Light Connections
 
 

 

גשר החרבות - ספטמבר 2012

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

במהלך העניינים, אתם מגיעים לשיא של מה שאנחנו מכנים 'נקודת ההחלטה' עבור האנושות. על מנת שתוכלו לראות דברים אלה באור כפי שאני רואה אותם, יהיה עליכם להבין שני דברים.

 

ראשית, אם תחזרו מעט אחורה בזמן, תיזכרו בתקשורים הראשונים שלי אליכם, בהם ספרתי לכם שהתודעה האנושית משתנה. כבר מלכתחילה נתתי לכם מידע לגבי האפיונים שלי על הפלנטה, על כך שהאנושות עוברת שינוי ושאני הגעתי למטרה מסוימת - לשנות את המגנטיות של הרשת. אמרתי לכם שהקבוצה עצמה של קריון תסיים את עבודתה בשנת 2002 ותעזוב, וכך אכן היה. כל זה היה בתגובה למה שאתם השגתם כאנושות, וכמה מכם עשו את החישובים והבינו שכל הדברים התרחשו במסגרת התקדמות נקיפת הצירים של ימי השוויון – חלון 36 השנים, בו השמש שלכם נערכת עם אמצע הגלקסיה - תחילתה וסופה של התנודדות בת 26,000 שנים של הפלנטה.

תכונה אסטרונומית זו נערכת גם אזוטרית/ מטפיזית עם מה שהקדמונים אמרו שיתרחש - נקודת החלטה עבור האנושות שתהיה החשובה מכולן, נקודה שנושאת עמה תכלית אנרגטית אדירה. זו הסיבה להגעתי, ואם תקראו את התקשורים הראשונים שלי, תבינו מדוע הגעתי, מכיוון שמשהו התרחש אצל בני האדם, והוא היה קשור לעתידכם. לפני 22 שנים אמרתי לכם זאת, ובשנת 1993 יצא לאור הספר הראשון של קריון. עכשיו אתם בשנת 2012, לאחר שחלפו שנים רבות, חווים בדיוק את מה שאמרנו שתחוו. בזמנו נתנו לכם פוטנציאלים, כמה מהם הפכו לפוטנציאלים של האנושות וכמה מהם לא התממשו. אנחנו מתעסקים רק בפוטנציאלים, אולם החזקים ביותר שבהם דיברו על עתידכם שלכם היום.

 

שנית, ברצוני שתזכרו שכאשר הגעתם לפלנטה הזאת, כל אחד ואחד מכם היה ייחודי. אין זה משנה בני כמה אתם בעודכם יושבים כאן, כל אחד מכם הוא נשמה עתיקה. הנשמות העתיקות הם אלה שנוטים להתכוונן למסרים שכאלה, להאזין להם ולקרוא אותם, ואמרנו לכם זאת בעבר גם כן. כך שיש לנו קבוצה ייחודית, וברצוני שתזכרו את 'ניצוץ האמת' כאשר הגעתם, כולכם. טריים ורעננים היישר מהקוונטיות שנועלת את עצמה אל תוך הזיכרון שלכם, מצלצלת באוזניכם כאשר אתם הגעתם כתינוקות: "זוהי תקופת החיים שתחולל את השינוי".

היו כמה מכם שאפילו שאלו את השאלה מדוע הם חיים? אתם יודעים מי אתם. כאשר הייתה חשכה סביבכם, שנגרמה על ידי הנסיבות והמצבים, שחלקם קשורים לבריאות - אנחנו היינו שם. אומר לכם מדוע אתם נמצאים כאן - אתם כאן על מנת להשלים את המשימה הזו שהתחלתם לפני שנים רבות, נשמות עתיקות! זוהי נקודת ההחלטה, ומנקודת המבט שלי, היא כבר חלפה.

 

אין כל מבחן לפניכם, מכיוון שכבר עברתם אותו. בקו הזמן שלכם, יש עוד 18 שנים (לנקיפת הצירים, ת.ג.). לכן בסופה של השנה הזאת, הסמן של שנת 2012 בנקודת יום ההיפוך, זה פשוט מאוד מה שזה - נקודת חגיגה בזמן של המימד השלישי. כאן אתם חוגגים את הצלחתכם. ואסתפק ואומר עכשיו שאלה שבראו את המקום המואר הזה המכונה כדור הארץ, יודעים שהצלחתם. הם כבר חוגגים בשמים ועם זאת ישנם דברים שמתרחשים על הפלנטה שאמרנו לכם שיתרחשו, וישנם אנשים שמודאגים.

 

גשר החרבות מתגלה

 

ברצוני לספר לכם על מה שאני מכנה בשם "גשר החרבות מתגלה". הנה מושג שנתנו פעמים רבות בעבר. סיפרנו לכם שבסוף - כלומר, בסיומה של התפישה הישנה של הפלנטה - שזה עכשיו - תהיו עדים ל'גשר החרבות'.

הרשו לי לספר לכם על כמה פוטנציאלים אודות העתיד המיידי. זה לא מה שיתרחש בעוד כמה דורות אלא

עכשיו. 'גשר החרבות' הוא כאן. כמה מכם משערים השערות לגבי המידע הזה לכדי צורה ואז משווים אותן לנבואות הקדומות של הכתבים המקודשים, מנסים כמיטב יכולתכם לצרף אירועים ותאריכים כדי שתוכלו להבין זאת. היו כמה שאמרו אפילו שגשר החרבות חייב להיות הזמן שבו יתרחשו קרבות על הפלנטה. זו מלחמת גוג ומגוג, והיא כאן... אני אומר לכם, יקרים, שמלחמת גוג ומגוג מתרחשת על כדור ארץ אחר כלשהו, בזמן אחר! אתם יכולים למחוק את הנבואה הזאת ולסמנה כמשהו שלא יתרחש אצלכם.

 

אומר זאת שוב, בני אדם יקרים: אל תקראו נבואות ישנות ותנסו להתאים אותן למשהו שמתרחש כאן עכשיו. נבואה ישנה קבעה שתמותו בשנת המילניום, זכרתם זאת? אך הנה אתם כאן בשנת 2012! אתם עברתם לנבואה העכשווית של הקדמונים, של הילידים של הפלנטה שראו מיזוג של צפון ודרום – נבואה של 'הנחש עוטה הנוצות' והנבואה של 'הקונדור והעיט'. זוהי תנועה של אנרגיה על הפלנטה בדרך שאף נביא 'מודרני' לא ניבא. במקום זאת, היא הגיעה מהילידים, מכיוון שהם ראו את הפוטנציאלים של כמה פרקטלים של זמן שדיברו על כך שהאנושות תעבור את נקודת ההחלטה החמישית ותנוע לחלק הבא של מה שאנחנו כינינו בשם 'השינוי הגדול של התודעה האנושית'.

 

מה עומד לקרות בהמשך? 'גשר החרבות'. הבה ננתח זאת. הניחו לנו לומר לכם מה היה בדעתנו כאשר נתנו לכם מושג זה ואנחנו מבקשים מכם לא לשייך לו שום דבר שלא נאמר כאן. אל תעמיסו עליו יותר ממה שניתן. אל תנסו להבין משמעויות נסתרות במה שניתן, מכיוון שאני אתן לכם את כולן עכשיו.

 

הגשר

 

זה פשוט מאוד. זהו גשר, לכן הבה נבחן אותו בתחילה. מה הגשר עושה ומדוע חייב להיות גשר? ובכן, ברכות יקרים, מכיוון שנקודת החלטה אינה תמיד גשר. לפעמים היא תהום, תהום שהאנושות נופלת אל תוכה על מנת שתוכל להתחיל הכול מהתחלה. או אולי זוהי נקודת החלטה שאין לה כלל גשר, ומשמעות הדבר שהכול נשאר כשהיה. לא יהיה שינוי, יהיה לכם עוד ממה שהיה - עתיד שמעולם לא נכתב בשום מקום. אולם זה לא מה שמתרחש כלל וכלל.

כן, זה נכתב פעמים רבות מאוד, אולם זה אינו נמצא בכתבים הישנים שלכם, יקרים. יהיו לכם כתבים חדשים הרבה אחרי ששותפי (לי קרול, ת.ג.) יעזוב. אה, הוא יחזור, אולם זמן רב לאחר יחידת חיים מסוימת זו, יהיו כתבים חדשים שייכתבו על ידי אלה שאתם תחשיבו לנביאי היום. הם ידברו על מה שיקרה בהמשך על הפלנטה והם יראו את השינוי בטבע האנושי. הם יראו את מה שנוטה לכיוון קוונטיות של אנושות גשמית – את תחילת מה שקרה אצל הפליאדים לפני זמן רב מאוד, ומה שיקרה כאן כאשר תחצו את הגשר.

 

אולם זה בעתיד הרחוק. ומה בנוגע לעכשיו? הגשר שאתם חוצים הוא גשר בין תפישות הקיום הישנות והחדשות. בסופו של דבר, כל האנושות תחצה אותו, אולם הוא כה חדש כרגע כך שאלה שבאמת חוצים אותו הם נשמות עתיקות מאוד, מכיוון שהם היחידים שרואים אותו ושהרשומות האקאשיות שלהם מוכנות לכך.

אולם עליכם לדעת את הדבר הבא: הגשר מיועד לכולם, ובעודכם חוצים את הגשר, מטפורית, אחרים יבואו בעקבותיכם. הם יחצו אותו ואפילו לא ידעו זאת. הם יחצו אותו אל אמונה של סוג מציאות חדשה.

 

הדבר הבא הוא עזיבת תפישות ישנות של 'מה לצפות לו בהמשך'. השלב הבא הוא קבלת תפישות חדשות של עתיד ללא מלחמות. הדבר הבא הוא ראיית החברה באופן שונה מכפי שנאמר לכם שהיא מסוגלת להיות. הדבר הבא הוא ויתור על פחדים ישנים שהיו לרבים כל כך במשך זמן רב כל כך לגבי מה לצפות בהמשך. זה הגשר. הוא דבר יפהפה. העובדה שקיים גשר בכלל היא דבר יפהפה.

 

הגשר נברא ונוצר על פני תקופת זמן ארוכה. מבחינה סינכרונית, לא ידענו שיהיה גשר עד לפני 30 שנים. כזו היא האנרגיה החדשה. לאנושות יש בחירה חופשית ולא היה אז פוטנציאל חזק שהראה אם מפגש של אנרגיה יברא את התנופה שתברא או שלא תברא גשר. אולם היה שם פוטנציאל קטן.

ב'התכנסות ההרמונית' של שנת 1987, ידענו שהגשר נבנה. בשנת 1989, 'שלד העל' היה במקומו. בשנת 1993, הגשר היה שם. אז התחלתם להיות עדים לנפילת ברית המועצות, להתאחדות המדינות באירופה, שקודם לכן היו אויבות, לכדי ברית כלכלית. הרעיון שאתם יכולים לאחד במקום לפצל היה רעיון חדש. דיקטטורים החלו ליפול, והגשר הוצב במקומו, ורוב האנושות אפילו לא שמה לב, מכיוון שהוא נבנה לאט כל כך. אולם אתם הרגשתם שהשינוי מגיע, האין זאת? זו מהות הגשר.

 

למעשה, לא סיפרנו לכם הרבה אודות הגשר הזה, מעבר לכך שחציית הגשר לא תמצא חן בעיני אנשי האנרגיה הישנה. האנרגיה הישנה אינה רוצה שתימלטו! האנרגיה הישנה אינה רוצה שתחצו את הגשר מכיוון שהיא עצמה אינה יכולה לעשות זאת.

התפישות הישנות של הטבע האנושי שהכרתם במשך על אותם אלפי שנים חייבות להישאר בצד הישן של הגשר. הן אינן יכולות לחצות, מכיוון שהגשר דוחה כל דבר שאינו אהבה, חמלה ואור. דברים חשוכים, ובכלל זה טבע האדם הישן, אינם מסוגלים לחצות. אולם האנשים אליהם אני מדבר עכשיו כבר נמצאים על

הגשר. זה היה התכנון שלכם, נשמות עתיקות, ואלו המילים שצלצלו באוזניכם עד היום הזה והמילים שניתנו לכן בזמן רוח הלידה, שהדבר עשוי להתרחש בתקופת חייכם.

אם כך, מה עומד לקרות בהמשך ?

 

חרבות

 

הבה נדבר אודות חרבות: כאשר אתם שומעים את המילה 'חרב', הדבר הראשון שעולה בדעתכם הוא קרב. 'גשר החרבות' הוא קרב ואמרנו לכם זאת גם כן. חרבות הן מטפורות ויש להן משמעויות רבות, לכן בואו נאמר לדברים שאנחנו מתכוונים אליהם כאשר אנחנו אומרים 'חרבות'.

 

הן אכן כלי נשק בקרב. עומד להתחולל קרב. ואתם תשאלו אותי האם משמעות הדבר שתהיה מלחמה, והתשובה היא שבאופן פוטנציאלי, כן. ברגע זה אנחנו אומרים לכם שדברים במזרח התיכון 'מתבשלים'. שמתם לב לכך...

מה אתם יודעים על המזרח התיכון, יקרים? הבה נבחן את הדברים לרגע. באיזו אנרגיה גדלתם? מה הייתה האנרגיה של המזרח התיכון? בשנות הארבעים, מה הייתה האנרגיה? עם כינון מדינת ישראל, אתם בניתם חומה של שנאה - שני הצדדים. החומה היתה כה עבה שילדי שני הצדדים חונכו לשנוא אלה את אלה ברגע שיכלו להבין את השפה. נאמר להם מי הם אויביהם. היכן הייתם אתם אז?

 

כמה מכם לא היו כאן עדיין. כאשר הגעתם, בצעירותכם, לא כל כך הייתם מודעים למזרח התיכון. אתם עשויים לשאול מדוע כל השנאה הזו, ומה אם הייתי אומר לכם שמדובר בסכסוך משפחתי? שני בנים של מאסטר יהודי קשורים לכך. האחד ייסד את האומה הערבית, והאחר נותר יהודי. הם אינם רוצים לשמוע זאת, אולם הם כולם יהודים. אל תספרו להם זאת... [צחוק של קריון..]

אם תבחנו את שושלת היוחסין, זה ברור למדי, ועם זאת זה מערך שלם ומוחלט לפתרון או למלחמה. המערך יכול להביא לסוף העולם הזה בתבערה שתגרם עקב השנאה הזו. כך כתוב בנבואות של נוסטרדמוס ובכתבים שלכם - זו כבר אינה עוד הנבואה של הפלנטה. אולם השנאה עדיין קיימת. השנאה חזקה היום כפי שהייתה אז, אולם הטרור היה מבודד לפני 40 שנים.

 

אלה בישראל, בפלשתין ובסביבה ספגו את עיקר הנטל של זה, אולם עכשיו נראה שהוא בכל מקום, ואתם מודאגים. האנרגיה הישנה הייתה מרוצה מכך ששנאה זו מוכלת, מכיוון שהיא הייתה ממשיכה ולעולם לא הייתה מערבת מישהו מבחוץ. אנשים מבחוץ נוטים להביא אור 'לא רצוי' למסיבה. לפתע, כל כדור הארץ מעורב ויכול לראות את כל התרחיש למולו. המשמר הישן רוצה מלחמה, ממש כמו בכל העידנים שקדמו לעידן הזה. אלה שנמצאים על הגשר אוחזים באור ומראים לכדור הארץ כיצד לחצות. אפילו צעירים רבים בישראל, בפלשתין ובאיראן אוחזים באור! הוא נמצא בכל מקום סביב המשמר הישן ואנשיו זועמים, מכיוון שהם מפסידים ב'קרב השנאה'.

 

האם תתחולל מלחמה? מה מתרחש? אתם יכולים לחוש בה 'מתבשלת'. כמה מכם אינם רוצים לצפות בחדשות, מכיוון שאתם פוחדים ממה שהמחר יביא. סוף השנה עדיין לא הגיע בכלל! האם יתחולל קרב? הרשו לי לומר לכם, יקרים, ברגע זה בעודנו מדברים אליכם, קיים פוטנציאל למלחמה קטנה במזרח התיכון. אמרנו לכם שאם תתחולל מלחמה במזרח התיכון, כל העולם יצטרף, ואתם לא תשרדו. אני אומר לכם שזוהי תפישה ישנה, מכיוון שאם וכאשר היא תתרחש, התבוננו בקפידה וראו מי מחליט שלא להצטרף למסיבת המלחמה. ישנה תודעה חדשה שמבעבעת על הפלנטה ואני אומר לכם בכל ההגינות, כפי שאנחנו רואים את הפוטנציאלים העתידיים שלפניכם זה לא ישנה לכאן או לכאן לגשר, אם יתחולל קרב או שלא יתחולל.

 

מה שיקרה בסופו של דבר באיראן יהיה זהה בכל מקרה, ואני אומר לכם מדוע מכיוון שאין מי שיתפוס את מקומו של המשמר הישן. הם אינם מגדלים צעירים שכאלה! אלה כל הותיקים ששונאים ושמזיזים את כלי השחמט כאילו הם אלה שמייצגים את כלל האומה, אבל זה אינו כך. יבוא יום, יתכן יום שיוחמר ויחריף על ידי מלחמה, שיברא מהפכה במדינה הזאת. באופן מפתיע ביותר, הם אינם רוצים מלחמה.

 

שאלו את הישראלים אם הם רוצים עוד מלחמה. הם יענו בשלילה, אולם הם פוחדים שהאויבים שלהם יפתחו נגדם במלחמה. מי הם האויבים שלהם ומה משתנה, יקרים? אתם חושבים שאתם יודעים מה קורה בסוריה, במצרים ובלוב? הרשו לי לומר לכם שמתרחש שם כיול מחדש לגבי מה שהם מאמינים ומי הם אויביהם. מדובר במה שהם רוצים מהממשלה שלהם. הניחו לי לומר לכם מה כולם רוצים בסופו של דבר, ואולי לא תראו זאת בעשרים השנים הבאות, אולם הם רוצים בתי ספר ובתי חולים. הם רוצים את מה שיש לכם בחנויות, והם רוצים את החופש לסגוד לנביא שלהם בלי שקבוצה קטנה תאמר להם מהם הכללים לכך. הם רוצים לכבד את מוחמד בדרכם שלהם ולראות את אהבת האל שבו כפי שתוכננה על ידו. זה מה שמתרחש. זה המאבק. הבעיה היא שהאנרגיה הישנה תילחם בזה, מכיוון שהיא תאבד שליטה אם הם יקבלו את מה שהם רוצים.

 

מתקרב שינוי בתפישה ואתם תראו אותו שם תחילה, והוא עלול להיות לא יפה, לכן ברצוני שתחזיקו חזק. אל תנופפו בדקה האחרונה את מה שאמר נוסטרדמוס ותגידו שהוא צדק. שום דבר שהוא אמר לא התגשם מאז שנת 1987. אל תאחזו לפתע את כתבי ה'התגלות' ותוציאו את כל המילים שלא היו נכונות כבר 30 שנה. שום דבר ממה שהם אמרו לא התרחש. הדבר היחיד שנשמע נכון הוא שישנן עדיין בעיות במזרח התיכון.

כל הנבואות האלו שנכתבו כשירים בני ארבע שורות, לא התקיימו. התזמון אינו נכון להתרחשותן עכשיו. בדקו זאת. עדיין יהיו אלה שיגידו שזה מתרחש! מכיוון שהם מושקעים בפחד ובשליטה. חלקם למעשה רוצים שהן יתרחשו, והם מאמינים שהשיא יהיה השיבה הביתה אל האל. ברצוני לומר לכם, יקרים, כולכם תחזרו הביתה! אולם הבית הוא מעבר לגשר המוביל לכדור ארץ ללא מלחמה. זה הגשר. אנרגיה ישנה מתה באופן קשה.

 

מהי המשמעות הנוספת של חרב?

 

החרב היא סמל, סמל מטפורי לאמת. 'גשר החרבות' הוא 'גשר של אמת'. לפעמים אתם יוצרים גשר של חרבות מעליכם כחגיגה, כך אנחנו רואים זאת. תהיה דרך משובשת שתוביל לגשר, אולם אתם ידעתם זאת כאשר הופעתם בפלנטה, יקרים, והמשמעות אינה חייבת להיות מלחמת עולם, והיא לא תהיה.

 

יש כאלה שעוסקים בשאלה האם עליהם להמשיך לשנוא במזרח התיכון, או שעליהם לא להמשיך בכך. הם אינם בוטחים אלה באלה, אולם הם גם אינם רוצים להמשיך באותה הדרך. יש דיקטטורים שעוזבים או שכבר עזבו, מוחלפים בידי מנהיגים שבסופו של דבר יעדנו וירככו את העמדות שלהם ביחס לשכניהם. הסיבה תהיה שהם יבינו שמה שהם רוצים הם בתי ספר ובתי חולים, כבישים וביטחון לילדיהם. האם קשה לכם מדי לדמיין זאת?

 

אמצעי התקשורת חובבים זוועות וממהרים לספר לכם שכולם רוצים להרוג אלה את אלה. ברצוני שתראיינו אותם. אל תראיינו את אלה שאתם רואים בחדשות, אלא את האמהות והאבות שאינכם רואים בחדשות שאמונתם זהה לאלה שאתם כן רואים בחדשות. הם יגידו לכם שתנו להם שלום, שתעזבו אותם לנפשם, תנו להם לגדול בדרך שלהם, בתרבות שלהם. הם אינם רוצים לייצר פצצות. הם רוצים חמלה. זה הגשר. יתכן והדברים יהיו גרועים יותר לפני שישתפרו ואמרנו לכם זאת פעמים רבות. אולם זוהי הסיבה שאתם כאן. לאט המעטים שמטיפים לשנאה ייתפסו כמעטים. הרבים ישמיעו את קולם ויחליפו את המעטים .

 

הדבר הבא שתעשו הוא חשוב ביותר. האם תפחדו, או שתחושו חמלה כלפי המצב, תבינו אותו, תעמדו זקופים ותמשיכו לנוע על פני הגשר? האם תתכווצו בפינה ותדאגו כאשר תהיו עדים למה שציפיתם לראות? האנרגיה הישנה אינה מסתלקת בקלות. חרב האמת פעילה ואיתנה, והאמת תיראה באור.

 

איזו עוד אמת אתם יכולים לזהות שם? מה בנוגע לאמת של האופן בו פועלים הדברים בכדור ארץ רחום, כדור ארץ שבו לא יכולות להיות בעיות של חוסר יושרה שיש לכם עכשיו? העסקים ישתנו, הממשלות ישתנו, הבנקאות תשתנה. אתם נדהמים? יום אחד תדעו שאתם למעשה אלה ששינו את האופן בו התנהגו הדברים בפינות החשוכות של הפלנטה. זה אינו מה שמישהו ציפה לו, ואתם תבינו שחוללתם שינוי.

 

אני נמצא כעת בקנדה ואני יודע זאת, אולם אספר לנוכחים ולקוראים באמריקה את הדברים הבאים: התכוננו! מכיוון שישנם כמה מוסדות שעומדים ליפול, כאלה שאין להם יושרה ושלא ניתן יהיה לעזור להם עם תוכניות הבראה. שוב, אנחנו אומרים לכם שהגדולות ביותר הן חברות התרופות, ואמרנו לכם זאת בעבר. הדבר בלתי נמנע. אם לא עכשיו, אז בעוד עשור. הדבר בלתי נמנע והם ילחמו כדי לשרוד והם לא יחצו את הגשר. מכיוון שבצדו האחר של הגשר יש דרך חדשה, לא רק לרפואה אלא גם לאופן הטיפול. תפישות עליהן לא חשבו עדיין, שאינן מייצגות אף מערכת שקיימת עכשיו, ייווצרו ויפותחו על ידי מוחות צעירים בעלי תפישות שהמבוגרים והזקנים אינם מכירים. דברים שאין להם יושרה היום יפלו מחר. התכוננו לכך. הכול חלק ממה שנמצא בצדו האחר של הגשר. הדברים לא ימצאו חן בעיני האנרגיה הישנה, ואנשיה יתנגדו.

 

יהיו דרכים חדשות לייצור חשמל, דרכים חדשות לטיהור מים, דרכים חדשות להזין את עצמכם. הכול שם בעתיד, מעבר לגשר. הם ממתינים לכם שם, שתחצו. אל תפחדו. עובדי אור, לכך חיכיתם וזה העתיד שרציתם. לכן נולדתם ולכן אתם חיים עכשיו. אין זה משנה בני כמה אתם. אל תספרו את השנים שעוד נותרו לכם לדעתכם; אל תעשו זאת, פשוט אל תעשו זאת. ברצוני שתראו את חייכם כפי שאנו רואים אותם, את כל תקופות החיים שאי פעם חייתם, עם האנרגיה של מה שיצרתם עכשיו על הפלנטה. זה בידכם, כך הרוח רואה זאת. טביעות רגליכם על האדמה הן עצומות ומה שאתם עושים עכשיו בעודכם חוצים את הגשר, הוא אדיר. רק הנשמות העתיקות בעלות החוכמה שצברו במשך גלגולים רבים יכולות להניע גשר זה ולחצות אותו במהירות.

 

התכונה האחרונה

 

הדבר האחרון בקשר לחרבות הוא חגיגה. כאשר בני אדם צועדים מתחת לחרבות מוצלבות, הרעיון הכללי של טקס זה הם נישואים. לכן הרשו לנו לתת לכם, לבסוף, את סמל הנישואים שעל הגשר. יש לו משמעויות רבות כל כך! אלה הנישואים של מה שהיה עם מה שיכול להיות. אלה נישואים של החמלה והרוח האנושית, אלה נישואים של הווית נשמתכם על הפלנטה עם זרעי הבריאה שלכם, הפליאדים, אלה נישואים שלכם עם עצמכם! זו התאחדות הצפון והדרום. הוא יפהפה. זהו גשר החרבות.

 

יתכן ואתם כאן היום, או קוראים מאוחר יותר, והכל חדש לכם ואתם אומרים שאינכם יודעים אם אתם נשמות עתיקות או שאינכם, האם אתם חלק מהחצייה, האם אתם עומדים לחצות את הגשר - הרשו לי לומר לכם את הדברים הבאים: אל תנתחו את זה! אתן לכם עובדה. אם אתם מקשיבים עכשיו או קוראים מאוחר יותר, הרי שאתם חלק מזה! זה הדבר היחיד שהביא אתכם לדף הזה לקרוא, או למפגש להקשיב, או לדעת. אם אתם מתעניינים, הרי שאתם חלק מזה. אולי חלקכם יידרשו להשעות את האמונה לגבי האופן בו הדברים פועלים, אולם אתם חלק מזה! אומר זאת שוב: אל תנתחו זאת יתר על המידה. רבים יתעוררו ויבואו בעקבותיכם. הגשר יהיה שם כל עוד אתם חיים.

 

מה אתם אמורים לעשות? פשוט להיות, נשמות עתיקות. לכו לעבודה והראו שם את אורכם. הראו שיש לכם חמלה לאלה הסובבים אתכם. לכו הביתה אל משפחותיכם שיתכן ואינן מאמינות בכל זה, ואל תשפטו אותם. במקום זאת, הראו להם את חמלתכם, מכיוון שיש לכם בתוככם פיסה של האל. חשבו מה היו המאסטרים עושים ברגע זה. הם אינם עומדים כאן ושופטים, הם חוגגים את חייכם! אין זה משנה מי נמצא מולכם, חגגו את חייהם! היו דוגמה לחמלת האל ולזרעים האלוהיים שבכם, שיעצבו את עתידכם. אל תפחדו.

 

מה שאמצעי התקשורת יספרו לכם בהמשך, מה שיקרה בהמשך במזרח התיכון, מה שיתרחש בשנים הבאות האלו - הכול יהיה חלק מתגובת האנרגיה הישנה. החשכה אינה יכולה לחצות את הגשר והיא תמות בשל כך. ואיני מתכוון לבני אדם. אני מתכוון לכך שאנרגיית השנאה עצמה תמות ותיעלם בסופו של דבר. זו ההבטחה ואני מדבר עכשיו אל אלה שיש להם בחירה מוחלטת וחופשית לשנות זאת, אולם אני אומר לכם, אתם לא תעשו זאת כיוון שהדחיפה חזקה מדי. הכדור כבר החל להתגלגל.

 

במשך 20 שנה צפיתם בבואו, ראיתם זאת מגיע. יש לכם זכות לשלום על פני האדמה. אתם תכננתם להגיע לזמן הזה. יש לכך תקדים, מכיוון שהפליאדים עשו זאת, אלה מאוריון עשו זאת, והארקטוריאנים עשו זאת. ההורים של ההורים של ההורים של המערכות הפלנטריות שלכם עשו זאת. עכשיו אתם עושים זאת. תהליך ארוך לפניכם עד אשר השביב האחרון של האנרגיה הישנה יעלם.

אומר זאת שוב: יבוא יום שבו תביטו לאחור לזמן הזה ותאמרו עד כמה ברברית הייתה האנושות! וזה מה שאנחנו רואים, נשמות עתיקות, ביום הזה.

 

זה מה שאנחנו רואים.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **
ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020