Light Connections
 
 

 

התפתחותן של הרשומות האקאשיות - מרץ 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

ישנם כאן אנרגיות שאינן נראות והיודעות מי הינכם. ו'כאן' הוא היכן שאתם נמצאים, בין אם באולם הזה או במקום אחר, קוראים את הדברים מאוחר יותר. זהו יהיה מקום מקודש בו תחליטו לקרוא את הדברים, וכל האנרגיות באולם הזה נמצאות גם אתכם.

כל אדם זוכה לכבוד. ישנה פמליה שאינה מלווה רק אותי. זו פמליה שמפותחת מהאנרגיות השונות של הנשמות שנוכחות בחדר, והיא מגיעה להתבונן, להעניק כבוד, ולפעמים יושבת לכאורה בחיקכם וטופחת על אפכם על מנת לספר לכם שהיא נוכחת: "אנחנו כאן, אנחנו כאן, אנחנו כאן."

 

שנים אמרנו שלעולם אינכם לבדכם, אנחנו מתכוונים לכך. בשל המערכת האוהבת והרוחנית של האל, זה בלתי אפשרי שתהיו לבדכם. בסופו של דבר אתם מגיעים למצב בו אתם מבינים שאתם חלק מהמערכת האלוהית הזו, ושאתם נמצאים כאן רק במסע זמני, במסע הנשמה שלכם - עד למסע הבא ביחידת החיים הבאה, עם אותה הנשמה, בכל פעם.

ואם כך יקרים, אנחנו מביטים בקדמונים מביניכם, ויש כבוד כה רב על שהגעתם, שהצלחתם, על שאתם נמצאים כאן, חלק מכדור הארץ במשך זמן כה רב.

 

ברצונו להרחיב מעט את הלימוד אודות הרשומות האקאשיות מהתקשור הקודם.

ואל תדאגו אם אינכם יודעים במה מדובר, מכיוון שאנחנו תמיד מתחילים מתוך נקודת הנחה שאינכם יודעים.. וכך המסר הוא שלם, ואפשר להקשיב למסר אחד מבלי להקשיב לשאר.

דיברנו על המושג של ניקוי הרשומות האקאשיות שלכם.

אפשרו לי להגדיר לכם מהן אותן רשומות אקאשיות - ואנחנו תמיד עושים זאת מתוך כבוד רב למשמעות עבור כולכם:

בתוככם, ממש עכשיו, בני אדם, קיים תיעוד פעיל של כל מה שעשיתם אי פעם על הפלנטה הזו. המידע הזה 'נוחת' בסופו של דבר בדנ"א שלכם, כך שיחידת החיים האחרונה שלכם כלולה בדנ"א שלכם, כאשר אתם שבים לכאן, רעננים, חדשים, ליחידת חיים נוספת. כל מה שאי פעם חוויתם בזמן היותכם על הפלנטה נמצא שם, ולא ייצוג לינארי של היסטוריה, כמו בספר.

 

הרשומות האקאשיות אינן 'תיעוד' של דברים

 

הרשומות האקאשיות אינן תיעוד של הפעילויות של האדם, אלא תיעוד של האנרגיות והרגשות של בני האדם. אין זוכרים זאת באופן לינארי כמו בדפים בספר. במקום זאת הכל מחובר יחדיו. כיצד היו הדברים עבורכם, האם היו אלה חיים קצרים? חיים ארוכים? באיזה מקומות שונים הייתם על הפלנטה, אלו תרבויות שונות, פנים שונות, שפות שונות, מזון שונה.. כיצד זה הרגיש להשתתף במלחמות, להיות לוחמים ולהרוג אחרים, או להיהרג בשדה הקרב בידי אחרים? כולכם הייתם. אלו אנרגיות, לא רק חוויות ופעילויות.

מה היתה ההרגשה של טביעה? לאבד ילדים שוב ושוב בלידה? זה היה נורא! כאשר הגעתם לפלנטה בזמן בו רק כל ילד שני חי ושורד לא יותר משנה אחת, הענקתם להם שמות רק לאחר שהיו בני שלושה חודשים.

נשמות עתיקות, מה היתה ההרגשה להתעורר ולדעת שיש לכם מידע הנוגד את מה שלימדו אתכם אודות האל - האם שתקתם, או האם דיברתם על כך? ומה היתה ההרגשה להיות מנודים מכל שאר האנשים בכפר, ולחיות לבדכם, והסיבה היחידה שהושארתם בחיים היתה מכיוון שחשבו שיש בידכם יכולת לחולל קסמים שהשבט נזקק להם לעיתים, אינטואיציה לעזור לתושבים להישאר בחיים באמצעות שיקויים, מידע של ריפוי מגאיה ומהאדמה כיצד לרפא את האנשים החשובים שהיו סביבכם..

כולכם חוויתם את הדברים האלה. אלה היו חייכם. אליכם אני מדבר היום, נשמות עתיקות.

היו תרבויות שחייתם בהן ואין לכם כל תיעוד ומושג לגביהן בהיסטוריה התועדת שלכם. ועדיין, הרשומות האקאשיות נושאות את כל המידע אודותיהן, והמידע שקיים במרחב האחסון הרב מימדי הזה - שקיים בתוך כל אדם השומע עכשיו או הקורא מאוחר יותר - עתיר באנרגיה מעמיקה הזוכרת דברים מן העבר. והאנרגיה הזו משתנה.

קיים הבדל עצום בין תגובתן של הרשומות האקאשיות כיום, מאשר תגובתן לפני 10 שנים - באנרגיה הישנה יותר, הרשומות האקאשיות הציגו בפניכם אנרגיה של אותם זכרונות קשים, וזה היה לעיתים די קשה עבורכם.

 

ואתם שואלים מדוע הרשומות האקאשיות מפריעות לחלק מהאנשים, הזקוקים לעזרתם של אלה הקוראים בהן בשחזור גלגולים על מנת שיעזרו להם לשחרר דברים מסוימים מזכרונם. הזכרונות האלה משאירים אנשים ערים בלילה, קשה לעבוד על זה...איזה מן סוג של מערכת מאוזנת עושה זאת?

ובכן, זוהי מערכת של בחירה חופשית. באשר תלך תודעתו של האדם עצמו, לשם הולכת התודעה של ההיזכרות של הרשומות האקאשיות שלו!

 

בתודעה של בני האדם במשך מאות בשנים אתם זוכרים דברים דרמטיים, הרגשות שאינן ניתנות להסבר, דברים שאינכם רוצים להיזכר בהם, שמעירים אתכם בלילות - כך הדברים התנהלו עד עתה.

 

האנרגיה של הרשומות האקאשיות מעניקה לכם שינוי

 

מסרנו לכם מידע, מילים, ותרגיל שמיועד לדברים האלה, והזכרנו לכם שיש לכם עוצמה על גופכם שלכם, ושזה הולם לנסח מחדש את הרשומות האקאשיות, באנרגיה החדשה הזו, לדרוש במילים שלכם שהרשומות האקאשיות יפסיקו לזכור את הדרמה והשליליות, ומבקום זאת שיתחילו לזכור את היופי, הזמנים הטובים והפתרונות שהיו לכם, ההרגשות של הלידה - כולכם הייתם נשים ילדתם - וההרגשות של הגברים המתבוננים בתופעת הפלא הזו - וכולכם התבוננתם - הגאווה, השמחה, ההתרגשות, היופי, הנדיבות!

הכל נמצא שם.

צוו על הרשומות האקאשיות להפסיק את פעולתם של התכנותים של האנרגיה הישנה, ובמקום זאת שיתנו לכם משהו שלא ציפיתם לו - זכרונות יפהפיים. ודבר זה משנה את הזמזום ברקע, את השארית שנשארה שם..

 

לאן זה ימשיך מכאן? נראה שאנחנו עומדים לדלג מסביב... אולם ברצוני לספר לכם מה התרחש עם הרשומות האקאשיות ולמה הן הפכו להיות, כך שתהיה לכם מעט הבנה לגבי הזמזום שיש לחלקכם.

הרשומות האקאשיות מעולם לא השתנו, אולם בני האדם ראו זאת, ושכתבו את החוקים.

 

ישנם אלה שכבר שמעו או קראו את הדברים האלה, ישנם אלה שכבר תרגלו את התרגיל שמסרתי, וישנם אלה שישמעו או יקראו זאת בפעם הראשונה. ובסופו של דבר יהיו אלפים שישתתפו ויטלו בכך חלק. יהיו אלה שירגישו משהו, ויהיו אלה שלא ירגישו שום דבר, מכיוון שהכל קשור לתזמון.

אתם ייחודיים על הפלנטה, לעולם אין זמן בו אנחנו מעבירים לכם מידע על 'גלולה אזוטרית' המשפיעה אותו דבר על כולם.

על חלק מכם לעבוד על הדברים, חלק בוחרים לחזור עליהם מספר פעמים כך שהגוף ימשיך לשמוע אותו הדבר - למרות שאומר לכם שהגוף שומע את הדברים כבר בפעם הראשונה ומתחיל לעבוד עליהם, למרות שאינכם חושבים שהוא עובד עליהם. סוד האמונה.

 

הופעה פתאומית של חלומות רעים

 

ברצוני לעדכן אתכם ולספר לכם, שלחלק מכם היו לפתע חלומות מעניינים - לאו דווקא אלה בקהל, יתכן שהם מבין אלה שיקראו זאת מאוחר יותר - חלום שהחזיר אותם לנסיבות שלא היו נוחות להם, חלום שגרם להם להרגיש 'פחות מ...', חלומות שהחזירו אותם לזמן בו בגדו בהם, לסביבת עבודה שלא אהבתם, או לדברים שארעו בעבר - ובחלום אתם חווים את האנרגיות קורות שוב, ובבוקר, לאחר שאתם מתעוררים אתם אומרים לעצמכם שזה אינו מה שציפיתם לו בחלום.. שלא הייתם צריכים לחזור ולחוות את הכל מחדש, שיש לכם שארית של אנרגיה והרגשה רעה מכיוון שהחלום נראה כה אמיתי!

 

הו, כן, היה עליכם לחזור לדברים שקרו לכם, לבקר שם ולחוות זאת שוב, מכיוון שזו היתה סגירת מעגל שלכם, ביקשתם זאת, היה עליכם להביט לאנרגיה בפנים, ולאחר זה אומר שהיא נעלמה. יתכן והיו שם דברים שמעולם לא רציתם להתבונן בהם, לא רציתם להתמודד איתם, אפילו בחלומות - דברים כמו טביעה, או מוות קשה, הרג בשדה הקרב - חוזרים לעיתם קרובות על מנת להשליך אותו סופית, וחלק מכם טרם סיימו לעשות זאת מאחר והנושא גדול יותר מאנרגיה אחת - והדברים האלה דבקו בכם והיו תקועים אצלכם במשך עידנים, ולפתע מגיע החלום ואתם מרגישים נורא לנוכח הדברים שאתם חווים בחלום, דברים שאתם בצעתם, ודברים שעשו לכם. זה הדבר הכי גרוע שקרה לכם, לא יכולתם לעשות זאת, אולם עשיתם זאת. אתם יכולים להרגיש זאת.

 

אלו הרשומות האקאשיות עבור החיים האלה, והן במיטבן!! ברכות לכל אלה שחלמו חלומות כאלה - זה עובד..

עליכם לחזור לשם, להרגיש מעט לא נוח בחלום - זה אינו פוגע בכם.. ובאותם הרגעים הרשומות האקאשיות עובדות אתכם ומספרות לכם שעליכם להתבונן בדבר המסוים הזה על מנת לשחרר אותו.

ובהתבוננות הזו ישנו ניקוי שלם והדבר לא יחזור יותר..

זוהי העוצמה שיש בידיכם כיום, והיא יפהפיה.

 

ברצוני לדבר עוד על הרשומות האקאשיות, שהן מערכת של היזכרות שהיא עוצמתית!

האם תוכלו לדמיין פתיחה של ספר אקאשי שיש בו רק עמוד אחד המכיל את כל מה שעשיתם? למעשה מכיוון שהוא רב מימדי, הדף הזה מייצג למעשה אלפי דפים אחרים שאינם לינאריים, כרכים של אנרגיה רב מימדית. והם עפים החוצה, מכסים את כל הקירות והתקרה, הם אינם מסודרים בסדר מסוים - הם אינם חייבים להיות בסדר מסוים.

ואתם מחפשים אחר אלה עם הצבעים השונים, מכיוון שיש להם אנרגיה שונה - האם תוכלו לדמיין אתכם חוזרים ורואים מי הייתם, מה השגתם..

האם אתם חושבים שקיימת מדידה של יופי ברשומות האקאשיות - לא של זוועות ודרמה. האם אתם חושבים שקיימת מדידה של חוכמה - עד כמה למדתם ביחידות החיים..

 

האם הייתם רוצים שזה יוצג בפניכם היום, זה יהיה שלכם, מכיוון שהרווחתם זאת, כך שתוכלו ללכת ממקום למקום ולא לחזור על אותן שגיאות, כך שתוכלו לזהות כאשר מישהו מספר לכם את האמת, תוכלו להרגיש את הנדיבות כאשר תתעוררו בבוקר ותדעו שזה עומד להיות יום טוב.

זהו יום טוב מכיוון שאני נמצא/ת כאן.

זהו יום טוב מכיוון שהקדושה שבי רואה את ההקדושה שבגאיה.

זהו יום טוב מכיוון שאני מכיר/ה את אבות אבותי.

זהו יום טוב מכיוון שגם אלה שיוצרים אתי ממשק ירגישו זאת - ויתכן ומדובר רק בכם ובילדיכם שירגישו זאת, בכם ובמישהו בעבודה שלכם שירגיש זאת.

 

זהו ההבדל בין בני האדם שתמיד מושפעים מהרעש, מהזמזום שתמיד נמצא ברשומות האקאשיות ועיכב בעדכם להגיע לתפארת שאתם ראויים לה.

 

ההיסטוריה של הרשומות האקאשיות וכיצד הן התפתחו

 

מבחינה היסטורית, הרשומות האקאשיות היו אתכם מאז תקופת ההזרעה של הפליאדים, כאשר התחלתם לקבל את המידע המקודש.

זה היה שם מההתחלה. התחלתם להתעורר עם ידע רוחני בשלב מוקדם מאוד. זה תמיד היה לנשמות העתיקות של הפלנטה. אתם אלה שאוחזים במידע זה. זה יפה וזה פשוט וזה מגיע מהכוכבים. הגעתם מהאל. אתם נראים יפים בעיני האל. אנרגיית הבריאה אליה התוודעתם - האל, הרוח או המקור הבורא היוצר - הייתה כל כך גבוהה, הרבה מעבר לכל תודעה שראיתם אי פעם על הפלנטה הזו ואינכם יכולים לתאר אותה.

זו אהבה טהורה, אהבה טהורה בוהקת יותר מכל דבר שאי פעם יכולתם לדמיין. זו חמלה עבורכם, חמלה כל כך יפה, שכאשר תחזרו לצד השני של המעטה, תזכרו זאת בבירור. אתם שוטפים את היופי של השיר שמתנגן כל הזמן, וזה שגורם ללבכם לשיר איתו. זה האל. איני יכול לתת לכם שום דבר גדול יותר. לא הייתם רואים זאת. לא הייתם מבינים את זה. זה האל.

 

בני האדם החלו להתפתח עם הזמן ולמצוא מערכות מקודשות על מנת שיוכלו להתחבר לאמונה. ההינדואיזם היא אחת המערכות הראשונות בחברה זו שהתפתחה. דיברנו על כך אפילו בהודו, שם גילינו את הדברים בפעם הראשונה. זו הייתה גישת המערכת המקורית. זה חגג את האחדות עם הכל. אולם זה היה ייחודי למה שיש לכם היום בארצכם, מכיוון שהמערכת ההינדית הייתה חסרת נביא. היא הלכה היישר למקור, מבלי לערב מערכת אנושית מידרגית שבה הייתם צריכים לעבור 'דרך' מישהו כדי למצוא את האל. איש לא היה צריך לעשות דבר מלבד להרגיש בעצמו את יופיו של האל. הייתה הכרה באחדות עם הכל, כמו שיש גם היום.

 

הרשומות האקאשיות התפתחו למשהו אחר - לקארמה. קארמה היא נגזרת ישירה של אנרגיה אקאשית. קורים לכם דברים שלאחר יוצרים אנרגיה בדרכים מסוימות שמזמינות אתכם לנקות אותם או לעבוד איתם. במידה ולא, הם יכולים להצטבר ולהשפיע על אופן חשיבתכם. המערכת הקארמתית תזמין אתכם לנקות את מה שלא רציתם ולעבוד עם ישויות אחרות, עוזרות, בהינדואיזם שיעזרו לכם לנקות שליליות. יכולתם לעשות זאת עד לנקודה שבה לא הייתה לכם יותר את הקארמה. יכולתם לנקות זאת לגמרי. יכולתם ללכת למקום שאתם נמצאים בהארה מלאה מכיוון שלא הייתה לכם יותר קארמה. אמונה זו בניקוי השליליות בתוככם קיימת עד היום.

 

יקרים, האין זה מעניין שזה בדיוק מה שעשינו בשבוע שעבר? זו הייתה מערכת של פינוי הרשומות האקאשיות. עם זאת, קארמה הייתה חסרה בתרגיל זה. כאשר הגעתי לפני 29 שנים, אחד הדברים הראשונים שלימדתי אתכם הוא שקארמה עבדה באנרגיה הישנה, אבל באנרגיה החדשה הזו, היא כבר אינה נחוצה. אינכם זקוקים עוד לאנרגיה שמתמשכת ודוחפת אתכם כפי שקארמה עושה.

האנרגיה של ימינו כוללת ניקוי קרמתי אוטומטי ולכן הקארמה כבר אינה חיונית אלא אם כן אתם רוצים שתהיה. אמרנו לכם שאין צורך לדחוף בכם באמצעות אנרגיות כלשהן בשלב זה בחייכם. במערכת הרוחנית שלכם, כבר אין צורך בקארמה. זה כמובן שנוי במחלוקת. אבל זה כמעט לגבי כל מה שאנחנו מספרים לך שנהגו להציג בעבר באנרגיה ישנה מאוד ובמעטה עבה.

 

ראו מי אתם כיום. אתם מגיעים לפלנטה הזו עם ידע מלא. אינכם זקוקים לדברים כדי לדחוף ולמשוך אתכם על מנת ללמוד שיעורים. אתם מעבר לכך. אתם גם מגיעים נקיים, מוכנים לעבודה. יש לכם דברים אחרים לעשות מלבד לעבוד עם קארמה.

גם ביום זה יש מי ששואלים מה עליהם לעשות בקשר לקארמה, גם לאחר שמסרתי לכם את הבשורה הטובה שאינכם צריכים לדאוג בקשר לזה. ישנם כאלה שיתווכחו, כמובן, מבלי להשתמש בהיגיון רוחני טוב. יתכן והגיע הזמן לבחון במה אתם מאמינים? ברצוני שתביטו על עצמכם ותשאלו, "האם אני באמת צריך/ה את זה? בשלב זה ברוחניות שלי, כנשמה עתיקה באנרגיה החדשה הזו, האם זה פוגע בי או עוזר לי? האם זה מפריע לדרכי? האם זה משפר אותי?" ואז החליטו בעצמכם.

 

האנשת האל

 

לאחר מכן קרה משהו ממש ממש מעניין. במשך אלפי שנים, מערכות מסוימות החלו לעוות את כל הרעיון של רשומות אקשיות וקארמה. ברצוני להציג בפניכם את התפישה האנושית של חטא. אני מאחל לכם להבין את המונח הזה של קריון, שבו אני משתמש לעתים קרובות: האנשה של המערכת. האנשה היא המילה בה אנחנו משתמשים כאשר אתם מצמצמים את כל החלקים של כל מערכת רוחנית כך שתתאים למאפיינים האנושיים. כאשר אתם מאנישים את האל, אתם הופכים את האל לאדם עם כל התכונות של האדם. זה התחיל מיד. אפילו עוד לפני החטא, היוונים הפכו את האלים שלהם לאנושיים כל כך, שהם היו חסרי תפקוד. הם הציגו את המיתולוגיה של העונש כהתחלה, כמו שאבא יעניש ילד. לאחר זה התפתח והתפתח. היום בתרבות המודרנית שלכם, יש לכם אל שמביט בכם ושופט אתכם על התנהגותכם. החטא אמור להיות מוגדר ככל מה שמצער את האל.

 

יש לי משהו לומר לכם שאתם יכולים או שאינכם יכולים לתפוס בשלב זה: האלוהים אינו בן אדם. אין מושג כמו 'לרצות את המקור הבורא היוצר של היקום. זו אהבה טהורה. האל אינו חושב כמוכם. האל אינו חושב בכלל. האלוהים הוא מה שהוא. לאל אין מבני תודעה כמוכם. מה תהיה התודעה של חמלה ואהבה טהורים? אינכם יכולים לדמיין זאת.

אין אפילו התחלה של תודעה שאפילו תהיה קרובה למה שיש לכם. עם זאת פיתחתם מערכת סותרת - אהבה יפה לאל, ובו בזמן, אל כמו אב רע ולא מתפקד. הרשו לי לשאול אתכם שוב, שוב, ושוב: האם מישהו מכם ייקח ילד, ואין זה משנה מה הוא עשה, ויזרוק אותו למקום בו הוא יישרף בחיים לנצח? מי מהוריכם ירים את ידכם ויאמר שעשיתם דברים רעים וזה מה שמגיע לכם? לא אחד מכם! ובכל זאת זה האל שאתם מלמדים את ילדיכם אודותיו - אל של עונש וחוקים. זו תכונה אנושית, יקרים. חשבו על כך.

 

כל מבנה החטא והעונש התפתח לגמרי ולחלוטין מדעתו של האדם. זה מבנה של בן אדם המושת על הכל יכול. יוצר ובורא היקום אינו עובד כך. לא היו מלחמות בשמיים! לא היה מלאך שנפל. זו לגמרי עבודה של דעת אנושית, שעובדת בנפש אנושית, ואין לה שום קשר לחמלת הבריאה, שאוהבת אתכם מעבר לכל מידה.

בעקבות זה מה שקרה הוא רשומות אקאשיות שזוכרות הכל, כולל הוראת האנשת האל הזה, ועכשיו יש לכם מרכיב אנרגטי חדש שנוצר לחלוטין על ידי בני האדם: אשמה. הרשומות האקאשיות שזוכרות הכל, מתחילות לשנות את המערכות האלו וייצרו אשמה. עכשיו אתם מצטערים על מה שעשיתם ומה שאתם מרגישים ברשומות האקאשיות שלכם. עכשיו אתם מתעוררים בלילה ונזכרים במשהו שעשיתם ביחידות חיים קודמות, אולם עכשיו אתם הולכים לגיהנום בשביל זה. זה מחמיר, האין זאת?

עכשיו אתם יושבים שם ואינכם יודעים מה לחשוב - אם האל אמיתי, האם הוא אינו מרוצה ממי שאתם? אתם חולמים חלום שאינכם בטוחים מה משמעותו, אולם אתם די בטוח שעשיתם משהו לא בסדר, וזו הסיבה שחלמתם את החלום... אתם נענשים. אתם פוחדים. אתם חוששים שאינכם עושים דברים נכון ושאתם תשלמו על כך.

 

הרעיון הזה כולו נובע מהרשומות האקאשיות שלכם. אנרגיות התיעוד שלכם, הומרו למעשה לקארמה על ידי תרבויותיכם, ואז הומרו לחטא ועונש. כל אותן תגובות ותחושות מתחילות להיות נמוכות יותר ויותר במצב תודעה על מנת להביא אתכם לכרוע על הברכיים בתסכול. בני אדם, אתם פוחדים מהאל.

חדלו. האם זה נשמע כמו מה ש'החמלה הידועה הגבוהה ביותר שקיימת' תביא לכם? לא. זה נשמע בדיוק כמו מה שבני אדם היו מביאים לכם וממשיכים להביא לכם. יש כאן אוקסימורון. זה אפילו אינו הגיוני שתביאו את עצמכם למקום שבו תחששו ממה שנמצא בתוככם, שהוא הדבר המיטיב, המדהים, האוהב ביותר שיכול היה להיות שם. דיברנו אתכם על המושג הזה - הוכשרתם מלידה לתוכו. אם אתם חושבים כמו בני אדם, זה בר ביצוע.

 

זה אולי פוגע בחלקכם, אולם זו אינה מטרתי. מטרתו של קריון היא לחשוף ולהאיר, לפתוח את התיבה, להסיר את האיטום לאמת גדולה יותר. הנה ההצהרה: האל אינו שופט. האל שברא אתכם מתוך אהבה הכניס לתוככם פיסה מעצמו שנקראת נשמה ואוהב את הנשמה הזו כמו את עצמו. אתם חלק מהמקור הבורא היוצר של כל הדברים. הנשמה שלכם היא תעלומה עבורכם, אולם לא לאל.

 

לאן זה מתקדם? מה הלאה?

 

לאן מתקדמת ההתפתחות הזו של הרשומות האקאשיות, מה עתיד לקרות?

הנה התחזית שלי: מגיעה התגלות על הפלנטה. החמלה מגיעה, מתארת ​​מחדש ומשכתבת כמה מהדברים האלה שזה עתה סיפרתי לכם. זה מה שיקרה. אני יודע זאת מכיוון שראיתי זאת בעבר. אני מביא לכם את ההיסטוריה הזו כדי להראות לכם מהיכן הגיעו כמה מהרעיונות הנוכחיים שלכם, מה עלה בגורל המערכת ומה הלאה.

הקשיבו: הסודות הנפלאים האלה שהיו לכם, פשוטו כמשמעו - מאחר וחלקכם היו למוריאנים מ'גלגל ההוראה' המקורי - היו צריכים לרדת למחתרת ולא להיות נלמדים, רק לשמור עליהם.

 

הנה עוד אוקסימורון עבורכם: חברות סודיות שאתם חושבים שהן היום קנוניות התחילו כמי ששמרו את סודות הדברים שלמדתם בלמוריה! ובאנרגיה החדשה הזו הם מתחילים לצוץ. אתם תראו ארגונים מתחילים לחשוף את מה שהם יודעים ומאמינים, והמידע יהיה 'מטאפיזיקה 101' (מטאפיזיקה מתחילה, ת.ג.). אתם עומדים להתחיל ליצור ארגונים בעצמכם כדי ללמד את הדברים האלה, באופן גלוי, לא בסתר. הקשיבו: אני מזכיר לכם, זו אחת הפעמים הראשונות בהיסטוריה שהצלחתם לעשות זאת מבלי שמישהו יבוא אחריכם או שתסגרו או אפילו גרוע מכך. בספרי התרבויות יש עדיין חוקים להיזהר לא להקשיב למתקשר או ללכת לקורא על חושי. לכן, ישנם כאלה שעדיין חוששים לצאת מהארון עם האמת על אהבה. עובדי אור בארון! הם אינם רוצים לצאת מהארון מכיוון שבפעם האחרונה שהם עשו זאת, זה היה נורא. עכשיו זה כבר לא יהיה כך.

 

מושג נוסף

 

עכשיו הרשו לי למסור לכם מושג אחר רק כדי להפוך אותו למבלבל באמת. אם אתם עומדים להפוך ולהיות מעט יותר רב מימדיים, יקרים, תצטרכו להתמודד עם תכונה מסוג אחר ברשומות האקאשיות שלכם. היו מוכנים לחדשות האלו בזמן שאני מבצע סקירה.

הרשו לי לחשוף שוב את הסיכום שבאנרגיה החדשה הזו, גרועות ככל שהן הפכו להיות, מערכות האמונה שנתנו לכם את הדברים האלה יתחילו להיות נאורות יותר בגישתן. מערכות דתיות אלו יתחילו לראות כי זה אינו תואם את האהבה שהן מלמדות. חלק ממכלול החוקים והעקרונות ישתנו כך שהן יתקבלו על הדעת על פי תורתם המקורית של המאסטרים. תהיה הקלה בעומס. הכללים ישתנו מעט כפי שקרה במהלך העידנים והעשורים. זה יתחיל להתרחש שוב - חזרה לאחד הרעיונות המקוריים שהאל נמצא בתוך כל אדם. ובכך, כבוד להנחת יסוד זו יראה כראשוני, ולא יהיה משנה מי אתם או מהי אמונתכם. זה מה שמשותף לבני אדם באמת. זה מתחיל עולם שימשוך את עצמו מהמקום בו הם נמצאים למקום שאין יותר מלחמה. זה הסיכום.

 

הרשו לי לספר לכם משהו שעליכם להתמודד איתו. יש את הרעיון שמסלול הזמן שאתם נמצאים עליו ייצור רכבת חדשה נאורה לחלוטין, יפה, נקייה, ברורה ומוכנה להתקדם באור עם מידע חדש לגמרי. עכשיו אני אספר לכם משהו, מכיוון שיהיו כאלה שישאלו זאת אחר כך כשזה לא יקרה להם... זה מידע מואץ ומתקדם אודות הרשומות האקאשיות שלכם שתצטרכו להתמודד איתו בדרכים שתציגו בפניכם באמצעות האינטואיציה שלכם, וגם נדבר על העתיד. זה מבלבל למוח לינארי.

 

זמן חדש על כדור הארץ - רשומות אקאשיות חדשות

 

הזמן הוא במעגל והוא תמיד היה כך. המורכבות של הזמן היא עבור הפיסיקאים, אולם מבחינתכם הכל לינארי. האמת היא שמושג הליבה העצמי של הזמן הוא רב מימדי, מבוסס באופן קוונטי במרכז המבנה האטומי, ואתה פשוט אינכם מודעים למעגל. עם זאת, עליכם להתמודד כעת עם מדע זה, שכן הוא ישמש אתכם להבין אותו טוב יותר.

דמיינו לעצמכם מסילת רכבת. אתם נמצאים במסלול ההוא כרכבת, כבני אדם - רכבת אנושית. אתם מסתובבים ברכבת ההיא. אתם יכולים רק להתקדם במסלול זה, מכיוון שהרכבת אינה יכולה לחזור או לנסוע לאחור. היא תמיד נוסעת לעבר העתיד. המסלול הזה תמיד נמתח לפניכם כעתידכם, ומה שמאחוריכם הוא העבר, מה שעשיתם. כך אתם רואים זאת.

ברצוני שתוסיפו לזה 'קמט' קטן. נניח שמסלול הזמן הזה מסתובב הפלנטה. שכחו לרגע שאי אפשר להניח מסלול על האוקיינוס. רק העמידו פנים. אז המסלול מתחבר לעצמו והוא מסלול אחד. כמובן, אתם רואים את זה רק כמתיחה של קו ישר לפניכם ומאחוריכם, מכיוון שאינכם יכולים לראות מעבר לאופק.

אולם רגע: אם המסלול הוא מסלול אחד ברחבי העולם, זה אומר שבסופו של דבר העתיד שלכם נתקל בעבר שלכם! אתם אתי עד כה? אני מאבד כאן אנשים...

אתם מתחילים לרוץ על אותו מסלול שלפניך שנסעת בו לפני כן, ואתם מקיפים את העולם. זה העבר שלכם שנסעתם עליו המסלול! ומהו בדיוק העבר שלכם? זה חרוט באבן ברשומות האקאשיות שלכם!

 

הרעיון הוא זה: אתם עתידים לפגוש את הרשומות האקאשיות שלכם בעתיד. חלקכם לא יבינו מה זה וישקלו שכל מה שעשיתם נכשל, מכיוון ש'הנה זה שוב'. אחרים מכם יזהו זאת ויאמרו שזה פרקטל בזמן. הוא מונח על המסלול, מכיוון שהמסלול זוכר מה קרה. ובמקום שתספגו אותו ותקחו אותו ותצטרכו לעשות את כל זה שוב, אתם תנקו זאת בשעה שאתם ממשיכים. למעשה, אתם תצפו שזה יהיה שם! למעשה, אתם תראו זאת ואפילו תנקו זאת לפני שזה יופיע אי פעם. אתם מצפים למה שאתם זוכרים...

 

האם זה מורכב מדי? אלו השאלות שרק העתיד יענה עליהן. הרגע נתתי לכם משהו בעל ערך כדי שלא תחשבו שנכשלתם, יקרים. מיהו בן האדם החדש? זה מי ששומע את זה עכשיו, או קורא מאוחר יותר, ואומר, "הרשומות האקאשיות שלי כבר אינן שם על מנת לעצבן אותי, ויש שם רק נדיבות. אני יכול/ה לזהות מה עשיתי ולתקן את זה תוך כדי שאני מתקדם. לעולם איני צריך/ה לעשות את אותן הטעויות שוב, מכיוון שאני יכול/ה לראות אותם מגיעים!"

 

אני אומר לך שישנם דברים על המסלול לפניכם שיופיעו ואתם תחשבו שזו חזרה לעבר - אולם זה אינו כך. זה משהו שככל שתסתכלו עליו באופן חכם יותר, תבינו שאתם מזהים זאת, זו אנרגיה ישנה, תבקשו ממנה להתרחק מכם מכיוון שאינכם מתכוונים לעבור זאת שוב.

ואם תשאלו אותי האם יבוא זמן בו תוכלו לנקות את כל הרשומות האקאשיות, כולל מה שבחזית הרכבת - זו סליקת רשומות אקאשיות שתהיה בעבר, בהווה ובעתיד - הרי שזה מסובך יותר וזהו אכן השלב הבא. אני מספר לכם על כך כדי שלא תופתעו. יגיעו תהליכים שיעזרו לכם. אולם כאשר תבינו זאת כאשר זה יגיע אליכם, לא תתבלבלו. לא תחשבו שעשיתם משהו לא בסדר. לא תחזרו לאשמה.

במקום זאת, תביטו על כך ותאמרו שקריון אמר שזה יהיה כאן והנה זה. החשכה תמיד רוצה לגרום לכם לחשוב שידה על העליונה. זה היה פעם אחת, אולם לא יותר... ואתם יכולים לצחוק וזה ייעלם ברגע שתזהו מה זה. זוהי אנרגיה קארמתית ישנה מן העבר שנמצאת מול הרכבת שלכם, שכבר פיניתם אותה. לכן זה דמיוני. אנחנו אפילו מעניקים לזה שם. היזהרו מקארמה דמיונית! היזהרו מרשומות אקשיות דמיוניות! רק זכרו את המסר הזה וקראו להן בשמן הזה.

 

זה היה תקשור מורכב. זה משהו שתרצו להקשיב לו או לקרוא אותו פעם נוספת. ייתכן שתרצו לחזור שוב רק כדי לשמוע את המילים הבאות האלו. אני מוכן לסיים.

אלה שבלתי נראים עדיין נמצאים כאן. ברצוני שתרגישו אותם רק לרגע עם הברכות האלו עבורכם. אם הם היו יכולים לכרוך את זרועותיהם סביבכם, הייתם יכולים להרגיש זאת. הייתם מרגישים כל כך הרבה אהבה. ואז הם היו מעבירים לכם הודעה ואומרים, "אל תפחדו מהעתיד! השליכו את הפחדים הישנים. העבר אינו חוזר. זו דרך חדשה לגמרי, דרך שמעולם לא דרכתם לפני כן, אחת ללא תחזיות. אתם תניחו את המסלול שמעולם לא הונח לפני כן. זה מה שהעתיד האמיתי הולך להיות עבורכם."

 

אלה הדברים שיש לי ליום זה.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020