Light Connections
 
 

 

דברים בלתי רגילים וראויים לציון - 3 - דצמבר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

גם תקשור זה מיועד לאלה באוסטרליה ואנחנו מדברים על דברים בלתי רגילים וראויים לציון, שהם עכשוויים. ישנם אלה שלפעמים תוהים לגבי ה'ראוי לציון' מכיוון שזה מלווה לעתים קרובות באתגר. אחד הדברים שמתרחש ממש כרגע ושנראה מוזר מכיוון שהרבה מזה קורה בבת אחת, הוא אחד מהאירועים האפשריים הבלתי רגילים ביותר והראויים לציון. זה מתחיל בארצות חופשיות יותר כמו זו שלכם ומתחיל להתרחב לארצות אחרות שהיו סגורות במשך זמן רב.

 

כיצד אוכל לתאר לכם זאת? איזה סוג של פעילויות חשוכות שנחשפות אתם רואים, שנראות אוניברסליות עם האנושות, כלומר, דברים בלתי הולמים שתמיד היו קיימים? דברים שהיו חשוכים אולם לא יכולתם לעשות דבר בנידון. ידעתם שהם שם, אולם השלטונות לא יכלו לעזור, הממשלה לא יכלה לעזור, ועדיין הם תמיד היו שם.

חלק אומרים שהדברים האלה מומנו בידי אלה שהכוח בידם, כולל ממשלות, כך שלא יכולתם מעולם לגעת בהם. אולם הם תמיד היו שם. לפתע, באופן בלתי רגיל, בכל רחבי הפלנטה, ובמיוחד בחברות חופשיות כמו זו שלכם, הדברים האלה מתחילים להיסגר.

 

חלק מתבוננים בחברות ומנופפים בידיהם מכיוון שהם צופים במדיה ובאמצעי התקשורת שם חושפים דברים חשוכים ומכוערים. הם שואלים את עצמם לאן הפלנטה הזו מתקדמת, הדברים נוראיים, מכוערים, והם הולכים מדוכאים וחושבים שזה באמת קץ הדברים. עם זאת, האמת היא שאלה דברים שתמיד היו שם אולם לא גלויים.

כאשר יש לכם משהו שהוא מכוער וחשוך ונורא, שבאמת לא ידעתם עליו ולפתע זה מופיע בחדשות, אתם אומרים שזה משהו 'חדש' בעוד שזה אינו באמת חדש. יתכן וזה אכן חדש עבורכם, אולם זה תמיד היה שם. וישנם דברים כה רבים כאלה שמתחילים להתפרק, יקרים, וזה יקרה לעוד רבים אחרים. וכל זה הוא חלק ממה שהתחלתי לספר לכם אודות הדברים שראויים לציון באחד התקשורים הקודמים. זה ראוי לציון מכיוון שהדברים האלה לא נחשפו מעולם במשך מאות בשנים.

 

הידעתם שבתקופת היוונים והרומאים היו ילדים ששימשו כעבדים לצרכי מין בתרבויות האלו? וזה עדיין קיים מאז ועד לחברות המודרניות כיום. רובכם אינם מודעים כיצד זה למעשה פועל. זה קיים בעיקר עבור העילית החברתית, ולכן הם ישמרו על הסוד הזה ולפעמים גם ידאגו שזה ימומן היטב. ולכן יש לכם משהו שאינו מוסרי, זה אחד מהדברים השפלים ביותר שתוכלו לדמיין בתודעה, וזה קורה על בסיס יומיומי בכל רחבי הפלנטה הזו. זה קיים בכל מקום. ועדיין, לפתע זה מציג את עצמו על מנת שתתמודדו עם זה.

אותו הדבר מתרחש בחברות במשך אלפים בשנים - מדוע שזה יתחיל להיראות כעת בעוד האנשים בעמדות הכוח שולטים בזה?

זה אוקסימורון (שני הפכים באותו משפט, ת.ג.), זה כנגד האינטואיציה לתקופה, ועם זאת, זה מתחיל. ראיתם זאת לאחרונה אפילו בארצכם שלכם. זה מתחיל בכל רחבי הפלנטה, אולם מה שקרה רק אתכם משתולל בכל מקום. סיפרתי לכם על כך לפני מספר שנים וציינתי שקיימות אפילו חוות בהן נשים יולדות בנות שנשמרות בעוד האחרים אינם נשמרים. והילדות האלו גדלות ולאחר הופכות לשפחות מין. עבדות מינית. הדברים הבלתי מוסריים ביותר שביכולתכם לדמיין. ולפתע הם נחשפים לאור, ואתם אינכם מאפשרים זאת יותר, וזה ראוי לציון!

מה שראוי לציון הוא שזה תמיד היה שם, ועכשיו זה יוצא לאור, ואלה בעלי הכוח אינם יכולים להסתיר זאת כמו שעשו לפני כן, מתחת לזרם המרכזי, מכיוון שזה לא יהיה אפשרי בתודעה גבוהה יותר. וזה ראוי לציון!

 

בארצו של שותפי (לי קרול, ת.ג.) ארה"ב, היו הטיות בין הגזעים במשך עשורים על גבי עשורים. לעתים היו רואים זאת, זה היה עולה לפני השטח, והיו אלה ברחובות שהתנגדו לכך ולאחר זה היה נעלם. וזה היה עולה שוב, ונעלם. דבר נורא היה קורה ושהיה מראה זאת בכל חוסר התפקוד שלו, וזה היה נעלם. ולפתע זה אינו נעלם. ויקרים, זה ראוי לציון, מכיוון שהדפוס היה תמיד של דיכוי, לגרום לזה להיעלם על מנת שיקרה שוב בפעם אחרת, אולם כעת זה נשאר בדרך כזו שאתם עשויים להביט באלה שברחובות ולשאול את עצמכם מה מתרחש באמריקה.

יהיו אלה שיאמרו שאינם רוצים ללכת לשם מכיוון שישנו שם יותר מדי חוסר שקט, ואני אומר לכם יקרים שזה תמיד היה שם, אולם כעת ישנם אמריקאים שאומרים שאינם רוצים שזה ייעלם ושהגיע זמן לשינוי, שינוי לא רק של חוקים אלא גם של פעילויות אחרות. זהו זמן לבחון את אלה שיתכן ולא בחנתם אותם בעבר במכונים מסוימים לפני שהם יכלו לעולם להיות, למשל דמות סמכותית.

אלה הדברים שלא הוצגו מעולם לפני כן, רעיונות שנראים קיצוניים זוכים סוף סוף לתשומת לב של אלה שעשויים לשנות זאת במקום לדכא ולהעלים זאת. האם אתם מבינים מה אני אומר?

 

מה יהיה הניחוש שלכם לגבי כמה שנים לדעתכם הממסד הדתי ניצל ילדים קטנים? אלה שיודעים יאמרו שזה היה כבר למן התחלתו של הממסד הדתי. וזה אכן כך. כאשר לוקחים משהו כה יפה ומקודש, ויוצרים חוקים מסוימים שיוצרים תסכול, כמו פרישות, ואתם יוצרים פקודות האומרות שרק גברים מסוימים יכולים לעשות דברים מסוימים באופן רוחני ונשים אינן יכולות לעשות אותם, אתם הולכים בניגוד לנטייתו ואופיו של נושא הליבה האמיתי של הרוחניות של האנושיות. מה שאני מספר לכם הוא אודות התכנון שהנשים ישאו את האדרת, את הגלימה של הרוחניות. הן האמהות, הן אלה בעלות האינטואיציה, הן האוהבות ביותר. הן הרכות - כאשר אדם נקלע לצרות, הוא מחפש אחר אמו לא אחר אביו.

ועם זאת, זה פנה לכיוון השני, ובתהליך קרה הגרוע שבגרועים, והממסד הדתי התחיל לנצל את הילדים הצעירים, והם המשיכו והמשיכו והמשיכו, באלפים, לתוך החברה המודרנית שלכם, ורק לאחרונה זה נחשף למה שזה באמת, הודאה שאפשרה את התרחשות תחילתו של שינוי.

 

לאחרונה התפטר האפיפיור באמצע תקופת כהונתו, כאשר לא היה נראה שהוא חולה, והוא עדיין חי - זה נקרא 'קלף משוגע' - בלתי רגיל - ואפשר לאפיפיור חדש לכהן, אחד עם תכונות וגישות שיתחילו לסלק את הזוועות שהתקיימו במסגרת הכנסיה. הם מנסים, יקרים, הם מתחילים לראות את מה שאינו הולם שתמיד היה שם, במשך אלפי שנים. כך היו פני הדברים. ולפתע זה כבר אינו כך.

 

מתי חשבתם שתגיעו לזמנים בהם הדברים האלה יתחילו להיחשף, לא רק בהדרגה, אלא בשכבות - ישנה השכבה הזו, והזו, והזו, ואגב, מה בדבר ההטיות שבין המגדרים? במה מדובר בעצם? אתם יודעים אודות מה שאני מדבר עליו. אם את אשה, היו זמנים בו נדרשת ל'דעת את מקומך', לקבל את מקומך בחברה, בעבודה, במשפחה. היו פעמים רבות בו לנשים לא היתה זכות דיבור, או הבעת דעה, או הצבעה. ואפילו בזמנים מודרניים נשים אינן יכולות לקבל אותם תפקידים - אתם יודעים אודות מה שאני מדבר עליו - ולפתע, זה מתחיל להשתנות.

פעילויות במקום העבודה ותודעות שאינן הולמות מתחילות לגלות את עצמן בין המגדרים. זה תמיד היה שם. זה מצוי בעולמו של אביכם, ובעולמו של אביו של אביכם, ובעולמו של אביו של סבכם. ועכשיו לפתע הדברים האלה מתחילים לא רק להיראות, אלא גם להיות מתוקנים.

 

הרגע מסרתי לכם רשימה של ארבעה דברים. הו, ישנם עוד. ולא היה ניתן לגעת בכל הדברים האלה, ועכשיו מתחילים לגעת ולטפל בהם. כיצד הייתם מסבירים את המצב העכשווי הראוי לציון הזה? מדוע עכשיו? סיפרתי לכם באחד מהתקשורים הקודמים שזהו 'הנורמלי החדש', וזו הסיבה שזמנים אלה קשים. רבים רואים זאת ואינם אוהבים זאת מכיוון שזהו שינוי וקיימת התנגדות, ויתכן אף שהפגנות, ישנם אלה הכועסים לנוכח חוסר התפקוד של התודעה הנמוכה וסוף סוף מבצעים את השינויים. ישנם אנשים צעירים המתחילים להופיע ויתחילו בקרוב להתמודד למשרות בממשל. הם גדלו באוירה הזו והם לא ישתנו לפתע רק מכיוון שהם יתמודדו על המשרות האלו. הם ימשיכו לשאת את מה שקורה כעת לתודעה גבוהה יותר שבסופו של דבר תשפיע על הממשלה.

 

יש עוד. ישנן תעשיות שאינן הולמות, לא רק שמזהמות את הפלנטה באופן בלתי הולם, אלא שומרות, עבור כסף, על האנשים החולים והנוטים למות, ואני חושב שאתם יודעים אודות מה אני מדבר. תעשיות עשירות עם כל כך הרבה שפע שאיש לא היה יכול לגעת בהם – עד עתה...

יקרים, כאשר תגלו מה מתרחש עם חלק מהחברות האלו, שמוכרות לכם תרופות ואומרות שזה נועד לזה, או לזה, ותבינו שלכל אורך הזמן הייתה להן תרופה למחלות שאנשים סביבכם מתים מהן. ואתם תשאלו כיצד זה אפשרי שהן יכלו לעשות זאת, והן יצטטו דברים כמו לוחות זמנים בהם עליהם לקבל את כספם חזרה עבור תרופות מסוימות לפני שיוכלו לשחרר את אלו שבאמת פועלות באופן מוצלח. זה אינו מוסרי, אין בכך יושרה יקרים, וזה קורה בכל מקום. תאוות בצע.

זהו עידן בו תתחילו לראות את קצהו של הבצע מתחיל להצטמצם. אני מספר לכם על דברים שתתחילו לצפות להם ודברים שיקרו לפני עיניכם. האם כבר חיברתם בין הנקודות וראיתם עד כמה זה ראוי לציון, או האם זה קורה לאט מדי, או שיש לכם רעיון שזה רק עבור כרגע? זה אינו רק לעכשיו, ישנם יותר ויותר דברים כאלה שקורים. יוצא מן הכלל, ראוי לציון!

 

כפי שאמרו הקדמונים, זה האור שהודלק, מודעות, התעוררות בו תתחילו להביט סביבכם ולהצביע על דברים שאינם כשורה. ויהיו אחרים שינסו להשתיק אתכם ויבקשו שלא תאמרו דבר מכיוון שבעלי הכוח יגיבו ויעשו דברים.. ואתם תתעקשו שזה אינו כשורה, ושכניכם יסכימו אתכם, והשכנים האחרים יסכימו גם הם, ולבסוף כולם יראו שזה אינו כשורה – ואין זה משנה עד כמה כסף מעורב בכך.

 

הלב יתחיל לנצח. הדברים שאינם הולמים יתחילו להצטמצם יותר ויותר. יקרים, לא יהיה לכם עולם מושלם, אולם יהיה לכם עולם הרבה יותר טוב מאשר זה שהוא כעת!

המאזינים לתקשורים האלה, או הקוראים אותם מאוחר יותר, הם נשמות עתיקות. אתם הם אלה שתגרמו לשינוי, במה שתאפשרו או שלא תאפשרו לו להיות, במה שתלמדו את ילדיכם לאפשר או שלא לאפשר אותו. זה קורה, זה קורה, זה קורה – כעת! וזה ראוי לציון!

 

אני אשוב..

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020