Light Connections
 
 

 

גילוי הרוחניות שלכם - יולי 2007

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני קריון מהשירות המגנטי.

 

אני מודע למקום שאנחנו נמצאים בו (מקדש החוכמה בקמפוס דלפי, ת.ג.). זהו מקדש שנבנה כדי לכבד את מלכותו של בן האדם. זהו מקום קדוש, המכבד את מה שידוע באופן אינטואיטיבי על התפארת שבתוך כל אחד מכם. זהו מקום המוקדש לאהבת האל, לאהבת האנושות ולתורת החמלה של שלום עלי אדמות. זה מוקדש לשלום שבפנים, כך שיהיה ידוע לכל אחד שיקרא זאת מאוחר יותר שזה מקום קדוש וכאן אנו מתחילים את המסר הזה ... זה מקום מושלם עבורו.

 

 

 

 

 

כאשר יש לכם מצב זה, יש לכם אנרגיה שבוקעת אפילו מהכיסאות שאתם יושבים בהם. ישנה אנרגיה מהקירות, מהרצפה, ממש מהאבנים ממש כאן (הכוונה לקריסטלים שנמצאים ישירות מול לי קרול, ת.ג.), וכל מה שהם מייצגים בכוחם ובסנכרון שלהם, כשהם שרים את אותו השיר. ישויות הטבע יודעים מי אתם! אה, יקרים, זה אזוטרי מדי בשבילכם.

יתכן וחלק מכם המומים מהאנרגיה של הפמליה המציפה את המקום הזה, מבלי להיות אפילו מודעים לפמליה האחרת שתמיד הייתה כאן. ישויות הטבע שנכנסו לבניין של המקום הזה יודעים מי אתם, וחלקם ישנים. לוקטו מן היערות שמבוגרים יותר מכם ... ובכל זאת הם יודעים מי אתם. אתם פיסה של האל, מהתחום המלאכי, הכוח היצירתי של הפלנטה, והם רואים אתכם באופן שונה מכפי שאתם רואים את עצמכם. הם אינם רואים את מה שאתם רואים במראה, מכיוון שהם מרגישים שנוכחות מלאכית נכנסה לחדר. הם תוהים מהו המפגש וההתכנסות של המלאך היום שיביא לכאן אנרגיה כזו. הם שומעים ורואים את התפארת שלכם. הם שרים שיר גדול ואינכם יכולים אפילו לשמוע אותו. אולם אני כן יכול לשמוע, אני תמיד יכול. איכם אפילו יודעים מי אתם, באמת.

זה מעוצב כך, בני אדם. התכנון הוא כזה הקורא לבחירתכם החופשית להגיע עם תשובות. המשימה, בעודכם יושבים על הכיסאות, היא האם ביכולתכם להתעורר רוחנית עד לנקודה שבה אתם יכולים לכרסם בחומה המפרידה ביניכם ובין האל. זה נקרא דואליות, והיא מייצגת את הרצון החופשי של בני האדם, המוכנים להפיל חומה בלתי נראית של אשליה - בלתי נראית לרבים, אולם זה חלק מהמודעות הרוחנית. כאשר החומה הזו נשברת, זה יגלה את סודות החיים ומדוע אתם כאן. וזה, יקרים, מה שאנחנו רוצים לדבר אודותיו כעת.

 

אם כך, הבה נבהיר כמה דברים עוד לפני שנתחיל. ראשית, אני קריון. אני יודע היכן אני נמצא ואני יודע מה התרחש במקום הזה ... ואני מלא יראת כבוד מכך. קיים טוהר בהדרכה של אלה שבנו את זה ומהדברים שמתרחשים כאן. ישנם כאן חיים שניצלו! אספר לכם על המשמעות של זה בעוד דקה.

אני מדבר עם קבוצה של נשמות עתיקות. אין כאן בחדר מישהו שהגיע בפעם הראשונה, כל אחד מכם כבר היה כאן בעבר. לכולכם יש רשומות אקאשיות מוארכות. בחדר נמצאים למוריאנים. ישנם בחדר אלה שיצאו מבתי הספר למסתורין. ישנם שאמאנים בחדר! ישנן טכניקות ריפוי עמוקות בחדר, וישנם אלה שנרפאו בחדר, ואלה שרוצים לזכות לריפוי בחדר.

דעו, בני אדם יקרים, שהצבתם את עצמכם במקדש זה בבחירה חופשית. יש לכם את היכולת לצאת מהמקום הזה בצורה שונה מזו שנכנסתם אליו, כל אחד מכם, אין זה משנה היכן אתם נמצאים בנתיב. באופן מסונכרן, יצרתם את המצב הזה בעצמכם, והנה אני... אני אומר לכם, מי יתן שהפתרונות למה שביקשתם יגיעו קדימה, והידע לגבי השאלות שיש לכם בקצה לשונכם - יהיה שלכם. מכיוון שהם אישיים והם ייחודיים לכם ולדרככם, והם מוכנים שתתמודדו איתם. אכן, זהו זמן טוב לריפוי. אין זמן טוב יותר. הגעתם למקום הנכון.

 

ישנם רבים על פני כדור הארץ שמתעוררים. היו מודעים לכך. קדומים ככל שכולכם תהיו, חלק בחדר זה רק גילו את הנחת היסוד להתעוררות לאל גדול יותר. אכן רבים הרגישו זאת! הם ידעו איכשהו שהם היו הוויות רוחניות, אולם הם מגיעים לכאן חדשים לגמרי, מעולם לא שמעו דבר על מה שאנחנו מדברים.

יש לנו את התמונה הגדולה, ואנחנו יודעים מי אתם. בכל פעם שאתם מגיעים לכדור הארץ, אתם זוכים לבחון אם הדברים האזוטריים נועדו, או שלא נועדו עבורכם. נראה שרבים מכם נולדתם לבדיקות מסוג זה של האזוטריה. בשלב מוקדם דחיתם את מה שניתן לכם כרוחניות של משפחתכם או את האופן שבו הדברים פועלים, ועשיתם מסלול משלכם, חלקכם על חשבון אהבת משפחתכם. אני יודע מי נמצא כאן ומי קורא את הדברים.

האינכם חושבים שהיינו אתכם? האינכם חושבים שהמלאכים היו שם במהלך השיבושים והתסכולים? האינכם חושבים שראינו את הדמעות? האינכם חושבים שהיינו שם כשזעקתם לעזרה? אה, היינו. אני יודע מי נמצא כאן.

האנושות מתעוררת בזמנים שונים ובדרכים שונות. הנשמות העתיקות בכוכב הזה מתחילים להתעורר בהמוניהם בגלל השינוי שהסברנו כמעט במשך שני עשורים. אולם כל כך רבים מהם אינם יודעים לאן לפנות או מה לעשות. הם מתרגשים ושואלים היכן תחילת המידע, היכן הידע, כיצד יוכלו להגביר את המהירות, היכן ספר הלימוד הבסיסי שיוכלו לפנות אליו?

 

נתתי לשותפי (לי קרול, ת.ג.) מידע רב מזה 18 שנה, נתתי הרבה כפי שהוא עושה היום. הוא יושב לפני בני האדם והוא מדבר את התקשורת שלי, מתורגם לשפתו, כך שזה נוח לו ומאפשר לכם לקרוא זאת. אלה הדברים של קריון, ובמהלך פרק הזמן הזה היה כוסה כל כך הרבה! חלק גדול ממנו הוא 'מידע לבוגרים', וחלק גדול ממנו הוא 'מידע ליבה', שכולו התערבב בהתאם לקבוצה שיושבת לפני. אולם עבור מי שמתעורר בשינוי העוצמתי הזה, אין ספר לימוד בסיסי, אין נקודת התחלה, ואין הנחת יסוד לבנות עליה בסיס.

אתם יכולים להתחיל לקרוא את הספר הראשון של קריון, שביקשתי משותפי לקרוא לו 'זמני הקץ'. אבל זו הייתה תקופה די סודית עבורו והוא למד כיצד לתקשר. הוא לא היה בהתמזגות איתי כפי שהוא עכשיו. זו הייתה גם תקשורת עבור שנת 1989, ולא להיום. כך שהמסר לא היה ברור כמו היום, לא כמו שהוא עכשיו. זה לא היה אישי, לא כמו עכשיו.

כך שהיום אנחנו מתחילים במשימה שאמרתי לשותפי שנעשה. צריך להיות ספר לימוד בסיסי עם פרקים רבים, שיתכן ולעולם לא יהיה ספר פיסי, אולם שיהיה לו שם כמו אחד. הוא ייצג מערכי הוראות והנחיות למי שרוצה להתחיל בהתחלה. התקשור הזה, אם כן, יהיה מידע ליבה - שיעור ראשון - שלוקח את הקורא לתחילת האנרגיה החדשה הזו וכל מה שקשור אליה. מכאן זה מתחיל. כאן האדם יגיע לגלות את הנחת היסוד. זה גם מה שחלקכם זקוקים לרענון, מכיוון שיוצג כאן מידע שאינכם יודעים.

 

כך שאנחנו אומרים "זה מתחיל", וברצוננו לקרוא לתקשור הזה, הפרק הראשון של הספר הבסיסי - 'מימוש הרוחניות שלכם'.

 

האמת - הבסיס לאמונה ולעשייה

 

עוד לפני שנתחיל בהוראה, עלינו לדון בהנחת יסוד עליה דנו פעם אחת בעבר - מהי האמת? במציאות שלכם, בתוך חומות התפישה שאתם בונים סביב דעתכם המכונה 'מימד שלישי', ישנם מוחלטים באמת, במתמטיקה ובמדע. כאשר אתם מתחילים לשבור את הקירות התלת מימדיים האלה ולהיכנס למערכת של דברים בין ממדיים, ובעיקר דברים רוחניים - כל כללי המציאות משתנים. יתכן ומה שאני עומד לומר לכם לא יתקבל טוב אצל כולכם, מכיוון שתשקלו אותם באופן תלת ממדית במקום בדרך רב מימדית, בגלל האופן שבו דעתכם פועלת.

האמת היא יחסית לנתיבכם, והיא מרובה. רבים יגידו מיד שהם אינם אוהבים זאת, שצריכה להיות אמת אחת, שהרי האמת קובעת את הכיוון של חיפוש האדם אחר האל. ולכן יכולה להיות רק אמת אחת, ורק אל אחד בלבד. האם הכוונה ב'אל אחד' היא לאמת אחת, או האם ביכולתכם באמת לראות דרכים רבות לאל אחד? כאשר אתם מגיעים לצד השני של המעטה/צעיף במוות, אל תהיו המומים לגלות שם אחרים שלא היו חלק מהכנסייה שלכם או מהאמת שלכם. במקום זאת, יש אמיתות רבות, ובכוונה טהורה, כולן דרכים נלהבות המובילות לאלוהים ול'משפחת האל'.

 

לאלה שדורשים שתהיה רק ​​אמת אחת, אתן לך אחת. אכן יש אמת גנרית, אמת ליבה, והיא זו - שבמרכז כל אטום ביקום זה שלכם, תמצאו את אהבת האל באופן אישי. זו אנרגיית הליבה. זו האמת. אתם יכולים לומר שעד כמה זה 'נחמד' ואני אומר שאיני מדבר על 'נחמד', אני מדבר אודות פיסיקה! ישנה אנרגיה בליבה של כל אטום שגורמת לדברים לפעול, וכאשר אתם מסירים את האנרגיה של האל - הכל קורס.

אתם יכולים לומר שזה המרחב שבין ערפל האלקטרון לגרעין האטום ששומר על הדברים נעים ומופרדים. זה מייצג יותר ממה שתמדדו אי פעם, יותר ממה שתדעו. זו פיסיקה בסיסית וזו אהבת האל. זו אמת הליבה, ומדענים נמצאים על סף מימוש זאת. הם יקראו לזה משהו אחר, אבל יהיה מימוש של כוח אינטליגנטי שממשיך לפעול.

 

הנה ההגדרה של האמת: כאשר האדם משיא את ליבו לתשוקת האל ויוצר גילוי. זוהי הכרה בחיפוש האישי, מבלי לדעת שום דבר נוסף. זו נכונות, בבחירה חופשית, לברר אודות האל בפנים. זו האמת. לכן, בשעה שאתם מסתובבים בחדר, יש לכם אמיתות מרובות מהוויות אנושית מרובות. בני האדם אינם בהכרח אוהבים זאת ואומרים שחייבת להיות אמת אחת, דוקטרינה אחת, בניין אחד. ואנחנו אומרים שזה כה תלת ממדי מצדכם! הליניאריות של קיומכם הוטלה על האל והחלטתם לעשות אל של מימד שלישי! זה תואם את החוויה האנושית שלכם, אולם אינכם רואים עד כמה זה מגביל? זוהי הדמות המצוירת המתעוררת לחיים, יוצאת מהמימד השני ופוגשת אדם. אולם דמות מצויירת זו צורחת בבלבול ותסכול, כשהיא רואה תלת מימד בפעם הראשונה. היא אינה יכולה להתמודד עם זה ואינה מבינה זאת ... כי בעיניה זה אינו הגיוני. לכן, היא חוזרת למקום שלה בדף שלה ומציירת את בני האדם בדו-מימד על מנת שתוכל להבין את כל זה. לאחר מכן אתם מוצגים כציור דו-מימדי בשל מגבלותיו של המתבונן...

 

בתוך כל אחד מכם תגלו את 'המשפחה' - זו 'הקבוצה' האינטואיטיבית המרכיבה את האל כולו. בבסיס המשפחה עומדת אותה מערכת של פעולות בין ממדיות והיא באה מאהבת האל והחמלה של ה'רוח'. לכן, האמת שלכם היא מה שאתם עושים כאשר אתם עוקבים אחר תשוקתכם ליצור ביטוי בחייכם. מה שרוב בני האדם אינם מבינים ולא יבינו הוא שמערכת זו היא הדבק בין האמיתות הרבות שלכם. קשה להסביר זאת במימד השלישי אולם בין האמיתות המרובות של חיפושיכם אחר מה שאתם אמורים לעשות הוא דבק של ידע וסינכרוניות, שכולם עובדים יחד בתוך הפוטנציאלים של המערכת, על מנת לגרום לדברים לקרות במימד השלישי. יש יותר ממה שזה נראה כאן.

 

הנחת היסוד ההתחלתית

 

הנחת היסוד ההתחלתית

 

הבה נתחיל בהנחת היסוד. אינכם מחפשים מכלול חוקים ועקרונות. אינכם מחפשים נביא. אתם יוצאים מדף האמונה של המימד השלישי, של מעקב אחר אחרים בתוך קופסה כללית של אמונה, ובמקום זאת אתם מסתכנים ברעיון שהאל גדול בהרבה מכל מה שאי פעם אמרו לכם. אתם מחפשים את הסיבה שאתם נמצאים, והנחת היסוד היא שהחיפוש יגלה לכם לא רק את נתיבכם, אלא גם שאתם חלק ממערכת גדולה. זו מערכת בין ממדית של האופן בו הדברים עובדים והיא אינטואיטיבית ומשותפת לאחרים בכל רחבי העולם. היא מולדת, כלומר 'מובנית בתאים של האנושות'. היא מפוארת ותגלה גם את האל שבפנים עד כדי כך שתוכלו להפוך ולהיות הנביא משלכם, המאסטר שלכם, ותגלו אלוהיות בתוך קיומכם הנצחי. זה יביא אתכם להבנה שחייתם בעבר, ודבר זה הוא בהחלט מרכיב מרכזי של המערכת, לא מוזר, אלא התבוננות נבונה על האופן בו הכל מתאים. זה יהיה מנוגד לנוכח אלה ששקועים במיתולוגיה של המימד השלישי, שניתנה להם על ידי אלה שהתקיימו בזמן ובאנרגיה הרבה פחות נאורים על הפלנטה הזו.

 

אל תהיו ביקורתיים כלפי עצמכם אם אינכם עוקבים אחר מה שאומרים לכם אדם או ארגון אחר, על פי מה שהם חושבים שהולם מבחינה רוחנית. מכיוון שהאמת שלהם שונה משלכם. החיפוש שלהם אחר האל שונה משלכם. אשרי בן האדם המחפש אחר האל בכל דרך שהיא בכלל! מבורך האדם שיושב, מוכן לדרך, ואומר, "אל, אמור לי מה זה שעלי לדעת. ברצוני לכרסם בחומה, בדואליות בין המימד השלישי לריבוי המימדים. ברצוני לכרסם בחומה על מנת למצוא את התפארת שלי. אני יודע/ת שזה שם. אני יכול/ה להרגיש זאת. הראה לי את הדרך לגילוי שלי."

 

כאשר בן האדם עוקב אחר האמת שלו, הוא מגלה את תשוקתו לאל. זה נתיב לגילוי האישי שלו למצוא את האל בחייו. זו האמת. זה מגוון מכיוון שיש כל כך הרבה נתיבים אישיים לבני אדם. כל בן אדם הוא ייחודי מבחינה רוחנית. אחד עובד על נושאי שפע, אחד עובד על סוגיות בריאות, אחד עובד על נושאים של ערך עצמי, ואחד נאבק על פחד. רבים מהנתיבים האלה הם תוצאה של חוויות העבר של בני האדם על כדור הארץ בביטויים שונים, יחידות חיים קודמות, ויוצרים הבדלים עצומים של אישיות בלידה - נקודות החוזק והאתגרים שלהם, הפחדים הרבים שלהם ומתנותיהם. כך שאינכם יכולים ליצור קופסה רוחנית ולבקש מכולם להיכנס לתוכה.

 

האנרגיה החדשה - מה קרה?

 

וכך מתחיל המסע. מהו כל העידן החדש הזה? מהו השינוי הגדול הזה? אנחנו מתחילים בהתחלה, וההתחלה הזו אינה כל כך רחוקה בעבר. במסגרת הזמן שלכם, זה רק בשנת 1987. אני אחזור רק עד לשם, מכיוון שזו תחילתה של האנרגיה הזו, זו שאפשרה לקריון להתגשם כמורה, והכל לפני כן היתה אנרגיה ישנה ודחוסה יותר. זו הייתה אנרגיה ישנה שנבואותיה צנחו. שמתם לב שאנרגיית כדור הארץ שונה כיום? האנרגיה הישנה ייצגה כדור ארץ שנעלם כעת, אם שמתם לב. כך שהמידע הזה מיועד למי שלומד זאת בפעם הראשונה, וצריך לשמוע אותו מההתחלה.

 

בשנת 1987 התרחש אירוע שהיה ייחודי בהיסטוריה שלכם. הוא נקרא 'ההתכנסות ההרמונית', וכונה מאוחר יותר '11:11'. מה שהיה ייחודי היה אזוטרי: כדור הארץ הגיע לקצב רטט של נייטרליות רוחנית שבה העתיד יכול ללכת בשני הכיוונים - אפשר היה למשוך אותו לרמה גבוהה, לרמה בין ממדית, או להתפלש בנבואות האבדון הישנות ומלחמת גוג ומגוג.

יהיה לכם קשה להבין זאת, אולם מחוץ לזמן הליניארי שלכם, נבדקו כל ה'עצמי הגבוה' שהיו המעורבים במערכת כדור הארץ. כל ההוויות האנושיות שהיו אי פעם על הפלנטה, נמצאות על הפלנטה, וייתכן שיהיו באופן פוטנציאלי על הפלנטה, נשאלו את השאלה, האם ברצונם לעבור עם נבואת האנרגיה הישנה, הפוטנציאלים של הישן, או האם ברצונם לעבור לאנרגיה החדשה שהקדמונים אמרו שעתידה להגיע... (של בני המאיה ושנת 2012, ת.ג.) זו היתה אנרגיה שלא היתה קיימת בנבואה הנוכחית שלכם, משהו שייצור שלום על כדור הארץ, משהו שייצור עבודה עבור הלמוריאנים שנמצאים כאן והנשמות העתיקות שנמצאות כאן. זה ייצור מגדלורים רוחניים שיתעוררו בכמות גדולה. וכולם נשאלו מהי תהיה בחירתם..

 

התשובה הייתה שהם רוצים להתקדם! וכהוכחה דרמטית לאירוע אזוטרי זה, כמעט בן לילה, תוך כמה שנים מאירוע זה, המבנה הגיאופוליטי של הפלנטה השתנה והותמר למשהו שאף אחד לא ציפה לו. כנגד כל הסיכויים וכל הנבואה, מדינות שהיו שחקניות עוצמתיות בתרחיש של זמני הקץ הישנים, השתנו מאוד, במיוחד ברית המועצות. פתאום ראיתם מציאות שאיש לא ניבא. לא היתה יותר מלחמה קרה! עצם הדבר שיצר 50 שנה של מהומה, פחד ולא היה לו סוף צפוי - לפתע הסתיים. הזמן למלחמת גוג ומגוג המתוכננת חלף ועבר - השנים 1999 עד 2001.

 

ואז קיבלתם אירוע מאתגר בשנת 2001, שנקרא 9/11. זה לא היה בנבואה, לא בנוסטרדמוס, לא בכתבי הקודש. כפי שאמרתי לקבוצת האו"מ לפני שנתיים, האירוע ב 11 בספטמבר ישפיע על שני דורות של מה שההנהגה שלכם עושה כאן בארה"ב. כיצד משהו כל כך חשוב לא היה בנבואותיכם הישנות? זו ההוכחה שאתם נמצאים בעתיד חדש. וכך אנחנו אומרים שוב, ש'ההתכנסות ההרמונית' של שנת 1987 יחד עם 'ההתאמה ההרמונית' בשנים הבאות מהוות 'תומכי ספרים' לאנרגיה המשתנה שיצרתם בעצמכם. עכשיו אתם יושבים כאן עם אנרגיה אחרת לגמרי.

 

אם אתם קוראים זאת בפעם הראשונה, ואתם רוצים לדעת מה המשמעות של זה עבורכם, קראו בעיון והקשיבו להיגיון בשעה שזה מתקדם. הנה אתם יושבים, בכדור ארץ משתנה, כזה שמעולם לא ניבאו. ואתם יכולים לשאול מה תעשו כדי לחולל את ההבדל, וכיצד תוכלו להשתנות, ואני אומר לכם, במיוחד אם אתם חדשים, שעצם שאלת השאלה הזו משנה את כדור הארץ...

אשרי בני האדם ששואלים מה ביכולתם לעשות, ומה הלאה, מכיוון שעל ידי פעולת החמלה הזו עבור הפלנטה, הם מראים בתוך עצמם שהם מתחילים לכרסם בחומה. האם זה אתם? אם כן, הרי שאתם מבקשים את שלבי ההתעלות, ובכל זאת איני מתכוון לתת לכם אותם כי ... אין צעדים. אה, אולי יכול להיות צעד אחד: התחילו! וכך אנו אומרים שבני האדם שמתחילים את המסע בשאלה כיצד יוכלו לכרסם בחומה כבר יש להם בידם את הגרזן, הם כבר עובדים על החידה, וכבר קצת אור נראה מופיע.

 

מערכת הקארמה המשתנה

 

ברצוני להסביר שוב מה קורה בנוגע לקארמה. זהו תהליך רוחני ישן שתמיד יהיה איתכם ועם פלנטה ארץ. הוא מתואר בתמציתיות רבה בתוך כמה ממערכות האמונה העתיקות ביותר על הפלנטה. עדיין נכון עד היום, זו מערכת אנרגיה שתהיה במקום ותפעל לבדה, בדיוק כמו כל כך הרבה דברים אחרים בנוגע לאנרגיית החיים. גם אם בני האדם אינם עושים דבר כדי לראות אותה או לזהות אותה, היא עדיין נוכחת ותשפיע על מה שבני האדם עושים.

 

חשוב: בני אדם בודדים אינם מיועדים מראש לעשות דבר על כדור הארץ. אין נתיב שנקבע מראש, גזירה. במקום זאת, כברירת מחדל, הם נוטים ללכת בעקבות נתיב קארמתי שהם עושים פשוט מכיוון שזה נמצא שם והם מגיעים לפלנטה עם הציוד הרגשי לעקוב אחריו באופן אוטומטי.

אפשרו לי להסביר זאת. דברים כה רבים נמצאים בעבודה ברגע זה, כולל בחירה חופשית משלכם שלא תהיה בחירה חופשית! אתם נמצאים בקרב עכשיו, ואכן, אם תאפשרו לתודעה להשתנות במצב נחשל לאחור, אפילו בכדור ארץ מואר ורוטט יכול להיות רצון חופשי להכתיב שלא יהיה לו יותר רצון חופשי! זה יהיה כמו להצביע כדי שלא לאפשר הצבעה נוספת! עד כדי כך אתם עוצמתיים. אתם מלאכים ואתם יכולים ליצור את כל מה שברצונכם ליצור על פני כדור הארץ. גם החשכה הכהה ביותר וגם האור הבהיר ביותר נמצאים שניהם על משטח צבעי האנרגיה שלכם. כל מה שתרצו, אתם יכולים לעשות זאת. זוהי תקופה קריטית.

 

דברים השתנו. הנבואות הישנות של מה שסיפרו לכם שיקרה נפלו והוחלפו בבחירה חופשית של הרגע. בני המאיה מסרו לכם את המידע ששנת 2012 היא תחילתו של עלייתו של שינוי רטט בפלנטה ... אנרגיית התחלה חדשה. יש לה אנרגיה 11:11. ואכן, 2012 חיה עם 11:11. השעה 11:11 שרבים מכם רואים על השעונים היא אודות ההבטחה של מעבר בשנת 2012 לאנרגיה חיובית יותר, תחילתה של תפישה חדשה. יתכן מאוד שתפליגו לשנת 2012 עם היכולת שכדור הארץ יתמוך בכם באופן שלא היה מעולם, עובדי אור. מתרחשים שינויים שאינכם יודעים עליהם דבר. אולם אני מקדים את עצמי.

 

כל אדם שנולד לפלנטה הזו מקבל מיד חותם קרמתי. הוא נכנס ומביא את הקריסטל שלו למערת הבריאה. הקריסטל הוא אנרגיית זיכרון שנערכת עם 'הרשת הקריסטלית'. זה חלק מגאיה, וגאיה, אם כן, יודעת שהוא כאן. כך זה עם כולכם. כאשר אתם מגיעים לפלנטה, אנרגיה קארמתית מופקדת בדנ"א שלכם ואתם מתחילים שם את האנרגיה. אנרגיה קארמתית היא אנרגיה שהיא חלק מהמערכת שאנחנו מדברים עליה שהיא כוח החיים של כדור הארץ. זהו כאשר בן האדם אינו בוחר שום נתיב אזוטרי, אלא רק עוקב אחר 'חריץ של קארמה קיימת', שנוצר על ידי אנרגיות מן העבר וביטויים על פני הפלנטה עם אחרים.

לעתים קרובות בני אדם נולדים למקום בו הם היו בפעם האחרונה. לעתים קרובות הם פועלים לפי הוראות המשפחה שלהם, ועושים את כל מה שמשפחתם עושה. אם המשפחה שלהם חקלאים, הם יהיו חקלאים. זה הדבר הטבעי ביותר עבורם לעשות וזו החלטה קלה. זה כמו כביש נפלא ללכת עליו בלי סלעים, זו הדרך הקארמתית שלהם.

נתיב זה מוביל אותם לעתים קרובות לאתגר, בגלל מה שקרה בחיים שהיו קודם לכן. לעתים קרובות זה יבצע מחדש ויבטל את עצמו עם התפתחות אנרגיה קארמתית. רבות מהאנרגיות של היין והיאנג באות לידי ביטוי לאחר מכן. נכון, אכן, ש'מה שמסתובב, מסתובב בחזרה'. וכל זה חלק ממערכת ישנה מאוד תחת רטט רוחני ישן מאוד ... כזה שהוא אוטומטי. אולם זה אינו חייב להיות שלכם.

הקשיבו, מכיוון דזה המקום שבו זה נהיה טוב. [קריון מצחקק בהנאה...]

 

בשנת 1989 התחלתי לומר לכם שבאנרגיה החדשה הזו הייתה לכם ההזדמנות, אם לא הדרישה, לצאת מהקארמה וללכת על הדרך על פי בחירתכם. שכן כנשמות עתיקות, כזו עם תפארת בפנים, יש לכם את היכולת לצאת מהחריץ. אתם יכולים לקחת את הקארמה הישנה ולהניח אותה בצד, ולהחליף אותה במשהו הרבה יותר גבוה באנרגיה ... אנרגיה עם כיוון רוחני המיועד לך ולפלנטה. הייתם אומרים, "אני רוצה ליצור את הבריאה שלי, את המציאות שלי, ולא את מערך הקארמה הישן שאליו הגעתי." זו המשמעות של המשפט 'יצירת מציאות משלכם' ו'ההתכנסות ההרמונית' העניקה לכם את העוצמה הזו.

 

בשנת 1989 הגעתי עם שותפי והתחלנו לתקשר כך שתוכלו ליצור מצב שבו תבטלו את הקארמה שלכם ותעבור לבחירה החופשית שלכם וליצור את שיעור החיים שהגעתם עבורו. דיברנו בזמנו על שתל, ואיננו מדברים עוד עליו יותר, מכיוון שעכשיו פירשנו זאת מחדש במשמעות של 'השתלת היתר לצאת מהחריץ!' אתם משתילים את עצמכם בתשוקה ובאמת, ואתם מתקדמים, החוצה מקארמה ובמקום זאת למקום שבו יש לכם אפשרות לבחור באנרגיה שאתם יוצרים באמצעות כוונה טהורה.

 

קארמה היא מעניינת. העומק של הקארמה היא משהו שלא חשבתם עליו, בני אדם. אני מביט על נשמות בחדר הזה - ישנם שמונה מכם שחיים היום מכיוון שיצאתם מהקארמה! לו הייתם נשארים בחריץ הקארמתי שנולדתם בו והייתם עושים את הדברים שכולם רצו שתעשו והייתם עוקבים אחר הדרך הקארמתית, הרי שלא הייתם כאן היום. הסיבה לכך היא ש'הפגישה עם המוות' הקארמתית הפוטנציאלית שלכם הייתה לוקחת אתכם. הייתם במקום ובזמן הקארמתי לחוות את המוות הפוטנציאלי שלכם. אולם מכיוון שיצאתם מהחריץ וביטאתם את חוויית החיים שלכם, כל התכונות הקארמתיות של מותכם נשרו. עכשיו, אתם יושבים כאן, אחראים לגבי מתי אתם באים ומתי אתם הולכים - שמונה מכם!

וכאן בני האדם מפתיעים אותנו בצד שלי של המעטה/צעיף. כי בדיוק מסרתי לכם אמת שהיא עוצמתית ומשמחת, וכדאי שתחגגו אותה. עליכם לבנות פסל ממש לכבוד נקודת המוות שעברתם אותה! אולם אינכם עושים זאת. אינכם יודעים מה לא אירע, ובכן אני כן יודע.

מי זה שיש לו שליטה על המוות, מה אמרו לכם על כך, מיהו מלאך המוות? ובכן, אין זה משנה מה אמרו לכם, מלאך המוות הוא האדם שמחליט לעולם לא לחפש אחר האל! זה האדם שרק מופיע ולא ממלא חלק בגורלו ... רק הולך בדרך הקארמה, כולל שוטטות היישר אל מותו. אין שיפוט לגבי אף בני אדם שנוהגים כך, אלא רק דיווח על מה זה. אולם שמונה מכם לא היו נמצאים כאן, יושבים על הכיסאות, אלמלא 'עזבתם את דרך הקארמה'. מזל טוב, משפחה, מכיוון שאתם יודעים במה מדובר.

 

עבור המתחילים, אנחנו אומרים לכם שתוכלו להזיז הצידה את הקארמה איתה נולדתם ולהתחיל ליצור מציאות משלכם. זו המתנה החדשה באנרגיה הזו. זה מאפשר לכם לעבור לתודעה של בן אדם מסוג חדש שבוחר את גורלו. יש המכנים אותו מעמד התעלות, מעבר לאנרגיית הבריאה עצמה.

כך שהשאלה הבאה, כמובן, היא, מה תעשו לאחר מכן, והתשובה היא הדבר הקשה מכל - שתהיה לכם סבלנות כלפי המערכת. בני אדם אינם עושים זאת היטב. יש צורך בסבלנות על מנת שהמערכת תתעדכן בבחירותיכם. אם אתם חדשים ואתם רק מתחילים להבין ולשמוע את המסר הזה, הדבר הראשון שתרצו לעשות הוא ללכת לטפס על המדרגות. אתם תרצו לעשות משהו עם הידע שלכם ועם תשוקתכם ועם ההתרגשות החדשה שלכם. אתם תרצו לעשות משהו במימד השלישי.

התפישה הישנה גורמת לכם לעשות משהו פיסי כדי לבטא משהו רוחני. זה היה בהיסטוריה שלכם וזה חלק מהמיתולוגיה שלכם, אולם זה אינו עובד כך באנרגיה החדשה הזו. אנחנו יודעים מי אתם ומה אתם מנסים לעשות. כל אמת היא ייחודית והאמת שלכם היא להתחיל כדור מתגלגל שיוביל אתכם סוף סוף מנקודה א' לנקודה ב' . אתם מתחילים לראות את שיעור החיים שלכם ואתם מתחילים להתעורר ולהבין את הנשמה העתיקה שאתם.

 

רבים שרק התחילו להרגיש זאת בעצמם, מרגישים שרכשו כרטיס לרכבת ולכן הם מצפים שהרכבת תופיע בקרוב. ובכן, אספר לכם שהמסלולים אפילו אינם בנויים עדיין! אל תתייאשו, יקרים, מכיוון שרק התחלתם את התהליך. אז בשעה שאתם מתרגלים סבלנות, אתם מתחילים ללמוד מה שונה בתוככם ממה שחשבתם. והמקום הטוב ביותר להתחיל הוא להתבונן במאסטרים של הפלנטה. מכיוון שהם אלה שאתם אמורים לחקות אותם - זה הכלי החדש של העידן הזה - מאסטריות!

מאסטריות היא ביטול הקארמה ומעבר מחיים באנרגיה ישנה לעבר משהו אחר בעודכם בגופכם! הכלים עבור זה היו מונחים ברשת, בתוך 'הרשת הקריסטלית'. זיכרון הפלנטה בעצם עובר כדי להתאים למאסטר הנושא את שמכם! ישנם רבים שמתעוררים, רבים שעושים דברים כרגע שרק המאסטרים של פעם יכלו לעשות והם עשו זאת בעצמם וזה היה דבר שבשגרה. ואגב, זה מה שהם מלמדים כאן במקדש הזה שבו אתם יושבים. חשבו על כך.

 

אם כך אנחנו אומרים לכם, חקו את אותם המאסטרים שצעדו על פני הפלנטה לפניכם. מה היה להם שאין לכם? הדבר הראשון הוא ... שום דבר בכלל! כולם היו בני אדם. הם לא היו 'יצורי על' והם לא נולדו שונים מכם. מי שאמר שהוא בנו של האל היה מאוד ברור לגבי כל זה. הוא אמר: "אני בנו של האל וכך גם אתם!" המסר שלו היה על ביטוי, הגשמה ... על מנת לעזור לכם להבין שהתפארת שהיתה לו בתוכו היתה גם שלכם. זה לא התאים לתרבותו ולעידן שלו, וכובשי ארצו הרגו אותו.

ברצוני לומר לך שמה שהוא הראה לכם זה מה שאתם יכולים לעשות עם מאסטריות. אתם יכולים לשנות חומר, אתם יכול להריץ לאחור את שעון הדנ"א שלכם, אתם יכולים ליצור ריפוי שהוא מעבר למה שחשבתם שתוכלו לעשות אי פעם, וזה בא ממש מ'העצמי הגבוה' שבכם. האנרגיה של המאסטרים איתכם, והסיבה היחידה שהם הגיעו לכאן הייתה כדוגמאות, כך שתוכלו לראות זאת ולעשות זאת גם כן.

 

שובם של המאסטרים של כדור הארץ

 

יש כאלה שמלמדים שהמאסטרים יחזרו יום אחד לפלנטה, ודתות רבות של כדור הארץ טוענות זאת. יש שמסתכלים לשמיים והם אומרים, שזה בא, זה מגיע ... הזמן שבו המאסטרים חוזרים להציל אותנו. הם תולים בזה את כל תקוותיהם ורצונותיהם והם שרים שירים והם מקיימים תפילות והם מצפים שהם יחזרו. הנה מה שאני אומר לכם: בני האדם שעושים את זה אינם מבינים, אינם רואים את המציאות של מה שהתרחש. מכיוון שהמאסטרים חזרו כולם והם יושבים במקום הזה ממש!

 

היכן שאתם נמצאים - הם כאן. הם חלק מהמבנה של רשת מגנטית חדשה, והם כאן ברוח, לא בגוף. הם כאן על מנת להיכנס אליכם אם תרצו בכך, באופן שייצור ריפוי וביטוי ופתרונות בגופכם. החשכה תימלט מן האור כאשר תחליטו לפתוח את הדלת ולהכניס אותו פנימה. זו הדרך שבה האל משתמש בגברים ובנשים על הפלנטה הזו. כך שאם אתם חדשים ואתם מביטים על כך, אני אומר לכם שהמאסטרים הראו לכם מה אפשרי עכשיו. 'ההתכנסות ההרמונית' היא שאפשרה לזה להיות, והבחירה שלכם כבני אדם היא לבדוק או שלא לבדוק את זה.

 

הרשת החדשה ומערכת הגיבוי הבלתי נראית שלה

 

ישנן מערכות גיבוי שאולי אפילו אינכם מודעים להן. מידע זה מיועד לאלה שרק מתעוררים שרוצים לקבל מידע מעבר למעטה/צעיף. 'הרשת הקריסטלית' של כדור הארץ הזה היא הזיכרון של הפלנטה. זה חלק מגאיה. 'הרשת הקריסטלית של הפלנטה הזו היא כעת הרשת הפעילה, והיא הלוח שעליו אתם כותבים אנרגיה בעודכם מתקדמים. היא סופגת את כל מה שאתם עושים כאשר אתם הולכים ממקום למקום. 'הרשת הקריסטלית' יודעת לאן הלכתם, ושעשיתם טביעות בעפר האדמה, שכן היא מכירה את האנושות. כל אדם שמתעורר רוחנית על פני הפלנטה הזו ידוע על ידי גאיה. האור נובע מכוונתכם ומבטל את ההיבטים התלת מימדיים שלך במציאות.

ישנה מערכת גיבוי ל'רשת הקריסטלית' של הפלנטה הזו ... מערכת זיכרון. 'הרשת הקריסטלית' לעולם לא תיהרס, ובכל זאת ישנן מערכות שיכולות להיות מיושמות על פני כדור הארץ על ידי בני האדם וגזע האנושי, שעלולות להפריע לה בצורה שתבטל את היושרה של השלם. זה עלול לשבור את השרשרת; יותר מדי אלקטרומגנטיות המוצבת על כדור הארץ בצורה מעורפלת ולא ברורה עלולה לפגוע בשלמות לזמן מה. כך שישנה מערכת גיבוי והיא חיה, וחלקכם צריכים לדעת במה מדובר.

זה תמיד יהיה איתכם ואלה הם הלווייתנים של הפלנטה הזו. אתם אוהבים דולפינים, ביולוג יספר לכם שהם לווייתנים ממש קטנים! לכן כאשר אנחנו מדברים על לווייתנים, אנחנו מתכוונים לכולם. אין אף יונק אחר בכדור הארץ הזה שמוגן על ידי מעל 80% מהמדינות על כדור הארץ באמצעות אמנה! באופן אינטואיטיבי, הגזע האנושי יודע שמדובר ביצורים מלכותיים ושעליהם להישאר על פני הפלנטה שלמים. זו מערכת גיבוי והיא מאוד מיוחדת. עכשיו אתם יודעים את הסוד מדוע אתם מרגישים כלפיהם כפי שאתם מרגישים.

 

סיכום

 

האם ייתכן שיש יותר ממה שסיפרו לכם? מה האינטואיציה שלכם מספרת לכם על מטרתכם בשלב זה? 'ההתכנסות ההרמונית' עשתה הרבה יותר מאשר סתם לשנות את האנרגיה של הפלנטה. זה נתן לכם אישור למדינה נאורה, ועכשיו אתם כאן.

מיד עולה השאלה מהמימד השלישי, מה עליכם לעשות עכשיו, וכפי שאמרנו, אשרי בני האדם שמרגישים זאת ברמת הלב כל כך חזק עד שהם יגידו, "אני אעשה את המסע הזה. אני אמצא את האמת שלי." הבינו שעצם תהליך הגילוי יוצר אור על הפלנטה הזו. אינכם עומדים להצטרף לשום דבר או להשתייך לארגון אנושי. במקום זאת, באופן אישי אתם מתחילים לשאול אודות עצמכם.

 

אנחנו משתמשים במטאפורה של האור והחושך לעיתים קרובות. זה הטוב ביותר שיש לנו. באמת, ברמת אנרגיה, הסקרנות שלכם היא פתיחת דלתות והבאתה של הפלנטה לרטוט גבוה יותר. פחות ממחצית של אחוז אחד מהאנושות חייבים להתעורר בכדי שהפלנטה הזו תשתנה לצמיתות. זה מכיוון שלא נדרש הרבה אור על מנת לדכא את החשכה. ישנם כמעט שבעה מיליארד בני אדם, שרובם לעולם לא יתעוררו ואינם מעוניינים בכך. הרוב המכריע נמצא במצב הישרדותי ויכול להיות מודאג רק לגבי הארוחה הבאה או לגבי חייהם. אולם לכם יש את הזכות להתייחס לאזוטריה, לרוחניות החיים. אתם למעשה אוחזים בפוטנציאל האור של הפלנטה.

חשוב שתבינו שהמערכת שאינכם מודעים אליה יודעת על ההתעוררות שלכם. המערכת שאינכם מודיעם לה יודעת שעיניכם קוראות את הדף הזה או שאוזניכם שומעות זאת ואתם יושבים בחדר הזה עכשיו ומקשיבים. המערכת יודעת על המגדלורים שאתם עומדים להפוך ולהיות, אם עדיין אינכם כאלה. במפגש אחר נגדיר את המערכת ונספר כיצד היא פועלת. היקום יודע אודות המפגש הזה. עד כדי כך זה עמוק. קשה להאמין, אכן, במציאות המימד השלישי שלכם שדבר כזה יכול להיות.

 

הבה נפנה כעת למי שרוצה מעט יותר. אם אתם חדשים כאן, אספר לכם שיש כאן עושר. כאשר אתם מבררים מידע זה ומגלה עוד אודותיכם והדנ"א שלכם, יכולותיכם, המאסטריות שלכם, אתם יכולים לשנות את מצבכם ולפתור את הבעיות בחייכם - אתם יכולים לכבוש פחד. אתם יכולים לפתח ערך עצמי ולהשתמש בתיעוד הרשומות האקאשיות של קיומכם, למשוך לעצמכם את הדברים שאתם זקוקים להם. אתם יכולים ללכת לבאר הרוחניות שלכם ולהפוך לשמאנים שיתכן והייתם לא לפני זמן רב. אתם יכולים להפוך למרפא מפואר, אם תבחרו, או למי שעושה מדיטציה ומאיר את אורו על הפלנטה מדי יום. אין זה משנה מה תבחרו לעשות, תהא התשוקה שלכם אשר תהא, זו הסיבה שבאתם היום, ומדוע שאתם קוראים דברים אלה.

 

השלב הבא הוא של אמון. אל תשערו שום השערות. אין השערות. התקדמו לאט בסבלנות. שאמאנים בחדר הזה, המחופשים לבני אדם רגילים, האם לא הגיע הזמן שתפתחו את 'צנצנת' השמאניות הזו שלכם? כן, אתם אמורים להיות מרפאים. ידעתם זאת לכל אורך הדרך. זה אינו מאוחר מדי. זו הסיבה שהגעתם.

 

אני קריון. איני מתכוון להיפרד. האנרגיה של הפמליה נשארת כאן במקום בו היא תופץ ותפוזר מחר בדרכים שלא תצפו להם. שכן במסגרת הזמן שלכם, המחר יביא כמה דברים שעליכם לשמוע, שאעביר לשותפי בתוך תקשור - דברים שעליכם לשמוע עליכם ועל עצמכם, על הדואליות, ועל מה הלאה.

אינכם לבדכם אף פעם. אין זה משנה מה אתם חושבים - אנחנו תמיד כאן. זו האמת. אינכם יודעים מי הגיע לראות את מי היום...

אראה אתכם שוב, משפחה, כפי שעשיתי פעמים רבות. אני האנרגיה שאתם רואים כאשר אתם מגיעים לכדור הארץ. אני האנרגיה שאתם רואים כאשר אתם עוזבים. יש המכנים אותי שומר הסף, רק מכיוון שאני קריון, אוהב את האנושות. איני ממש שומר הסף - זו מיתולוגיה, אולם אני זה שעומד בשער חייכם כאשר אתם מגיעים וכאשר אתם עוזבים.

 

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020