Light Connections
 
 

 

הזכות מלידה של האנושות - אוגוסט 2020

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

 

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

אם כך שותפי (לי קרול, ת.ג.), הזמן קרוב והשעון מתפתל לנקודה המסוימת הזו. נקודה בה היתה לכם ולשותפי הבנה מראש לגבי השינויים שעשויים להתרחש עם הציפיות של הרוח מכם.

אומר בנקודה זו בזמן שזו הסיבה להימצאותי כאן, זו הסיבה להימצאותכם כאן.

ברצוני לערוך חזרה קצרה על הדברים שתקשרתי בעבר מכיוון שרבים אינם מבינים כיצד השינוי מתחיל להשפיע על האנושות, על התודעה האנושית, וחלק מהתכונות שחייבות להתרחש בעקבות התפתחותה של התודעה עכשיו על הפלנטה.

אכנה את התקשור המסוים הזה 'הזכות מלידה של האנושות'. ברצוני שתבינו ששנת 2012 היתה אירוע מדהים. סופה של שנת 2012 נחזה על ידי הקדמונים. לרבים כל מהם ברחבי הפלנטה היו נבואות מאותו הסוג, המוכרות ביותר הן אלו של בני המאיה, שהיה להם לוח שנה שלמעשה נעצר בסיום זמן נקיפת הצירים של ימי השיוויון, ההתנודדות בת 26,000 שנים של הפלנטה. מה שהם אמרו ועשו היה כה ברור ששנת 2012 תהיה קץ הזמנים, קצו של זמן ישן.

הנבואה של ילידים כה רבים אמרה שאם תצליחו ותעברו את שנת 2012 זה יתחיל תהליך של התפתחות התודעה על הפלנטה. הפלנטה היתה תקועה באנרגיה ישנה, מלחמה חוזרת ונשנית, והיא היתה אמורה להתחיל להתפתח ולהבין שזה חסר תפקוד. בני האדם יתחילו להתפתח ולראות שדברים כה רבים מסביבם חסרי תפקוד.

סיפרתי לכם שיגיע יום בהיסטוריה שבו יתייחסו לכל דבר שאירע לפני שנת 2012 כמו אל משהו שאירע בשנים הברבריות. עד כדי כך יכול העתיד להפוך ולהיות שונה. וכל זה בבחירתכם החופשית, ממש כפי שזה היה עבורכם לעבור את שנת 2012.

התחזית לגבי כדור הארץ כאשר נולדו האנשים המבוגרים המאזינים או קוראים את התקשור הזה היתה שלא תשרדו הרבה מעבר לשנת 2000, שתתחולל מלחמת גוג ומגוג, מלחמת עולם שלישית, ואתם התקדמתם לעבר זה, יקרים.

התכונות והמאפיינים של כתובים שדיברו אודות דברים שיתרחשו במזרח התיכון, אכן התרחשו שם. זה היה מפחיד עבור רבים כל כך שעברו את המלחמה הקרה בזמן ש 50,000 ראשי נפץ גרעיניים כוונו אלה כלפי אלה. קץ הפלנטה.

ועברתם מעבר לכך במקום לעבור כליה. זה לא היה צפוי, יקרים, על ידי רבים כל כך שהיו להם נבואות אבדון לגבי העתיד ודברים נוספים שהם אמרו שיתרחשו, אולם שום דבר מזה לא אירע.

 

זה העושר, היופי, והמלכות של בני האדם שעברו זאת.

אני הגעתי בשנת 1989 על מנת להכין אתכם לקראת השינוי, לתת לכם הנחיות - וכך עשיתי מזה שמונה שנים. ועכשיו זה מתחיל להשתנות. אתם מתחילים לגלות את הנורמלי החדש, להתחיל לראות דברים בלתי צפויים, את שינוי התודעה, את הדברים השחורים והמכוערים הזוחלים החוצה מן החברה שתמיד חייתם בה אולם לא ידעתם אודותיהם. אך הם תמיד היו שם, יקרים, ואתם מתחילים להתנגד להם. אתם מתחילים להתנגד להטיה של מגדר אחד כלפי המגדר השני. זה תמיד היה שם, אולם עכשיו זה עולה איכשהו לפני השטח. אתם מתחילים להתנגד בחברות שלכם להטיות של החברות האלו החיות ביניכם. הם תמיד היו שם, במשך כל הזמן במדינה הזו שלכם (ארה"ב, ת.ג.), אלא שכעת אתם דורשים פתרונות. תגובות, מהומות, זכויות, תסכולים, והפעם יקרים, חייבים להיות פתרונות בארה"ב.

 

מתרחש שינוי בתודעה ואני מציג לכם את הרעיון לגבי מה שאינכם יודעים.

למבנה התאי שלכם ברמת הדנ"א ישנם היבטים או מאפיינים רב מימדיים. למעשה ראו זאת בניסויים רבים אולם זה עדיין לא בהכרח מקובל במלוא צורתו, מכיוון שאין כל סיבה לכך - זה פשוט היה מעניין...

אני עומד לספר לכם משהו: מה אם כל מה שאינכם יודעים שקיים כרגע במבנה התאי שלכם מתחיל להתפתח בתודעה הפותחת שער עצום של יכולות, הבנה. וזה מתחיל...

ואם תאמרו שאינכם מבינים אודות מה שאני מדבר עליו, הרי שתבינו.

 

אתן לכם דוגמא, יקרים, לבני אדם היו תמיד אנומליות שנראו כניסים, ואני מדבר בעיקר על הפוגה ספונטנית. ישנם אלה שמחלימים כה מהר בבתי החולים, כך שלעתכם זה חייב להיות נס. יש עוד כל כך הרבה, וכאשר נגיע למעגל אספר לכם אודות משהו נוסף. וכאשר זה מתרחש, הרפואה והמדע רואים ומכירים בכך אולם הם אינם יודעים כיצד ומדוע זה קורה.

ישנם מדענים מסוימים האומרים שהם רק יכולים להצביע על מה שקרה על מנת שהמחלה תעזוב את הגוף עד לרמה כזו, שכאשר הם מנתחים זאת לא נותר אפילו נזק מכל אותן שנים שהיא שכנה בגוף. זה פשוט הופחת. זה נרפא כאילו השעון הלך לאחור ומעולם האדם לא היה חולה.

והדבר הזה קורה שוב ושוב, פעם אחר פעם.

 

מדובר בחלק הרב מימדי של בן האדם, הברית עם הנשמה. עד כה היתה לכם ברית עם הגוף. הנשמה היא רב מימדית ומכילה את כל מה שקיים שהוא אתם. הנשמה נצחית. כמעט כל מערכת אמונה על הפלנטה הזו מדברת על כך שאתם עוברים למקום אחר לאחר מותכם. זו בעצם הכרה בכך שאתם יודעים שאתם יותר מאשר גופניים.

הנשמה חיה אתכם בעודכם נמצאים כאן. היא אינה מחכה שתמותו. אתם יושבים מדי יום ביומו באנרגית הנשמה שלכם. ואם זה אכן כך, הרי שיש לנשמה הזו אנרגיה של המקור הבורא היוצר, פיסה מן האל. זו הרוח, זה הבורא היוצר, זהו חלק מנשמתכם ולכן היא נצחית.

אתם חלק מן הבורא היוצר, זוהי המשמעות של 'נבראתם בצלמו'. זוהי האהבה, החמלה, צדו השני של המעטה/צעיף שהוא חלק מכם ותמיד היה. אולם מעולם לא השתמשתם בו... לא באמת ...

 

בזמנים האלה של ההפוגות הספונטניות, המתג הופעל באופן כה מיידי [קריון מצחקק בהנאה..] ולפתע המחלה נעלמת, והאלוהי והמפואר מגיע ומוחק זאת כאילו ומעולם לא היתה שם. אתם יוצאים מבית החולים וכולם מגרדים את פדחתם וטוענים שהתרחש נס - אולם מה לו זה לא היה נס?

מה לו זה היה רגע קצר בו תפסתם את מה ששייך לזכותכם המולדת, בני אדם. התפתחותכם היא בהישג יד, ובהתפתחות הזו קיים קשר עם הזכות המולדת הזו, החלק של הנשמה, ההפוגה הספונטנית הזו, התכונות והמאפיינים של משהו שהוא נצחי שיכול לרפא כל דבר שאתם חושבים שיביא עליכם את הקץ. זה ריפוי לפחד, חרדה, מחלה, ואפילו לרשומות האקאשיות. דברים שמטרידים אתכם כעת, כמו בגידה שאתם עשויים להתעורר אתה בכל בוקר ולחשוב עליה. זה מתחיל להתמעט. זה שכתוב מחדש אפילו של תודעתכם. והכל מתאפשר על ידי האנרגיה של התודעה.

 

הנושא של קריון במשך שנים הוא שעזרה אינה מגיעה מבחוץ, אלא מגיעה מבפנים. האנרגיה הכוכבית המפוארת ביותר על הפלנטה הזו שוכנת בחלק של האל בבני האדם. וניגע בכך. זה יהיה שונה מרוב השיטות האחרות וזה יוביל למקום שאינכם מצפים לו.

 

אסיים את התקשור הזה במשהו שיישמע מעט מדעי אולם זה אינו כך....אסביר כעת את משמעותו של ה 12.

אתם מצפים במתכוון למשפט מתוכנן, אתם מצפים להתרחשות לינארית, שמן הסתם תגיעו למקום מסויים ותשבו עם 12 מאסטרים. עד כמה שאתם לינאריים! זה לא מה שיקרה.

כאשר נגיע לחלק של מהעגל אספר לכם אודותיו, אולם לגבי ה 12 עדיין אין מילה, יקרים, ואומר בקצרה שהיקום הזה מורכב מחלקים של 4. ניתן לחלק ב 4 כל דבר שתתבוננו בו שהוא ביולוגי, או פיסיקה, טבעי, טבע, לוחות שנה, או כיוונים. זה אמור לספר לכם שקיימת מערכת של היקום שהיא פרקטלים של 4, תכונות ומאפיינים של 4. ועם זאת הפלנטה הזו משתמשת במתמטיקה על בסיס אחר, עשרוני.

מתמטיקאים יודעים שמתמטיקה היא שפה שמפתחת את עצמה. השפה הזו מראה דברים שלא ידעתם אודותיהם מהחישוב שאתם עושים, מראה דפוסים שלא ציפיתם להם. זוהי מתמטיקה החושפת מתמטיקות אחרות. זהו היופי שמתמטיקאים אוהבים, ויתכן שלא תסכימו לדברי:

גבוה ככל שהמתמטיקה שלכם תגיע הרי כל מה שאתם יודעים הוא חשבון 'מהודר'. כאשר תגיעו ל 4 תגלו את הפיסיקה של התודעה. כל הנוסחאות שאינכם יכולים להבין ורציתם לדעת אודותיהם, השליטה על דברים רב מימדיים שרציתם במשך זמן כה רב. הכל נמצא שם.

דמיינו ריפוי ללא חומרים, ריפוי רק באמצעות נוסחאות של תודעה! לשם הדברים הולכים. ה 12 זו מטפורה של להיות במבנה של 4. זהו ה'מרק' של הדרך בה היקום פועל. זהו המפגש של המבנה של כל הדברים הקיימים, כולל הנוסחאות של התודעה.

 

הריפוי של ה 12, 'מעגל ה 12' - משמעותו של ה 12 היא שתתחילו להשתמש בנוסחאות של התפארת של התודעה שיש לכם וליישם זאת על עצמכם. אולם זכרו, כאשר אתם נכנסים לתוך הנשמה אתם שותפים עם הרוח. כאשר אתם נכנסים לתוך הנשמה, אינכם עושים זאת לבדכם. לפתע, יד ביד עם מה שהבורא היוצר העניק לכם כאדם הרב מימדי שהנכם - זה עומד להיות הסוד... יד ביד. תתחילו להשתמש בעוצמה של המרכבה שלכם, באנרגית הנשמה שיש לכם. זוהי ההתפתחות הבאה שלא ציפיתם לה באמת. זה תמיד מגיע ממשהו אחר, ממישהו אחר, מבחוץ, ממלאך כלשהו, ממאסטר כלשהו שתמיד סיפרו לכם את שיש לכם זאת בתוככם, שאתם בניו ובנותיו של האל ושלא ירשתם מחלות.

 

זה מה שרציתי לספר לכם בתקשור הזה. זה מה שעומד להיות היום כאשר נגיע למעגל.

אלה זמנים מרגשים, יקרים, זה השלב הבא של האנושות. זה אינו קנייני רק למעגל ה 12 של קריון, זה ייחשף בכל מקום. עבודה עם רמת הנשמה, עם חלקים רב מימדיים של הדנ"א שלכם עצמכם.

ברוכים הבאים לאדם הרב מימדי, האדם החדש! לשם אנחנו הולכים עוד מעט.

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020