Light Connections
 
 

 

מדיטצית 'מעגל ה 12' - ינואר 2021

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון.

 

בואו התקרבו מעט יותר. בואו, התקרבו מעט יותר.

ברצוני לספר לכם משהו מאוד מעמיק, ואמיתי.

רוב אלה המאזינים כעת מאזינים במתכוון, כלומר שלמרות שהתכנית המסוימת הזו היא זו שיתכן ורבים ביותר יצפו בה כתכנית הראשונה של החודש - אתם כאן במתכוון. רק מעטים מכם נמצאים כאן על מנת מה שנכנה, לראות ולבדוק מה יש כאן.. הרוב נמצאים כאן במתכוון מכיוון שזהו הזמן לריפוי. משהו קורה במדיטציה הזו של 'מעגל ה 12', כפי שסיפרתי לכם שיקרה. בחודשים שעשינו זאת, אני רואה את אלה שהושפעו, השתנו, נרפאו, בעקבות מה שהם מגלים, בעקבות התודעה שמתחילה להתחבר לשיטות שמוצגות, פעמים רבות תודעה לבדה. כאשר אנשים מתחילים להבין שכאשר אתם חוצים את הגשר אתם נכנסים ל'אתם' המפוארים. מקום שמעולם לא סיפרו לכם אפילו שנמצא שם.

 

והדבר המעמיק שברצוני לספר לכם הוא זה:

מה אם הבורא היוצר היה יכול להתכופף וללחוש כרגע באוזנכם? מה אם זה היה כך? מה אם היתה לכם תקשורת שהיתה עוצמתית כל כך, שדרך תפילה או כל שיטה שיכולתם פשוט לומר "בסדר, לרגע, רק לרגע הבורא היוצר יגיע, ועם קול רך ויפהפה - בין אם נשי או גברי, כל מה שיתאים לכם ביותר - ילחש משהו באוזנכם.

מה זה יהיה? ואני אספר לכם מה זה יהיה. הבורא היוצר היה אומר לכם "בואו התקרבו יותר" [קריון מצחקק בהנאה..]

זוהי הבקשה מצדו השני של המעטה לכל אדם על הפלנטה. ההתקרבות יותר היא כמובן מטפורה שמשמעותה שתהיה מודעות של רק מי שהנכם שמאפשרת מערכת יחסים קרובה יותר לזה שמעולם לא סיפרו לכם שאתם יכולים שתהיה לכם כזו.

 

המדיטציה של 'מעגל ה 12' היא היצירה של אנרגיה של אפשור. זה אפשור שיהיה לכם ותיצרו אותו, שהוא מעבר למה שאתם רגילים לו, או לכל דבר באמת שיתכן וסיפרו לכם שביכולתכם לעשות. כבר הזכרנו זאת לפני כן - אפילו המרפאים האלה, אלה שהיו בעבודה רוחנית או עבודה מטאפיסית או כל דבר שיגיע לתחומים שאני מדבר אודותיהם, רוחניים, מודטים - רובם יאמרו לכם "אנחנו יודעים מה זמין, היינו מחוץ לגופנו, היינו 'זה' ו'זה', אנחנו יודעים מה אתם יכולים לעשות". אולם זה מתעלה מעל זה, זה באמת כך. ויהיו אלה שיתנגדו ויאמרו "מי אתה קריון שתשנה את החוקים?"

 

ברצוני שתבינו זאת כהלכה ותבינו זאת בברור, כך שתוכלו לחזור על התשובה הזו לכל אחד שיטען את הדברים האלה. אני לא שיניתי דבר. אתם שיניתם את הכל כאשר חציתם את הסמן בשנת 2012. כאשר התחלתם לפתוח דלת שאינכם יכולים עוד לסגור אותה - שנקראת 'העתיד'. שנקראת יותר 'פעולה חומלת' מאשר אי פעם בעבר.

אתם עשיתם זאת. אתם שיניתם את החוקים. האם זה מתקבל על הדעת שתגיעו רק עד רמה מסוימת ואז תשארו שם לנצח? כאשר זה נוגע לתודעה, או מדיטציה או מערכת יחסים עם הבורא היוצר, בן אדם - אתם חושבים שאתם מגיעים רק לנקודה מסוימת וזהו, סיימתם עם זה?

 

זה אינו פועל כך. תמיד ישנה גדילה וצמיחה ואתם יודעים זאת. אולם עם השינוי בשנת 2012 מסרנו לכם ידע שהפלנטה עצמה עוזרת לכם, הבורא היוצר עוזר לכם, אלה זמנים חדשים, זהו נורמלי חדש! וזה פותח את הדלת של האפשור עבורכם לראות זאת באופן שונה. וואאו!

כך שאני אומר לכל אלה שלמדו במשך כל חייהם על הדברים האלה שאני מדבר אודותיהם, הרגעו לרגע, ברצוני שתרגישו האם ישנו או שאין דבר מה נוסף שזמין? לכו מעבר למה שסיפרו לכם. זה אינו מתערב או מפריע כלל עם ההוראה שלכם, לחשוב שעשוי להיות עוד ... מכיוון שיקרים, אתם תלמדו זאת.

אני מלמד זאת כרגע, אולם בעוד עשור זה יהיה הדבר הנורמלי. אנשים יתחילו להבין שהם עוברים למצב מסוים של הוויה, של הדעת אם תרצו, של תודעה, שחוצה מיד את הגשר הזה שאנחנו עומדים לחצות אותו, מציבה אותם במצב רב מימדי בו הם מתחילים לעבוד עם האנרגיה של נשמתם.

והם מתחילים לפגוש את הדברים שדיברנו אודותיהם - ונדבר עליהם אפילו היום - העשייה של הדברים מן הסוג הזה היא אינסופית! הדברים שביכולתכם לעשות כאשר אתם חוצים את הגשר.

 

חציית הגשר היא מטפורה, מטפורה בין מה שאינכם יודעים למה שתדעו. פעמים רבות השתמשנו בביטוי 'לנוע לעבר הצבע' אם אתם בשחור ולבן. זה פותח את הדלת למה שלא ציפיתם לו. והסיבה היא כה בסיסית. אינכם מצפים לגלות את תפארתכם. אינכם מצפים לכך, בעקבות הכשרה שהיתה לרבים מכם, שאומרת שאינכם כאלה.

וזה מה שאנחנו מתגברים עליו, יקרים, אדם אחד בכל פעם, המתחיל להביט סביב ומתחיל להתרגש 'הו, הו [קריון מצחקק בהנאה..] אתה מתכוון שזה היה שם תמיד?' והתשובה היא, הו, כן.

יהיה עליכם לטפס אל מחוץ לקופסה ההיא של האמונה האומרת שאינכם יכולים לעשות את מה שאתם עומדים לעשות.

 

אנחנו מדמיינים תהום, קניון, חלק אפילו שמו בתוכו מים, על מנת לעשות חפיר [קריון מצחקק בהנאה..] אולם יקרים, זו באמת מטפורה של הפרדה. המטפורה מהסוג הזה היתה אתכם מאז ומתמיד. היא נמצאת ברוב הכתובים - חפשו אחר זאת - הגדרה של הפרדה בין מציאותכם למציאות שעשויה להיות שם, מצידו השני של המעטה. בספרים כה רבים בספרות, באגדות, בשירים, ישנם המלחים שעליהם לחצות ים רחב ולהגיע למקום, יתכן ביבשת אחרת, או לאי, על מנת למצוא את הקסם שהם מחפשים אחריו בסיפורים שמסופרים שם. זוהי אותה מטפורה.

 

במקרה ההוא זהו אוקינוס. עליהם לעלות לאוניה, להשעות אמונה, ולשוט ולמצוא את הדברים שהם מחפשים אחריהם. לפעמים זה אוצר. אולם הם אינם מוצאים זאת על החוף בו הם נמצאים, האין זאת? אלו מטפורות שהיו לכם מאז ומעולם. והנה זה פעם נוספת..

 

התהום שם, והגשר מותקן עבורכם. גשר, יתכן אפילו עם שמכם רשום עליו. הגשר שהוא תכנון ועשיה שלכם, שישא אתכם או רבים. הוא רק עבורכם. הוא בדעתכם. ואנחנו מבקשים מכם לחצות אותו לעבר הבלתי ידוע.

 

זו תחילתה של השנה. חלק נמצאים כאן בפעם הראשונה בתכנית שכזו, חלק היו כאן שוב ושוב ושוב, והם יודעים מה עומד להגיע.

אתם עומדים לבצע את החציה מהידוע לבלתי ידוע, ובשעה שאתם חוצים את הגשר, אתם מגיעים לאמצעו ואתם מגלים שאינכם יכולים לראות מעבר לאובך המסתחרר והמתערבל. גם האובך הוא מטפורה - הוא חוסם את מה שאתם אמורים ללמוד, במקום להראות לכם מראש את מה שאתם עומדים לראות. זה יותר ממטפורה, זהו הטבע האנושי.

כמו כאשר אתם הולכים לביה"ס, יתכן שאתם בכיתות הנמוכות של חטיבת ביניים ובטעות ראיתם חלק מספרי הלימוד של הבוגרים ושל אלה שיתכן ועומדים לסיים את ביה"ס בקרוב, הבטתם בספרים, נאנחתם ואמרתם שלעולם לא תוכלו ללמוד זאת. הם היו מורכבים מדי ויתכן שאמרתם לעצמכם שלעולם לא תצליחו ללמוד זאת, שזה יותר מדי, שלא תלכו לשם.

שתלתם דברים בדעתכם שאמרו שזה קשה מדי. ולכן אינכם זוכים לראות זאת. זה אינו קשה מדי אולם זה עשוי להיראות כך.

 

בואו אתי כרגע לגשר, הבה נלך יחד, הבה נלך למקום הזה באמצע, שם נמצא האובך המסתחרר. חלק שמו שם ממש שער, בדעתכם, מבלי שסיפרתי לכם מעולם שישנו שם שער. זה אובך מתערבל, מסתחרר, זה כל מה שיש שם.

על השער להיות פתוח. ישנה שם מטפורה - למי יש את המפתח, האם לכם? אכן זה אתם, והעובדה שישנו שם שער מעידה על הפרדה רבה יותר.

הבה נלך לשם עכשיו. עם כל הכוונה הטהורה אני מבקש מכם לחלוץ את נעליכם. אני גם מבקש מאלה שמאזינים לכך והיודעים מה עתיד להגיע, לעזור באופן קולקטיבי לאלה שיתכן ונרדמים כעת, מכיוון שזה מה שאתם עושים, מכיוון שזו שיטת השרדות שהיא מטאפיסית, יקרים, האומרת שאינכם רוצים ללכת למקום הזה, מכיוון שברמה מסויימת אינכם מוכנים.

הו כן, אתם מוכנים, אחרת לא הייתם מאזינים לכך.

כך שכולנו יחד, עם העזרה של אלה שמאזינים וכולם, הבה נחצה את הגשר. בואו איתי עכשיו.

 

אתם עוברים מבעד לאובך, ההתבהרות מתרחשת, והאדמה החדשה שאתם רואים, בה השמש זורחת מעט בהיר יותר, בה מזג האויר כה שקט ויפה שאפילו אינו נחשב כמזג אויר. ישנה שם דממה. חלק מכם יתייחס לדממה הזו ותגלו שישנם שם בעלי חיים, או ציפורים על העצים, או כל מה שאתם זקוקים לו שאומר שהדברים בסדר...

זה מרגיע עבור הנשמה. זה חלק, נעים הליכות ומלא שלווה שאתם מתפלשים בו מכיוון שהכל בטוח כאן ואין כל סכנה. התבוננות בעצמכם ובנשמתכם אינו דבר מסוכן מכיוון שכל מה שאתם רואים היא התפארת שהנכם. בואו אתי, בואו אתי.

הבה נעבור דרך דלת השער הזו, אפילו לא נדבר הרבה על כך מכיוון שברצוני להוביל אתכם לתוך החדר ולדבר יותר אודות מה שעומד לקרות היום.

אם אתם אתי בפעם הראשונה, החדר שאתם נכנסים אליו אינו רק חדר, הוא יכול להיות אצטדיון, אולם זה תיאטרון בכל גודל שתבחרו, תיאטרון מעוגל והבמה שקועה, זה כמו אמפיתיאטרון מעוגל, ישנם מושבים מסביב לכל הבמה, ואתם יורדים במדרגות דרך הבמה השקועה הזו, וישנו כסא אחד באמצע הבמה. ואתם יודעים שהוא נועד לכם.

ואתם עומדים ללכת לשם למטה, ובמקרה המסוים הזה הקהל מוכן לקראתכם. הם מוכנים לקראתכם, הם לא יגיעו מאוחר יותר, ישנה המולה והם מוכנים לקראתכם, ואתם מגיעים, וישנה השתקה, ישנה השתקה, מכיוון שהם יודעים מה עומד לקרות.

ועכשיו אני עומד לספר לכם.

 

טפסו במדרגות לבמה הזו, התיישבו במקומכם בכסא. זהו כסא של כבוד, עם שמכם עליו. כולם ציפו שתהיו שם. מפגש הריפוי המסוים הזה הוא עבור אלה מכם עם מחלה. זו המומחיות היום.

ועכשיו אספר לכם מי יושב בכסאות.

אלפים צופים בתכנית הזו, יקרים, הידעתם זאת? כרגע, בעודנו משדרים שידור ישיר כפי ששותפי אומר, זהו שם מצחיק, ישנם אלפים, וכל אחד מכם נמצא בשני מקומות. כל אחד מכם יושב בכסא אולם אתם גם נמצאים בקהל, מכיוון שהקהל הוא המאזינים ממש עכשיו, ממש עכשיו ברגע זה. אפילו אם זה שידור חוזר, זה חי עם ה'עכשיו' וה'הווה' - זה קורה כעת, מכיוון שלדברים רב מימדיים אין חותמת זמן, יקרים, ואתם יודעים זאת.

וכל אחד הצופה כרגע, המקשיב כרגע, עומד לעזור לכם עם המחלה הזו. ישנה עוצמה כה גדולה במספרים. הם לא יושיטו את ידיהם וירפאו אתכם, יקרים. מה שהם יעשו הוא לוודא שאתם מבינים שאפשרתם לשנות את המחלה בכם, והם יעזרו לכם עם האנרגיה של תפילה, חמלה, שמחה - כל מה שתבחרו.

כולכם מעורבים בעזרה לכולכם ברגע זה. איזה מושג! האם אתם מרגישים את החיבור? זהו הריפוי של ה 12!! ה 12 הוא המספר, באמת, של האופן בו הדברים פועלים ביקום. זו הפיסיקה של ה'עכשיו' ואתם מחוברים לכל זה. החיבור הוא כה עמוק, שכל אחד מכם במצב רב מימדי הוא בתוך האדם השני.

 

תהא המחלה הזו אשר תהא שאתם מביטים בה ורוצים להבריח אותה, יש לכם זכות לומר לה ללכת. וכל אלה מסביבכם מעודדים אתכם ואומרים לכם, אתם צודקים, אתם צודקים! הקשיבו - מכיוון שברמה הרב מימדית הזו הם מבינים שזה ניתן לביצוע, ולא רק שזה ניתן לעשייה אלא שיש לכם זכות לכך וזה חיכה עבורכם לחסל זאת. האם אתם יודעים זאת?

יש לכם פגישה, בכסא, ממש עכשיו, הזמנה עבורכם מצידו השני של המעטה, ברגע זה - רפאו את עצמכם, בני אדם יקרים, זוהי זכותכם, מעבר לתוך המקום החומל היפהפה הזה אליו אתם הולכים.

 

אפשרו לזה להיות נקודת ההבחנה, התיחום, אם אינכם מרגישים בטוחים שזה קורה, האזינו לכך שוב, והציבו את עצמכם בכסא, מספר פעמים שתזדקקו להן, שתהיה כוונה טהורה לדעת שזה אמיתי עבורכם, כעת, כולכם משתתפים בריפוי של כולכם. כולכם. איזה מושג!

 

ברצוני שתשארו שם, השארו שם, וחשבו על מה שרק קרה, יקרים. האם זה אמיתי או שאינו אמיתי? נפשכם והתודעה שלכם יכולה לשחק משחקים עם זה, אולם אני אספר לכם שזה אמיתי כמו כל דבר שאי פעם נגעתם בו.

געו בפניו של הבורא היוצר, יתכן, ושמעו את המילים 'בואו התקרבו יותר'...

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

 

 

 

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020