Light Connections
 
 

 

קווי האנרגיה של גאיה - 1 + 2 - אוקטובר 2012

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

קווי האנרגיה של גאיה - 1

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

לכאורה אנחנו יושבים בראש העולם, ותחשבו שזה מקום לא רגיל לתקשר בו. שותפי (לי קרול, ת.ג.) רק מתרגל לעמידה. סיפרתי לו לפני מספר שנים שיהיה עליו להתחיל לעמוד ולתקשר, והוא תרגל זאת. לפני הזמן ההוא הוא לא היה יכול לעשות זאת. הוא לא ידע שהתרגול נועד עבור היום. ברכיו היו נחלשות, וגופו היה מתנועע. וכעת זה אינו קורה.

נראה שזה זמן ומקום משונה להעביר לכם תקשור טכני, אולם זה מה שאנחנו עומדים לעשות. אבקש משותפי שידבר לאט, מכיוון שתקשור מסוים זה הוא חשוב, ובגלל המקום בו אתם נמצאים זה הופך לברור יותר. תקשור מסוים זה ינסה להסביר מעט אודות העבודה של האנרגיה של גאיה.

 

אתחיל לשאול אתכם שאלה - אלה שיושבים בראש ההר עם שותפי. מה אתם חושבים שאתם מרגישים? מהי האנרגיה של הרגע הזה? ברצוני שתאחזו בשאלה הזו, מכיוון שיתכן שזה אינו בדיוק מה שאתם חושבים, אולם כמעט כולכם תסכימו שזה מיוחד, לא רק קצת, לא רק מפני שאתם נמצאים גבוה יותר לנוכח הנוף של הרי הגעש, קרובים ל'עמק הירח', במקום מיוחד מאוד על הפלנטה - זה מעבר לזה.

 

 

 

ישבנו על הר אחר (מאצ'ו פיצ'ו, ת.ג.) נתנו לך את המידע על מה שקרה שם. זה היה הרבה יותר גבוה מאשר כאן. מה שקרה שם, לא קרה כאן. ברצוננו להתחיל להסביר מעט כיצד האנרגיה של גאיה מתאימה את עצמה על פני השטח של הפלנטה. ישנם אנשים במפגש זה, אלה שנמצאים על פסגת ההר עם שותפי, שהלכו למקומות קדושים רבים, והרגשתם את האנרגיה של כל אחד מהם, ואף מקום אינו זהה. ישנם דברים שונים שלכאורה אתם מרגישים, תלוי היכן אתם נמצאים.

 

זה הופך להיות נושא מורכב. כל זה קשור ל'רשת הקריסטלית'.

בסקירה, זו רשת אזוטרית. הפליאידים הציבו אותה על הפלנטה, שמאפשרת תקשורת מלאה מהתודעה האנושית לעפר האדמה שנקרא גאיה. זו הרשת הזוכרת מה בני האדם עושים על פני הפלנטה, זו הרשת שאחראית לכך שאתם מרגישים משהו כאשר אתם נכנסים לשדה קרב, או כאשר צעדתם במקום בו הגיבורים יצאו מהאדמה, ה 33...

אם כך הגדרנו נושא זה 'הרשת הקריסטלית' וגאיה, ויתכן וזה לא היה הזמן שציפיתם לתקשור שיהיה טכני. אולם שותפי עומד כעת ב'נקודת אפס'.

תנו לי להסביר כמה דברים: ל'רשת הקריסטלית' יש שדה מסביבה, זה אינו השדה המגנטי, זה שדה רב מימדי אשר יוצר קשר עם שדה התודעה האנושי, וזו הסיבה שאתם מרגישים את מה שאתם מרגישים במקומות שונים.

תן לי לספר לכם כמה דברים על שדות. הטבע למעשה יוצר קווים ישרים, באמצעות התגבשות, במימד השלישי. אולם בכל פעם שיש לכם שדה רב מימדי - אין קווים ישרים.

 

הבה נדבר על זה לרגע, מכיוון שמה שאני עומד לומר לכם, יפטור חלק מהמסורות של העבר. בני אדם אוהבים לדבר על קווים אנרגטיים. קיים דבר כזה - קווים אנרגטיים, אולם הרוח ממש לא קראה לזה כך. זו המצאה של בני אדם לשרטט קווים ישרים בין הדברים שהם מאמינים שהם חשובים רוחנית, אלה סוג הקווים שתגלו שאדריכלים בנו בין פירמידות, בין כנסיות, בין אזורים קדושים, קווים ישרים מאוד לפעמים בעקבות הצללים של השמש.

אלה אינם קווים אנרגטיים. אלה הקווים שבני האדם ציירו, אני יכול לומר לכם שהם אינם קווים אנרגטיים מכיוון שהם ישרים!

תנו לי להציג לכם משהו שהוא מורכב. חלקכם ממש ראו תיאורים ממה שנראה כקווים מגנטיים, סביב מגנט, ואתה תשימו לב שהם מעוקלים, שיש לכם קווים מעוקלים מהקוטב הצפוני לקוטב הדרומי של המגנט. אם אתם מאוד מאוד קטנים ומיקרוסקופיים, יכולתם לעמוד על אחד מהקווים האלה, ואם הייתם מספיק קטנים, זה היה נראה לכם שהם ישרים... אולם הם באמת אינם ישרים. לו רק הייתם יכולים לראות רק שורה וחצי, לא הייתם מודעים לסימטריה של השדה.

 

הבה נדבר על השדה של 'הרשת הקריסטלית'. לפעמים זה נראה ישר למרות שזה אינו כך. אולם זה אינו ישר בין חפצי קודש שהם מעשה ידי אדם. הקווים מורכבים, ובניגוד לקווים של שדה מגנטי, הם אינם עוברים מקוטב אחד למשנהו. הם עוברים ממשהו אחר - ממה שנקרא 'נקודות צומת'. 'נקודות צומת' הן תודעה אנושית חופפת, וכדי להוסיף למורכבות, גם לגאיה יש סוג של שדה, בנפרד מ'הרשת הקריסטלית'. כאשר 'הרשת הקריסטלית' חופפת לגאיה, בתכונות מסוימות, ישנה הצטברות של אנרגיה של 'נקודות צומת'. ובמקרים מסוימים, כאשר ישנה חפיפה - הם מבטלים זה את זה באנרגיה, ואז ישנה 'נקודת אפס', בה אין שום אנרגיה של 'הרשת הקריסטלית', וזה הופך לגאיה טהורה בלבד.

 

תנו לי לשאול אתכם את השאלה פעם נוספת: מה אתם מרגישים? התשובה היא, היעדר 'הרשת הקריסטלית', זה מדבר אליכם ישירות מגאיה, אתם מרגיש את הטוהר ואהבת הפלנטה אליכם ישירות. אין כל הפרעה מ'הרשת הקריסטלית'.

אתם יושבים ב'נקודת אפס', ישנן רבות מהן על הפלנטה, והאנרגיה - או היעדר האנרגיה - מרגישה בדיוק כמו כאן.

 

וכעת מגיע החלק המורכב:

קיימים שלושה סוגים של 'נקודות צומת'.

למשל, אספר לכם אודות מאצ'ו פיצ'ו, שם היינו. ישנה 'נקודת צומת' החופפת ומגבירה את הפאצ'ה מאמא, וגם את חוכמת הדרום והאנרגיה הנשית האלוהית. וזו אנרגיה עמוקה שיש שקראו לה 'שער'. 'שער' הוא סוג של 'נקודת צומת'.

'מערבולת' היא סוג אחר של 'נקודת צומת'. מערבולת היא כאשר אנרגיות מתנגשות. והאנרגיה נעה כל הזמן. חלק אפילו מרגישים שם שמחים לזמן מה, אולם קשה לחיות שם. וזוהי מערבולת.

סוג שלישי יהיה 'חצי שער' ו'חצי מערבולת'. זה מורכב.

 

הרשת הקריסטלית' יוצרת את כל זה. והתודעה האנושית יוצרת את 'הרשת הקריסטלית'.

מסרתי הצהרה לפני זמן מה, ועכשיו אני עומד להדגיש אותה: קשה מאוד לצייר מפה עבור הרשת הזו. כשאנחנו אומרים לכם שאין בה כל סימטריה, המשמעות היא שאין לה דפוס כולל כרשת ביחד. אתם מחפשים סימטריה בכל הדברים, אולם אין כזו כאן. ולהוסיף לחידה, הרי שחלק מקווי הרשת נמצאים מתחת לאדמה וחלק גם על פני האדמה, כך שזה הופך להיות מורכב עוד יותר ממה שאתם חושבים.

 

האם זה טכני מדי עבורכם?

אני מספר לכם את הדברים האלה כחלק מהחוכמה שאנחנו אוספים כעת ומוסרים לכם, שמעולם לא היתה לכם בעבר באופן המסויים הזה. תצטרכו לדעת את הדברים האלה. בני אדם אוהבים ללכת למקום מסוים, להרגיש אנרגיות ולהמציא סיפורים לגבי הסיבה מדוע האנרגיות האלו נמצאות שם.

הגיע הזמן לסגור את הדלת לסוג זה של טיפשות, נשמות עתיקות, ולהתחיל להבין את התהליך ואת המכניקה של האנרגיה על הפלנטה הזו. בזמן שדיברנו, השמש שוקעת כעת, וזה כמעט כמו קריצה מגאיה, ועכשיו הודעה מגאיה ישירות במקום הזה מכיוון שזו 'נקודת אפס', והנה היא:

האדמה מכבדת את האדם, ישנו קשר ישיר לחמלה של בני האדם ולחמלה של כדור הארץ. אלה המקומות שמאפשרים לכם להרגיש את זה ישירות ללא הפרעה. כאשר אתם מרגישים שוב את האנרגיה הזו, עצרו, והעניקו לנו אהבה. מכיוון שזה גורם להבדל ושינוי, מגביר את מה שהיא הפלנטה ואת מה שביכולתה לעשות עבורכם, וכל אלה שיבואו בעקבותיכם.

 

זה מספיק להיום.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

קווי האנרגיה של גאיה - 2

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אני מודע למי שנמצא כאן. אנחנו יושבים כולנו יחד, שותפי (לי קרול, ת.ג.) ואתם, במקום עמוק של שינוי, ובעל משמעות לאנרגיה החדשה על הפלנטה. ואתם יודעים זאת. הרוח אינה רואה גבולות בין מדינות, ולכן כאשר אנחנו מדברים על אנרגיה, כאשר אנחנו מדברים על שינוי, איננו חושבים על כך כעל מקום שיש לו שם של מדינה. גאיה אינה רואה גבולות. וגם הרוח אינה רואה זאת. כך שבשעה שאנחנו מדברים על הדברים האלה ועל השינויים האלה, עליכם למחוק את הגבולות בדעתכם, ובמקום זאת להתבונן בתכונות של האדמה.

יש רבות שברצוננו לדון, אולם על מנת לעשות זאת מתומצת, אנחנו עומדים להמשיך דיון שרק היה לנו אתכם כאשר ישבנו לאחרונה בטבע.

בנקודה ההיא בזמן, ישבנו במה שמכונה 'נקודת אפס' ברשת הקריסטלית, והשיעור היה אודות קווי אנרגיה, 'נקודות אפס' ו'נקודות צומת', נסיון להסביר כיצד פועלת 'הרשת הקריסטלית' על הפלנטה, ומדוע אתם מרגישים את אשר אתם מרגישים, ומדוע יהיו מקומות על פלנטה ארץ שעשויים להרגיש יותר מקודשים מאשר אחרים.

כך שכחזרה אנחנו מדברים שוב על 'נקודות צומת', שהם מקומות חופפים על הרשת שהיא אזוטרית ומכונה 'רשת קריסטלית'. הם חופפים בעקבות הסימטריה של 'נקודות הצומת' על הפלנטה. לכל 'נקודת צומת' יש את הסימטריה המסוימת שלה, וכאשר אתם שמים אותן ביחד בדרך מורכבת, החפיפות יוצרות 'נקודות צומת'. חלק מ'נקודות הצומת' עוצמתיות יותר מאחרות. לפעמים כאשר הרשת הקריסטלית חוצה בדרך מסוימת, ישנן 'נקודות צומת' שלא תרגישו הרבה בהן. עם זאת, אם החפיפה היא משמעותית, ישנו 'נקודות צומת' שתרגישו בהן, וכבר דנו בחלק מהן בעבר.

 

ישנה למעשה על הפלנטה מערכת אנרגטית של דין וחשבון, ואני מספר לכם את כל זאת עכשיו בנסיון להסביר היכן אתם יושבים ומדוע (הקבוצה יושבת באי השמש, באגם טיטיקקה, ת.ג.)

 

 

 

אם כך אפשרו לנו לספר לכם אודות 'נקודות צומת' ועד כמה הן יכולות להיות מורכבות. אולם בתחילה נערוך חזרה: הרשת הקריסטלית של הפלנטה היא רשת אזוטרית, שזוכרת את התודעה האנושית וכל אשר אירע, וכל אדם שחי אי פעם.

זה מסביר הרבה, ומדוע אתם יכולים לצעוד על שדה קרב מן העבר ולהרגיש שם את האנרגיה השלילית, או לשבת במקומות אחרים בהם אתם עשויים להרגיש התרוממות רוח והודיה. זו הרשת הקריסטלית שמניעה או גורמת לכך. הרשת הקריסטלית משקפת את התודעה האנושית ואת הפעולה האנושית. כאשר בני אדם עושים משהו על הרשת - היא זוכרת זאת...

 

לאחרונה התחלנו להסביר את התהליך הזה, ואמרנו שעד כה הוא היה לינארי. שלמשהו שלילי שאירע היה אותו המשקל כמו למשהו חיובי. ביקשנו מכם גם לסקור את ההיסטוריה האנושית ולהבין שהיה הרבה יותר שלילי מאשר חיובי. לכן התודעה של הפלנטה עצמה היתה נמוכה יותר מכפי שאתם עשויים לחשוב. וגם סיפרנו לכם שכל הדברים האלה התחילו להשתנות וכאשר קריון הגיע, סיפרנו לכם שהם בתהליך של שינוי. התחלתם את נקיפת הצירים של ימי השיוויון, שיגשים את הנבואה של הקדמונים, שסיפרו לכם שקיים פוטנציאל שכדור הארץ יוכל לאזן את עצמו מחדש ביחס לגבריות ונשיות, ושאיזון זה ישלים את עצמו בשנת 2012, עם 18 שנים מכל צד, וזה ישכתב מחדש את כל האנרגיה על הפלנטה. גם סיפרנו להם שזה יעביר כיול מחדש כמעט כל תהליך שהיה אזוטרי על הפלנטה.

 

הבה נשוב לרשת הקריסטלית. סיפרנו לכם שהרשת עצמה תעבור כיול מחדש, ושהיא לא תהיה יותר לינארית. כלומר שאירועים בעלי חמלה יאחזו הרבה יותר אנרגיה מאשר אירועים שליליים, גאיה תגיב, התודעה האנושית תתחיל להשתנות, ועם הדורות, בני האדם יתחילו לחשוב למעשה באופן שונה! יתחיל הגיון רוחני, אינטליגנציה באופן כיצד לדבר אל הבורא היוצר. הזכרנו גם שהחוכמה שעברה כיול מחדש היתה החוכמה שהיתה שייכת לילידים, מכיוון שהם ידעו כיצד ליצור את התקשורת הזו. הם הבינו את מערכת היחסים בין הבורא היוצר, שכללה את כל החיים על הפלנטה, ומערכת היחסים לאדמה, שהיא גאיה. אם יש לכם יכולת ליצור קשר עם שני הדברים האלה, אתם יכולים להכין את כדור הארץ לנתיב אחר.

 

ושוב, לרשת הקריסטלית.

מה מתרחש כאשר ישנה חפיפה מורכבת של 'נקודות צומת'? לפעמים קורה משהו מאוד מבלבל. למשל 'מערבולת', שהיא התנגשות של אנרגיות שעשויות להרגיש טוב, אולם הן תמיד נעות. כך שהן אינן מרגישות טוב כל הזמן. לפעמים ישנן אנרגיות חופפות שיוצרות 'נקודת צומת' שגורמת לכם להרגיש שקט וטוב כל הזמן, ויש שיכנו זאת 'נקודה עוצמתית', או 'שער'.

זה אינו מה שקיים כאן. יש כאן משהו אחר.

 

ברצוני לתת לכם דוגמא של חפיפה מאוד מבלבלת של חציות הרשת הקריסטלית. ישנו מקום על הפלנטה שהוא כה מבלבל, עד שהוא אפילו משפיע על הרשת המגנטית - משולש ברמודה. הכל נגרם מ'נקודות צומת' שעל הרשת הקריסטלית.

ברצוני שתשובו אתי בדעתכם לזמן רב מאוד לאחור. קשה להסביר זאת, אולם אם אתם מבינים שקיימת תכנית של הבורא היוצר, שכאשר הוא הרכיב יחד את כדור הארץ הזה, הפוטנציאל היה שתמיד יהיו זרעים רוחניים שיגיעו ממקום אחר - במקרה המסוים הזה, הפליאדים, שישתלו את הזרעים של הבורא היוצר, כלומר את 'המידע של החשכה והאור'. סיפרנו לכם שהם הגיעו לפני כן על מנת להכין את הרשת הקריסטלית. חלק מזה גם יצר את 'מערת הבריאה' על מנת להכין את הרשומות האקאשיות של האנושות כך שיתחילו לפעול.

וזה קשה מאוד. על הפלנטה חייבים להיות מקומות, 'נקודות צומת', כמעט כמו הקטבים של המגנט, בהם ישנה חוכמה גדולה יותר וחוכמה מעטה יותר. והעיצוב של התודעה האנושית יהיה בהתאם למה שבני האדם יעשו עם זה.

רוב האנושות, מסיבות מובנות, התיישבה בחלק הצפוני של כדור הארץ. זהו החלק של האדמה. ובתהליך זה, 'נקודת הצומת של החוכמה' שהתקבלה היתה בטיבט ובהודו. הרוח אינה רואה גבולות בין ארצות, אולם אני מסרתי לכם זאת על מנת שאתם תדעו היכן זה היה. והן היו משמעותיות. התבוננו בחוכמה של אזורים אלה ותראו שהם שרתו את חצי הכדור הצפוני במשך זמן מה.

 

היו מספר נבואות עבור הפלנטה הזו, והיו למעשה מספר התחלות חדשות של התודעה האנושית, והכל מביא אתכם לנקודה זו.

אתם נמצאים בסיור המכונה 'סיור של הקונדליני', וזוהי מטפורה עבור מה שמתרחש בפלנטה הזו ועל פני השטח. החוכמה של החלק הצפוני של כדור הארץ מתחילה להיכנע לחוכמה של החלק הדרומי של כדור הארץ, ו'נקודת הצומת' שאתם יושבים עליה כעת, שנקראת בוליביה ופרו, ועפר האדמה כאן תמיד הכיל חוכמה.

המטפורה של העיט והקונדור היא האיחוד של ההבנה של המעבר והקבלה של הנוהל הזה, ש'נקודת צומת' חדשה תתחיל לעלות אל פני השטח, והחוכמה שתמיד היתה כאן תחליף את החוכמה של 'נקודת הצומת' האחרת בטיבט והודו. זה מה שמתרחש, וזה איטי...

קבוצות קטנות של אנשים יתחילו לראות זאת, והם כבר ראו זאת. האיחוד של השבטים של הילידים כבר אינם אומרים 'זה מגיע' אלא הם אומרים 'זה כבר כאן'.

יהיו מבקרים רבים אחרים שלא ידעו מדוע הם מבקרים כאן, אולם הם ירגישו בכך. מעבר מהצפון לדרום הוא רק חלק מכך. החוכמה תמיד היתה כאן, כך שלמעשה זה מעבר בחשיבותן של 'נקודות הצומת'.

האינקה צעדו כאן, אתם מעניקים להם נקודות זכות רבות כאבות של האדמה הזו, כפי שעליכם לעשות, אולם באמת אינכם יודעים מי הגיעו לפניהם, מכיוון ששם התחילו כל האנרגיה והחוכמה.

דברים אלה יתגלו, אולם אם תתבוננו בהיסטוריה שלכם, היא הופרעה על ידי הכובשים מהחלק הצפוני של כדור הארץ שכבשו את החלק הדרומי. ומאז ועד עתה, האדמה עליה אתם יושבים כעת, 'ישנה', היתה במצב של תרדמה. נדרש כל הזמן הזה כדי לעורר אותה לנבואה.

 

אפילו לוחות השנה של המאיה דיברו על הפוטנציאל של התרוממותה של התודעה האנושית ברגע זה. זו תחזית של צפון אמריקה לגבי החוכמה של דרום אמריקה. הם ידעו זאת בכל רחבי הפלנטה. היא 'ישנה' במשך זמן רב. הפומה מתעוררת, החוכמה מתעוררת, וזה קורה כל כך לאט, כך שזה יהיה מעודן. אולם אתם תרגישו בכך.

 

עכשיו אמסור לכם את המטפורה, יקרים. נראה שהתקשור הזה כולו אודות האדמה, אולם זה אינו כך. הדברים האלה לא היו קורים בלעדיכם, נשמות עתיקות.

אני מדבר כרגע לאלה שיושבים לפני. בגופים של חלק מכם זורם דם של אינקה ויתכן שאינכם יודעים זאת. אולם משהו מתחיל להתרחש. אחרים מכם הם האבות שלכם, תמיד פסעתם ועבדתם את האדמה, ואתם יודעים מי הנכם. לששה מהקבוצה הזו יש פנים לבנות, אולם זה לא היה כך תמיד. ברוכים הבאים הביתה! נמשכתם להגיע לכאן, ואתם יודעים מי אתם.

מגיע שינוי עבור הנשמות העתיקות, העוברים מהצפון לעבר הדרום. העוברים מהאינטלקט והמוח היישר לעבר הלב. אתם עומדים לשפוט דברים בחייכם באמצעות החמלה של הלב, וההגיון של האינטלקט ישאר כאן, אולם הבוס של הגוף יהיה הלב הרחום.

וזה אותו הדבר שקורה על פני פלנטה ארץ. אולם הנשמות העתיקות היושבות לפני כעת לא יעזבו את היבשת הזו אותו הדבר כפי שהגיעו - אם נסעתם לכאן - לנשמות העתיקות היושבות לפני כעת, החשות שהיבשת הזו היא 'בית', ישנו פוטנציאל משמעותי ועמוק לפניכם שאומר 'דברים יכולים להשתנות'. אפשרו לזה להתחיל אתכם, בחידות שבחייכם, התחילו לפתור אותן עם החמלה בלבכם, וכהוכחה שכל זה נכון ואמיתי - יהיו לכם פתרונות! אני יודע מי נמצא כאן. הרשומות האקאשיות שלכם חרותות בפלנטה הזו, חלק מכם טיפחו את הגבעות סביבכם, וכל מה שעשיתם מעודכם היה על מנת שהרגע הזה יוכל להגיע. כבדו את האבות של האדמה הזו, אולם אל תעצרו רק באינקה. מכיוון שגם להם היו אלה שהיו לפניהם שהציבו את התֶּקֶן של החמלה.

 

זה הכל לעת עתה.

מבורכים הם בני האדם שחשוב להם מספיק ושומעים או קוראים את המילים האלו, להבין את העומק של מה שמתרחש סביבם. ברכות על היותכם כאן. אפשרו לעבודה להתחיל.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020