Light Connections
 
 

 

ימי רביעי של ריפוי 1 - ארבעת הפנים של הפחד - חלק 1 - ינואר 2021

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

כבר אמרתי זאת לפני כן. ישנם רבים כל כך השואלים האם אלה מהצד השני של המעטה, שאותם אני מייצג, באמת מודעים למה שהאנושות עוברת. והתשובה היא, הרבה מעבר למה שאתם יודעים. הסיבה לכך היא זו:

מכיוון שהפרדתם אותנו לחלוטין כל כך, עשיתם מאיתנו משהו גבוה, בעוד אתם נמוכים, שמתם מחסום, חומה, לעיתים קרובות בין המקור הבורא היוצר ובין עצמכם. אתם יכולים לראות את המחסום באופן ברור מאוד, כאשר תתבוננו במערכת הכללים והתקנון וכלל הערכים בקבוצות הרוחניות הרבות, בכלל הערכים והעקרונות ובדתות על הפלנטה. קיימת כל כך הרבה סגידה והשתחוות למה שאתם רואים כה מקודש אולם אינכם נכללים כמשהו שגם אתם כך.

יקרים, כבר אמרנו זאת לפני כן - אתם פיסה מהבורא היוצר. וזוהי האמת. יתכן וזו האמת הגדולה ביותר שנאמרה מעודה. ואנחנו אמרנו זאת במשך 30 שנה. אין כל הפרדה. אנחנו מודעים כל כך למה שאתם עוברים מכיוון שאנחנו עוברים זאת יחד אתכם. באמת - לעולם אינכם לבדכם. באמת - אתם אהובים עד מאוד. באמת - יש משהו בינינו שהוא יותר מאשר רק מערכת יחסים. בתוככם ברמה התאית, אתם עשויים אפילו לומר בפיסות שלכם הקטנות ביותר החשובות, אפילו בדנ"א וקטנות יותר, ישנן פיסות רב מימדיות של הבורא היוצר בעצמו. נבראתם בצלמו. שמעתם זאת - הצלם הוא אהבה. כולכם הצלם של האהבה.

 

ברצוני לשוחח היום על אחד מארבעה דברים. זו הסדרה עבור החודש הזה. ואכנה זאת 'ארבעת הפנים של הפחד'. מיד יהיו אלה המאזינים לשידור הזה ויאמרו, 'רגע, אנחנו איננו מנויים וזה לא יכלול אותנו בשאר המסרים, וזה אינו כך. הקשיבו: ביקשתי משותפי (לי קרול, ת.ג.) לפני שנים, שעל כל תקשור שלי להיות נגיש, שצריכה להיות שיטה לגרום להם להיות נגישים לעולם - ככל שהתקשורים יהיו רבים, ככל שהתקשורים שיוקלטו - עליהם להיות נגישים ולהימסר בחינם, ואכן זה כך. וישנו מקום באתר של שותפי בו אתם יכולים להקשיב לכל דבר שתקשרנו אי פעם.

בכל 'יום רביעי של ריפוי' ישנו תקשור אחד, והם יהיו אכן במקום הזה, ובסופו של דבר תראו את כולם. כך שאל תרגישו שאינכם כלולים בשעה שאני מציג את הראשון מבין הארבעה, מכיוון שתוכלו לשמוע ולקרוא את כל הארבעה, אם תבחרו.

 

הנושא, 'ארבעת הפנים של הפחד'. אני משתמש במילה 'פנים' מכיוון שאתם מביטים בהם. לא אמרתי תכונות או אפיונים מכיוון שיתכן וזה היה מעניק לכך יותר דגש. אלה פנים.

מה אתם יודעים אודות 'פנים'? הכל הוא מטפורה. יקרים, האם עלי לספר לכם זאת שוב? אפילו בתקשורים, אפילו במסרים, אפילו בשפה שאתם שומעים זאת, ישנן מטפורות. אני אומר דברים רבים שנשמעים משונים ומוזרים עד שאתם מבינים את המטפורה.

מה אתם יודעים אודות 'פנים'?

ראשית אתם מזהים פנים ואתם רואים אם הן ידידותיות או שאינן ידידותיות אולם כל 'פנים' ניתנות לשינוי. אתם יכולים לחייך, אתם יכולים להזעיף פנים. 'ארבעת הפנים של הפחד'.

 

מדוע שאדבר על פחד בעוד שיש לנו את שיטות הריפוי שאנחנו מציגים כאן? בעוד שהנושא כולו של היום הוא... ריפוי? מדוע שאדבר על פחד? נראה שזה מנוגד לריפוי.

כך שאומר לכם שוב, שבמשך כל השנים האלו דיברנו על הדברים האלה, וכעת זה מגיע לנקודה, למיקוד, והנה ההצהרה שעליכם לשמוע פעם נוספת: ההיפך של ריפוי הוא פחד. אם אתם מלאי פחד, יקרים, שום דבר שמוצג בכל אחת מהתכניות האלו לא יוכל באמת לעקוף זאת. אלה הפנים שבחרתם עבור עצמכם. והפנים המסוימות האלה, יקרים, הם פנים שיפריעו כמעט לכל דבר שביכולתנו לתת לכם. איננו יכולים להגיע מעבר לפחד - אתם יכולים להגיע מעבר לפחד. זה עוצר את הכל.

ואתם תשאלו קיים מחסום אפילו עם בריאות טובה ותזונה טובה ועם כל הדברים האלה? כן, זה מה שאני מספר לכם. מכיוון שריפוי אמיתי נעשה עם התודעה ולא חפצים ולא פשוט תרופות. זה קשור לתודעה שלכם שמסכימה עם מה שאתם עושים על מנת שתשלח לגופכם מסרים של תקווה, שמחה, חמלה וריפוי.

אם אתם פוחדים, הכל פשוט עוצר בחומת הפחד הזו.

 

'ארבעה פנים', ברצוני לדבר על הראשון, זה של המימד השלישי, זה של הדואליות, זה הבסיסי ביותר, ויהיו אלה מכם שיאמרו שזה אינו יכול להשתנות, זה אינו יכול להשתנות. הו, זה יכול להשתנות!

השרדות. אתם נולדים עם הפחדים שמלווים השרדות. אינטואיטיבית. נולדים עם הפחדים מהחשכה, פחד, דרך אגב, שאתם עלולים להיאכל!

ואתם תאמרו שאינכם עומדים להיאכל. באמת? מקורו של הפחד הזה הוא מהימים הקדומים של הפחד להיאכל על ידי הנמר הבנגלי, ועד להיאכל על ידי העמיתים שלכם, או המצבים שלכם, או אלה מסביבכם, או התחרות שלכם - האם אתם רואים לאיזה כיוון אני פונה? זה הפחד להיאכל על ידי זה שאינכם יכולים לשלוט בו.

יש עוד... הפחד שלא תשרדו מכיוון שיתכן ואינכם מספיק טובים.

אלה אינסטינקטים הישרדותיים בסיסיים, אתם עשויים לומר. הפסיכולוגים יאמרו שזה נכון, שאתם מגיעים איתם. כל אם תאמר זאת. כמה זמן לוקח לכן להבין שבתוך הילד שיש לכן, שאתן מביטות בו ואוהבות כל כך, קיימים כל הדברים שאתן לא לימדתן אותם [קריון מצחקק בהנאה..]

קיימת קנאה, וזעם, ותחרות ובצע וכל אותם אינסטינקטים בסיסיים, חוסר בגרות, אין עדיין אלגנטיות שם. הכל נמצא שם, ואתן לא ביקשתם שום דבר מהם או לא לימדתן אותם שום דבר מזה על מנת להביא אותם לכך. זה פשוט הגיע עם כל 'עסקת החבילה', האין זאת? כך שאתם יודעים שאני צודק.

 

עכשיו אני עומד לומר לכם זאת, אנחנו נדבר אודות פתרונות, אולם ראשית, הצהרה: למרות שהדברים האלה הם אינסטינקטיביים ואתם מגיעים איתם, הם תכנותים, זה כל מה שהם. אתם יכולים לכנות אותם 'מקטעי זכרון' אם תרצו, הם מוטבעים על הנפש שלכם והם אינם מובנים מראש. קיים הבדל, אין ממש הרבה שמובנה מראש, למעט האופן בו גופכם פועל. כל השאר, במיוחד בתודעה הוא תכנות. אתם מגיעים עם המורשת של האנרגיה של הפלנטה שמחליפה אתכם. כל מה שקרה עם תודעה נמוכה וגבוהה ודואליות, במשך עידנים מוטבע עליכם ואתם מגיעים מפוחדים.

זהו תכנות, וכמו בכל תכנית ששמעתם בפרקים האלה, הרי שניתן לשכתב את כל הדברים, זה ניתן לשכתוב מחדש.

 

מעניין מדוע זה מראה את עצמו באופן הזה. זה כמעט כמו שאתם רואים יקרים, עם שמן ומים. יתכן ותהיה לכם כוס מים ומעט שמן עליהם, והשמן נשאר מלמעלה. הבה נאמר שאתם מתבוננים בכוס המים שהיא מטפורה כאן לתודעה שלכם כאשר אתם מגיעים לפלנטה, והשמן מייצג את כל הדברים השליליים שמלמעלה. זה רק שבריר מהנוזל, מהמלכות, השמחה והחמלה שהם מתחת לשמן הזה שרק צף למעלה. עליכם לעבור דרך השמן הזה, לקרצף אותו, אתם יכולים לשכתב זאת מחדש.

אולם זה צף למעלה, וזה הדבר הראשון שאתם חווים ועליכם לעבור דרכו.

 

ברצוני לספר לכם סיפור, סיפור אודות ילדה שתישאר ללא שם, ילדה קטנה.

ברצוני לספר לכם מה היא חוותה ומה שהיא עשתה. זוהי ילדה קטנה חכמה. תוכלו לומר שהילדה הקטנה הזו ידעה כיצד הדברים פועלים והבינה זאת בעצמה.

לילה אחד היא הלכה למיטה, וכאשר היא התעוררה באמצע הלילה, תהא הסיבה אשר תהא, היא הביטה סביב והרגישה צמרמורת מכיוון שבכסא שהיה בחדרה ישב יצור נוראי. היא יכלה לתאר כל גוון של פניו, של גופו, והוא פשוט הביט בה, הוא לא זז, הוא פשוט נעץ בה מבט.

היא כל כך פחדה. פחדה מהחושך, פחדה ממה שהיה בחשכה כמובן, כל הדברים האינסטינקטיביים שהיו לה. אמה נכנסה לחדר מכיוון שהיא יִבֵּבה, הדליקה את האור, והיא הבינה שהמפלצת היתה ערמה של בגדים משומשים שהיא פשוט הניחה בכסא.

הדמיון שלה והפחד שלה יצרו את כל הדברים שהיא היתה בטוחה שיזנקו מהכסא ויאכלו אותה, או גרוע מכך. כל הדברים האלה שהיא הבינה שהיו שם.

כאשר אמה כיבתה את האור, באופן מעניין ביותר המפלצת חזרה לדעתה, והיא הבינה שזה היה משהו שהיה עתיד לקרות שוב ושוב. זה היה בלתי אפשרי עבורה לשכתב זאת מחדש, זה היה אינסטינקטיבי. וברצוני שתקשיבו בתשומת לב למה שהיא עשתה:

היא בראה מלאך [קריון מצחקק בהנאה..] בין אם זו היתה ערמה של בגדים או משהו שהיא תלתה על הדלת, שהחליף כל דבר שהיה חשוך. כאשר היא שכבה לישון, כאשר האור היה מכובה, היא יכלה להביט בזאת ולומר "מלאך יקר - והיא העניקה לו שם - אל תאפשר לשום דבר שאינו הולם שיופיע בפני הלילה, בחלומותי או בחדרי, מכיוון שאני מוגנת!"

איזו ילדה קטנה חכמה.

 

ומה אתכם?

זו היתה מטפורה שהיתה כולה אודות ילדה. מה אתכם, כרגע? האם תוכלו לברוא משהו שאומר "אני מפואר/ת ואין שום דבר שהגיע שהוא עוצמתי יותר מתפארתי, שום דבר שהגיע עם לידתי שאכנה אותו פחד מחשכה או כל אחת מהבעתות, הכל ניתן לשכתוב מחדש. ואני משכתב/ת זאת מכיוון שתפארתי תזרח דרך כל דבר שהוא חשוך".

 

האם זה עובד? הו, כן. ממש כמו הילדה הקטנה. זה עובד כה טוב מכיוון שאתם יוצרים את עצמכם, משכתבים מחדש את הדברים שאינם הולמים שהגיעו ואינם משקפים אתכם כלל. אינם משקפים כלל את תפארתכם.

 

זו רק ההתחלה של כל מה שביכולתכם לעשות.

כפי שתארתי, בשלושת הפחדים האחרים, אתם תמצאו דמיון של פתרון בכל אחד מהם. אולם כולם נמצאים בשליטתכם.

זה האדם המפואר שאני מכיר.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020