Light Connections
 
 

 

הצטלבויות של זמן - נובמבר 2020

'הקבוצה' באמצעות סטיב רות'ר

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

שלום, יקרים,

 

אני 'שומר הזמן'. אני מצטרף אליכם היום מכיוון שזמנכם הצטלב שוב. אתם נעים בקצב מדהים. למרות שאנחנו יודעים שישנם קשיים, זה פועל. יש אתגרים או 'שפשופי' אנרגיה שאתם חווים כאשר אתם חוזרים יחד. למעשה, אתם חיים כאן כרב מימדיים בשם אחד. ואז אתם גם חיים שם עם שם דומה שאולי מאויית אחרת, או כאן עם שם אחר לגמרי. רוחכם יכולה לחוות את כל החוויות האלה בו זמנית, כך שכאשר אתם מביאים זאת 'הביתה' זה מטביע את הרשומות האקאשיות בכללותם.

 

האנושות נמצאת בנקודת מפנה. תזוזות אנרגיה גדולות מכניסות אנשים למצב הישרדותי, ואז רוב האנשים יכולים לראות רק את מה שנמצא מולם. זכרו שישנן הזדמנויות נוספות בהמשך הדרך, רק מחוץ לטווח הראייה. צפו אותן ואפשרו להן להימשך אליכם באופן טבעי.

רבים מכם עשויים לרצות לחזור לדרכים הישנות ולחזור למערכות שהכרתם קודם. אנחנו אומרים לכם יקרים, האנושות השתנתה. העבודה שלכם מתחילה להסתגל לשינוי הזה, אם כי נראה שמרכיבים מסוימים מתפרקים מכיוון שהם כבר אינם עובדים ביעילות ברטטים הגבוהים יותר. עם זאת, זה אינו אומר שהכוונה הייתה שגויה, אלא פשוט שישנם 'שפשופי' אנרגיה שצריך לעבוד עליהם.

אם האנושות תהיה מסוגלת להיכנס להרמוניה חדשה, ניתן יהיה לפתור אותם. אולם אם לא - זה ייקח יותר זמן. שימו לב היכן נמצאים 'שפשופי' האנרגיה האלה, מכיוון שאלה ההזדמנויות למאסטריות שלפניכם. זכרו יקרים, אתם כאן בזמנים של מאסטריות. אלו תקופות מעניינות מאוד בהן כל האנרגיה נדחפת חזק מאוד ודחוסה. זה קורה מכיוון שהאנרגיה משיגה משהו, אם כי רוב בני האדם מרגישים רק את הלחץ.

 

הצורך במרחב אישי

 

אחד הדברים שהנגיף הזה הביא לפלנטה ארץ הוא המודעות למרחב הפיסי שלכם. זה עומד להיות חשוב מאוד כאן ככל שהדברים יתקדמו, אולם זה אינו אומר שאינכם יכולים להיות סביב אנשים אחרים או שהם יהיו בתוך המרחב הפיסי שלכם. בפשטות, המשמעות היא שישנה מודעות חדשה למרחב האישי.

 

זה כאילו שלפתע עולמכם השתנה והחוקים שונים. האנשים ששומרים מרחק הופכים להיות מודעים למקום בו נמצאת האנרגיה שלהם.

באופן מעניין, אם מישהו היה מגיע מאחוריהם הם היו מרגישים בו גם אם הם לא היו יכולים לראות אותו. 'השומר' נהג לבצע תרגיל במהלך הסמינרים שלו, בו היה מסדר אנשים בצד אחד של החדר, ואת השותפים שלהם בצדו השני של החדר. הם היו הולכים קדימה בקו ישר ושותפיהם היו אוחזים את ידיהם בקו ישר. אדם אחד היה מכוסה עיניים. הרעיון היה שהאדם יתקרב לאותו אדם ככל שיוכל מבלי לגעת בו. זה היה תרגיל מרתק בלמידה כיצד להרגיש את האנרגיה של אנשים אחרים. זה היה מושלם, מכיוון שזה איפשר לאנשים להתחיל לסמוך על החושים שלהם עצמם.

אם אתם גרים בעיר צפופה, כמו ניו יורק או אמסטרדם, ישנו גירוי של שדה האנרגיה מכיוון שכל הזמן ישנם אנשים מסביב. ישנם אנשים שנמשכים לאנרגיה מכיוון שהיא מאכילה אותם, בעוד שאחרים מרגישים אבודים בבלבול. בני אדם עדים כעת לדפוס הגירה אל מחוץ לערים לעבר הפרברים והסביבה. ערים עדיין ישגשגו כרכזות מרכזיות על פני כדור הארץ, אולם כעת אנשים מסוימים יבינו שפתאום הם זקוקים למרחב אישי יותר. נדידות נוספות יחלו בסופו של דבר צפונה עם שינוי האקלים.

 

לאורך תקופות של זמן, אתם יכולים לראות הרבה מהמתרחש כאשר אנשים הופכים מודעים יותר למרחב האישי שלהם. כמובן, הנגיף עובד גם עם ההיבטים של התרופפות הגוף האתרי, שהוא אחד מהתכונות הרבות שעליכם לשלוט בכדי להמשיך לשלב הבא. זו שליטה קולקטיבית וכל אחד על הפלנטה נכלל, אפילו ממלכת החי.

ישנו נגיף נוסף שמחכה לעבור באופן דומה, אולם בשלב זה אנחנו מציבים אותו אי שם בסביבות סוף שנת 2021. עם זאת, אנרגיה מסיבית מתמקדת בכדי למנוע את מעבר הנגיף הזה. עם קצת מיקוד ואנרגטיות מצד המעטה שלכם, זה אינו חייב להיכנס למציאותכם. דחו זאת עם מחשבותיכם עכשיו, ולאחר אל תשאירו זאת בדעתכם או תתייחסו לכך.

 

נכון לעכשיו, האנושות עדיין עומדת מול נגיף חדש. זה מעולם לא היה על הפלנטה בעבר, מה שמקשה מאוד, מכיוון שאנשים משתמשים בכללים ישנים על מנת לנסות לעבוד עם מערכות חדשות אלו. האנושות מתאימה כעת רבות מהמערכות האלו, כאשר בתי החולים והמגיבים הראשונים שלכם נמצאים בחזית.

כן, הם עושים עבודה מדהימה וכבר למדו כמות עצומה אודות הנגיף הזה. הם מנסים לחלוק את המידע הזה בינם לבין עצמם, ובשלב מסוים, מרכז מרכזי לאיסוף המידע הזה יועיל מאוד. מאחר שאמון עדיין אינו קיים הרי שמסד נתונים עולמי לא יעבוד כרגע, אם כי אנחנו מלאי תקווה.

מנקודת מבט אנרגטית, עובדי האור יוצרים את שדה האנרגיה הקולקטיבי הכולל סביב האנושות. זה קורה בערך באותו אופן שהמגנטוספירה מקיפה את כדור הארץ שלכם, שדות אלה מקיפים ומגנים על גופכם הפיסי כקולקטיב. השדה גדל וחלק מהאפשרויות האלו זמינות כעת, בעיקר בעקבות ההתאמות במודעות למרחב האישי.

חלק ניכר מעלות הנגיף נדחתה ונתמכה בגלל פוליטיקה. בקרוב תראו כמה דברים שיקרו מהר מאוד, שכן העלות האמיתית של הנגיף מתחילה להיראות. אם לב האנושות הגיח דיו, זה יעבור ברגע שתקווה ובניין חדש יצוצו. במידה ולא - זה ייקח יותר זמן.

 

אין עוד סודות - האינטרנט

 

יתכן שתגלו שהאינטרנט הוא מקום קשה להיות בו כרגע. נראה כי מלחמה, כפי שבני האדם הכירו אותה, עברה לרשת. פריצה משמשת מדינות לתקיפת מדינות אחרות, תשתיות, חברות ואנשים ברמה גבוהה. כאשר זה הופך לעסקים גדולים, רוב האנשים מושפעים מהתוצאה אולם אינם רואים את המקורות. כמובן שניתן להשיג זאת רק אם אנשים מופרדים מספיק.

 

ברמה האישית, בני אדם נכנסו למערכת יחסים חדשה עם האינטרנט, מכיוון שהם עכשיו המוצר שנמכר. לא מזמן בני האדם היו מודאגים כאשר המידע האישי שלהם נגנב או נחשף. עבור הרוב זה כבר קרה לפחות פעם אחת. החשש הגדול יותר הוא המידע שנאסף ונמכר באישורכם. עם טכנולוגיות חדשות, חברות לא רק מכירות את המידע שלכם, אלא הן גם יודעות מה מניע אתכם ומה להציב לפניכם. זה הפך למודל עסקי והוא חוקי לחלוטין על פי החוקים שלכם.

במשך כמה שנים זה היה גורם מרכזי בהפרדת האנושות שאתם רואים כיום. נראה שכל אדם חי במציאות הבנויה הייחודית שלו, שמשקפת תמיד לטובה. מה שאנחנו מציעים הוא שתבקרו באינטרנט כרצונכם, אולם אל תגורו שם. זכרו שאם המוצר בו אתם משתמשים באינטרנט הוא בחינם, לרוב אתם ומעשיכם הם למעשה המוצר האמיתי. והמידע ההתנהגותי הזה יימכר לאחרים. אלה נועדו בקפידה להעביר אתכם למציאויות חלופיות, ובסופו של דבר תהיה השפעה של שינוי התנהגות.

 

נגיף הקורונה

 

השכל הישר ייפטר מהנגיף הזה. עם זאת, האתגר הגדול ביותר הוא שכ 70-80% מהאנשים שמקבלים זאת אינם יודעים שיש להם את זה או שלעולם אינם מרגישים חולים. הם מדבקים מאוד ומפיצים זאת מסביב, למרות שיתכן שלעולם לא יהיה להם תסמין גופני או רק תסמין קל. וזה האתגר, לכן מצאו דרכי עבודה בעולם החדש שיהיו מעט יותר מופרדות. הניחו שכולם מדבקים וזה יגיע לשליטה במהירות. עם הזמן תוכלו לחבק אנשים שוב ולעשות את הדברים שהייתם עושים בעבר.

 

ניתן לשלוט בדברים אלה באופן קולקטיבי בלבד. כולם יכולים לעזור בכך שהם יחפשו דרכים בהן האנשים דומים, במקום להתמקד בדרכים שהם שונים. יקרים, כולכם בזה ביחד.

אנחנו מבקשים שתחשפו את עצמכם למגוון רחב של מקורות למידע, ולא רק למקור אחד. הם יודעים כיצד לגרום לכם להפוך את הדף הבא ולצפות בסרטון הבא. צעדו לאחור, בדקו מקרוב ואז בחרו בקפידה מה אתם מציבים במכונת היצירה המדהימה היושבת על כתפיכם.

הזמנים עוברים מהר מאוד עכשיו, וזו חלק מהסיבה שהגעתם לכאן. כן, ישנם הרבה 'מטיילים בזמן' מביניכם ואנחנו נעסוק בזה די בקרוב. בינתיים סמכו על כך שאתם היישר בדיוק במטרה, למרות שחלקכם מרגישים שאינכם בסדר או אינכם בטוחים לאיזה כיוון ללכת. זכרו, יש לכם חוזים שינחו אתכם לדלתות הפתוחות אולם אתם היחידים שיכולים לעבור דרכם.

זה עם הכבוד והאהבה הגדולים ביותר שאנחנו משקפים אתכם בדרכים אלו. אנחנו עושים זאת לא על מנת לומר לכם לאיזה דרך עליכם לפנות, אלא פשוט כדי להראות לכם תמונה גדולה ואנרגטית יותר מנקודת מבטנו. קחו ממנה את מה שתרצו.

החלק היפה הוא שלמרות שהניסוי האנושי הוא נפרד בכל כך הרבה מובנים, כל עוד אתם נושאים את האהבה הזו, הוא יתחדש.

אז, באהבה הגדולה ביותר אנחנו מבקשים מכם להתייחס זה לזה בכבוד, לטפח האחד את השני בכל הזדמנות, ושחקו היטב ביחד בשעה שאתם יוצרים צומת זמן חדש.

 

אספבו, יקרים.

 

אני 'שומר הזמן'.

 

הקבוצה

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020