Light Connections
 
 

 

התכנית - יוני 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

התבקשתם לאחוז במראה ולראות את עצמכם באופן שונה ממה שלימדו אתכם אודותיכם. זה הכל מתכנס לתפישה ישנה לעומת תפישה חדשה ויתכן שמעבר דרך זה - תפישות של מי שהנכם, מי הם האחרים, מה מתרחש על הפלנטה - לעיתים קרובות קשה.

כבר אמרתי זאת לפני כן, אתם יושבים על מצוק של מסע מדהים! אתם אחד מהדורות שישיגו זאת. אתם היחידים שהשינוי התרחש באמצע השעון שלכם..

לאלה שנולדו לאחר שנת 2012, תהיה תפישה שונה לחלוטין. הם לא תפסו את מה שאתם תפסתם - דור ישן יותר עם מידע ישן, עם רעיונות שאומרים מי שהנכם, זה מה שמתרחש, זה מה שיתרחש - הכל מן ההיסטוריה שאינה עומדת לחזור על עצמה.

 

בתקשור האחרון שלי, רחוק מכאן, על אי באמצע האוקינוס האטלנטי וכיניתי אותו בשם 'השעון המואר'. זוהי מטפורה, יקרים, המבקשת מכם להבין שאינכם לבדכם. אתם עשויים לומר שהשעון המואר הזה הוא מערכת, אם ברצונכם לכנות זאת כך, שזו יותר תפישה מאשר מערכת, של גלגלי שיניים משתלבים המשתפים פעולה וכולם תלויים בדיוק של זה בזה, שיבצעו את עבודתם, את תכליתם. הם מתואמים יחד מכיוון שהם יודעים אודות האחרים, והם מושלמים במה שהם עושים ויש להם תכנית ומטרה שהיא זמן מושלם.

אתם יכולים להכין את השעון הזה בדעתכם, גדול או קטן על פי בחירתכם, אום העובדה שהוא מכיר את החלקים עושה אותו 'מואר'. ויותר מכך, אם הייתם שואלים גלגל שיניים קטן זעיר בשעון המואר הזה - מי הוא? הוא היה עונה שהוא חלק יפהפה מתכנית אלוהית, וישנה תכלית לפעולותיו ובמה שהוא עושה. החלק היפה הזה יודע אודות החלקים האחרים, יתכן והם אפילו אינם יודעים מה הם עושים, אולם קיימת מטרה לכל מה שקורה.

השמעתם זאת?

 

מה שאני עומד לספר לכם יהיה קשה.

ישנה מטרה מעבר לכל מה שאתם יודעים, ועל מנת להשיג את המטרה הזו, לפעמים תאבדו את האנשים היפים והרחומים ביותר על הפלנטה. ובעצב ליבכם אתם תפצירו באל ותשאלו מדוע? הרי זה עבד, והאנשים האלה היו יפים ורחומים, הם היו 'על המסלול', היו עובדי אור או שלא היו עובדי אור, אולם הם עזרו לפלנטה ולאחרים. ואתם תשאלו מה קרה?

האם זה קשה? אם אתם ב'שעון המואר' הזה, הפיסה שהיא אתם שמתקתקת עם הפיסות האחרות - אתם עדיין מפענחים את החידה, אולם הפיסה הזו מלאת צער כעת. יתכן והפיסה הזו אפילו בוכה. אולם ברמה מסוימת היא יודעת שאלה שעברו לצד השני יחזרו בקרוב על מנת להיות גדולים ומרשימים יותר מאשר הם היו אי פעם בעקבות החמלה שלהם וההכשרה שלהם, ובעקבות הטבע המעורב שלהם שהיה עליהם לעזוב מוקדם על מנת לחזור ולהיות מרשימים יותר ולהיות חלק מן השעון שטרם ראיתם כמוהו עדיין.

 

זה קשה. אולם כל זה הוא חלק ממה שאתם יודעים שלא הגעתם על מנת לסבול, אלא הגעתם על מנת להיות חלק ממשהו אלגנטי, מבין, חומל. אפילו כאשר לבכם כואב אתם יכולים לאחוז בזאת ולומר "תודה לך רוח על כל מה שישנו היום וכל מה שאני חלק ממנו בשעון הזה שמתקתק את הזמן ויקדם את התפתחותה של האנושות, את החמלה, את הדברים שעתידים להגיע."

ואם טרם הבנתם זאת עדיין, אומר לכם שכאשר אתם תעזבו, תהיו עם אלה שעזבו לפניכם.

 

יתכן והם עשויים להיות המורים שלכם, בני הזוג שלכם, אולם אתם תמצאו אותם מכיוון שזוהי התכנית של 'השעון המואר'.

אין רק שעון אחד, יש את השעונים של העתיד של אלה שמעבר לזה ומעבר לזה. זוהי חלק מן ההבנה החומלת של עובדי האור לגבי האופן בו הדברים פועלים, כשלשעון המתקתק יש חלקים כה רבים שעובדים יחד וכולם יודעים זה על זה וכולם חוגגים זה את זה.

זוהי מטפורה של פלנטה חומלת וקבוצה של עובדי אור. כרגע זו קבוצה קטנה שהופכת לגדולה יותר ואמרנו זאת לכם לפני כן - הקבוצה הגדולה יותר הזו לא תהיה קבוצה שתגיע לפגישות מסוג זה. אין מדובר במערכות אמונה, דת, ואל, מדובר בדבר הרבה יותר בסיסי, מדובר בתודעה אישית של חמלה ודאגה לבני אדם אחרים, של דברים שהם נכונים ובעלי יושרה שיישפכו לאחר מכן לתוך כל מה שקיים, בין אם אלה עסקים או פוליטיקה או מדע.

בסופו של דבר זה יוביל להתבוננות ובחינה עצמית לגבי מי שהנכם ומי שאתם עשויים להיות, ומי עוד עשוי להיות מעורב בגלקסיה הזו. בסופו של דבר זה ייחשף ויתגלה וזה לא יהיה הלם - זו תהיה חגיגה.

 

זו ההארה שאנחנו מדברים אודותיה שמגיעה לפלנטה הזו, לא מערכת אמונה, לא מערכת השקפות ועקרונות אלא תפישה כללית של דאגה ואיכפתיות. זוהי המהות של שלום על פני האדמה, וההבנה מדוע הדברים מתרחשים כפי שהם מתרחשים.

זו בגרות ורבים מכם מתחילים להבין זאת ומתחילים לחגוג את מי שהנכם ואת העובדה שקיימת תכנית ואינכם לבדכם, ומסביבכם ישנם פיסות וחלקים של השעון הזה שעובדים על חלקם בחידה, והם יודעים אודותיכם ואתם יודעים אודותיהם.

ככל שתחיו זמן רב יותר, כך תפגשו יותר חלקים, וכאשר תביטו בעיניהם לא תצטרכו לדבר אודות השעון, אתם תדעו והם ידעו שקיימות כאן מטרה ותכלית שנולדתם לתקופה זו ושתחוו את מה שחוויתם.

קיימת תכנית, והשעון הזה מתקתק באופן מושלם. לפגוש את האנשים הנכונים, להיות במקום הנכון, ושהדברים יתרחשו וללכת מעבר להם באהבה מושלמת.

הם מכונים 'עובדי אור' מכיוון שמעורבת עבודה, להגיע מעבר לאגו, להגיע מעבר לרגש שיטיל מום באחרים, אולם עבורכם ישנה הבגרות.

 

נספר לכם עוד אודות התפישה הזו אולם זה מה שברצוננו שתדעו כעת הוא שלא נולדתם כאן על מנת להפוך ולהיות קורבנות, נולדתם על מנת להיות חלק ממשהו יפהפה. הפמליה שנמצאת כאן מוחאת כף לכל מה שעברתם, לכל מי שהנכם, ולכל מה שתהפכו להיות.

 

זהו השינוי.

אנחנו מדברים לקבוצה קטנה היום, ומאוחר יותר לקבוצה גדולה יותר, ויום אחד נדבר לכל הפלנטה. אנחנו מתנצלים יקרים, שזה לוקח זמן רב כל כך. ישנם מכשולים ועיכובים רבים, אולם הטבע האנושי ישתנה, ובשעה שיעשה זאת, שני צעדים קדימה וצעד אחד לאחור, תוכלו לראות זאת בברור בחדשות שלכם, בברור באלה שמסביבכם, ותדעו שזוהי אמת.

 

'וכך הוא הדבר' - אנחנו אומרים את הדברים האלה באהבה לאלה היושבים לפנינו, אותם אנחנו אוהבים עד מאוד ושיודעים אודות האל שבפנים, ואודות התכנית.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020