Light Connections
 
 

 

ימי רביעי של ריפוי 2 - המורכבות של נשמתכם - נובמבר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

שוב אומר שה'רוח', האל, המקור הבורא היוצר, מה שתבחרו לומר, אינם נמצאים בסוג מסוים של ארון בגדים. וכוונתי בכך היא שמה שאתם מכנים 'אל' נמצא בכל מקום כל הזמן, יודע מי אתם, מה אתם עושים, כיצד אתם מרגישים, הוא אל אוהב, יפה, יודע. חלק יודעים זאת ומלמדים זאת, אחרים אינם יודעים, אולם אני רציתי שתדעו את האמת שכך הם פני הדברים.

אני נמצא מצדו השני של המעטה הזה ומעולם לא הייתי בן אדם. ואומר לכם שנקודת המבט מכאן היא שכל העיניים - אם ברצונכם להשתמש במילה 'עיניים' - כל התפישות - נשואות לתפארת של הנשמות על הפלנטה היפה הזו.

המשמעות של זה עבורכם היא שישנה שם עזרה עבורכם ויותר מזאת, ישנה התגלות, ישנו גילוי. בני האדם מתחילים לנוע לעבר סוג חדש של אנרגיה. ואמרנו זאת פעמים רבות. התכנית המסוימת הזו, זו שביקשתי משותפי לעשות, זו שאתם מקשיבים לה כרגע, יש משהו שאתם עושים בתכנית, במדיטציה. המשהו הזה הוא לנוע מעבר לגשר שזה מהידוע לבלתי ידוע, למקום רב מימדי. וה'מקום' הזה, אם ברצונכם לכנות זאת 'מקום', הוא נשמתכם.

אנחנו נעשה זאת עוד מעט. אולם זוהי הזדמנות עבורי לעבוד עם הוראות / הנחיות, הוראה. חלק מזה יהיה מבלבל אולם אני משתמש בתקשורים האלה כבמה לעזור לכם להבין מה מתרחש, יתכן, מאוחר יותר בתכנית הזו כאשר אתם יכולים למעשה לחצות לעבר משהו שרובכם אפילו אינם יודעים שאתם יכולים יכולים לעשות.

חלק מפיתוח ובגרותם של בני האדם, הייתי אומר התפתחות להיכן שאתם הולכים עם התודעה, מתחיל לכלול עכשיו נקודת מבט רב מימדית. זה מה שמתרחש כעת על הפלנטה. לכן רבים מן הדברים האלה קורים לכם שמתחילים לנקות יושרה. יש לכם מודעות של תודעה גבוהה יותר.

כאשר האנושות תתחיל זאת באופן קולקטיבי, עם הדורות, תוכלו להביט לאחור ולראות את הדברים שנעשו ועל מה שאתם עובדים איתו כעת, ולומר שהייתם כמו ילדים בתודעה של 'אז', ואתם הרבה יותר בוגרים כעת. זה עתיד לקרות. זה קרה לכל אלה שעברו זאת.

כך שברצוני להסביר רק מעט מכיוון שאתם כה לינאריים, כה לינאריים. הדברים הם כך או כך, יש שחור, יש לבן, זה פועל, זה מכובה, קיימת הבנה מאוד מעטה לגבי כל דבר אחר למעט לינאריות. זו הדרך בה אתם חושבים. אם תביטו בטבלאות ותרשימים של ארגונים - זה לינארי. יש ארגון מלמעלה יש לכם את הבנייה, את מערכת הדירוג - כל הדברים האלה, שום דבר מזה אינו קיים מעבר למעטה היכן שאני נמצא.

 

האופן בו אתם חושבים הוא כה מעניין, יש לכם קושי בחשיבה שמשהו יכול להיות בשני מקומות בעת ובעונה אחת. למעשה זה משעשע עבורנו מכיוון שזה כל מה שהננו [קריון מצחקק בהנאה...] מצדו השני של המעטה, הצד שלי, שזו המציאות של זה.

יש לכם דברים רב מימדיים בפיסיקה שיכולים להיות בשני מקומות בעת ובעונה אחת. אולם אינכם חושבים לעולם שגם אתם יכולים להיות כך. ועדיין, לשם פני הדברים הולכים.

 

ברצוני לדבר על משהו שהוא כה מרשים וכה יפה שכמעט אף אחד מכם מבין אותו. מכיוון שאתם חושבים באופן הלינארי הזה, הבה נשוחח אודות רק דבר אחד, אולם יתכן וזה הדבר החשוב ביותר לפגישות אלו. מהי נשמתכם? כיצד היא? חלק יאמרו שהיא כלי הרכב הרוחני שנושא את כל מי שהנכם. סיפרנו לכם שנשמתכם אינה 'מקום', אינכם יכולים ללכת לשם, ועדיין אנחנו הולכים בתכניות האלו, אנחנו חוצים גשר של לינאריות בתכניות האלו אנחנו חוצים גשר של לינאריות בתכניות האלו ואתם הולכים ל'מקום', מכיוון שזה כל מה שיש לכם וזו המילה היחידה שיש לכם שאומרת שאתם עוברים מחלק אחד לשני.

אולם אינכם באמת הולכים ל'מקום', אתם הולכים לכל מקום, כאשר אתם חוצים את הגשר הזה. מכיוון שנשמתכם נמצאת בכל מקום. רב מימדיות היא כך, אולם אתם אומרים שאינכם מאמינים בכך, שזה קשה מדי עבורכם, ושאינכם יכולים לעשות זאת.

זה מעניין, אין לכם כל בעיה בחשיבה שהאל נמצא בכל מקום או שהוא מאזין למיליארד תפילות בבת אחת ועוסק בריבוא ריפויים וכל זה - אולם כאשר זה נוגע לכם - אינכם יכולים. למרות שאתם בריאה של אותו האל. נשמתכם יקרים, היא חלק מן הבורא היוצר. לכן, כאשר אתם מתחילים לעבוד עם נשמתכם עליכם להבין שהיא מאוד גדולה, גדולה יותר מכפי שאיש מכם חשב מעולם.

 

ברצוני לשוחח אודות אחד הדברים המבלבלים ביותר שאמרנו מעודנו אודות נשמתכם. אנחנו מכנים זאת 'שיתוף נשמה', ומיד עולות התנגדויות. והן גדולות. המושג שלכם לגבי נשמתכם הוא שהיא כלי רכב יקר של האנרגיה שלכם. ואם כך, כיצד תוכלו לחלוק זאת עם מישהו, מכיוון שלפתע זו כבר אינה יותר האנרגיה שלכם. זהו תהליך חשיבה לינארי. אינכם מבינים כיצד תוכלו להישאר 'אתם' ועדיין לחלוק עם נשמה נוספת. אין לכם את התפישה הזו. וזה אפילו אינו נכון.

קדושתכם היא תמיד קדושתכם, היא אינה מצטמצמת מכיוון שחולקים אותה. אתם יכולים 'לגרד בראשכם' לגבי דברים רבים על הפלנטה הזו, ודנו באחד מהם בעבר - ההיבט הרב מימדי של הדנ"א של תאומים. בצד אחד של כדור הארץ יקרה משהו לתאום והתאום השני יחוש בכך בצדו השני של כדור הארץ.

הנה אתם עם מרחק, שאינו משנה, מעט שזירה, אם תבחרו, בדנ"א, השפעה קוונטית, מספרים לכם שלדנ"א שלכם כבני אדם יש באמת רב מימדיות! אולם זה מוזר, האין זאת? אולם זה מתחיל להראות לכם שנשמתכם מסוגלת מן הסתם להרבה יותר מאשר אתם חושבים.

שאלה: האם התאומים חולקים נשמה אחת? והתשובה היא שלא, הם תודעה אישית שלמה לחלוטין, אולם הם חולקים דנ"א דומה מאוד. ואתם מגיעים להצעה שיתכן וקיים כאן יותר מכפי שאתם חושבים או מבינים. 'שיתוף נשמה'.

 

הבה נדבר אודות מטפורה במימד השלישי, שאתם תבינו. הבה נניח שנשמתכם נמצאת אי שם, ביכולתכם לצייר אותה כפי שתבחרו, הבה נאמר שזו בועה. הבה נאמר שהבועה הזו מכילה את המלכות שלכם, את כל מה שהנכם, כל יחידות החיים שהיו לכם מעודכם בכל מקום, תמיד, הנשמה - כפי שתארנו לכם בעבר - היא נצחית לשני הכיוונים, כלומר היא מעולם לא נבראה ולעולם לא תסתיים.

האם אתם מזהים את ההצהרה הזו? זו ההצהרה שאתם מיישמים למקור הבורא היוצר, לאל, לרוח, לכל מה שיש. ללא התחלה וללא סיום. זוהי גם נשמתכם. אם כך אתם עשויים לדמיין שבנשמתכם יש את כל מה שהיה אי פעם, אולם תודעתכם שלכם היא תמיד 'אתם' ואין זה משנה מה הם הפנים, אין זה משנה כמה זמן הייתם כאן, זה אתם, זו המלכות, זה יקר הערך והנה אתם בבועה הקטנה הזו.

והנה מגיעה נשמה נוספת, שאומרת שהייתה שמחה לחלוק אתכם את המסע הזה, ואתם מזמינים אותה להצטרף.

ועכשיו ישנה בועה גדולה יותר. לא לקחתם שתי נשמות וחיברתם אותם יחד, על מנת ליצור נשמה מוזרה אחת של שניכם, אתם פשוט שתי בועות בבועה אחת גדולה יותר. האם אתם רואים זאת באופן לינארי? עכשיו אתם מתחילים להבין 'שיתוף נשמה'. הבועה הגדולה יותר הזו עשוייה להיראות דבר אחד, אולם שניכם רוכבים בתוכה, כמו במכונית.

ואז באים אחרים שאומרים שגם הם היו רוצים לחלוק את המסע הזה, ואתם מזמינים אותם להצטרף, כך שעכשיו יש לכם בועה עם מושבים רבים [קריון מצחקק בהנאה...] עבור בועות רבות. 'שיתוף נשמה' הוא כזה.

 

מדוע אני מספר לכם על כך? עליכם להבין, שכאשר אתם חוצים לעבר המקום ההוא דרך האובך, מאוחר יותר, ואני מזמין אתכם להיכנס למקדש שלכם, ולפתע אתם מוצאים שם אחרים, כמה שאלו כיצד יכולים אותם האחרים להיות בנשמתם? הרגע סיפרתי לכם. 'שיתוף נשמה' הוא כזה מכיוון שב'מקום' ההוא, אם ברצונכם לכנות זאת כך, בצדו השני של המעטה אין יחידנות וכל הנשמות נוסעות באותה הבועה. כל הנשמות עצמאיות, ועדיין הן חולקות.

הדבר המעמיק ביותר הוא, שסיפרנו לכם בעבר - יש לכם הסכמה של 'שיתוף נשמה' עם משפחתכם כאן, על פני כדור הארץ.

כאשר תעזבו את המקום הזה המכונה כדור הארץ, אתם חושבים שאתם רק עוזבים למקום אחר, יתכן וחלק מכם מאמינים בגלגול מחדש ואומרים שהם מתכוננים ליחידת החיים הבאה וכל זה יום אחד - כן, אתם נולדים מחדש כאן, הנה אתם, חלק מכם חוזר, אולם חלק מכם נשאר עם אהוביכם. 'שיתוף נשמה'.

אלה מכם שאיבדתם את אמכם, אביכם, דודים, סבתות, סבים, דודות, הם עדיין כאן. מכיוון שיש להם הסכם עם השושלת שלכם והם יהיו אתכם עד לסיום.

יש לכם הסכמה עם ילדיכם, אתם תהיו איתם עד לסיום שלהם. זה מכונה 'שיתוף נשמה' וכמעט איש מכם אינו משתמש בזה. זה עמוק מכיוון שיש לכם גישה לקדמונים באמצעות זה. יש לכם גישה אליהם באמצעות זה, יש לכם גישה לאהבה של אלה שאהבתם ואיבדתם, בדרך אחרת.

 

הרשו לי לשאול את אלה שאיבדו לאחרונה אהובים, האינכם מרגישים אותם? האין זה חלק מן הצער, לא רק שהם חסרים, אלא שברמה מסוימת אתם יודעים שהם עדיין שם.

האינכם רוצים שהם יוכלו לדבר אתכם? הם יכולים, בדרך רב מימדית, באמצעות אהבה, חמלה, היזכרות. זה אינו חייב להיות כתוב על קיר, או סיאנסים, שכחו את הקטע הזה. מדוע שלא תהיה לכם הבגרות וההתפתחות להתחיל שיהיו לכם סוגי הרגשות כאלו ושיחות עם אלה שחלקו את נשמתכם ואהבתכם ונסעו בבועה גדולה אתכם. 'שיתוף נשמה'.

 

זה אינו מובן או בשימוש, בצורה כה עמוקה על הפלנטה הזו שאם נכנסים לעצב ואבל, חלק אפילו סובלים, מכיוון שאתם חושבים שאיבדתם את ההנהגה או החוכמה - לא, לא איבדתם, לא באמת.

 

יש עוד כל כך הרבה יותר. אני אמשיך לדבר על כך, זה חשוב מכדי שלא אעשה זאת.

 

אני קריון המאוהב בכולכם,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

ימי רביעי של ריפוי 3 - מהי טכנולוגיה גבוהה? - נובמבר 2020

קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

בכל שבוע אנחנו מספרים לכם כמעט אותו הדבר אודות נקודת המבט והתפישה שעשויות להיות לכם לגבי מה שמתרחש ושיש לנו, מעבר למעטה. אנחנו יודעים מי צופה. יתכן ויהיו אלה שיצפו בתכנית הזו מאוחר יותר ומעולם לא ראו זאת כפי שזה מוצג כרגע. אנחנו יודעים גם מי אתם.

אין זה משנה מתי התכנית הזו מוצגת ואתם שומעים את קולי, אספר לכם זאת הרוח מודעת לגביכם, אין לזה כל קשר לוותק של התכנית, זה תמיד בזמן 'עכשיו' וזה קורה בעקבות הכוונה שיש לכם לצפות בה.

האין זה יפה לחשוב שהאל כה מודע לגביכם, שכאשר יש לכם זמן להבין דברים או שיש לכם התגלות או מתחילים להבין דברים שלא הבנתם בעבר - שישנה למעשה חגיגה של זה. זה גילוי, והאור מודלק לחלק מכם, כאשר אתם לומדים כמה דברים.

 

ברצוני לחשוף בפניכם משהו תפישה שעשויה להיות לכם, מעט לא נכונה, ולאחר לספר לכם מדוע אני חושף זאת לכם. אלה תמיד זמנים של הוראה, ויתכן של חשיפת רעיונות שהם מעבר לבני האדם הלינאריים. אתם עומדים לשמוע אותנו אומרים זאת כבר זמן רב. שנים רבות הגעתי והסברתי את ההבדלים בין מה שאתם תופשים ובין מה שלחלוטין קיים, או שעשוי להיות, וכמעט בכל הפעמים שאנחנו עושים זאת זה בעקבות השינוי המימדי שמתרחש.

אתם חיים במציאות של מימד חד ספרתי, אתם חיים ב 4. אולם המציאות האמיתית של כל מה שקיים, היקום, הוא במאות של מימדים. אפילו המדע מודה שישנם יותר מ 20 או 30 כפי שהמדענים תופשים זאת ומתחילים לזהות אותם בזמן שהפיסיקה מגלה אותם. כך שבאופן בסיסי אתם חיים רק בפיסה או חלק של כל מה שקיים. ועדיין, כך אתם מקבלים את החלטותיכם, כך אתם גם תופשים את הדברים, וזוהי גם מציאותכם.

ובתוך זה אפשרו לי לחשוף דבר מה. חלק מכם מאמינים שביחידות חיים קודמות או בפלנטות אחרות או היכן שנשמתכם היתה, שקיים סוג של היזכרות של חברה עם טכנולוגיה גבוהה.

חלק מכם יודעים לאן אני ממשיך מכאן, וחלק מכם חושבים שהם יודעים אולם באף אחד מהמקרים האלה, האם אתם באמת מבינים להיכן אני מתקדם עם זה...

 

מהי בעיניכם טכנולוגיה גבוהה?

הבה נדבר אודות הסבים שלכם, או הסבים של הסבים שלכם. מה ההבדל כרגע בין חייהם, בין ישיבתם בחדר, יתכן ולפני 100 שנים וביניכם היושבים בחדר כרגע? זה מה שאני עומד לספר לכם - אין כמעט הבדל, למעט הטכנולוגיה. מה שיש לכם כיום ואשר לא היה להם היא הטכנולוגיה. אתם יכולים לשדר דברים, לדבר למרחקים, לטוס באמצעות האויר, אתם יכולים לעשות את כל הדברים האלה, יש לכם כמות דברים מדהימה שלא היו להם.

הבה נניח שבעודכם יושבים שם, כל הדברים האלה נעלמים, כולם, ובכן, אתם תהיו הסבים שלכם... והנה, תשבו ממש כמותם, כלומר שיהיה לכם ספר לקרוא, מכתב שיגיע תוך 3 שבועות, יהיו לכם את כל הדברים שהיו להם ללא הטכנולוגיה.

ואני מתקדם עם כל זה לתפישה שלכם לגבי טכנולוגיה הייטק. ישנם רבים השוקלים בדעתם לאן פניה של החברה שלכם והם יספרו לכם שהידע יוכפל בכל כמה שנים וזה מעריכי היכן שתהיו בעוד מאה שנים למשל, ודעתכם תמיד פונה לעבר ... טכנולוגיה.

תאמרו שמה שאתם עושים כיום עם הטלפונים החכמים שלכם, הטלוויזיות שלכם וכל מה שישנו באופן וירטואלי - יוגבר ויום אחד הטכנולוגיה תעשה את 'זה' עבורנו, ואת 'זה' עבורנו. סיפרתי לכם על ההמצאות שמגיעות, והן טכנולוגיות, ומדוע שתחשבו משהו אחר מעבר שתקבלו עזרה מהמצאות חדשות וטכנולוגיה חדשה?

 

וברצוני לקחת אתכם חזרה למקום בו התחלתי. הבה נניח והרגשתם שאתם חלק ממקום בעבר, בין אם כאן על כדור הארץ הזה או על פלנטה אחרת, שהיתה לו טכנולוגיה גבוהה. חלק מכם מרגישים, בסיפור, שכאשר היתה לכם טכנולוגיה גבוהה יתכן והושמדתם בעקבותיה, וזה אינו המקרה כלל,

מכיוון שהאל אינו שופט אתכם על מה שאתם חושבים או מה שיש לכם. כך שמעולם לא היתה חברה - האם אתם מקשיבים? מעולם לא היתה חברה אנושית שנהרסה בידי האל בעקבות מה שבני אדם עשו.

יש לכם בחירה חופשית, יקרים, ואין כל שיפוט. וזה בניגוד לכל מה שסיפרו כמעט לכולכם. האל הזה שאוהב אתכם מאוד הוא חלק מנשמתכם חושב עליכם כשלוחה/הארכה יפהפיה של עצמו, כמעט בניו של האל. אין שיפוט ללמידה, יקרים. כאשר ילדיכם מתחילים לרכוב על אופניים, ונופלים, האם אתם ממהרים אליהם, מצביעים עליהם ואומרים שתענישו אותם כעת, או שאתם מרימים אותם, מוחים את דמעותיהם ואומרים להם שהם יכולים לעשות זאת, שהם יכולים לעשות זאת..

האם אתם רואים מה אני אומר? האם אתם מצפים לאל שהוא מספיק חסר תפקוד שיצפה באנושות לומדת ונופלת, לומדת ונופלת ולאחר יהרוס אותה מכיוון שהיא נופלת? או האם האל נמצא שם על מנת להרים אתכם, לנגב את האבק, לאחוז בידכם, להביט בעיניכם ולומר, 'הבה ננסה פעם נוספת, הבה ננסה פעם נוספת'.. אתם רואים מה אני אומר..

אם כך טכנולוגיה גבוהה לא היתה מעולם הנפילה שלכם. הבה נשוחח אודות מה שאתם חושבים שהיא. וכאן זה מתחיל להיות משעשע עבורי. זה חושף הטיות, זה חושף את מה שאתם חושבים שאתם יודעים אלא שאינכם יודעים. מכיוון שאינכם מודעים למה שמגיע..

 

הבה נחזור לחברה ההיא. הבה נניח שביקרתם את החברה הזו בעבר, כאן, או בפלנטה אחרת. אתם מגיעים, הם מברכים אתכם ואומרים שזה כל כך נהדר שחזרתם לשם [קריון מצחקק בהנאה...] אתם מביטים סביב ואינכם רואים שום טכנולוגיה, אינכם רואים טלפונים חכמים, אינכם רואים מטוסים, ועדיין אתם רואים את תוצאותיהם בכל מקום.

אחד מבני האדם שאתם רואים וברך אתכם בחזרה, מבקש מכם לחכות רק לרגע, עוצם את עיניו ואומר לכם שסאלי רוצה לדבר אתכם, שהיא מחכה שם, ברחוב השני, ושהוא ביקש ממנה להגיע לכאן.

ואתם אומרים לו שלא ראיתם אותו משתמש בטלפון שלו, והוא עונה שהם אינם משתמשים בטלפונים שם, ושהוא פשוט ביקש ממנה להגיע. הם תמיד נמצאים בקשר, יש להם ערוצים מרובים, הם יכולים לדבר האחד עם השני בכל זמן שירצו, יש להם מודעות מאוד גבוהה. ואז הוא מוסיף שדרך אגב, גם פרד יגיע לשם בכל רגע, שהוא נמצא כרגע באירופה אולם שהוא יגיע לשם תוך שניה... [קריון מצחקק בהנאה...]

 

האם אתם רואים לאן זה מוביל?

ואז פרד נכנס דרך הדלת, ואתם רוצים לשאול את פרד כיצד היתה הטיסה שלו, ופרד מביט בכם ותוהה על מה אתם מדברים בכלל, שהוא פשוט העביר את עצמו בעזרת תודעתו, ממקום אחד לשני, וזה קל מכיוון שהוא יודע כיצד לעשות זאת, וכך גם כל אחד אחר שם. והתקשורת היא מיידית.

אתם יושבים לאכול, ואתם תוהים כיצד אפשר להכין כזו ארוחה ושואלים היכן המקפיא שלהם? [קריון מצחקק בהנאה...] היכן המקרר שלהם? והם מביטים בכם כאילו אתם משוגעים ואומרים שכל זה היה זמין עבורם מיידית, הם הגשימו זאת מכיוון שזה פשוט מבנה אטומי שהשתנה. הם עשו זאת בעצמם, וזה טהור, ויש בתוך זה את כל הויטמינים שהם רוצים, מכיוון שהם יצרו זאת באמצעות תודעתם והמירו דבר אחד לדבר שני".

האם אתם רואים לאן אני מוביל את זה? האם אתם רואים מהי התפישה? זו טכנולוגיה גבוהה - אין אף מכשיר, אף טרנזיסטור, אין אף הלחמה, אין אף מסך לגעת בו.

וכאשר זה הגיע לבידור שלהם, זה כבר סיפור אחר. הם הציבו עצמם בסיפור שהם רצו לראות, ולא רק שנהנו ממנו אלא השתתפו בו, כמעט כמו היו הדמויות בסרט שהם צפו בו. איזה זמנים! ואתם הייתם שם... זו טכנולוגיה גבוהה.. מדוע שאספר לכם על כל זה, ומהי התכלית? ברצוני שתחוו צמרמורת כאשר אתם חושבים על כך .... לשם מועדות פניכם.

 

יקרים, סיפרתי לכם שהפלנטה הזו מתקדמת לעבר תודעה מפותחת. המשמעות של תודעה מפותחת אינה רק שלא תצאו למלחמה - שזה חלק מתודעה מפותחת. המשמעות של תודעה מפותחת אינה רק שתדעו טוב יותר, או שהיושרה תהיה טובה יותר. המשמעות היא שטכנולוגיה גבוהה תגיע מבפנים! הדברים שאתם צוחקים מהם כיום ולדעתכם הם מוזרים במקצת, כמו התאומים שיכולים לדבר האחד עם השני, או לחוש דברים בשני צידי כדור הארץ, מה מתרחש שם, מה זה, איזה סוג של תודעה מאפשרת לכם לעשות זאת? או זה שיכול לחוש ולראות מרחוק שמשהו קורה, או מה בדבר אלה שיכולים לספר לכם מה מתרחש מכיוון שהם חשים את 'השדה'?

גם על כך דיברנו..

ב'שדה' שוכנת עבורכם התודעה על מנת לחוש, מכיוון שהפוטנציאלים של המחשבות שחשבו אותן ומה שקורה - הכל נמצא שם! חשבו על כך - כל מה שעשוי להיות כה עוצמתי בעתיד ושחשבו עליו, נמצא ב'שדה'! או דברים שעשויים לקרות מכיוון מה שאנשים כבר עושים, ושאינכם יודעים על כך, נמצאים ב'שדה'.

כך שאינכם מגידי עתידות כאשר אתם מתארים את מה שכבר נמצא ב'שדה' מתודעה אחרת - אתם פשוט מדווחים. זה, יקרים, עשוי להיראות מעט טכנולוגיה גבוהה. אתם עשויים לומר שיש לכם 'מכונת עתיד', היכן המסך בו אתם מביטים?

 

אם אתם מבינים את מה שאני מספר לכם - הרי שאני מספר לכם שתודעתכם יכולה ליצור דברים, יכולה לחוש בדברים, יכולה להמיר ולשדר דברים.

חשבו עכשיו על המאסטרים שצעדו על הפלנטה, ומה שהם עשו. חשבו על הדיווחים כאשר הם אישרו נתנו תוקף לריפוי, וכאשר הם הפרו את חוקי הפיסיקה שאתם חושבים שזה היה אמור להיות קסם או נסים. ומה אם זו היתה תודעה גבוהה בפעולה ברמה שלא ראיתם ושזמינה לכל אדם על הפלנטה? חשבו על כך.

 

יתכן ולא הבנתם דבר מהתקשור הזה, ובכן, תצטרכו להבין זאת מהשידור החוזר. [קריון מצחקק בהנאה...] טוב להקשיב לו פעם נוספת...

מה אם הטכנולוגיה הגבוהה שמגיעה תהיה אתם? יתכן ובגוף אחר כאשר תשובו, יתכן שבעוד דורות מעתה, אולי זמן רב מעתה, וזה יראה כדור ארץ שונה לחלוטין ללא העזרים והחפיצים מכיוון שאינכם זקוקים להם.

 

חשבו על הדברים האלה, וחייכו לנוכח תפארתם של בני האדם שייצרו זאת.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

ימי רביעי של ריפוי 4 - מערכת היחסים לנשמה - נובמבר 2020

קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) מספר את הסיפור הזה (היתה לו בעית עיניים חמורה שנרפאה על ידי תפילה ואמונה, ת.ג.) ובאמת זה היה משהו מבשר לקבלה שלו של דברים אחרים שהוא לא הבין אותם, או יתכן שאוכל לומר, דברים אחרים שתמיד היו שם אולם שהוא התעלם מהם. זהו מעט מהנושא של התקשור המסוים הזה.

הנושא של היום הוא למעשה מערכת היחסים עם נשמתכם. אולם במקרה של שותפי, מערכת היחסים הזו לא התקיימה. הוא לא האמין שיתכן ואפילו היתה כזו. אחרי ככלות הכל לא היתה כל עדות עבורו, כך שכאשר דיברתם על נושאים שהיו מטאפיסיים, שיתכן והיו רוחניים בדרך שהוא מעולם לא שמע עליהם לפני כן, מבחינתו לא היה ניתן להאמין בהם.

הדחיפה של הבעיה בעין שלו הכניעה אותו זהו התהליך של אנשים כה רבים והוא כבר אינו נדרש באנרגיה הזו, יקרים. אנשים מתחילים לבצע כעת גילויים משל עצמם, מכיוון שזה מתחיל להיות הגיוני. זוהי אנרגיה חדשה.

 

ברצוני לדבר על מערכת היחסים שלכם עם נשמתכם.

ישנו סיפור המספר אודות עד כמה חופשיים הם בני האדם לבחור את אשר הם רוצים לבחור ללא כל התערבות כלל. ולעתים קרובות ישנם עימותים אודות החופש הזה, עד כמה בני האדם חופשיים לעשות את 'זה' ואת 'זה' ועדיין להיות יצור של האל שברא אותו. סיפרנו לכם שיש לכם בחירה חופשית מוחלטת של 100%. סיפרנו לכם שההתערבות היחידה שישנה היא עולמית, כלומר אנחנו מניחים דברים בנתיבכם כך שתראו אותם ותחוו אם תבחרו.

אנחנו לעולם איננו, אנחנו - כלומר הבורא היוצר מצדו השני של המעטה - נדחוף את בני האדם לקבל החלטה. אנחנו נאפשר לו בחירה. במקרה של שותפי הוא לא נדחף לעשות את מה שהוא עשה, זו היתה בחירתו החופשית להאמין שעשויה להיות אנרגיה מרפאה שהוא לא ידע אודותיה. הוא לא היה חייב לבחור בכך. במקום זאת הוא היה יכול לסבול. אולם במקום זאת היתה לו הדרכה משותפה שעודדה אותו.

זו ההוראה, הלימודים שאנחנו מעניקים לכם, הדוגמאות שאנחנו מעניקים לכם, כשותפים, לגרום לכם להביט, אם תבחרו בכך.

 

נשמתכם יפה בצורה שלא תאומן. זו יצירה של הרוח, של הבורא היוצר, דבר רב מימדי, ללא סוף, חסר גיל, יפה, מפואר - שאינכם מבינים. ולכולכם יש זאת. לכל אדם ואדם, ועדיין זה נשאר חמקמק - במתכוון, יקרים, מכיוון שאם תוכלו לחוש בכך, לראות זאת, אם היה לכם אינסטינקט שהיה אומר, הו כן, זה נמצא שם, ואתם הייתם יודעים שזה נמצא שם - זו היתה הטיה. אתם חייבים שיהיה לכם בחירה חופשית!

 

רוב בני האדם שומעים אודות הנשמה, אפילו במערכות רוחניות אתם שומעים אודות הנשמה. אולם אם שאלנו מה היא עושה עבורכם? היכן היא? היכן היא כעת? האם אתם יכולים לחוות אותה? רוב בני האדם יאמרו שזה משהו שמקבלים כאשר מתים. שהנשמה איכשהו צפה מסביב ושזה רק באמת דבר שמופעל לאחר המוות. שאתם איכשהו מטפסים חזרה לתוך נשמתכם או שהשארתם אותה ליד הדלת כאשר נולדתם.

זו אמונה מקובלת ושכיחה. ועם זאת, קיימת אפילו שפה שבה אתם משתמשים לגבי זה שיש לכם נשמות, זה רגיל מאוד ואפילו לא רוחני.

המלחים השטים בים רגילים לשאול כמה נשמות יש על הספינה (כאשר הם רוצים לדעת מה מספר האנשים על הספינה, ת.ג.) כך שאתם רואים שזה באמת דבר מאוד קשה לדבר עליו כאשר כולם יודעים שזה נמצא שם, בדרגה מסוימת, אולם יתכן וחושבים שזה אינו זמין.

 

מערכת היחסים עם הנשמה מתחילה להשתנות, ואתם עשויים לשאול מדוע לבני האדם יש משהו שהוא כה מפואר, או לפחות שיהיה להם משהו שהוא כה ידוע, ועדיין הם אינם מאמינים בזה. חייב להיות משהו שיתכן ויעודד אתכם להתבונן.

אמרנו זאת לפני כן, שותפי אפילו נתן דוגמאות של דברים בחייו והוא כינה זאת 'מבט עיקרי' כאשר הרוח תעשה משהו ותהיה התרחשות של כמה דברים בלתי רגילים שאינם ניתנים כלל להסבר או הגיוניים, וזה גורם לכם להתבונן ולשאול, היתכן שיש יותר מזה?

האם זה אפשרי שנשמתכם נמצאת כאן אתכם עכשיו, כל הזמן. מה אם, מה אם הנשמה הזו מכילה תשובות לכל בעיה שיש לכם, כולל מה שאתם עשויים לומר בעית בריאותית? מה אם הנשמה הזו מכילה כלים שיעזרו לכם לעבור זמנים בעייתיים? מה אם לנשמה הזו יש פתרונות של פיסיקה, והמצאות? מה אם הנשמה הזו מחוברת לכל נשמה אחרת ביקום? מה אם קיימת מאסטריות בנשמה הזו?

לו רק הבטתם. הרגע מסרתי לכם את האמת.

 

מערכת היחסים ביניכם ובין נשמתכם מתחילה להשתנות. מעניין כל כך כיצד בני אדם יכולים לראות או שלא לראות דברים, וכיצד הם תופשים דברים בהתבססות על ההכשרה שלהם, בהתבססות על מה שאנשים מספרים להם.

לאדם יש שומה בגבו. הוא אינו יכול להגיע אליה, אין כל דרך שהוא יכול להגיע אליה. הוא רואה אותה מראה, אחרים מספרים לו שיש לו שומה בגבו. ועדיין יהיו אלה שעשויים להתאים את התיאור הזה ולומר שאין להם שומה כזו, שזה הכל תעלול, שזו אשליה אופטית, זה בא והולך, הוא אומר שאינו יודע מה זה, אולם שזו אינה שומה. אם הוא יכול לראות זאת במראה - זה אינו אומר שהיא נמצאת שם, מכיוון שאינו יכול להרגיש אותה, אינו יכול באמת לראות אותה מלבד בזכוכית או תמונה, וזה אינו כמו לראות זאת 'חי'. ואתם עשויים לומר שזה אבסורד - באמת?

ישנם אלה, יקרים, המכחישים את הימצאותם של חיידקים, מכיוון שהם אינם יכולים לראותם, וטוענים שזו קנוניה, כל ענין החיידקים הזה. ישנם אלה הטוענים שכדור הארץ אינו עגול, שזו קנוניה, כל הענין העגול הזה. באמת, ישנם בני אדם שיש להם תפישות ששום דבר אינו אמיתי אלא אם כן הם יכולים לחוות אותו, לגעת בו, להרגיש אותו. תמונות אינן חשובות, מה שאנשים אחרים אומרים כהוכחה אינו חשוב. זה הלך רוח שקיים כיום. ואלה יהיו אלה שיאמרו שאין נשמה.

 

ברצוני למסור לכם דבר מה נוסף לחשוב עליו.

ישנם רבים החווים המרה בדת. הם יהיו מומרים. אולם האם שמתם לב שזו אינה רק דת אחת שהם מומרים אליה, ישנן אלו שיתכן ויש להן יותר דחיפה להמרה, יותר מסרים שם, אולם באמת יהיו המרות לכולן. אתם יכולים להיות מומרים ליהדות, לבודהיזם, לאיסלם, לנצרות. ישנן כל הזמן המרות, ולא רק לדת אחת.

מה קורה כאן? ואתם תאמרו שמשכנעים אותם לכך, אולם אספר לכם כעת מה מתרחש - לכולם יש דבר אחד משותף, הם מומרים מכיוון שהם התחילו לגעת במשהו שהם מעולם לא נגעו בו לפני כן. האנרגיה הראשונית של הנשמה היא אהבה. ולכל אחת מהדתות האלו ישנו סממן ומאפיין של אהבה בליבה. וזה אינה בהכרח מכלול החוקים וההשקפות. הם מרגישים את האנרגיה של זה, את הרגש של זה, את אלה מסביב, והם מחוברים לאהבה והם מומרים למה שלפניהם, אין זה משנה מה זה ומה אנשים מספרים אודות זה. זה כה אמיתי, הם גילו אהבה!

ברוכים הבאים לתקשורת עם הנשמה. זה הדבר הראשון - היכולת להיות שלווים, להרגיש אהבה, שיהיה מושג אפילו שיתכן ועשוי להיות שם ריפוי, יתכן ואפילו מעט קסם.

ובאמת, כמעט כל דת מלמדת זאת. הם עשויים לכנות זאת נס, הם עשויים לכנות זאת הפוגה ספונטנית, אולם זה שם וזה אמיתי. אולם הכל מחובר לאהבה.

השיטות שאתם שומעים, אפילו מהרופאים בתכנית הזו - הם לעתים קרובות מדברים על האהבה. הם אינם יכולים לעשות זאת בהכרח, ללא אהבה, והם יודעים זאת.

וברצוני לספר לכם מה מתרחש. הפלנטה הזו באנרגיה חדשה. האנרגיה החדשה מתחילה לדחוף אתכם לבחון את התקשורת עם נשמתכם, מכיוון שישנה הארה שם.

כאשר אתם מתקשרים עם נשמתכם ומתחילים ב... 1. להאמין בכך, 2. להבין שזה יותר מאשר רק 'דבר' - זו באמת התפארת של האל בכם. מה שאתם עושים, אתם נוגעים בפניו של האל כאשר אתם מתחילים להתבונן בתוך עצמכם.

 

עכשיו אתם יודעים מדוע סיפרתי לשותפי להתחיל את 'מעגל הריפוי של ה 12' מכיוון שאנחנו עומדים להתחיל להגביר את התקשורת עם הנשמה. הגיע הזמן. האנרגיה נכונה, שנת 2012 חלפה ועובדי האור האלה המבקשים לעצמם את הדברים האלה, מוכנים ורוצים בכך.

אפילו לאלה מכם שעשו את כל העבודה הרוחנית במשך כל ימי חייכם, יש עדיין קושי בחציית הגשר. לחלק מכם קשה, לחלק מכם זה אינו קשה. מכיוון שהתקשורת הזו היא חדשה. זה אינו באמת משהו שהיה לכם לפני כן בדרך הזו.

אתם חוצים את הגשר, אנחנו מזמינים אתכם להפוך לשותפים בדבר הרב מימדי הזה - לפגוש את נשמתכם. מערכת היחסים הזו מתחילה להתרחש. והדבר הראשון שאתם מרגישים הוא בטחון, אהבה, ואת הדבר הגדול - האמונה שאכן ריפוי הוא אפשרי, ואין זה משנה מה יש לכם. אין זה משנה מה קורה בחייכם, הדברים האלה ניתנים לתיקון, לשכתוב מחדש ולהיעלם מכם.

וזה מה שיש לנשמה עבורכם, זה מפואר, רב מימדי, יוצר דברים שלעולם לא יכולתם ליצור במימד השלישי, וארוז באהבה וחמלה עבורכם.

 

יקרים, מסרתי לכם מידע לפני שנים רבות, שאתם אהובים עד מאוד. וזה אכן כך. ישנו בורא יוצר המביט בכם כעת ומבקש, "בבקשה, התקרבו יותר וגלו את הדברים שתמיד היו שם עבורכם".

הו, יהיה עוד,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020