Light Connections
 
 

 

שבעת החוקים הקוסמיים - אוגוסט 2006

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

יהיו אלה אשר יאמרו שהדבר אינו אפשרי... שאנרגיה של מלאך תופיע באמצעות בן האדם. הם יאמרו שאין זה דבר שיכול לעולם להתגשם בדרך זו. ולכן אני אומר לכם ברגע זה, האנרגיה מציגה את עצמה על הבמה, וישנם אנשים אשר יכולים 'לקרוא' אותה ברגע זה. הם גם אינם צריכים להתכונן לשם כך. אני הוא קריון, ואני מגיע באמצעות שותפי האנושי (לי קרול, ת.ג.). זוהי הדרך, ברשותו ועם המיזוג/נישואין ל'עצמי הגבוה' שלו, לראות ולחשוף את המשפחה אשר למולי.

זה בורא איחוד שעשוי להיוותר לנצח בדעתן של נשמות מסוימות כאן לפני שהם יעזבו. משום שהם יידעו שנגעו בהם, הם יידעו שהם נרפאו. ולאחר ש'ראיתם' את הצבעים והרגשתם במגע 'הרוח', היותר אינטלקטואליים מביניכם יכולים לתהות לגבי המציאות הממשית של כל זה. אולם עבורנו, זה מתרחש אפילו בעודכם יושבים שם.

 

אני מבקש מכם להשעות את אותו חלק בתודעת המימד השלישי שלכם שימנע מכם את השמחה הערב. נכון, אני מבקש אמונה כדי שתוכלו להירפא הלילה. זהו זמן יקר ערך - זמן בטוח, זמן זה לפנינו במהלך המסר הזה. יש כאן אנרגיה מתוקה - אנרגיה של בטחון. האם יש לכם אומץ לקרוא להפעלת החלקים הבין ממדיים שלכם? כמה מכם מפחדים לעשות זאת. אתם מפחדים מהארה. אתם אומרים שהרחקתם לכת ככל שיכולתם ודי לכם בכך שאתם נמצאים כאן.

 

הו, בני אדם יקרים, הרשו לי לדבר אל לבכם עכשיו. הדברים מהם אתם פוחדים הם הדברים שאותם המצאתם. דברים אלה נובעים מהדעת האנושית ומהדואליות האנושית. המוח האינטלקטואלי תוהה לגבי הסובב אותו ובורא תרחישים משלו לגבי המתרחש, כך שזה יתאים לתבנית הגיונית שתתקבל על הדעת.

הדבר בורא שדים, כשלון וערך עצמי נמוך. אל תפחדו מאהבת האל! מדוע שתפחדו להירפא? האם אתם פוחדים משמחה? אתם חושבים, יתכן, שאם תצעדו את הצעד הרוחני הזה שעליו אנו מדברים, שאתם תחשבו מוזרים בעיני אחרים? אולי בני המשפחה שלכם לא יאהבו אתכם עוד? אולי הם יחשבו שהשתגעתם?

האם אינכם מבינים שעל ידי זה שאתם עוטים את 'אדרת הרוח' באופן זה ועל ידי הפעלת הדנ"א באופן זה, האחרים עשויים לראות אתכם כטהורים וכמאוזנים? משפחתכם עשויה אפילו לומר מאחורי גבכם שאינם יודעים מה קרה לאימא או לאבא, לסבא או לסבתא. מה קרה לבני הזוג שלהם, אולם הם גם יאמרו שהם אוהבים זאת, ומה ששינה אותם הפך אותם למאוזנים יותר. האם חשבתם מעודכם על כך? כך הם הוויות מוארות, הם מהות ההבנה והאהבה הטהורה. הם זוהרות באנרגיה של שלווה. אנשים רוצים להימצא בסביבתם. לא קשה להיות ידיד שלהם.

 

זה הדבר שאתם יכולים לעשות למען עצמכם. כל הדברים האלה שאתם מבקשים בעת התפילה שלכם ובזמן המדיטציות - פחות תסכולים, שחרור מדרמה עם אחרים בחייכם ~ הדברים האלה מוכנים להגיע לפתרון.

למעשה רבים מהם מהווים חלק מהשיעורים שלכם, והם ממתינים לפתרון. לאט, ככל שנתיבכם מאפשר זאת, הדנ"א מופעל על פי בקשתכם ומתוך כוונה טהורה. לכן אנו כאן, יקרים.

השותף שלי אמר לכם שחדר זה 'התחמם'. הרשו לי לספר לכם על החדר הזה, ההיכל בכנסיית האחדות: היו אנשים שחוו כאן התגלויות, שמצאו כאן את אהבת האל ומצאו כיוון בחייהם. כמה מצאו כאן משפחה ועכשיו הם יודעים שהם אינם לבד. וההזמנה המוגשת לכם דומה. האם אתם עומדים לפגוש רק באנשים שבאו אתכם או האם אתם עומדים לפגוש מישהו אחר? האם אתם עומדים לברך לשלום מישהו שאינכם מכירים היום? אולי זה בן משפחה שממתין להרגיש באנרגיה שלכם. זה מה שקורה במפגשים מסוג זה - איחוד מחדש, פגישת ריפוי, פגישה שבה אתם עשויים למעשה לשנות את דעתכם בשל האנרגיה שמצויה כאן היום.

 

אני קריון, מלאך על פי הגדרתכם. איני אפילו יודע מה זה אומר באמת. אבל אני יודע זאת: אני בדיוק כמוכם כאשר אינכם כאן. זה מה שאני יודע. וכאשר אינכם כאן, אנחנו אחים ואנו אחיות, אם תרצו להכליל זאת. אנחנו משפחה ואנחנו נעים יחד ביקום. הכל ידוע כאשר אינכם כאן, הדברים הגיוניים הרבה יותר והדואליות אינה נוכחת. ולכן אני אומר לכם, בני משפחה, שחייב להיות מרכיב של אמון כאשר אתם נוטלים את ידה של 'הרוח' ונעים קדימה. חייבת להיות אמונה באהבת האל ובמה שאנו מכנים 'האינטליגנציה הקוסמית'.

 

שבעת החוקים הקוסמיים

 

יש הוראה היום. ברצוני להציג בפניכם את שבעת החוקים הקוסמיים של קריון. עשיתי זאת פעמיים בעבר. אולם זה התקשור שברצוני שיוקלט ושיתומלל (בפעם הראשונה איכות ההקלטה לא הייתה טובה מספיק, בפעם השניה ציוד ההקלטה פשוט הפסיק לעבוד...ת.ג.)

עבור כמה, זה ייראה כמו סקירה וחזרה, מכיוון שכל התפישות האלו הוגשו ב 18 השנים האחרונות, אולם מעולם לא בדרך תמציתית זו או מקובצות באופן זה. שותפי יודע מה עומד להתרחש משום שהוא אמר דברים אלה בעבר. אולם הוא אינו יודע מה יתווסף להם. אלה הם החוקים הקוסמיים שאני, כישות שאני, סבור שהם החשובים ביותר עבור בני האדם. כמה מהם עשויים לזעזע או להפתיע אתכם בפשטותם, אולם הם אינם פשוטים. כולם מדברים על אהבת האל. למרות שאני מציג אותם באופן ליניארי, אין זה סדר חשיבותם. אולם הערכים הנומרולוגיים שלהם הם בעלי משמעות.

 

1. לעולם אינכם יכולים לחזור למצב פחות מואר

 

אף אדם אינו יכול במודע לבטל ידע כלשהו. ברגע שהוא נמצא בדעתכם, בייחוד באנרגיה הרוחנית של הדנ"א שלכם, אינכם יכולים שלא לדעת אותו. אם למישהו מכם תהיינה התגלויות במקום זה הערב, לא תוכלו למחוק את החוויה. אתם עשויים לנסות לשכוח אותה, אולם היא עדיין שם. אינכם יכולים לבטל אותה. ולכן אנו אומרים לכם: היזהרו במה שאתם בוחרים לדעת, מכיוון שהדבר ישנה את חייכם.

 

אם אתם מחליטים, למשל, ללמוד את היבטי האנרגיה של המספרים הסובבים אתכם, ואתם מחברים את הסכומים והתוצאה היא אותו מספר... צירוף המקרים יפתיע אתכם! זה מה שקרה לשותפי. נתתי לו ידע זה באופן שבו לא יוכל שלא לדעת אותו. זה אחד מהדברים שהניעו אותו לשלב הבא.

הוא שאל מה ההסתברות שהדבר הזה יקרה, וההסתברות היא שהעניקה לו את ההוכחה של המימד השלישי לתפישה בין ממדית של קריון. הוא לעולם לא יוכל שלא לדעת עובדה זו.

 

אם אתם מרגישים באהבת האל נוגעת בכם הלילה בדרך שלא נגעה מעולם, אם תצאו מכאן ולמעשה עברתם ריפוי, אינכם יכולים שלא לדעת זאת. אם הייתה לכם התגלות כיצד דבר מה עובד, אינכם יכולים שלא לדעת זאת גם כן .

 

כמה מכם ביקשו דברים מסוימים. אמרתם "רוח יקרה, ספרי לי מה עליי לדעת". אז ההוראה החלה והוצגו בפניכם דברים שעליהם עליכם לעבוד. לפעמים זו הבריאוּת שלכם. אינכם יכולים שלא לדעת זאת, נכון? יש שיאמרו שהם בני אדם ויש להם בחירה חופשית, ולכן, הם בוחרים להתעלם מכך, מכיוון שהם יכולים לעשות זאת. אתם אכן צודקים. אולם זו אינה אי ידיעה, זה אדם שבוחר בהכחשה. ואם המידע רוחני באופן עמוק ביותר, אתם תצאו מאיזון.

לא ניתן לדעת משהו משמעותי ולהעמיד פנים שהוא אינו שם. אתם מכנים זאת 'הפיל בחדר'. בלתי אפשרי להתעלם ממנו. לכן, אתם תחיו את חייכם לא מאוזנים. היזהרו ממה שאתם בוחרים לדעת. אנחנו אומרים לכם זאת בכל האהבה והחכמה, כאשר אנחנו אומרים שישנו תהליך שמתחיל כאשר אתם מבקשים מתוך כוונה טהורה שהוא יתחיל, שהוא עמוק יותר מכפי שאתם יודעים. אינכם יכולים לחזור אחורה ברגע שהתחלתם זה החוק הקוסמי הראשון.

במונחים נומרולוגיים, 1 מייצג 'התחלות חדשות'.

 

2. בכל אדם מצויה אלוהות עמוקה

 

החוק הקוסמי השני של קריון הוא זה: בכל בן אדם מצויה אלוהות עמוקה. אולם היא אינה אינטואיטיבית. היא מצויה שם ו'דוחפת' אתכם. אתם יודעים שהיא שם. היא מצויה שם במידה מספקת שתגרום לבני האדם למצוא דת, נכון? היא שוהה שם ואתם יודעים מספיק כדי לצאת ולמצוא את האל בצורה כלשהי ולהגשים את ההתגלמות של החיפוש הזה באמצעות השתתפות, באמצעות הצטרפות, באמצעות סגידה, באמצעות מערכת חוקים ועקרונות. אולם האמת של מי שהנכם מסתתרת.

זה החוק השני. זה אינו אינטואיטיבי שאתם האל. זה אינו אינטואיטיבי שבתוך הדנ"א שלכם מצויים המתנות האלו.

זהו חוק קוסמי יפהפה. הוא יפהפה מכיוון שהוא שומר אתכם במקום שבמידה ואתם הולכים לחפש אחר האלוהי, עליכם להתכוון לכך. החיפוש אינו יכול להיות שטחי, מכיוון שלא תקבלו תשובות. הדבר מסביר מדוע יתכן וכמה מכם פתחו או חקרו ספר ואמר לעצמם שינסו זאת, או שיעשו זאת, או שזה לא 'עשה' להם כלום... יתכן ואפילו תצאו מכאן היום ותגידו שגם לכם זה 'לא עשה' כלום... ואומר לכם מדוע - מכיוון שלא השקעתם בכך כלום. זו השתתפות אקראית, שבה אתם מחפשים אחר משהו שישנה אתכם. במקום זה, מדוע שלא תחפשו אחר כלי שבעזרתו תשנו את עצמכם? זה המסר. זה מכיוון שהחלטתם לא לפתוח את לבכם, מכיוון שלא ראיתם את ההזדמנות כאשר לגיון המלאכים הופיע, תהא משמעות הדבר עבורכם אשר תהא.

 

ישנן ישויות בחדר הזה, מן העבר ומן ההווה, פיסות שלכם שנמצאות כאן שאינכם מכירים כלל. הרשומות האקאשיות נוכחות - הן כוח החיים של הפלנטה. אתם חלק מהן. המהויות של אלה שאהבתם ואיבדתם על הפלנטה הזאת צועדות בין המעברים כאן. אתם עשויים לתהות לגביהם. אתם עשויים לשאול מה הם היו עושים לו יכלו לראות אתכם עכשיו, ואתם קוראים לאימא או לאבא ומבקשים שיעזרו לכם לראות את האמת! איזו משפחה היא זו, שמקיפה אתכם כל הזמן. הם כאן. כאן הם נמצאים... לא למעלה בשמיים. הם לא עזבו מעולם. כמה מכם ידעו זאת, משום שאתם תהיו מסוגלים להריח אותם ולהרגיש בהם. איני מדבר על הדברים האלה ללא סיבה; אני אומר לכם שהדברים האלה הם חלק מהחוקים הקוסמיים. אתם יצורים קוסמיים וישנו מעטה שמסתיר זאת.

זה היה מספר שתיים. 2 במונחים נומרולוגיים מייצג את הדואליות.

 

3. אתם אהובים מאוד

 

מספר שלוש. הוא כה מעמיק וכה פשוט ואתם שמעתם אותו כהצהרה מפי פעם אחר פעם במשך השנים האלו. רבים יאמרו שאמרתי זאת יותר מדי פעמים, אולם אומר לכם זאת שוב. מספר שלוש, החוק הקוסמי של קריון: אתם אהובים מאוד.

 

בצדו של המעטה שלי, כל הישויות בהולוגרמה הקוונטית אוהבות אתכם - יותר מכפי שתוכלו לספור, יותר מכל המספרים שתוכלו לבטא. ועדיין לכולן יש דבר מה משותף; הן חלק מתודעה אחת שמכירה את שמכם. ואינכם מאמינים גם בזה. אתם עשויים לומר שזה אדיר מדי.

יש בפי עוד מידע עבורכם בנושא זה. חכו עד אשר תשמעו את החוק הקוסמי השישי ואת החוק הקוסמי השביעי! בכל מקום אליו אתם הולכים, אתם מוכרים ואתם אהובים. זה רגש הליבה המרכזי, אם תרצו, של היקום. האהבה. כל המאסטרים שאי פעם ביקרו אתכם סיפרו לכם זאת, ולמרות זאת אתם עדיין מייצרים סיבות לנתח זאת ולהטיל ספק בכך.

 

זוהי האנרגיה שהרגשתם כאשר נכנסתם לכדור הארץ וזו האנרגיה שאתם מרגישים כאשר אתם עוזבים אותו. אני מבטיח לכם שכאשר אתם עוצמים את עיניכם בפעם האחרונה וזוכרים מי אתם, קיימת רק אהבה. כאשר אני אראה אתכם במערת הבריאה, תהיה שמחה.

אל תפחדו מזמן זה, בני אדם יקרים. אה, שלא תהיה לכם טעות - אנחנו רוצים שתישארו זמן רב, מכיוון שאנחנו זקוקים לאור שלכם על הפלנטה הזו. לכן אתם כאן. אולם אספר לכם שכאשר יגיע הזמן עבורכם לעזוב, אל תפחדו מכך - מכיוון שאתם חוזרים 'הביתה'. זה זמן גדול והוא נמשך ללא הרף ... מסיבה שלעולם אינה נגמרת. זה זמן שמח של חיבורי לב ואור שאינכם מסוגלים לתפוש כבני אדם, ואשר נמשך ללא הרף כאשר בני האדם באים והולכים, והמחזורים ממשיכים ומעגל החיים הוא שלם. איני יכול כלל להסביר זאת. רבים מכם יצאו מכאן ולא יאמינו.

זה היה מספר שלוש.

הספרה 3 בנומרולוגיה מייצגת את הזרז. זרז הוא אנרגיה שמספקת דחיפה לשינוי של אנרגיה אחת לשניה, אולם שלעולם אינה משתנה בעצמה. לכן אתם עשויים לומר שאנרגיה אוהבת זו היא הזרז המרכזי לשינוי עבור בני האדם.

כזו היא האהבה. היא משנה את חיי בני האדם באופן מוחלט ומעניקה סיבות לקיום. היא מגשימה חכמה במקום שבו הייתה בורות, וחמלה במקום שבו הייתה רק ריקנות. זו הסיבה לכל הדברים, והיא המכנה המשותף שבין שני צדי המעטה. זה החותם של קריון והמפתח להארה של בני האדם. היא אור הגילוי על כדור הארץ החשוך והנחמה האמיתית עבור אלה המצויים במצוקה! אתם אהובים מאוד!

 

4. כל דבר שאתם לומדים מבחינה רוחנית עובר לביטוי הבא שלכם

 

מספר ארבע הוא תכונה השייכת למכניקה של הגלגולים, של ביטויי החיים, או מה שאתם מכנים התנסות החיים המחזורית על כדור הארץ. הנה הוא: כל דבר שאתם לומדים מבחינה רוחנית בביטוי אחד עובר לביטוי הבא.

והמשמעות היא שכל דבר שאתם לומדים עכשיו, אינכם צריכים ללמוד מחדש כאשר אתם שבים וחוזרים. הוא נמצא כאן ברשומות האקאשיות, כמו מיכל שמכיל את כל מה שנלמד. הוא מלא במהות שיעור החיים שלכם. כל גלגול שהיה לכם בעבר וכל הדברים שלמדתם נמצאים באותו מיכל מטפורי. וכאשר אתם מחליטים לדחוף את הדלת ולפתוח את מיכל החכמה הרוחני הזה, כל העבודה שעשיתם במשך העידנים זורמת החוצה. כל דבר שאי פעם למדתם מאז שהתחלתם את המסע שלכם על כדור הארץ נמצא שם.

היו אלה שאמרו ברגעים החשוכים ביותר שלהם שאם עליהם לחזור וללמוד זאת שוב, הרי שאינם רוצים לחזור לכאן. ובכן, אינכם צריכים ללמוד זאת שוב. הדבר מסביר מדוע אנשים שלא קיבלו מעולם הכשרה רוחנית כלשהי הם בעלי חכמה עמוקה. הדבר מסביר מדוע ילדים של התודעה החדשה של כדור הארץ נושאים עמם מלידה מיכל חצי מלא, בכל מקרה. כאשר המיכל נפתח אפילו על ידי הילד הקטן ביותר, יוצאים החוצה רעיונות מעמיקים מצדו האחר של המעטה ... מי הם היו, האופן בו החיים פועלים, ומדוע הם בחרו בהוריהם. דברים אלה לא היו מתרחשים אלמלא ההצבה החדשה של המגנטיות של הפלנטה - הסיבה להימצאותי כאן בכלל .

 

כלים חדשים נמצאים כאן, אתם עשויים לומר - היבט בין מימדי חדש של החיים האנושיים שלא היה לכם בלידה. היה עליכם לעבוד לשם כך, אולם הילדים החדשים מגיעים עמו. זו הסיבה לכך שהם גם אינם רוצים לעמוד בתור. [צחוק של קריון.. ] הם אינם רוצים להפוך ולהיות ליניאריים. הם כולם רוצים את אותו הדבר, אם שמתם לב. זו תכונה שלא תוכלו להחמיץ אותה. מדובר בלמידה, ועליכם לחגוג אותה.

 

ספקנים, הרשו לי לספר לכם כעת מה משמעות הדבר. בתוככם, ספקנים, נמצאות כמה מהאמיתות הרוחניות הגדולות ביותר שהיה למישהו מעולם. ברצוני לספרר לכם שיש בקהל שאמאן והוא אינו יודע זאת. גם הוא פוחד לפתוח את המיכל, ויתכן שהוא לא יפתח אותו לעולם ביחידת החיים הזאת בשל פחד זה. אולם, אדם יקר, אתה יודע על מי אני מדבר, נכון? אם תבחר אי פעם לפתוח את המיכל, החוצה יזרמו האמיתות המעמיקות של העידנים. מרפא שאתה, אם תבחר, זה נמצא שם. חלק מהדואליות שלך רוצה להשאיר את המכסה במקומו, מכיוון שאתה יודע שאם תפתח אותו, לא תוכל לחזור לאחור! (החוק הקוסמי

הראשון, ת.ג.) אתה יודע שזה שם, נכון? האם אתה רוצה לעשות זאת הפעם או שאינך רוצה? אין כל שיפוט כלפיך. אדם יקר, המסיבה תהיה אותה מסיבה כאשר אראה אותך בצד שלי ביום מן הימים, בין אם תפתח את המיכל או שלא תפתח אותו. אתה אהוב מאוד.

 

זה היה מספר ארבע. מספר 4 במונחים נומרולוגיים הוא מספר ארצי שקשור למבנה. זהו מספר מקרקע. הידע של העידנים הוא כזה. זה הזהב שנכרה מיחידת חיים ליחידת חיים ברשומות האקאשיות. זהו הדבר היחידי שהוא המעשי ביותר שאתם נושאים מיחידת חיים אחת לאחרת. הידע הרוחני שלכם הוא כמו האדרת של האל. כאשר אתם מבקשים שמיכל זה ייפתח, זורמת החוצה אנרגיה נוחה מאוד - המאסטריות שלכם עצמכם.

 

5. אתם נותנים רשות לשינוי

 

מספר חמש הוא כאשר אתם מביעים כוונה טהורה ומפעילים את הרובד העשירי של הדנ"א, קורה דבר מה נוסף שהוא משמעותי. אתם מעניקים רשות ליקום לארגן מחדש את הדברים סביבכם. כמה מכם יודעים למה אני מתכוון - אתם מעניקים רשות לשינוי. בשעות החשוכות ביותר שלכם, יתכן שזעקתם כאשר הייתם בצרות והדברים לא התנהלו כשורה.

 

אולם אז האדם שואל את האל, מי נתן לו רשות לשנות כך את חייו, ואני אומר לכם: אתם נתתם! ולכן היזהרו. לפני שאתם מחליטים לדחוף את הדלת הזאת ולהפעיל את אותם רובדי דנ"א היו מוכנים לשינויים שעשויים להתרחש בחייכם. אלה אינם פטפוטים אזוטריים. מדובר בשינוי חיים. שאלו כמה מהסובבים אתכם מה קרה להם כאשר החליטו למצוא את 'האל שבתוכם'.

 

כולכם יושבים בזמן ובמקום שהם משמעותיים והולמים ביותר. אנחנו זקוקים לאור שלכם עבור הפלנטה. אם תחליטו לשלוח את האור, אתם תשנו את הפלנטה. הסיבה להימצאותכם כאן, כל אחד ואחד מכם, היא הסיבה מדוע התעוררתם - אפילו אתם, הספקנים - הסיבה מדוע באתם עם מישהו אחר לפגישה הזאת הערב. אין כל שיפוט כלפי מי מכם. אני פשוט מגיש לכם את העובדות. ישנה סיבה לכך שבאתם לשמוע את הדברים האלה - כדי למלא מיכל זה אף יותר, כדי להפוך מודעים לאופן שבה הדברים פועלים.

 

החוק הקוסמי עליו אני מדבר אומר שאתם נותנים רשות לשינוי חיים, כאשר אתם נעים אל תוך הזירה ומבקשים מהאל לומר לכם מה עליכם לדעת. כך הדברים פועלים. זה כמו שאתם מתגייסים ללגיון של עובדי אור, ומעניקים רשות ל'רוח' להציב אתכם בקרב השורות של אלה אשר ירפאו את הפלנטה. והחדשות הטובות הן שכל השינויים שאתם מתחילים לחולל בחייכם באופן הולם, ובסופו של דבר יביאו לכם צמיחה, ובסופו של דבר יביאו לכם שמחה.

 

האל אינו נהנה ממצבים פוגעים, מהרחקת האהבה או מבריאת מחלה או צער. 'הרוח' אינה עושה זאת. ועדיין לעתים קרובות משייכים את האנרגיה הזאת לתכונות הרוחניות של מכלול החוקים והעקרונות של הפלנטה. זה אינו כך, יקרים. הדברים שאתם עשויים לחוות, שאתם מכנים צמיחה, אפילו אלה שמכונים בפיכם בעיות ואתגרים, הם כולם אודות הזמן שבו אתם מעצימים את אורכם, מכיוון שהפלנטה זקוקה לכם מושחזים. ישנו ביטוי ישן שהשתמשנו בו בעבר: 'ברזל משחיז ברזל', והוא מדבר על כך שלעתים עליכם להיות מונחים במטחנה כך שניתן יהיה לעצב אתכם לצורה המלאכית המרהיבה והנהדרת שביקשתם להפוך ולהיות. זהו חוק קוסמי.

מבחינה נומרולוגית, לספרה 5 יש אנרגיה של שינוי. האם עלי לומר משהו נוסף בקשר לכך?

 

6. ההחלטה למעבר להתעלות ידועה על ידי הכל

 

מספר שש: ברגע שאתם מתחילים בחיפוש זה אחר עצמכם, ברגע שאתם דוחפים את הדלת, ברגע ש'הרוח' רואה כוונה טהורה, כל המשפחה האוניברסלית שלכם יודעת על כך. ברצוני שתחשבו על כך לרגע. אתם מדמים את עצמכם באופן ליניארי - אדם אחד מקבל החלטה אחת בים האנושות. גרגר חול אחד על חוף רוחני עצום שמקבל החלטה קטנה. ובכן, אני אומר לכם, החוף כולו יודע! זה חוק קוסמי. זה עמוק עד כדי כך.

כאשר אתם מדליקים את אורכם, כולם רואים אותו. מתרחשים דברים מנהליים, רוחניים והיסטוריים שאינכם מסוגלים לדמיין כלל. אפילו הרשומות האקאשיות עצמן משתנות בכל פעם שאדם מקבל את ההחלטה זו. הרטט של הפלנטה משתנה באמצעות בני האדם המחליטים לנוע אל תוך המצב הבין מימדי שבו הם מתחילים לראות את הדברים באופן שונה. אתם מכנים זאת התעלות, לידה מחדש הפעלת הדנ"א, קראו לכך ככל שתבחרו. כולם יודעים.

ואם תשאלו אם בני האדם על הפלנטה גם כן יודעים זאת, והתשובה היא, לחלוטין. בהחלט. אולי לא ברמה מודעת, אבל אני אומר לכם, הם מזהים שמאן; הם מזהים מאסטר; הם מזהים אדם במעמד ההתעלות. אולי הם אינם יודעים מדוע הם מחבבים אתכם, אולם הם מחבבים. זה האל שבהם שמברך את האל שבכם. ושני חלקי האל מתקשרים זה עם זה, והם יודעים. היקום מתעורר כאשר אתם מתעוררים.

 

ברצוני לומר לכם שברגע זה, כמה מכם נמצאים על סף המעבר אל תוך מקום זה של אור. ביכולתי להרגיש בכך, האם אתם יכולים להרגיש? וכאשר אתם עושים זאת, ואם תעשו זאת ותדחפו את הדלת, ברצוני לספר לכם שהיקום כולו יודע אודות זה.

מבורכים הם אלה אשר קיבלו את ההחלטה, עומדים במקומות האלה שיודעים אודות החיים, המכירים בעוצמת האור, ואינם רק מדברים על הדברים האלה, אלא גם חיים אותם. מבורכים הם אלה אשר יירשו את הפלנטה הזאת, ענווים וצנועים ככל שיהיו. הפלנטה תישא מכאן ואילך את מהותם ואת השושלת שלהם. זה אלה הנמצאים כאן, למוריאנים.

זה היה מספר שש.

הספרה 6 היא המרכז - הספרה המקודשת ביותר בסדרה. היא מייצגת תקשורת, תפילה ואת 'הצינור' לעצמי הגבוה.

יש רק עוד חוק קוסמי אחד ושמרתי אותו לסוף.

 

7. האור שאתם שולחים משפיע על המציאות בפלנטה

 

מספר 7 מייצג את האלוהות. זה מספר שמייצג את האלוהות של האל. אני מעניק לכם מידע זה עתה, הנה הוא: החוק הקוסמי השביעי אומר שכאשר אתם שולחים אור, כל אחד מכם משפיע על מארג המציאות של הפלנטה הזאת.

אתם עשויים לתהות לעצמכם כאשר אתם יושבים לבדכם, או עם שניים או שלושה אנשים, כאשר אתם שולחים אור באופן אזוטרי למקום על כדור הארץ שזקוק לו. ללא כל הוכחה של המימד השלישי, כאשר אתם מבצעים הליך רוחני עמוק זה, האם הוא באמת עושה משהו? באמת? כאשר אתם שולחים אור לסודנים, כדי לנחם אותם בצערם העצום, או אל המשפחות שמתאבלות בכל יום בשל המתרחש בעירק, או לאלה המצויים בקו החזית של הקרבות של כדור הארץ ואשר פוחדים - האם זה בכלל עוזר?

יתכן ואתם שולחים אור באופן קבוע, אולם הדואליות תגרום לכם לפקפק האם זה באמת עשה משהו, האם תדעו אי פעם? זה נראה לכם כל כך חסר משמעות.

החוק הקוסמי השביעי של קריון אומר שבכל פעם שאתם יושבים ושולחים אור, הוא מזיז הרים! הוא משנה את עתיד הפלנטה.

 

כעת אתן לכם מידע שהזכרתי רק כמה פעמים במסרים שלי. שמרתי אותו לתקשור הזה. אם לא תזכרו דבר מהמסר זה, זכרו את הדבר הבא. מתוך כלל האוכלוסייה של הפלנטה, רק חצי אחוז מכם צריך להתעורר כדי לברוא תחיה ושלום על כדור הארץ - רק חצי אחוז.

במקרה ואתם תוהים האם כל האנשים על הפלנטה יחשבו בסופו של דבר כמוכם, התשובה היא שבהחלט לא. לחלוטין לא. אתם קבוצה קטנה שנבחרה על ידי התודעה שלכם עצמכם והשושלת שלכם עצמכם לבוא לכאן בזמן הזה. נשמות עתיקות, אתם כאן על מנת לשרת מטרה דגולה של שליחת אור לשאר האנושות. זכרו, הפלנטה הזאת מלאה באנשים שאינם עתיקים כמוכם, שאין להם את מספר יחידות החיים על הפלנטה כפי שיש לכם. משום שכאשר יש לכם התקדמות גיאומטרית של המספרים של בני האדם על הפלנטה, משמעות הדבר שרק מעטים מכם לכאורה עתיקים מאוד והשאר צעירים מאוד. אני מדבר אל נשמות עתיקות עכשיו; הם ששומעים ושקוראים את הדברים האלה. הנשמות העתיקות הם שיחוללו את השינוי, ורבים מהילדים נמצאים ביניהם.

 

האם תהיתם מעודכם מדוע אתם כאן? האם תהיתם מעודכם מה אתם אמורים לעשות? האם תוכלו הערב להעניק 30 שניות לסודן? לפני שתלכו לישון, עובדי אור, האם תוכלו לעשות זאת? העוצמה בידכם, האנרגיה מצויה בתוככם והיא אלוהית. ולמרות שאינכם יכולים להוכיח זאת באופן של המימד השלישי, האם אתם יכולים עדיין לשלוח את אנרגיית האינטליגנציה הקוסמית לסודנים, ולהאמין שמה שעשיתם יחולל שינוי? אם תוכלו לעשות זאת, אתם עובדי אור, אשר מחוללים שינוי ברטט של כדור הארץ.

פחות ממחצית האחוז מאנשי הפלנטה צריך להיות מעורב. אם כך יקרה והם יהיו מעורבים, אתם תראו את השינוי החיובי ואתם תראו אותו באופן מעמיק. מנהיגויות ישתנו. רעיונות רעננים יצוצו בקרב הממשלות, עליהם אף אחד לא חשב בעבר. אתם עשויים לשאול מדוע הם לא עשו זאת קודם לכן, ואני אומר לכם.

מה שקרה הוא שהאור שלכם, יקרים, אפשר להם לראות דברים שקודם היו בחשכה. צפו לכך - אינטליגנציה קוסמית נישאת על גבי האור שלכם ומאירה בורות והופכת אותה לבחירות חכמות. אז חגגו זאת ודעו שהאנרגיה שלכם היתה בכל זה.

 

נמצאים כאן כמה אנשים שעליהם לעזוב את המקום הזה שונים מכפי שהגיעו. אתם מוקפים ברגע זה באנשים שיכולים לשלוח את האור. אנחנו מוקפים ברגע זה באותם פרטים אזוטריים שאינם בצורה האנושית - הפמליה של קריון - אשר רוצים לגעת בכם ולאחוז בידכם. כמה מכם עשויים להרגיש בכך ברגע אחרון זה לפני שאני עוזב. זה יהיה זמן טוב לשם כך. זה עשוי להיות הזמן היחיד לשם כך, אם הגעתם לכאן כספקנים.

 

[הפסקה]

 

איני מתכוון לשאול אתכם שום דבר אשר יביך אתכם. הדברים האלה הם ביניכם לבין האל. ברגע זה, אתם עשויים לומר לעצמכם: "רוח יקרה, אמרי לי מה עליי לדעת". תבעו לעצמכם את הריפוי שהמתין שתאמרו את המילים הללו: "רוח יקרה, אני תובע/ת לעצמי את האלוהות שבדנ"א שלי". התחילו בתהליך הריפוי בדעתכם ובגופכם. מי רוצה בכך הערב?

 

אני יודע מי נמצא כאן. אני יודע מה אתם רוצים. האם יש לכם את האומץ לעשות זאת מכיוון שאם יש לכם אומץ, האור שלכם יתעצם בצורה מעריכית. אתם אור העולם. זה מה שהם מלמדים כאן בחדר הזה,במקום הזה שמתקיים האירוע ושמו 'כנסיית האחדות'. אני אומר לכם שזו האמת.

 

עזבו את המקום הזה עם יותר אור מכפי שהגעתם. חגגו את אלה אשר נכנסו עמכם ושאותם אינכם מכירים, אולם שעזבו שונים משום שאתם הייתם כאן. קחו דברים אלה באהבה ותנו להם לעבוד עבורכם, בני אנוש יקרים.

 

אני קריון.

אהבתי אתכם הערב ואמשיך לאהוב אתכם עד אשר אראה אתכם שוב, ושוב...

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020