Light Connections
 
 

 

התכנית - דצמבר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשרות המגנטי

 

יתכן ואתם תוהים אם התקשורים שאתם שומעים מבני אדם שונים מגיעים מאותו המקום או האם זה מייצג רעיונות אחרים ממקומות שונים בצידו השני של המעטה. אין 'מקומות' בצידו השני של המעטה. אין דברים כאלה. ישנה אחדות שאינה ניתנת לתיאור שכל האהבה והחמלה מגיעה מגישה של אותו הדבר. אנחנו מאוהבים באנושות. באמת.

מכל הדברים שנאמרו עד כה אומר לכם, אנחנו כאן על מנת לעזור לכם לגלות את מה שניתן לגלותו, אולם בכל הדברים האלה אתם שומעים את ההערה המהדהדת של אחריות.

משמעותו של כל זה היא כוונתכם לקחת את המושכות, אתם עשויים לומר, ממציאותכם שלכם, במקום לאפשר לדברים לקרות לכם.

אולם יש עוד..

 

מה יכול לגרום להבדל עתה מהשנה הזו לשנה שמגיעה - 2021?

לו היתה לי עצה עבורכם, הייתי אומר שהגיע הזמן לתרגל משהו שיתכן ואינכם אפילו מודעים אליו, להיות אסירי תודה ולחגוג משהו שאנחנו מכנים 'התכנית'. אתם מבינים שמצידו השני של המעטה, כל העוזרים, המדריכים, הישויות המלאכיות - כולם מגבילים את עזרתם בכפוף לרצונכם לראות זאת. וזה נקרא בחירה חופשית.

המשמעות היא שיהיו בני אדם רבים, אפילו אלה שיאמרו שהם רוחניים, שעדיין לא יבינו שקיימת תכנית. ואתם עשויים לשאול כיצד יכולה להיות תכנית אם קיימת בחירה חופשית? האם אתה מתכוון לומר לנו שלרוח יש למעשה תכנית עבור חיינו? יקרים, כן, אכן יש לנו תכנית כזו. אולם עליכם תחילה לראות זאת. הפשטות של זה היא שיש לראות זאת ולהבין זאת. המורכבות של זה היא שנדרשת מעט עבודה.

אולם אכן ישנה תכנית!

 

יש כאן תכונות של אנרגיה שהן קוונטיות שאינכם מודעים להן, וזה קשור לאופן בו אתם מגיבים לדברים בחייכם. כאשר דברים קורים, האם אתם מחפשים אחר האהבה והחמלה? כיצד אתם מגיבים לדברים? אם קורה משהו שלילי, אם מישהו נפטר, למשל מישהו קרוב לכם, או שישנם דברים או תכונות שקורים לכם שמביאים אתכם למצב, יתכן של דיכאון, צער או אבל.

השאלה היא זו:

לאחר פרק הזמן שאתם מתאבלים באופן נורמלי - מה אתם עושים לאחר מכן? ואם התשובה היא שאתם ממשיכים לפתוח את המגירה ולהתאבל, או ממשיכים לחשוב על הדברים השליליים, יתכן על הבגידה או על כל דבר, אתם שמים זאת לזמן מה במגירה ואז אתם מוציאים זאת ומבקרים שם מחדש עוד ועוד - זו יצירה של דפוס שאתם מכינים לעצמכם.

אתם אחראים על חייכם, ואל תופתעו אם יקרה משהו נוסף שגם הוא שלילי. אתם יוצרים את דפוס המציאות שלכם באמצעות האופן בו אתם מגיבים לדברים.

 

האם אתם מאלה שאומרים שאתם קורבנות ושאתם יכולים להוכיח זאת, מכיוון שדברים שליליים קרו לכם פעמים כה רבות. ואני אומר לכם, יקרים, התבוננו כיצד התייחסתם לכל אחד מאלה. אתם רואים מקרה נוסף ואתם אומרים "ידעתי זאת! מכיוון שזה מה שקורה לי, סדרה של דברים שליליים שבה פעולה אחת גוררת את זו שבאה אחריה". אני מדבר כאן למישהו - אתה יודע מי אתה. זה אינו משהו שכדור הארץ עשה לכם, יקרים, זוהי האחריות שלכם. מה שקורה לאחר מכן תלוי באופן בו אתם נראים ומתייחסים לכך - האם ידעתם זאת? זה חלק מתכנית של יצירה עצמית של מציאות שאתם כעת בתוכה.

 

המקום הטוב שברצוני לספר לכם עליו הוא זה, שישנה אנרגיה של יצירת דפוסים שנוצרת בהתאם לאופן בו אתם מתייחסים למשהו.

אם ישנו משהו מאתגר ושלילי ואתם עוברים אותו - אומר לכם זאת: האופן בו אתם רואים זאת ומה שאתם עושים הוא הדפוס שאתם עומדים להכין לדבר הבא, אם בכלל ישנו 'דבר הבא'..

ישנה אנרגיה יוצאת דופן שנוצרת על ידיכם על פי האופן בו אתם מתייחסים לדברים, ואם אתם עוברים אתגר או משהו ואומרים "אני מקבל/ת את הדברים האלה, קשים ככל שהם עשויים להיות, איני מבין/ה את כל זה אולם אני מבין/ה שקיימת תכנית. אני מצפה לדברים חיוביים בחיי, לא לעוד דבר שלילי."

 

וזה מפעיל צוות שאפילו לא ידעתם שיש לכם. חלק מהצוות הזה הוא חלק מכם שלא ידעתם שיש לכם. זוהי התכנית, זה מה שחדש, זה מה שברצוננו לספר לכם אודותיו. באנרגיה החדשה הזו ישנם דברים שיקרו למעשה באופן בו פעולה אחת תגרור את זו שתבוא אחריה, על מנת לגרום שהדברים יהיו קלים יותר עבורכם.

 

השאלה הראשונה היא, למה אתם מצפים? ליצירת מציאותכם שלכם, לאחריות שלכם לגבי ההמשך - למה אתם מצפים כאשר אתם מתעוררים בבוקר, בשעה שאתם צועדים על הפלנטה הזו - למה אתם מצפים? האם אתם מצפים להיות קורבנות? האם אתם מצפים שהפלנטה היא נגדכם? או האם אתם רואים את עצמכם מעל הקלחת, באור?

אם יש לכם את הכוונה המסוימת הזו, יקרים, זה כמעט כמו שכלי חדש נכנס לנשמתכם וחייכם, והנה מגיעים העוזרים. איני מגזים בכך, ישנם רבים כל כך שמחכים לראות זאת. דברים מתחילים להסתדר, אתם מתחילים לצפות לדברים טובים יותר והדברים האלה קורים.

 

זה מה שאמרנו תמיד, האם עוצמתם של בני האדם ותפארתם תיצור מציאות עבור עצמם בהתבסס על תגובותיהם שלהם, תודעתם שלהם, ציפיותיהם שלהם? אתם מקודשים!

 

ישנם אלה שאפילו ישמעו זאת או שיקראו זאת מאוחר יותר, שלא יאמינו בכך. הם יאמרו שאינם לגמרי מבינים.

בשנת 2021, ב 1 בינואר, אמרו לרוח: "רוח יקרה, ברצוני להיות מובל/ת אל מחוץ לדפוס שלי. הראי לי את הדרך. רוח יקרה, ברצוני להיות מובל/ת אל מחוץ לדפוס שלי. הראי לי את הדרך. אני מכיר/ה בכך שזה אינו דפוס שהוא מפואר. זה אינו מרגיש אפילו מקודש. הראי לי את שעלי לדעת."

 

זה מספיק עבור האור שיידלק, עבור העוזרים להתחיל לעמוד בשורה עבורכם, יקרים, בעודכם פותחים את הדלת למשהו שלא ציפיתם לו - עזרה.

זהו מסר מסוג אחר שאנחנו מעבירים היום, ממה שיתכן ושמעתם לפני כן מקריון. זה האדם החדש. אמרנו שזה עומד להגיע, וזה כאן. האנרגיות החדשות שמגיעות כמעט מדי יום מכילות איתן עזרה. ישנם רבים הניצבים הכן בתכנית הזו. התכנית היא עבור ההתעוררות שלכם ליצור שלוה, חמלה, חיים ארוכים יותר, בריאות, ואתם זקוקים לכך על מנת להראות לאלה מסביבכם שיש להם שליטה על מי שהינם.

 

מהי התגובה שלכם? זו השאלה. חגגו את התכנית ואז אפשרו לה להתרחש [ קריון מצחקק בהנאה..] שוב, אנחנו מאוהבים באנושות.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020