Light Connections
 
 

 

שנת 2021 - שנת הגילוי - ינואר 2021

קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי.

 

זו אינה רק סמליות שה '1.1' הוא התחלה חדשה. ישנן דרכים רבות לפרש את הנומרולוגיה של ה '1.1'. אחת מהן היא זו: זה תמיד 'מספר מאסטר' 11, ו 11 הוא באמת, הארה. כך שאתם עשויים לומר שכל יום ראשון בשנה - 1, לכל אירוע של '1.1' - אם יש לכם כזה - יהיה אותו סוג של אנרגיה, וזה יהיה התחלה, התחלה חדשה.

זה 1, לא רק התחלה חדשה, זה 1 כפול - '1.1', וזה גם כמובן 'מספר מאסטר' שמשמעותו שזה מספר מאוד חשוב, לא רק מספר רגיל.

ישנם כמה מספרים, עם זאת, שהם בולטים. ואחד מהם הוא 5, שמשמעותו שינוי.

 

השנה האחרונה הזו, 2020, היא שנה שדיברנו אודותיה שוב ושוב. שותפי (לי קרול, ת.ג.) נשאל לגביה, וזה בעקבות מה שאתם יודעים, כנגיף.

יהיו אלה בעתיד, שיזכרו את שנת 2020 תקועה בדעתם בצורה מאוד מאוד חיה כזמנים בהם הכל השתנה.

ספרנו לכם בעבר בתקשורים רבים אודות המשמעות של זה, מדוע זה התרחש, ומדוע כעת. גם אתגרנו אתכם לחשוב על כך שהנגיף המסויים הזה, הדרך בה התייחסו אליו ומה שהתרחש - באמת אינו מתאים למצב.

נגיפים היו כאן במשך זמן רב, חלקם פעילים מאוד, חלקם מסוכנים מאוד. היו לכם כמה מהם ואתם אפילו יודעים את שמותיהם. ישנם כל הזמן עד 20,000 אנשים באויר הטסים בין מדינות. מהם הסיכויים שלעולם לא היתה לכם מגיפה עד עכשיו? זה לחלוטין אינו מתאים למצב, זה מנוגד לאינטואיציה של כל דבר שהיה במקומו או שחוויתם. הפלנטה שלכם היתה בשלה לכך כל הזמן, ועם זאת, זו היתה השנה, שנת 2020, וזה התחיל מוקדם, ועתה זה מסתיים.

אנשים שאלו אותי לו יכולתי לראות מה נמצא ב'שדה' - הרי מה הלאה, מה בהמשך?

בעוד רגע אכנה שנה זו בשם, והשם שאעניק לה יספר רבות, מכיוון מה שאספר לכם שנמצא ב'שדה'. השאלה הראשונה שרבים כל כך שואלים היא, מתי זה כבר ייגמר.. אפילו בשעה שאנחנו מדברים ב '1.1', זה עדיין נמצא שם.

והתשובה היא, בשנת 2021 האור באמת יגיע, קצה המנהרה יתגלה, יהיו עוד נושאים, יהיו עוד מזימות וקנוניות, יהיו עוד קשיים. אולם בסופו של דבר יהיה לכם 'נורמלי חדש'. זה מגיע יקרים, ואתם יודעים זאת. אם תתבוננו באסטרולוגיה שכמעט תמיד מעניקה רמזים לתודעה האנושית, לפעילות האנושית, מעין מפת דרכים שאתם יכולים להתבונן או שלא להתבונן בה, על פי בחירתכם - הביטו בחודשים של מרץ ואפריל כמעט כמו חגיגה שמגיעה, משנת 2020. אלה הזמנים שאני חוזה שיתחילו לגרום לשינוי מ'הנורמלי הישן' ל'נורמלי החדש'. ו'הנורמלי החדש' עומד להיות באמת משהו, יקרים. למדתם הרבה בשנת 2020 ועד כה אינכם באמת יודעים מה שלמדתם מכיוון שטרם ראיתם את התגליות שתעשו. והתגליות שאתם עומדים לגלות הן מרובות.

 

כאשר אתם עוצרים את העולם, ועוצרים את הכלכלות, ומשנים את הכל - זה מתחיל לחשוף דברים שמעולם לא נחשפו. מכיוון שכאשר עוצרים את מה שתמיד היה ועבד ופעל בצורה מסוימת, נראה שהדברים מהסוג הזה צפים אל פני השטח. במיוחד כאשר קיימת חברה שמדברת בינה לבין עצמה באופן סדיר - אנחנו מדברים על המדיה החברתית, אנחנו מדברים על הדרכים בהן אתם יוצרים תקשורת כאשר מעט מאוד יכול להישאר כסוד.

והנה מגיעים סודות. 'זה' קרה כל הזמן, או 'זה' קרה כל הזמן, אולם כאשר עצרתם לא ראיתם זאת, ועכשיו אתם כן רואים. ותגובתכם תהיה שדברים אלה חייבים להשתנות.

אתם כבר רואים חלק מהשינויים, חלק מהתגובות, וחלק מאי השקט החברתי לגבי דברים שהם כבר בפעולה ושלא ישובו לדרך בה הם היו. יקרים, ישנם דברים רבים שעומדים להשתנות ושיישארו כך, ואלו הן חדשות טובות! והכל בעקבות שנת 2020 ...

 

אחד הדברים הגדולים ביותר יהיה תחילתו של הגילוי לגבי הנגיף, כיצד הוא 'נהיה' - עדיין אינכם יודעים את הסיפור כולו. לא את הסיפור האמיתי. ומה קרה לאחר מכן - האם טיפלו או שלא טיפלו בזה כהלכה? האם תעשו אותו דבר בפעם הבאה? האם עליכם להגיע לסגר מלא או שעליכם פשוט להגן על אלה הזקוקים להגנה? כל הדברים האלה יהיו גילויים, חוכמה, ודרך להתגבר על כך במידה וזה יקרה שוב. זה יטביע את חותמו בפחד על חלק מהאנשים - התכוננו לכך. אמרתי בעבר שיהיו אלה שיעטו מסכות למשך שארית ימי חייהם מכיוון שהם פוחדים כעת מכל דבר, מכל חיידק או בקטריה, מכיוון שזה השאיר בהם חותם כזה, והם איבדו חברים בעקבות מה שהיה. זה משהו שאנשים ימשיכו לשאת איתם בדרך כזו שיועצים יעבדו על כך איתם במשך זמן רב.

 

אולם הדברים הגדולים שאתם עומדים לראות הם הגילויים של אמת שלא ידעתם אודותיה. אמרתי זאת בעבר, ואמרתי זאת כאשר זה רק התחיל - ממשלות עשויות להשתנות בעקבות מה שאתם עומדים לגלות. סודות ייחשפו ויתגלו, חוסר תפקודים יתחילו להיראות.

אתם עשויים לומר שקיים חוסר תפקוד כל הזמן, ושזה ימשיך כך. זה מה שיתגלה כשונה. אתם תרצו פתרונות. זהו הזמן לפתרון.

אולם השם שאעניק לשנה הזו - אני תמיד מעניק שם לכל שנה, יקרים - הוא 'גילוי'. ישבתי בכסא בחודש דצמבר בשנת 2019 והענקתי לשנת 2020 את השם 'שנה של שינוי' [קריון מצחקק בהנאה..]. השנה הזו, שנת 2021 תהיה 'השנה של הגילוי', כפי שתראו.

יהיו דברים רבים טובים שייחשפו ויגלו את עצמם, לא בהכרח יהיו טובים כאשר הם יתגלו, אולם טובים בשל הפתרונות שתיצרו. יגיע הרבה כתוצאה מהקורונה, שלא ציפיתם לו ושישנה את הפלנטה הזו. זה קורה, יקרים, לאחר שנת 2012, במהלך האנרגיה החדשה, במהלך תודעה חדשה, כך שסוף סוף תוכלו לראות את הדברים כפי שהיו, ולערוך את ההתאמות ההולמות. התודעה מתחילה להתרומם, והאנושות הרגילה מתחילה להרים את הרף לגבי מה שאנשים ירצו, יצפו לו, ויצרו, משליכים את מה שאינו פועל ומצליח, ומשאירים את מה שכן פועל.

 

זהו זמן טוב לחגוג את השנה החדשה הזו של הארה.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020