Light Connections
 
 

 

בית המראות - ינואר 2021

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות, יקרים. אני 'הצופה'.

 

אני מצטרף אליכם היום מכיוון ששינוי אנרגטי נמצא ​​לפנים. אלו הזדמנויות עבורכם כך שתוכלו לראות זה את זה ברמות גבוהות יותר, וזוהי האנרגיה שאנחנו מקווים שתעוגן במהלך החודשים הקרובים. עליית מדרגה עשויה להיות תהליך לא קל, במיוחד כאשר ההפרדה ממשיכה לגדול.

 

עם מאבקי הבריאות האחרונים, נעשה קשה יותר ליטול את הצעדים הבאים האלה. ועדיין, אם אתם יכולים רק להושיט את הידיים על מנת ליצור הרמוניה עם הסובבים אתכם, תבינו עד כמה כל זה יכול להיות פשוט. אתם מתחזקים להפליא כאשר אתם באמת מושיטים ידיים בדרך זו. לפעמים אחרים ממוקדים בצורה אחרת, או יתכן ואינכם רוצים להתקרב פיסית יותר מדי. זכרו, זו ההרמוניה הרוטטת של לב האדם שגורמת לכל ההבדל בעולם. הלב האנושי הוא אמפתי באופן טבעי ומחווט לטוב, והוא בעצם ידבר בשפת הרמוניה משלו. אפשרו לאנרגיה הזו לעלות, מכיוון שגם אם אתם מופרדים בדרכים אחרות, תשתלו זרעי אור חשובים בעתיד.

 

כאשר בני אדם לחוצים בתחום אחד של החיים, הרוח נוטה למצוא דרכי ביטוי אחרות. כמו האדם שמאבד את ראייתו ומגלה שהשמיעה שלו מתחדדת, גם רוחכם היא מאסטר בהתאמה, אחרת לא הייתם כאן בזמנים אלה. חפשו את הדרכים בהן תוכלו להזדהות עם אחרים, גם אם אמונותיכם שונות. חפשו את ניצוץ הרוח בקרב אחרים וחגגו אותם ככל שניתן.

 

בית המראות

 

טכנולוגיות על כדור הארץ הציעו לאנשים את היכולת ליצור את מציאותם הממוקדת בעצמם. זה הוסיף מאוד להפרדה, וחוסר אמון באמיתות וערכים משותפים מוסיפים אפילו יותר. עם זאת, בשלב מסוים הלב האנושי יעלה ויתרומם ותראו זה את רוחו של זה.

 

עובדי האור על כדור הארץ הציבו את עצמם להיות כאן ברגעים מדויקים של מרחב וזמן על מנת להשלים חוזים ולהרחיב את האור. אכן יקרים, אלו ההזדמנויות להרחבת האור. ישנה רמה חדשה לגמרי של עבודה ישירות בהמשך. ישנה רמה חדשה של חיים, שעל מנת לעבור אליה אינכם צריכים ללכת הביתה. זו התקדמות ולא גלגול מחדש. זה חדש וכל עיני היקום נשואות לפלנטה ארץ ומשחק הבחירה החופשית, כדי לראות מה עומד לקרות בשלבים הבאים האלה. בדרכים אלו אתם מרחיבים את האל.

 

תבניות חדשות

 

יקרים, רק הרוחות האמיצות ביותר התגלגלו בזמנים אלה. לכל אחד מכם יש תפקיד בצעדים הבאים והבאתם אתכם את תוכניות האב. גם ביצעתם מחדש קשרים רבים משלכם עם הפיסי. אלה מכם בני 33 ומעלה - ככל הנראה נכנסתם למשחק בעזרת תבנית פיסית. אלו היו תבניות ששימשו כדי לאפשר לרוח שלכם לדבוק בצורה פיסית. זה פשוט הקל עליכם להעמיד פנים שאתם בני אדם ולקבל צורה פיסית. בהתחלה היו רק 500 תבניות. כך שהייתם בוחרים באחת מהתבניות והיא היתה מספקת לכם רכב לגדול אליו במהלך המסע שלכם על פלנטה ארץ. הצלחתם די טוב עם התבניות האלו והרוב עדיין משתמשים בהן עד היום. עם זאת, לפני קצת יותר משלושה עשורים בני אדם חרגו מהצורך בתבניות ורבים הצליחו לשחרר אותן.

 

השחרור  

 

יקרים, שחרור עולמי של התבניות מתרחש כעת בעזרת הנגיף ומה שהוא עשה על פני הפלנטה הזו. הנגיף אפשר לכל אדם ואדם לשחרר את אחיזת הגוף הפיסי בגוף האתרי. זוהי אחיזת התבנית ובני אדם עדיין במצב משבר. למרות שמתנות הנגיף כבר הושגו לפני די הרבה זמן, חוסר האחדות איפשר לו להישאר ולצמוח. זה מפנה מקום לתסכול, כעס ותיאוריות קנוניה ומזימות היוצרות הפרדה נוספת. אנא זכרו שהפרדה זו אפשרית רק ברמות הרטט הנמוכות ביותר של החיים. הצעידה קדימה לא תפתור את הבעיות האלו, אולם היא יכולה להציב אותן בנקודת מבט אחרת.

מכיוון שבני אדם כבר אינם זקוקים לתבניות, זה איפשר את הרחבת הרוח על גבי לוח המשחק. עתיד להגיע עוד, מכיוון שהשלב הבא הזה מאפשר לרוחכם ללכת בגוף הפיסי שלכם כל יום. התוכלו לדמיין כיצד זה יהיה? רובכם יכולים לדמיין זאת. הרוח אינה מגיבה באותו אופן שבו מגיבה ההוויה הפיסית. ללא תגובה, לא ניתן לשלוט בבני אדם באותן דרכים. רמות מודעות חדשות עולות ומופיעות ככל שהאמפתיה האנושית הולכת וגדלה ומתפשטת על פני כדור הארץ.

 

הגלים

 

כל מה שנמצא בצד שלכם של המעטה מתבטא בגלים, מה שמאפשר את האשליה של הזמן שהמשחק שלכם מבוסס עליו. לכן, כאשר אתם חווים גל של כל דבר, הנטייה הטבעית שלכם היא להתנגד בהתחלה, אולם למזג לאחר זמן ואז להעביר אותו הלאה. כאשר אתם מתחילים ללכת עם הרוח שלכם, הרמוניה חדשה תתחיל להופיע, מכיוון שאתם הרבה יותר בשליטה בכך שאתם נושאים אחוז גבוה יותר מרוחכם לעומת גופכם הפיסי.

למעשה אנשים רבים סובלים מבעיות פיסיות שאינן קשורות לנגיף. אנשים על פני כדור הארץ מתחילים לתקן דברים שנשאו בגופם די הרבה זמן, כלומר, להתכונן לצעד הזה לשלב הבא. באמצעות שחרור התבניות, הגוף הפיסי יכול להתחיל להיערך לשלב הבא. כל אלו הן התאמות פיסיות, אם כי הן יכולות ללבוש צורות שונות במקצת.

 

שביל אור בשדה הכאוס

 

סביר להניח שתראו דרמה מאחוריכם, זרמי מערבולת שזורמים לצדדים ומאחוריכם. אלו סחרורים טבעיים של אנרגיה הנוצרים בניצב לתנועותיכם. ניתן לומר שזרמים אנרגטיים אלה לוקחים את מהותכם וממזגים אותה בשדות שמסביב בעת שאתם נעים מסביב. אתם חווים זאת כרגע, כך שהרעיון הוא להיות מודעים לכך שאתם הוויה מודעת של אור הנעה דרך שדה של כאוס. למרות שלכל דבר יש סדר, הרוב אינם יכולים לראות זאת, מכיוון שזה מאוד כאוטי לעבור כהוויה דרך שדה האנרגיה הזה. אתם משאירים אחריכם שובל של אור שמעט מאוד אנשים מודעים לו.

עכשיו זה זמן להיות מודעים לכך שבכל פעם שאתם מחייכים למישהו, אתם שותלים זרע אור קטן. בכל פעם שאתם מחמיאים למישהו מהלב, מעצימים אותו או מציעים לו סיוע בכל דרך שהיא, השביל הזה הופך להיות בהיר עוד יותר. ובסופו של דבר זה הופך לרשת אור שמתרחבת. כאשר אתם משאירים שובל של אור, אתם משנים את החיים שנוגעים בו. למרות שזו ככל הנראה היתה מטרת התודעה שלכם די הרבה זמן על פלנטה ארץ, כרגע זה כל כך עוצמתי להפליא.

ישנם כמה דברים שמתקרבים ואחד מהם, כפי שהזכרנו כבר די הרבה זמן, הוא שעברת לזמן של 'אין עוד סודות' על פלנטה ארץ. אתם מתחילים להיות מודעים לכך ובכל יום אתם יכולים לראות את האנרגיה הזו סביבכם. אין ממש ממה לפחד, אולם זה שינוי ומתרחש ממנו די הרבה. פקחו עין על הכדור. מעל לכל, אל תתנו לזה להסיח את דעתכם מאנרגיית הלב. זה הראש שממשיך להסתובב במעגלים, ומנסה להבין משהו. כאשר פעמים רבות הלב כבר יודע את התשובה, הראש רק מנסה להבין לאיזו קופסה זה יכול להשתלב.

 

שחקו את החלק שלכם

 

הבאתם איתכם גם פיסה מאוד מיוחדת, ורבים מכם כבר יודעים מהי. מכיוון שרבים מכם מצאו את תשוקותיכם, את הקשרים שלכם, ואת הדרך הטובה ביותר לבטא אותם. אחד הדברים שאנשים רבים עושים הוא לעשות את הצעדים הגדולים. אתם עוברים דרך תכנון החיים קדימה, ומחליטים מי אתם רוצים להיות. ואתם משתתפים בקורסים או נוכחים בסדנאות על מנת להפוך לאותו אדם.

אתם מחליטים, למשל, שאתם רוצים לתרגל צורה מסוימת של ריפוי. ואתם עוברים קורסים כדי להיות סוג זה של מרפא, ומפתחים את עצמכם במודע בדרכים רבות ושונות. ומה שאנחנו רואים, יקרים, זה שיש לכם כבר את רוב מה שאתם זקוקים לו כאן. איננו מרתיעים אתכם מלהוסיף לעצמכם את ההיבטים החדשים האלה, מכיוון שזה יהפוך לחשוב מאוד ויעניק ביטחון. עם זאת, כאשר קוראים לכם אל תחכו. היענו לקריאה הזו, למרות שאולי אין לכם הכל במקום באופן מושלם. החיים נעים מהר מאוד עכשיו, האם אתם מוכנים?

 

למרות שרובכם ציפיתם לשינויים אלה די הרבה זמן, אתם עומדים להתחיל לראות חלק מהשינויים הפיסיים. מכיוון שההזדמנויות האלו שלפנינו הן למעשה תזוזות של אנרגיה, וייקח להן לא מעט זמן לקרות.

 

הטכנולוגיות שלכם התפתחו בקצב מעריכי. זה יוצר קשיים מכיוון שזה יוצר עולמות קטנים המכילים רק אנשים שמסכימים איתכם, וכתוצאה מכך נבואות שמגשימות את עצמן. אותן טכנולוגיות אוחזות רבות מהתשובות שאתם מחפשים כקולקטיב, כדי לסייע לכם להתקדם הן בבריאותכם הפיסית והן בבריאותה של אמא אדמה. יש שם בחוץ יותר נגיפים, כפי שאתם מכנים אותם, המחכים לעבור מממלכת החי לממלכת האדם. יכולתכם לעבוד יחד כקולקטיב היא קריטית לעתיד האנושות. כמעט כולכם השקעתם ביחידות חיים רבות בעבר על כדור הארץ. לולו היה לכם תפקיד חשוב למלא, לא הייתם כאן ברגע זה.

 

בקרוב יגיע זמן עבור כולם להבהיר את הרטט שלהם. רבים שקוראים מילים אלו יופעלו על מנת לסייע בתהליך זה. אולם כאשר אתם נקראים, אם אתם צועדים לאחור ולא צועדים קדימה, אתם עלולים להחמיץ את ההזדמנות היחידה עבורכם לקרקע ולעגן את האור הזה. אלה הזמנים לדעת במה אתם תומכים ומה באמת חשוב.

הישענו לאחור והתבוננו בתמונה הגדולה יותר ובחיבור לכל הישויות. אם אתם מתבוננים בכל היבט של אותה תמונה גדולה יותר, לעולם אין חלוקה מכיוון שכולכם מחוברים מלב ללב. המעטה הוא זה שגורם לכם להאמין שאתם נפרדים זה מזה, ומעניק לכם את האפשרות לשחק במשחקים שאוכפים את ההפרדה. שנות הקסם היישר לפניכם, אם תאפשרו להם להיות.

 

2021

 

השנה הבאה עשויה להוות נקודת מפנה בהיסטוריה שלכם, ולכן אתם נמצאים כאן. ברוכים הבאים הביתה, יקרים, הצלחתם! המושב שלכם נשמר ושמכם היה רשום עליו כל הזמן. כאשר אתם נקראים, עמדו וצעדו.

 

עם הכבוד הגדול ביותר, יקרים, אנחנו מבקשים מכם להתייחס האחד לשני בכבוד. כאשר אתם מביטים בעיניים האחד לשני, ראו את האל, את הרוח שהכרתם מהבית. טפחו האחד את השני בכל הזדמנות, ושחקו היטב ביחד בעודכם יוצרים משחק של אור קסום וחדש.

 

אספבו, יקרים,

 

אני 'הצופה' ואני אוהב להתבונן.

 

הקבוצה

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020