Light Connections
 
 

 

הגיע הזמן לפרוש רשת גדולה - דצמבר 2020

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות, יקרים, אני 'המשקיף'.

 

חליפת הגוף

אני מצטרף אליכם היום עם חזון של פלנטה ארץ, על מנת לעזור לכם לראות היכן אתם נמצאים במשחק היפה הזה. אתם יודעים, כאשר התעוררתם הבוקר, לא רק קמתם ולבשתם בגדים, אלא לבשתם בגד גוף. לבשתם את החליפה שעיצבתם למסע שלכם על לוח המשחק. חליפת גוף זו מזכירה לכם את החלק שאתם משחקים כאשר אתם חוזרים להכרה ממצב השינה. זה דומה ל'סימניה' של חייכם על פני כדור הארץ, מכיוון שזה מזכיר לכם היכן הפסקתם ומה עשיתם.

המטרות והאמונות הגדולות שלכם, כמו גם הצלקות הרגשיות, נישאות בתוך חליפת הגוף. זה כיוון בקפידה לכיוון שנבחר. כאשר אתם ישנים אתם מניחים אותה בזהירות בצד, כמו חליפת בגדים שאתם תולים בלילה. אתם מנקים אותה ומכין אותה למסע שלמחרת. זה תומך ומגן עליכם בדחיסות של המשחק.

 

זהו משחק יפה, אפילו עם הניגוד, ועם זאת מאתגר מאוד לראות את זה כמשחק כאשר אתם נמצאים בעיצומו.
יש חלק מעניין שקרה די לאחרונה. ברצוננו לעזור לכם להיות מודעים לכך וללמוד קצת יותר כיצד לעגן זאת בחייכם. האנרגיה עברה במהירות רבה על פני פלנטה ארץ. כפי שהזכרנו בעבר, לפני מספר שנים הזמן עצמו החל להשתנות ולהתכנס. הזמן הוא, ותמיד היה, משתנה עבור אנשים פרטיים. למרות שזו אינה בעיה, הרטט הקולקטיבי היה מעט נייח ביחס לזמן, אולם זה משתנה עכשיו לאט כל כך. לב האדם עולה. חגגו זאת, יקירים, ועגנו זאת בחייכם.

בני אדם מגיבים באופן טבעי בפחד כשהם חשים שינוי באנרגיית הבסיס שלהם. התגובות שונות מאוד, אולם התגובה הכוללת לכל פחד היא לסגת אחורה. זהו למעשה פחד אנרגטי, לא מודע. מה שקורה הוא ששדה האנרגיה שלכם שמסתובב בצורה של טורוס נסוג יותר לגוף ואז נמשך לאחור כשהוא מרגיש את השינוי. למרות שזה מרגיש כמו הגנה בטווח הקצר, הרי שאם השדה אינו מורחב מחדש האדם יכול להיות פתוח להשפעה חיצונית ואף להקצנה.

 

התייחסו לעצמכם היטב – המשוואה הראשונה של 'העצמי האנוכי'

אתם ראויים שיהיה לכם נוח על הפלנטה הזו. זה פשוט מאוד, אתם רוח. הגעתם מאינסוף, שפירושו פשוט שהיה לכם כל מה שאי פעם יכולתם לדמיין אותו. ואז אתם מגיעים לכאן ומעמידים פנים שאתם סופיים, מעמידים פנים שאתם משחקים את המשחק כבני אדם פיסיים, ושעשיתם זאת בצורה מדהימה, אולם הזמן עצמו התכווץ בשבע השנים האחרונות. עכשיו נראה לכם כאילו הכל פועל קצר יותר, אין מספיק זמן לעשות את אותם הדברים שהייתם עושים. זו התקדמות טבעית של הגיל, שכן התפישה יכולה להשתנות מדי יום. עם זאת זה הרבה יותר נפוץ.

כאשר הגוף הפיסי חווה את הלחץ הזה, הוא מרגיש מאוים. לכן, הדבר הראשון שהוא עושה הוא להביא את השדה שלו ולמשוך אותו חזק מסביב הגוף, כשהוא מסתובב אולם אינו מתרחב כלל. זו הפעולה של להיות 'עצמי' ראשון, וזה בהחלט הולם מכיוון שזה יצר הישרדותי אנרגטי. זה גם קריטי מכיוון שאתם היחידים שיכולים לעשות זאת. פעמים רבות אתם חושבים שלהפוך להיות 'עצמי' ראשון הוא משהו אנוכי. למרות ששתי הפעולות הראשוניות הראשונות עשויות להיראות זהות, הרי שהן שונות. אדם אנוכי מציב את עצמו מול קו האנרגיה ומנתק את כל האחרים. עם זאת, אדם שהוא 'עצמי' ראשון ממלא תחילה את כוסו, דואג לצרכיו שלו, כך שיהיה לו יותר מה לתת לאנשים אחרים. אנחנו אומרים לכם עכשיו שאתם ראויים שיהיה לכם כל מה שאתם זקוקים לו, ואף ויותר, במסע הזה. שפע הוא הטבע שלכם, חוסר הוא מצב נלמד.

אם אתם מטפלים ודואגים לאחרים או אחראים על אחרים, זה עשוי להיות איזון מייגע. דעו כי מדובר בתקופות קשות מאוד עבור רבים על פלנטה ארץ, כך שנטילת זמן עבור עצמכם יכולה להיות השקעה נבונה. אנחנו גם אומרים לכם שהעזרה מגיעה בדרך בכמה רמות שונות.

 

הרבה מזה נגרם על ידי הנגיף שהיה על פלנטה ארץ, אולם אם לא, זה היה משהו הרבה יותר גרוע על מנת להשיג זאת. זה יכול היה להיפתר הרבה יותר מהר באמצעות תקשורת ואחדות, אולם למרות כל זה ישנם דברים שמגיעים שיתחילו לעזור בתחומים רבים ושונים. אלה אינם רק הנגיף והמוות שנגרם בעקבותיו, אלא שחשובים מאוד הקשרים החדשים והאור הפנימי שכל אחד מכם הראה בצורה בהירה. זו תקופה של גיבורים, יקרים. האנושות עבדה על כך באופן קולקטיבי והלחץ גובר. בקרוב תוכלו לראות הרבה יותר ממה שנמצא לפניכם, הלאה. לכן, אנחנו מבקשים מכולכם לדאוג לעצמכם ולהתייחס לעצמכם היטב. אם יש לכם יותר אנרגיה, דאגו לאדם שלצדכם. אם ביכולתכם לטפל בו היטב, זה יתחיל שרשרת של אירועים, לב אחד למשנהו. עשו זאת לעיתים קרובות.

 

הבה נחזור לרגע למה שדיברנו עליו קודם, שדה האנרגיה שלכם. רוב האנשים שמהלכים על פני פלנטה ארץ רגילים שיש להם שדה אנרגיה עצום, כמעט מטר וחצי. אתם מתעוררים, לובשים את חליפת הגוף עבור היום שלפניכם, ואז אתם מגלים ששדה האנרגיה שלכם התכווץ לכמחצית ממה שהיה. עם קצת תרגול ומאמץ אתם בהחלט יכולים להרחיב זאת בחזרה החוצה. זה יהפוך לקריטי מאוד בימים העומדים להגיע, אולם זה דורש יותר אנרגיה עכשיו.

עם יותר מציאויות חלופיות המוצעות בכדור הארץ על מנת לשלוט באנשים, פשוט הליכה בחיי היומיום יכולה להיות מאתגרת יותר. הישארו ממורכזים במציאות שמעצימה אתכם מבלי לפגוע באחרים. הצבעה על כל דבר שהוא 'הבעיה' היא הכוונה שאינה נכונה של אנרגיה. ברוח כולם מחוברים עמוקות, גם אם החלק האנושי חולק ואינו מסכים באיזו מציאות הם חיים. ואלו החדשות הטובות כאן. ישנן הזדמנויות רבות שנראות כאילו שהן יתחילו לנחות בסביבות החודש השלישי בשנה הבאה, לשם קפיצה בתפישה האנושית.

 

נחזור בהמשך לעבוד אתכם יחד, להיות מסוגלים לשים יותר דגש על כך. אולם עליכם להתכונן עכשיו, וזה מה שאנחנו רוצים לומר לכם היום. דייגים יוצאים ופורשים את רשתותיהם במקום שהם מאמינים שהדגים נמצאים. והם מושכים את הרשתות האלה עם כל מה שנתפס ברשת, ולאחר מטילים את הרשתות שלהם שוב. לרוב, יקרים, שדות האנרגיה שלכם לוקחים רק את מה שיש לפניכם. עכשיו הגיע הזמן להטיל רשת גדולה בהרבה, והרשת הזו תנחת בסביבות חודש מרץ של השנה הבאה.

 

זמן לפרוש את הרשת

הגיע הזמן להפעיל את כל הרשתות האלו עכשיו. ישנן הזדמנויות רבות להתחיל פרויקט חדש, כיוון חדש או תשוקה. מאז שהעולם עבר שינוי, חלק עשויים לשנות מקום עבודה וקריירה. כל הדברים האלה הן אפשרויות, אולם במהלך החודשים הקרובים זה הזמן להתחיל לפרוש את הרשת גם אל העתיד. במקום לדאוג היכן כף רגלכם תנחת בצעד הבא, אנחנו רוצים לשוחח אודות היכן היא תנחת בעוד כמה חודשים. אלו הזדמנויות מושלמות להקרין את עצמכם לעתיד לזמן קצר ולשתול משהו חיובי. שתלו משהו שאתם יכולים לגדל, משהו שקשור לתשוקתכם ומעגן אתכם על הפלנטה הזו. זו פיסה חשובה מאוד, ועם זאת זה קשה עם כל כך הרבה דברים שקורים. רוב האנשים פשוט מסתכלים על הקרקע כדי לראות היכן כף רגלם יכולה לנחות בהמשך. אל תתבוננו רק על חודש מרץ, אלא גם על החודשים שקודמים לו.
היכן תהיו בעוד חצי שנה?

בעוד ארבעה חודשים מהיום, בעוד חמישה חודשים?

מה הייתם רוצים להתחיל אפילו עכשיו?

 

אלו אפשרויות ממשיות מאוד בעת יצירת התמונה הגדולה יותר. בעוד שלושה, ארבעה ואפילו חמישה חודשים, גלי האנרגיה שמגיעים פותחים כמה מהאפשרויות ובעצם מעניקים לאנשים דפוס נשימה חדש.

כפי ששמתם לב עם הנגיף על פני פלנטה ארץ, אנשים רבים עשו את כל הנדרש בכדי לעבור זאת ואפילו לא לטפל בבעיות החשובות. העלות האמיתית של הנגיף הזה מתחילה להופיע כאשר הכלכלות העולמיות מנסות להפעיל עצמן מחדש. אולם זה בעצם פותח דלתות, אז בבקשה אל תחמיצו זאת. צפו בגלים הקסומים האלה ושתלו את ההרגשה היכן שאתם רוצים להיות, במדיטציה, חלום או סתם דפוס מחשבה. רגע מודע יכול כעת לעגן את המציאות שלכם בדרכים חדשות, אולם עליכם לפרוש רשת רחבה. זה הזמן 'לחשוב בגדול' וזו אחת הנקודות הגדולות ביותר שאנחנו רוצים לחלוק איתכם היום. האנושות שינתה חלק מהאנרגיה, אולם אתם עדיין מופרדים להפליא על פלנטה ארץ. זהו תהליך מרתק למדי לראותו, בשעה שהדואליות למעשה עוזבת. כן, היא מרימה את ראשה ומזדקפת מכיוון שזה כל מה שהיא יכולה לעשות ואתם רואים את התהליך הזה ועליכם להתמודד איתו.

 

מחשבה אוניברסלית

בתקופה זו על פני כדור הארץ, הכל הוא אודות מציאת מקום קולקטיבי לצמיחה, להפוך עוצמתיים בעצמכם ולעבור להיבט היצירתי הזה. כל היצירתיות מגיעה מאותו מקום, היישר מ'הבית'. במציאות, לכולם יש את אותם הרעיונות. זהו זרם מודע של דפוסי חשיבה אוניברסליים שעוברים ממוח אחד למוח אחר בשקט מאוד. לפעמים תמצאו את עצמכם חושבים מחשבות שליליות מאוד, או מחשבות שבדרך כלל אפילו לא הייתם שוקלים לחשוב.

יקירים, אינכם אחראים לכל מחשבה שזורמת במוחכם. אתם אחראים לאלו שנשארות שם, אז בחרו בקפידה.

 

קחו נשימה

ישנם דברים רבים שמתרחשים על פלנטה ארץ ברגע זה. האנושות מוצאת הבנה מעמיקה יותר של ההיבטים הגדולים יותר של הרוחניות. יקרים, לכל אדם המתגלם ונולד בזמן הזה יש מה להביא לקולקטיב ככל שהוא מתפתח. בשלב מסוים תקראו לשירות. ואם פשוט תסתכל לצד השני ותחליטו שאינכם מוכנים, זה יגיע שוב.

שוב ושוב, מי שזקוק למתנותיכם יכול לראות אתכם והם יודעים מי אתם. הם אולי אינם מבינים זאת במודע, אולם אם אנשים נקלעים לבעיות הם יחפשו אחריכם. רבים מכם הם הההויות אליהם הם יגיעו. בהזדמנות זו אתם מפיצים רשת עולמית של אהבה. זה קסום וזה מעביר את כל האנרגיה שלכם מכל מה שאתם עובדים איתו. זהו הזמן להסתכל קדימה ולפרוש רשת גדולה.

רבים מכם מומחים בכמה תחומים שונים. וחלקכם חזרו עכשיו מהעתיד, מכיוון שהקסם הזה נמצא כאן ברגע זה. אז, אנחנו אומרים לכם, יקרים, כאשר אתם יכולים להפסיק להסתכל ישירות מולכם, הקסם למעשה קורה ממש לפני שכף רגלכם פוגעת בקרקע. סמכו על כך. הביטו חודשים קדימה לעתיד.

 

זה עם הכבוד הגדול ביותר, יקרים, שאנחנו מברכים אתכם בצורה כזו. אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד, טפחו האחד את השני בכל הזדמנות ושחקו היטב ביחד כשאתם יוצרים את המשחק החדש והקסום הזה.

 

אני 'המתבונן' ... ואני אוהב לצפות.

 

אספבו.

 

הקבוצה

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020