Light Connections
 
 

 

התפתחות רוחנית - האנרגיה של העתיד - דצמבר 2014

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

תקשור מסוים זה יהיה מלא במידע, כפי שקורה לעתים קרובות, אולם ישנו גם דבר מה אחר שאנחנו מעניקים. אנו קרבים לסיומה של שנת 2014 , ובדרך כלל זהו זמן שנועד להרהורים בחדר המסוים הזה, האנרגיה שאנחנו רוצים לחולל עם הפמליה הסובבת אתכם היא אנרגיה של ברכותו איחולים.

 

ברצוני שתשבו ותתענגו על הכבוד, וברגעים הבאים ברצוני שתנסו להתנתק מהנושאים והבעיות עמם הגעתם לכאן. בעודכם יושבים שם, אם אתם חשים כאב בגופכם – התנתקו. אם יש כאב בלבכם – התנתקו. אנחנו מבינים לחלוטין שאתם מה שאתם מבחינה גופנית, ושאתם חייבים לחוות את מה שאתם חווים, אולם יש לכם את העוצמה להתנתק לזמן מה מכל זה ברגעים הבאים.

 

אין זה משנה מהו המסר שימסר עוד מעט או מה שייאמר, יש אנרגיה אחרת שממלאת את החדר. היא יושבת לצדכם ומרחפת מעליכם, מביטה בכם, זוכרת אתכם, מודה לכם ומכירה אתכם. אפילו כאשר נתחיל למסור את המידע, אנחנו מבקשים שתרגישו ושתבינו את ריבוי המסרים המועברים ושתיהנו מהמלאות שלהם, ברגעים האלה.

 

הנחת היסוד של התפתחות תאית

 

אם אתם מאזינים למסר או קוראים אותו מאוחר יותר, ואינכם נמצאים באופן פיסי בפגישה, עלינו לחזור על משהו – הנחת יסוד. ישנם כמה מדענים וחוקרים שמאמינים שהמוח האנושי מכיל את כל מה שאי פעם יוכל להכיל. כלומר, הוא מכיל גאונות, אינטליגנציה, הגשמה מעבר לפיסיקה, ומאסטריות בכל תא אנושי. אולם תכונות אלו חסומות ובדרך כלשהי, בהתחשב בכימיה ובאנרגיה שהיא רב ממדית בכל מוח אנושי, יש מצב אנרגטי שמותיר אותן נעולות. והאמונה היא, שאולי, בזמן הנכון, אנרגיות מסוימות יגיעו וישחררו אותן. זו התיאוריה – שבני האדם שלמים ומפותחים ומוכנים לכול.

 

תיאוריה זו מנוגדת לתיאוריה אחרת שמספרת לכם שהמוח האנושי אינו שלם והוא תוצר של התפתחות תאית מתמשכת ועתידית. היא טוענת שאינכם חכמים יותר מיכולתו המלאה של הגוף להיות חכם. שאין שום דבר בגופכם מעבר למה שאתם רואים, ושאתם תגדלו בסופו של דבר תאים שיבראו בני אדם מפותחים יותר.

מבין שתי התיאוריות האלו, אספר לכם שהראשונה היא המדויקת. ההתפתחות מעתה והלאה תהיה מבוססת על אנרגיה, לא על כימיה, ותשחרר חוכמה נסתרת ויעילות תאית – דברים שהם מובנים בתוככם וכבר קיימים.

לפעמים ההוכחה להנחת יסוד זו מגיעה בדרכים משונות, יקרים, ואתם עדים לה ואינכם מבינים אותה. פגיעה מוחית תגרום להיזכרות אקאשית ולפתע אדם שמעולם לא עסק באמנות יהפוך לאמן. לפעמים משהו יקרה - מכה בראש, אולי חבטה, ויצוץ גאון במקום שבו לא היה גאון קודם לכן. אלו הן הראיות הקטנות שיש לכם לכך שאולי התיאוריה הראשונה נכונה לגמרי, כלומר, הכל קיים בתוככם, וממתין לצאת החוצה.

 

הפוגה ספונטנית היא חידה, וישנם שחושבים שהיא בגדר נס. כיצד יתכן שהגוף מרפא את עצמו באופן מיידי מחוסר איזון, ומהמחלות הגרועות ביותר המוכרות לאנושות? אולם הדבר מתרחש שוב ושוב. כך אתם נכנסים לתחום של מה שלימדנו, שהוא הגיון רוחני.

בחנו את מה שאמרתי בעבר: האנרגיה הישנה שנמצאת עכשיו על הפלנטה, נעלה את תפקוד הדנ״א שלכם בשיעור של 33 עד 34 אחוזים. למאסטרים החכמים שהאריכו ימים וצעדו על הפלנטה הזאת היה דנ״א שפעל ב 80 עד 90 אחוזים. כל מה שהם עשו נועד להראות לכם מה אתם יכולים לעשות. לימדנו זאת שוב ושוב. וזו תהיה הנחת היסוד כאשר אנחנו מתחילים.

 

הפיסיקה של זה: סקירה

 

אכנה את הפיסיקה הזו 'פיזיקה רוחנית' כך שהדברים לא יהיו מורכבים מדי. בשנת 1993 פרסמנו ספר ששמו 'זמני הקץ', והצהרנו בו כמה הצהרות. דיברנו על הרשת המגנטית של כדור הארץ, וסיפרנו לכם שהיא חייבת להימצא שם על מנת שבני האדם יוכלו לשרוד – ואכן זה כך. באותו זמן, המדע לא הסכים לכך, אולם עתה רבים רואים זאת. המשכנו ונתנו לכם את החלקים האזוטריים של המידע, מה ששותפי (לי קרול, ת.ג.) מכנה החלק 'ההזוי'. בתוך הדנ"א שלכם, שהוא מולקולה רב-ממדית, קיים כל מה שהיקום יודע. הוא נושא את הרשומות האקאשיות שלכם, את כל תקופות יחידות החיים שלכם, את כל התכלית הרוחנית שלכם, ההוויה הרוחנית והקארמה שלכם. הכל נמצא בתוך הדנ"א שלכם. הדבר לא יוכח אף פעם, מכיוון שזו תכונה רוחנית. הדנ"א יוצר שדה המכונה 'המרכבה'.

 

כמו כן סיפרנו לכם שהשדה המגנטי של כדור הארץ, אנרגיה רב ממדית, מעביר דברים מסוימים אל הדנ"א שלכם על בסיס יומיומי. הרשת הופכת אז למערכת העברת אנרגיה עיקרית. זה היה אמור 'לחבר את'הנקודות' אצל כמה מאלה שהקשיבו או קראו בתשומת לב – מכיוון שאם הרשת משתנה, יקרים, גם אתם משתנים. סיפרתי לכם שהרשת תשתנה יותר בעשר שנים מכפי שהשתנתה במאה שנים, וכך קרה. אתם יכולים למדוד את תנועת הרשת המגנטית בעזרת מצפן. בין השנים 1993 ו 2002, היא נעה במידה רבה, יותר מאשר בכל זמן אחר בהיסטוריה האנושית המודרנית. אמרנו שכך יהיה, וכך היה. וקבוצת הרשת שלנו עזבה בשנת 2002 כפי שאמרנו שתעשה.

 

אלה ששמו לב היו צריכים להבין שמשהו מתרחש. אמרתי לכם גם במסגרת המסרים הראשונים האלה באותם הימים, שלא תתרחש מלחמת גוג ומגוג, וכך היה, שלא תהיה מלחמת עולם שלישית, ולא הייתה. לנוכח כל הנבואות שאמרו לכם משהו שונה, אנחנו אמרנו לכם שקיים פוטנציאל שהאנושות תחצה את הסמן, תשרוד ותתחיל לחולל אנרגיה חדשה על הפלנטה. אמרנו לכם שזה יהיה תחילתו של שלום עלי אדמות, וזהו המקום בו אתם נמצאים היום. לפני כל אותן שנים, סיפרנו לכם על הפוטנציאל שבו אתם מצויים היום, מקשיבים או קוראים את המסר הזה ושואלים מה הלאה. ולכן אתן ברגע זה כותרת לתקשור 'האנרגיה של העתיד'.

 

האנרגיה של העתיד

 

העברתי לכם תקשור שבו סיפרתי לכם למה אתם יכולים לצפות בשלוש השנים הבאות. המסר הזה יספר לכם על האנרגיות שתתגשמנה מעבר לזמן הזה, על כמה מהשינויים להם תוכלו לצפות ומדוע הם יתרחשו. יתכן ותרצו לקרוא את התקשור הזה מספר פעמים, מכיוון שהוא כולל סקירות ומידע חדש.

אם כך, לפני שנתחיל, ביססנו את הדברים הבאים:

ראשית, בתוך הדנ"א של הגוף האנושי, דנ"א שעובד ביעילות של כ 34 אחוזים, נעולות גאונות ומאסטריות. שנית, הרשת המגנטית של הפלנטה מציגה וקובעת את כל מה שקשור לדנ"א שלכם. היא גם קשורה במידה רבה למה שאתם מכנים 'הטבע האנושי', מה שאתם רוצים ומה שבראתם. דומה שהוא סטטי, לעולם אינו משתנה, ונתפס כ'דרכם של הדברים'. אולם, אנו נקרא לכך נעילה זמנית של הדנ"א. כאשר התודעה האנושית והבגרות הרוחנית שלכם יתחילו לנוע בשנים הבאות, הדנ"א שלכם יתחיל להשתנות. זה אינו קשור לכימיה, אלא קשור לאנרגיה המאוחסנת בתוכו ולשכתוב של המידע. אנרגיות חדשות ישחררו חלקים מסוימים שהיו נעולים, חלקם הם הדברים עליהם סיפרתי לכם זה עתה בתחילת התקשור הזה – הדברים המפתיעים ביחס לריפוי ולרשומות האקאשיות שלכם.

 

נקודות הצומת ונקודות האפס - אנרגיות עבור העתיד

 

הבה נתקדם. בשנים האחרונות סיפרנו לכם על פתיחת נקודות הצומת ונקודות האפס - כמוסות הזמן של הפלנטה שהמתינו לאנרגיה החדשה הזו. סיפרנו לכם מי הניח אותן במקומן, ושהמקור הבורא היוצר בעצמו הוא האחראי לכך. סיפרנו לכם שהן היו שם במשך יותר מ 100,000 שנים, המתינו להיפתח במידה ותחצו את הסמן, וכך עשיתם. הן נפתחות לאט, ואנחנו זיהינו אותן וסידרנו אותן בזוגות עבורכם. הן מתחילות להיפתח.

הן שופכות מידע אל תוך הרשת המגנטית, הרשת הקריסטלית ורשת גאיה – שלוש הרשתות הבין אישיות הפעילות של הפלנטה הזו, אלו שמקיימות ממשק ביניכם ובין התודעה שלכם. לשם הולך המידע שלהן - המידע אינו זורם ישירות אל תודעתכם, אלא אל הרשתות. דבר זה מאפשר בחירה חופשית, כיוון שהמידע לא עובר אל דעתכם שלכם, מכיוון שמצב כזה היה מבטל את הבחירה החופשית. במקום זאת, הוא מגיע אל הרשת. ובאמצעות בחירה חופשית, כל אדם יכול להתעלם מכל מה שאמרתי, לצאת מהחדר, ולומר שהאדם שיושב שם הוא זיוף, שהמידע מגוחך, ושכל זה מטופש! ובו בזמן, לצדו של אותו הספקן ישב מישהו שנרפא היום באורח קסם. זה ההבדל. בחירה חופשית לקבל או לדחות דברים סביבכם היא המפתח למתן כבוד לתודעה האינדיבידואלית שלכם.

 

התקרבות חדשה של אנרגיה מהחלל

 

אילו יכולתם לראות אנרגיות רב ממדיות, והייתה לכם היכולת לעמוד ולצפות במערכת השמש שלכם בשעה שהיא סובבת סביב מרכז הגלקסיה, הייתם יכולים לראות פס של אנרגיה אותו אתם חוצים עתה. בזמן הזה, מערכת השמש שלכם נמצאת בבועה של אנרגיה מגוננת מאז החלו החיים על הפלנטה הזו. זוהי מדידה אסטרונומית המוכרת למדע. יש לזה אפילו שם כך שזה אינו אזוטרי. ככל שבועה זו מתפזרת ואתם נעים לאזור חדש בחלל, פס זה של אנרגיה שאתם פוגשים עתה הוא שונה. למעשה, הוא מייצג אנרגיה גבוהה יותר שחלק יכנו זאת קרינה.

 

בשעה שמערכת השמש שלכם נעה בנחישות אל תוכה, זו הפעם הראשונה שדבר זה מתרחש כאשר ישנם בני אדם על כדור הארץ. נדרשים מיליוני שנים למערכת השמש שלכם לבצע סיבוב אחד שלם סביב המרכז. לכן, לא הייתם כאן בפעם האחרונה שדבר כזה התרחש. אתם נושאים כעת ומאשרים את תודעת זרע הבריאה שבתוככם, והנה מגיעה הקרינה, בדיוק בזמן. אמרנו זאת בעבר ותקשרנו זאת, זה אינו מידע חדש. אולם כעת נחבר הכל יחד..

 

הדבר הראשון שהקרינה הזאת מיירטת הוא את הגוף הגדול ביותר במערכת השמש שלכם – השמש. השמש היא מנוע גרעיני, ויש לה את האנרגיה הרבה ביותר במערכת שלכם. הקרינה החדשה מקיימת ממשק עם השמש שלכם ומיד השמש משנה את האנרגיה שלה. השמש תפציץ אז מידע חדש זה באמצעות הרוח הסולרית (ההליוספרה של השמש, ת.ג.) היישר אל כדור הארץ. מידע זה ייורט באופן מיידי על ידי הרשת המגנטית שלכם - זה מתרחש כך באופן רגיל מכיוון שהרשת המגנטית שלכם תמיד מיירטת כל אנרגיה שמגיעה מההליוספרה. ההליוספרה (הרשת המגנטית של השמש, ת.ג.) חופפת לרשת המגנטית של כדור הארץ, והעברת המידע מתרחשת באופן שלם באמצעות השראה, ונמצאת בתוך הרשת המגנטית שלכם.

זכרו מה לימדנו אתכם: כל תכונה שהיא שנמצאת ברשת המגנטית שלכם מועברת לדנ"א שלכם. 'חברו את הנקודות' ממסר בן 25 שנים: האנרגיה החדשה משפיעה על השמש. השמש מעבירה את האנרגיה אל הרשת שלכם, והרשת שלכם מעבירה אותה אל הדנ"א שלכם. אתם מושפעים.

 

ה'מסר' החדש מן החלל

 

הרשו לי לומר לכם מהו המסר שמועבר: שחררו את הדנ"א ל 44 אחוזים! זה המסר. המין האנושי חצה את הסמן והוא מוכן לשלב הבא בהתפתחותו. אני מדבר על נשמות עתיקות. אתם אלה שיהיו הראשונים שיקבלו מסר זה. אתם וכמה מהילדים שלכם בעלי 'הנשמות העתיקות', שמתחילים להרגיש ולקבל זאת!

 

הרשו לי לספר לכם שהדבר הראשון שפתיחה זו תתחיל לברוא יהיה מה שנכנה 'חדות של הרשומות האקאשיות'. אתם תתחילו להיזכר - והגיע הזמן לכך. האם תוכלו לחגוג זאת? הגיע הזמן שכאשר תיוולדו לא תתחילו מבראשית, בחשכה, ותעשו הכול שוב מהתחלה. במקום זאת, אתם תזכרו!

 

ברצוני לדבר אל כמה אנשים שמאזינים ושנמצאים בחדר הזה ולשאול אותם האם לנכדים שלכם היתה החדות לספר לכם מי הם היו בעבר? אל תרימו יד; אני יודע שאתם נמצאים כאן. הנכדים מרגישים זאת והם יודעים זאת, ומפיהם הצעיר נובע המידע המשמעותי והעמוק ביותר שהפלנטה שמעה מעודה! הם ידעו מי הם היו! חלקם הצביעו עליכם ושאלו האם אינכם זוכרים שהם היו האם או האב שלכם ביחידת חיים אחרת. וזה עשוי להיות קצת מטריד... [קריון מצחקק בהנאה..]

 

ברצוני שתזכרו את אחת מהנחות היסוד של גלגול הנשמות, שדיברנו עליה פעמים רבות. אתם מתגלגלים בקבוצות משפחה. יש לכך סיבה, על מנת שיהיו נינוחות ושמחה, כדי שלא יהיה עליכם ללמוד את האנרגיה של כל קרוב וקרוב, שוב ושוב, בכל פעם. האנרגיות של המשפחה נשארות יחד ואתם יכולים להגשים ולהשיג יותר בדרך זו. תמיד יש סיבה נדיבה לדברים האלה. כל תכונה ותכונה של מערכת החיים האזוטרית, בין אם אלו הן הרשתות שלכם או של גלגול הנשמות, היא נדיבה. זו מערכת יפהפיה ולא אקראית. אין מדובר בשיפוט; אין מדובר בעונש. במקום זאת, מדובר באהבה שהאל רוחש לכם, ומה שאני עומד לספר לכם הוא שהאנרגיה משתנה..

 

חדות של הרשומות האקאשיות

 

אמרנו שאתם נעים אל תוך הקרינה החדשה הזו ואמרנו שהיא מצטלבת עם השמש. השמש 'מפציצה' אותה אל השדה המגנטי שלכם (באמצעות הרוח הסולרית, ת.ג.) והשדה המגנטי מדבר אל הדנ"א שלכם. לפתע, ישנו פוטנציאל לשחרור חלק מהדנ"א הנעול שלכם. תכונות החדות של הרשומות האקאשיות המשתחררות יעזרו לכם לזכור מי הייתם.

עם ההיזכרות הזו תגיע אנרגיה – לא לגבי מי שהייתם, אלא ההיזכרות הזו מעניקה לכם את האנרגיה של מה שעשיתם. איני מתכוון באופן פיזי; אני מתכוון באופן אנרגטי ומנטלי. נשמות עתיקות נושאות עמן ניסיון. כאשר אתם מביטים בעיניו של ילד, אתם תראו חוכמה שרק מחכה לפרוץ החוצה. יקרים, ילדים אלה הם שונים. הם לא יעברו את מה שאתם חוויתם! יש להם מערך חדש לגמרי של בעיות, ורוב הבעיות שלהם כרוכות בניסיון לנווט בין בעיות ישנות שאתם בראתם עבורם! [קריון מצחקק בהנאה..]

 

דיברנו גם על גורם החוכמה. גורם החוכמה נגרם על ידי חדות הרשומות האקאשיות. לאחר שחייתם חיים אנושיים שוב ושוב, אתם מתחילים להיזכר בחוכמה שרכשתם באותן תקופות של יחידות החיים הקודמות. אינכם זוכרים בהכרח מי הייתם, אלא את העובדה שאכן הייתם ואת החוויה שהייתה לכם. דמיינו ילד שמגיע אל הפלנטה ויודע לקרוא, דמיינו ילד שמגיע אל הפלנטה ויודע שלא לגעת במשהו חם - מהיכן זה מגיע? אתם תראו יותר מהדברים האלה והרגשה של 'הייתי שם – עשיתי זאת'.

 

חדות הרשומות האקאשיות היא היזכרות בהתנסות מיחידות חיים קודמות. וכאשר הילד גדל ומתבגר, ההיזכרות הזו הופכת לחוכמה טהורה. כאשר הילד מתחיל להתעורר ובלוטת האצטרובל מתחילה להיפתח, משהו אחר קורה. הרשת מתחילה לדבר אל הילד באמצעות הדנ"א, וברשת גם קיים המידע מכמוסות הזמן עליהן דיברנו בתקשורים קודמים. כמוסות הזמן מתחילות להזין את הפלנטה בחוכמה ובידע רבים יותר. אינכם צריכים להתגלגל מחדש כדי להתעורר אף יותר! משמעותה של חדות הרשומות האקאשיות היא שלפתע בני האדם יודעים יותר ממה שידעו ילדים אחרים בעבר – הרבה יותר.

 

מסלול מהיר

 

זו התוכנית וזו מערכת של מסלול מהיר, מערכת אנרגטית להתעלות פלנטרית. ידרש זמן רב ליישם אותה, יקרים, אולם היא מתחילה כעת. אתם תראו עדות שולית להתחלה הזו בשנים 2015, 2016, 2017, תראו זאת במידה מסוימת במקומות רבים. האנרגיות האלו זקוקות לזמן רב כדי להבשיל, ולא כולן תתרחשנה במהירות ובאופן מיידי. חלקכם יהיו משוכנעים שהעולם נמצא במקום חשוך ושכולכם נגררים יחד עמו, מכיוון שאינכם רואים את השינויים כפי שהם, ואינכם מבינים מה באמת מתרחש. כבר אמרנו זאת בעבר, שכאשר אתם מאירים אור רב במקום חשוך, הדברים שתמיד היו בחשכה מתנגדים. זה מה שאתם רואים עכשיו, ותמשיכו לראות. הדברים החשוכים תמיד היו שם, אולם האור לא האיר אותם כפי שאתם מאירים אותם עכשיו.

 

מודעות ל'עצמי'

 

חדות של רשומות אקאשיות יוצרת חוכמה, וחוכמה זו מתרגמת למשהו אחר שברצוננו לספר לכם עליו. כאשר אורגניזם הופך מורכב יותר, הוא עובד באופן טוב יותר. תאים רבים יותר מתאחדים, מתקשרים ועובדים טוב יותר. ככל שהתפתחתם ככוח חיים, המערכות הפכו משוכללות ובוגרות יותר. התוצר הסופי היה בני אדם שסוף סוף היו בעל יכולת חישה, כלומר, הם מודעים לכך שהם כאן. בקרוב אעביר לכם תקשור נוסף שיסביר את התפתחות החיים על כדור הארץ. תאי חיים משכפלים את עצמם, חיים וצורכים אנרגיה שעדיין לא ראיתם באמצעות המדע.

 

מודעות ל'עצמי' היא אחת מהתכונות הראשונות של האינטליגנציה הרוחנית, וכאן אתם נמצאים. היום, אתם מפותחים הרבה יותר מבעלי החיים הנמצאים מתחתיכם. אתם מביטים בעיניהם ואתם יכולים לראות רגש ואהבה, ואתם יכולים לראות אינטליגנציה, אולם הם אינם יודעים מי הם, לא ממש – לא כפי שאתם יודעים. המוח שלכם הוא המוח הטוב ביותר על הפלנטה, וזה קרה מכיוון שהוא הפך מורכב יותר והמערכות עבדו יחד בדרכים שעדיין לא פענחתם אותן.

 

אני מספר לכם זאת מכיוון שאמת בסיסית זו אינה משתקפת כלל מבחינה חברתית. האם שמתם לב לכך שככל שארגון גדול יותר, כך תפקודו לקוי יותר? האם אוכל לציין שזה בדיוק ההפך ממה שהתרחש במשך הזמן עם המבנה התאי? משהו חסר! התאים משתפים פעולה אלה עם אלה בדרכים שעדיין לא גיליתם. תא אחד יודע מה האחר עושה, ומתרחש איזון כימי וחשמלי. כולם מנסים להתאזן יחד. זה יופייה של מערכת שיש בה התמזגות ועקביות/לכידות. היא מאחדת הכול כדי שלכולם יהיה אותו מידע וכולם יעבדו יחד לטובת מטרה אינטליגנטית זהה. כיצד יתכן שיש לכם טריליונים על טריליונים של תאים בגוף האנושי שעובדים יחד, חיים זמן ממושך, משתפים פעולה ועושים כמיטב יכולתם להישאר בחיים, בעודכם מקבצים יחד כמה מאות אנשים ותפקודם לקוי?

 

אתם יודעים שאני צודק. ככל שהארגון החברתי גדול יותר, כך גרועה יותר עבודתו. ואיני צריך לספר לכם אודות הממשלה. דומה שבמקרים מסוימים הארגון פשוט טיפש, מכיוון שישנם אנשים רבים מדי שמנסים לעשות את אותו הדבר. הרשו לי להראות לכם מה אינו בסדר בתמונה הזו, כיוון שזה עומד להשתנות.

 

תודעה מתמזגת

 

הנה מונח חדש: תודעה מתגבשת ומתמזגת. לבני האדם יתחיל להיות אותו סוג של תכונות תודעה ממנו נהנים התאים שלכם. הם יהיו מחוברים. הם יתחילו לדעת מה האחר חושב. לא מבחינה אישית או פרטית, אלא מבחינה אינטלקטואלית ומשתפת פעולה. הגיון בריא יהיה המדריך. אתם תהיו עדים למשהו שלא חשבתם שיכול להתרחש: ארגונים גדולים יתחילו לתפקד טוב יותר מבעבר. דיברנו אפילו על יום שבו יוכלו להיות תאגידים נטולי הנהלה. הכול חלק מזה, יקרים. האם אתם יכולים לדמיין מצב שבו אף אחד אינו עומד בראש? זה יכול לקרות רק אם כל האנשים ידעו ויכירו את הבעיות יחד.

 

יקרים, זהו גורם החוכמה. האם אתם יכולים לדמיין כיצד הדבר ישפיע על הכול? הבה נתחיל במשהו פשוט: מערכות יחסים, עסקים באופן כללי, תאגידים, פוליטיקה וממשלה. אם התודעה היא פיסיקה, הרי משמעות הדבר שיש חוקים פיסיקליים מוחלטים לחוכמה, ומשמעות הדבר שניתן לראותם ולעבוד עמם.

 

האם אתם זוכרים את הקרינה שמגיעה לכיווננו ממערכת השמש? זוכרים שהיא עומדת לפגוע ברשת המגנטית? הדבר יתחיל לפתוח את הדנ"א שלכם. הוא יפתח רק את מה שיש לכם בחירה חופשית לקבל, יקרים. הדבר לא יתרחש אצלכם אלא אם תעניקו לכך רשות. משימתי היא לומר לכם לעקוב אחר זה ולצפות לכך!

 

כולכם תשובו לכאן, ואמרתי לכם זאת. ללא קשר למה שהגוף העייף שלכם אומר עכשיו, אתם תחזרו. דמיינו גוף צעיר עם כל הידע שרכשתם בחיים האלה, דמיינו מצב שבו לא תצטרכו לחזור על אותן שגיאות! אתם תחזרו רעננים, יפים וזוכרים! אינכם עומדים להחמיץ את המסיבה, יקרים. בכל פעם שראיתי אתכם בצד המעטה/צעיף שלי, לא יכולתם לחכות על מנת לעשות זאת פעם נוספת, בייחוד אם ישנה גאולה כלשהי שמגיעה. הקדשתם זמן רב למאבק באנרגיה הישנה, יקרים. מדוע שלא תיהנו ממה שהרווחתם? ויש עוד.

 

מגרש משחקים, פעם נוספת

 

אמרנו לכם שהמטפורה המתארת כל זאת היא של ילדים הנמצאים במגרש משחקים. האם אתם יכולים לזכור את שהותכם במגרש המשחקים? את הבריונים? זוכרים שהרגשתם לא ראויים או יתכן ואתם הייתם בריונים בעצמכם? יכול להיות שגילמתם את מה שאולי עשיתם בתודעה הצעירה שלכם, וגם ילדים אחרים עשו זאת. זו הייתה הישרדות ועשיתם כמיטב יכולתכם על מנת לשרוד.

 

אולם הדבר השתנה ככל שגדלתם וכאנשים בוגרים צעירים לא התנהגתם עוד כפי שהתנהגתם במגרש המשחקים. לא התגרתם, השלכתם אבנים או קיללתם וכיניתם בשמות. עכשיו אתם יודעים טוב יותר מכיוון שגדלתם והחכמתם. כעת, חשבו על אנושות שעד עתה לא יצאה מעולם ממגרש המשחקים. באנרגיה חדשה זו שלאחר שנת 2012, ניתנים לכם כלי הבגרות שרכשתם. אתם רואים את החברה והתרבות בעיניים חדשות, ומגרש המשחקים מתחיל להיעלם. חוכמה מתחילה להבין כל זאת.

 

יקרים, האנושות לא תאמץ חוכמה חדשה זו כל עוד ישנם ברברים שנלחמים. דרך אגב, זה כל מה שעשיתם במשך עידנים! במשך השנים למדתם כיצד להרוג אלה את אלה טוב יותר ויותר, ולפתע התודעה משתנה. בני האדם מתחילים להבין בקנה מידה גדול שזה לא מה שהם היו רוצים. אה, האמינו לי, הויכוח על כך ימשך, אולם לאט הרוב יבינו זאת.

 

ממש כמו בחיים האמיתיים, אתם מבינים שכמה מהבריונים לא יתבגרו אף פעם והם משחקים עדיין על פי 'כללי מגרש המשחקים'. אתם רואים כמה מהם על הפלנטה בזמן הזה. הם היו שמחים לקחת את האנרגיה החשוכה הישנה ולהחזיר אותה בדיוק למקום בו הייתה לפני שנת 2012. הם ישמחו לגרום לכם פחד, אולם זה לא יקרה. החוכמה משתנה.

 

החוכמה הפנימית המולדת שלכם תתחיל להשתנות. החוכמה הפנימית המולדת היא האינטליגנציה של הגוף החכם - למשל כאשר אתם עושים מבחני שריר אתם יוצרים קשר עם האנרגיה שלה. הגשר החסר בין הגשמי והחוכמה הפנימית המולדת יתחיל להיבנות, עד שבסופו של דבר אתם תהיו הרופאים האינטואיטיביים של עצמכם. אתם תדעו מה מתרחש בכל איבר ואיבר בגופכם ובכל בלוטה – אתם תדעו אם קיים חוסר איזון בדמכם! האינכם סבורים שהמוח שלכם אמור ליידע אתכם על כך? החוכמה הפנימית המולדת שלכם כבר יודעת זאת! היא תמיד מנסה לאזן את עצמה, והדבר היחיד שנותר מחוץ לתמונה היא המודעות שלכם! האם מערכת עכשווית זו נשמעת לכם שלמה?

היא אינה פועלת כהלכה. אולם כאשר תתחילו לתפקד ב 44 אחוזים, המצב הזה יהפוך למציאות. זוהי רק ההתחלה, יקרים.

 

דמיינו אדם שידע דברים אלה. אתם עשויים להתבונן בו ולומר שהוא 'על אדם' ולתהות כיצד הוא עושה זאת - ברוכים הבאים לעתיד! שלום עליי אדמות הוא רק ההתחלה ולא קשה להבין זאת, כפי ששותפי היה אומר, מכיוון שזה מגיע באופן אוטומטי יחד עם החוכמה. הפסקתם להרביץ אלה לאלה במגרש המשחקים כאשר התבגרתם. פיתחתם בגרות ומעט אלגנטיות. סדר היום שלכם השתנה, והיה עליכם ללמוד להסתדר אלה עם אלה.

 

זה מה שאנחנו רואים עבור הפלנטה! זו התחזית שלנו. היא אינה מיידית, אולם היא תתחיל עכשיו. אנחנו נותנים לכם את האלף-בית על מנת שתבינו כיצד זה פועל וכדי שהדבר יהיה אמיתי עבורכם כאשר הוא יתרחש. הסבר זה ניתן כדי שתבינו שאין מדובר בשיקוי קסם של אנרגיה שיתפשט ברחבי כדור הארץ ויביא שלום. זה אינו כך. המנוע לכך מגיע מהדנ"א שלכם, מהחוכמה שלכם, מהגלגולים שלכם וממה שאתם מחליטים לעשות. זה המסר. זו עבודה!

 

תמיד ישנם אנשים ששואלים מתי כל זה יגיע, ואומרים שזה נשמע טוב כל כך... ברצוני שתזכרו: כמה מכם היו כאן לפני עשרים שנים כאשר שותפי הביא אותי לחדר דומה מאוד לחדר הזה ובפעם הראשונה הוא אפשר לי להיפתח להעניק לכם מסר. באותה נקודת זמן, מסרנו לכם מידע שניצב עתה ומתרחש לפניכם. ראינו את הפוטנציאלים למה שעתיד לבוא ולמה שתעשו. זו לא הייתה זו נבואה 'מבוזבזת', מכיוון שהיא התגשמה!

הרוח אינה יודעת מה יביא העתיד, מכיוון שזוהי הבחירה החופשית של האנושות. אולם אנחנו יודעים מהם הדפוסים שהתרחשו בעבר על פלנטות אחרות. ראינו את מה שאתם עושים עכשיו, ויש לנו מבט על רחב שאף אדם אינו מסוגל לראות אותו. אנחנו יודעים מה מתרחש בסדקים. אנחנו רואים דברים שלא תאמינו להם, שדוחפים אתכם קדימה. זה תלוי בכם עד כמה זה יקרה בקרוב. ישנם דברים רבים כל כך שפועלים לטובתכם, ובכלל זה מה שמתרחש במערכת השמש שלכם, והכול מגיע בזמן הנכון עבור בן האדם החדש.

 

נקיפת ימי השיוויון וסוף שנת 2012 סימנו את תחילת התודעה האנושית שמתחילה להגיע לבגרות. זו הייתה נבואת הקדמונים. השלב הבא הוא עידן ההתרגלות לכך. איני לא מתכוון לומר לכם כמה זמן הוא ימשך. על פלנטות אחרות, הוא היה קצר להפליא. הפוטנציאל הוא שגם אתם תבצעו זאת במהירות. יקרים, שילמתם את המחיר על כך במשך כל אותן יחידות החיים בהן עבדתם כדי לפתור את החידה הזו שהגיעו לשיאן בנקודה זו, ועכשיו יש לכם את החופש לראות את הסיום של זה. נדרשות התאמות על מנת לנוע מהישן אל החדש, ובמסגרת ההתאמות עומד לפניכם כיול מחדש של מציאת תדר חדש. היציאה מהפחד ניצבת לפניכם.

 

לבסוף, אומר לכם משהו שכבר אמרתי בעבר, וברצוני שתשמעו זאת שוב ושוב. הסיבה לחזרה על הדברים נועדה על מנת שתבינו מה אתם רואים. כעת משהודלק האור, החשכה תנסה לנצח, ויש להם כלי אחד, שהוא רב עוצמה – ממש רב עוצמה. הכלי זה יכול להשפיע על הנעלה ביותר ולהרוס אותו. הוא יכול להשפיע על עובדי האור, על המרפאים ועל המתקשרים. זוהי מילה בת שלוש אותיות – פחד.

אם אתם פוחדים, הרי שהם ניצחו. ברצוני שתחשבו על זה. הם יודעים זאת. אפשרו לאורכם שלכם להאיר בדרך כה מדהימה עד שהמילה הזאת בת שלוש האותיות תאבד את השליטה הנוראה שלה. ותחדל להתקיים. צעדו בזמנים האלה וזכרו אותם, מכיוון שציפיתם להם והתכוננתם לקראתם. פעלו לקראת מילה חדשה בת ארבע אותיות – אהבה.

 

הישארו לרגע וחגגו אלה את אלה.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020