Light Connections
 
 

 

הרשומות האקאשיות החמקמקות - אוגוסט 2013

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) נסוג מהתודעה שלו באופן אותו תרגל במשך שנים. זוהי אינה תכונה אנושית קלה, מכיוון שבני האדם רוצים להיות בשליטה מלאה ומוחלטת על הדברים האלה שכה נחוצים להישרדותם. אחד מהם היא תודעתם, ולכן התקשור שאתם רואים אצלו שונה מעט מכפי שהיה בעבר. כבר אמרנו זאת לפני כן, שלא מתרחשת השתלטות על האדם בעת התהליך. במקום זה מתרחשים מיזוג, ושותפות, וזה מה שאתם רואים. לכן בשעה ששותפי זז הצדה, הוא מביט וצופה בכל מה שמתרחש. הוא אפילו מסוגל להעלות זאת על הכתב בשלב מאוחר יותר במידת הצורך. זה מכיוון שיש לנו אדם שמסוגל לעבוד עם אותו חלק מקודש שבו שהוא חדש ושונה. זו השתתפות במקום השתלטות.

מה שאתם רואים בדרך חדשה זו מעניק לאנושות את היכולת להשתתף באופן אינטלקטואלי ורגשי בעת שהמסרים מועברים. הדבר מעצים את המסרים, מכיוון שהאדם שנמצא במצב תקשור זה הוא מתרגם. הוא מתרגם תוך שימוש בשפה ועל ידי מעבר דרך מערכת שממוקמת בשער בלוטת האצטרובל. המערכת היא תקשורת רב מימדית דרך מקור שנמצא במימד השלישי - בלוטת האצטרובל. כל זאת כדי לומר שההמשך, כמו תקשורים אחרים רבים כל כך שהעברנו, הוא שילוב של מידע חדש יחד עם דברים שאמרנו בעבר, אולם שנפרשו על פני תקשורים רבים. לכן, עכשיו אנחנו ממזגים דברים אלה לכדי מסר אחד במטרה להציג מושג חדש.

 

הרשומות האקאשיות האנושיות

 

אנחנו רוצים להרחיב את הדיבור אודות הרשומות האקאשיות של בני האדם. תבחינו שאנו משתמשים לעתים רחוקות במילים 'הרשומות האקאשיות'. הסיבה היא שעצם משמעות המילה 'רשומות' או 'תיעוד', מעניקה לכם הרגשה ליניארית של רשימה מסוג כלשהו, ואיננו רוצים שתחשבו באופן זה. ולא רק זה, אלא שהרשומות האקאשיות האנושיות מכילות הרבה יותר מאשר תיעוד של יחידות חיים. ולכן, כאן אנחנו עומדים להתחיל היום. נתקדם לאט על מנת שכל מושג חדש שניתן, יוסבר היטב ובאופן מדויק, כך שתוכלו להבין אותם בשלמותם.

 

על מה אתם חושבים כאשר אנחנו אומרים 'רשומות אקאשיות'? קראנו לתקשור זה 'הרשומות האקאשיות החמקמקות', כך שאנחנו כבר מצהירים על תכונה עליה נדבר. הרשומות האקאשיות של בן האדם היא ההיסטוריה של כל דבר שהוא חווה על פלנטה ארץ. קיימות בכם תכונות אקאשיות נוספות שאינן קשורות לאנושיות, אולם הן מוסתרות היטב ואינן הנושא של תקשור זה. לכן אתם עשויים לומר שרוב מה שיש לכם בשעה שאנחנו מגדירים את הרשומות האקאשיות האנושיות היא החוויה וההתנסות הישירה על פלנטה ארץ. הרשומות האקאשיות האלו מוסתרות היטב וגם חמקמקות, אולם הן מופיעות כל הזמן בדרכים שאינכם מזהים.

לכן נתחיל כאן בכך שנתאר כיצד הן יכולות למעשה להיות בתוככם, למרות שאינכם מודעים אליהן כלל.

 

חידת הרשומות האקאשיות

 

לרוב בני האדם אין מושג שהם מתעסקים עם הרשומות האקאשיות בכל יום. רוב בני מונעים על ידן, אולם אינם יודעים זאת לעולם. לכן ברצוני להכשיר את קרקע על ידי כך שאומר לכם ברגע זה שהרשומות האקאשיות אינן משהו שיוצר אתכם קשר אתכם בדרך הרגילה והמסורתית. הן אינן משהו שאתם מצפים לו.

הבה נחזור לרגע ונבצע סקירה כללית. הרשומות האקאשיות הן מערכת, יקרים, והן יפהפיות. אני יושב למולכם ויודע מי נמצא בחדר ויודע על חייכם, על כל יחידות החיים שלכם. אני מכיר את החידות שאתם נושאים אתכם היום. אני יושב כאן כיועץ שלעולם לא היה בן אדם, צופה בכם פותרים את החידה האנושית, שהיא מדהימה בעיני.

 

אתם 'קבוצת נשמה', כפי שאתם עשויים לכנות מכנים זאת, המומחים בביטוי הוויה ביולוגית, כלומר קבוצה שמתמחה ביחידות חיים אנושיות רבות. המקור הבורא היוצר, שהוא האל, שברא את היקום, את הגלקסיות ואת כל היש, יש קבוצה של מומחים, והיא אתם! אתם חלק מהמרק שהוא האל שמתמחה בעשייה של מה שאתם עושים. זה תפקיד קשה, ולכן רק כמה טריליונים נבחרים לעשות זאת. אם ברצונכם לדעת מה נמצא בליבת הנשמה שלכם כמומחים, הרי שאלו הן אהבה וחמלה. זו הליבה. לא תמיד היא נראית כך, אולם היא שם, וכאשר אתם מגיעים לכדור הארץ, משימתכם היא להעניק אותן -לחלוק אותן עם האנרגיה של הפלנטה.

הרשומות האקאשיות הן מערכת שמסייעת להניע את בן האדם אל תוך מצבים של למידה ופתרון.

 

תכונת פיסת האל שאתם, נותרת בצד המעטה שלי. אתם מגיעים אל הפלנטה כהוויה ביולוגית ונסתר מכם מי הנכם באמת, בעודכם מנסים לגשש את דרככם על כדור ארץ חשוך. נסתר מעיניכם האופן שבו אתם מנסים למצוא את האור שקיים בתוך המבנה התאי שלכם. יש לכם עבודה קשה. כל המאסטרים שצעדו על פני האדמה הזאת ניסו להראות לכם את החלק האלוהי אנושי הזה וסיפרו לכם שהוא שם. אולם אתם חייבים לגלותו.

 

קריון היה כאן זמן רב. אני הייתי כאן אתכם כאשר צפינו בהקמת הרשתות בעת שכדור הארץ נוצר. זה היה כך גם בעבר, כאשר צפינו בהיווצרותן של פלנטות אחרות במקומות אחרים, בידיעה שיום אחד תעשו את מה שאתם עושים עכשיו, שוב ושוב ושוב. קבוצה מסוימת מכם הגיעה ראשונה, ואחרים הגיעו בשלב מאוחר יותר. זו המערכת. במערכת זו, קיימת תכונה אמיתית של מבנה שמכבדת את התודעה, את הבחירה החופשית ואת המושגים עליהם נדבר עכשיו. כל זאת כדי לומר שהרשומות האקאשיות אינן טעות או תעלומה או מערכת מקרית. זה תכנון ועיצוב, המתוכנן לעזור לכם.

הרשומות האקאשיות הן מהותיות ופנימיות. הן נמצאות שם בהתחלה והגיעו אתכם בביולוגיה שלכם בעת 'בריאת מודעותכם'. הן חלק שלכם שלעולם אינו יכול להיעלם, שלא ניתן למחוק אותו, ושאתם חיים איתו בכל יום. הן חלק ממערכת עמה נולדתם, אולם ניתן להעצים ולשפר, להבין ולשנות אותן כך שיצרו את תהליך התפתחותכם.

 

הרשומות האקאשיות החמקמקות

 

הנה מה שהופך את הרשומות האקאשיות לחמקמקות, יקרים. מערכת יפהפיה זו רוצה להיות בכיסכם ולסייע לכם כל הזמן בחייכם. אולם היא מגיבה כמעט באופן מוחלט לתכונת הרצון האנושי החופשי שעל הפלנטה. אם בני האדם מחליטים שהפלנטה צריכה לסגת אל תוך החשכה, הרשומות האקאשיות מתנהגות באופן מסוים. אם בני האדם מחליטים שהאנושות תגביר את התודעה האנושית, האור יתחיל להשתלט והרשומות האקאשיות יגיבו באופן שונה. המערכת הזו היא דינמית, ואינה 'נקבעת בעת הלידה'. היא משתנה יחד אתכם. לכן הדבר הראשון הוא שהיא תמיד נעה.

הרשומות האקאשיות הן כה חמקמקות! אם אבקש מכם שתספרו לי על יחידות החיים הקודמות שלכם, רוב הסיכויים הם שאפילו המוארים ביותר מביניכם יאמרו שאינכם לגמרי בטוחים. יתכן והייתם או שלא הייתם 'כאן' או 'שם'. אינכם ממש מצליחים לשלוף יחידת חיים קודמת נפרדת מתוך המרק שהוא תודעתכם. יש לכם כמה זיכרונות מוזרים, אולם אינכם משוכנעים לגמרי שהייתם כאלה או אחרים. ואתם תהיו צודקים! אם כך מדוע הרשומות האקאשיות כה חמקמקות?

 

הסיבה היא זו - הקשיבו היטב מכיוון שמדובר במידע חדש. הרשומות האקאשיות אינן תפקוד של המוח. הן אינן נמצאות היכן שנמצאות סינפסות הזיכרון, לכן כאשר אתם מנסים להשיב על השאלה ששאלתי אתכם קודם, אתם מחפשים אחר הדברים האלה במבנה התודעה שעובד עם הזיכרון הרגיל והתכונות הסינפסיות הרגילות של המוח האנושי. הרשומות האקאשיות אינן נמצאות במוח שלכם, ולכן לא תמצאו את הזיכרונות שאתם מחפשים. במקום זאת, הרשומות האקאשיות נמצאות בדנ”א שלכם. לכן, לפתע, ישנו מצב שבו התקשורת האקאשית שונה לגמרי. היא אינה ליניארית, ולא ניתן לזכור אותה כפי שהמוח שלכם זוכר כל דבר. הן לא יעניקו לכם עובדות. הן חמקמקות!

 

אם כך כיצד הן מתגלות לכם?

הדנ”א מתקשר אתכם ועם תודעתכם בדרך שונה מזו שהמוח מתקשר. תיארנו זאת בעבר, והנושא מורכב. אולם אומר זאת בכל זאת: מידע שנישא בתוך הדנ”א שלכם חייב להגיע בסופו של דבר אל המוח שלכם על מנת שתוכלו להפוך מודעים אליו ולהאמין לו. והוא מגיע אל תודעתכם ופועל בדרך מסוימת, שנתאר אותה בהמשך. הוא עושה זאת באמצעות מה שנכנה 'שדות רב ממדיים חופפים'. אין זו תעלומה מדעית, מכיוון שבמדעי החשמל שלכם מתרחש סוג תקשורת זה כל העת. הדנ”א אינו מדבר אליכם באמצעות הזיכרון, הסינפסות, המבנה או הליניאריות. הוא מדבר אליכם באמצעות מושגים רגשיים.
במדעי החשמל, תהליך השדות הרב מימדיים החופפים מכונה 'השראה'. זו גם הדרך שבה
השמש משדרת ומעבירה מידע ואפילו תכונות אסטרולוגיות באמצעות ההליוספרה של השמש (אזור דמוי בועה אליפטית המקיף את מערכת השמש, ת.ג.), אל הרשת המגנטית של הפלנטה, באמצעות השדות הרב מימדיים החופפים. כך שדבר זה הוא טבעי, מתרחש כל הזמן, והוא פרקטלי, כלומר יש לו חלקים רבים שחוזרים על עצמם. אולם הכול מתרחש ברמת הדנ”א הבסיסית.

יש לכם שדה סביב הדנ”א שלכם שמקיים ממשק עם תודעתכם באמצעות 'הגוף החכם' או 'החוכמה הפנימית המולדת'. כך שאל תסבכו זאת יתר על המידה. פשוט דעו שהרשומות האקאשיות הן חמקמקות מכיוון שהן אינן מאפשרות לכם לזכור כפי שאתם זוכרים דברים באופן רגיל. הן אינן רגילות ומסורתיות. הן חלק מתקשורת הדנ”א.

 

כיצד המערכת האקאשית משפיעה על בני האדם

 

הבה נדבר על דרך פעולתה, מהי האנרגיה שלה כיום, ולאן פניה מועדות. לרשומות האקאשיות יש סוג של 'רכיבים מניעים' שמתקשרים הרגשות מסוימות לגבי הרשומות האקאשיות אל תוך המוח שלכם, והם מאפשרים לכם לחוש בדבר מה. כפי שאמרנו, זה אינו מגיע כזכרון והמערכת האקאשית אינה מציגה בהכרח תקשורת לגבי יחידת חיים קודמת אישית. דבר זה עשוי להתרחש בהמשך, עם התעוררות הדנ”א ועיבודו. הרכיבים האקאשיים הרגילים אינם משדרים אל המוח מידע שמספר מי אתם, היכן הייתם או מתי הייתם. אין שמות או מגדרים, למרות שאתם חושבים שאתם עשויים לדעת. במקום זאת, מה שהם עושים הוא לתת לכם מושגים רגשיים, חווייתיים.

 

בזמן הזה ה'רכיבים המניעים' האקאשיים של האנושות, הם אותם רכיבים שהיו קיימים במשך עידנים. הדברים הראשונים בהם תחושו מהרשומות האקאשיות שלכם, שדוחפים את עצמם אל תוך מודעותכם, הם דחפים ואינסטינקטים הישרדותיים. הם עוסקים בהתנסויות וחוויות מן העבר שיוצרות פחד, דרמה ונושאים בלתי פתורים. אתם יודעים שאני צודק.

מה אתם חשים, נשמות עתיקות? זה הדבר ממנו אתם פוחדים. הרשומות האקאשיות יעבירו ויגישו זאת אל תודעתכם, לא כהיזכרות של מה שאירע, אלא כרגש הישרדותי לגבי מה שקרה. תכונות אקאשיות אלה מכונות 'רכיבים מניעים' מכיוון שהן מניעות אתכם לפעולה, או במקרים רבים, לאי פעולה. אתם מרגישים משהו, ואתם לא תלכו לשם או תעשו משהו בעקבות מה שאתם מרגישים. האם זו אינטואיציה או זיכרון אקאשי? התפישות שאתם מקבלים הן ברמת הדנ”א והן מקרינות אל המוח שלכם ומניעות אתכם דרך חשיפה זו אל החלק הרגשי של החשיבה שלכם.

מדוע הדברים האלה הם בעלי אנרגיה נמוכה כל כך? מדוע פחד ודרמה? מדוע נושאים בלתי פתורים? ואשמה. מדוע? אתם נשמות עתיקות! האם לא מגיע לכם משהו טוב יותר מכך? מסרנו לכם את המידע הזה בעבר. האנרגיה של מה שבראתם על הפלנטה מניעה ודוחפת את התודעה של גאיה, את היעילות של הדנ”א שלכם ואת עתיד האנושות. זה מייצג את הרצון החופשי שלכם עד לנקודה זו, ודבר זה משתנה.

 

הכיול מחדש של הרשומות האקאשיות האישיות

 

דמיינו רשומות אקאשיות שמבצעות היערכות מחודשת של 'הרכיבים המניעים' שלה. מה אם במקום פחד, דרמה ונושאים בלתי פתורים, הרשומות האקאשיות יתחילו להציג בפניכם משהו אחר? כך הם יעשה, יקרים, מכיוון שדבר זה מגיע עם אנרגיה חדשה והכיול מחדש שמתרחש ברגע זה. הוא מייצג שינוי בתקשורת האקאשית, מכיוון שאתם מגבירים את הרטט שלכם. כל התאים בגופכם יודעים מה מתרחש בעידן חדש זה. ואתם עשויים לשאול האם משמעות הדבר היא שהרשומות האקאשיות של כולם יודעות? התשובה היא 'כן'! ההבדל הוא בין אם המוח יאפשר לכם או לא יאפשר לכם להרגיש זאת. וכאן נכנסת לתמונה בלוטת האצטרובל.

גם למוח יש 'רכיבים מניעים' משלו, וכמה מהם רוחניים. אתם קוראים להם מסננים. אחרים מכנים אותם 'מסנני אמונה'. המוח מאפשר, או שאינו מאפשר, לדברים להגיע להכרה ולאמונה בדברים, בהתבסס על התנסות וחוויה קודמת ומחוייבות ל'אופן שבו הדברים פועלים'. אתם בוראים תודעה חדשה, וחלק ממנה הוא אפשור לרשומות האקאשיות לדבר לתודעה זו.

אלה שנמצאים בחדר זה ומאזינים למסר הזה, ואחרים שיקשיבו למסר ושיקראו אותו בשלב מאוחר יותר, עשויים להתחיל להבין שכאשר הם מגבירים את אור המודעות שלהם, הם מכניסים את האמת. הדבר מתחיל לשנות את התקשורת של הרשומות האקאשיות. בלוטת האצטרובל פועלת טוב יותר, המסננים בהירים יותר, ו'הרכיבים המניעים' האקאשיים מתחילים להשתנות.

 

לרוב האנושות יש מסננים שלא יאפשרו מחשבה רוחנית חדשה. הם מחויבים לקופסת האמונה שלהם, ולכן הדנ”א עשוי לשדר מידע חדש, אולם הם לא 'יתחברו ויקשיבו לתחנה הזאת'. האנושות מסוגלת להשתנות, למרות שהיא עשויה שלא לקבלו עדיין. זהו יופיה של המערכת של הנשמות העתיקות, מכיוון שאתם בראתם יכולת כלל עולמי שיכולה 'להיראות' על ידי כל בני האדם, אם יבחרו בכך. כזו היא הבחירה החופשית.

 

בעוד רגע, נדבר על אחד הרכיבים העוצמתיים והשכיחים ביותר, ועל אופן פעולתו. אולם תחילה ברצוני לומר לכם שתמיד ישנם יוצאים מן הכלל לחוקים, מכיוון שהדברים שאני אומר לכם אינם מוחלטים עבור כל אדם ואדם. תמיד ישנם אלה שהם שונים. נתיב חייכם, מדוע הגעתם ומה שאתם עושים על הפלנטה כשירות לאנושות, הם ייחודיים לכם. זה אינו כללי עבור כל נשמה. לכן מידע זה יהיה סקירה כללית, וזה כל מה שאתן לכם.

 

אם כך הבה נדבר על אחד מהיוצאים מן הכלל העמוקים ביותר של 'הרכיבים המניעים' האקאשיים השכיחים, וכאן תתחילו להבין שמה שאני אומר הוא מדויק, מכיוון שאתם יכולים למעשה לראותו. ילד הפלא העילוי אינו מונע או נדחף על ידי פחד, דרמה או בעיות בלתי פתורות. ילד הפלא שמנגן בפסנתר בגיל ארבע כאילו היה מאסטר, מונע באופן בלעדי ומוחלט על ידי אומנותו. הציירת שמציירת כמאסטרית בגיל שמונה מונעת על ידי אומנותה, וזה הכל! ילדי הפלא אינם מודאגים מהישרדות כל עוד יש להם את אומנותם. היא צורכת את כל תשומת לבם, היא מאוד ליניארית, והם מסוגלים לחשוב רק עליה. דבר זה יוצר חידה עבור הפסיכולוגיה, מכיוון שקיימים בני אדם ללא האפשרות של היזכרות כלשהי של כישרון מורכב שלעולם לא חוו בתקופת החיים הנוכחית, ולמרות זאת, זה קיים.

החידה עבור הפסיכולוגים היא כיצד יכול להיות הדבר כאשר הוא אינו חלק מהזיכרון של המוח? הדנ”א דוחף אותו אל המוח במהירות הרבה ביותר שהמוח מסוגל לקלוט. זוהי אומנות של יחידות חיים רבות, בה מעורבים האופן בו נעות הידיים שלכם, כיצד אתם אוחזים במכחול, מהם התווים בקלידים, והאם אתם זוכרים את המוסיקה?

אלה הם מקרים מיוחדים, יקרים, אולם אתם רואים אותם לעתים קרובות מספיק כדי לדעת שהם אינם תואמים לסינפסות ולזיכרון. אלו הרשומות האקאשיות ברמה הרב מימדית, המניעות ודוחפות משהו מושגי אל הילד - אמנות, מוסיקה, שירה ופיסול. דרושות יחידות חיים רבות כדי להתפתח כאמן מאסטר, והם ייוולדו שוב ושוב, ימשיכו באומנות שהייתה להם בעבר. כל מה שהם רוצים הוא להמשיך לעסוק בה. וזה שונה מאוד מהתהליך שלכם, והאפשרויות של כל הדברים עליהם דיברתי מצומצמות לכדי דבר אחד עבורם, למיקוד אחד עבורם, ואתם זוכים לראות זאת בילדי הפלא. דרך אגב, זו הסיבה מדוע אמנים רבים כל כך לוקים בתפקודם, מכיוון שדבר זה ממשיך והם מתעלמים ואינם מודעים למציאות ההישרדות, לאחרים שסביבם, ומתעניינים רק בעצמם ובאומנותם.

 

קארמה

 

הדבר שמניע את רוב האנושות הוא אחד מ'הרכיבים המניעים' שכיניתם בשם 'קארמה'. קארמה היא הרבה יותר מאשר עניינים בלתי גמורים. קארמה אינה עונש בגין מעשים מן העבר, יקרים. זו תכונה של שיפוט, שאינה מן האל. קארמה היא תחושה של חוויות עבר ותגובות רגשיות שיגרמו לכם לעשות זאת שוב או להימנע מלעשות זאת שוב. הקארמה עוצמתית ורוב בני האדם מרגישים בה, אולם אין להם מושג שהם מקבלים 'רכיב מניע' מסוים מהרשומות האקאשיות של הדנ”א. לעתים קרובות הקארמה כלל אינה כוללת השלמה! לעתים היא שוטר שהופך לשוטר, או איש צבא שהופך שוב לאיש צבא, או אמהות שהופכות לאמהות. זה מניע זיכרון של דברים חיוביים ושליליים גם יחד. לפעמים זהו רק רגש. לפעמים זה מניע מישהו לאמץ הלך רוח קלאסי שהוא בעייתי, נושא שהפסיכולוגים מתקשים בו. קשה לתאר זאת, אולם אתם תדעו שהוא קיים כאשר אתאר אותו. לפעמים דברים שאתם חשים שנובעים מהדנ”א אינם נעימים, אולם אתם זוכרים אותם כמי שאתם - ואינכם יכולים לחיות בלעדיהם. זו קארמה. ישנם בני אדם שמגיעים לכאן ומשוכנעים שהם אינם ראויים להיות כאן. אם זו תודעתם, הדנ”א מנסה לשתף עמה פעולה. ידעתם זאת, נכון? המבנה התאי מקבל את הוראותיו מהחשיבה האנושית. למשל היעדר ערך עצמי יגשים את עצמו באמצעות הבעיות שאתם יוצרים, ויביא לעוד היעדר ערך עצמי. הוא גם יוצר דרמה, ויש אנשים שנדמה שפשוט אינם יכולים להתרחק ממנה.

 

לאדם שסובל מהתעללות בילדותו יש אפשרויות בחירה רבות. קרוב לוודאי שהוא יצר את הבעיה על מנת לראות אם יוכל לשבור את הדפוס - זו הקארמה במיטבה... אולם לפעמים היא רק מעניקה תוקף למה שהוא מרגיש, שהוא אינו צריך להיות כאן. לכן, אדם זה יצא לעתים קרובות ממערכת יחסים מתעללת אחת וינוע אל אחרת ואל אחרת! חבריו יביטו וישאלו אותו מה הבעיה שלו, שהוא חוזר בכל פעם על אותה טעות! ברמה האקאשית, הוא מגיב לאותן הוראות שוב ושוב. זהו אזור הנוחות של הקורבן. האם אתם מבינים?

זה מה שהרשומות האקאשיות עושות. הן מציגות לכם את אמונותיכם לגבי הישרדות. זה יגרום לכם לפחד אם פחדתם לפני כן. אילו הייתי אומר לכם, יקרים, שהרגו אתכם בגלל אמונתכם, קרוב לוודאי שהייתם מאמינים לי. כך קרה לרוב הנשמות העתיקות. אם הייתי שואל אתכם כמה פעמים קרה הדבר או היכן זה קרה, הרי שיהיה עליכם לנחש. האם אתם מבינים מה אני אומר? הרשומות האקאשיות עוסקות בתפישות, לא בזיכרונות עובדתיים. הן גם מעניקות לכם תפישות שהן הזמנות לשינוי.

 

יחידות חיים קודמות ברשומות האקאשיות

 

תפישות מעניינות למדי משודרות דרך הרשומות האקאשיות. הבה נדבר אודות יחידות חיים קודמות. יחידות חיים קודמות נושאות את התפישות שהן בגדר תורשה אל תוך הרשומות האקאשיות - תורשה אקאשית. לכן, אם הייתם לוחם ונהרגתם בשדה הקרב, יכול להיות שלא תאהבו את הריח של עשן רובים. דברים אלה עוברים אליכם בדרכים בלתי רגילות. חלק מכם יכולים לעמוד בשדה קרב ולהריח את העשן! חלק מכם אוהבים אותו, מכיוון שזהו ריח הניצחון והשחרור - עוד תפישות... אולם אתם יודעים שיש שם משהו, יקרים, זו תפישה. היא נכנסת אל תוך יכולת התפישה החושית המרכזית שלכם. אלו הרשומות האקאשיות במיטבן! אינכם זוכרים, אלא יותר מרגישים משהו שקיים בכם עד ליום הזה.

אנשים שמסוגלים 'לקרוא' ולשחזר יחידות חיים קודמות צריכים לברר זאת. עליהם להפוך משהו שאינו ליניארי, למשהו ליניארי. זה עניין חמקמק. קוראי יחידות החיים הקודמות יכולים לחוש בשדה הקוונטי שסביבכם, שנוצר על ידי הדנ”א - המרכבה. וקורא טוב יכול לעזור ולמשוך יחידות חיים אישיות מתוך 'מרק התפיסות' הזה, דבר שאתם אינכם מסוגלים לעשות. זה ההסבר מדוע קורא טוב יכול לעזור לכם לשחרר חסימות והתנסויות וחוויות מן העבר שנראה שאינכם יכולים לשחרר בעצמכם.

 

לנשמות העתיקות ישנה תכונה אקאשית נוספת. הם היו כאן על פי ההגדרה אלפי שנים ויחידת חיים אחרי יחידת חיים, חוו פחות או יותר את כל שניתן לחוות. ברשומות האקאשיות שלהם מצוי בדיוק מה שישנו אצל כל השאר - דרמה, פחד ועניינים בלתי פתורים, עד כה. אולם ההבדל הוא שלנשמות העתיקות יש מחסן של יחידות חיים קודמות עֵרות. והנשמות העתיקות יתחילו להיזכר בזאת באנרגיה החדשה. העובדה שהייתם נשמות עתיקות לא הייתה כלל עובדה בעלת משקל מבחינה אקאשית כפי שיש לה עתה.

הדברים עוברים כיול מחדש. זהו גם הכיול מחדש של הרשומות האקאשיות. זה מה שאתם מרגישים, מה שאתם עושים בקשר לכך, וכיצד הדבר מניע אתכם לעשות דברים. התכונה המעניינת ביותר אצל הנשמות העתיקות היא שהן מרגישות שהן יודעות כבר הכול - 'היינו שם, עשינו זאת'... אין שום דבר חדש ובכך הם הבינו, האמינו והתחייבו לדרך חיים, או למה שהם חושבים שהיא דרך חיים, על פלנטה ארץ. לכן הדבר מעניין כל כך, ולעתים תכופות שגוי לחלוטין.

 

תסמונת אטלנטיס

 

נתתי כבר את התרחיש בעבר וברצוני לתת אותו שוב בקצרה. אני יודע שמדובר בנושא שנוי במחלוקת אצל רבים מכם. אם אשאל אתכם כמה מכם היו באטלנטיס, יתכן וידיים רבות יתרוממו, אולם אז אשאל אתכם - באמת? ובאיזו אטלנטיס הייתם? ואתם תאמרו שלא הייתם מודעים לכך שהייתה יותר מאחת! בני אדם יקרים, היו הרבה יותר מאחת. ואם אשאל מה קרה שם, אתם עשויים לומר שהייתה שם חברה מתקדמת וחוסלתם מכיוון שנהגתם שלא כשורה. אתם תאמרו שהדבר נותר ברשומות האקאשיות שלכם ושאתם יודעים זאת.

 

ישנן כמה תפישות שאתם מביאים אל תוך הרשומות האקאשיות שלכם שהן אנושיות ביותר. אחת מהן היא, שיש מוח אנושי לאל, גאיה והמקור הבורא היוצר של היקום. בני האדם מיישמים את התהליך האינטלקטואלי שלהם על כל דבר שהוא אל. היוונים עשו זאת היטב. הם בראו את האלים שלהם מעל לבני האדם, אולם האלים שלהם היו לגמרי חסרי תפקוד. היו להם כל מיני בעיות, קנאה, שנאה, נקמנות ואפילו גילוי עריות. האלים שלהם לא אהבו אלה את אלה כל כך, ממש כמו משפחות אנושיות. הם שיחקו עם בני האדם שלמטה רק כדי לעצבן אלים אחרים. היו שיפוט, כעס וזעם רבים. זו המיתולוגיה של היוונים. הם בראו אלים עם תכונות אנושיות.

ברור שכיום אתם מעבר לכל זה. במקום זה, יש לכם אל אחד שהוא אהבה. אולם אז, בדרך כלשהי, הייתה מלחמה בשמיים, ומלאך שנפל, כעס, שיפוט ועצב. המלאך שנפל רוצה את נשמתכם, כמובן, וכן הלאה וכן הלאה. המיתולוגיה ממשיכה. יקרים, החברות שלכם פשוט עשו את אותו הדבר שעשו היוונים, רק באופן מודרני מעט יותר. הכול נובע מהרשומות האקאשיות, האמינו או לא. זו אמונה תפישתית שהתודעה זהה בכל היקום, וברור שזוהי תודעה אנושית. אינכם מודעים למשהו שהוא אינטליגנטי יותר מכם, ולכן אין לכם תפישה אחרת של האל.

בנוסף לכך, יש לכם את הישות היפהפיה גאיה שמתרגזת ומכה בכם בברקים או מייבשת את הקרקע כדי שלא תגדלו יבולי מזון. האם אתם מבינים מה אני אומר? כמה אנרגיה מושקעת בטקסים שאמורים לרצות את גאיה? אנשים עשו זאת במשך מאות בשנים. דבר זה נובע, פשוטו כמשמעו, מהנשמות העתיקות. ככל שחייתם זמן ממושך יותר על הפלנטה, כך אתם משייכים יותר את התודעה האנושית שלכם לכל שאר התודעות שאתם רואים ביקום.

 

אסביר את נושא אטלנטיס שוב. למוריאנים, ירדתם מאותו הר גדול בהוואי כאשר הוא החל לשקוע. זה היה ביתכם במשך אלפי שנים - ההר הגבוה ביותר על כדור הארץ. הוא החל לשקוע כאשר בועה של מגמה החלה להתרוקן דרך כמה הרי געש ולשחרר את הלחץ שדחף את ההר כלפי מעלה. לא היה לכם מושג אם כל ההר עומד להיעלם או אולי אפילו להתפוצץ! לכן במשך שנים רבות, רובכם ירדתם לים ונמלטתם. כאשר הוא חדל לשקוע, היו שנשארו, והפסגות של ההרים הפכו לאיים שיש לכם היום.

ברשומות האקאשיות של הלמוריאנים נמצא גם היום משהו שהם אוהבים לעשות. למוריאנים מחפשים אחר איים אחרים לחיות עליהם. הדבר קיים בתפישות של הדנ”א שלהם, שאומר להם שכך צריך לחיות. זוהי תפישה של הוויה, ולמוריאנים רבים על פני ההיסטוריה מצאו את עצמם גרים על איים אחרים. זה הרגיש כמו 'בית'. אולם, איים רבים היו גם הרי געש. לעיתים תכופות, בשל מהלך גיאולוגי טבעי, היו מתרחשות פעילות וולקנית ורעידות אדמה והאיים היו שוקעים.

האם אתם יודעים שזה נמצא ברשומות האקאשיות שלכם, נשמות עתיקות?

 

לאחר שאי נוסף שקע, הדבר הראשון שעשיתם למוריאנים היה שרובכם נמלטתם - וחיפשתם אי אחר! וביחידת החיים הבאה, הייתם עדיין מחפשים שוב אי אחר! זה מעניין, אולם מאוד אנושי, שכאשר דברים רעים מתרחשים, אתם מאשימים משהו או מישהו בדרך כלשהי - בדרך כלל את עצמכם. זה היעדר הערך העצמי של הנשמות העתיקות עליו דיברנו לעתים כה קרובות. אז עכשיו יש לכם תחושת אשמה בשל כך, ועכשיו יש לכם תודעה נוספת שאומרת שהאי עשה לכם משהו. זו 'השפעת גאיה' שלילית שקובעת כביכול שגאיה כועסת. השפעת גאיה אמיתית היא למעשה שיתוף פעולה יפהפה עם התודעה האנושית! אולם הרשומות האקאשיות שלכם, שהן חמקמקות ביותר, יעניקו לכם תפישה שונה לחלוטין.

לכן הנשמות העתיקות זוכרות את אטלנטיס באופן שגוי. אטלנטיס הוא פשוט שם כללי לכל אי עליו גרתם שהשמיד את עצמו בשעה שהייתם עליו. לרוב האיים היתה סיבה טובה מדוע הם היו מוקפים במים. כפי שאמרנו, רבים מהם היו הרי געש. לפעמים הם ניצבו באזור וולקני, כוסו בקלות על ידי מים בגלל רעידות אדמה ושיטפונות. לפעמים הם היו חלק ממחזור מים של 1500 עד 2000 שנים לערך. תסמכו על למוריאני שהוא יהיה שם! האם חשבתם על כך מעודכם? אין בכך כדי לגרוע מאטלנטיס עצמה, אלא זה על מנת לומר לכם שהיו רבים כאלה והדבר קיים בדנ”א התפישתי שלכם כאירוע גדול אחד.

 

בכל מה שקשור לטכנולוגיה מתקדמת, הרשו לי לומר לכם מה אתם 'זוכרים' כטכנולוגיה מתקדמת. היא אינה דומה למה שיש לכם היום. זו חשיבה מודעת מרמה גבוהה. זו הטכנולוגיה הגבוהה שלכם, מכיוון שיכולתם להתאחד על אי כפי שעשיתם בלמוריה ולהעלות את הרטט של האדמה עליה ישבתם. אין מדובר במכשור ובאורות מהבהבים. מדובר בתודעה שיכלה לשנות את הפיסיקה.

 

הרכיבים המניעים החדשים של הרשומות האקאשיות

 

נעבור הלאה לרגע. ברצוני לספר לכם על הרכיבים המניעים החדשים של הרשומות האקאשיות. הם פעולה רחומה, אהבה ועניינים סגורים. אלה יהיו הרכיבים המניעים שישודרו מהדנ”א של הנשמות העתיקות אל המוח של הנשמות העתיקות. זה יתחיל תהליך שיסייע להם לחשוב מחוץ לקופסת החשיבה המסורתית. נשמות עתיקות יתחילו לראות שהם אינם קורבנות החיים. הם שייכים לכאן! הערך העצמי יגבר, מכיוון שהם ידעו שבני האדם ראויים להיות כאן. הגיע הזמן!

תהליך זה יאפשר לרשומות האקאשיות לדבר אל המוח ואל גוף החוכמה המולדת בתפישות גבוהות יותר, תפישות של חמלה. שאלו מנתח כיצד בני אדם בבית החולים לעתים קרובות מחזיקים את עצמם בחיים במשך חודשים רק כדי לראות את טקס סיום הלימודים של נכד. שאלו רופא אם היה עד אי פעם לכוח הדעת על פני החומר. רופא שעובד מקרוב עם מוות ועם אנשים על ערש דווי יספר סיפורים מדהימים, כיצד בני אדם יכולים לקום ממיטתם חוליים כאשר חלקם מחליטים שהם ראויים להיות כאן. הפוגה ספונטאנית זהו בן האדם שמשנה את הנתיב.

 

תוצאת התודעה החדשה והרשומות האקאשיות המשתנות

 

הרשומות האקאשיות מדברות אליכם באמצעות תפישות ומושגים. האנרגיה החדשה נושאת מניעי הישרדות שונים עבור הנשמות העתיקות. אל המוח שלכם יועברו תפישות שקובעות שאין יותר קארמה. היא בוטלה, כפי שסיפרנו לכם לפני יותר מעשרים שנים, בספר הראשון של קריון. אמרנו לכם לבטל את הקארמה, מכיוון שהיא אינה דרושה עוד.

התקדמו עם אנרגיה אקאשית שאתם בוראים לעצמכם, למען עתידכם, במקום עם מושג מן העבר. חלקכם מבולבלים ומרגישים מוזר, מכיוון שללא מניע של הקארמה אתם נראים ריקים. ובכן, הרשו לי לומר לכם, שהגיע הזמן להבין מהי ההרגשה הזו. משמעות הדבר היא שאתם שולטים בחייכם! משמעות הדבר שאינכם קורבן לנסיבות שמושכות ודוחפות אתכם. זנחתם את מניע האנרגיה הישנה של הקארמה ולכן עכשיו הגיע הזמן לברוא! זה תפישתי, ובני אדם שאינם מקבלים את המסר הזה חושבים שמשהו אינו כשורה. חלקם אהבו את ההרגשה האחרת ומשווים אותה ל'מצב נורמלי'. מדובר בכיול מחדש. אין יותר קארמה.

ליחידות החיים הקודמות לא תהיה אותה השפעה שהייתה להם והדברים שנהגתם לזכור לגבי העבר מתחילים לעבור כיול מחדש. עכשיו תתחילו לזכור הצלחה, אהבה, חמלה ותוצאות שהגיעו באמצעות חשיבה גבוהה. אתם תרצו שוב בדברים האלה. האם אתם רואים לאן זה מתקדם? דמיינו אדם שמונע באופן מוחלט רק על ידי דברים חיוביים, והוא יכתוב ספרים וייצור תוכניות טלוויזיה וסרטים שעוסקים בדברים חיוביים. דמיינו כיצד הדבר יכול לשנות את מה שאנשים אחרים רואים ומרגישים. דמיינו כיצד מעטים יוכלו להראות משהו לרבים, דבר שעשוי לשנות את הפלנטה! דמיינו שקל יהיה לממן את הדברים האלה, מכיוון שגם נשמות עתיקות בעלות כסף רואות זאת גם כן!

 

יקרים, אתם עומדים להתחיל להיזכר, לא במיתולוגיה הישנה, אלא במציאות האל. אתם חלק מהחידה, ואתם נושאים כעת את הפתרון. אתם ראויים להיות כאן וככל שתתעוררו יותר, כך תחיו זמן רב יותר. מודעות לדעת חומלת תאריך את תוחלת החיים. לעולם לא תראו אל כועס בהלך הדעת הרחומה שלכם. לעולם לא תראו את המיתולוגיה שבה הבורא היוצר שופט. בורא יוצר שכזה מעולם לא היה קיים! זו חשיבה אנושית שמושלכת על האל. גאיה תהפוך לשותפה שלכם על כדור הארץ, לא לכוח מפחיד שעליכם

להעניק לו מנחות, ממש כפי שאינכם מעניקים אותם לשותף אנושי. אתם תתאהבו בגאיה.

האם אתם מבחינים בהבדלים? אלו הרשומות האקאשיות החמקמקות, שמכיילות את עצמן מחדש על מנת להפוך להרבה פחות חמקמקות. הדבר דוחף את בני האדם אל תוך תודעת הוויה אחרת לגמרי. ותתחילו להבין שזה מה שהיה לכל המאסטרים של הפלנטה.

 

לסיום, אשאל אתכם שוב: מיהו המאסטר האהוב עליכם? דמיינו את עצמכם עמו או עמה עכשיו. כיצד אתם מרגישים? התשובה שלכם תהיה שאתם רגועים, שלווים, מוגנים, טוב כל כך! לכן אני שואל אתכם שוב, מה היה להם שמאפשר לכם להרגיש כך? התשובה היא מה שאתם לומדים שיהיה גם עבור עצמכם: זוהי שלווה כאשר אין סיבה להרגיש שלווה במימד השלישי, רוגע כאשר אין סיבה להיות רגועים במימד השלישי, מודעות לדברים אזוטריים יפהפיים, שהם מחוץ לטווח הראיה של אלה שבוטחים רק במה שעיניהם יכולות לראות. זו אהבת האל שהופכת להיות משמעותית בחייכם ושמבטלת לחלוטין את שקרי הקורבנות והפחד. אתם רגועים ונוהגים באנשים אחרים באופן שונה. תפישות המאסטר האקאשיות מתגשמות בחיי היומיום שלכם, ודברים שהיו בעבר בגדר בעיה הופכים לחלק מהאתגר של החיים האנושיים ולא לבעיית הישרדות שמורגשת ברמת הליבה או שמפעילה את 'לחצני' הפחד שלכם.

 

כמה מכם שנמצאים בחדר זה ואחרים שקוראים זאת צריכים לשמוע חלק אחרון זה ואתם יודעים על מה שאני מדבר. האם לא הגיע הזמן להיפטר מהתהליך הישן? מדוע אתם מניחים לדברים אלה לתסכל אתכם? זה מזקין אתכם. אתם יכולים לשחרר אותם עכשיו. אמרו זאת בקול רם אם תרצו. אפשרו לתאים שלכם לשמוע!

הזרז לפלנטה מוארת יושבים מולי. הזרז הוא הנשמות העתיקות שיאפשרו לדברים האלה להתרחש בחייהם ושיחיו זמן רב יותר בשל כך. ישנם אנשים בקהל שהגיעו כדי להירפא. לו יהי. הניחו לריפוי להתחיל עכשיו. אפשרו לעצמכם לקום ממקום מושבכם ולדעת שהוא החל. ברצוני לומר לכם דבר מה שאולי אינכם מודעים אליו: כל תא בגופכם יודע על מה אני מדבר. הם מקשיבים ומריעים, אם תניחו להם לעשות זאת. אתם אחראים על כל זה!

המוח הוא התחנה המרכזית הגדולה לתעבורת אנרגיית התודעה. אתם שולטים במה שתניחו, או שלא תאפשרו, להיכנס אליה. הגיע הזמן לאפשר לרשומות האקאשיות החדשות לדבר אליכם ולספר לכם על התהילה והמלכות של המערכת שסייעתם לברוא.

 

זה היה המסר להיום.

 

אני קריון, מאוהב באנושות, ומסיבה טובה.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020