Light Connections
 
 

 

רוחות ההתעוררות - דצמבר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

יהיו אלה שיאמרו שזה אינו מקום עבור זה, תקשור של 'עידן חדש'. מה קריון עושה במשהו כה משמעותי, מעמיק ומקודש, בחגיגת כדור הארץ של הילידים, ואני אבקש מכם יקרים, להחליף לרגע את נקודת המבט שלכם ולהבין משהו.

אתם החלטתם להשתמש במילה 'תקשור' לתהליך שהוא קדום. הקדמונים שצעדו על הפלנטה הזו עשו זאת. הם עשו זאת בדרכם שלהם, והיו לכך שמות רבים למה שאתם רואים כאן. להיות בקשר עם הצד השני, מימדיות שאינה שלכם – זה אינו משהו חדש. רוב הקדמונים עשו זאת באמצעות הצ'יפים שלהם, השמאנים, והם עשו זאת בדרך שהם אמרו שהם היו בקשר עם אבותיהם.

כיצד זה שונה מהצד השני של המעטה של המימדיות שלכם? אני נמצא כאן על מנת להעניק לכם מידע אודותיכם. ואתם תשאלו מהיכן זה מגיע? זה מגיע מהרשתות של הפלנטה הזו, זה מגיע מההתעלות, מהאינטליגנציה של השותפה שלכם, זה מגיע מאבותיכם שהיו שמחים לעמוד כעת ולצעוק לעברכם "עשיתם עבודה טובה, אתם בדרך, זה מה שחזינו שיקרה!"

 

אין חוכמה גדולה יותר על הפלנטה הזו מזו של אלה שחיו, מתו, עשו זאת שוב ושוב, בצורה של הילידים החכמים ביותר שחיו מעודם. אלה הם שחשו בדברים זמן רב לפני שהיתה מערכת אלקטרונית שעושה זאת עבורכם. אלה הם שהתבוננו בכוכבים וידעו באופן אינטואיטיבי מה קורה, יתכן ועשו את המתמטיקה, את החישובים, זמן רב לפני הטלסקופים. אלה הם שנשאו את החוכמה ושחזו את הזמנים האלה של היום.

 

זהו מסר מהם. על כך הוא התקשור הזה. זה אינו חדש. והנה מה שהם אומרים:

רוחות השינוי שנחזו לגבי הגזע האנושי של היום, נמצאות כאן. הרוחות מנשבות מן העבר אל העתיד בדרכים מעניינות מאוד. הכוכבים בישרו זאת, ההיערכויות עזרו לכך, ולא ניתן לעצור את הרוח הזו. הרוח הזו היא התעוררות לרעיונות גדולים יותר ותפישות, התעוררות לאינטליגנציה שהיתה אמורה להיות שם אולם יתכן ודוכאה, אולם לא ניתן לעצור עוד בעדה.

היא כולה מסביבכם, הו, מודרניים שכמותכם, האם שמתם לב שהיא מסביבכם? היא לא נועדה רק לאלה שמעוניינים בדברים מקודשים, היא נועדה לכולם. והיא מתרחשת בכל רחבי הפלנטה הזו. רבדים רבים כל כך מתחילים להתעורר, ולא ניתן לעצור אותם. זה כמו כדור שלג שמתגלגל במורד הגבעה, שאוסף חוכמה ככל שהוא מתקדם, מתעורר יותר ויותר ורואה יותר ויותר אמת שתמיד היתה שם.

 

תנו לי לשאול אתכם: כאשר אתם מתבוננים בפלנטה שלכם, בחברות המודרניות שלכם, ורואים את הבורות שהתרחשה בזיהום הפלנטה, בתוצאות של זה, ואתם רואים זאת. כעת יש לכם יותר בני אדם על הפלנטה מאשר אי פעם, מיליארדים, ומדוע במצב הזה תתעוררו למה שעשיתם? זה מנוגד לאינטואיציה. למעשה רבים מן העבר חזו שאפילו לא תהיו כאן כלל היום, בגלל הזיהום. ועתה, כשיש לכם יותר אנשים, זה מנוגד לאינטואיציה שתתעוררו ותאמרו שיש להפסיק לעשות זאת. אולם זה מה שקורה. קיימת רק באופן שולי התעוררות בתעשיה, עם אחרים, עם כל הדברים המודרניים שאומרים: זהירות עם הפלנטה. זה מנוגד לאינטואיציה שתהיה עכשיו כזו התעוררות לחברה מודרנית, עם יותר אנשים, כאשר זקוקים ליותר משאבים. אולם זה מה שקורה.

 

ישנן חברות מסוימות, כולל זו ששותפי (לי קרול, ת.ג.) חי בה, ארה"ב, שהתעוררו למשהו שהוא לחלוטין אמת ליבה, ושהאירופאים תמיד ידעו על כך – לאכול טוב יותר ... להיפטר מהחומרים המשמרים, למצוא דברים אורגניים מהגינה. זה לקח זמן רב מאוד – יתכן ש 200 שנים או יותר.

אני אומר שישנה חוכמה שמתחילה להשתנות על הפלנטה הזו, ברמת הליבה. יתכן ולא שמתם לב שדברים אלה המנוגדים לאינטואיציה – מדוע שכל בני האדם יתחילו לפתע עם מודעות שלא היתה להם לפני כן?

זה המחזור! אתם נמצאים במחזור חדש, יקרים, והאבות סיפרו לכם שזה עומד להגיע.

 

בשעה שאני מדבר אליכם, כדור הארץ חווה מגיפה. לו סיפרתי לכם שזה קרה ממש בזמן, זה היה יותר מדי שנוי במחלוקת עבורכם. הוכרחתם להתבונן בעצמכם, לעצור את הפלנטה, יתכן שכמעט לשנה. כאשר אתם עוצרים את הפלנטה למשך שנה, ומפסיקים לעשות את הדברים שהיו נורמליים עבורכם, מתחוללות הרבה התבוננות ובחינה פנימית. קיים גם פחד גדול. ישנו שינוי רב, וחלק ממנו יקרים, הוא נדיב. מערכות שהיה צריך לעצור אותן לפני זמן רב, ישארו בעצירה. מערכות שרק התחילו ולא יכלו להתקדם לשום מקום בגלל המערכות הישנות, חופשיות כעת להמשיך.

האם אתם מבינים את מה שאני אומר?

ויש עוד ...

 

לפתע, בחברות מסוימות ישנה התעוררות של אי צדק שהיה כאן מאז שהחברה התחילה. ונושא זה נבחן כעת. בני אדם רגילים, לא בהכרח אלה שהם ברוחניות או שמקשיבים למפגש זה, מבצעים החלטות נבונות יותר והם מבקשים לעצור דברים מסוימים. כולכם יודעים על השחיתויות בממשלה ושתמיד היו שם. הן נוצרות באופן אינטואיטיבי מהמערכת של הממשלה. הדברים קורים כפי שהם קורים בעקבות מבני הכוח בכל רחבי הפלנטה. ועדיין, זה מתחיל להשתנות.

חלק יאמרו שהם עדיין לא ראו זאת, ואתם צודקים. אתם תראו זאת. הכל שם, בשל לקראת 'הקלפים המשוגעים', כפי שאני נוהג לומר, שיופיעו ויציגו את עצמם, אלה שיתכן ולא חשבתם שיופיעו, שיגרמו לשינויים האלה. יקרים, מתרחש כל כך הרבה.

לפתע ישנן התנגדויות בחברות מסוימות לאי הצדק בין המגדרים שתמיד היה שם. לפעמים דברים שנמשכו באופן נורמלי במשך עשורים על גבי עשורים, אינם מקובלים עוד. האם שמתם לב לכך?

 

הרבה מגיע, יקרים, ואתם תראו זאת. כל התחזיות שמסרתי הן אודות התעוררות של תודעה שאינה רק חכמה יותר אלא גם גבוהה יותר. תודעה גבוהה לא תגלה סבלנות לגבי סוג הדברים שהתנהלו כאן על הפלנטה הזו במשך זמן רב מאוד. ואין מדובר רק בכמה דברים.

חפשו אחר זה, זה יקרה בקרב ההמונים שיתחילו להתרומם ולומר שאינם מוכנים יותר לאפשר ולסבול זאת והם יצביעו לעבר המנהיגים. הם יאמרו לממשלות שלהם, לגורמים הרשמיים, לשמאניים שלהם, לכמרים ולרבנים שהגיע הזמן שהדברים האלה ישתנו.

 

יקרים, בכל רחבי הפלנטה הזו קורה משהו אחד שהוא בשל לחשיפה. ישנם דברים רבים כאלה, אולם הדבר שקרוב ביותר להיחשף, והאבות מחייכים מכיוון שזה הזמן לתקן זאת – העבדות של ילדים. זה משתולל, זה הרבה יותר מכפי שאתם חושבים, בחברות מסוימות זה קל יותר ושם זה יותר תוקפני ומשתולל, בחברות אחרות זה אינו כה קל אולם עדיין זה מצוי שם. עבדות מינית, חוות של נשים שיולדות בנות שנועדות להיות שפחות מין. זה נשמע ברברי ועם זאת זהו חלק מן החברה המודרנית שלכם, וזה ממומן היטב, יקרים. זה חסר מצפון ובלתי מוסרי לזמנים אלה. השינוי כבר כאן, והחשיפה, סוף סוף של הדברים האלה, קרובה. זוהי פעולה של תודעה גבוהה מכיוון שזה היה קיים [קריון מצחקק בהנאה..] במשך אלפי שנים.

באמת, מתחילים להאיר על דברים שמתרחשים בחשכה. ההוראה תמיד היתה על כך.

 

האדם שיושב על הכסא (לי קרול, ת.ג.) נחשף אלי בשנת 1989. השאלות תמיד היו שם – מדוע אתה כאן, מדוע כעת, מה זה צריך להיות? והתשובה היתה תמיד זהה: עבור הנקיפה, עבור רוחות השינוי - שיתרחש או שלא יתרחש. הכתובים שלכם סיפרו לכם שלא תשרדו כאן לאחר שנת 2000 – חפשו זאת שם. אלה הכתובים המודרניים שלכם. אולם הילידים על הפלנטה אמרו שקיים סיכוי, הם מסרו את הרעיון כולו של שינוי, של מחזור גדול שעתיד לבוא.

והוא הגיע, ממש בזמן כפי שנחזה בכוכבים שהם ראו. אתם יושבים בעיצומו של זה.

שאלות:

1. האם אתם מקבלים זאת?

2. מה בדעתכם לעשות עם זה?

 

אני מדבר עכשיו אפילו לצ'יפים ולשמאנים של הילידים. אבותיכם מבקשים מכם להיות סבלניים לגבי כל אלה שאינם מהשבט שלכם. היו סבלניים, היו שקולים ואפשרו יתכן למסורות 'להתכופף' מעט, לאפשר לאלה שאינם מודעים לדברים שאתם מודעים להם ולצרף אותם למעגל הידע. שחררו כמה מהסודות, את היופי של גאיה, את חלק מהמסורות שזקוקים להן אלה שמעולם לא היו להם המסורות האלו.

זה מה שהגברים והנשים החכמים מביאים לפלנטה הזו, והגיע הזמן לחלוק זאת. זה המסר של היום. זה גדול, זה עצום, זה נדיב, זה מלא שמחה. אתם נעים לעבר משהו שמעטים מאוד ציפו לו, אלא אם כן [קריון מצחקק בהנאה..] שמעתם והקשבתם לאלה שהגיעו לפני כן.

זה המסר שהיה לי כבר 31 שנים, ואמשיך להעביר אותו.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020