יכול להיות מבלבל, זהו צעד ברור קדימה. רוחות צועדות למצב של רטט גבוה יותר, אולם זה אינו קורה ברגע וזה עדיין אינו נראה לרוב האנושות. במקום זאת מדובר בתנועה הדרגתית איטית בתנועה. וכן, לפעמים אתם צועדים לאחור. אתם בכל זאת אנושיים. אולם אתם גם מבצעים התקדמות מהירה הרבה יותר גדולה ממה שאתם עשויים לראות. במציאות, כל אחד ואחת מכם משאירים אחריכם שובל של אור, שאחרים יכולים לעקוב אחריהם כדי למצוא את דרכם בחשכת המשחק.

 

איזון תודעה מתפשטת

 

גם אם אתם עושים טעויות בנתיבכם ויוצאים מאיזון, עדיין ניתן לשלוט בזה. ניתן לשלוט בכל הדברים. כל חוסר איזון יוצר הזדמנויות להשגת איזון עמוק יותר. מנקודת מבט גדולה יותר, חוסר איזון בחברה קודם לשינוי גדול מאוד ובסופו של דבר משיג איזון חדש ועמוק יותר. הכוונה הגדולה יותר של המשחק היא להחזיר יחד את מה שהופרד, על מנת לשחק את המשחק הזה. כולם התחילו מהמקור האחד הזה, והתודעה התפשטה לכיוונים רבים ושונים. ניתן אפילו לומר שאתם תודעת המקור שהתפשטה. למרות שאתם חושבים שכאן אתם ההיפך, למעשה כולכם הגעתם מאותו מקור שאנחנו מכנים 'בית'. כאשר אתם נתקלים ופוגשים באנשים שרואים דברים מצדה האחר של הגדר, דעו שגם הם משרתים מטרה. לאנושות הקולקטיבית יש הזדמנות להביט מחדש על הכל במהלך זמנים אלה של מאסטריות, ולאחר לבחור בקפידה מה תביאו אתכם לשלב הבא. לכן יש כל כך הרבה דברים שמתרחשים כרגע. יקרים, אתם מתקרבים לנקודת איזון. זה קרה שוב ושוב לאורך ההיסטוריה.

 

נקודת איזון חברתית

 

ישנם מקרים בהם כל המשחקים מגיעים לנקודות איזון מדהימות. כדור הארץ אינו יוצא מן הכלל ומגיע לנקודת איזון זו כעת. בשלב זה הדברים מתחילים להתנדנד, הולכים לכאן או לכאן. לרוב זה מוביל להתפתחות ולאיזון טוב יותר. כאשר חברות משתנות או מתפרקות, לפעמים זה הולך לכיוונים שונים לחלוטין. כרגע, נקודת האיזון על כדור הארץ קשורה להפרדה שלכם, כמו גם ליכולתכם להיות מופרדים, וזה במידה רבה ההשפעה של המגורים בבית המראות.

 

המטוטלת שהייתה בתנועה נמצאת כעת בנקודת איזון. האם היא תתנודד לכיוון ההפוך, ועדיין תצא מאיזון? האם היא תמשיך בתנופה המפלגת בכיוון אליו היא מכוונת, או שמא תמצא נקודת איזון חדשה? אלו השאלות שהאנושות מחליטה עליהן כרגע, וזה יהיה אודות קשר וחיבור. אם הקולקטיב אינו מסוגל להתחבר או אם אינכם מסוגל לראות האחד את השני מבלי לייחס תכונות משפילות זה לזה - זה יקבע את התנועות הבאות של המטוטלת. החלק המעניין הוא שתוכלו להתקדם יחד לרטט הגבוה יותר הזה. אין עונש לאנשים שאינם חושבים כמוכם. בני אדם מחווטים לאמפתיה ועכשיו זה הזמן להיבנות על כך. האמת היא שאתם עדיין יכול להביע אהבה, מכיוון שזה האור בחשכה.

 

מה קורה כאשר אנחנו מתים?

 

הנגיף, שעדיין פעיל על כדור הארץ, ניזון מחלוקה. אתם יכולים למצוא דרכים ליצור חיבור ל'בית', או מה שרבים מכירים כמושג של 'שמים עלי אדמות'. זה פשוט מקום שבו כולכם מחוברים. יתכן שיש לכם תמונות של גן עדן ומה קורה לרוח כאשר היא עוזבת גוף פיסי.

אנחנו אומרים לכם יקרים, קשה לנו מאוד לנסות ולתאר את 'הבית'. כולכם חלק אחד מהשני. כאשר אתם עוזבים את הגוף הפיסי הזה, אתה הופכים להיות שוב חלק מהכל. זה מה שקורה לכם וזה מדהים יותר ממה שאתם יכולים להבין. אין לכם כל מושג עד כמה צר לוח המשחק שלכם של המציאות. השחקנים על לוח המשחק הם כולם קווצות של תודעה מתפשטת, המתפתחים בכל כך הרבה דרכים שונות. כאשר האנרגיה הזו חוזרת 'הביתה', היא משתלבת ומפתחת את כל מה שהיא משתלבת איתו. זה אפילו משתלב באנשים איתם היו לכם מערכות יחסים על כדור הארץ. למרות שהם נותרו מאחור כאשר אדם אהוב מת, לאנשים שנותרו יש סיכוי לשלב חלק מהאנרגיה החיה של הנפטרים בגופם הפיסי וללכת איתו מעתה ואילך. זה אינו רק זיכרון או כוונה, אלא שילוב חלקי של רוח חיה.

זו תמיד בחירה שמתבצעת במהלך התהליך שבני אדם מכנים צער ואבל. אנחנו רואים באבל תהליך של מיזוג, כאשר בני האדם לומדים ללכת עם איזון חדש שנוצר על ידי שילוב אלה הנפטרים. יש גל של צער ואבל על פני כדור הארץ בזמן הזה. כעס הוא שלב טבעי של צער, אם כך היו מוכנים על המשמר ותבינו מהיכן נובע חלק ממנו.

 

כולכם התחלתם באותו מקום ולכולכם ישנו 'בית' לחזור אליו כאשר אתם יוצאים מהגופים האלה. בינתיים אנחנו מבקשים מכם עם כל הכוונה להתייחס אחד לשני בכבוד, אין זה משנה מי אתם, אין זה משנה באיזה צד אתם חושבים שאתם נמצאים. טפחו זה את זה ופתחו את הדלתות האלו במידת האפשר, באופן שתקלו על אנשים להיכנס פנימה. דעו שאתם משחקים משחק חדש.

 

אני 'שומר הזמן'

 

אספבו

 

 

 

 

ברכות, יקרים. אני מרליה.

 

אני מצטרפת אליכם היום בשמחה רבה מצד המעטה שלנו. הדברים משתנים בשקט מאוד. למרות ששינויים רבים נמצאים בכותרות שלכם ומושכים את כל תשומת ליבכם, ישנה תנועה מדהימה המתרחשת בשקט רב, מכיוון שהאנרגיה הנשית מתחילה להתקרקע בדרכים עמוקות מאוד. בזמנים של הסחת הדעת, הנשיות מצאה דרכים להשתלב עם הגברי, ליצור רמה של שדה משחק שמעולם לא נראתה לפני כן. זה אכן דורש מעט מאמץ הרבה עוד עתיד להגיע, אולם הרבה מוחלט לגבי שוויון על כדור הארץ כרגע. האנרגיה הנשית היא אנרגיה מייצבת של העתיד. עכשיו הוא עולה בשקט.

 

וכמובן שככל שהדברים מגיעים עם גל חדש, תמיד ישנו גל מיתון. תמיד ישנה קצת דחיפה לאחור, אולם כך הדברים נעים קדימה. ולאחר הם הולכים קדימה עוד קצת, ועוד קצת יותר רחוק, עד שמושג שינוי. הקסם שאתה אוחזים בתהליך זה הוא מעבר להבנתכם. יקרים, אתם יצורים יוצרים, כל אחד ואחת מכם. מה שאתה אוחזים בדעתכם ומתאימים עם לבכם בא לידי ביטוי לפניכם.

 

אור חוזר

 

לרוב אינכם מבינים זאת מכיוון שאתם יוצרים כל מיני דברים שאינכם מודעים להם, אולם חזרה היא אחד המפתחות לתקשורת. אם אתם מקשיבים לשיר בפעם הראשונה וזה יכול להישמע נחמד, אולם זה אינו ממש מסעיר את חייכם. לא, זה אינו ממש מתחבר אליכם עד שאתם מנגנים זאת שלוש ואפילו ארבע פעמים. החזרה עליו היא מה שיוצרת את אותה אנרגיה, או אותה תחושת היכרות.

מה שאתם עושים זה לשחזר זיכרונות רגשיים, וזה נכון גם ביצירותיכם. בני אדם מתרגלים ליצור את אותו הדבר שוב ושוב ושוב. זה הופך לחלק ממערכת אמונה, ומערכות אמונה אלו קשורות בקולקטיב, וניתן לשלוט בהן באמצעות חזרה. אתם פשוט אומרים, שאם אתם מאמינים בכך, הרי שזה חייב להיות נכון. ובכן, לא תמיד יקרים. זה יהיה ברור מאוד לאנושות כולה, כאשר כולם נכנסים לשיעור חיים קולקטיבי של אמת, וזה מרתק לראות. שיעור החיים של יושרה מאחורי האמת, אולם כעת הדברים הם סוג של ערבוב של רבים מאותם הדברים האלה בדרכים שונות.

 

הרעיון הוא לא למצוא משהו שאפשר לקרוא לו 'נכון' או 'לא נכון', אלא לברר היכן אתם יכולים להעניק אהבה ללא תנאי. זהו החלק היפה בכל זה, הקשר שיש לכולכם, מכיוון שכולכם מגיעים מאותה מהות. כאשר אנחנו מדברים על זה שאתם שבים 'הביתה' ועוזבים את הגוף הפיסי, כולכם חלק מהכל. אם אתם יכולים להימתח ולו במעט לתוך האנרגיה הזו בזמן שאתם מתגלגלים ליחידת החיים, אתם יכולים להכין לכם מקום נחמד לחיות בו ולחוות את שארית זמנכם על פלנטה ארץ. אתם מתחילים גם באיחוד הרב ממדי של האנושות. ישנו חיבור מחדש לעצמי הרב ממדי שלכם, שמתחיל בתהליך של מעבר למרחב רטט גבוה יותר עם פחות צפיפות. הכאב הפיסי וההתנגדות הכללית לחיים הופכים לפחותים יותר. תוכלו למצוא את המגנטיות הטבעית שלכם מושכת יצירות מהיקום ביתר קלות. בעיקרון, אתם הופך לקסומים ומושלמים יותר, מה שמעניק לרוח לוח משחק חדש עליו ניתן לשחק.

 

דמיינו

 

דמיינו מצב חיים שבו הדברים מתחילים לנוע הצידה בחינניות ובקלות רבה, כמעט כאילו הייתם קסם. ובכן, יקרים, הקסם תמיד היה שם. היה עליכם להסתיר זאת מעצמכם על מנת לשחק את המשחק ברמת דחיסות זו. אתם בעלי טבע רב מימדי, כך שהסתרתם את הקסם שלכם מעט 'כאן' ומעט 'שם'. ישנם מקומות שונים לאורך כל החוויה הרב מימדית של אותה נשמה, ואתם חושבים שהמציאות היא מה שאתם חווים כרגע.

במה אתם טובים? מה אתם יכולים לטעון כמאסטריות? מה אתם יכולים לחלוק עם אנשים אחרים על מנת ללמד אותם? שאלות אלו הופכות להיות חשובות מאוד בזמנים אלה, מכיוון שכולכם מתפתחים יחד כאחד. וזה החלק שאינכם יכולים לראות, במיוחד כאשר אתם חווים נפרדות כמו שיש לכם, אולם זה מתחיל להשתנות. אחיזה חדשה במציאות אפשרית לכל אדם, אם רק אוחזים ידיים.

 

יקרים, כל הגלים המטורפים האלה מגיעים ועושים דברים שמעולם לא עשיתם. המילים 'חסר תקדים' הן כעת הנורמה שלכם ואתם נעים בקצב מדהים. הרעיון הוא לנשום, וכאשר אתם פוחדים והדברים מתחילים לנוע קצת מהר מדי, כל מה שעליכם לעשות זה להושיט יד אנרגטית. קחו את הידיים, האחד של השני והתחברו אנרגטית, או התחברו דרך האינטרנט אם זו הדרך היחידה. החלק החשוב ביותר הוא חיבור הלב, מה שהבאתם לפלנטה היפה הזו, זה החלק שאתם נושאים במשחק הזה. זה מאוד נחוץ עכשיו יותר מאי פעם. יהיו לכם את ההזדמנויות שלכם. רבים מכם נסעו אחורה בזמן על מנת להיות כאן, ועכשיו הצלחתם. ברוכים הבאים 'הביתה'.

עם הכבוד הגדול ביותר, אנחנו מבקשים מכם להתייחס האחד לשני בכבוד, טפחו האחד את השני ושחקו היטב ביחד. בעת שאתם יוצרים את המשחק החדש הזה בהרמוניה.

 

אני, מרליה. בואו לראות אותי מתישהו...

 

אספבו.

 

הקבוצה

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020