Light Connections
 
 

 

אמיתות הליבה - יולי 2018

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

תרגום ועריכה: תמר גנישר

 

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

אין צורך לשמוע דווקא משהו מעמיק, או חזרה על חלק מההוראה. מדובר באנרגיה של המסר הזה, שתתרחב ותתפשט למשך עשרות שנים. זוהי אנרגיה שקשה להקרין לעברכם באופן שהייתי רוצה להקרין.

 

יכול להיות שלא תהיה כל תשובה לשאלה מיהו קריון, כמו שלא תהיה תשובה לשאלה מיהי האהבה, או לנסיון שלכם לעטות עור וכנפיים למלאכים..

רב מימדיות היא חסרת זמן, וחסרת מיקום. היא מחלחלת ל'שדה' ונמצאת בכל מקום. האנושות רגילה לכך, ואין לכם כל בעיה עם העובדה שהאל מקשיב לכל אחד בו זמנית... כך שבמובנים מסוימים אתם כבר נמצאים שם עם מושגים לגבי האלוהיות שהם כה שונים מהמושגים הלינאריים.

ועם זאת, קשה לכם להשעות את עצמכם על מנת לאמץ מושגים אחרים שהם מעבר לכם.

 

כך שאין באמת תשובה לשאלה מיהו קריון - זוהי אנרגיה מצידו השני של המעטה/צעיף שהיא חסרת זמן ועדיין היא בעיתוי נכון. לעיתים קרובות הוא ישנה את שמו ויהפוך לאחרים עם מסר דומה.

המסר היום הוא אנרגטי ומושגי-רעיוני. ובאמת קשה להקרין ולהעביר לכם אותו בשלמותו.

כאשר אתם מתבוננים באמת שאני עומד להציג בפניכם, יש לכם עבור זה שמות וכינויים - רבים יכנו זאת 'האמת האזוטרית של האנושות', אחרים יכנו זאת 'מטאפיסיקה', או 'העידן החדש' - והדבר המעניין הוא שאין ליבה מרכזית המייצגת את כל אלה, אין ספר מרכזי בו ניתן לגלות כיצד הכל התחיל, מהי המשמעות האמיתית, מה זה מייצג. גם אין כל חוקים, אין כל אדם מרכזי, אין כל נביא שתוכלו להתייעץ אתו. אין אדם שחי פעם את האמת הזו, שתוכלו לפגוש אותו ולבחון איתו את הכתבים..

 

רבים אינם שמים לב לכך, בעקבות התכונות והמאפיינים האלה. זוהי חשיבה מרחיקת לכת, נחשבת לרוחנית, ולפעמים היא מקובלת ולפעמים אינה מקובלת.

יהיו אלה שיאמרו שזו אינה מערכת מקורקעת כלל וכלל, ושעל האמת להגיע מנביא כלשהו.

הספרים ישנם, ההיסטוריה קיימת, בני אדם נמשכים לכך - וברצוני לספר לכם שהכל הולם להיסטוריה. כך נהגה התודעה האנושית.

בסולם מ 1 עד 10, התודעה האנושית אינה נמצאת אפילו בשלב של 50% משלמותה. יכולתו של האדם לגלות את אמת הליבה של היקום, מי הנכם, ומה מתרחש - היתה תמיד מוגבלת!

זה משהו שאתם גרמתם לעצמכם במהלך ההיסטוריה, ובאמצעות בחירה חופשית. תמיד היתה לכם בחירה חופשית.

ולכן, במצב הזה שאתם שרויים בו, כיצד ניתן להראות לכם אהבה, או מושגים שהם מעבר לכם, נשגבים מבינתכם?

ותשובתכם היא, נביאים...שהגיעו וחלפו על פני הפלנטה הזו, העבירו מסרים, אהבו את האנושות, חיו ומתו בהתאם לאמונותיהם, ורבים מהם נראו. הם כתבו ספרים, וכולם הראו את אהבתו העצומה של האל.

אין בכך שום טעות, אין 'נכון' או 'לא נכון', מכיוון שאהבתו של האל היתה טהורה ככל שיכלה להיות בכל אותם נביאים, ויכולה להיות טהורה אף בכם, וזהו מצב הדברים.

זה אינו הולם ל'תלוש' מישהו ממערכת רוחנית כלשהי המאופיינת באהבתו של האל. אנוכי ואתם אינם קיימים עבור זאת!

 

קיים סיפור הרבה יותר גדול, שמתווסף לסיפורים שהנביאים העניקו לכם.

כל נביא שהילך על פני הפלנטה הזו, ידע את אשר אני עומד לספר לכם עתה, ואתם רואים היום במערכות הרוחניות את מה שבני האדם עשו עם המידע הזה..

כל המערכות הרוחניות נושאות ליבה של אהבה.

המאסטרים של כדור הארץ יתאחדו ויאחזו ידיים ויאמרו שהאהבה היא האהבה, ושכל מכלול ההשקפות והאמונות שמקיפות אותם עוצבו בידי בני אדם.

ההשקפה, האמונה והעקרון של כל מאסטר היה ה'אחד' של כל הדברים, אהבת האל מחלחלת, סולחת ואינה שופטת, שהיא נועדה לעבוד יחד עם תפארת תודעתו של כל אדם. בתוך כל אדם קיימת פיסה של המאסטר. זה העיצוב והתכנון.

רוב המידע אלגנטי ומהר מדי. והתוצאות ניכרות אפילו במסרים של האהבה והמאסטריות שבני אדם קיבלו אותם, בודדו אותם, וגרמו לאחרים לשגות מכיוון שהם לא אהבו כראוי..

מלחמות הפתחו מכיוון שלא עשיתם זאת כהלכה, או שלא היה לכם את המאסטר ההולם.

זה מדגים את האנרגיה הנמוכה בתודעתה של האנושות, אנשים התווכחו רבות אודות אהבת האל היקרה עד שהיו מוכנים לשחוט האחד את השני על מנת להיות צודקים...

 

יקרים, זה משתנה.

משהו חסר, היכן נמצאת ליבת האמת שכל המאסטרים העבירו לכם? האם הענקתם לכך הזדמנות כלשהי? היכן ליבת האמת האומרת שאהבת האל היא יחידנית, ואחת לכולם? היכן ליבת האמת האומרת שאינכם באמת זקוקים לסגוד לאדם אחר על מנת לגלות את מה שכבר נמצא בתוככם?

 

האלגנטיות של המסר הזה התחילה מוקדם על הפלנטה הזו, רבים ראו זאת, קיבלו זאת, ומאמינים בכך עד עצם היום הזה. אולם למעלה ממחצית תושבי הפלנטה אין כל מושג לגבי ליבת האמת האמיתית - בתוך כל אדם קיימת פיסה של הבורא היוצר.

סיפור הבריאה, הסיפור אודות אדם וחוה הוא אלגוריה נפלאה, מטפורה נפלאה של מה שבאמת התרחש כאן.

ההתפתחות שלכם יצרה אתכם מהר מאוד, על פי עיצוב ותכנון, כדי שתהיו כאן, מוכנים לסיפור הזה ול'גן העדן' - שהוא מטפורה לפלנטה - שמסופר שם שישות מלאכית הגיעה והעניקה לכם את הדואליות, את הידע אודות האור והחשכה..והיה רגע ממשי בה עברתם מחיה לבריאה היפהפיה של האל מבפנים.

זה לא קרה כל כך מהר, אולם הסיפור הזה מדויק, הדברים התרחשו כך.

אולם מה שאינו מדויק בסיפור הוא שהמלאך עזב ונותרתם לבדכם - הנוכחות המלאכית שהגיעה והעניקה לכם את הדואליות, שינתה את הדנ"א שלכם, נשארה ולימדה אתכם.

 

האם זה הגיוני שהאל של הבריאה, יבנה במשך מיליוני שנים, בן אדם יקר ומושלם בעל תודעה, המוכן לפעול, ואז יעניק לו את הדואליות ויצא בטריקת דלת?

התשובה שלילית, אין בזה אפילו הגיון רוחני, אולם זה מה שסופר לכם.

והוסיפו וסיפרו לכם שנותרתם לבדכם, ושעליכם לבצע את הכל כהלכה, מבלי לטעות, שאם לא כן יגיע אותו אל אוהב ויעניש אתכם לעד.

זה יספור מעשה ידי אדם. הוא אינו משקף את תפארתה של האהבה. זו אינה המראה של הבורא היוצר..

אם כך, מה חסר? [ קריון מצחקק בהנאה...]

 

ברצוני לקחת אתכם לאחור, כמה מאות בשנים, ממש מהמקום בו אתם יושבים עכשיו.

לשני אנשים על גבעה עם עשב, מעט עפר, היה חזון, שהקדים את זמנו. החזון דיבר על מקום לימוד והוראה שם מטרה, וכל מה שילמדו שם תהיה ליבת האמת, כפי שהם הכירו אותה. הם חזו זאת בעיני רוחם, הרבה לפני שהתקיים מקדש החוכמה, לפני שקבוצת מבנים הפכה לאוניברסיטה קטנה אולם יחידה במינה על הפלנטה, שהתמקדה בליבת האמת שיכלה להתקיים.

המידע שהגיע אליהם טרם זמנו, הגיע מהרשומות האקאשיות שלהם. הם זכרו זמנים בהם הדברים לומדו על הפלנטה הזו באמצעות האנרגיה המלאכית שהעניקה זאת לכם.

 

וכך במשך עשרות בשנים אתם יושבים בבריאה שהם בנו, שמשפחתם וקרוביהם המשיכו עד עצם היום הזה.

זמן רב בטרם התרחשו הדברים, הם הרגישו שהשינוי עתיד להגיע. בדור שלהם היו רק חדשות רעות, הכתבים ניבאו שהם לא עתידים לשרוד ועתידה של הפלנטה נראה עגום, ובכל זאת הם דבקו בחזון שלהם.

ואז התחילו לימודים מסוימים, שמות מסוימים, הכל על מנת להביא את הרעיון שתפארתה של ליבת הלימוד של הפלנטה הזו חייבת לשוב ולחזור.

הם לא היו היחידים, ברחבי העולם היו גם אחרים, היו מורים שהקדימו את זמנם בהודו ובתרבויות אחרות, שהתחילו ללמד במוסד עם מבנים, ובסופו של דבר כלל את מה שהיה חסר - שובה של הליבה. כך שאלה שנמשכו אחרי הרגשתם לא היו צריכים לשוטט סביב ולתהות כיצד הדברים עובדים, או להשתתף במפגש לא מאוזן של אנשים חסרי מושג שרק נמשכים לאנרגיה 'המעופפים' מסביב, במקום להגיע לליבה - לא לחוקים.

מכיוון שאין כל חוקים מלבד לאהוב האחד את השני, להיות 'אחד' עם כל הדברים..

 

כיצד זה מרגיש? כיצד להגיע לשם? כיצד לשנות את חייכם? לא להיות אוונגליסטיים (תנועה בדת הנוצרית, הדוגלת שהקשר לאל מתחיל בהכרה האישית כי האדם הנו חוטא, ת.ג.) אלא לאחוז באור כך שאחרים יוכלו לראות זאת, ואז זה יתפשט בעצמו.

היכולת לרפא את עצמכם ואת האחרים, לשלוח אור למקומות הזקוקים לו..

כיצד עובדת ליבת האמת? כיצד היא מתחילה? מה עושים עם זה?

קשה למצוא את הליבה הזו, מכיוון שאינכם יודעים אם אתם מחפשים אחר משהו שהוא אמיתי או שאינו אמיתי, משהו שהומצא או תוקשר, נכון או שאינו נכון, משהו בעל יושרה או חסר יושרה - אתם זקוקים לליבה.

 

בני אדם זקוקים לעתים קרובות למבנה, עם מורים, על מנת שיוכלו להרגיש את היושרה, היושר, וייצוג האהבה המרכזית הזו שקיימת בתוך כולכם, מתחננת שתראו אותה, תכירו בה, במורים האומרים שהנה הנר שעליכם להביט בו מכיוון שהגעתם ממנו...הם רוצים שתרגישו זאת בתוככם, תתעוררו לכך ותהיו חלק מזה..

הגיע הזמן לשוב ולחזור ללימודי הליבה.

 

האנשים שבנו את המבנה שאתם יושבים בו, בנו אותו טרם זמנם, וכינו אות 'מקדש החוכמה'.. עכשיו ישנם גם 'מקדש האור' ו'מקדש הריפוי' - ומכיוון שזה תוכנן לפני זמן כה רב, הרי שלכולם יש מכנה משותף, ועדיין ממשיכים לחשוב ולפתח את המקום לעתיד.

אתם נמצאים כאן, יכולים לראות זאת ולהרגיש זאת, אולם זה אינו המקום היחידי.

 

שותפי (לי קרול, ת.ג.) ישתתף בחזרה ללימודי הליבה, בלימודי הגלגל הלמוריאני, והוא תוהה מה לעשות עם זה. זה חלק מהחזרה להוראה וללימודים של הכוח המלאכי הזה, שהעניק לאנושות את הדואליות, נשאר ולימד אודות זה. והלימודים היו כמו הלימודים כאן - כאן קיים המבנה, כאן קיים הלימוד הלינארי - זה קיים בגלגל, זה קיים ברחבי הפלנטה, זה מתחיל לשוב, ועד מהרה זה מגיע מאנרגיה לאנרגיה ותוהה מה קורה, מי צודק, מי טועה, כיצד זה עובד, ואחרים מביטים בו ואומרים שאין לו כל מושג.

ובמקום זה מתחיל לקבל צורה של תוכנית, תהליך, קבוצת לימוד שבני אדם זקוקים לו, שהופך יותר לינארי ועדיין מספר על דברים רב מימדיים ומתמקד סביב דבר אחד - לא בנביא.אלא בבן האדם, בעלי יכולת, מפוארים, עם תודעה גדלה והולכת שתשנה את הפלנטה!

 

קחו רגע וחגגו את אלה מפעם, אותם בעלי החזון. לפני שהיו להם ילדים שנמצאים כאן, כאשר הם היו צעירים וטריים, מלאים באמת שהגשימו אותה באופן מושלם..

וזה יפהפה.

אנחנו חוגגים את המקום שאתם נמצאים בו, אולם אנחנו מספרים לכם שקיימת כאן מטרה גדולה יותר - החזרה ללימודי הליבה מתרחשת בכל רחבי הפלנטה. לימודים הגיוניים שאינם 'צפים', לימודים מאזנים ומקורקעים באור.

 

זהו המסר היום, במקום הזה, בשנת 2018,

 

וכך הוא הדבר.

 

 

 

** הארה **

ניתן להשתמש באהבה בחומרים המתומללים אותם אני מתרגמת - כהוויתם, כסיכום או כהרחבה - תוך ציון והפנייה של קישור למקור השלם והמלא, כפי שמופיע בדף זה.

 

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

  כל הזכויות שמורות לתמר גנישר - קשרי אור © 2007-2020