Light Connections
 
 

 

ימי רביעי של ריפוי 2 - תפישה חדשה של ריפוי - דצמבר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

אני כה מודע, כקריון, מצדי שלי של המעטה, למי שנמצא כאן, למי שבחר להקשיב למסרים המסוימים האלה, מסרים שמתמקדים יותר בריפוי מאשר כל המסרים שהעברנו בעבר.

יהיו כאלה שישאלו "מדוע עכשיו קריון, מדוע זה כה חשוב? המיקוד נע מעט ממה שלימדת בעבר למשהו כה מסוים שנקנה לזה תווית של 'זמן ריפוי'. למילה 'ריפוי' יש משמעויות כה רבות. ישנם דברים כה רבים שאתם יכולים לשפר, ואנחנו מכנים זאת, ריפוי.

מדוע כעת? מהו ההבדל?

 

אנחנו נספר לכם שאלה שמקשיבים למסר המסוים הזה באופן המסוים הזה - אלה אתם, כרגע, ואתם מיוחדים. ואני מתכוון לזה שאתם נשמות עתיקות, אתם מיוחדים מכיוון שעברתם כל כך הרבה ביחידות חיים רבות כל כך, על מנת להגיע למקום הזה, בשנה הזו, עם מה שמתרחש על הפלנטה הזו כרגע.

לא תמצאו רבים המאזינים לזה, שאינם נשמות עתיקות. יש שלילה כפולה במשפט, אני יודע. הנשמות העתיקות הם אלה המתעניינים במידע כזה. והריפוי, והסיבה שאנחנו מתמקדים בכך היא מכיוון שא נ ח נו ז קו קים ל כ ם [מדבר לאט ובהדגשה...]

אנחנו, באופן קולקטיבי, כל אלה מצידו השני של המעטה - אתם יכולים אפילו לומר, המלאכים - מביטים בכם ומבקשים שתחיו זמן רב יותר, שתהיו מלאי שמחה, שתבינו דברים שיתכן ומעולם לא הבנתם לפני כן - העוצמה שיש לכם בתוככם לשלוט על מציאותכם שלכם, לעבוד עם המבנה התאי שלכם עצמכם, לעשות את הדברים שיתכן ומעולם לא סיפרו לכם שביכולתכם לעשות.

זוהי הסיבה, אנחנו צריכים שתשארו...

 

זה אינו מתקבל על הדעת, יקרים, שתלכו אחר מה שיתכן וסיפרו לכם ותחיו תקופת חיים קצרה, או שתהיה לכם מחלה, או שתעזבו מוקדם יותר מכפי שאתם אמורים לעזוב - 'אמורים' במשמעות של מוקדם מכפי שאתם צריכים לעזוב. אנחנו זקוקים לכם כאן!

 

המיקוד הוא בריפוי - לא רק על מנת להאריך את חייכם, יקרים, אלא לעשות עבורכם חיים, בעודכם כאן, שהם יותר נוחים, כך שבריאותכם טובה יותר. האם אתם מבינים? זו הסיבה שהמיקוד הוא בריפוי.

 

לפני כמה חודשים, כאשר סיפרתי לשותפי (לי קרול, ת.ג.) שהוא יעשה זאת ושזה יהיה המיקוד החדש, הוא לא ידע לאן זה יוביל. עכשיו זה יותר מוכר לו, והוא עצמו מתחיל להבין ולהרגיש את המשמעות והעומק, החשיבות של לדבר אליכם.

 

כיצד אתם מרגישים לגבי מה שזה עתה אמרתי לכם? האם אתם מרגישים שאתם כלולים? עליכם להרגיש כך! אני יודע מי צופה. אני יודע מי צופה כעת, אני יודע מי יצפה מאוחר יותר. כאשר עיניכם ואוזניכם יופנו למסר המסוים הזה, ואין זה משנה מתי הוא ניתן - אני יודע שאתם צופים. זה מכיוון שאני מייצג רב מימדיות שהיא כמו זו של הרוח. זו מציאות מלאכית, יקרים, שאין בה זמן, לא כפי שיש במימד שלכם. אנחנו יודעים מי הנכם.

 

השיעור של היום הוא אודות, הייתי אומר, התפישה החדשה הזו שאנחנו מדברים אודותיה. ויש לכולכם נושא אחד, בעקבות האופן בו הוכשרתם להאמין.

כאשר אני אומר 'הוכשרתם' אני מתכוון לכך: אם תוכלו להגדיר 'הכשרה', הרי זה יהיה משהו שחזרתם עליו פעם אחר פעם, בין אם זה במפגש שאתם הולכים אליו או משהו מקרי, אולם אתם שומעים את אותו הדבר פעמים כה רבות עד שאתם 'עוברים בו הכשרה' וזה הופך למציאות שהיא שלכם, שאתם מבינים אותה, מאמינים בה, מצפים לה.

וכאשר הכשרה הזו מתחילה 'להתפרק' ואנחנו מעבירים לכם דברים שהם מנוגדים לה - יש לנו נושא שהוא קשור לחוסר אמונה, ואתם שואלים האם זה יכול באמת להיות אמיתי, בעקבות כל הכשרתכם.. ישנה הכשרה שהופכת להיות כה תקועה, מציאות כזו לחלק מן האנשים, שכאשר הם מתחילים לשמוע משהו אחר - כל דבר אחר ממה שהם הוכשרו לו - הם מפנים את העורף.

זה קורה מסביבנו, מסביבכם, זה קורה לפני עיניכם ויתכן שאתם אפילו אינכם רואים זאת. כאשר אתם מגלים אמת, שיתכן והיא שונה, מאדם אחר. ואתם מראים להם את האמת, ואפילו מראים להם הוכחה של האמת הזו, והם יביטו בכם, יאמרו שהם מצטערים, וימשיכו בדרכם. מכיוון שהם הוכשרו באמת שלהם עצמם, למרות שהראיתם להם שיתכן ויש משהו אחר לבחון אותו. רק יתכן.. אולם הם לא יעשו זאת. אפילו נשמות עתיקות, יקרים, מעורבים במאפיין והתכונה המסוימים האלה.

 

למה הכשירו אתכם? ברצוני לשוחח כעת על כך.

אתם עשויים לחשוב שזה אינו דבר רע שיכשירו אתכם בו. זו מלכותו של האל. המלכות, העוצמה המהממת, יופי, אהבה - אם ברצונכם לכנות זאת, העוצמה של הכל יכול.

לאן אני מתקדם עם כל זה? מכיוון שכאשר זה מגיע לריפוי, למה הכשירו אתכם? דברו אלי. למה הכשירו אתכם? וההכשרה היא כזו: אתם אינכם עושים את הריפוי, האל עושה זאת! ההכשרה היא כזו: שחררו ואפשרו לאל [קריון מצחקק בהנאה...]

ההכשרה גרמה לכם לשחרר כל אחריות לגבי כל דבר, ומסרה זאת לעוצמה הזו של הכל יכול, של אהבה, יופי. ואתם תשאלו מה רע בכך? יקרים, אין שום דבר שאינו כשורה עם זה, רק שהתהליך בנקודה זו בזמן אינו התהליך הנכון.

לבטח, יש זמנים בהם ניתן 'לשחרר ולאפשר לאל', אולם יקרים, כאשר זה מגיע לריפוי - זה שונה. וברצוני לשוחח אתכם אודות זה, מכיוון שזה לא יהיה התקשור הראשון שחוקר ומתעמק לגבי מה הלאה, בהמשך.

 

אתם הולכים ל'מעגל הריפוי של ה 12', בכל פעם מציגים לכם תכונות רב מימדיות של אפשרויות. ואני אומר 'אפשרויות', מכיוון שגם זה נוגד את התפישה שהוכשרתם בה. ההכשרה שלכם היא, 'מה שאתם יכולים לגעת ולהרגיש הוא אמיתי, ומה שאינכם יכולים - אינו אמיתי. ולכן אם לוקחים אתכם למקום בו אינכם יכולים לגעת ולהרגיש, הרי שזה אינו קיים..', וכו', וכו',

האם אתם רואים כיצד ההכשרה יכולה לתקוע ולהדביק אתכם למקום, יתכן ואפילו לישיבה בכסא שאומרת 'הנה מה שאתם מאמינים בו, הנה מה שאינכם מאמינים בו, שיהיה לכם הרבה מזל'... [קריון מצחקק בהנאה...] וזהו זה! זה מאוד קשה עבורנו לתת לכם דבר נוסף מעבר למה שאתם רוצים ומוכנים לקבל.

 

האם אתם מוכנים לקבל משהו שונה, ממש עכשיו? האם אתם נותנים כוונה, בתקשור זה, לקבל משהו שונה?

 

רבים מאזינים לתקשורים האלה, לא רק המנויים ל'מעגל הריפוי'. המדיטציות הממשיות אינן נשמעות על ידי רבים. הן אלו שמופרדות עבור המנויים, ומסיבה טובה. מכיוון שאתם נרשמתם לנהל את הריפוי שלכם עצמכם. אולם התקשור הזה נשמע על ידי כולם. כך שאני מפנה את תשומת לבי לכולם, כמו גם לכם.

 

וברצוני לספר לכם משהו:

אם אתם עומדים לקחת חלק בריפוי מסוג כלשהו, ריפוי זכרונות העבר שלכם, ריפוי הפחד, ריפוי מחלות, ריפוי שעון הגוף שלכם - להאט אותו - ריפוי ההזדקנות.

זה דבר מוזר, אתם תאמרו שגילכם... אתם עשויים לומר שלא ניתן ש'לא להזדקן', כיצד מרפאים זאת? ובכן יקרים, נראה שאינכם מבינים זאת. האם הבנתם שאתם שולטים על שעון הגוף שלכם?

אל תתנו למספרים שקשורים עם גילכם לספר לכם מהו גילכם על הפלנטה הזו או כיצד עליכם להתנהג, או יתכן ואתם מקשיבים לפרסומות מסוימות בטלוויזיה המספרות לכם בני כמה אתם ועד כמה עליכם להיות חולים. זו אינה המציאות. המציאות היא זו: אתם שולטים בהזדקנות שלכם. זו המציאות.

 

ריפוי הוא אירוע של השתתפות פעילה 24/7. עליכם להשתתף ולקחת חלק כל הזמן.

היכן האל נמצא בכל זה, אם זה המקרה, מכיוון שהוא השותף שלכם. זוהי שותפות, אמרנו זאת לפני כן, אפילו גם עם חוכמתכם הפנימית המולדת. זוהי שותפות! כל מה שהחלטתם אודותיו, בין אם זה 'מעגל הריפוי' או שלא, כל מה שהחלטתם לגבי מה שתעשו עם עצמכם, עם התאים שלכם, כל מה שהחלטתם לגבי הריפוי שאתם עומדים להשיג - אינכם עוד מוסרים זאת יותר ולאחר יושבים בפינה ומחכים לזה.

זו אינה הדרך בה הדברים פועלים.

אתם יושבים באנרגיה חדשה בה אתם מתבקשים לקחת חלק בכל דרך שהיא. כל כוונה שאתם נותנים - בין אם זה בצידו השני של האובך ב'מעגל הריפוי' או בין אם זה אתם שיושבים שם ללא כל מושג אודות מה שאנחנו מדברים עליו - אם נתתם כוונה לריפוי בגופכם, אספר לכם שעליכם להשתתף בכך.

אנחנו נתייחס ל'השתתפות' בכך בתקשורים נוספים, ככל שנתקדם, מכיוון שהשאלה היא מה עליכם לעשות, וכיצד עליכם לעשות זאת..

כל זה מגיע, אולם לחלק מכם יש אינטואיציה, אתם יודעים אודות הצהרות, אתם יודעים על המדיטציות שלכם - אינכם חייבים לחכות ל'מעגל ה 12', בכל יום רביעי אם אתם מנויים, כדי להשתתף בכך. אתם יכולים לעשות זאת מדי יום, אתם יכולים לעשות זאת מדי שעה. זה היופי שבכך, זה היופי שלכם המרפאים אתכם. אינכם יכולים עוד להעביר זאת הלאה, זה כבר אינו פועל בדרך זו. היה זמן, יקרים, בו זה היה כל מה שיכולתם לעשות, אולם זה השתנה.

אתם נעים כעת למחזור אחר, מחזור של עוצמה, יכולת, הבנה, התעוררות - כל זה. זו הסיבה ששינינו את השיטה של קריון, להתחיל ליידע אתכם אודות עוצמה יפה.

 

יהיה עוד.

 

לעת עתה אני אומר,

וכך הוא הדבר.

 

 

 

ימי רביעי של ריפוי 3 - ניהול הריפוי שלכם - דצמבר 2020

קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

בכל פעם שאנחנו מגיעים למקום הזה, באנרגיה של 'מעגל ה 12' הזה, שאתם מגיעים לחוות אותה, בכל פעם שאנחנו מגיעים למקום התקשור הזה, מזכירים לי אודות ההבדלים של מה שהוא כיום לעומת מה שהיה לפני 10 שנים.

וההבדל הזה הוא התעצמות.

 

אלה מכם שלמדו את התקשורים שלי מאז ההתחלה, או יתכן ואפילו קראתם את התמלולים, הבנתם זאת שלכל אורך הדרך ב 31 השנים האלו, היה נושא, והוא שהשינויים בפעולה והם מתרחשים היטב. בפעולה, מתרחשים בתוך התחום והזמן של נקיפת הצירים של ימי השיוויון. היטב בתוך 36 השנים, התחלנו לדבר על השינויים שמתרחשים, השינויים האלה שסיפרנו לכם אודותיהם, שיביאו תודעה משמעותית לפלנטה, שהיתה שונה, שונה משמעותית.

 

כל זה התחיל. חלק מכם מודעים לכך, חלק מכם תוהים בשעה שאתם שומעים זאת אודות מה שאני מדבר עליו, מכיוון שיתכן וזהו התקשור הראשון ששמעתם. אולם בכל השנים האלו אמרתי זאת: אתם אהובים מאוד. לעולם אינכם לבדכם. התכוננו לשינוי.

לפני כמה שנים התחלנו לדבר אודות משפט 'הנורמלי החדש'. היום משתמשים במשפט הזה אפילו במדיה/אמצעי התקשורת. הם משתמשים בזה עכשיו מכיוון שהם מתחילים להבין שדברים אינם עומדים לחזור למקום בו היו.

 

תנו לי לשאול אתכם, לו חשפתם סוד, נניח שזהו סוד של משהו שאינכם רוצים להביט בו מכיוון שהוא נורא מדי, ואתם רואים את הסוד ואחרים רואים את הסוד - תנו לי לשאול אתכם, התוכלו לשוב לאחור? האם אתם יכולים שלא לדעת זאת? האם תוכלו למצוא מקום במוחכם בו תוכלו למחוק את מה שגיליתם?

אם בגרתם לרמה יותר מודעת, האם אתם מסוגלים פשוט לשוב בחזרה לחוסר מודעות? והתשובה היא שלא, אינכם יכולים.

זה מה שקורה לתודעתכם, לפלנטה שלכם, לחברה שלכם, לגופים שלכם, למודעות שלכם ולתפישה שלכם

לגבי מה עשוי להיות 'שם' ... שתמיד היה שם. וב'שם' אני מתכוון לידע שתמיד היה שם, תמיד היה זמין, ואתם הרגשתם שזה לא נועד עבורכם או שלא הרשו לכם להשתמש בזאת.

 

תנו לי לשאול אתכם: בכתובים שלכם, כאשר אתם רואים את המאסטרים השונים - תלוי בכתובים שיש לכם - אתם רואים את המאסטרים השונים שעשו מעשי ניסים, אתם קוראים על כך - מהי ההתרשמות הראשונית שלכם?

סיפרנו לכם בפעם האחרונה שתקשרנו, בשבוע שעבר, שהתפישה וההכשרה הן שהאל הוא גדול, האל הוא טוב, ואלה הדברים שהמאסטרים עשו מכיוון שהם היו חלק מהאנרגיה של האל, והביטו בכך - האין זה נפלא...

אולם האם הבאתם זאת לעצמכם? האם אמרתם 'כן, כמובן, גם אני, ואני יכול/ה לעשות זאת'? והתשובה היא [קריון מצחקק בהנאה..] שלא, לא אמרתם זאת. התבוננתם בזאת וזה היה נפרד מכם, הלא כן? לגמרי ולחלוטין בנפרד מכם.

שוב, זוהי תפישה, זוהי הכשרה, ואתם החלטתם - מכיוון שאחרים סיפרו לכם או מכיוון ש'הלכתם בעקבות הזרם' שאלה היו שייכים ויוחדו למאסטרים על הפלנטה. זה מה שהם עשו. זה אינו מה שאתם עושים. מהו הדבר ההגיוני הבא? ובכן אתם אומרים 'אם הם יכולים לעשות זאת ואתם אינכם יכולים לעשות זאת, הרי שעליכם ללכת בעקבותיהם' וזה מה שקרה.

 

זה קרה ברחבי העולם, איננו מדברים רק על מאסטר אחד. אתם יכולים לראות זאת ברבות כל כך מהמערכות הרוחניות ומכלול החוקים והעקרונות, שישנו אדם אחד שהולכים בעקבותיו, שעשה מעשי ניסים מופלאים והיה מאוד חכם. אולם מעט מאוד בני אדם הביטו בזאת ואמרו ש'נראה שהם גילו כלי, כלי של 'נברא בצלמו'. המשמעות היא שהכלי הזה יכול להיות גם שלי, מכיוון שגם אני נבראתי בצלמו'. אולי אוכל לשבת לרגליו של אותו מאסטר והוא יוכל להראות לי יותר מהכלים האלה כך שאוכל לעשות מה שהוא עשה'.

 

אין הרבה מזה, ועכשיו יש, וזה מה שאני מספר לכם.

 

שוב, התקשור הזה מדבר על יציאה מתפישה שאתם פשוט מייעדים ומקצים את כל הדברים הטובים למישהו אחר, ואתם הולכים בעקבותיו במקום אחר עצמכם, מקווים שחלק ממה שיש לו יהפוך לחלק מכם במקום הרעיון שעליכם להוסיף את עצמכם. המאסטריות תמיד היתה חלק מהחוויה האנושית. אם רציתם לגלות אותה, אם רציתם ללמוד אותה, אם רציתם ללכת לשם.

ב'מעגל הריפוי' התחלנו למסור לכם מידע, התחלנו לדבר לפני כמה שבועות אודות החוכמה הפנימית המולדת ועל שיתוף הפעולה איתה. סיפרנו לכם גם שישנה אנרגיה שמתרחשת כאשר אתם נותנים כוונה לריפוי, אנרגיה שהיא כמעט כמו פתקים קטנים דביקים שאתם מניחים על כל התאים שאומרים 'הביטו, היא עושה זאת, הביטו, הוא עושה זאת' ואז אתם זוכים להשפעה של שיתוף פעולה מגופכם. דיברנו על כך.

 

הבה נשוחח כעת על הארכה/הרחבה של התקשור מהשבוע שעבר. יהיו אלה שיאמרו 'לא הייתי כאן בשבוע שעבר, מה אעשה'? ובכן, אם אתם מנויים על 'מעגל הריפוי' אתם יכולים להקשיב לשידור החוזר, וגם כל התקשורים המסוימים האלה ניתנים בחינם כמו כל התקשורים ואתם יכולים לבדוק אם הם כבר פורסמו.

 

סיפרתי לכם בשבוע שעבר שעליכם להמשיך בתהליך שהתחלתם ב'מעגל הריפוי של ה 12'. וכוונתי ב'להמשיך את התהליך' אינה שעליכם להתייצב בכל יום רביעי. כבר עשיתם זאת לפני כן, האין זאת? [ קריון מצחקק בהנאה..] בכל פעם שישנו מכלול של חוקים והשקפות שאומרים שעליכם להתייצב במבנה בכל יום ראשון ולעשות את 'זה' ואת 'זה' ולחזור הביתה, אולם וודאו שתתייצבו בכל יום ראשון - זה היה דומה לו אמרתי שעליכם להגיע בכל יום רביעי מכיוון שכאן קורים הדברים, אולם איני מספר לכם זאת.

 

אני מספר לכם שזה קורה בתוככם. זה המקדש שאתם הולכים אליו בכל שבוע, שם אנחנו מדברים על הדברים האלה בתמצות, ונעשה זאת שוב עכשיו, ממש עכשיו - אתם חייבים להמשיך בתהליך.

כאשר אני אומר 'חייבים' אני מתכוון שזהו רצון חופשי, אולם אם אתם מתכוונים לכך ואתם מתחילים בסוג כלשהו של תהליך ריפוי, וזה עשוי להיות בסדרה שאנחנו מעבירים ומכנים 'הריפוי של ה12', זה יכול להיות בידי עצמכם באופן אינטואיטיבי לחלוטין, אולם אם התחלתם בכוונה טהורה, אל תעזבו ותלכו הלאה, ותקוו שזה עובד. מה שאתם עושים הוא טיפוח.

 

אתם ה'דיילים' והמנהלים של התהליך שלכם עצמכם, אתם אלה שהתחלתם בכך, אתם הם אלה שמדמיינים זאת, אתם אלה שסיפרתם לתאים שלכם להשיג זאת, ולכן חייבת להיות כל הזמן עקביות כמעט כמו תזכורת תמידית למבנה התאי שתמיד גדל, משתנה, מחדש נעורים - להמשיך בתהליך ולהמשיך אותו בתודעה עם מטרה, לאן אתם מכוונים, חוסר פחד יתכן בחייכם, תודעה חוסר פחד.

ויהיו אלה שיאמרו שחוסר פחד אינו באמת 'תאי' - ובכן, זה כך.

 

ברצוני שתדעו שמתרחש כאן יותר מאשר הסינפסות במוחכם, מתרחש כאן אפילו יותר מהרשומות האקאשיות שלכם או ההיזכרות בדברים מסוג מסויים. ברמה התאית, עדיין יש להציג זאת בפניכם, קיימים כל הזכרונות שהיו לכם מעודכם. אם אתם פוחדים, כל התאים שלכם פוחדים.

ואתם שואלים אותי האם אוכל להוכיח זאת, והתשובה היא, לחלוטין! אם אתם פוחדים להידבק במחלה ואתם נדבקים בה, מי עזר לכך? כל תא בגופכם שיתף פעולה עם זה.

האם אתם מבינים את הרעיון שאתם הם מה שאתם חושבים? מחשבותיכם הן הוראות. נקודה. אם אתם פוחדים, כל כולכם פוחד. אם אתם שמחים, גופכם רועד בצחוק, כל כולכם שמח. הידעתם זאת? מה שעובר עליכם כעת חייב להיות חוויה של כל הגוף. ואם אתם עומדים לעבור את התהליך היפה הזה של ריפוי, שאנחנו מעודדים ומספרים לכם אודותיו, הכל צריך לשתף פעולה עם זה, וכוונתי לכל איבר ואיבר, כל תא ותא.

ואתם תשאלו אותי האם הכוונה לכך שאתם מנסים להתגבר על משהו? ומה בדבר עצב או יגון?

תנו לי להעניק לכם משהו לחשוב עליו - כל תא בגופכם עצוב. אתם יכולים להרגיש זאת, הלא כן? אם משהו קרה לכם לאחרונה ואתם בצער בעקבות אמא, אבא, אח ואחות, אם אתם ביגון אתם יודעים שכל תא, אין אף חלק אחד שמח בגופכם - על כך אני מדבר.

כך שזו חייבת להיות חוויה של כל הגוף. הריפוי מיגון או מכעס, או הנסיון שלכם לשנות את הזדקנות גופכם, כל הדברים האלה יושגו, אולם עליכם להיות עקביים ועליכם לומר מדי יום מה אתם עושים. אתם רגילים כל כך לגישה הזו בה הרופאים יאמרו שהנה התרופה, והשאלה הבאה שתשאלו היא כמה זמן עליכם לקחת אותה? זוהי תפישה שאתם רגילים לה עבור ריפוי, עבור מַרְפֵּא. אתם לוקחים את התרופה על מנת להרגיש טוב יותר, ולאחר מפסיקים, והדברים בסדר.

 

זה משהו שונה. אתם חוצים את הגשר הזה ומגיעים למצב רב מימדי שהוא לא רגיל, אתם נושאים זאת ועובדים עם זה מדי יום למשך שארית ימי חייכם.

ויהיו חלק מכם שיאמרו לי שזו עבודה רבה [קריון מצחקק בהנאה..] - הרשו לי לשאול אתכם, מדוע אתם כאן?

האל אוהב אתכם כל יום בחייכם, כל דקה, כל רגע. ישנה כזו אהבה מדהימה ודאגה. האל אינו ישן, אתם כן ישנים, וכאשר אתם ישנים, ישנה אהבה בכל רגע, בכל יום. והאל לעולם אינו אומר שזו עבודה רבה, ושואל האם עליו לעשות זאת כל הזמן, בכל רגע מאז יום היוולדכם... עד כדי כך משגיחים ודואגים לכם כך שיום אחד אתם עשויים להתעורר ולשתף עם זה פעולה, ולאהוב בחזרה את הבורא היוצר שאוהב אתכם בכל רגע, בכל שעה ערה.

 

האם זה כדאי, 'שווה'? והתשובה היא כן, מכיוון שמה שקורה לכם הוא בריאות, התחלה של שלווה, חוסר דאגה, ארשת פנים שמחה יותר, ותהליך הצער מתחיל להצטמצם ולהיעלם, ואתם מבינים שלמרות שזה עשוי תמיד להיות שם, אתם מבינים ויכולים להתמודד עם זה, כלומר, אתם יכולים להניח זאת במקום אליו הוא שייך במקום שזה יעסיק אתכם בכל רגע מחייכם. אני מדבר למישהו כאן שהיה עליו לשמוע זאת.

 

זה התקשור עבור היום.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

ימי רביעי של ריפוי 4 - תפישות של שינוי - דצמבר 2020

קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

ברצוננו לספר לכם סיפור היום, לא ממש משל. זהו סיפור חמוד, אחד שלא יאמן, פנטזיה, דמיוני, רק עבורכם.

מוסר ההשכל של הסיפור או לפחות הכותרת שלו היא ש'אינכם יודעים את אשר אינכם יודעים' וזה קשור לתפישה לגבי מה שאינכם יודעים.

ברצוני לקחת אתכם לכנס, כנס שמעולם לא התקיים, שוב, דמיוני לחלוטין. כמעט יתכן כמו סיפור ילדים. ברצוני לקחת אתכם ל'גן עדן של חרקים' [קריון מצחקק בהנאה..] מקום שאינו קיים ומעולם לא יהיה קיים, עם זאת בפנטזיה הזו ישנו מקום לשם הולכים החרקים, והם נמצאים שם יחד ונהנים, אתם יכולים לומר שהם יושבים שם בכסאות הנדנדה שלהם, והם משוחחים אודות חייהם.

 

קבוצה מסוימת זו של חרקים ברובד המסוים הזה ב'גן עדן של החרקים', הגיעו כולם מאותו הפארק כך שיש להם הרבה במשותף - לפחות זה מה שהם חשבו. והפארק המסוים הזה שהם חיו בו, היה פארק בעיר ניו יורק. הוא היה במרכז העיר, וחלק יודעים אודות מה שאני מספר.

כולם הגיעו מאותו פארק זהה, והם יושבים שם ומעלים זכרונות אודות חייהם. והם אומרים האחד לשני "ספר לי על חייך" ואותו אחד אומר "תוחלת החיים שלנו, איננו באמת בטוחים עד כמה הם ארוכים או קצרים בהשוואה לאחרים, אולם כולנו חיינו בערך עד לאותו הגיל. בערך אותו מספר ימים, אולם תמיד אזכור את הפארק הזה, סנטרל פארק - זה היה הדבר הקר ביותר שדמיינתי מעודי. איני יכול להאמין שהגעתי למקום שהוא קר עד כדי כך. היה קשה מאוד למצוא אוכל".

 

אם מאזין לדברים אלה אנטומולוג חוקר חרקים - הפסק! מכיוון שזוהי פנטזיה.

 

והחרק המשיך לומר "אני כל כך שמח שאיני צריך לחזור שוב למקום ההוא. אולי כאשר אהיה ביחידת חיים אחרת, אלך למקום אחר, אולם לא לאותו פארק מכיוון שזה היה כל כך קר".

 

ואז מגיע חרק אחר ואומר "אתה יודע האנק, [קריון מצחקק בהנאה..] האם היית בפלנטה אחרת? אני הגעתי מאותו הפארק, זה היה נהדר! אני רוצה לספר לך שהיו עלים על כל העצים! הקשבתי לסיפור שלך ואמרת שלא היו עלים על אף אחד מעצים.."

והאנק אומר :"כן, זה נכון, זה היה קר, מריר, לא היו עלים, לא היה שום דבר לאכול.."

 

והשני אומר "עבורי הכל היה מושלם, זה היה המקום הטוב ביותר, הייתי כל כך שמח בחיי בפארק ההוא. וואו, כל הצמחיה הזו, העשב היה נפלא, השמש זרחה, לא היתה רוח, לא היה קור..

מה קורה כאן? כיצד יכולת להגיע מ.. האם זו התפישה שלך? לבטח איננו כל כך שונים, אנחנו מאותו זן של חרקים, אנחנו מזמזמים אותו הדבר.."

 

חרק נוסף מגיע ואומר "אני לא יודע על מה אתם מדברים, חייב להיות שהייתם בפלנטה אחרת. במהלך כל חיי היה כל כך חם! זה היה באמת באמת חם! אני כל כך שמח שלא הייתי צריך להישאר שם, אני חושב שכאן הרבה יותר טוב מאשר להיות שם למטה, בפארק הזה... וואו, זה היה פשוט לוהט, והלחות היתה כה גדולה. היה כל כך קשה אפילו להתקיים שם, היה שם כל כך חם."

 

ומגיע חרק נוסף שאומר "איני יודע על מה כולכם מדברים. גם אני מסנטרל פארק, ואספר לכם שבכל חיי, כל מה שראיתי היה גשם. ירד גשם, וירד וירד, אי אפשר היה אפילו להגיע ממקום אחד לשני, שלא לדבר על למצוא אוכל. לא היה אפשר לעוף, אי אפשר היה לעשות שום דבר."

והחרקים אמרו, "מעניין מה קורה כאן, כולנו הגענו מאותו המקום. אנחנו זקוקים למעט חוכמה. עם מי נוכל לשוחח כאן למעלה, בגן העדן של החרקים, שאנחנו יודעים שיהיה לו הסבר כלשהו. האם יתכן שהיתה לנו תפישה שהיתה שונה עד כדי כך?"

 

ואחד אמר, "עלינו למצוא את המלכה T" והאחרים אמרו "המלכה T, האם היא בכלל תדבר איתנו? האם היא בכלל נמצאת כאן? שמענו שהמלכה T יכולה לחיות לנצח!"

וכולם אמרו: "לא, לא, ישנה תוחלת חיים למלכה T. המלכה T חיה זמן רב מאוד וראתה ה ר ב ה מאוד דברים. המלכה T היא שאמאנית."

 

כך שכולם, כל אלה עם הסיפורים השונים הלכו לבקר את המלכה T. היא באמת היתה שם, מלכה גדולה עם כל תהילתה.

"כמה זמן חיית, המלכה T?"

והמלכה ענתה "למעלה מ 200 פעמים מתוחלת החיים שלכם, יקרים"

והם שאלו "כיצד זה שיש לנו נקודות מבט כה שונות לגבי המקום בו שמו אותנו לחיות כחרקים על כדור הארץ?"

היא צחקה ואמרה "מה שאינכם יודעים הוא שכל אחד מכם נולד, התקיים ומת במחזור אחד מני רבים".

היא הביטה בזה שקפא ואמרה "אתה נולדת בחורף. והאחרים, אתם נולדתם בעונות של הקיץ והסתו, כל הדברים האלה, העונות של הפלנטה" והיא דיברה עליהן.

והיא אמרה ש"אם תדברו עם אחרים, הם נולדו בסף השינוי והיתה להם חוויה שונה לגמרי. אלה שחיו באביב - חוויה שונה לגמרי.

ומכיוון שחייתם רק זמן מה, תפישתכם לגבי מה שהתרחש סביבכם, של יכולת ההישרדות של המין שלכם, כל הדברים האלה היו כולם מותאמים לעונה בה הייתם".

והם אמרו "זה מדהים! זה היה אותו המקום עם כל כך הרבה שינויים, עם כל כך הרבה עונות"

והיא אמרה "כן".

 

הבה נפנה לרגע לחוכמתה של המלכה T מכיוון שיש לה משהו לספר לכם בפנטזיה המשעשעת הקטנה הזו, במשל הקטן הזה אודות החרקים בגן העדן.

המלכה T רוצה לפנות אליכם ולומר "בני אדם יקרים, אתם נמצאים במחזור. אתם בתחילתו של מחזור שאפילו קריון כינה "החורף של הרוחניות."

 

מעולם לא חוויתם שום דבר מעבר לאנרגיה שנולדתם לתוכה. באופן כללי, האנושות היתה באותו המחזור במשך כל ימי חייה, ועכשיו אתם מתחילים מחזור חדש. והמחזור שמגיע שונה כל כך מהמחזור בו הייתם, עד שרבים לא יזהו מה מגיע ואפילו יפחדו מכיוון שאתם רואים זאת כה שונה.

המחזור מערב אפילו את מזג האויר, מחזור שכבר קרה לפני כן על הפלנטה שאתם מעולם לא ראיתם כמותו. כך שאתם פוחדים ממנו מבלי להבין, שלו חזרתם לתיעודים של הקרח והייתם רואים מה קרה כאן לפניכם, הייתם רואים לאן הדברים הולכים ומדוע, ומה זה עושה.

אולם לא היתה לכם אפילו החוכמה לעשות כך. כל מה שעשיתם היה להאשים את עצמכם ולומר שאתם פוחדים.

 

מגיע מחזור של תודעה שלא ציפיתם לו. מחזור התודעה יהיה שונה בהרבה מזה שנולדתם לתוכו, לכן רבים מכם לא ידעו אפילו כיצד להשתמש בזה.

מגיע מחזור של התעוררות שמעולם לא ראיתם כמותו כאנושות, ומחזור ההתעוררות יעניק לכם ידע ויכולות, שמעולם לא חשבתם שיתכן ואתם מסוגלים שיהיו לכם. אפילו אלה שהיו לפניכם, שאתם מכנים שאמאנים, הראו לכם מה שאתם יכולים לעשות כבני אדם - אולם לא האמנתם בכך, פשוט חשבתם שהם היו מיוחדים ושאתם לעולם לא תוכלו לעשות את מה שהם עשו.

 

זהו מחזור. אתם עשויים לומר שאתם מגיעים לאביב, ליופי, מזמן שהיה קשה עבורכם - מהחורף הזה של הרוחניות, מגיעים למקום שיהיה הרבה יותר נדיב ונוח בכל הנוגע לדברים רוחניים.

אולם אלה שפוחדים ימשיכו לפחד, מכיוון שהם לא יאפשרו לעצמם לחשוב מחוץ לקופסת המימדיות, בה היו במשך זמן כה רב.

כך שאם אומר שאינכם יודעים את אשר אינכם יודעים, זו שוב, הסיבה למסר המסוים הזה.

המלכה T יכולה לדבר אליכם עם כל תהילתה והשאמאניות שלה בפנטזיה של הסיפור הזה. העצה שהיא תייעץ לכם תהיה 'אל תפחדו ממה שאינכם יודעים, מכיוון שעבורכם, בני אדם, מה שבהמשך יכול להתחיל להראות עד כמה אתם מפוארים!'

וזה מגיע מהמלכה T.

 

אם כך זהו סיומו של המשל הקטן שלנו, אולם זו תחילתה של חוכמה גדולה.

 

אנחנו עומדים לעשות מדיטציה של ריפוי בקרוב מאוד, זה מגיע...בקרוב מאוד..

וכאשר נעשה זאת, ברצוני שתזכרו זאת, שאינכם יודעים את אשר אינכם יודעים. באמת מגיעים דברים עבורכם, אם תקבלו אותם.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020