Light Connections
 
 

 

האופן בו תפילה עובדת - יוני 2015

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) מתרגש מכיוון שאני מראה לו את העתיד. הקושי הוא תמיד אותו דבר - הוא רוצה את זה עכשיו. נשמות עתיקות, אין מה למהר מכיוון שאתם תהיו כאן על מנת לראות זאת. יתכן ותראו מעט שונים אולם תהיו כאן על מנת לראות זאת. ואני מתכוון לשושלת של אלה שיושבים בחדר הזה ולרשומות האקאשיות שלהם שיהיו חלק מהעתיד.

אין זה משנה מהו גילכם בנקודת הזמן הזו, אין זה משנה מה אתם חושבים שאתם נוטלים בו חלק בזמן זה - אני רוצה לספר לכם שהנשמות העתיקות ימשיכו. ושהמעבר של האנרגיה החדשה על הפלנטה, הוא זמני.

 

אתם עומדים להתחיל לראות תוצאות. ישנה מערכת של מסלול מהיר שתהדהד את מבוקשכם. לתודעה יש אנרגיה, אנרגיה שניתן לראות אותה ולמדוד אותה, והיא חלק מהמערכת של המסלול המהיר. ישנה מערכת שאמורה להחזיר לרשתות שלכם את מה שאתם מוכנים ליצור, כנשמות עתיקות.

סיפרנו לכם על כך בעבר, שהנשמות העתיקות נושאות עימן משקל גדול יותר של תודעה, מאשר כל אחד אחר. לרשומות האקאשיות יש בהחלט פסים, וכוונתי שאתם הופכים למשקל, לסמכות על התודעה של הפלנטה, עקב כל ההתנסויות שלכם. אתם שוקלים קשה יותר מאשר ילוד חדש, עמוקים יותר מכל אחד אחר. כמעט ולא ניתן לעצור את תפילתה של קבוצת נשמות עתיקות, ואני אדבר על כך.

 

הייתי שמח לספר לכם על פיזיקה שטרם גיליתם אותה עדיין, שהיתה עוזרת לכם להבין מספר דברים שהם עדיין חידה בעיניכם. אני עשוי לנסות...אולם לפני שאעשה זאת, ברצוני לומר לכם זאת: יקרים, אתם נשמות עתיקות. אתם יכולים להרגיש זאת בחדר הזה. מחשבותיכם ומעשיכם יוצרים את התזמון של השלום על פני האדמה!

לחלק מכם תינתן ההזדמנות לנסוע בכביש המהיר, כאשר כל מה שעשיתם יכוון לכביש איטי יותר, ויתכן ואני נשמע כמי שמדבר בצופן, אולם אני מדבר לאלה שנמצאים בחדר הזה. יינתנו לכם הזדמנויות שלא ציפיתם להן, הן תהיינה באזורים שלא תכננתם וחשבתם עליהם, וההחלטה שתיטלו, כל אחד מכם, עוזרת למעשה לפלנטה, באופן חסר שיעור, מכיוון שאתם רואים דברים באופן שונה.

 

ישנו תהליך של התעוררות בכל אחד מכם, ואתם יכולים להרגיש בזאת. ואחת התכונות שאני רוצה שתחפשו בתהליך ההתעוררות הזה, היא ... שמחה. המקור הבורא היוצר הוא נדיב, והוא אוהב לצחוק. אין רגש מרפא גדול יותר על הפלנטה מאשר צחוק וחגיגה. ברצוני שתחפשו אחר זה בטקסים, ברצוני שתשנו את מה שאתם עושים בטקסים. הרעיון שתתאספו יחד, תביטו באדמה, תעצמו את עיניכם ותעמידו פנים שאתם עצובים ונוגים מכיוון שאתם בקשר עם הרוח - הרעיון הזה הוא אנרגיה ישנה...האם אתם מבינים זאת? מה בדבר חגיגה בה אתם מספרים בדיחה? מה בדבר חגיגה בה תדגדגו האחד את רגליו של השני? - משהו שייצור חגיגה של שמחה וצחוק בשעה שאתם נכנסים למצב מדיטטיבי ושיגביר את זה מאוד.

האנרגיה הישנה אומרת שעליכם להיות מדוכאים, לפחות כך זה נראה: אתם מביטים מטה במעגל של מדיטציה, איש אינו אומר מילה, כולם בשקט, וכולכם מדוכאים. ואם תשאלו כיצד אתם אמורים לשנות ולחשוב על כך אחרת, הרי שאינכם צוחקים במהלך מדיטציה, כל המורים יאמרו שזה מפריע לאנרגיה, ויבקשו מכם שלא להפריע לאנרגיה עם צחוק.. אולם מדוע שלא תנסו זאת ותראו מה זה עושה לאנרגיה -יתכן ויתרחש שם ריפוי...

 

זה מה שברצוני לומר לכם עכשיו: חלק מכם היו אמורים לשמוע זאת מכיוון שהשקעתם ביצירת טקסים. לאחרים בחדר הזה תהיינה בחירות שיהיה עליהם להחליט עליהן בקרוב - בחירות של 'כביש מהיר' או 'כביש איטי'.. האם לבחור באותו דבר, או במשהו שאתם יודעים שהוא טוב יותר או עם מעט יותר סיכונים. וישנה יד המוכנה לאחוז בידכם ב'מחלקת הסיכונים', כאשר זה קשור לאור.

 

ישנן חידות ברוחניות, אולם למעשה, אין... הלילה אני פותח דלת, רק מעט, ומנסה להסביר לכם משהו ששותפי חלק איתכם בעבר. כאשר אנחנו אומרים שפיזיקה היא תודעה ותודעה היא פיזיקה - אנחנו מדברים על אנרגיה.

מה אתם חושבים כאשר מישהו שואל אתכם אם הרגשתם באנרגיה של התפילה, האם הרגשתם באנרגיה של המדיטציה - האם אלו רק מילים שעוברות דרך אוזניכם והן מטפיסיות ואזוטריות ונחמדות, או האם יש שם חומר? כיצד אתם מגדירים אנרגיה? האם זה משהו שאתם מרגישים, האם זה משהו שאתם מודדים אותו?

הבה נדבר בפשטות רבה אודות אנרגיה. לפני זמן רב, המדע הבסיסי גילה שלא ניתן לחסל אנרגיה. ניתן לשנות אנרגיה, ובמצבים מסוימים, כאשר אנרגיה פוגשת באנרגיה, תהיה אנרגיה נוספת, אולם אין מדובר ביצירתה של אנרגיה חדשה אלא זה פשוט משהו צורני שבמקומות מסוימים ביקום הוא אוסף אנרגיה ממקום אחר. נראה כאילו זה יוצר אנרגיה, אולם זה אינו כך. הוא פשוט מניע אותה מסביב. תוכלו לומר שזוהי אנרגיה מוחלטת, אבסולוטית.

 

יהיו כאלה שיאמרו שכיום אין יותר אנרגיה ביקום מאשר שהיתה ברגע שאתם מכנים 'המפץ הגדול', שדרך אגב לא היה דבר כזה: היתה התחלה, והיתה התחלה של אנרגיה, אולם לא היתה התפוצצות ולא היה מפץ - זה היה אירוע קוונטי של חצייה של מה שאנחנו מכנים 'ממברנות מימדיות'. איננו מצפים מכם שתבינו זאת, איננו רוצים שתבינו זאת, אין צורך בזה. אולם עליכם להיות מסוגלים להרגיש באנרגיה, למדוד אותה, לעבוד איתה, למחשב אותה, ולחזות אותה.

אתם עובדים טוב מאוד כרגע על פני הפלנטה עם אנרגיות מסוג מסוים. אתם מבינים אותן, אתם יכולים למחשב אותן, אתם יכולים למדוד אותן, אתם יכולים לחזות אותן, אתם משתמשים בהן במכונות שלכם - זוהי אנרגיה. אתם יוצרים אנרגיה על מנת לתדלק את בתיכם - זוהי אנרגיה. אולם אינכם חושבים על כך באותו אופן כאשר זה מגיע לתודעה. ועכשיו, אני מבקש מכם לחשוב על כך באותו האופן...

 

האם זה אפשרי שישנה מערכת רב מימדית, שכל מה שאתם יוצרים עם מחשבותיכם טעים וערב לחיך כמו זרם חשמלי? ואנחנו מתכוונים בזאת למשהו שניתן לעיכול על ידי ההגיון של תודעתכם. טעים וערב לחיך כמו מזון: אתם יכולים לאכול אותו, להנות ממנו, וזה הופך למשהו שלכם. זה 'טעים' לחשוב שתודעתכם ניתנת למדידה.

האם זה אפשרי שיהיה לכם מטר למדידת תודעתכם, שימדוד את מה שאתם חושבים - לא בעזרת שום קנה מידה שקיים כיום על הפלנטה. זה משהו שאינו דומה לשום דבר שיש לכם כרגע, אני מדבר על מכשיר למדידה קוונטית, דרך שתוכלו לראות שהאנרגיה שאתם יוצרים כאשר אתם ממקדים את מוחכם - לו היה לכם כזה עכשיו, זה היה משנה הכל!

 

התאספו קבוצה של עובדי אור, והתרכזו ביצירת גשם - אל תעשו זאת, מכיוון שתקבלו זאת בלאו הכי. אולם רק כנסיון, האם זה יגרום להבדל אצל גאיה? אני מבקש שתעקבו אחר זה, מכיוון שמעורבת כאן גם פיזיקה: לאדמה יש תודעה שמכווננת לאנושות, ודיברנו אתכם על כך בעבר. גאיה מתחילה לרומם את תודעתה, ומחזירה לכם את מה שהתחלתם לתת לה, שהוא אינו מלחמה ושנאה. גאיה מתחילה להשתנות. הרשת הקריסטלית מתחילה להשתנות, נותנת לכם היזכרות בדברים טובים ולא בדרמה. כבר סיפרנו לכם שכל מה שנמצא מסביבכם ושתומך בכם, מתחיל לנוע.

אם כך הבה ונאמר שאתם מתפללים לגשם מכיוון שאתם זקוקים לו. אתם יוצרים יחד אנרגיה שהיא קוונטית, כלומר היא עובדת עם חלקיקים קוונטיים - ההגדרה של קוונטי היא חלקיק שהוא רב ממדי המכונה קוונטי. מה שמתרחש הוא, שכל האנרגיה שאתם יוצרים נכנסת לפלנטה עם הגשם שיצרתם...

במשך אלפים בשנים רקדו האינדיאנים 'ריקודי גשם', וברצוני לשאול אתכם, האם הם עשו שם משהו, או שזה היה משהו מטופש? האם זו היתה מיתולוגיה? האם הם חגגו את האלים בשמיים, או שהם היו נואשים מכיוון שהתבואה שלהם התייבשה? או שמא זה עבד?

ואני אומר לכם שהם שינו את ההתפלגות של עקומת האקראיות בקשר למזג האויר והגשם נלקח הלכה למעשה ממקום אחד, הובל למקום שלהם, וכתוצאה מכך - ירד גשם...

 

והם עשו זאת שוב ושוב, לפעמים עם התוצאות הרצויות ולפעמים ללא התוצאות הרצויות - אולם עם יותר תוצאות רצויות, ולכן זה נמשך במשך אלפים בשנים, ולכן הם המשיכו לעשות זאת. יתכן ואתם חושבים שזו טפשות, שזה משהו פאגאני (עבודת אלילים, ת.ג.) אולם זוהי תודעה על פיזיקה. הם ידעו זאת, מכיוון שזה עבד.

כרגע גאיה יותר פתוחה לדברים האלה, מאשר אי פעם בעבר. קבוצה כמו שלכם יכולה לשנות את מזג האויר, במידה וזה הולם. וישנם דברים כה רבים שגאיה תשקול בקשר לכך - אם זה אינו גוזל ממקום אחר, אם זה הזמן ההולם. הפלנטה הזו היא נדיבה עבורכם.

 

'מחבקי עצים', אני מבקש שתשימו לב לזה: מה אתם מרגישים כאשר אתם שם בחוץ עם הדוות (יצורי טבע, ת.ג.)? האם אתם יכולים להרגיש אותם כאשר הם מראים לכם את עצמם ורוצים שתראו מי הם? לתודעה של גאיה יש באופן קבוע תכונות ואיכויות שניתנות לכם בחזרה. אתם מכנים זאת 'אמא טבע', האין זה מעניין שזו אשה? כל הדברים הטובים שנולדו מהפלנטה מאנרגיה ממש נשית.

 

הבה ניישם על בני האדם: יש לכם קבוצה של עובדי אור שכולם מתפללים לדבר אחד - ריפוי של אדם ששוכב במיטה בבית חולים. עכשיו זה הופך למסובך. רבים מכם כבר עשו זאת לפני כן. כאשר יש לכם חבר או קרוב משפחה בצרה, אתם שולחים לו אנרגיה. אתם רואים בעיני רוחכם שהוא נרפא.

ברצוני להסביר עכשיו מה קורה לאנרגיה הזו, בדרך הפשוטה ביותר שאני יכול, ושותפי - אנא דבר לאט, מכיוון שזה חדש:

ברצוני שתבינו את הנדיבות של זה, את ההולמות של זה, את היופי של זה, ומדוע זה לא תמיד עובד... מכיוון שאין זה משנה כמה פעמים עשיתם זאת, אתם יודעים שלפעמים זה עובד, ולפעמים זה אינו עובד. לתפילה יש תודעה. למדיטציה יש תודעה. ותודעות אלו הן אנרגיה. כפי שאתם יכולים למדוד חשמל במודד של אמפרים (יחידות של זרם חשמלי, ת.ג.) כך ישנם מכשירים שמסוגלים למדוד תודעה, וזה כמותי. למעשה יש לזה תכונות של מדידה שטרם הומצאו...זוהי אנרגיה.

והנה אתם מתאספים.

ישנה תכונה מעניינת של תודעה רב מימדית שאינה עוקבת אחר החוקים של לינאריות. כלומר, כאשר שני אנשים או יותר נפגשים, זה מוגבר בעקומה מוזרה - לא אקספוננציאלית אולם משהו דומה לכך - זהו חלק מהמתמטיקה שאינכם יודעים עדיין. זוהי משוואה שמבוססת על 12, וזוהי מדידה של התודעה! אתם מתמקדים, אתם רואים את הריפוי, והנה מגיעה האנרגיה. זה התפתח מכם, אתם שלחתם אותה.

אתם לא יצרתם אותה, היא הגיעה ממנוע שקשור למקור המרכזי, היא עברה דרככם ונשלחה לאדם. כך שלא יצרתם אותה 'יש מאין'.

יקרים, אתם נמצאים בקשר עם הרוח. כאשר אתם עושים מדיטציה, כאשר אתם מתפללים, אתם יכולים להרגיש זאת, אתם מושכים משהו מהרוח ודוחפים אותו היישר לאדם שאתם רוצים שיעבור ריפוי. הכל בסדר, אתם עושים את זה בסדר גמור. המקור הבורא היוצר ראה אתכם והעניק את העברת האנרגיה הזו, היישר מבלוטת האצטרובל, היישר מתודעתכם, מהשִׁלְּשָׁה של מוחכם (המוח, בלוטת האצטרובל, והלב, ת.ג.) ומיקד זאת ישר לאדם ששוכב במיטה.

עד כאן הכל בסדר. אמרתי לכם שלא ניתן לחסל אנרגיה, כך שעליה ללכת למקום כלשהו. לו סיפרתי לכם על המכניקה של כל זה, לא הייתם מבינים זאת - אפילו לשותפי יש בעיה עם התמונה שאני מראה לו.

 

הדבר הראשון שמתרחש הוא, שהאנרגיה פוגעת בממברנת פוטנציאל של הגשמה. היא מוכנה ללכת לאדם אולם עליה לעבור דרך הממברנה המסוימת הזו שמחוברת לתודעה הפיסית של האדם שעומד לעבור ריפוי, זה ששוכב על המיטה. אולם עליו להאמין בכך. הוא אינו חייב לרצות בכך, אולם עליו להאמין בכך.

ודאי שהוא רוצה בכך, הוא אפילו יכול לומר זאת במילים "שלחו לי את זה, הביאו לי את זה, אני רוצה את זה, אני זקוק/ה לריפוי" - אולם במקום כלשהו בתוכו ישנו משהו האומר שהוא אינו מאמין בכל זה, מכיוון שאין לו מחויבות לכך, הוא לא פתח את בלוטת האצטרובל שלו, הם לא חיברו אותה למקור. המקור חסר. עליכם להיות מחוברים במעגל זרם!

האנרגיה פוגעת בממברנה ורואה שהתודעה איננה תואמת, אינה תואמת עם חוקי הפיסיקה. והאנרגיה של התפילה יוצאת דרך הממברנה והולכת למקום אחר.

זה כל מה שאני יכול לספר לכם. זהו תרחיש אחד.

האם זה מפתיע אתכם שהאדם עם המחלה חייב להיות אחד עם מעגל הזרם. האם אתם מבינים זאת?

 

וישנם כאלה שהם חלק ממעגל הזרם, ואני אספר לכם שאלה הם אותם שאינם יכולים להתנגד בעזרת האינטלקט, והם יקבלו את האנרגיה, מיד.

בעלי חיים מוכנים לקראת אנרגיית הריפוי, הם יקבלו אותה מיד. הם אינם יכולים להתנגד מכיוון שהם פתוחים לרווחה. הממברנה של התודעה שלהם מוכנה ותקבל זאת מכיוון שאין התנגדות אינטלקטואלית או רשומות אקאשיות שיפריעו לתהליך הזה.

 

לפעמים האדם יהיה מוכן בחלקו, כך שקצת אנרגיה תעבור אליו. זה מורכב. אנחנו מתעסקים עם פיסיקה, פורמולות, אנרגיות. האם זה מאכזב אתכם שאנחנו רוצים לכמת תפילה?

הנה משהו עבורכם שחשבו עליו: האל הוא המאסטר של הפיסיקאים. זו אינה חידה. זהו יופי. כאשר תגלו זאת תוכלו להבין הרבה יותר טוב כאשר תוכלו למדוד זאת.

תוכלו למעשה להראות זאת לאדם ששוכב במיטה, ולתת לו הוראות כיצד לפתוח את הממברנה, לאפשר לאנרגיה להפליג פנימה ולגרום לדברים להתרחש - דברים שאינם מתרחשים עכשיו, רק מכיוון שאינכם מודעים ליופי של המספרים.

 

אתם יכולים לשלוח אנרגיה ואתם עושים זאת די טוב. יקרים, לעולם אל תפסיקו.

משהו מתחיל להתרחש על הפלנטה לאנשים בצרה. הם מתחילים להאמין בזאת, הם מתחילים לפתוח את הממברנה של התודעה, את התאימות של הפרוטוקול שאתם שולחים להם שיהיה מותאם לאלה שמקבלים אותו, והם יתחילו להבין זאת ברמה הפיסית והכימיה שלהם בפנים תשתנה, ויהיה ריפוי.

 

אל תלכו נבוכים מהתקשור הזה. ברצוני שתלכו הרבה יותר משופרים, עם היופי של זה.

רק נתתי לכם הצצה לעבר העתיד, רק הסברתי מה זו תפילה, רק הסברתי מהי מדיטציה - והאינדיאנים של הפלנטה הזו יודעים זאת. הנזירים בהודו יודעים זאת. אלה שלמדו על תהליך ההתעלות לפני אלפי שנים, ידעו זאת. ואתם איבדתם את זאת. ועכשיו הוא הזמן לקבל זאת בחזרה.

 

יקרים, מדובר באמונה, מדובר על לקיחת בעלות על החלק הרוחני שבתוככם, ועל שינוי עצמכם. הגיעו לנקודה בה תצאו אל מחוץ למצב הרוח העגום של ערך עצמי נמוך, אל תוך מצב בו תחגגו את חייכם מדי יום.

לכמה מכם יש אומץ לעשות זאת? להתעורר, להניח את כפות רגליכם על הרצפה, ולומר "תודה אל על חיי, זה גורם להבדל על פני הפלנטה". זה או "משהו טוב יותר היום עבורי, אני מוכן/ה".

אני אומר לכם, אנחנו מקשיבים, וכך גם גופכם.

 

אני קריון המאוהב באנושות,

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020