Light Connections
 
 

 

תקשור באומות המאוחדות - מרץ 2007

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

ועדיין יהיו אלה, כפי שישנם תמיד, אשר יאמרו שזה בלתי אפשרי, שהאל אינו עובד בדרך זו. הניחו להם עתה, ברגעים הקצרים של מסר זה, להתמלא באנרגיה שאינה יכולה בשום אופן לנבוע מהם. הניחו להם לראות בכך הוכחה ששער נפתח ושדלת נפתחה לרווחה, ושמה שיש לכם כאן הן מילים פשוטות מהצד האחר של המעטה, אשר מובאות באמצעות בן אדם, הדרך שבה כל הכתבים הקדושים תמיד הוגשו על הפלנטה. בני האדם כתבו את כולם - את כולם! הם כתבו את כולם באמצעות החיבור האלוהי אשר מובנה בתוך הדנ"א האנושי.

 

ואין זה שונה, יקרים, מכיוון שהקול שאתם שומעים אינו שונה מהקול ששמעו נביאי העבר. אולם המשמעות העמוקה של מה שנאמר באמצעותי היא אישית הפעם, ואינה מיועדת לכל העידנים. הפעם, המסר מיועד לאלה אשר יושבים בכיסאות, לקוראים מאוחר יותר ולאלה המצויים בבניין הזה. זה השינוי, והדבר אותו אנחנו מכנים בשם האנרגיה החדשה על כדור הארץ. היא פותחת את הדלת ומאפשרת לכולם לעשות את הדבר שתכופות נראה מוזר, משונה וחריג לאלה שאינם מבינים. אבל אני אומר לכם, דבר זה אינו חריג, מוזר ומשונה. זהו חיבור - צינור אל הרוח - אל האל. זה מייצג את האהבה שחסרה לרבים מכם, ושיכולה להיות שלכם על ידי פתיחת דלת לבכם. באמצעות פעולה זו, המשפחה נכנסת ויושבת בחיקכם, אוחזת בידכם ואומרת לכם שהבלתי אפשרי - אפשרי וניתן לעשייה.

 

אני קריון. אני שותף. אני אחות ואח לכולם כאן. איני אנרגיה ערטילאית כלשהי שמרחפת במרחב. אני נמצא בתוככם, אם תבחרו להתבונן, וגם המהות האמיתית של האל עצמו.

ולכן יהיו אלה שיאמרו לי שאם אני מייצג את האל, מדוע איני יורד לכאן ומסדר את כל הבלגן ואי הסדר הזה. על כל אחד מכם, היושבים במקום הזה ברגע הזה, להבין, להבין את המשאבים והיושרה של אלה אשר בנו את מבנה הבטון שבו אתם יושבים ושבו אתם עומדים ברגע זה. משום שסביבכם קיים דגש על אחדות וכוונה לאחדות. אחדו זאת, אל תפרידו. פתרון, לא הפרדה. שלום, לא מלחמה.

וכך באווירה זו, אענה על השאלה היכן האל בזמנים האלה...

 

הניחו לי להציג בפניכם את מה שמתרחש על הפלנטה הזאת ואת מה שעליכם לדעת. האל אינו מתערב באיזון האור והחשכה של האנושות. האנושות מחוללת את איזון האור והחשכה בעצמה ואז האל מוזמן אל תוך החלקים המוארים. אם ישנם יותר חלקים מוארים מאשר חלקים חשוכים, כפי שנמדד ברמה הקוונטית תהיו עדים להתגלות ולהארה, וזה מה שמתרחש עכשיו.

(האור על כדור הארץ אשר נמדד ברמה הקוונטית אינו סיכום של כמות החלקים המוארים והחלקים החשוכים, אלא יותר האיזון של המנה של מה שהחלקים המוארים המעטים בוראים עבור הכלל. למשל, כוס מים עשויה להכיל 200 מ"ל של מים, אולם הוסיפו כמה מולקולות של תבלין, וכוס המים כולה הופכת 'מים מתובלים'. האור הוא כזה, המאפיינים הבין-מימדיים של האדם שמודט ושמתפלל 'מתבלות' את רטט כדור הארץ כולו. ת.ג.)

 

לכן, בתוך החידה הזו אני אומר לכם שהאל יודע מי אתם, היכן אתם יושבים עכשיו ובמה עוסק הארגון הזה. זה אינו מסתורין.

 

שלוש הספינות

 

ישנן שאלות רבות כל כך בנושא זה ולכן יש לי מטפורה נוספת, מטפורה שבה השתמשנו בעבר, אולם שארחיב אותה ברגע זה.

דמיינו מגדלור על החוף ומשימתו היא להאיר ולעמוד במקומו. כאשר הספינות בים מתחילות להתקרב אל הנמל, יש להן הזמנה לראות את האור, לנווט בבטחה להתרחק מהסלעים אשר מסתתרים מתחת לגלים.

 

בעקרון קיימים שלושה סוגים של ספינות באוקיינוס:

הסוג הראשון הוא ספינה אשר בה חדר הניווט נאטם בקרשים ורב החובל וכל האחראים לניווט יודעים לאן הם הולכים. הסיבה היא מכיוון שהם היו שם בעבר והם בוטחים במפות שלהם. הם בוטחים במיתולוגיה של העידנים שתנווט אותם. אלה הם מלחים שנכנסו בעבר אל הנמל בעצמם, הם אינם זקוקים למגדלור. למעשה, הוא מיותר. למעשה, הם כלל לא אוהבים אותו וחושבים שהוא מטופש. לכן הם מנווטים את דרכם באמצעות המכשירים שלהם אל הנמל, כמה מהם מצליחים וכמה מהם אינם מצליחים.

עם זאת, הם לא ראו שהגלים תמיד משתנים והגאות והשפל משתנים. אפילו דפוסי מזג האוויר משתנים, אם שמתם לב לכך. אולם הם דבקים בדרך הישנה ואומרים שזה עבד בעבר, וזה יעבוד גם עכשיו. זה אכן עובד, עד אשר הם מוצאים את עצמם על הסלעים...

 

הסוג השני של הספינות הוא הסוג שחדר הניווט שלהם אטום בקרשים עד לרגע שבו הספינה נמצאת בסכנה. הרוח מתחזקת והגלים משתנים, אז הם מסירים את הקרשים ואומרים שעכשיו הם בצרות, ומחפשים אחר המגדלור. הם רואים את המגדלור והם מודים למגדלור. וברגע שהם מגיעים לנמל הם מחזירים את הקרשים, ואומרים "תודה לך, מגדלור, הזדקקנו לך רק כשהיינו בצרה. הם חוזרים לענייניהם, ומרגישים שהמגדלור הוא 'מגדלור לעת צרה'.

 

הסוג השלישי של הספינות הוא הסוג שמעולם לא אוטמים בקרשים את חלונות חדר הניווט שלהם ותמיד מחפשים תחילה אחר המגדלור, מכיוון שהם מבינים שהגלים משתנים ושהגאות והשפל משתנים, ושהם מעולם אינם יודעים היכן נמצאים הסלעים החמקמקים. לכן הספינה הזאת פונה אל המגדלור לשם הכוונה אל תוך הנמל הבטוח כל העת.

 

זה עתה תיארנו באוזניכם שלושה סוגי אנשים אשר יהפכו מוארים באמצעות הבחירה החופשית על הפלנטה, באנרגיה החדשה הזאת. נראה שהאנשים מהסוג השלישי הם האנשים שלדעתכם יהפכו לאור האמיתי של הפלנטה. אתם צודקים. אולם אני שב ואומר לכם שלא חייבים להיות רבים מהסוג השלישי. פחות מחצי אחוז מאנשי כדור הארץ צריכים להיות מודעים לאלוהות ולאור שלהם, לשלוח עוצמה זו באמצעות המדיטציות והתפילות לשאר הפלנטה ולברוא שלום על כדור הארץ.

אומר זאת שוב: פחות מחצי אחוז!!

 

ואתם שואלים מה קורה במזרח התיכון, מדוע יש שם מהומה גדולה כל כך? החיילים שם, יש שם מלחמה, מוות, הרג... אומללות, צער .. . אה, הצער! מה זה צריך להיות בזמן של אור? אשאל אתכם, יקרים, פעם נוספת: מתי ראיתם זאת בעבר באזורים האלה? והתשובה היא שמעולם לא ראיתם זאת. לכן, האם ייתכן שהאור על הפלנטה הפך כה בהיר שעתה הוא חושף את האזורים החשוכים שהיו נסתרים מעיניכם עד כה? האם ייתכן שהשנאה שנחשפת עכשיו תמיד הייתה שם, אולם אתם לא יכולתם לראות אותה בברור? האם ייתכן שהדברים האלה מייצגים חידה שעליכם לפתור?

ואם אתם אלה מאותן הספינות שמסירות את הקרשים ורואות את האור, זה בדיוק מה שזה! אתם רואים עכשיו דברים שהאור מראה לכם, שמעולם לא ראיתם בעבר.

אכן, ללא האור החדש בזמן הזה, המאיר את המקומות האלה וחושף את החשכה לעיניכם, אותם אזורים במזרח התיכון שעכשיו משתנים לא היו משתנים עוד 200 שנים. לכן, כל הסכסוך והאתגר הוא משהו שתמיד היה שם, אולם עכשיו הוא הפך לבעיה העכשווית.

מי רואה כל זאת? אלה שבוחרים לראות... באמצעות בחירה חופשית.

 

האומות המאוחדות

 

הרשו לי להזכיר לכם שוב את מהות הארגון הזה שבמרתפו אתם יושבים ברגע זה. יהיו שיאמרו שהם חסרי תועלת והם חסרי ערך והם לא עשו דבר שראוי לציון במשך עשור.

אני קריון ואני יודע מי הן הנשמות שמגיעות והולכות על הפלנטה הזאת. הרשו לי לשאול אתכם שאלה: מה הייתם חושבים על ארגון שיכול להציל מיליון חיים בשנה? האם הוא יהיה בעל ערך? ואתם הייתם אומרים שבוודאי.

הרשו לי אם כן להציג בפניכם את האומות המאוחדות! מה שאמצעי התקשורת מראים לכם באסיפה הגדולה, עם אלה אשר מכים על חזם בתיעוב ומקללים, אינו מהות הארגון. לא, זו מהות אמצעי התקשורת. ואלה אשר מדווחים יאמרו לכם שהארגון הזה לא עשה דבר, ושהוא אינו יכול לעשות דבר.

 

אולם אני אומר לכם שמיליון חיים ניצלים בכל שנה על ידי הארגון הזה! עשרים אחוזים מהם קשורים למחלת החצבת לבדה, שלא חלו ומתו. חצבת! במדינה הגדולה הזו, ארה"ב, החצבת אינה הורגת אנשים, כמעט אפס. שאר העולם הוא שזקוק לאומות המאוחדות. וזה רק היבט אחד של מה שהם עושים. זה אינו כולל כלל את ריפוי מחלות העבר, או את החיוכים על פני הילדים. זו מהות הארגון הזה. אני קריון; אני אומר לכם שאני רואה אותו ואני מכיר אותו. אל תסיטו את האור שלכם ממקום זה משום שאינכם מרגישים

שהוא תואם לצרכים שלכם בדרך דרמתית. משום שאומר שוב שבקרוב מאוד אתם תראו את התוצאות באסיפה הגדולה גם כן. היו סבלניים.

 

החזית החדשה

 

ברצוני לספר לכם על החזית החדשה. יהיו אלה אשר יאמרו שהיא סין, שכך חייב להיות. לא. זו אינה החזית החדשה. יתרחשו בסין דברים מדהימים, אשר ייצגו את המהפכה התעשייתית החדשה עבור הפלנטה. אולם זה צפוי, ואין אלו חדשות. אתם כבר יודעים זאת.

הרוח אינה נותנת עצה כללית. הרוח נותנת את גילוי הפוטנציאלים העתידיים, ועצה במסגרת מה שאתם כבר בוראים. לכן הניחו לי לתת לכם עצה לגבי סין, המבוססת על העתיד. הדרקון נע לאיטו והיה כאן במשך אלפי שנים, בעוד שהמדינה אשר בה יושב שותפי (לי קרול, ת.ג.), ארה"ב, ברגע זה היא בקושי בת 200 שנים. סין יודעת מה היא עושה. היא בוחנת את הקפיטליזם בדרכה שלה, והיא עדיין לא סיימה. האסייתים מצטיינים בפירוק דברים ובהרכבתם מחדש שנית, הם בוחנים כיצד הם עובדים ואז משפרים אותם והופכים אותם טובים יותר משהיו במקור. וסין עושה זאת עכשיו בהונג קונג (מודל של כלכלה גבוהה וידע קפיטליסטי בינלאומי, אשר פותח תחת שלטון הבריטים, ת.ג.).

זה אינו מקרה שהם ירשו את הונג קונג לאחר סיום חוזה של 99 שנים, ושזה התרחש בתקופת חייכם. הם בוחנים, הם לומדים, ונכון, הם יעשו רבות מהטעויות שהמדינה שלכם עשתה בדרכם לקפיטליזם סיני יעיל.

 

אבל טוב תעשו אם המדינה הזאת, ארה"ב, והמערב ככלל יתמכו בהם בתחומים בהם הם חלשים, ויעניקו להם את הידע והחכמה לנהל את הדברים שהם צריכים לנהל, מבלי לאלץ ולכפות באותו הזמן את התרבות המערבית. הניחו להם לנהוג כאסייתים והם יפתחו כלכלה שהיא חזקה אף יותר משלכם וזה עשוי להפתיע אתכם בתהליך. זה יביא שפע גם למערב באמצעות השקעה והתרחבות. אולם אלו אינן חדשות.

 

ותאמרו שאם זו אינה סין, זה חייב להיות המזרח התיכון... ואני אומר לכם, לא, שזה גם אינו המזרח התיכון. המזרח התיכון הוא נושא מהותי, לא חזית חדשה. אתם רואים עתה חידה שיש לפתור ולייצב כדי שתוכלו לנוע אל מעבר לסמן ה 2012 ואל הבטחה ושלום. זה אינו חייב להתרחש עד שנת 2012 אולם אם זה יתחיל עכשיו, זה יהיה דבר טוב. מדובר ביציבות, לא בחזית חדשה. זה ערש התרבות.

 

על איזה חלק מכדור הארץ אני עומד לדבר עכשיו לדעתכם? מהי החזית החדשה? אתן לכם מידע שרק אלה אשר יעברו את תוחלת החיים שלהם יוכלו לאשש. אולם כמובן, רבים מכם כבר יחזרו, ישובו ויתגלגלו עד אז. אני יודע מי אתם, כל היושבים כאן, ומדוע אתם כאן. אני מכיר את החידות שבחייכם האישיים.

אני עומד לדבר על ה'ה"ה'. זה משהו שיתרחש בעתיד. קרוב לוודאי שלא ייראה בחמישים השנים הקרובות... שני דורות: 'האיחוד האפריקאי'.

דר. טוד אובוקייטיס (שנכח בפגישה, ת.ג.) מאסטר הדנ"א, הוא אדם שיעזור לרפא את יבשת אפריקה בדור הזה. משום שכאשר אזרחי היבשת הגדולה ההיא יהיו בריאים, אז יהיה להם צורך בכלכלה נורמלית. ומה שאינכם יודעים והתמיכה הבסיסית היא, שישנם, פשוטו כמשמעו, מיליארדים של דולרים שיושבים ומחכים להיות מושקעים בבריאות שלהם! ישנם אלה על כדור הארץ שרואים זאת בברור.

 

אלו הן הערים הגדולות של העתיד, באיחוד האפריקאי. הוא יהיה איחוד של מדינות אפריקאיות ממש כפי שאתם רואים באיחוד האירופאי, רק גדול ועוצמתי יותר, עם כלכלה שתהווה יריב לכל דבר שכדור הארץ היה אי פעם עד לו, אפילו הסינים. משום שהמשאבים העתידיים שהעולם יצטרך נמצאים באפריקה, ובכלל זה כמה שעדיין אינכם מודעים אליהם. זה האופק הגדול הבא. ובאנרגיה החדשה הזאת, חייבים לרפא את היבשת הזאת. זה נמצא בהתהוות, ונכון, כך יהיה.

שלוש המצאות רפואיות גדולות עומדות להגיע ליבשת הזאת, ואחת מהן תוארה היום במונחים טכנולוגיים על ידי ד"ר אובוקייטיס. השתיים האחרות נמצאות בתהליך התהוות ואף הן תהיינה בעלות יכולות ריפוי. השלוש ביחד ירפאו לחלוטין את היבשת. הרבה מזה עשוי להתרחש אפילו בתקופת חייכם, כן, אם הארגון הזה [האומות המאוחדות] יוכל לקחת בכך חלק.

האם אתם

מתחילים לחבר את הנקודות? הביאו שלום לאפריקה, ארגון האומות המאוחדות! התרכזו באלה שמתנגדים לשלום והביאו להם את הידע מדוע עליהם לתמוך בו. חינוך, משא ומתן והסברה בלבד, ללא הכוח, הם דברים כה עוצמתיים, כן. ערים חדשות אלו יבראו את סוג התרבות שהפלנטה הזאת לא ראתה מעולם קודם לכן. זה יהיה ללא תחרות, היא תתעלה על כל דבר שהתקיים אי פעם. זו החזית החדשה. הזרעים שלה ייראו בתקופת חייכם. התבוננו במימון. כנגד כל הסיכויים, הכספים שיושקעו שם יהיו עצומים. ובסופו של דבר יסתיימו המלחמות בין השבטים, תסתיים השחיתות שקיימת שם, אפילו בתחום איסוף האבנים הנוצצות. יתכן ואתם מאמינים לי, אולם כאשר זה יתחיל, אתם תבינו.

 

דבר אחד אחרון לפני שאני הולך. אגלה זאת בפעם הראשונה ובפעם היחידה... את מה ששותפי הסכים לעשות ביחידת החיים הבאה שלו (לי לא ידע על המידע הזה בעת שהוא תקשר אותו, ת.ג.) אתם מבינים, בצד הזה של המעטה, אין זמן. הכל ידוע על הפוטנציאלים. זה אינו יעד שנקבע מראש, אלא כוונה שנקבעה מראש לגבי מה שהוא כבר החליט לעשות ברמה לא מודעת. אין לו מושג מה עומד להיאמר, הוא ישמע זאת באותו זמן שבו אתם תשמעו והוא יידע, והוא ישמח.

בערך בעוד 65 עד 70 שנים, קיים פוטנציאל, שבנקודת זמן זו, ייוולד אדם ויגדל. כאשר הוא יגיע לגיל 36 אתם תראו מנהיג צעיר וחדש בעל פרצוף כהה צץ באפריקה. וזה יהיה שותפי, האיש שאתם רואים, היושב ומתקשר אותי עכשיו. זה מה שהוא בחר ומה שהוא רוצה ברמת הנשמה שלו. המנהיגות שלו תהיה רוחנית, לא פוליטית, והמטרה שלו תהיה קשורה לאלה הזקוקים לריפוי הרגשי של הלב... הדרוש לתרבות חדשה ודגולה זו. חפשו אחריו, משום שהוא לא ייקרא בשם קריון. במקום זה, זה יהיה שם מאותה תרבות אשר יובן בשפתה.

 

בני אדם יקרים, שמרו על התמליל זה עבור האנשים שיהיו שם, משום שהם יזהו אותו באמצעות עיטוריו. הדברים אינם ברורים עתה, אולם אתם תדעו זאת בברור בבוא היום.

 

אכן, אני מודע למקום בו אני יושב. אני נמצא בתוך שותפי עכשיו ואני מרגיש את מה שהוא מרגיש. זה ערבוב של דברים רוחניים. דעו היום שאנרגיה שהיא שונה מכל דבר לו ציפיתם שיקרה בחדר זה. אתם תצאו ממקום זה, ואם תבחרו לראות את המגדלור, בני אדם יקרים, אתם תעזבו שונים מכפי שבאתם. כולכם, אל תתפלאו לגלות שריפוי קל התרחש בזמן שהייתם כאן .

 

מבורכים הם אלה במסדרונות המקום הזה המכנים את עצמם עובדים ~ אשר מצילים מיליון חיים בשנה. האל יודע מי אתם.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020