Light Connections
 
 

 

דברים בלתי רגילים וראויים לציון - 4 - דצמבר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

תקשור זה מיועד גם הוא לאלה באוסטרליה. זהו זמן מיוחד, זה תקשור מיוחד וברצוני לעשות משהו שאנחנו עושים לעתים קרובות מאוד, ואתחיל בכך שאספר לכם שהדבר הראוי ביותר לציון באנרגיה העכשווית שלכם הוא יכולתכם להפוך לרב מימדיים.

לפני מספר חודשים נתתי לשותפי (לי קרול, ת.ג.) כמה הנחיות. אני ידעתי שהן עמדו להגיע. הוא לא ידע על כך. הקורונה היתה תמיד ב'שדה', כלומר, הפוטנציאל שלה היה תמיד שם. עבור אלה מכם שאינם מבינים את המושג 'שדה' - זה מרק של פוטנציאלים המבוססים על תודעתה של האנושות. ובאופן בסיסי אלו כל המחשבות שחשבו אותן ברגע נתון, ומבוצעות ברגע נתון. אלה שמסוגלים לחזות דברים מקבלים אותם מן 'השדה'. הם אינם יודעים את העתיד, הם פשוט רואים אותו מגיע כפוטנציאל ב'שדה'.

פעמים רבות מסרתי לכם מידע שהיה ב'שדה' והיה נראה כאילו מסרתי לכם מידע אודות העתיד. סיפרתי מראש על האפיפיור החדש, 13 חודשים לפני שזה קרה. אולם זה כבר היה ב'שדה'.

 

מכיוון שהקורונה היא מה שהיא, ואתם תגלו מאפיינים רבים כיצד היא הפכה להיות מה שהיא – היא היתה ב'שדה', כך שהיו רבים שציפו לה ואני הייתי אחד מהם. יקרים, זה היה יכול לפנות לשני כיוונים, היה פוטנציאל שזה לא יקרה, ופוטנציאל גדול יותר שזה כן יקרה. בזמן ההוא, בחודשים האלה, סיפרתי לשותפי שהוא יארגן מחדש את האנרגיה של קריון, שסוג התכניות שהוא העביר במשך 31 שנים עומד להשתנות.

סיפרתי לו שבעקבות האנרגיה החדשה הזו, בעקבות העצירה הזו מחמת הקורונה, רציתי שהוא יעשה משהו שונה, שהוא יתחיל להוביל למקום רב מימדי את אלה שזו היתה יכולתם להגיע לשם, שהוא יראה להם משהו שהם לא ראו מעולם לפני כן - היכולת, הלכה למעשה, לחצות לתוך הבלתי ידוע.

ביקשתי ממנו לכנות זאת 'ימי רביעי של ריפוי', ביקשתי ממנו שיעשה זאת כל שבוע – לפחות למשך שנה או יותר – ושיהיו אלה שיגיעו לזה ויבינו שמראים להם בהדרגה משהו שהוא מאוד אמיתי, הרבה מעבר למדיטציה, הרבה מעבר לאנרגיה של תקשור. והוא אכן עשה כך.

במהלך החודשים האחרונים היו תכניות רבות, ובכל פעם אנחנו לוקחים אתכם למסע. זו הזמנה ללכת למקום - אם תרצו, לתודעה – אם תרצו, להרגשה, לרעיון, שהם אמיתיים כמו הכיסא שאתם יושבים עליו. אולם זה מעבר למימדיות הזו וכל דבר שאתם יודעים.

 

מה שברצוני לעשות היום שהוא עכשווי וראוי לציון, הוא לקחת אתכם למסע הזה. ברצוני שתראו זאת, ברצוני שתרגישו זאת, ברצוני שתדעו מה ישנו כאן. מכיוון שזהו הכלי החדש שניתן לכם לפתוח לבסוף את עצמכם ולגלות מה בתוך 'המרכבה' הזו, השריון הזה שמסביבכם שאתם מכנים נשמה, שאינו כלל שריון, ולצורך זה עליכם להבין הנחת יסוד, וזו אחת שכבר מסרתי לכם בעבר.

ברצוני שתקשיבו, או תקראו מאוחר יותר, בתשומת לב: מה אמיתי עבורכם? אני מתחיל בהתחלה, ממש כפי שעשיתי לפני חודשים. ברצוני שתרגישו זאת, ברצוני שתבינו את המציאות של מה שאני מבקש להראות לכם.

הו, אתם כה מפוארים, בני אדם יקרים, אני רואה אתכם, את שמכם. ברצוני שתתעלמו כעת בבקשה מאלה שמסביבכם, זה נועד עבורכם, רק עבורכם.

 

המדע הוכיח שקיימת רב מימדיות על הפלנטה הזו, ישנם מימדים כה רבים - אם ברצונכם להעניק להם שמות ומספרים - והם ממשיכים וממשיכים, ובמשך השנים מזהים אותם יותר ויותר. הפיסיקה שאתם לומדים היום, באמת מראה לכם זאת. אתם אפילו מתחילים לראות כמה יסודות של זמן שהם מוזרים, בשעה שאתם מתחילים להתבונן במימדיות שלא ציפיתם לה.

חפשו אחר 'רטרו סיבתיות' (שמאפשר לכם לשנות זמן, אירוע מאוחר שישפיע על אירוע קודם, ת.ג.) וספרו לי שזה אינו רב מימדי, בה דברים שאתם עושים היום עשויים לשנות דברים בעבר.

כאן אתם יושבים, כאן אתם נמצאים מבחינה מדעית, כלומר, אתם מודעים שקיימים מימדים רבים, ועדיין אתם רק יושבים וקיימים ועובדים ב 4 מימדים. אתם מכנים זאת מימד שלישי, אולם בכנות, ישנם ארבעה מימדים.

 

מה שברצוני להראות ולספר הוא, שאם יש מימדים רבים ואתם חיים בארבע מימדים – הרי מה קיים באחרים? [קריון מצחקק בהנאה..] האינכם רוצים לדעת זאת? האם זה אפשרי שאתם חיים בכולם אולם מודעים רק לארבעה מהם? זוהי הנחת היסוד. נשמתכם חיה ברבים, אתם חיים בארבעה. ועם זאת נשמתכם חיה, אתכם. נשמתכם נוכחת ממש כפי שאתם, אתכם, אולם באופן רוחני, דברים שבעבר אמרתם שאינכם רשאים לגעת בהם או שאינכם יכולים ללכת לשם מכיוון שזה מקודש, אומר לכם שזוהי רק ההכשרה שלכם. זה רק מקודש כפי שאתם מאפשרים לזה להיות. זה חלק מכם.

מה לו סיפרתי לכם שאתם יכולים לגעת בחלק מזה? אתם יכולים להיות חלק מזה, ושזה חדש. אין זה משנה כמה זמן הייתם בריפוי, אין זה משנה כמה זמן אתם חושבים שהכרתם את כל האנרגיות שהיו שם ועבדתם איתם – זה שונה!

זה שונה, מכיוון שאזור הזמן והמרחב האלה לאחר שנת 2012 ולתוך שנת 2020 ברגע זה מעולם לא התרחש על הפלנטה הזו. מערכת השמש שלכם נעה למרחבים שונים בחלל. בדקו זאת. בעקבות זאת המגנטיות שונה על הפלנטה. בדקו זאת. דברים שונים משתנים כך שאתם תוכלו להתחיל לראות את הדברים האלה אודותיכם.

 

אתם יושבים שם בכסא וכל מה שאתם רואים ונוגעים בו, כל נשימה שיש לכם, הטמפרטורה מסביבכם, הקולות שאתם שומעים, האנשים שיתכן נמצאים אתכם – כל זה במימד הרביעי. אולם מה יש מעבר לכך? מה אם יכולתם להיות כרגע במימדים מרובים? והשאלה הגדולה היא - האם הייתם מקבלים זאת?

ישנם אלה שיאמרו שהם מבינים שקיימים מימדים רבים ושאתם חיים רק בארבעה מהם. אתם רגילים למימד הרביעי, ולכן כיצד אפילו תדעו שקיימים מימדים אחרים שאתם יכולים להיות בהם? אתם תדעו... מכיוון שכאשר תתחילו לנוע מעבר לארבעת המימדים, אתם מתחילים להיות מודעים לכך.

הנחת היסוד היא שאינכם יודעים את אשר אינכם יודעים. אינכם יכולים לספר לאדם שהוא יותר מודע, אודות משהו שהוא אפילו יותר מודע ממנו. טיפש אינו יודע שהוא טיפש – כבר אמרנו זאת לפני כן. אינכם יכולים להתבונן באינטליגנציה גבוהה יותר, אם אין לכם את האינטליגנציה הזו.

כאשר אתם מגיעים לשם, אתם יכולים להביט לאחור ולומר שממש לא היה לכם מושג שכל זה היה כאן. ולאחר שתתחילו לחוות זאת, את המציאות הרב מימדית שהיא אתם, תתחילו להרגיש את תפארתכם ואת הסיבה שאתם עשויים אפילו להיות כאן. זה פותח כמות מדהימה של אנרגיה שאתם מתחילים להבין ולהכיר שזה 'אתם'.

 

ישנם רבדים כה רבים מכם אולם מה שברצוני לשוחח עליו, מה שאני מתמקד בו, מה שביקשתי משותפי שיעבוד איתו, הם הרבדים הרב מימדיים של תודעתכם והמבנה התאי שלכם.

לפני שנים היה ביולוג קוונטי שהתעניין לראות האם הדנ"א הוא רב מימדי. הוא גילה שזה אכן כך, וכתוצאה מכך הביולוגיה והפיסיקה נפגשות יחד על מנת לאשר את העובדה הזו. המבנה התאי שלכם הוא יותר מאשר ארבעה מימדים. ומדוע לא לנצל זאת, אם זהו המקרה?

כוונתי היא שישנם שיעורי רטט', קיים אור, צליל, ודברים כה רבים שמעורבים שיכולים לעזור לכם לרפא את המחלה בתוככם, אפילו את הפחד בתוככם או את הדברים שאינכם מבינים שמונעים מכם להתקדם קדימה. שינוי בשעון הביולוגי על מנת שתתחילו להצעיר במקום להזדקן, דרך להאריך חיים ובאותו הזמן להתחיל להבין את הנדיבות של 'נברא בצלמו'.

 

זה אינו מכלול של חוקים והשקפות, אין ספרות נלווית, אין ארגון נלווה, ישנם רק אתם, במצב של גילוי עבורכם ... וברצוני לקחת אתכם לשם.

 

התחלתי לעשות זאת לפני כמה חודשים, זה בלתי רגיל וראוי לציון לזמנו שתהיו מסוגלים לבוא אתי, אם תבחרו, ותחצו גשר בין הידוע לבלתי ידוע, ותציצו לרגע או שניים במה שברצוני להראות לכם. ותמיד תרצו לשוב חזרה לשם, מכיוון שזה 'אתם' ואינכם יכולים שלא לדעת זאת לאחר מכן, יקרים.

עבור אלה מכם שעומדים לחוות זאת - באמת לחוות זאת - זה יהיה אמיתי כמו הכסא שאתם יושבים עליו.

זהו גוף רב מימדי. כל המימדים אמיתיים, אתם פשוט אינכם מכירים ומזהים אותם, כמו מה שאתם רגילים לו במימד הרביעי. אולם כולם אמיתיים וכולם נמצאים שם.

וכאשר אתם הולכים למימדים אחרים זה אינו מוחק את זה שאתם נמצאים בו. אתם נשארים בכסא שאתם יושבים עליו ואתם משפרים את הבועה שהיא ה'מרכבה' שלכם, ויותר מימדיות הופכת מודעת עבורכם, וכאשר זה קורה, יקרים, אינכם יכולים לשכוח זאת. אין כפתור מחיקה במוחכם שיכול למחוק את הדברים המפוארים שתראו אתי, אם תבחרו בכך ברגעים הבאים.

 

עשיתי זאת בתחילת 'ימי רביעי של ריפוי', ואעשה זאת אתכם, אם תבחרו. יתכן ואלה שנרשמו על מנת להיות נוכחים כאן, לא נרשמו עבור זה. ואומר לכם שאין כאן שום דבר שאינו הולם עבורכם. אם תבחרו שלא לקחת חלק בתרגיל הזה, לא יקרה לכם דבר שהוא שונה מעתה. זוהי פשוט בחירה חופשית. ואולם ישנם אחרים שמבקשים שאראה להם, ישנם אחרים שמאזינים או קוראים ואומרים שזה מה שהם חיכו לו, שזה מה שהם רוצים..

 

ברצוני שתדמו לרגע בדעתכם קניון, תהום. לפעמים יש מים בתהום, לפעמים אין שם מים – זה אינו משנה. אולם לא ניתן לחצות אותה אלא אם כן ישנו שם גשר. ואכן ישנו שם גשר. זה הכל בדעתכם, הכל נועד לאפשר את התנועה למימדיות הבאה, בקלות, עם הדרכה, עם עזרה, עם אהבה וחמלה. הסיבה שאני מספר לכם זאת היא שכל דבר בכל תא שלכם עכשיו, רוצה שתעשו זאת.

ישנה סיבה, נשמות עתיקות, אם אתם מאזינים או קוראים את הכתוב. אתם נמצאים כאן על הפלנטה הזו ללמוד, להבין, לדעת, להתעורר – אם תבחרו. זו הסיבה שרבים מכם הגיעו, לחוש שמשהו הוא שונה, שהנורמלי לעולם לא ישוב להיות נורמלי ובמקום זאת קיים שיפור עבור אלה שהם מוכנים. זה לא יגרום לכם להיות טובים יותר מאף אחד אחר, זה יגרום לכם להיות יותר אחראים מאשר כל אחד אחר.

כאשר תראו את מה שאתם עומדים לראות, תבינו שגם אחרים יכולים ללכת לשם, שקיימת תקוה עבור האנושות מכיוון שזה נוטף אהבה, חמלה ותכלית. תראו את 'נברא בצלמו' בכל אדם ואדם על הפלנטה. תהיו מסוגלים לבהות בעיניהם ולראות שם את היופי, במקום יתכן, את השיפוטיות.

 

ישנו גשר שמפריד בין הידוע לבלתי ידוע. הבלתי ידוע הוא הצעד הבא, אין שם כל מסתורין, זה פשוט עדיין אינו ידוע.. כאשר הולכים לבית ספר ישנה אי ידיעה גדולה, והשיעורים שתשתתפו בהם והדברים שתלמדו – ישנו שם גשר. ויש לכם את היכולת לפחד או שלא לפחד מזה. אתם רוצים ללמוד, אינכם יודעים עדיין את הדברים האלה, אין לכם כל מושג אודות מה הם מדברים אולם אתם הולכים ללמוד אותם. אתם נכנסים לבית הספר, חוצים ברצון את הגשר ומתחילים בחינוך, להתעורר לאפשרויות ועקרונות ודברים שלא ידעתם.

בזה באמת מדובר, אלא שזה רוחני, יקרים, זה אינו אינטלקטואלי. זה שונה.

 

האם תבואו אתי לגשר? זוהי בחירתכם, כרגע.

לאלה מכם המוכנים לבוא, אני מבקש מכם לתת כוונה: "אני נותן/ת כוונה לחצות את הגשר הזה ברצון, ושום דבר לא יפגע בי". אין דבר כזה שיפגע בכם. הרוח לעולם לא תפגע בחלק מעצמה, יקרים. ואתם חלק מן האל. כולכם. אתם חלק ופיסה מן השלם שהוא היופי של הבריאה, זה מי שאתם. עם הפלנטה, עם בעלי החיים, כל זה, פיסות וחלקים של דבר אחד – זה מי שאתם. האם אתם מוכנים לגלות את מה שהוא יותר ממה שחשבתם?

בואו אתי מעבר לגשר, וכאשר אתם מגיעים לאמצע הגשר הזה, לאמצע התהום, ישנו אובך שיסתיר את שאר הגשר וכל דבר מכל צד, אינכם יכולים לראות מעבר לו. ישנה סיבה לאובך הזה, זוהי הבחירה החופשית של בני האדם, ללכת או שלא ללכת דרכו. האובך הוא מחסום, אכנה זאת מחסום האמונה.

בכל יום רביעי אנחנו מתבוננים באובך, ואני מתבונן בכם ושואל האם אתם מוכנים לגלות יותר מעצמכם? קחו את ידי. הבה נלך.

 

האובך מתחיל להיעלם, ואתם מבינים שאתם נעים לאזור של הרגשה ותפישה שהם מפוארות. היחידים שהרגישו זאת באופן הזה היו אלה שחוו 'חווית סף מוות', יקרים, מכיוון שהמקום הראשון שאתם הולכים הוא שאר נשמתכם, הגילוי, האור, אולם אינכם הולכים לשם, אינכם הולכים למוות – אתם הולכים לחיים! מכיוון שכאן בצידו השני של הגשר ישנו שאר 'אתם' וזה כה גדול. יש כל כך הרבה שתוכלו לעשות, הכל הוא רטט, הכל! כל תא בגופכם, כל פיסה של דנ"א רוטטים בצליל, באור, בתדרים, ב'לא תדרים' – קשה להסביר זאת - אולם הם שרים, ישנו עושר של צליל ישנה סיבה ומערכת של בסיס ה 12 של כל הדברים שנאספים למה שאתם מכנים פיסיקה.

 

כאשר תגיעו למקום הזה אתי מעבר לגשר, לא תכירו ותזהו אותו, לא אם זוהי הפעם הראשונה שלכם. חלק מכם יראו יופי, חלק מכם לא יראו דבר, חלק מכם עדיין תוהים מה עליכם לעשות או לראות, אולם מכיוון שאתם במקום רב מימדי, מוחכם אינו משתלב כהלכה, אינו יודע דבר מכך, מעולם לא ראה דבר מכך, כך שאני אצייר תמונה ואזמין אתכם לתוכה.

 

ישנו שער במקום הזה, בנשמתכם, זה מקום של למידה, של הבנה, מקום בו תזהו ותראו דברים שלא הייתם רואים לפני כן, זה יפהפה, וברצוני שתכנסו אתי. זה באמת מקדש, זה המקדש שלכם, זה מקדש מכיוון שזה מקודש, מכיוון שאתם מקודשים. אתם פיסה של הבורא היוצר. האם ידעתם שלנשמתכם אין התחלה ואין לה סוף? זה נשמע כמו האל, האין זאת?

האם אתם מבינים שתמיד הייתם כאן ברמה מסוימת, הייתם כאן לפני היקום, יקרים, ה'אתם' שאתם חושבים, תודעתכם וכל מי שאתם – נשמו, מכיוון שישנו 'אתם' רב מימדי שאתם עומדים ומוכנים לפגוש ולא ידעתם שיש לכם זאת.

כאשר תעברו מבעד לפתח הזה, יקרים, אתם תראו אמפיתאטרון שקוע, מעוגל, כדור שקוע עם מושבים סביבו ובמה למטה שמוארת היטב, מסביבה מושבים רבים. חלק מכם רואים זאת תלוי באויר, חלק מכם רואים זאת עם רהיטים ודברים מסביב מכיוון שאתם זקוקים לזה על מנת שיתקבל על דעתו של מוחכם, אולם הכל שם ומוכן עבורכם על מנת שתתיישבו באמצע הבמה.

 

תנו לי לקחת את ידכם ולרדת במורד המעבר. אין איש במושבים. זה ריק, אתם יודעים שאתם בטוחים. אתם מגיעים ויושבים בכסא שהוא במרכז הבמה, האורות שם, אתם מוארים היטב כאן, ואתם יושבים רק לרגע. ברצוני שתרגישו בנוח, מכיוון שמה שעומד להתרחש בהמשך, יקרים, הוא משהו שהובלתי פעמים רבות ב'מעגל ה 12'. ה 12 אינם 12 מאסטרים. ה 12 מייצג את כל מה שקיים, הפיסיקה והמבנה של יקום רב מימדי. אתם יושבים במרק הבריאה.

האם זה אמיתי? האם אתם כבר מרגישים זאת? אתם יושבים בכסא אולם אתם נמצאים באמת גם במקום אחר.

שבו בכסא, שבו שם, מכיוון שמה שעומד לקרות הוא שעל המושבים סביבכם יתחילו להופיע ולהתגשם בני אדם אחרים. חלק מכם מכירים אותם מכיוון שהם עדיין חיים על הפלנטה הזו, חלקם משפחה, חלקם אינם בני משפחה, חלקם עזבו ... זה אינו משנה מכיוון שהנשמה היא נצחית. זה אינו משנה כלל בין אם הם חיים או שאינם חיים על הפלנטה, מכיוון שנשמותיהם הם לתמיד.

אספר לכם מה הם עומדים לעשות, אתן לכם רעיון, מכיוון שאבקש מכם לחלוץ ולהסיר כרגע את נעליכם [קריון מצחקק בהנאה..] האם אתם יודעים מה עומד לקרות? אני יודע ... הו, אתם כה מקובלים, יקרים. כרגע כל הרעיונות הארציים של שיפוט, היכן שהייתם ומה עשיתם או שלא עשיתם, מה שנודע והתרחש על הפלנטה הזו – הכל נעלם, נמחק, ואתם יושבים במקום קסום של מימדיות בו קיימים רק קבלה ויופי, ומדבר באהבה.

אתם עומדים להיות כאן זמן רב, לא יהיה לכם אכפת מכיוון שזה רק רגע או שניים במקום בו הייתם במימד הרביעי. כל אחד מהאנשים האלה בכסאות, אחד אחד, אלה שאתם מכירים, השכנים, אלה מהעבודה, אלה שעזבו, אלה שאהבתם ואיבדתם, אפילו חלק מן העתיד – כל אחד מהם יגיע אליכם, יביט בעיניכם, יכרע על ברכיו וירחץ את כפות רגליכם. כל אחד מהם. כסמל להבנה וקבלה ואהבה, שאומר שזה אינו חשוב, שנשמתכם היא כמו נשמותיהם, ויש לכם זמן רב עבור זה. אחד אחר השני – האם אתם יכולים לראות זאת? זה מתן כבוד למי שהנכם. סוף סוף אתם יודעים את האמת, ואין זה משנה מה קרה כאן, אין זה משנה מה קורה במימד השלישי, זה אינו חשוב, מכיוון שברמת הנשמה כולכם אותו הדבר.

 

זהו מקום גדול לריפוי, מכיוון שלאחר רחיצת כפות הרגליים, במפגש נוסף ובמפגש נוסף אתם תתחילו לדבר בדרך רב מימדית עם כל תא בגופכם שיידע מי אתם. ברוכים הבאים ל'מעגל ה 12'. זוהי העבודה החדשה של בני האדם, לגלות את עצמם באופן כה שלם, שכאשר תשובו חזרה לכסא במימד השלישי, אתם תהדהדו עם החוויה הזו ותדעו מה קרה. תחלמו על כך, תתהו אם זה היה אמיתי או שזה היה תעלול בחשיבה לראות זאת כאמיתי.

אין כאן כל תעלול, יקרים, זה אתם עם 'אתם'. איננו מבקשים מכם להצטרף למשהו או להפוך להיות משהו, לעשות משהו, מעבר להתעוררות לאמת גדולה יותר. ברוכים הבאים לבני אדם גדולים יותר מכפי שחשבתם שאתם. זה יפהפה.

 

אני אמשיך במוסיקה למשך זמן מה, ממש כפי שעשינו בכל 'ימי רביעי של הריפוי'. זה נועד עבורכם, לדגום את הדברים האלה ודעת שאתם יכולים לקבל זאת שוב בחינם. אנחנו עושים זאת כל הזמן ואנחנו מזמינים אתכם, בחינם, להגיע ולעשות זאת שוב איתנו, אולם מדוע שלא תישארו מעט כרגע, רק הישארו, רק הישארו.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020