Light Connections
 
 

 

שנים עשר רובדי הדנ"א - דצמבר 2010

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

מבורך הוא האדם שמתעניין דיו בנתיב שלו ועיניו נחות על הדף הזה, מכיוון שזה מסר שראיתי את הפוטנציאל שלו לפני שנים רבות. עבורי האו כבר נכתב, פורסם, והוצג בספר שאתם אוחזים בידיכם. אולם שותפי (לי קרול, ת.ג.) היה בתחילת דרכו ובצמיחתו הרוחנית, ולא היה לו כל מושג על מה שעומד לפניו. עכשיו הוא כבר יודע...

 

אפשרו לי לקחת אתכם למקום כלשהו. העמידו לרגע פנים שניתן לראות את עצם מהות הוויתכם באופן חדש ונפלא. אפשרו לי לקחת אתכם למקום בו נמצא מארג סודות החיים. זהו מקום שבו מימדים חוצים מימדים אחרים. לו היתה לכם יכולת ראייה רב מימדית, הייתם יכולים לראות אותו באופן ברור.

קווי הזרימה המגנטית היו מתגלים לפתע לעין האנושית. הצבעים היו רוקדים כמו האור שמשתקף מגלים שנעים לאיטם.

נשמע שם שיר!

מכיוון שמימדים חופפים עושים שני דברים: הם שרים והם מחוללים אור. אתם יכולים למדוד במימד השלישי את הפוטונים, אולם השירים מושרים ונשמעים בקצה העולם, שם פוגשת הרוח הסולרית את הרשת המגנטית, ובתוך הדנ"א מתרחשים תהליכים דומים.

 

אפשרו לי לקחת אתכם לתוך הדנ"א עצמו ולגלות לכם את חוכמת המיסטיות ואת האהבה המצויות בתוך התהליך הזה. אירוע הדנ"א הזה מגדיר את לב החיים המקודשים יותר מאשר כימיה, את אהבת האל ביקום המשולבת עם מיזוג מימדי ושמחת הבריאה. הדנ"א הוא הצומת של האל והאדם, תערובת של מה שקוונטי ומה שאינו קוונטי, והוא רוטט במהות של האמת של היקום.

לו יכולתם לשבת כמוני בתוך הסליל הכפול ולצפות בכל הרטטים, הייתם מרגישים יראת כבוד, מכיוון שבתוך המבנה התלת מימדי פועמת ההיסטוריה של היקום, של האנושות, של הגזע המקורי ואהבתו אליכם, ושל מערכת היחסים עם העידנים ועם פלנטה ארץ.

החזיון של האור הרב מימדי מופלא מכדי שבני האדם יכולים להעלות בדעתם, מכיוון שזהו אור שלא ניתן לראותו, אלא להרגיש אותו. האור הזה שר סונטה על אנרגיות מתמזגות שמרגיעות את הנשמה, והלחנים דומים ללחנים שאתם שומעים כאשר אתם נמצאים בצד שלי של המעטה. הדנ"א מכיל את האנרגיה של הבורא היוצר, את האנרגיה שלכם, את האנרגיה של השינוי האנושי, ואת האנרגיה של כל יחידות החיים שלכם.

השם השמיימי שלכם מושר ומושמע באור, ובתוככם מתרחשת חגיגה של המלכות שבפנים. כל הכימיה - הקוונטית ושאינה קוונטית - קדה קידה לשלמות ומוכנה לרגע שהאדם ייתן את הוראותיו. זהו המקום בו הפיסיקה פוגשת ברוחניות, זהו המקום שבו שוכנות השלווה והנחמה לתודעה. כאן מצוי הגשר למציאות של הבורא היוצר, ובכל מולקולה של דנ"א קיים שער זעיר שמוביל ליקום רב מימדי.

 

הסליל הכפול כפי שאתם מכנים אותו, הוא מקודש. הוא ייחודי וקיים כפי שהוא רק אצל בני האדם. הדנ"א של צורות חיים אחרות אינו מכיל בתוכו את הבורא היוצר. הוא מתוכנן על מנת לראות דנ"א אחר שמכיל את תכונות הבורא היוצר. משמעות הדבר היא שכל מה שיש לו דנ"א על הפלנטה הזו יודע על הדנ"א האנושי שמכיל בתוכו את הבורא היוצר, והוא קד בפניו באופן הולם.

אפילו המלפפון יודע מי הנכם ומתקיים על מנת להזין את החיים שסביבו ואתכם. ברמת הדנ"א הבסיסית גם בעלי החיים מודעים לסיבת היותם כאן. הם יודעים שהם נמצאים כאן רק על מנת לתמוך בכם ובפלנטה, והם מודעים לאופן בו בני האדם נושאים איתם על פלנטת ארץ את אנרגית הבורא היוצר.

 

בדנ"א יש יופי מדהים, במראה שלו ובתכליתו. למרות שהוא קיים במימד השלישי, ומוסתר בתוך מעטפה כימית תלת מימדית, הרי שהוא אחד מן המבנים הבודדים שהוא ברובו גם רב מימדי.

בואו שבו עמי לרגע, וחשבו על מה שהוא מייצג. גם המבנה האטומי של היקום שר עם הבריאה, אולם הוא מייצג את אבני הבנין של כל הדברים. הוא מורכב מחלקים רב מימדיים אולם בני האדם יכולים לראות רק את חלקם. מכיוון שבני האדם נמצאים במימדיות משלהם - מציאות המימד השלישי - כל השאר נראה להם רק כמרחב וריק. אולם במרחב שבין המולקולות וערפל האלקטרונים מצוי 'מרק הבריאה', אותו הדבק הרב מימדי שקובע את הכללים לאופן בו פועלת פיסיקה שלמה. בתוך הדבק הזה מצוייה גם הנטיה המולדת הטבעית לחיים, מכיוון שהוא אמור ליצור חיים שוב, פעם אחר פעם.

קיימת תוכנית אב ברמה האטומית, גם באטום הקטן ביותר. תכנית אב זו אינה אקראית מכיוון שהיא מעצבת את עצמה שוב ושוב על מנת לאפשר לחיים להתחיל בכל מקום. המשמעות של זה היא שהחיים עצמם הם מקודשים, ממש כפי שאתם עשויים לחשוב וכפי שהאינטואיציה שלכם מספרת לכם. אתם יכולים לראות כעת שהמולקולה של הדנ"א אינה אקראית והיא תוצאה של התכנון הזה. התוכלו לדמיין מה היא נושאת עמה על מנת שתוכל לברוא את המאסטריות שהיא זמינה עבורכם?

 

בתוך השזירה המורכבת של אנרגיות רב מימדיות, עד כמה עתיקים לדעתכם השירים שאתם שומעים שם? חשבו על זמן רב לפני היווצרותו של כדור הארץ, בו הכל מוכל בתוך הסליל הכפול הקטן הרב מימדי. קיימים למעלה ממאה טריליונים נוספים בדיוק כמו זה שאתם יושבים בתוכו, כולם יכולים לדבר כאחד, כך שיש להם מיומנויות תקשורת הרבה יותר טובות מאשר כל תהליך אחר הקיים על הפלנטה.

הדנ"א זוכר את היווצרותו של כדור הארץ ואת כל החיים המגיעים ועוזבים. הכל מצוי שם כמו במכשיר הקלטה שקיים בטכנולוגיה שלכם, אלא שזה מכשיר רב מימדי, ולכן אין לו מגבלה של מקום אחסון. בתוך הדנ"א קיים אותו שער זעיר שהוא המפתח המחבר את בני האדם עם כל מה שקיים ועם כל מה שהיה קיים אי פעם. הדנ"א הוא השער המחבר את האדם לרוח עצמה, וחיבור זה אינו מתנתק לעולם!

הדנ"א יושב לו בשקט, אינו מפגין את עוצמתו. הוא רוטט לו ברטט של 'המלחין העליון' - אותו אדם ייחודי אותו הוא מייצג. לכל אדם יש דנ"א ייחודי לגמרי אפילו לתאומים זהים אין דנ"א זהה. רק 4% זהים, והשאר אינו מובנה והוא רב מימדי המדבר על כל תקופות חייו וכל ההתנסויות שעבר בפלנטה ארץ ובשביל החלב.

 

ואתם תטענו שהדנ"א הוא תרשים ומאפיין של הבריאה הביולוגית, ותשאלו אם כך מדוע קיימת בו תחושת אהבה כה רבה ומדהימה כל כך ומדוע הוא גורם לכם להרהר בדברים אחרים, מה יש בו שיוצר תחושת השתייכות כה נפלאה - ויתכן שהתשובה תפתיע אתכם: הדנ"א הוא חומר המאסטריות של הבריאה על הפלנטה. הוא נושא עמו את צלם הבורא היוצר, משקף אותו בכל דרך, האופן בו הוא מציג את עצמו לגוף האנושי הוא אלגנטי, ויש לו תודעה גבוהה שמסתתרת ורק מוכנה לרגע שבו יבין אותה כל אדם שירצה לחקור ולבחון מה גורם לתודעה להתקיים מלכתחילה.

הוא נושא עמו את ההיסטוריה של הגלקסיה שלכם ושל כל הבריאה. הוא הדבק שיאחה את כל הבקיעים בלבם השבור של בני האדם, הוא מעבר לכל הבנה. מוח האדם או הגנים אינם אחראים לתודעה. המוח הוא רק איבר בגולגולת שמכיל תאי עצב, הגנים הם מנועים כימיים. הדנ"א אחראי לתודעה, הוא יוצר את האותות המכילים הוראות ומידע שמפעילים את הגוף וגורמים לאינטואיציה להודות בקיומו של האל.
כל סליל הוא זהה, וכל אחד שייך לנשמה אחת שמבקרת שוב, לכאורה להרף עין, בפלנטה ארץ. הדנ"א מייצג את האנרגיה של המידע הרב מימדי. הכימיה אינה יוצרת את התודעה, זה המידע שיוצר אותה, וכך היה תמיד.

 

דרגות היעילות של הדנ"א משתנות בהתאם לרטט שעל הפלנטה. דרגות היעילות האלו נוצרות בזמן הלידה. דרגת היעילות הנוכחית של המין האנושי היא כ 30%. אמנם זו תפישה לינארית אולם זו הדרך הטובה ביותר שנוכל להסביר לכם ושתעזור לכם להבין כיצד הדברים פועלים. למאסטרים השונים שצעדו בעבר על פני הפלנטה היתה דרגת יעילות של 100%, ואתם יודעים מה הם היו מסוגלים לעשות. זוהי המאסטריות שקיימת בתוך הדנ"א. כל אחד מהם הגיע לכאן על מנת להראות לכם מה אפשרי, כל אחד מהם נשא מידע ומסרים של אהבה, אחדות ושלום.

לכל אחד מהם היה קשר חזק מאוד עם האל עד שהם נחשבו לאל בעצמו. כל אחד מהם הקרין שלווה כזו שבני האדם נמשכו אליו כמו אל מגנט, אהבו אותו ואפילו סגדו לו לאחר מותו. חלקם הראו את יכולתם לשלוט בחומר, בחיים, בכוחות הטבע שעל הפלנטה. עדויות אלו אכן התרחשו באמת מכיוון שכאשר הדנ"א פועל ביעילות של 100% מתגשמת בבני האדם עוצמת הבורא היוצר באופן מלא. שוב, רמת היעילות אינה כימית - זה קשור למידע. אין מדובר בכימיה, מדובר באנרגיה רב מימדית!

 

מאסטר יכול לבחור בזמן ההתעלות שלו, בזמן לידתו, ואפילו לבחור מי יהיה כאשר ישוב לכאן. מאסטר יכול לכרות מהרשומות האקאשיות של הדנ"א שלו תכונות מיחידות חיים קודמות, שקשורות לתודעה וגם לביולוגיה.

 

דבר זה קיים בכם, בכל בני האדם. השינוי העכשווי עכשיו הוא על מנת להעצים את הבנתכם לגבי העוצמה שטמונה בכם, ולספר לכם שמתרחש בכם תהליך מדהים שהוא מעבר להגיון של המימד השלישי.

האם ביכולתכם להעלות את רמת האחוזים של היעילות? התשובה היא 'כן'.

האם הגיע הזמן? התשובה היא 'כן'.

 

זוהי הסיבה שקריון נמצא כאן.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020