Light Connections
 
 

 

אין כפתור מחיקה - ספטמבר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

זהו מסר קצר של ברכות לאלה שהגיעו לפגישה שכזו.

רבים שאלו כיצד זה ומה באמת רואה הצד השני של המעטה/צעיף כאשר הם מתבוננים באנושות, כאשר הם מתבוננים בבני האדם היחידניים.

זה מה שאתם הייתם רואים, יקרים, אם הבטתם בילד יפה. אנחנו רואים את הילד היפה בתוככם. אנחנו רואים אהבה טהורה, אנחנו רואים אתכם כטוהר. אולם אנחנו גם רואים אתכם מכוסים בדברים שיצרתם בעצמכם, של מעשיכם שלכם.

ולכן נוצר המסר המסוים הזה ביום הזה ובשעות האלו.

 

לפני שאמשיך, ברצוני לתת לכם הדמייה לרגע.

אתם מאוד אהובים, הרבה יותר מכפי שאתם חושבים, על ידי בורא יוצר שאין לו דבר מעבר לאהבה וחמלה כלפי נשמתכם. על ידי בורא יוצר שאינו שופט אתכם על דבר.

יקרים ברצוני שתחגגו במסר זה האומר שאתם ראויים להיות כאן. זו אינה טעות שאתם נמצאים כאן על הפלנטה, או אפילו קוראים את המסר הזה.

לו יכולתם שתהיה לכם הדמייה לגבי כיצד זה עשוי להיראות, ברצוני שתרגישו את הזרועות של אל אוהב מסביבכם. זרועות שיאמרו שהגיע זמן שתגלו אמת גדולה יותר. ולכן אתם נמצאים כאן.

לאמת גדולה זו יש קושי בלפרוץ דרך מה שיצרתם עבור עצמכם. מכיוון שהישרדותכם נסמכת על פעולות מסוג מסוים שאתם עושים בחברה, בחיים, על מנת להתקיים.

 

והנה ההדמייה שברצוני לתת לכם לרגע, וברצוני להניח הנחת יסוד:

התודעה האנושית אינה לינארית. בדרכים מסוימות יתכן וזה היה אפילו טוב יותר עבורכם לו יכלה להיות כזו, אולם היא אינה, וכוונתי היא זו:

במצב לינארי, העמידו פנים שהחיים היו חדר. חדר אחד. יש לחיות את כל החיים בחדר הזה, וחלק מקיום לינארי עבור כולכם, יהיה שאתם מנקים את החדר מדברים רבים. בשעה שאתם חיים בחדר כמובן שיש אשפה שנאספת, אתם משתמשים בדברים, ובחדר מודע אין 'כפתור מחיקה' כמו במחשב או במצב לינארי בו אתם פשוט יכולים ללחוץ על כפתור ודברים ייעלמו.

הדברים נשארים בחדר.

מה תעשו עם הדברים האלה שבאופן נורמלי אתם דוחפים אותם לפינה? מה לגבי הדברים שסיפרו לכם כילדים, שאתם עשויים לדעת טוב יותר עכשיו - מה אתם עושים עם הדברים האלה?

בחדר לינארי, אתם פותחים את הדלת ומטאטאים אותם החוצה ואומרים שזה היה כאשר הייתם ילדים ועתה אתם יכולים לחשוב עבור עצמכם - אולם אינכם באמת יכולים לעשות זאת עם תודעה מכיוון שהכל נשאר שם, אין כפתור מחיקה במוחכם... [קריון מצחקק בהנאה..]

כך שחייבת להיות מערכת בה אתם מניחים דברים במקום ההולם שלהם ואתם מפנימים ומבינים מה נועד למטרה ומה אינו כזה, מה מלא משמעות ומה אינו כזה, מה אמיתי ומה אינו כזה, מה מלא כוונה, במה עליכם לאחוז עדיין - מכיוון שהכל נמצא שם. אין כפתור מחיקה במוחכם.

 

דיברנו שוב ושוב ב'ימי רביעי של הריפוי' אודות קילוף הבצל. זוהי מטפורה לקילוף אותם דברים שלמדתם. מעולם לא דיברנו על כך, אולם אתם חושבים על בצל כעל משהו בעל צבע בהיר, אולם הבצל של בני האדם הוא לעתים קרובות מלוכלך, מכוער, חלק מהבצלים אפילו שחורים.

מכיוון שהדברים שאתם מנסים לקלף אותם הם מכוערים. מה סיפרו לכם אודות עצמכם כאשר הייתם ילדים, האם הייתם ראויים או שלא ראויים? מה סיפרו לכם על הבורא היוצר היפה הזה, שהרכיב את נשמתכם בחמלה ואהבה ויופי? האם יתכן וסיפרו לכם שאינכם יכולים אפילו לדבר אליו עם אותו בורא יוצר, מאחר שנולדתם טמאים ולא ראויים.

אתם מתחילים לצבוע בשחור את הבצל הזה שאתם מקלפים, מכיוון שאינכם ראויים.

 

מה סיפרו לכם על אופן פעולתם של הדברים על הפלנטה? כיצד אתם מתקדמים בעודכם מביטים סביב בהישרדות? האם סיפרו לכם שככל שתהיו חזקים ובעלי יותר כוח במצבים, כך יותר אנשים יזוזו בפחד ואתם תוכלו לנוע קדימה? האם אמרו לכם שזה נחוץ מכיוון שעליכם להידחף קדימה על מנת להתקיים בג'ונגל הזה של החברה שסיפרו לכם עליו?

והבצל הופך להיות שחור אף יותר. והחדר מתחיל להתמלא בדברים שמסתירים את האור.

עד מהרה החדר שלכם מלא באשפה של דברים שלמדתם, מילדותכם או מהשרדותכם, והכל נמצא שם.

 

ואפילו אם אתם מתחילים להתעורר, יקרים, הבה נאמר שמכיוון שאתם מאזינים לדברים האלה או קוראים אותם אתם עשויים אפילו להאמין למה שאתם שומעים - לקול מצידו השני של המעטה/צעיף שאוהב אתכם מאוד - אולם אפילו אז, החדר הזה עשוי להיות מלא בדברים שאינם הולמים, והנה אתם יושבים ואומרים לעצמכם שברצונכם כל כך שלא לפחד, שהדברים האלה לא יהיו מסביבכם, ויסגרו עליכם כפי שהם עושים, והפחד. ברצונכם להיות חופשים מכל זה, ושיהיה נס בחייכם ושתשירו בקולי קולות [קריון מצחקק בהנאה..] אפילו כאשר תהיו בצרות.

אתם רואים את העתיד ואינכם אוהבים זאת מכיוון שאינכם מבינים זאת ואינכם יודעים מה עתיד להגיע ומה יהיה בהמשך.

וכאן מוצאים את עצמם כיום חלק מעובדי האור הקוראים דברים אלה.

 

זה כמעט כמו שאתם יושבים על כסא בחדר ההוא, יש אור על הכסא, אתם יודעים שהאל נמצא שם, ושישנה אהבה, אתם מרגישים את עצמכם כעובדי אור, אולם מסביבכם ישנו החדר החשוך הזה. אינכם יודעים מה לעשות על מנת לנקות ולהרחיק דברים - אין כפתור מחיקה במוחכם.

באופן לינארי אתם מחפשים אחר דברים על מנת לנקות את החדר. אתם אומרים לעצמכם שלו רק יכולתם להוציא את הדברים האלה אל מחוץ למוחכם, לו רק יכולתם, לו רק יכולתם... והדברים הלינאריים האלה שברצונכם לעשות על מנת לטאטא החוצה את מה שמטריד אתכם, אינם קלים. אולם הם אפשריים.

 

סיפרנו לכם שאתם רב מימדיים, נשמתכם היא רב מימדית, אהבה היא רב מימדית, הרוח האנושית אינה לינארית, וזהו המפתח.

מכיוון שכאשר אתם מתחילים לצאת אל מחוץ למה שאתם מאמינים שאתם יכולים או שאינכם יכולים לעשות, או מה שסיפרו לכם לגבי מי שאתם ומי שאינכם, כאשר אתם מתחילים לצאת אל מחוץ לזה לעבר הבנה והגשמה רב מימדית - לא אמונה - אתם מתחילים להבין ולראות את הבצל!

ואתם אומרים לעצמכם שביכולתכם לקלף אותו ולהגיע לליבה. מה אם תוכלו לקלף אותו עד למידה שתוכלו לחזור למקום ללא סדר יום, להיות כה טהורים עד ששום דבר שסיפרו לכם מעודכם ישפיע עליכם, מה אם תוכלו לבנות חיים בהם הדברים אלה עדיין יהיו שם, אולם שאתם יכולים לסדר את חשיבותם כעת. מה אם תוכלו לארגן את מה שחשוב עד כדי כך שזה אינו חשוב אם הם עדיין נמצאים בחדר ... הם חסרי חשיבות.

האין זה מעניין שאם תעשו זאת, תגלו שהדברים האלה יהפכו להיות קטנים יותר ויותר, החדר יהפוך להיות גדול יותר וגדול יותר, והאור מתחיל לזרוח בבהירות.

 

זוהי תשובה סודית רב מימדית להיעדרו של כפתור מחיקה במוחכם. כל הדברים האלה אפשריים.

סיפרתי לכם שישנם רגשות מסויימים שעלו על אחרים, כמובן. ותלוי באופן בו אתם רואים אותם ומשתמשים בהם, ומה לימדו אתכם אודותיהם לגבי עד כמה הם עוצמתיים.

הידעתם שפחד יתכווץ כאשר האור נדלק? הידעתם שאמת תזרח את האור כל כך חזק עד שכל הדברים שפחדתם מהם ישקעו מכיוון שהאמת תראה אותם כמזויפים?

 

כך שהיום אני אומר שתאפשרו לאמת שתשמעו בהמשך שתתחיל לכווץ את הדברים שאינם אמיתיים שאומרים שאינכם ראויים להיות כאן, שאתם נמצאים כאן בטעות ושעליכם לשרוד ולפלס את דרככם.

מה אם אמרתי לכם שלפלס את דרככם זה קל, מכיוון שחמלה ואהבה ימיסו את כל הדברים בנתיבכם ולפתע תראו תפישה שלמה שאיש לא סיפר לכם אודותיה באנרגיה הישנה.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

 

 

הסוד של החדר - ספטמבר 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

המידע שקיבלתם היום הוא מידע ליבה אודות התפארת של בני האדם.

תודעה מאפשרת לכם לראות דברים שלא ראיתם בעבר. זה שונה יקרים, מכיוון שזה אינו מה שלימדו אתכם. אם תתבוננו במה שלימדו אתכם, זה אינו כך, ולמעשה ישנו משהו נוסף מסתתר בחדר הזה של חייכם, בו כל מאוחסנים כל האנרגיות והרגשות, ואספר לכם על כך עוד מעט.

אולם בתחילה הבה ונחגוג את מה שמתרחש כאן.

 

הפלנטה עוברת שינוי גדול מאוד. לפני שנים סיפרתי לכם שהשינוי יביא חוסר וודאות לחלקכם, מצוקה לרבים, בעקבות השינוי. אינכם יכולים לקחת את הטבע האנושי ולהתחיל לשנות אותו ללא הדברים מהסוג הזה. אם אתם מרגישים את ליבת מציאותכם ואתם מתחילים לנוע לעבר משהו שונה מכפי שהיה - התגובה הראשונה היא פחד מכיוון שאתם רוצים שהדברים ישארו אותו הדבר.

זה אפילו קורה לאלה שנוכחים בתכנית או קוראים את הדברים האלה, המכנים את עצמם עובדי אור או אפילו מרפאים, מכיוון שהתהליכים עצמם מתחילים להשתנות, התגובות לתהליכים מתחילות להשתנות, ואפילו בכך יש אי וודאות גדולה שרבים מכם מרגישים, וזה כשלעצמו מוביל ליותר אי וודאות, חרדה, דאגה. כמה מכם מתחילים להתעורר בשעות הקסם האלו, ובמקום לעשות מדיטציה, אתם תתעוררו ותשאלו מה עליכם לדאוג לגביו? [קריון מצחקק בהנאה..]

עכשיו אתם יודעים עד כמה אנחנו מכירים אתכם היטב. ונראה שזו אחת מהתגובות הראשונות שיש לרבים מכם לנוכח שינוי.

 

יתכן והשינוי עשוי להיות מעודן, יתכן וזה לא יהיה למעשה דברים כאלה שתוכלו להצביע עליהם או להפוך אותם ללינאריים, יתכן והם פשוט שינויים של אנרגיה שאתם תופסים אותם - זה מה שמתרחש כרגע על הפלנטה, יקרים. אתם מרגישים את מה ששונה, אתם מרגישים משהו שלא הרגשתם בעבר, כך שזה אינו הנתיב שפסעתם בו לעיתים כה קרובות כפי שלימדו אתכם.

ישנו משהו אחר, ויש לכם מספר דרכים כיצד לנהוג בו:

ישנם אלה שילכו לתרחיש הגרוע ביותר האפשרי, ויפתחו אותו.

ישנם אלה שבמקום זאת, יתבוננו בדברים ולמעשה יעריצו זאת ויאמרו שזה מה שהקדמונים דיברו אודותיו, זה מה שקריון דיבר עליו ורבים מהמורים שלהם דיברו אודותיו. הם יאמרו שהם הרגישו זאת בעצמותיהם, בפרסונה שלהם, שמתחילים לראות כדור ארץ משתנה.

ויהיו אלה שלמעשה יחגגו זאת, יאמרו שהם יודעים שזה קשה, אולם הנה, זה מגיע, הנה מגיעה הזדמנות.

 

ואומר זאת פעם נוספת, שאם נראה שדברים חשוכים נוראיים זוחלים ממהותה של הפלנטה הזו ואתם רואים אותם בפעם הראשונה, הרי שהם תמיד היו שם, וזה סימן יקרים, שהאור מתחיל לצאת ולהגיע, מכיוון שבזמן ישן יותר דברים כאלה היו נשארים מכוסים ופשוט נשארים כפי שהם בתהליכים כפי שתמיד היו - עכשיו הם מתחילים להיראות.

 

מה קורה בחדר שלכם? האם מתחילים להיראות דברים שאתם חושבים שהם מכוערים? יתכן שזה גם במתכוון כך שתוכלו להתבונן במה שתמיד היה שם. המטאטא הרב מימדי הזה נמצא בהישג יד ומשהו מסתתר בו. משהו שיעזור לטאטא ולהרחיק את כל הדברים שדיברנו עליהם שאינם הולמים את התפארת שלכם, כולל הדאגה לעתיד, כולל הדאגה שאתם עשויים להרגיש כאשר אתם מתעוררים מוקדם.

ישנו משהו מסתתר, והוא מה'רוח'.

 

ברצוני לספר לכם אודות משהו שלא ציפיתם לו. אתם נוטים להפוך כל דבר ללינארי, ושואלים כמה עבודה תידרש מכם על מנת לנקות את הדברים האלה, או לשנות את חייכם, או כל מה שתרצו לעשות, ואתם מנתחים זאת באופן הזה ועורכים רשימה. אתם אומרים שעליכם ללכת לכאן ולעשות את זה, ואעשה את זה ואת זה, אתם נוטים לערוך אותם ברשימה לינארית, מכיוון שאינכם יודעים על קיומו של הסוד, אחד מן הסודות הטובים ביותר שאוכל אי פעם לספר לכם עליו.

אתם חושבים על עצמכם יתכן כדוחפים כדור במעלה הגבעה לעבר המקום בו תרצו להיות. מה אם אומר לכם שבצידו השני של הכדור שאתם דוחפים במעלה הגבעה ישנן ידיים שתופסות אותו ומתחילות למשוך אותו אתכם? [קריון מצחקק בהנאה..] האם אתם מבינים זאת?

 

הנה הסוד:

באופן רוחני, לכל בני האדם ישנה בחירה חופשית. אתם יכולים לעשות כל מה שתרצו בחייכם, אפילו לא באופן רוחני, כזו היא בחירה חופשית. אולם תנו לי לספר לכם מה קורה כאשר אתם מגיעים לתחום מסוים, אנרגיה מסוימת של חמלה ונכונות לראות אמת גדולה יותר, כאשר אתם מתחילים בנתיב הזה, יקרים. למרות שיש לכם רצון חופשי, כמעט כל מה שהוא רוחני מתבונן בכם, אור מתחיל לזרוח ואומר, "הביטו מה היא עושה, הביטו מה הוא עושה, הביטו בכך - עכשיו ביכולתנו לעזור להם מכיוון שהם החליטו להשתנות, הם החליטו להביט".

 

ברגע שאתם מחליטים להביט האם האל גדול יותר מכפי שסיפרו לכם, האם אתם גדולים יותר מכפי שסיפרו לכם, האם קיימים תהליכים שישנו את מציאותכם, האם ישנם יותר מתהליכים שעשויים אפילו להיות רב מימדיים - אתם מפעילים אותם בדרכים שלימדו אתכם, אולם לא ידעתם שכאשר אתם מתחילים להפעיל אותם, אתם מקבלים עזרה, הרבה יותר עזרה. עובדי אור, כאשר אתם מתחילים לעשות את הדברים האלה, ישנו אור משופר.

אתם עשויים אפילו לומר שנראה שהם מפזרים את אורם בדרך לוגריתמית המגבירה את עצמם בדרך שאינה אפילו לינארית.

 

כאשר הגעתי לראשונה לפלנטה הזו, מסרתי לכם את החידה, את המטפורה שכאשר אתם נמצאים בחדר חשוך ומדליקים גפרור, קורים דברים מעניינים. בתחילה כולם יכולים לראות מעט טוב יותר והם אפילו עשויים שלא להכיר ולדעת מי אוחז בגפרור. רק מעצם הימצאות של מעט אור, כולם מרויחים. המטפורה אומרת שמה שאתם עושים גדול הרבה יותר מכפי שאתם חושבים, וזה אינו רק עבורכם.

האם זה גדול מדי לומר שכאשר אתם מדליקים את הגפרור הזה, כל הנשמות של האנושות עשויות לדעת על כך?

אם אתם אלה שאומרים היום שברצונם לשמוע את הדברים האלה פעם נוספת, ברצוני להתחיל ולתרגל חלק מן הדברים האלה. הרגע הנפתם את הכוונה.

במשך 30 שנה מסרנו לכם את העוצמה של כוונה טהורה כאקסיומה לשפר את חייכם בצורה גדולה יותר מאשר רק להניף את..

אנחנו תופסים את הכדור הזה שאתם דוחפים במעלה הגבעה על מנת להיפטר מן הפחדים והחרדות, ואנחנו מושכים זאת בעודכם דוחפים אותו.

 

זהו הסוד המוסתר. רצון חופשי כאשר אתם מתחילים לבחון את הדברים שאנחנו מדברים עליהם היום - החמלה, הלכידות, וכל מה שאדיב. אתם נכנסים לתחום הזה של הליבה המהותית של האל - אהבה משנה את הכל.

זה יותר מאשר יד שעוזרת לכם, יקרים, זהו היעוד שלכם. באמת, כאשר תתחילו לבחון את מה שמעולם לא בחנתם לפני כן, אינכם כלל בנתיב בלתי ידוע. אתם על נתיב יפהפה שנעזור לכם בו. אנחנו מעניקים לכם את הדברים האלה, מכיוון שאנחנו יכולים, אולם בעיקר מפני שהחלטתם להביט להיות איתנו כאן היום.

זו לא תהיה הפעם היחידה שנציג את המידע הזה בתקשור, מכיוון שזה המידע שהגענו להעביר לכם: אתם גדולים יותר מכפי שאתם חושבים, מפוארים יותר במתכוון על הפלנטה הזו. אנחנו מכירים את שמכם.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020