Light Connections
 
 

 

פרחי ההיזכרות מלבלבים - אוגוסט 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות אחיות יקרות, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) זז הצידה, העברתי לכן מסרים על מנת לנסות ולתת לכן תחושה של מה שאתן כבר יודעות אולם ידע זה אינו משתקף כיום בחברה, זה מתחיל להשתקף.

לאשה יש תפקיד מיוחד והוא אינו מהדהד כיום כלל, רק בתרבויות מסוימות, בעיקר של הילידים. שם, תפקידה של האשה הוא מעבר למטפלת ודואגת, יולדת ומטפלת עם תודעה גבוהה יותר מכיוון שיש לה ילדים.

 

דיברנו על השכבה השניה של האינטואיציה שיש לכל הנשים, וזה מתחיל להתקבל על הדעת מכיוון שנשים נשאו את התפקיד של מנהיגות רוחניות אלוהיות, מורות, שמאניות - וכך היו פני הדברים.

הסיבה לאחוות הנשים ולמסרים האלה היא החזרה לידע הזה, כך שתגיע לאט ההבנה שזה אמיתי.

 

סיפרנו לכם שבסופו של דבר יהיו ארגונים רוחניים שיתחילו להכיר בכך, ואפילו אלה שמנוהלים בידי גברים במשך מאות בשנים יתחילו לשנות את המבנה שלהם ולאפשר לנשים לתפוס את המקומות האלה. והם יגלו משהו מדהים - הנשים יעשו זאת טוב יותר!

 

זוהי תחילתו של שינוי תודעתי, יקרות, שכולל גם היזכרות של משהו שאמור להיות מובן מאליו.

קיימת היסטוריה רוחנית רבה על הפלנטה הזו שפשוט זועקת וצועקת את זה, ועם זאת לא הקדשתם לכך מחשבה מרובה.

לו הייתם צריכים להעלות הצגה מיוחדת בבית ספר או בעבודה, והייתם זקוקים לחבורה של מלאכים - כמה גברים הייתם מגייסים לצורך זה? אף לא אחד, מכיוון שכולם יודעים שמלאכים הן נשים [קריון מצחקק בהנאה..]

ונשאלת השאלה, מדוע בעולם גברי, מלאכיות נחשבות לנשים?

בכל מהלך ההיסטוריה המקודשת, או המיתולוגיה, האשה היתה תמיד המלאך... כמובן שיש יוצאים מן הכלל בהיררכיה של המלאכים, אולם הרוב הן נשים.

וזו אינה טעות, זוהי הטבעה.

 

הפליאדיים העניקו לכם הרבה כל כך, אמהות הכוכב ישבו לפניכם ולימדו אתכם, חלק מהן שרו לכם, העניקו לכם חילופי תודעה, ושום דבר לא השתווה לכך. סיפרנו לכם שלא תשכחו זאת לעולם.

הטבעה היא חותם מודע, משהו שאתם נושאים איתכם יחידת חיים לאחר יחידת חיים, ויתכן שהוא לא יתעורר - עד שהוא יהיה מוכן לכך...

ובכן, גברות, הוא מוכן...

 

מה שמוכן הוא שתזכרו את התפקיד של קדושתן של הנשים על הפלנטה הזו.

ומעניין שהנשים הן מלאכיות אפילו בכנסיות שמנוהלות בידי גברים. הן מצוירות על גבי הקירות כך שיוכלו לראות אותן. וזה מוטבע בכל האנושות, וזהו התפקיד.

 

קיימים דברים רב מימדיים שאתם נושאים אתכם ושהם בלתי נראים, וביניהם הקדושה של נשמתכם. לא נולדתם טמאים, כולכם נולדתם מפוארים.

ויש עוד..

 

רבות מכן יכולות לומר שהן היו נשים בלמוריה, כפי שהן נשים כיום, ואתן יכולות להתייחס לכל זה.

ובאופן מפתיע יש רבות המתחילות להתעורר למציאות שהיתה תמיד בלתי נראית - המציאות שאכן הייתן שם!

וזה מגיע מאותו חותם, אותה הטבעה שהיתה אתכם יחידת חיים לאחר יחידת חיים, בהן לא היתה שום סיבה שזה יופעל. טרם עברתם את השינוי, לא הגעתם למקום בו זה יתעורר מסיבה כלשהי, ועל פי הדרך בה התנהלה הפלנטה הזו יתכן והוא לעולם לא היה מתעורר.

זה היה בלתי נראה, זה היה שם, וכל אותו זמן זכר כיצד נשמעו האמהות הפליאדיות, הוא זכר חילופי תודעה עם האם הפליאדית, הוא זכר את האם מהכוכב וכיצד זה היה.

וזה היה מוסתר עד עתה בקרב כל אלו המכנות את עצמן למוריאניות. והוא מתחיל להיפתח. הוא אינו מופעל - זה משהו אחר. זוהי פתיחה.

הוא מתחיל להיפתח כמו פרח, עם הרעננות וההבנה שהדברים מעט שונים והופכים להיות מעט יותר מיוחדים.

 

אם תתבוננו בחברה שלכם כיום, הרי שניתן להצביע שמתרחש משהו שונה הראוי לציון, וזו ההתייחסות שאינה נאותה כלפי נשים, וזה משהו שלא ראיתם בתקופת חייכם או בתקופת חיי הוריכם, וזה נובע ישירות מאותו הפרח הנפתח, מההבנה שהייתן שם והוטבע בכן החותם, ושנשמות אנושיות עתיקות.מתעוררות. וקיימת כאן מיוחדות.

ואתן מתחילות לראות זאת, את ההערכה, צעד יוצא דופן בחברה הזאת, ואספר לכם שזה משהו קבוע, מכיוון שהדבר הבא בתודעה על הפלנטה הזו אינו אודות שוויון, אלא אודות ההבנה של המקום והתפקיד והקדושה שאשה יכולה להביא, והדברים שהיא יכולה ללמד בעקבות החותם וההטבעה.

 

ברצוני שתזכרו, שבלמוריה הגברים לא נחשפו לאמהות הכוכב והפליאדים, כפי שאתן נחשפתן. אתן עברתם אימון עבור הימים האלה.

 

הפרח ממשיך להיפתח ותראו שבסופו של דבר, תהיה בחברה חזרה איטית לרעיון שהנשים הן מורות של דברים מקודשים,מכיוון שהן יולדות, יכולות להרגיע את הילדים, לטפל במספר דברים בעת ובעונה אחת, ולאהוב ללא תנאי - וזהו תפקידן.

 

האחיות מתעוררות מכיוון שפרחים רבים מתחילים לפרוח. אלה הם הפרחים של ההטבעה של ההיזכרות. זה מתרחש בכל רחבי הפלנטה, אולי לאט יותר מכפי שהייתן רוצות. אולם זו הסיבה להמצאותכן כאן - לחגוג את הפתיחה הזו, להבין שאין מדובר רק במפגשים של נשים המתאספות יחדיו - כמו שהן נוהגות לעשות לעיתים קרובות לשם חברותא - אלו נשים המתאספות יחד וחוגגות את קדושתן ואת הפתיחה של משהו מאוד מיוחד.

זוהי הסיבה שאתן יושבות כאן, או קוראות זאת מאוחר יותר,

הבה נמשיך בחגיגה,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020