Light Connections
 
 

 

ימי רביעי של ריפוי 2 - המערכת של הנשמות העתיקות - אוקטובר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

בכל פעם ששותפי מביא אותי למקום הזה, במקום בו רבים מתבוננים, זה שונה. זוהי תכנית ריפוי. ועדיין זו גם במה לדון בכל כך הרבה שהוא מפואר אודות בני האדם. כך שאתם עומדים לשמוע מערך מגוון, אתם עשויים לומר, של נושאים וכולם עומדים להתמקד בכם.

דיברנו על הזמנים בהם אתם מצויים, ותקשור זה יתייחס מעט לכך. מכיוון שאתם תוהים האם כל זה מקרי, ההוויה הזו, הקיום שלכם כאן, המערכות שהציבו אתכם כאן, יחידות חיים קודמות - אם אתם מאמינים בכך - וההגעה לפלנטה הזו בזמנים אלה ולחוות זאת, רבים יאמרו שזה רע למדי שהם צריכים להיות כאן בעת הזו, מבלי להבין שזו פגישה שקבעתם. ולא הייתם מעדיפים זאת בשום דרך אחרת.

 

אם ידעתם על התכנית המסוימת הזו, הייתם עשויים לשאול את השאלה, האם כאשר מתרחש תקשור, זה שיושב על הכסא ומתקשר (לי קרול, ת.ג.), יודע את מה שנאמר.

זה מוביל אותי לספר לכם שלאיש שיושב על הכסא יש הסכם אתי, המהנדס מלפני 30 שנה ווידא שהוא ישמע וישמע זאת. הוא זז הצידה, תוכלו לומר, אולם הוא עדיין כאן. זה היה ההסכם שהיה לי איתו כך שיהיה לו נוח עם מה שמגיע מבעד למעטה/צעיף

 

ישנם רבים המתקשרים שזה אינו משנה עבורם. למעשה הם טוענים שזו חוויה יותר שלמה, חלקם קמים ומתהלכים סביב, בעוד ששותפי אינו יכול לעשות זאת. זה היה ההסכם, שעיניו ישארו עצומות, ושהוא לא יקום ויסתובב. הוא אמנם ניסה כמה פעמים, אולם זה לא כל כך הצליח. אני אומר זאת מכיוון שהוא נמצא כאן. זו אינה חוויה מחוץ לגוף עד לרמה בה הוא הולך למקום אחר וחוזר לאחר מכן ואינו יודע דבר על מה שהתרחש. הוא מודע לחלוטין, ואפילו יכול לספר לכם מה נאמר. אולם הוא אינו משפיע על המסר.

 

ניתן לסכם את המסר של קריון בדרכים רבות אולם הכל מדובר עליכם, וזה משתנה.

המסר משתנה כאשר אתם משתנים. ואם ברצונכם לראות את סוג השינויים, אפילו לפני שהתקשורים המסוימים האלה הוקלטו בצורה של אודיו, יכולתם לראות זאת על ידי קריאה של המסרים. המסרים הראשונים נראו נסתרים, כמעט מטפוריים, ולא מה שהם כיום. מכיוון שהתודעה של המקבלים השתנתה. היא באמת השתנתה.

המסר הגדול ביותר שהיה לי אי פעם למי מכם היה, שהתודעה על הפלנטה משתנה. המסר הראשון שלי אליכם היה שהרשת המגנטית תשתנה בהתאם על מנת לאפשר לתודעה גבוהה יותר להיות במצע של המגנטיות של הפלנטה. זו מטפורה שמשמעותה שהרשת המגנטית של כדור הארץ היא הלכה למעשה בעלת ברית לתודעה. ולומר את הדברים האלה במשך כל השנים האלו בעת שלא היתה כל הוכחה. זה היה מעט הרחבה והארכה. כיום יש הוכחה. זה היה חלק ממה ששותפי עשה, ללכת מעיר לעיר ולהראות את כל המדע וההוכחה של כל זה. אולם זה לא מה שאנחנו עושים כיום. אתם מבינים, התודעה מתחילה באמת להשתנות.

 

יהיו אלה שישאלו שאלות רבות, במיוחד לגבי הגוף האנושי.

אנחנו במפגש שנכנה אותו 'זמן ריפוי'. לא כל התקשורים יהיו אודות ריפוי. וזה הוא באמת כזה. מכיוון שהוא שואל שאלה גדולה יותר מאשר מישהו באמת שאל, והיא, האם יש משהו בגוף האנושי שהוא כה שונה מהתודעה, שלמעשה מנהל את העניינים בכל הקשור לכימיה שלכם? וזה אינו המוח שלכם. וזה אינו לבכם. וזו אינה בלוטת האצטרובל שלכם. והתשובה חיובית, וזה מאוד ידוע לרבים, אפילו יש לזה שם - החוכמה הפנימית המולדת. החוכמה הפנימית המולדת היא משהו שרבים כינו הגוף החכם. חכם, מכיוון שהוא יודע הרבה יותר מאשר שאתם יודעים. הרבה יותר.

למשל, אם יש לכם פלישה - נגיף, חיידק, כל דבר. החוכמה הפנימית המולדת יודעת על כך מיידית. תאי דם לבנים רצים למקום שיתכן וזה קרה שם. לכם אין כל מושג, ולא יהיה לכם, עד שיתרחשו תסמינים של זה, אולי ימים לאחר מכן. החוכמה הפנימית המולדת יודעת על כל זה מיידית.

יקרים, החוכמה הפנימית המולדת תדע כאשר תא הסרטן הראשון נכנס לגופכם. אתם תגלו זאת רק לאחר שבועות, אולי אפילו לאחר חודשים, כאשר משהו לא יהיה בסדר. והבדיקות יתחילו. לכן החוכמה הפנימית המולדת היא משהו מאוד מיוחד, ולכל אדם יש זאת.

אלה שמשתמשים בה ככלי, משתמשים בה באמצעות תהליך המכונה קינסיולוגיה. אחרים יכנו זאת 'מבחן שריר'. זוהי דרך אחת לשאול שאלות את החוכמה הפנימית המולדת. תהליך אחר מכונה 'דיבור גוף', זהו תהליך מאותו הסוג, אולי מזוקק מעט יותר, שנדרש לו אדם בעל הכשרה רפואית לשאול את הגוף שאלות בסדר מסוים, להצביע על דברים שברצונכם לדעת, שעליכם לדעת.

 

האם אתם יודעים מהו סוג הדם שלכם? ואתם עשויים לומר שעשו לכם בדיקה ואתם יודעים. אולם לא שאלתי אתכם זאת. שאלתי האם הייתם יודעים את סוג הדם שלכם מבלי הבדיקה? ודאי שלא. אולם החוכמה הפנימית המולדת יודעת. ואתם רואים לאיזה כיוון אני מתקדם עם זה...

הומאופתיה היא אחד התהליכים האלגנטיים המדבר לחוכמה הפנימית המולדת באופן מדויק - במקום שמישהו ישאל שאלות. גם על כך דיברנו בעבר. הנה שיטה של שליחת אותות לגוף החכם שלכם לגבי מה שברצונכם לרפא ובאמצעות תמציות שמוכנות בקפידה. כמויות כימיות זעירות, הרבה יותר קטנות מכדי ליצור כל תגובה שהיא, מוכנסות לגוף, מתחת ללשון, והופכות למרפאות. החוכמה הפנימית המולדת מתחילה לראות, הו, זה מה שהוא רוצה, הו, זה מה שהיא רוצה, והריפוי מתחיל.

ישנה הוכחה רבה מאוד לכך, יקרים, במשך מאות בשנים. זה אינו משהו שהגיע רק מאז השינוי. זה אינו משהו שהתקבל מהעידן החדש. זה אינו משהו שמקבלים מתקשור. זה היה קיים במשך זמן רב והסיבה שאני מדבר על כך עכשיו היא מכיוון שזה עומד להשתנות.

 

ברצוני להראות לכם עד כמה ארכאי כל התהליך כעת, זה כמו שאתם עומדים בחדר חשוך, וישנה חומה, ואתם יודעים שבצידה השני של החומה נמצאים כל הסודות של הכימיה שלכם, ומה שקורה כעת עם גופכם, ואתם יודעים שזה בצד השני של החומה. אתם עשויים לומר שהחומה הוא מה שמפריד אתכם מהחוכמה הפנימית המולדת. ובנקודה זו בחברה האנושית אתם עדיין דוחפים קלות את החומה, אתם דוחפים על מנת לראות אם היא דוחפת בחזרה, שואלים את החומה שאלות בדרך מסוימת, אתם נותנים תמציות וכימיקלים, וזה הכל באופן מטפורי. אולם האם אתם מבינים את מה שאני אומר? החוכמה הפנימית המולדת מעולם אינה צועדת קדימה ומברכת אתכם לשלום, שמחה להכיר אתכם ושואלת מה תעשו יחד היום? אולם מה אם תוכלו לעשות זאת?

יש לכם אינטליגנצית גוף מדהימה! זה מה שזה. הוא אינטליגנטי ויודע מה מתרחש. האינטליגנציה הזו אחראית על כל התהליכים בגוף. החוכמה הפנימית המולדת המסוימת הזו פשוט יודעת מה מתרחש ואתם יכולים לומר שזהו לוח הבקרה של מה שמתרחש. כמובן שהיא עובדת עם המוח והתודעה, הלב ובלוטת האצטרובל, היא אינה מייצגת את עצמה כאחד מן הדברים האלה, אולם היא מקבלת הנחיות מכולם.

 

הנה מה שברצוני לספר לכם:

החומה הזו תהפוך בקרוב לפיסת ניר, ובכך לא רק שתוכלו לראות את מה שאינכם יכולים לראות כעת, אלא שגם תתחילו להבין שאתם יכולים לתקשר, ליצור תקשורת אחד-על-אחד. מה לו יכולתם לדבר לחוכמתכם הפנימית המולדת ממש עכשיו, והדיבור שיהיה לכם יהיה 'אתם' עם עצמכם? האם חשבתם מעולם לדבר לחוכמתכם הפנימית המולדת שלכם בדרך חברית, בדרך סמכותית, אחרי הכל, אתם הם הבוס של גופכם.

לפני שנים רבות התחלתי לומר שהגיע הזמן לדבר לתאים שלכם. לדבר למבנה התאי של גופכם ולומר לו "אלו הן הוראותי לטווח רחוק" וזה היה אפילו לפני שזמנים אלה אירעו, שהשינוי קרה. וכעת זה כל כך הרבה יותר גדול מאשר רק לדבר לתאים שלכם, או אפילו לקיים פגישה.

אם אתם אחראים על גופכם ואם החוכמה הפנימית המולדת נמצאת שם בכל אדם - וזה כך - מה הייתם חושבים שהחוכמה הפנימית המולדת תרצה? שימו את עצמכם בצידה השני של החומה - מה הייתם חושבים שהחוכמה הפנימית המולדת תרצה? הנה לוח הבקרה עבור בני האדם - היא היתה חסומה מבאמת לראות או לדבר אתכם, מדי פעם היתה עונה על שאלות, מדי פעם היתה רואה מערך הוראות מגיע, אולם היא אינה מכירה אתכם.

מה לדעתכם היא רוצה? לו יכולתם להניח אישיות על החוכמה הפנימית המולדת, מה היא היתה רוצה? אספר לכם אספר לכם מה היא רוצה - היא רוצה אתכם [קריון מצחקק בהנאה...] יותר מכל דבר אחר, גופכם יאהב להיות מסוגל לנהל שיחה אתכם, אחד-על-אחד. מה הייתם אומרים לחוכמה הפנימית המולדת, לו החומה היתה נופלת?

 

זה, יקרים, הוא אודות ריפוי. וזה, יקרים, מה שקורה ב'מעגל ה 12'. מכיוון שהחוכמה הפנימית המולדת היא רב מימדית. ואתם עשויים לשאול, כיצד אני יודע זאת, ואספר לכם מכיוון שהדנ"א הוא רב מימדי. וזה הוכח. חלק מהמבנה התאי שלכם הוא רב מימדי - לא כולו. אולם החוכמה הפנימית המולדת היא חלק מכל המימדיות הזו והיא הסיבה שאינכם יכולים לעמוד ופשוט לדבר איתה, מכיוון שאתם נשארים במימד השלישי. וזה מתחיל להשתנות.

מה הייתם אומרים לחוכמה הפנימית המולדת?

לפני שנים אמרתי לשותפי מה לומר לחוכמה הפנימית המולדת, ואמרתי שהחוכמה הפנימית המולדת אחראית למהירות של חידוש הנעורים שלכם. החוכמה הפנימית המולדת גם אחראית עד כמה לעתים קרובות אתם מתחדשים, עד כמה לעתים קרובות התאים מתחלקים. אתם עשויים לחשוב שזהו תהליך שפשוט קורה בגוף. החוכמה הפנימית המולדת שולטת בכך. חייב להיות שעון זמן. ואם אינכם עושים דבר או אינכם אומרים דבר, שעון הזמן הזה פשוט יתרחש בעצמו, מעצמו.

אולם אם הבוס רוצה לדבר - וזה אתם - מה אם תאמרו לה "ספרי את הימים לסירוגין, הבה נאט את ההזדקנות, הבה לא נזדקן עם השעון שניתן לך, גוף, הבה נשלוט בכך, הבה נדבר לחוכמה הפנימית המולדת השולטת בכל הדברים", וזוהי הזדקנות. וזה רק דבר אחד מדברים כה רבים שביכולתכם לומר לחוכמתכם הפנימית המולדת. האם זה עובד? הו כן, זה עובד. סיפרתי לכם בעבר שהגוף מתוכנן לחיות הרבה יותר זמן, כפול מעכשיו, אולי פי 3 מתוחלת החיים שלכם כעת. הסיבה היחידה שזה אינו קורה היא מכיוון שהוא בוחר בברירת המחדל של השעון שנולדתם איתו, ולא זה שאתם מספרים לו עליו.

 

'מעגל ה 12' מניח אתכם במקום רב מימדי בו אתם יכולים להתחיל לדבר לחוכמתכם הפנימית המולדת. וזה מה שחלק מכם מרגישים, התמזגות שהולכת היישר לתאים שלכם.

 

אלה המסרים שברצוני להעביר עוד ועוד. אודות מה שקורה כעת שהוא כה שונה ממה שהיה בזמנו, אולם שדיברנו עליו בזמנו, כאשר דיברנו על 'האדם החדש' ב'נורמלי החדש'.

וזה מה שקורה כיום.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

ימי רביעי של ריפוי 3 - החוכמה הפנימית המולדת יודעת שאתם מתבוננים - אוקטובר 2020

קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

חשוב שתבינו, שוב, שה'רוח' יודעת בדיוק מה מתרחש כעת עם התכנית הזו, עם אלה המאזינים, היכן שאתם יושבים, אפילו עם אלה שיאזינו מאוחר יותר. זוהי לחיצת יד, אם מעולם לא הבנתם זאת בין המקור הבורא היוצר של היקום, וביניכם. אתם חלק מן הבריאה הזו, יקרים, אתם הנשמות של בני האדם. החלק הגופני שאתם מייצגים מתחיל לנוע למציאות רב מימדית, וזה החלק המרגש.

 

ביקשתי משותפי לקיים את הפגישות האלו, באופן הזה, בגלל התמורה והשינוי הזה. להביא אתכם אל ההתחלה של תהליך או מערכת - אם ברצונכם לכנות זאת כך - ואתם תתחילו ללמוד לנוע למציאות אחרת, שם תוכלו לשנות כל כך הרבה ממי שאתם, ממה שאתם.

ובתוך זה, איננו מדברים אליכם מבמה גבוהה כלשהי, לכמות גדולה של בני אדם. אנחנו מדברים באופן אישי, ללבבות. כל אחד מכם ידוע בשמו. זוהי הזמנה להבין שדואגים לכם, שאתם מפוארים. שכל מה שקורה אתכם עכשיו שאינו הולם לתפארת, יכול לעבור ריפוי, לקבל עזרה, להיעלם, ולהיות הרבה יותר טוב.

זוהי המורשת שלכם. אנחנו ממשיכים לומר זאת, במשמעות שכולכם מתוכננים למאסטריות. כל אחד מכם. המאסטרים שצעדו על הפלנטה הזו, הראו לכם מה זה. אדם שנמצא במאסטריות שלו מכיוון שהכל מתפקד כמו שצריך. לחיצת היד היא שלמה עם הנשמה, אתם זוכים לראות את התוצאה.

 

זה כל כך שונה ממה שאתם רגילים לו, מכיוון שאתם הגעתם מאנרגיה ישנה, ישנה, יקרים, בבחירה חופשית, לקחתם את תודעתכם כל כך נמוך למטה, ועתה כל דבר שנראה לכם כמו קסם, [קריון מצחקק בהנאה..] הוא סוג כלשהו של נס, כאשר זה תמיד הייתם אתם, ותמיד היה אפשרי. זו הנחת היסוד. האם אתם גדולים יותר מאשר אתם חושבים, או ממה שסיפרו לכם?

 

בפגישה האחרונה של 'ימי רביעי של הריפוי' דיברנו על החוכמה הפנימית המולדת ודיברנו על הגוף החכם שיש לכם. דיברנו על חלק בגוף שיתכן ואינכם מודעים לו כלל - אם ברצונכם לכנות אותו אפילו 'חלק', זה אינו מוחכם, זה אינו לבכם, זו אינה בלוטת האצטרובל שלכם. זה שילוב של כל אלה שהוא לוח הבקרה של גופכם.

החוכמה הפנימית המולדת היא גופכם החכם, ודיברנו על העובדה שאתם מגיעים אליו בדרכים כה ארכאיות באמצעות הבדיקה של זה באמצעות שרירים או כל שאר הדרכים בקינסיולוגיה, נותנים לו אותות עם תמציות הומאופתיות, ואין באמת דרך לדבר אליו ולומר "שלום, אני כאן, הנה מה שאנחנו רוצים גוף חכם, מכיוון שאתה אנחנו."

ואז סיפרנו לכם ש'ימי רביעי של הריפוי' הם חלק מן התפישה החדשה הזו של להגיע קרוב יותר ללוח הבקרה הזה, לגוף החכם, לחוכמה הפנימית המולדת. מכיוון שכאשר תוכלו לגעת בחוכמה הפנימית המולדת, יקרים, דברים רבים יהיו אפשריים.

זהו מרכז הריפוי. החוכמה הפנימית המולדת היא הזרז להפוגה ספונטנית. החוכמה הפנימית המולדת שולחת את האותות שאתם זקוקים להם על מנת שהמחלה תיעלם, לחזק את מערכת החיסון יותר מאשר היתה אי פעם לפני כן. אתם בנויים לשרוד ולחיות חיים מאוד ארוכים. אתם בנויים להתחדש כהלכה, ואינכם כך.

כל זה משתנה.

 

דיברנו על דברים אחרים, כמה דברים מוסתרים. נדבר שוב על דברים מוסתרים, אולם אחד מן הדברים המוסתרים האלה היא התגובה שיש ל'רוח' או אפילו שיש לחוכמה הפנימית המולדת, לבני האדם המתחילים לעבור את השינוי לרב מימדיות.

אמרתי זאת לפני כן ואומר זאת שוב, אתם ניגשים כמעט לכל דבר שאתם עושים, באופן לינארי, מכיוון שאתם חיים בארבעה מימדים.

אמרתי זאת לפני כן, ואומר זאת שוב מאוחר יותר היום, שארבעה מימדים אלה הם רק שבריר של מציאות אמיתית. אתם חיים במציאות מזויפת, מדומה, אחת שאתם רגילים לה, אולם זו אינה האחת שהיא שלמה כלל. כאשר אתם מתחילים להביט במה שעשוי להיות שם ושאינכם יודעים אודותיו. אתם מגיעים שוב לגוף החכם..

 

מהי החוכמה הפנימית המולדת? כיצד היא יכולה לתפקד באופן שהיא פועלת ולהיות כה שלמה ביכולת לעזור לכם, לכימיה שלכם, לגוף הגופני שלכם. כיצד היא יכולה לעשות זאת ולכאורה להיות בחשכה וכל כך בלתי ניתנת להשגה?

שאלו הומיאופת אם החוכמה הפנימית המולדת היא אמיתית, שאלו קינסיולוג אם החוכמה הפנימית המולדת היא אמיתית, התחילו שם, אם אינכם מאמינים במה שאני מספר לכם.

החוכמה הפנימית המולדת נמצאת במקום שהוא בין מימדים, יקרים, היא אינה איבר בגופכם, היא אינה התודעה שלכם, האין זאת - מה היא? אומר לכם זאת, בנויה בתוככם פיסה של הישרדות שאפילו לא ציפיתם שתהיה שם.

כאשר אתם מתחילים לחצות את גשר המימדיות הזה, שנציג בפניכם מאוחר יותר, מה שקורה באמת הוא, שזה מתחיל להפעיל - אם ברצונכם להשתמש במילה הזו - או לעורר - זו מילה טובה יותר - את החלקים והפיסות הבין מימדיים או רב מימדיים של המבנה התאי שלכם.

האם הבנתם זאת? לא אמרתי שמלאכים מגיעים והם מתעוררים, לא אמרתי זאת. אמרתי שאתם, חלקים מכם, מתחילים להתעורר.

ואנחנו מציגים שוב את הנחת היסוד. האם זה אפשרי שהדנ"א שלכם נושא בכימיה שלו יותר מארבעה מימדים? יותר מ 3 מיליארד חלקים כימיים בגדיל אחד של הדנ"א. זה עצום. זה יפה. ופיסות וחלקים של הדנ"א הזה הם רב מימדיים, אכן הם כך.

המדע עובד עם זה כבר זמן מה, מדענים רוצים לדעת כיצד זה אפשרי, מדוע תאים מתנהגים באופן בו הם פועלים, מדוע הדנ"א עצמו מתנהג כפי שהוא פועל? בעיקר אלה העוסקים בפיסיקה קוונטית שמו לב שפיסות וחלקים של דנ"א מגיבים לכוחות אחרים רב מימדיים, כמו אור. בתוככם קיים יותר ממה שאתם חושבים, ברמה עמוקה מאוד של הליבה.

 

עקבו אחר זה. כלומר, כאשר התודעה שלכם מתחילה לתת לכם להתחיל לחצות את הגשר הזה, ולהפוך לרב מימדיים, ולהאמין, להפנים ולהבין שקיימת מציאות אחרת שאתם יכולים לעבוד איתה, ולנוע אליה. היא מתחילה להתעורר... והחלקים והפיסות של גופכם שנראה שהם לא עשו דבר לפני כן מכיוון שלא הייתם מאפשרים להם, מתחילים להתמלא בחיים ולהתעורר.

זהו אחד הסודות שאנחנו מציגים לכם כאשר אתם חוצים את הגשר. אינכם עושים זאת לבד! גופכם מודע למה שאתם עושים. והחלק הגדול ביותר שמודע היא חוכמתכם הפנימית המולדת. כך שרק הכוונה לחצות את הגשר, שאנחנו נעשה מאוחר יותר, וללכת למקום שאתם יכולים לראות שהוא שונה מאשר המימד הרביעי, שאתם עשויים למעשה להיות מסוגלים לדמות ולהיות שם, רק לעשות את זה, מתחיל לעורר את הפיסות והחלקים של גופכם שהיו תמיד מתוכננים ליותר מאשר הישרדות. מבנה תאי ער, הוא מבנה תאי שיחיה זמן רב מאוד, יתחדש הרבה יותר טוב.

 

האם זה מתקבל על דעתכם שכל תהליך של התחדשות מקצר את הטלומרים של הכרומוזומים של הדנ"א שלכם? האם זה מתקבל על הדעת? איזו תכנית, הה? איזה תכנון! אתם אפילו עשויים לומר שזה תכנון לזקנה. אין כל תכנון לזקנה, קיים תכנון לנעורים, יקרים.

הסיבה היחידה שהדנ"א שלכם והכרומוזומים שלכם עושים את אשר הם בכלל עושים, היא מכיוון שמעולם לא התעוררתם לחלקים הרב מימדיים, שהם אלה השומרים אתכם בחיים ושומרים אתכם שורדים ומעניקים לכם חיים ארוכים חופשים ממחלות.

אם אתם רואים לאן זה מתקדם?

 

אם תוכלו לחצות את הגשר הזה מאוחר יותר אתי, וללכת למקומות האלה, גופכם יודע שאתם שם, ולפתע ישנה תזוזה, וישנו שינוי, וישנו ריפוי, ישנה אפילו הפוגה ספונטנית, אם תבחרו בכך בזמן ההוא. כל מיני תהליכים מתעוררים לחיים.

זה חדש. אתם עשויים לומר שזה אינו כך ולהעניק לכך שם. יקרים, זה חדש, מכיוון שזה האדם כולו שהולך לשם, לא פיסה או חלק. זו אינה הצהרה, זו אינה הדמייה, זו נסיעה שאתם עושים אל תוך נשמתכם. וכל הפיסות והחלקים האלה מתעוררים לחיים, וזה הסוד - אם ברצונכם לכנות זאת כך - של ההמשך עבור 'האדם החדש' - ברית עם החלקים הרב מימדיים שתמיד היו שם, רובצים שם ואינם עושים דבר, מאפשרים לחלקים של המימד הרביעי לעשות כמיטב יכולתם על מנת לשמור אתכם בחיים, והם לא עשו זאת.

הם לא עשו זאת היטב כלל, יקרים. זה אינו התכנון, זה אינו התכנון של האהבה שהבורא היוצר העניק לכם. זה אינו התכנון, התכנון הוא שכאשר אתם חוצים את הגשר הזה ומתבוננים מה עוד תוכלו לעשות ומי שאתם באמת - אתם כל כך הרבה יותר גדולים מאשר אתם חושבים.

כל התאים בגופכם, הדנ"א שלכם, התכנון, מעולם אפילו לא ראיתם זאת. אינכם יכולים לראות זאת במיקרוסקופ, אינכם יכולים לפענח זאת בכימיה - יש כל כך הרבה יותר! יש כל כך הרבה יותר!

 

זו הסיבה שאתם צופים בתכנית המסוימת הזו, יקרים, לזכות בכבוד ובמעמד שלכם, אתם עשויים לומר, שתמיד היה לכם, לזכות בכך בחזרה, במה שאיבדתם, אולם שאתם יודעים אודותיו שנמצא שם. אתם באמת יודעים.

השתמשו באינטואיציה שלכם, כדי לראות אם אני צודק או לא, בואו אתי מאוחר יותר, בשעה שנחצה את הגשר הזה, למקום רב מימדי, שיעתיק את נשימתכם - אם תאפשרו זאת, כאשר תראו את עצמכם בדרך אחרת - אם תאפשרו לעצמכם,

 

אני אשוב,

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

ימי רביעי של ריפוי 4 - המלכות של התודעה - אוקטובר 2020

קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי,

 

אני יודע באמת היכן אני, מי נמצא כאן, מי צופה. זה קשה עבור רבים, ועדיין אתם נותנים שוב הכרה לחיבור הזה, אפילו בין תאומים בחלקים שונים על הפלנטה, כאשר תאום אחד חווה משהו, גם התאום השני חווה לעתים קרובות, או לפחות מרגיש משהו, ולאחר הם יכולים להשוות רשמים. אם כך מדוע נבצר מכם להבין שהרוח לא תכיר אותכם בשעה שאתם צופים בכך כעת?

אנחנו מכירים אתכם, באמת אנחנו מכירים. הכוונה לצפות בכך, להנות מהתקשור ולגלות מה ייאמר בו, ידועים לרוח. עליכם לדעת דברים כה רבים, כמו סיבוב מתג, יקרים. אפילו צפייה בתכנית הזו היא כמו סיבוב מתג, מכיוון שהכוונה נמצאת שם עבורכם לחוות את האהבה, החמלה.

 

בסדרות פגישות הריפוי האלו ישנם אלה הצופים בכך, ובאופן די מעניין, הם מתנתקים מהמרכיב הרוחני. לפעמים הם ידלגו לגמרי על התקשורים, ובמקרה זה הם לא ישמעו את התקשור הזה, ורק יעברו לסוף. הם יאמרו שהם בני אדם עם בחירה חופשית ובאמת מבינים שתודעה יכולה לשנות את התאי.

הם מרגישים משהו במדיטציה של 'מעגל הריפוי' שאנחנו עושים, ובתוך זה הם מאוד מודעים לחציית הגשר ההוא, המעבר דרך האובך, וכל הדברים, והצעידה לתוך מקום רב מימדי שהם אינם נותנים הכרה בהכרח, כנשמתם, אולם אומרים שזה המקום בו יוכלו לדבר עם כל התאים שלהם ותודעתם תוכל לעשות דברים שלא יכלה לעשות לפני כן.

 

השאלה היא זו: האם באמת תוכלו לרפא את גופכם ולהיות, אולי, אפילו אתאיסט? כלומר, ללא אמונה כלשהי ב'רוח'? והתשובה היא 'כן', וזה 'כן' מכיוון שבראש וראשונה תודעה מרפאת. לא אמרנו שתודעה יחד עם מערכת עקרונות מרפאת, או שתודעה יחד עם מערכת אמונה באלוהי מרפאת, תודה מרפאת. וזה אוניברסלי.

אתם יכולים לקחת כל תמצית של הומאופתיה שהיא אות לגופכם, שנעשתה על ידי תודעה ביצירת התמצית, והיא אינה שואלת מהי מערכת האמונה שלכם, היא הולכת היישר למרכז הריפוי.

 

אם כך, הבה נדבר על כך רק לרגע. ואתם תאמרו שאינכם מבינים זאת ותשאלו אותי מדוע אני הולך לכיוון הזה.. ברצוני לגרום לכם להיות מודעים שכל מי שצופה בתכנית הזו, אין זה משנה מהי מערכת האמונה שלכם, או אפילו אם אין לכם אחת כזו, יכול ללכת למקום הזה, שהוא שלכם ללכת לשם, ולעשות את הדברים המופלאים שעליכם לעשותם.

 

אולם הבה נשוב לזה ששאל זאת. הוא אומר לי שהוא אינו בטוח שהוא אפילו מאמין בי, אולם הוא אוהב את המדיטציות ואוהב ללכת למקום שאנחנו הולכים אליו וזה עובד עבורו, אולם הוא אינו מאמין באל. והוא שואל האם הוא בסדר עם זה? והתשובה היא, לחלוטין בסדר. אתם תמיד בסדר בעיניו של זה שאינכם מאמינים בו [קריון מצחקק בהנאה..] ואהבת האל, שאינכם רואים או מכירים בה, היא תמיד טהורה עבורכם, תמיד ידה מושטת עבורכם במקרה ותבחרו לשנות את דעתכם. אולם יקרים, הריפוי הזה הוא שלכם, אם תבחרו בכך. אולם הוא אינו שלם.

 

אפשרו לי לתאר בפניכם את המטפורות של אלה ששאלו אודות זה, ושאינם בהכרח רוצים להשתתף במערכת אמונה שהיא מטאפיסית או כל מערכת אמונה, הם רק רוצים לעבוד עם תודעתם שלהם והמבנה התאי שלהם.

הדוגמא הטובה ביותר שמסרתי בעבר היא שבאופן כלשהו, המדיטציה הזו היא 'אתם' שניתן לכם מטוס מדגם 747 עם טייסים ודלק, וזה ניתן לכם לכל החיים. ואתם כה נרגשים, ואתם נכנסים לכלי הטייס הזה והוא כולו שלכם, הטייסים מוכנים להמריא, ואתם אומרים 'הבה נצא', ואז אתם משייטים במעלה ובמורד מסלול ההמראה לכל החיים [קריון מצחקק בהנאה..]

אני חושב שאתם מבינים זאת, מכיוון שאפילו לא ידעתם שאתם יכולים לעוף... או שלא האמנתם בתעופה. איזו מכונה יפה, ועד כמה מהר היא יכולה לנוע במעלה או במורד מסלול ההמראה הזה, והאין זה יפה, כל העוצמה הזו. ובאמת, כל העוצמה הזו, כל התודעה הזו, הן שלכם. אולם יקרים, ללא המרכיב הרוחני, אתם רק נוסעים במעלה ובמורד מסלול ההרצה.

 

דוגמא נוספת שמסרתי היא שאתם נכנסים למבנה, מבנה של ריפוי, דומה מאוד יתכן, למקדש שנלך אליו מאוחר יותר. ואתם נכנסים עם הגישה שיש לכם, ומסביבכם ישנם הכלים לריפוי, כמו שהם נמצאים במקום אליו אני לוקח אתכם ב'מעגל ה 12'. ואתם אפילו מבינים את המבנה והפרקטלים של ה 12 מכיוון שזה אינו בהכרח משהו שהוא רק רוחני. הרעיון שהפיסיקה היא ב 12 וכל זה יכול להיות מדעי ולא לערב לעולם את הרוחני, אם תבחרו.

הבה נאמר שאתם נכנסים למבנה הזה וישנו כלי אחרי כלי ואתם מתחילים להשתמש בהם ולקבל תוצאות ואתם אומרים שזה עובד, התודעה שלכם עובדת, אתם מתחילים לרפא את גופכם ולהרגיש טוב יותר, ואתם יוצאים מהפחד וכל הדברים האלה, ואינכם זקוקים יותר לשום דבר אחר..

ואז, יום אחד, אתם מגלים את המעלית...

השתמשנו בדוגמא הזו בעבר, בתקשור, במשל.

גיליתם את המעלית, והבנתם שקיימות 80 קומות מעליכם עם כלים לריפוי. אולם המעלית נושאת את שמכם, ואומרת את נשמתכם, ואומרת שהבורא היוצר אוהב אתכם ועל הדלת ישנה לוחית - 'אהבת האל עבורכם'. האם אתם רוצים לעלות במעלית, או שאינכם רוצים? וזה, בני אדם יקרים, היא בחירה חופשית. כך שבאמת, אתם יכולים לפתור את החידה הזו בכל דרך שתרצו, ואתם זוכים לכבוד, ואין זה משנה כיצד אתם בוחרים לפתור זאת. אתם באמת זוכים לכבוד.

אין כל חוקים להתנהגות במיקבץ של איכות הרוחניות, במה שאתם מאמינים, עד כמה אתם מאמינים, או עד כמה חזק אתם מאמינים בכך. הבורא היוצר אוהב אתכם ללא כל קשר לזה, זה ללא תנאי, יקרים, לחלוטין ולגמרי ללא תנאי.

 

כאשר נגיע ל'מעגל ה 12' מאוחר יותר הלילה, ברצוני להישאר יותר זמן על הכסא. ועל מנת לעשות זאת, עכשיו, הבה נדון מעט יותר אודות האובך, מכיוון שכאשר נתחיל מאוחר יותר, אנחנו נלך היישר לגשר. מכיוון שברצוני שתחוו זמן ארוך יותר באצטדיון שאתם בתוכו במהלך החלק של הריפוי.

הבה נחזור על מה שאנחנו עושים באופן נורמלי במעגל הריפוי עצמו. זה מתחיל עם גשר, זה תמיד כך, והיו תמיד שאלות אודות הגשר - האם עליכם לחצות גשר על מנת ללכת לאותו מקום, אתה תמיד חוצה את הגשר, קריון - האם זה רעיון נחוץ או עיקרון, או אקסיומה כאשר נעים למקום רב מימדי?

והתשובה היא 'לא', זה אינו חייב להיות בכל פעם, אולם זה מייצג, יקרים, אתכם הפותחים דלת, דלת למקום בו תפעלו באופן שונה, תהיו שונים, תחושו דברים שאינכם חשים באופן נורמלי, זה כמעט כמו מקום קדוש, מקדש אליו אתם הולכים להיות ולעשות משהו מסוים. עבור רבים מכם זה כמו ללכת למקום בו אתם סוגדים, אתם מקדישים, אתם לינאריים מספיק בכדי להקדיש את המקומות האלה עבור הדברים האלה. כך שהגשר מייצג את הדלת ההיא. ואנחנו תמיד הולכים לשם.

זה אינו נחוץ עבורכם ועבור המדיטציות שלכם לחצות את הגשר, ללכת לאובך. חלק מכם יכולים למצמץ בעין ולהיות במקום הקסום הזה באופן מיידי.

אולם סדרה מסוימת זו של תכניות שרבים כל כך צופים בה, וישנם אלה שרק מגיעים אליה, זקוקים לדעת שהגשר הוא ייצוג של מעבר מן המימדיות הלינארית הידועה שאתם מהלכים בה, למקום שהוא אינו ידוע. וזה תמיד יהיה שם, בכל מדיטציה של ה'מעגל של ה 12'.

מה שאנחנו גם מספרים לכם שהגשר משנה את צורתו, והתהום שהוא עובר מעליה שונה עבורכם בכל פעם,

וזוהי מטפורה שאתם נינוחים עם הגשר, או שזה מייצג חצייה שהיא אישית.

וכבר אמרנו לפני כן, האם הגשר נועד לאדם אחד שיצעד עליו, האם הוא עבור תנועת מכוניות, האם הוא עבור רכבת, [קריון מצחקק בהנאה..] האם אתם נוסעים ברכבת? האם אתם באחת מהמכוניות הרבות? זהו סימן סמלי על האופן בו אתם חושבים על המעבר עם עצמכם לעבר הבלתי ידוע? האם עליכם להיות מוקפים בכלי רכב על מנת לעשות זאת או שאתם יכולים פשוט לחצות אותו בהליכה? כמובן שהתשובה היא, שאנחנו מזמינים אתכם להיות לבדכם, ואפילו לחלוץ את נעליכם.

 

ואז אנחנו מעמידים אתכם בפני החומה, שהיא אובך, והאובך המסוים הזה מייצג את המגן, את החומה, את הצעד הסופי בו אנחנו אומרים לכם שאל תעשו זאת, אלא אם כן אתם מתכוונים לכך. אתם הולכים לעבר חלק שלכם שאינכם יודעים שיש לכם, החלק הרב מימדי, החלק שמאפשר לכם להיות בשני מקומות בעת ובעונה אחת. כמו הדמיות, בהן אתם יכולים לשבת בכסא במימד השלישי, ולהיות במימד הזה ובאותו הזמן, להיות מקום אחר באופן שלם, לגמרי. אינכם מפרידים את עצמכם, חלק מכם אינו נשאר באותו המקום, וחלק הולך למקום האחר. האופן בו זה פועל, יקרים, ברב מימדיות, הוא שהכל עובר, כל החלקים עוברים ואתם נמצאים באמת שני מקומות באותו הזמן. אתם עדיין יכולים להרגיש את הטמפרטורה בחדר בו אתם יושבים, אולם באותו הזמן אתם מרגישים משהו אחר - את רוח אהבתו של האל, כאשר אתם הולכים לתוך נשמתכם ואתם חווים משהו שיתכן ולא חוויתם מעולם בעבר.

 

אנחנו מוסרים לכם את כל זה עכשיו, מכיוון שמאוחר יותר הלילה, נעשה את הקטע הזה די קצר, וננוע לתוך המקום הקסום הזה, ונתבונן בו מעט קרוב יותר, ונבלה יותר זמן בכסא, בו כל הדברים אפשריים, מכיוון שהתודעה היא רשת וגם אהבת האל נמצאת שם.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020