Light Connections
 
 

 

אודות האהבה - 1994

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

ברצוני להציג בפניכם שוב את האנרגיה שלי, ולקרב אתכם לתדר של שותפי (לי קרול, ת.ג.) המתקשר כרגע את המילים האלו.

 

אני השרות המגנטי, וקיים אך ורק על מנת לשרת אתכם, הנאהבים עד מאוד, ומרוממים בקרב הישויות. אתם אלה המצויים בתהליך למידה, ואתם המיוחדים הצועדים על פני הפלנטה הזו.

אני נמצא כאן על מנת להגיב לפעולותיכם שהיו משמעותיות במהלך 50 השנים האחרונות. שיניתם את עתידכם... ואתם ניצבים כעת במקום שבו ביכולתכם לעשות זאת שוב.

האמינו לי, היקום כולו יודע על מצבו של כדור הארץ. בעזרת השינויים שלי תוכלו לזכות בכוח מוגבר .. ולכן אפשרתי את התקשור הזה, כך שתוכלו להבין מה לעשות עכשיו.

 

שותפי ביקש ממני להשלים את התקשורים הקודמים, שהם חיוניים לצמיחתכם, ומסבירים רבות אודות הסיבה לנוכחותי, ואת ההתרחשויות הנוכחיות. אתם תפיקו תועלת רבה מהסדרה הראשונה הזו (הספר 'זמני הקץ' בו סיפר קריון על אופן פעולתם של הדברים ועל משמעותן של האנרגיות החדשות, ת.ג.)

 

יקרים, אם אתם חושבים שנטלתם ספר זה במקרה, הרי שבאמת אינכם מבינים את האופן שבו הדברים פועלים. מאחר שאני קריון, ואני מכיר אתכם...ואתם מכירים אותי.

אם מילים אלו או המילים במסרים מהעבר עוררו בכם תחושה של 'הבית', הסיבה לכך היא שה'עצמי הגבוה' שלכם זיהה באופן אינטואיטיבי את מילותיו של חבר.

אני אוהב אתכם עד מאוד, וכמוני חשות כך גם כל הישויות המצויות כאן בשרות, כמו קריון. אני מעודד אתכם להניח לעצמכם להרגיש ולחוש את נוכחותי בלבכם, ולאפשר לעצמכם לזכות בשלווה שיכולה להיות שלכם, כאשר תרפו מן הפחד השולט גם כעת בקרב רוב בני האדם.

 

בעבר סיפרו לכם ש"הענווים יירשו את הארץ" (וַעֲנָוִים יִירְשׁוּ אָרֶץ וְהִתְעַנְּגוּ עַל רֹב שָׁלוֹם, תהילים ל"ז י"א, ת.ג.) אולם לרוע המזל תרגום המילה הזו היה גרוע. הענווים אכן יירשו את הארץ, אולם משמעותה האמיתית של המילה 'ענווים' היא שהאדם הענו נכנע בפני עוצמתה של האהבה. אדם ענו בוחר לעמוד מנגד בחוכמה כאשר האחרים טעונים בכעס. אדם ענו יבחר להעריך אדם אחר בקנה מידה של אהבה במקום בקנה מידה של עושר, מעמד או מצב.

אדם ענו הוא אכן נטול אגו, והוא אינו ממהר להתגונן אפילו כאשר הוא מותקף באופן מילולי, מכיוון שלאדם ענו יש את החוכמה להבין שהתקפה מילולית אינה פוגעת בדבר, ונובעת רק מחוסר האיזון של התוקף. אדם ענו ישלח אהבה לאלה התוקפים, ויתרום באופן סדיר איזון לכדור הארץ, ינהג בסובלנות אפילו כלפי חסרי הסובלנות.

 

מיהו האדם הענו?

אדם ענו הוא בין העוצמתיים ביותר על פני הפלנטה. האדם הענו הוא זה שזיהה את האהבה כמקור העצמה, ויוצר איתה במשותף. אנשים ענווים משנים את השלילי לחיובי, את הרוע לטוב. לאנשים כאלה יש את העוצמה לרפא יחידים, וקבוצות של אנשים כאלה יכולות לשנות את הפלנטה עצמה. כל הלוחמים מחווירים בהשוואה לאדם הענו, מאחר שעוצמתו של אחד מבעלי האיזון האלה שווה ללגיונות של אלה שהם נטולי אהבה.

 

הגעתי אליכם כשאני מייצג את העוצמה הזו של אנרגית האהבה, ונושא את הבשורה שהיא יכולה להיות שלכם. האדם הענו ורב העוצמה הזה הוא ... אתם!

הדחיקו את הפחדים מהדמיונות של הלמידה, תבעו לעצמכם את העוצמה. אני אתמוך בכם עם השינויים שאביא, והמדריכים שלכם יספקו לכם את כל מה שדרוש לכם על מנת להמשיך.

הבינו מי אתם! הבינו מי אתם! הבינו מי אתם! (כאשר קריון חוזר על דבר שלוש פעמים, אין הדגשה גדולה מזו, ת.ג.)

 

האהבה היא אלופת כל הזמנים, היא הקשר עם היקום, וסוד התאוריה המאוחדת שלכם. היא נוכחת ברמה התאית, מוכנה להשתחרר עם פעולה הולמת.

האהבה היא ללא תנאי וייחודית. היא מעניקה שלווה במקום בו לא היתה לפני כן שלווה. היא מעניקה רוגע במקום בו לא היה אפשרי רוגע לפני כן.

האהבה היא חוכמה, היא השמש בתוך השמש, ובעלת מקור יחידני. אין דבר גדול ממנה. שום רוע או שליליות לא יוכלו להשתוות לה. והיא עומדת לרשותכם באנרגיה החדשה.

 

יקרים, דעו שלא תוכלו לבטל את האמת של הדברים שאתם קוראים אותם כעת. האמת הזו תדבק בתודעתכם זמן רב לאחר שתניחו את הספר הזה מידיכם. האמת מהדהדת בכתבים אלה מכיוון שהם אכן אמת. תבעו את האמת הזו לעצמכם.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

 

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020