Light Connections
 
 

 

זה בדנ"א - יוני 2008

קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי

 

כמה מכם ירגישו באחות או אח המדברים אליכם עכשיו, מכיוון שיום זה הוא יום של הוראה. הוא יבהיר כמה מהמסרים המורכבים שנתנו לכם במשך שנה. הוא יחשוף תכונות מהמימד השלישי, כך שתהיינה ברורות לכם יותר, על מנת שניתן יהיה ניתן ללמד אותן בסינכרוניות. באופן המסונכרן הזה, זה יהפוך לליניארי, וזה זמן לכל מערך המסר להיראות ולהיאמר.

 

לפני שנתחיל בהוראה, ברצוני לומר: מבורך הוא האדם שיוצא אדיש ממקום זה. מבורך הוא האדם שאינו מאמין לאף מילה אחת מכל אלה, ושהוא עיוור לאור שאנו מלמדים, משום שמספר זהה של מלאכים יוצא עמו, כמספר המלאכים היוצאים עמכם. אין מדובר בנכון או לא נכון לגבי מי שמאמץ או שאינו מאמץ את הדברים האלה. מדובר פשוט באנרגיה של המידע ובבחירה החופשית שיש כאן. כל אחד מכם אהוב מאוד, משום שאתם חלק של האל. אני יודע מי נמצא כאן. אני מכיר את השמות של הנמצאים כאן ... שמות רוחניים שאנו שרים באור. זהו שמו של 'העצמי הגבוה' שלכם.

 

ברצוני להתקדם בהוראה ואני עומד לתת עכשיו לשותפי (לי קרול, ת.ג) מידע שהוא אינו מצפה לו. מה שיילמד הערב בתקשור יילמד גם בהרצאה בעתיד. מה שאני אומר לשותפי, כך שכולם ישמעו, הוא שברצוני שהוא יפתח את המידע הזה וילמד אותו, כך שאנשים אחרים ישמעו אותו לא במסגרת תקשור, וכך הוא לא יהיה כה מסתורי.

במימד השלישי, לאדם המלמד אדם אחר תהיה הצלחה רבה הרבה יותר מכפי שאוכל אי פעם ללמד אותו במצב תקשור זה. לכן אני ממזג לתוכו את הידע ואת העוצמה ללמד זאת באופן ברור ותמציתי.

היום אנחנו מלמדים את עוצמתן של הרשומות האקאשיות. רמזנו לכך. סיפרנו לכם קטעי מידע לגבי נושא זה. נתנו לכם כמה רמזים לגבי המשמעות שלו, וכעת ברצוני לחשוף את הסיפור.

 

סיפרנו לכם בעבר על אנרגיה שמגיעה אתכם, שהיא הרשומות האקאשיות. כבר שמעתם את המונח הזה - ההגדרה שלהן היא תיעוד, אנרגיה שמייצגת את כל שקיים. הרשומות האקאשיות הן תיעוד של כל שהיה, ויותר. התפישה של הרשומות האקאשיות מייצגת את כל הקיים ואת הפוטנציאלים של כל שיכול להיות. במימד השלישי, הרשומות האקאשיות הן ארכיון של דברים שהוגשמו. אולם - וקשה להסביר זאת - הן גם תיעוד של דברים פוטנציאלים שלא התגשמו.

 

קיימים שני סוגים של רשומות אקאשיות: האחד עולמי והשני אישי. העולמי מוכל במקום עליו דיברנו פעמים כה רבות בשנה האחרונה - מערת הבריאה. זהו מקום פיסי על הפלנטה, מלא באנרגיית קריסטל. ניתן לומר שלכל אדם ששומע או שקורא את הדברים האלה יש קריסטל באותה מערה. אין זה מדויק לגמרי מבחינה בין מימדית, אולם זה ההסבר הטוב ביותר שאנחנו יכולים לתת לכם במימד השלישי. כך קל לכם לדמיין זאת. לכל אחד מכם יש חפץ פיסי במקום מופלא זה שהוא מקודש, שהוא קריסטלי, ושהוא נשאר על הפלנטה לאחר שאתם עוזבים.

 

החלק הקשה בהסבר הוא שקריסטל זה הוא חסר זמן. כלומר, הוא נושא עמו את האנרגיה המהותית של 'העצמי הגבוה' שלכם כאשר אתם כאן על הפלנטה. וכאשר אינכם כאן, האנרגיה של חפץ זה נותרת על גבי הרשת הקריסטלית, שהיא עולמית. כל מה שאי פעם הייתם על הפלנטה נספג ברשת הזו ומחלחל לתוכה. לכן, ניתן לומר שברמה מסויימת, 'העצמי הגבוה' שלכם שוכן עדיין בכדור הארץ. דבר זה מסביר גם כיצד אדם יכול 'לדבר אל המתים' מכיוון שבמצב חסר זמן, כל מי שאי פעם חי עדיין נמצא כאן, בתוך הקריסטליות.

 

הסוג הראשון של התיעוד האקאשי - באים והולכים

 

כאשר אתם מגיעים אל הפלנטה הזאת, אתם מפעילים את המבנה הקריסטלי האישי הייחודי זה ו'העצמי הגבוה' שלכם הופך לאחראי - למשגיח - של הקריסטל הזה כאשר אתם כאן. 'העצמי הגבוה' של כל אדם נמצא תמיד בצד המעטה שלי, אולם יש לו 'זרועות', שמאפשרות לחלקים ולפיסות שלו לקיים ממשק אתכם ועם הפלנטה. אלה הם החלקים עמם אתם יוצרים קשר כאשר אתם עושים מדיטציה. ברגע שאתם מגיעים לכדור הארץ, האנרגיה של 'העצמי הגבוה' מתחברת לכדור הארץ לכל זמן קיומו.

 

החיים שאתם חיים עכשיו נחרטים על גבי המבנה הקריסטלי. ההחלטות שאתם מקבלים, החלטות רוחניות ואחרות, כל הדברים שאתם חווים, מה שאתם עוברים כבני אדם - הכול מוטבע על גבי הקריסטל הזה.

תכונות המבנים הקריסטליים ידועות היטב למדע. זהו מינרל שיש לו מבנה אטומי, שהוא בעל סדר אטומי ארוך טווח. הדבר יוצר תכונה ייחודית שהתגלתה בשלב מוקדם, וזהו הזיכרון. במקרה שלנו מדובר בהרבה מעבר למה שהמדע שלכם יגלה אי פעם ... מבנה קריסטלי שמכיל שיעורי חיים מקודשים, ידע וזיכרון. מה שאינכם תופשים, או מבינים במימד השלישי, הוא שלקריסטל יש גם פוטנציאל של העתיד הטבוע בתוכו. קשה להסביר זאת, אבל בואו לא נסבך את הדברים לעת עתה.

אתם חיים את חייכם על כדור הארץ. כאשר אתם מסיימים וחווים את המוות - שאנחנו מכנים בשם 'מעבר', אתם חוזרים לרגע למערת הבריאה. בנקודה זו, כל שחוויתם ושלמדתם נחתם בתוך החפץ הקריסטלי הזה, ואז המהות הארצית והחלק המקודש האישי של 'העצמי הגבוה' שלכם עוזבים את הפלנטה.

 

תוכלו לומר אולי שתיעוד קריסטלי זה דומה לטבעות של עץ בין ממדי. הוא עוטה על עצמו יחידת חיים אחת בכל פעם, כל שלמדתם וכל מה שהדנ"א שלכם אסף. הדבר משמעותי הרבה יותר מכפי שאתם חושבים, מכיוון שהשינויים שהתרחשו במודעות שלכם, אם בכלל, נותרים על הפלנטה הזאת בצורה של שינוי רטט. הם נותרים כאן לטובת שאר האוכלוסייה, מכיוון שהם מוצבים על גבי הרשת הקריסטלית של כדור הארץ עצמו. לכן, ניתן לומר שכדור הארץ עצמו מהדהד ברטט שלכם... מן העבר ומן ההווה.

דבר אינו מבוזבז; דבר אינו אובד, בני אדם יקרים. מה שאתם עושים כאן - נשאר כאן. כל הדברים שעשיתם, כל ההחלטות, כל ההארות, האהבה, השמחה, הדרמה והצער... אינם רק עבורכם, הם גם בשביל כדור הארץ. לכן, הרטט של כדור הארץ עצמו מורכב מטריליונים של יחידות חיים של אנרגיה שנבראו על ידי האנושות במשך כ 50,000 שנים.

זו אינה כמוסת זמן, מכיוון שהיא פעילה כל הזמן. כמוסת זמן היא פסיבית. דברים בין מימדיים הם תמיד ב'הווה' ולכן, אין 'חותמת זמן' על שום דבר מכל אלה. הוא פשוט קיים והפלנטה רואה זאת תמיד כמשהו עכשווי. משמעות הדבר היא שכל מה שאתם חווים עדיין נחווה ועכשווי.

 

לאחר תקופת זמן, אתם יכולים לשוב ולבקר בכדור הארץ. רובכם עושים זאת, משום שיחידת חיים על הפלנטה היא כיום בחיי התוכנית הגדולה יותר. התכנית הגדולה יותר היא סקירה כוללת של מאות מיחידות חייכם, והרוח רואה אתכם לא כאדם בחיים האלה, אלא כישות מקודשת, חסרת זמן שהיא חלק ממשפחת האל, הפועלת למען כדור הארץ, שהייתה כאן פעמים רבות בגלגולים שונים או ב'ביטויים שונים של אנרגיה קארמתית'. קשה לכם מאוד להבין ולקבל זאת, משום שאתם חושבים שהחיים מתחילים בלידה ומסתיימים במוות. אין הדבר נכון יותר מתפישה הגורסת שהחיים מתחילים בזריחה ומסתיימים בשקיעה. הם ממשיכים וממשיכים, וכל יחידת חיים היא כיום בחיים הגדולים יותר. אתם ממשיכים להתעורר ולישון ... שוב ושוב.

אתם מכנים תהליך זה 'גלגול נשמות'. ביטוי של 'העצמי הגבוה' שלכם חוזר אל כדור הארץ. דרך אגב, זה אותו 'עצמי גבוה'. חשבו על כך לרגע... חיים רבים, פרצופים רבים, משני המינים...ואותו 'עצמי גבוה'. הוא מגיע כפי שעשה בעבר ומניח את האנרגיה החדשה כתוספת התחלתית בקריסטל שלכם. אז אתם נולדים על הפלנטה ואתם ממשיכים במסע כמישהו אחר כביכול. ואתם חיים את החיים האלה. כאשר אתם מסיימים, מה שחוויתם ולמדתם הופך לטבעת על גבי הקריסטל. במשך הזמן, מבנה קריסטלי מקודש זה מוטבע במאות טבעות של גלגולים, של יחידות החיים שלכם. 'עצמי גבוה' אחד, גלגולים רבים, שמות ופנים רבים... כולם 'אתם'. זו המהות של מערת הבריאה ותהליך הרשת הקריסטלית. כך זה פועל. כל מה שאתם עושים נשאר כאן על הפלנטה ותורם לאנרגיה של האנושות שתבוא בעקבותיכם.

 

זו תמצית התיעוד האקאשי במערת הבריאה. החלק שקשה להסביר הוא כיצד הוא מכיל גם את העתיד. מכיוון שכל הפוטנציאלים של החיים שאפשר שחייתם נמצאים אף הם על גבי הרשת הקריסטלית. והדבר מסייע להציב את מי שתהיו בפעם הבאה. איני יכול להסביר זאת ולכן לא אנסה, מעבר לומר שקיימת תכלית לכל הדברים האלה. רבים כינו זאת בשם קארמה - המשכיות של עניינים בלתי גמורים, בדומה ליום שבו אתם מתעוררים למטלות האתמול שלא ביצעתם או שלא הספקתם לסיים אותן. המטלות ממתינות לכם... הן העתיד. אולם במקרה של אנרגיה בין ממדית, הן תמיד היו שם, וישפיעו על מה שתעשו כאשר תתעוררו.

 

הסוג השני של התיעוד האקאשי

 

כעת, נעבור להוראה של היום. קיים סוג אחר של תיעוד אקאשי, הסוג השני. קיים 'מיני' תיעוד אקאשי שמתרחש בדנ"א שלכם עצמו בזמן הלידה. הוא מעוצב ברחם וניתן בלידה. זה התיעוד האקאשי של מי שאתם ומי שהייתם על כדור הארץ. הוא מכיל גם את הפוטנציאלים של מה שאתם עשויים לעשות, הנישאים בתוך הרבדים של הדנ"א שבתוככם. הוא נשמע אולי זהה לתיעוד הקריסטלי שבמערת הבריאה, אולם זה אינו כך. התיעוד במערה מיועד לאנושות כולה. הוא מחובר לרשת הקריסטלית של כדור הארץ. מטרת התיעוד שבדנ"א שלכם היא אישית: גילוי, מודעות, קארמה ושיעורי חיים אישיים.

 

זה אזוטרי. זה אפילו מוזר בעיניכם, נכון? כמה יאמרו אפילו שזה בלתי-יאומן שבדנ"א שלכם מצוי תיעוד של מי שהייתם אי פעם. הבה נדבר על כך. אנחנו עומדים לדבר על האופן שבו הדבר משפיע עליכם. אנחנו עומדים לדבר על המשמעות של תיעוד זה. את כל הדברים הללו אנחנו מעניקים לכם במסגרת זמן מצומצמת, הם דחוסים למסר של יום זה .

 

כמה מכם אומרים שאני עומד ללמד אתכם את העובדה שאתם מגיעים עם אנרגיות רבות מן העבר. אולם מה בנוגע למי שמגיע זו הפעם הראשונה לכדור הארץ? אפשר לומר שיש לו קריסטל ללא טבעות. אין לו אנרגיה של ביטוי מן העבר, אין לו התנסויות קודמות על כדור הארץ. מה בנוגע לכך? מה קורה אז?

ובכן, זו שאלה הגיונית מאוד. קיימת אנרגיה ידועה מאוד של הנשמה החדשה שייחודית לפלנטה. רובכם חוויתם זאת. כמו כן, ישנו נשמות חדשות רבות!

דעו שקריון מודע מאוד להתקדמות המעריכית, כלומר שמספר בני האדם על הפלנטה גדל באופן אקספוננציאלי. ככל שהאוכלוסייה גדלה, משמעות הדבר היא, בני אדם יקרים, שיש 'עולים חדשים' רבים מאוד. אין זה משנה מה יהיה אחוז הנשמות העתיקות - קיים אחוז גבוה אף יותר של אלה שלא היו כאן בעבר מעולם. אנחנו יודעים זאת. זה חלק מהתכנית ומהאנרגיה של כדור הארץ. לכן מסר זה אינו חל על אלה שמעולם לא היו כאן. בזמנים אחרים, דנו בתכונות של הנשמות החדשות. אולם אתם מעבר לזה .

 

אני יודע היכן אני, במקום זה ששמו קלואונה, במדינה זו ששמה קנדה. אני מדבר על כך עכשיו למען אלה שיקראו זאת לאחר מכן. בחדר זה של הנוכחים בזמן אמיתי, אין אף נשמה חדשה. כולכם הייתם כאן בעבר. לכן, מסר זה תמציתי ויעיל לכל הנמצאים בחדר. אין כאן אף אחד שהמסר הזה אינו חל עליו. יש כאן כמה אנשים שהם נשמות עתיקות מאוד, נשמות מקור עתיקות שמכונות למוריאנים. רבים מכם אינם למוריאנים, אולם אתם הגעתם למישור פלנטרי זה פעמים כה רבות שהרשת הקריסטלית מלאה בתיעודים שלכם. אתם נשמות עתיקות, אני מדבר אליכם עכשיו. הקשיבו, משום שזה חשוב לעובדי האור.

 

זה בדנ"א

 

ילד נולד והדנ"א נושא אנרגיות של הרשומות האקאשיות היישר אל האישיות שלו. כולם יכולים לראות את האנרגיות האלו באופן מיידי.

הדבר הראשון שמתרחש הוא שארית קארמתית. קארמה היא אמיתית. כמה ממערכות האמונה העמוקות ביותר, שהן אזוטריות, מדברות על כך. כמה ממערכות האמונה העתיקות ביותר שיש לכם מלמדות תחילה על הקארמה. הן מכירות מערכת זו של כניסה ויציאה ומה המשמעות שלה.

לפני 19 שנים אמרנו לכם שקארמה היא אחד הדברים הראשונים שאתם יכולים לשנות באנרגיה חדשה זו. אמרנו לכם שעובד האור ישיל אותה אוטומטית כאשר יביע כוונה טהורה לנוע אל מודעות רבה יותר. אמרנו לכם שהיה זה 'השתלת הרשות להשיל את הקארמה' (הכוונה למה שכונה בזמנו 'השתל', ת.ג.) קארמה היא אנרגיה העוברת מיחידת חיים קודמת ביחס לשיעורים בלתי גמורים, שאף אחד מכם אינו צריך ללמוד הפעם. זו אחת המתנות של השינוי הגדול. אין הדבר בגדר חדשות.

במסגרת הדוגמה שלנו, הילד שנולד מקבל אותה. לרוב האנשים שנולדים היום יש קארמה, משום שלא חלף די זמן כדי לברוא קבוצת עובדי אור נטולי קארמה השבים ומתגלגלים. בדוגמה שלנו, בשלב מאוחר יותר הילד מחליט לבטל או שלא לבטל את הקארמה שלו. אם היא מבוטלת ביחידת חיים אחת, נושאים מרכזיים שקשורים לקארמה ישנה לא יעברו לגלגול הבא, ליחידת החיים הבאה.

 

מערך שיעורי החיים והאנרגיה של אישיות הילד מבוסס על התיעוד האקאשי הקריסטלי ומועבר לילד בלידתו. ניתן לומר שיום אחר מתחיל והאדם ממשיך ב'סיפור' הכולל שלו על כדור הארץ. הילד מתחיל לגדול, ודיברתי על כך בעבר. אומר שוב שהאמהות יסכימו, מכיוון שהן רואות שאין זה משנה מהיכן בא הילד, או מי היו הוריו... הילד לוקח על עצמו את התיעוד האקאשי ואת האנרגיה מיחידות חייו הקודמות. אימהות יודעות זאת, מכיוון שהן רואות ילדים הנולדים לאותם הורים שהם שונים ביותר אלה מאלה. האחד כשרוני, השני אינו כשרוני. לאחד יהיו פחדים, לאחר לא יהיו פחדים. בני אדם יקרים, ניתן להסביר זאת רק באמצעות מה שאני אומר לכם שקיים בדנ"א. הם מהדהדים לקול התיעוד האקאשי של העבר שלהם. הם מגיעים היישר ממערת הבריאה, שם הוטמעו תכונות יחידות החיים הקודמות שלהן אל תוך הדנ"א שלהם, והם מתחילים במסעם. בהתחשב בגנים, הם עשויים להידמות לאימא או לאבא, ולהיות אפילו בעלי כמה תכונות אישיות של הוריהם, אולם הנושאים העיקריים של חייהם, שיעורי החיים, נובעים מיחידות החיים הקודמות שלהם.

 

מה מקבלים כאשר מגיעים לכדור הארץ

 

פחד או היעדר פחד: כמות הפחד של האדם תלויה במה שלמד ובמה שעבר בעבר. אם הוא נשמה עתיקה, הוא חסר פחד בנוגע לחיים, משום שחווה את הפחדים הגדולים שוב ושוב. כמה הם לוחמים והם חזקים מאוד. הם נכנסים למצבים כאילו המציאות נמצאת בבעלותם. אילו היו כאן רק פעמים מעטות, פחות מ 30 -או 40 ,הם היו עדיין פוחדים. ישנם אלה שמגיעים מיחידת חיים מפחידה שבה כל מה שעשו היה לפחד. היה פחד בעת המוות שלהם ופחד בחייהם ואתם יכולים לראות זאת בעיניהם. הם פוחדים מהחיים עצמם.

אימהות בכל רחבי הפלנטה מבלות את רוב זמנן בניסיון לחלץ את ילדיהן מהפחד! הן אוהבות את ילדיהן ואינן יכולות להבין מדוע הם כה חוששים לגבי כל הדברים. אולם האימהות יודעות שהן לא בראו זאת. זה מגיע ממקום אחר .

 

תשוקות: צפו בילדים המפתחים את התשוקות האישיות שלהם. איזה סוגי מזון הם אוהבים, איזו מוזיקה הם אוהבים, כיצד הם אוהבים לשעשע את עצמם, מה מרגיע אותם, או מעצבן אותם או מכעיס אותם? הם כולם שונים מאוד ואינם קשורים בהכרח להורים הביולוגים. זה מעניין, והרשו לי לגלות לכם סוד: שימו לב לסוג המזון שהם אוהבים, משום שזה יספר לכם היכן הם היו. בחנו זאת משום שהדבר מגלה רבות בנוגע לדברים אליהם הדנ"א התרגל, ורוצה בהם שוב.

איזו מוזיקה הם אוהבים, מה מרגיע את נפשם, על מה הם מסתכלים, מה מושך אותם? הם כולם שונים, אולם הדברים מעוצבים על-ידי הדנ"א של הרשומות האקאשיות... מי שהם היו, מה למדו, ומה העבר הקריסטלי נותן להם. ילדים אוהבים את שיגעונות האופנה העכשוויים. נשמות חדשות פשוט הולכות עם הזרם ונהנות מכל הדברים החדשים, משום שזה הטיול הראשון שלהן. אחרות יתחילו כך, אולם במהרה יתעייפו משגעונות האופנה וילכו אל הדברים ש'קוראים להם מתוך הדנ"א שלהן'.

הדבר יכלול את כשרונות העבר ותחומי העניין מן העבר. רבים "נסוגים" מיד, להפתעת הסביבה הבוגרת. בתוך הדנ"א שלהם מצוי תיעוד של כל יחידות החיים הקודמות הגלגולים שלהם שמעצב את מי שהם עכשיו.

 

כשרון: יש להם כשרון או שאין להם כשרון. הם מוסיקליים או שאינם מוסיקליים. חלקם מגיעים מלאים בכשרונות! חלקם אמנים מלידה, פשוט נושאים עמם את מה שהרשומות האקאשיות העניקו להם ביחידת החיים הקודמת המיידית. בתוך הדנ"א מצויים יחידות חיים קודמות של ציור, צבעים, צורות ומוזיקה יפהפייה. חלקם מגיעים ככשרונות עילאיים, ובגיל שלוש או ארבע, עליהם רק למצוא פעם נוספת את המיומנות באצבעותיהם ולנגן או לפרוט על מיתרי הגיטרה. כמה מהם נמשכים מיד לכלים בהם נהגו לנגן, והכשרון שלהם רב הרבה יותר ממה שלמדו בפעם הזאת. כיצד תסבירו זאת? הרשומות האקאשיות מעצבות את כל זה.

 

אישיות: ככל שהילד גדל, האישיות שלו מעוצבת לכאורה על ידי הסביבה שלו, אולם לפעמים היא נעימה ולפעמים אינה נעימה. כהורים, לפעמים דומה שאין לכם כל שליטה, עשיתם הכל נכון ואתם עשויים לתהות מדוע הילד שלכם יצא כזה, מדוע לא יצא כמוכם, מדוע עליכם להילחם על מנת לגרום לו להבין משהו כהיגיון פשוט - הוא שונה לגמרי מכם או ממשפחתכם.

אחר כך, כבוגר, הוא עשוי לפנות לכיוון שלא ציפיתם לו ... לדברים שלא לימדתם אותו. אתם תתהו כיצד הילד שלכם יכול לעשות משהו נורא כל כך. ואחרים ישאלו האין זה מדהים שלילד שלכם יש תודעה מושלמת, הוא חושב כמוכם. לימדתם אותו כהלכה...

הרשו לי לומר לכם את האמת, בני אדם יקרים. הילדים שלכם הם לעתים קרובות ההורים שלכם מזמנים של העבר!

הם נכנסו אל תוך הקבוצה הקארמתית כדי להמשיך ללמד אתכם, וכדי שאתם תלמדו אותם. משפחות מתגלגלות בקבוצות למידה, בייחוד למידה נאורה. כלומר שקיימת מערכת של הארה. כלומר, בני אדם יקרים, שהגמול לעבודתכם על הפלנטה הזאת ייחרט במבנה הקריסטלי כפוטנציאל של מי שיוולד מכם בהמשך. לעתים קרובות למדי הילד הנאור רק קולט את מה שהוא לימד אתכם במקור... זוכר את חוויות העבר שלו ואת שיעורי החיים שלו עצמו. קל לכם לקחת על כך נקדות זכות, אולם האמת היא שלא אתם הענקתם לו זאת. זה מעגל הוראה של ילד להורה, הורה לילד.

משמעות הדבר היא שאתם, היושבים כאן, תאכלסו את הפלנטה הזאת בעובדי אור, אפילו אם הם אינם מאמינים במה שאתם מאמינים. הם יהיו ילדי אור. כלומר, הלבבות שלהם יהדהדו עם המידע שהיה לכם במבנה התאי שלכם. זה מה שאתם מעבירים להם. זה חלק מהמערכת. היא מורכבת.

זה צירוף של האנשים להם הם נולדו, ההחלטות שלהם בדרך קארמתית לגבי זהות הוריהם, מי שהם היו והאנרגיות שהם רוצים להמשיך ולחוות. אולם אומר לכם שהתשוקה והרשות נמצאות בדנ"א של שניכם. כאשר אתם חוזרים לצד האחר של המעטה, אתם בוחרים את המשפחה שלכם לביטוי הבא, ואתם יכולים לחזור ולומר שאתם רוצים להיות באותה משפחה, ולהמשיך בשושלת האור. זה רציני. זה קשה. זה יפהפה.

 

הילד כבר גדול... בוגר: הגדילה הסתיימה והנה הוא הבוגר. פחדים, תשוקות, עם כשרונות או ללא כשרונות, תכונות אישיות ופחדים בשלמותם. זה משותף לבני האדם. והנה החדשות הטובות: עד לנקודה זו, זה מה שאתם מקבלים, בני אדם יקרים, כמי שאתם. באופן אוטומטי, זה מי שאתם ואתם מתחילים לעבוד עם התכונות האלו. אתם מרגישים שאלה הם פני הדברים, זה נורמלי וטבעי... משהו שפשוט 'קיים' ולא ניתן לשנותו. והדבר היחיד שאנחנו אומרים לכם הוא, עד כמה אתם מהמימד השלישי! מכיוון שזו דרך המחשבה היחידה שלכם: זה מה שנפל בחלקכם הפעם, זה מה שקיבלתם וכאלה אתם, ואתם מתחילים לצעוד בדרך החיים ועובדים עם מה שיש...

 

היכולת הגדולה הבאה של האדם

 

במשך שנים הפסיכולוגים אמרו לכם שאתם יכולים למעשה לשנות את עצמכם באמצעות מחשבותיכם. אפילו מחוץ להקשר הרוחני, הם אומרים שכוחה של החשיבה החיובית יכול למעשה לשנות את חייכם. הם יודעים זאת. מדובר באנרגיה, והם צודקים. זה גם רמז למה ששגוי בחשיבה שלכם. האנרגיה החדשה הגיעה בשנת 1987. הרשת השתנתה והרשת הקריסטלית נעה. כדור הארץ עצמו רוטט היום באופן שונה מכפי שרטט אז. אמרנו לכם כאשר הגענו שאתם שיניתם את עתידכם. סיפרנו לכם על היכולות החדשות ועכשיו נתאר את אחת מהטובות ביותר שבהן. היא תמיד הייתה שם, אולם עכשיו היא גדולה יותר.

 

מדוע החלטתם שתאי גופכם יכולים לשלוט בכם? מדוע החלטתם שהגנים הביולוגיים שיש לכם הם נצחיים? מי אמר לכם זאת? הרשו לי לתת לכם תפישה של אנרגיה ישנה: "אני הוא/היא מי שלא אהיה". האל ברא אתכם בדרך זו מסיבה כלשהי ולכן תפיקו מכך את המיטב. תעשו כמיטב יכולתכם עם מה שניתן לכם. זה אינו נשמע גרוע כל כך, לכמה מכם זה נשמע בסדר גמור. עכשיו אומר זאת שוב: ברוכים הבאים לשינוי הבין ממדי, מכיוון שכל החשיבה של האדם יכולה להשתנות כך שתכלול את היכולות החדשות!

"אין זה משנה עם מה נולדתי. אני המושל/ת בביולוגיה שלי, במערכת החיסון שלי ובמודעות שלי. האל ברא אותי כיצור אלוהי המסוגל לתבוע לעצמו את אנרגיות העבר המצויות בתוך הרשומות האקאשיות שלי... ולשנות לחלוטין את הביולוגיה שלי, את מי שאני ואת העוצמות שלי, לכל דבר שארצה".

האם זה נשמע בלתי-אפשרי? יש היום מורים רציניים המלמדים את בני האדם כיצד 'לחשוב על הגן' (ברוס ליפטון, הביולוגיה של האמונה, ת.ג.) המדע הרפואי אומר לכם שהדנ"א שלכם אינו הגורל שלכם! (מאמר במגזין דיסקובר, ת.ג.) במילים אחרות, רעיון שלם זה מתגלה לכל האנושות, כיוון שהגיע הזמן.

 

הבה נדבר על החלק המקודש.

כל מה שיש לכם עכשיו ניתן לשינוי, גם המחלות שאתם נושאים כעת בדמכם. אלה רק הרשומות האקאשיות, זה חלק מהדנ"א שלכם, ולכן זה שייך לכם. אולם הקשיבו לי: אם המחסן של מי שהייתם, הקיים בתוך הדנ"א שלכם, כלל בן אדם בריא, צעיר ויפה, הרי שהוא עדיין שם! אולי הוא כלל את היכולת לעשות סוג מסוים של דברים, להיות אמן, להיות נואם, סופר, לוחם, אדם בעל בטחון עצמי, זה שיכול לעמוד איתן וללכת זקוף?

האם אתם מבינים שאתם כל הדברים האלה? הכל עדיין נמצא שם. אולם אתם אומרים שזו מחשבה נחמדה, אולם זה היה בעבר ולא ניתן לגעת בעבר. ואני אומר, עד כמה ליניארי מצדכם! מכיוון שבגישה לא

ליניארית כלפי המבנה התאי - היכולות החדשות הן אתם. סלקו את הליניאריות מחייכם ותגלו שלא רק שאתם יכולים לגעת בדברים האלה, אתם יכולים לחלץ אותן, להוציא אותן מהמקור ולאסוף אותן בקלות! ואם תאמרו שזה מוצא חן בעיניכם, שאתם מוכנים לכך, ותשאלו כיצד אתם עושים זאת, הרי שאמסור לכם את השלב הראשון.

 

כריית הרשומות האקאשיות

 

אתן לכם את השלב הראשון. עליכם להאמין בזה. אל תאמינו מכיוון שאני אמרתי שזה שם. עליכם להאמין באמונה שלמה שזה אמיתי, ביולוגי, ממש כמו הזרוע שלכם. כאשר אתם מביטים בזרוע שלכם, אתם אומרים הנה, יש לכם זרוע, הנה היא, אתם יכולים לראותה, אין כל ספק, המוח שלכם יודע זאת גם כן. החומר שסביבכם יודע זאת, וכהוכחה, אתם מרימים חפצים בעזרתה. אין כל ספק. זו הזרוע שלכם.

 

עכשיו, כיצד אתם מרגישים כאשר תאמרו "יש לי תיעוד אקאשי בדנ"א שלי. יש לי תיעוד בתוכי של כל שאי פעם הייתי, שאליו יש לי גישה". כל החלקים הלינאריים בגופכם מתנגדים להצהרה הזאת! ההגיון יזעק אליכם שאינכם יכולים לעשות זאת. אינכם יכולים לשנות את מי שאתם. אולם הוא יטעה בעניין זה. כולכם יכולים לעשות זאת. זה חלק מהימצאות באנרגיה החדשה הזאת וברצוני לומר לכם שרבים מהנוכחים כאן כבר עושים זאת. ניתן לעשות זאת לאט ובשלבים קטנים. ניתן לעשות זאת בשקט מבלי שאף אחד יבחין, והדבר יכול להיות כה ברור עד שהידידים הטובים ביותר שלכם לא יכירו אתכם עוד. האנרגיה המיועדת לכך מגיעה מהמחסן שהוא אתם. זה בדנ"א שלכם, כל חלק וחלק, טריליונים של חלקים שכולם מסונכרנים עם הרצון שלכם.

 

שלוש דרגות קושי

 

קיימות שלוש דרגות קושי: קלה, בינונית וקשה. אומר לכם מה קורה בכל אחת. האם אתם מבינים את הנחת היסוד? האם אתם מבינים, בני אדם יקרים, שאינכם מבקשים דבר מהאל? מה שאתם עושים הוא לשנות את עצמכם במידה שבה אתם יכולים להיכנס ולקחת את מה שכבר למדתם... מה שכבר עבדתם למענו.

הסוד? עליכם להבין ולהאמין ש'העצמי הגבוה' האחד היה אתכם בכל פעם. כלומר שהתודעה המרכזית שלכם הייתה מעורבת בכולם. אינכם ישות שונה הפעם הזאת. אתם פשוט ביטוי אחר של אותו 'עצמי גבוה'. לכן, הייתם שם בכל הדברים שאנו מדברים עליהם. עליכם להאמין בכך. האם 'העצמי הגבוה' יודע מה מתרחש? האם באמת עלי לענות על השאלה הזאת? 'העצמי הגבוה' המתין לכם שתאמצו את האמונה.

 

דרגת הקושי הקלה:

פחדים, בעתים וחסימות. קל לנקות אותם. ועם זאת, אלה הם הדברים שכולם רוצים לשנות, אולם מתקשים לעשות זאת. האם הייתם רוצים להפסיק לפחד מהדברים מהם אתם פוחדים? נדבר כאן בפשטות. האם אתם פוחדים לצעוד קדימה, פוחדים משינוי, פוחדים ממה שמתרחש סביבכם? לכמה מכם יש פחד גדול מאוד ומוגזם. כלומר, אלה הם דברים שנותרו, שעברו מהתנסויות של יחידות חיים קודמות. האם אתם פוחדים מגבהים, פוחדים מחרקים, ממים, פוחדים מדבר זה או אחר? אתם עשויים לומר שכן, אולם שזה אינו באמת משפיע על חייכם, מכיוון שלמדתם לחיות עם זה... אני אומר לכם שזה כן משפיע! מכיוון שזה כולל חשכה בלימוד האור. זה אינו שייך לכאן. אינכם זקוקים לפחד. הוא מפריע לאמונה שלכם, ליעילות שלכם, להתקדמות שלכם, ואתם מודעים אליו ללא הרף. הוא אינו משקף אתכם הפעם, מכיוון שהוא משקף יחידת חיים אחרת... ממקום אחר. אינכם זקוקים לו עוד. אתם מנסים להשתנות במהירות, אולם דומה שאתם נושאים איתכם מטען ישן רב שלטענתכם לא יהיה עליכם להשתמש בו לעולם. האם זה הגיוני?

לכן התחילו. התחילו לעבוד עם מה שאתם מאמינים עכשיו, באותה דרך שבה אתם מאמינים בזרוע שלכם. במהרה תבחינו שהפחדים מתחילים לסגת ולהשתנות. כאשר הדבר יקרה, אתם תתחילו לתבוע לעצמכם את אותו חלק מהתיעוד האקאשי שהייתם בעבר, שאותו אתם מעוררים מחדש. התחושה היא שזה אתם. זה באמת אתם. לא תרגישו כמישהו אחר, מכיוון שאתם רק תובעים לעצמכם את מה שכבר שייך לכם. הפחדים מתחילים להיעלם, גם כן. אתם יכולים להרגיש בכך, ואתם יכולים לאתגר אותם ולעבוד עליהם כדי שהמבנה התאי שלכם יחוש בכך אף הוא.

פוחדים מגבהים? מדי פעם עלו למקום גבוה ובדקו את עצמכם. אתם תראו כיצד הפחדים מתחילים להיעלם. שוב לא אוחז בכם שיתוק כאשר אתם מביטים לתהום. הדברים האלה מתחילים להיעלם עד לנקודה שבה תתהו מדוע התקיימו אי פעם! אלה הם אתגרים קטנים. החסימות שלכם הנעות מאנרגיה אחת לשניה הן אמיתיות, אולם הן יעלמו כאשר תתבעו לעצמכם את העוצמה של מה ששייך לכם... היעדר פחד. זו צמיחה, ויש לתרגל אותה. אולם אתם תראו בברור את ההתקדמות.

בני האדם אינם אוהבים שינוי. לרבים מכם יש את המחסומים האלה. אלה הם מחסומים של מודעות. מה מעורר בכם כעס - זה מחסום לשלווה, נכון? האם אתם יכולים להיות סבלניים כאשר שוטה מדבר איתכם על טפשותו? האם אתם יכולים לגלות הבנה ביחס להתקדמותו, במקום לכעוס? כן. אלה הם הדברים הפשוטים. אתם יכולים לעבור את המבחנים האלה, לשנות את חייכם, ואז להתחיל לעבוד על הנושאים המורכבים יותר. בני אדם יקרים, היופי הוא שאילו כולכם הייתם עושים את הדברים הפשוטים, הייתם מקבלים קבוצה של לוחמים שוחרי שלום... לוחמי אור. נטל הפחד והחסימות היה מוסר מכולכם. כולכם הייתם שולחים אור ממקום טהור, ולא יהיה כל שיפוט מצד הרוח אילו לא הייתם עושים שום דבר

נוסף. אולם אם אתם רוצים, ישנה גם דרגת קושי בינונית.

 

דרגת קושי בינונית:

האם הייתם רוצים אולי להיפטר מהאלרגיות שלכם ולשנות את מערכת החיסון שלכם? זה קשה מעט יותר. אתם עשויים לשאול כיצד תעשו זאת, האם פשוט תעלימו זאת בעזרת מחשבתכם? תאמרו שיש לכם אלרגיות, או שאין לכם. התאים שלכם אלרגיים. באמת? אומר לכם, בני אדם יקרים, שישנם בחדר הזה אנשים שהעלימו את האלרגיות שלהם מכיוון שהם הבינו שהן שאריות של משהו שהם אינם צריכים עוד. הם נכנסו אל התיעוד האקאשי והם השיגו את הדנ"א הטהור מיחידת חיים שלא היתה אלרגית לשום דבר מעולם! תכנית האב עדיין שם! הוא מייצג מערכת חיסון שהייתה חזקה ושלמה ושלעולם לא חלתה. הם היו חזקים ולא אלרגיים לשום דבר.

הייתם רוצים אולי להיפטר ממחלה? הייתם רוצים אולי להיות חזקים ואנרגטיים שלא על פי גילכם? זה קשה יותר, אולם זה אפשרי. ניתן לשכתב ברמה התאית את כל מה שאתם חושבים שאתם.

הייתם רוצים אולי להיות שלווים לגבי כל הדברים שבחייכם? לא אמרתי שהבעיות תעלמנה. שאלתי רק מה דעתכם בנוגע להתייחסות שלווה אליהן? הייתם רוצים להיפטר מהדרמה ומהדאגות? הנה נקודה מעניינת בנוגע לדרמה: כאשר עובדי האור אינם עובדים על אנרגיה קארמתית, הדרמה נעלמת! כאשר אתם מסירים את הקארמה שלכם, אין סיבה להמשיך בדרמה לגבי משהו ששוב אינכם צריכים עוד. ואם תאמרו שהסרתם את הקארמה שלכם לפני שנים כאשר החלטתם לשנות את נתיבכם, אולם נראה לכם שהיא עדיין שם! זה לא עד כדי כך פשוט. הכוונה להסיר את הקארמה דומה לניקוי הנתיב שלפניכם. אולם עכשיו עליכם לקום ולצעוד בנתיב זה. והתכונות הקארמתיות זועקות אליכם שתקחו אותם אתכם, שהם שלכם! אולם אז אתם נזכרים שהכוונה שלכם בראה מצב שבו אינכם צריכים לעולם להרים אותן. אולם הן תמיד יהיו סביבכם, ידברו אליכם.

זה קשה. הרשו לי לומר לכן, נשמות עתיקות, כל היושבים בחדר זה או כל עובדי האור שקוראים זאת, חוו התגלות רוחנית. אתם הייתם כמרים, אתן הייתם נזירות, אתם הייתם שאמאנים. אתם חוויתם את הדברים האלה, אחרת לא הייתם יושבים בכיסא או קוראים את המידע האזוטרי הזה.

ביחס לתכונות האקאשיות האלו בדרגת הקושי הבינונית, ניתן לומר שאתם יכולים לפתח אישיות שהיא כה שלווה שכולם ירצו להימצא בחברתכם. זו התשובה, נכון? זו השלווה שהייתה למאסטרים. זה רק החלק הבינוני, לכן אתן לכם רק את נקודת ההתחלה.

סיפרתי לכם על הדברים הפשוטים. סיפרתי לכם על הדברים הבינוניים. כעת אספר לכם על הדברים הקשים.

 

דרגת קושי קשה:

זהו החלק הבלתי יאומן. הוא מיועד לאדם שבאמת רוצה לחפור עמוק אל תוך הרשומות האקאשיות ולשנות את העתיד. בכל אחד מכם מצוי כל שאי פעם הייתם... עידנים רבים של התנסות. בנוסף לכך, אם אתם עומדים לכרות את הרשומות האקאשיות, כלומר אם אתם עומדים להיכנס ולהשיג את הדברים האלה, אתם תבטלו את הדברים שאינכם אוהבים לגבי החיים האלה. זו התוצאה. אינכם נכנסים אל הדנ"א, משיגים משהו שונה ו'מדביקים' אותו לעצמכם. למעשה, אלה הם חילופים - משהו תמורת משהו. כך זה פועל. משום שהדנ"א תובע לעצמו את כל שאתם. מה שאתם עושים, גורם לחילופי תכונות... רושם בתיעוד את מה שאינו מתאים לאנרגיה שלכם, ותובע לעצמו את הדברים שכן הולמים. הם כולם שייכים לכם.

 

יש עוד משהו: לכל אחד מכם יש צנצנת רוחנית, כפי שאנו מכנים זאת. צנצנת זו מלאה בכל מה שאי פעם למדתם כבני אדם על כדור הארץ בנוגע לאל, למדריכים, למלאכים, לגלגולים ביחידות החיים, לתקשורת מקודשת. והצנצנת שייכת לכם. אין צורך למלא אותה מחדש בכל תקופת חיים. היא יושבת שם, מחכה שתפתחו את המכסה ושתשפכו החוצה את כל שאי פעם ידעתם. זה חלק מהמערכת של הרשומות האקאשיות הרוחניות. זה מעטה הזהב הרוחני המאפשר לטירון לכאורה על הפלנטה הזאת להפוך למאסטר בן לילה! 'טירון' זה שילם את חובו וחווה אותו. אולי הוא אפילו מת בשל אמונתו.

 

רבים מכם פוחדים מדברים מסוימים משום שהם הביאו למותכם. כמה מכם אינם רוצים לגעת באזוטרי מכיוון שהוא נושא פחד מפני הארה ומוות. אתם פוחדים ולכן אינכם רוצים לפתוח את הצנצנת. רבים ידחו הנחה זו בשלמותה, יסרבו להאמין. ובכן, לא באמת. אתם מאמינים, אולם אתם פשוט אינכם רוצים לגעת בה שוב. אני יודע מי נמצא כאן. לכן התכונה הראשונה בקטגוריה הקשה היא פתיחת הצנצנת הרוחנית וקבלת כל שאי פעם למדתם. האם זה מפחיד אתכם? מכיוון שכמה מכם היו חשובים מאוד בהיסטוריה של העניינים הרוחניים. זו האמת.

לא רק שאתם נושאים ידע רוחני, אתם נושאים את הפרסונה של מי שהייתם... באותה צנצנת. קשה להסביר זאת. דומה שבן לילה, אדם שלא התעניין כלל בדברים מטפיסיים יכול להפוך למורה דגול. תוכן הצנצנת נשפך החוצה וכל שעליהם לעשות הוא ללמוד ולהקשיב כדי להשתמש במידע באופן ליניארי. אנשים שאינם מורים הופכים למורים. אנשים שהיו חסרי ידע לחלוטין הם עתה בעלי ידע רב. אלה שהיו שוטים, הם עתה בעלי חכמה רבה. הצנצנת הרוחנית - זו המשימה הקשה. היא שם, לכולכם יש צנצנת שכזו. לכל היושבים בחדר והקוראים זאת נכללים גם הם.

 

אתם יכולים לעטות אישיות שהיא שונה לגמרי מזו עמה נולדתם. האם אתם מוכנים לכך? האם אתם קשורים מדי לפחדים ולחסימות? האם הייתם רוצים אישיות שלווה יותר? זהו פחד בפני עצמו, נכון? אתם עשויים לחוש שאתם מאבדים את עצמכם, רק כדי למצוא את עצמכם! הדבר נגיש במסגרת הקטגוריה 'הקשה'. אלה הם הדברים שניתן להשיג באמצעות חיבור עם 'העצמי הגבוה'. צמיחה בדברים האלה מחייבת יכולת תקשורתית גדולה יותר בין האדם ו'העצמי הגבוה'. כל צעד מחבר אתכם במידה רבה יותר. ואתם תאמרו שאמרתי שאתם מתחברים לדנ"א שלכם, לא ל'עצמי הגבוה'. נכון, כך אמרתי. אולם היכן לדעתכם מצוי 'העצמי הגבוה'? הוא בדנ"א הבין ממדי. אמרנו לכם אפילו באיזה רובד של דנ"א הוא נמצא, ואת שמו העברי. אמרנו לכם אפילו שמספרו שש: האנרגיה השישית של הדנ"א. מידע מהותי זה, 'עצמי גבוה' זה, שוכן בטריליונים של חלקים של הדנ"א שכולם עובדים יחד כדי לברוא את מי שאתם. אה, אתם רוצים לחשוב על 'העצמי הגבוה' שלכם כעל מלאך כלשהו בשמיים? אין זה כך, הוא נמצא בתוככם, טמון במבנה התאי שלכם. שם הוא נמצא. יש כאן הרבה כל כך שיש לדעת.

 

אתם מבולבלים ושואלים מה קשור האל לכל זה? בדיוק במקום שלעולם לא הייתם מחפשים בו, מכיוון שהאל הוא התפישה של משפחה אוהבת, של עזרה רוחנית שנמצאת במקום כלשהו מעבר למעטה. האל הוא אהבה, אולם אינכם יכולים למעשה למצוא מלאות זו מחוץ לכם. זהו חיפוש תמידי והאנושות חיפשה אחר האל מאז הבריאה. כעת אגלה לכם שוב שמערכת האל מצויה בתוככם, ושעצם מהות האלוהות שלכם שוכנת בדנ"א הבין ממדי שנמצא בתוך גופכם. היו שקטים, ודעו שאתם האל. הפסיקו את החיפוש וחגגו את הניצחון במציאת האמת במקום הבלתי צפוי ביותר... בפנים.

 

כמעט וסיימנו.

הייתם רוצים כשרונות שאין לכם עכשיו? ותשאלו כיצד זה יכול להיות? אתם כשרוניים או שאינכם כשרוניים. אתם מנגנים בפסנתר או שאינכם מנגנים... כמה מימד שלישי מצדכם! הנה שוב, אתם מחליטים שאין סיכוי. אתם מרגישים שאתם סוג כלשהו של עוגה, וכאשר אתם יוצאים מהתנור, העוגה מוכנה! אינכם מבינים שאתם רק המרשם ההתחלתי, ושהמרשם זועק שתשנו אותו. ברשומות האקאשיות שלכם, כלומר בדנ"א שלכם, מצוי זיכרון הכשרון שלדעתכם אין לכם, אולם שהיה לכם. זה מכונה 'כריית הרשומות האקאשיות'. דיברנו על כך בעבר. היא אורכת שנים. היא ברת ביצוע. היא יכולה לקרות, היא יכולה להתעורר. ממה אתם פוחדים, מדוע שלא תתחילו?

אתם אומרים שאינכם מסוגלים לדבר בפני קהל, שאינכם טובים בכך, אולם מה בנוגע לנואם מהמאה השלישית. האם תשליכו אותו? ככלות הכול, הוא היה 'אתם'! האם הייתם רוצים להיכנס פנימה ולהשיג את התכונות האלו? הנואם ידבר בסמכותיות והאנשים יקשיבו. זה כשרון! לרבים מכם יש נואם שכזה בתוככם, אולם לא כאשר נולדתם. לכן, אינכם יכולים לדמיין זאת. אינכם יכולים לחיות כל כך הרבה גלגולים מבלי שכשרון שכזה יהיה שלכם. אומר זאת שוב, קיים מגוון רחב של דברים שהייתם בעבר שממנו אתם יכולים לקחת דברים, בני אדם יקרים. אתם יכולים לפתח את הדברים האלה. מוזר מדי? שאלו את שותפי על כך יום אחד. הוא עשה זאת.

 

והקשה מכולם: אולי הייתם רוצים לשנות את הדנ"א שלכם במידה שכזאת שהמחלה הפועמת בו עתה לא תזכור כלל שהייתה שם מעולם? הכנסו פנימה וקחו את הדנ"א הנקי שהיה לכם בעבר, לפני שהמחלה הופיעה! הדנ"א זוכר את ההרגשה. הוא השתתף, זוכרים? התחילו לשנות את הדנ"א שלכם באופן בין מימדי כדי שהמחלה תיסוג, תסתלק ולא תשוב לעולם. תאמרו שזה נשמע כמו נס? כן נכון... נס המעבר אל המאסטריות.

נסים הם רק דברים שנמצאים מחוץ לאמונה הרגילה שלכם. שנו את האמונה שלכם והם יהפכו לרגילים. לפעמים כאשר הדברים המופלאים הללו מתרחשים, בני האדם נושאים את ידיהם אל האל ומודים לו. הם אינם מבינים שהם הפעילו את הדנ"א שלהם בעוצמה שכזו שקיבלו את מה שרק המאסטרים יכלו לתת בעבר. הם פשוט החליפו את מה שהיה ברשותם להחליף, בדרך לא ליניארית. הם ריפאו את חייהם. מה שנחשב כאפשרי רק מידי המאסטרים, נגיש עתה לכול. זה ההיתר של המין האנושי. פחות מחצי אחוז יעשו זאת. אולם אתם חלק מהקבוצה הזאת, ואתם יודעים זאת.

 

לא היינו אומרים לכם את הדברים הללו אילו לא היו נכונים, אילו לא היו מדויקים. פתחנו דלת להוראה שיש להרחיבה. קיימת כאן מערכת. זו מערכת שבה האנרגיה של המשפחה נשארת במשפחה ואתם כלל אינכם יודעים זאת. ישנם כאן אנשים שמתאבלים בגין אלה שאיבדו, אולם הם לא איבדו אותם כלל. בליניאריות, אינכם מבינים את אהבת האל או את המערכת שנמצאת כאן לתועלתכם, להעצמתכם. אלה שאיבדתם יחזיקו בידכם לשארית חייכם. האם אינכם מבינים? כך חייב להיות. זו הנחמה שלכם. זה המקום ממנו נובעת השלווה שלכם. זה מתוכנן כדי לעזור לכם בחייכם. זו משפחה!

 

רב הנסתר כאן והמערכת מאפשרת לכם להתחיל להתחבר לרשומות האקאשיות. דחפו את הדלת. קחו את יד 'העצמי הגבוה' שלכם ואל תביטו לאחור לעולם. זו ההזמנה, נשמות עתיקות. זו ההזמנה.

 

מבורכים הם בני האדם ששומעים ושקוראים זאת.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020