Light Connections
 
 

 

ימי רביעי של ריפוי - ארבעה היבטים של החמלה - חלק 1 - פברואר 2021

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

תמיד אמרתי שאנחנו יודעים מי מקשיבים, ובין אם זה במה שאתם מכנים שידור חי, או בין אם זה בשידור החוזר, או בין אם זה בעוד שנה מעכשיו. שוב, אני אומר לכם, אנחנו יודעים מי צופה ומקשיב, וזו בדרך אוהבת באופן יוצא מן הכלל.

ציירו/דמו לרגע אלה מכם שיש לכם ילדים, ויתכן שהם גדולים. ויתכן שיש להם חיים משל עצמם, והם חיים... כל אם, כל אב, אוהבים את הזמן בו ילדם מתקשר ואומר 'שלום אמא, שלום אבא, אני אוהב אתכם'. ישנם כמה הורים היושבים ליד הטלפון, או משאירים אותו די קרוב, כך שאם יישמע צלצול, הם לבטח יוכלו לענות לו. ואם הם אינם זמינים, תהיה להם דרך לקבל הודעה, או אפילו שיוכלו לענות מכיוון שהם לוקחים את הטלפון איתם בדרך כלשהי.

אתם רואים את מה שאני אומר...

 

הרוח יושבת ליד הטלפון. אנחנו יודעים ברגע שאתם מתחברים למסרים האלה, זה כמעט כמו שביצעתם שיחת טלפון. ועכשיו אנחנו יכולים לשוחח אתכם, ואתם יכולים לדבר איתנו. בדרך מסוימת, זו האהבה שיש לכם שעוברת לשני הכיוונים.

 

ברצוני להתחיל בסדרה אודות חמלה. התקשור הזה והשלושה שלאחריו יהיו אודות ארבעה היבטים או פנים של חמלה.

ישנם סוגים רבים של חמלה ואנחנו נדבר על ארבעה דברים השייכים וקשורים זה בזה, נושאים - אתם עשויים לומר, היבטים, סוגים של חמלה. והם עשויים להיות שונים מכפי שאתם חושבים. אתם תראו זאת, ככל שנתקדם...

 

אני מספר לשותפי, שוב, שארבעת התקשורים האלה אודות החמלה, יהיו זמינים עבור כולם, לא רק מנויים, וזוהי דרכם של הדברים. על התקשורים להיות בחינם, הם יופצו, קיים מקום עבור זה ששותפי יצר, ובסופו של דבר כל מה שקורה כאן בחלק של התקשור של התכנית הזו, יהיה זמין עבור כולם. כך שכאשר אני אומר שיהיו ארבעה מאלה, השלושה האחרים יהיו תמיד זמינים. זהו התקשור הראשון.

 

הבה נגדיר חמלה.

ההגדרה של חמלה עבורי, תהיה שונה מכל מה שתמצאו במילון שלכם, מכיוון שאנחנו רואים חמלה כמהות, הלכה למעשה, של הבורא היוצר. אהבה וחמלה הם היסודות, הרכיבים של האל. כל מה שתאמרו שהוא האל, בין אם תקראו לזה רוח, המקור הבורא היוצר, או כל שם שתבחרו. אם ברצונכם לדעת את האנרגיה שהיא המרכזית ביותר, המשותפת ביותר, והעוצמתית ביותר - אהבה וחמלה הן האנרגיות. ביחד, הן יוצרות סוג של פעולה חומלת נדיבה שנדון בה בפעם אחרת.

 

אפשרו לי לתת את ההגדרה שברצוננו שתשמעו אותה פעמיים - אני אתן אותה - כיצד אנחנו רואים חמלה. חמלה היא הקשר, החיבור, עם הבורא היוצר, עם האל, עם הרוח, חיבור עם הרוח שמאפשר שיתרחש עבורכם ערוב של אנרגיה שיעניק לכם פתיחה מכל הלב, נדיבות בוגרת, והבנה מלאה של כל מה שמסביבכם. זה שונה, האין זאת?

כך שאם תתחילו לנתח את ההגדרה המסוימת הזו, תראו את ההַכָּרָה של זה ואת ההגיון של זה מכיוון שיש לזה מספר פיסות וחלקים. החיבור עם הרוח יחבר אתכם באופן אוטומטי לנשמתכם ויעניק לכם פיסה של החמלה הזו שאתם זקוקים לה על מנת לאפשר את הערוב והמיזוג עם האנרגיות של פתיחה מכל הלב, עם נדיבות בוגרת, לא עם נדיבות שאינה בוגרת. ואתם מקבלים נדיבות בוגרת מן הקשר והחיבור עם הרוח. ולאחר זה עובר לתפישה מובנת לגבי מה שאתם חומלים אותו. זוהי חמלה בוגרת, זה נמצא בלב של כל מה שאנחנו מלמדים.

 

החמלה הרגילה ביותר תהיה החמלה עבור אחרים.

בחייכם, כאשר אתם פוסעים כעובדי אור ואפילו כאדם המתעניין ברוחניות, עליכם להבין שהחמלה היא הזרז עבור הכל. החמלה היא הדבר שמניע אתכם למצב של שלווה ומאפשר ריפוי. אנחנו נאמר זאת שוב. נאמר זאת שוב במספר תקשורים, ואלה שיהיו בתכניות האלה, הדוברים, המרפאים, גם הם ידברו אודות זה.

 

אם דיברתם מעודכם עם מרפא, ושאלתם אותו לפני שהוא מתחיל מפגש ריפוי, או אדם אחר נפגש אתו - בין אם זה מרחוק או ממש בנוכחותו לפניו - מה הוא עושה, וחלק יאמרו שהם עושים מדיטציה או שהם מכינים את עצמם. ואם תרצו להיכנס מעט יותר לעומק, תשאלו מה זה אומר בדיוק 'להכין את עצמכם', כיצד אתם מכינים את עצמכם, מה אתם עושים - והם יתחילו להשתמש בשפה כזו, 'אני צונח/ת אל תוך לבי, יש לי ארשת פנים, הבעה של חמלה, אני מנקה את דעתי, כך שאוכל להרגיש את האהבה והצרכים של האדם איתו אני עומד לדבר, זה שאני עומד לאזן אותו כך שיוכל לרפא את עצמו'.

זהו התהליך של כל מרפא על הפלנטה, במיוחד אלה שיוצרים ממשק עם בני אדם אחרים, יום אחר יום, או עושים קריאות לבני האדם על מנת לעזור לליבם לפחד פחות ולהיות שלו יותר. הם מכינים את עצמם. הם צונחים לתוך ליבם. הם משליכים את האינטלקט, הם אינם מנסים לפענח את הדברים, הם פשוט 'הם'.

 

אפשרו לי לספר לכם משהו. כמה ממציאים שמעתם שמספרים את סיפורם שהמצאתם לא הגיעה כאשר הם התרכזו בפיסות ובחלקים של הפיסיקה או הכימיה. זה קרה כאשר הם עשו משהו לא שייך לגמרי ולחלוטין - הולכים במורד הרחוב, יתכן שהולכים לישון. ואז התרחשו הרעיונות הטובים ביותר.

זה אותו התהליך, יקרים.

חמלה ואהבה הן אותו הדבר, אתם מנקים את כל ארשת הפנים שלכם, ולאחר אתם יכולים שיהיה לכם לב רחום. וזה מוביל, דרך אגב, היישר לתוך היכולת לרפא.

 

חמלה עבור אחרים אינה רחמים. זו אינה הרגשת צער עבור אף אחד. חמלה עבור אדם אחר היא אתם שמעמידים פנים שאתם נמצאים שם, עם התשובה. כך שזה אתם במקומם שלהם, ולא בהכרח מרגישים את מה שהם מרגישים, אלא הולכים אליהם כאילו שאתם יכולים לחבק אותם, אפילו ממרחק.

יש לכם חמלה עבור אחרים כאשר אינכם בהכרח עושים הרבה או מרגישים אותם, כמו שאתם מחבקים אותם. יש לכם חמלה עבורם כמו זו שיתכן ותהיה לכם עבור ילדכם שנפל וחבט את ברכו. אין מדובר בריפוי הברך שלו. מדובר בלאחוז אותו ולאהוב אותו כל כך, עד שהוא ירגיש מכם משהו שהוא לא ציפה לו, אולי משהו שמגיע מצידו השני של המעטה.

 

כאשר נגיע לתכונה הרביעית, אסביר זאת ואתם תדעו יותר על מה שנכנה אותו כהיבט של חמלה. אולם זה דומה למספר ארבע. חמלה לאחרים היא הדבר הרגיל ביותר שעשוי להיות לכם ואינו אומר בהכרח לגלות אמפטיה כלפיהם. זה עלול אפילו להיות מסוכן.

אם מישהו שרוי בצער נוראי בעקבות אובדן מישהו אהוב, ויש לכם את היכולת לגלות אמפטיה ולהזדהות עם זה - זה יכול להשפיע עליכם. אתם יכולים לראות זאת. אם הוא פוחד- זה יכול להשפיע עליכם. אתם יכולים לראות זאת. אולם אם אתם עומדים בנפרד, וכל תפקידכם הוא לחבק אותו - אפילו מרחוק - או להיות שם עבורו, לפעמים החמלה הטובה ביותר שיכולה להיות לכם אישית, הוא לאפשר לו לדבר. אם תשבו שם ותאהבו אותו בעת שהוא מדבר אליכם - זו החמלה הגבוהה ביותר שיכולה להיות לכם כרגע, עבור מישהו שנמצא בצרה.

 

אם אתם עושים מפגש מרחוק לקבוצה שסבלה משהו ביחד - דמיינו שאתם מחבקים את כולם, מעניקים להם שלווה. מה שאתם שולחים להם ומקווים שהם יוכלו לקבל בלב פתוח, הוא מה שאתם מקבלים כאשר אתם מבינים שאתם זוכים לחיבוק מהרוח, מהאל שיודע את שמכם.

כך שאתם עשויים להקרין להם את ההרגשה של שלווה והבנה, כך שהם יעברו את כל מה שהם עוברים. או אם אתם מתבוננים בקבוצה או בתרבות, ויש לכם חמלה כלפיהם, אתם מרגישים אותם מחובקים דרך צרתם כך שתהיה להם הרבה פחות חרדה ולא יהיו מלאי פחד.

 

אם ברצונכם שתהיה לכם חמלה עבור הפלנטה ברגע זה, בשעה שהיא עובדת על החידה של מה שאתם מכנים הנגיף, הדבר שאתם רוצים להקרין לכך הוא ברור - שלווה, הבנה, היעדר פחד. אתם יכולים לעשות זאת. אתם יכולים לעשות זאת מכיוון שיש לכם את האור שיכול להישלח באופן ציורי אפילו לקבוצות עצומות, כך שהאנרגיה של הארשת השלווה שלכם ותודעתכם.

 

רק לאחרונה על הפלנטה הזו, הוכחתם, והמשכתם להוכיח שתודעה היא אנרגיה. אפילו לוקחת חלק בפיסיקה. עכשיו אתם יודעים. זה עומד להיראות אפילו באופן גדול יותר ככל שתתקדמו. כלומר, שלכם כעובדי אור, יכולה להיות חמלה כלפי אחרים שהם יכולים להרגיש, שמנקה את השדה סביבם, שעוזרת להם להתמודד עם מה שהם מתמודדים איתו.

 

האם ביכולתכם לשלוח חמלה לכדור הארץ? כן, אתם יכולים. מוטב אפילו קבוצה שלכם השולחת חמלה כך שתעברו זאת ללא הפחד והחרדה והדברים שלמעשה יקצרו את חייכם אם לא תהיו זהירים. וזוהי התשובה.

חמלה כלפי אחרים על הפלנטה הזו, אפילו אחד בכל פעם, אפילו ברחבי הפלנטה, היא גדולה יותר מכפי שאתם חושבים. וזה התפקיד האמיתי והכשרון של עובדי האור המאזינים לתכנית הזו. זו הסיבה שאתם נמצאים כאן. תודעה משנה את הפלנטה הזו. אהבה היא תמיד התשובה.

 

אני אשוב,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020